Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΘΕΛΩ ΚΑΠΟΥ ΝΑ ΤΑ ΠΩ..


Recommended Posts

κοριτσια πραγματικα με ηρεμησατε πολυ και σασ ευχαριστω παρα πολυ γιαυτο.αποφασισα να μην το σκεφτομαι καθε μερα και να βρω μια αλλη ασχολια πχ να παω σε καμια σχολη χορου που μαρεσει η να παρακολουθησω μαθηματα ζωγραφικησ που επισησ μαρεσει πολυ,και να εχω το μυαλο μου εκει ωστε να αποβαλω ολο αυτο το αγχοσ και την αρνητικη ενεργεια.προτεινω σε οσεσ προσπαθουν να αντιμετωπισουν το αγχοσ και τη στεναχωρια να βρουν κατι διασκεδαστικο να κανουν τον ελευθερο χρονο τουσ.η μητερα μου μου εδωσε απειρα παραδειγματα απο γνωστεσ μασ που οσο προσπαθουσαν και μετρουσαν θερμοκρασιεσ και οωρηξιεσ κλπ,δεν μεναν εγκυεσ και στο τελοσ ειπαν "δεν ασχολουμαι αλλο,ασ ερθει οποτε θελει και αν δεν ερθει δεν πειραζει",τοτε επιασαν παιδι ωσ δια μαγειασ.οποτε μπορει το μυστικο να βρισκεται εκει.το να μην το σκεφτεσαι.να το απομυθοποιησεισ.ειναι λεσ και ο φοβοσ μασ μηπωσ δεν μασ συμβει κανει κ τον οργανισμο μασ να νιωθει οτι δε θα συμβει και τον μπλοκαρει και δε λειτουργει φυσιολογικα.αφου λοιπον δοκιμασαμε τη μεθοδο του αγχουσ και ειδαμε οτι δεν πιανει(:P )ασ δοκιμασουμε και αυτην την καινουρια μεθοδο!που ξερετε,μπορει να ειναι τοσο απλο τελικα!:) :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΒΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΕΔΩ.ΜΠΗΚΑ ΜΗΠΩΣ ΚΑΙ ΠΑΡΩ ΛΙΓΟ ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΓΙΑΤΙ ΜΟΛΙΣ ΞΕΚΙΝΗΣΑ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗΣ.ΕΛΠΙΖΩ ΟΛΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ ΑΝ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΧΩ ΤΟΣΟ ΑΓΧΟΣ ΑΚΟΜΑ.ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΓΙΑ ΑΡΓΟΤΕΡΑ.ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΣΑΣ ΡΩΤΗΣΩ ΓΙΑ ΤΑ ΦΑΡΜΑΚΑ ΚΑΙ ΓΕΝΙΚΑ ΔΙΑΦΟΡΕΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ.

ΕΧΩ ΞΕΚΙΝΗΣΕΙ ΜΕ YASMIN ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΘΑ ΚΑΝΩ ΕΝΕΣΕΙΣ DARONDA.ΜΕΤΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΑΛΛΑ ΦΑΡΜΑΚΑ.ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΜΗΝ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΛΑ.

ΠΑΝΤΩΣ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΜΕ ΕΧΕΙ ΣΤΕΝΑΧΩΡΗΣΕΙ ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ ΕΙΝΑΙ Η ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΣΗ ΤΩΝ ΓΙΑΤΡΩΝ! ΕΜΠΟΡΙΟ ΚΑΝΟΝΙΚΟ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΤΟ ΚΡΕΑΣ.ΕΧΩ ΠΑΘΕΙ ΣΟΚ............

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΩΣ ΟΡΙΣΕΣ ΛΟΙΠΟΝ.ΤΑ ΦΑΡΜΑΚΑ ΚΑΙ ΟΙ ΓΙΑΤΡΟΙ ΜΗ ΣΕ ΑΠΑΣΧΟΛΟΥΝ ΚΑΘΟΛΟΥ.Η ΔΟΥΛΕΙΑ ΣΟΥ ΝΑ ΓΙΝΑΙ ΣΩΣΤΑ ΚΑΙ ΟΛΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΠΕΡΙΤΤΑ.ΕΣΕΙΣ ΘΕΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΣΟΥ ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΑΥΤΟΙ.ΒΕΒΑΙΑ ΛΙΓΗ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΕΥΑΙΣΘΗΣΙΑ ΣΕ ΤΕΤΟΙΑ ΘΕΜΑΤΑ ΔΕ ΘΑ ΕΒΛΑΠΤΕ ΑΠΟ ΜΕΡΟΥΣ ΤΟΥΣ,ΑΛΛΑ ΤΟ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑ ΤΟΥΣ ΚΑΙ ΤΟ ΧΡΗΜΑ ΤΟΥΣ ΕΚΑΝΕ ΨΥΧΡΟΥΣ ΚΑΙ ΕΚΜΕΤΑΛΕΥΤΕΣ ΤΟΥ ΑΝΘΡΩΠΙΝΟΥ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΟΣ.ΔΕ ΒΑΡΙΕΣΑΙ.ΚΟΙΤΑ ΟΜΩΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΟΤΙ ΣΟΥ ΛΕΕΙ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΣΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΗΡΕΜΗ.ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ ΝΕΑ ΣΥΝΤΟΜΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπηκα απλα και εγω να ρωτησω κατι και κολλησα σαν μελλον μπαμπας και διαδασα τους προβληματισμους και τις σκεψεις γυνιακων που δεν ηξερα καν οτι μπορει να εχουν..ποτε δεν ειχα φανταστει οτι ειναι τοσο δυσκολο για μια γυναικα....δεν θα σε συμβουλεψω για την κατασταση σου επειδη δεν ξερω μονο θα σου δωσω τις καλυτερες ευχες μου για μια ψυχουλα συντομα στην κοιλιτσα σου και επισης θα πω κατι για εμας τους αντρες...ο ρολος μας σε οποιοδηποτε κατασταση με την γυναικα μας ειναι δυσκολος...ρπεπει να ντιμετωπισουμε τα νευρα σας και οτιδηποτε αλλο σας συμβαινει αυτη την περιοδο της εγκυμοσυνης συναισθηματικα..προσπαθουμε να ειμαστε διπλα σας με οση δυναμη εχουμε..επειδη σας αγαπαμε σας τρελοι...πρωτα εσας τις γυναικες μας παντα..γιατι εσεις ειστε η ζωη μας και εσεις φερνετε το παιδι μας στην ζωη με πολυ κοπο..καντε μας οτι θελετε αντεχουμε επειδη σας αγαπαμε τοσο και επειδη ειμαστε οικογενεια και σε μια τετοια δυσκολη περιπτωση εμας εχετε για να την περασετε..εξαλλου ειμαστε 2 σε 1....οι καλυτερες ευχες μου.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΒΑΣΙΛΗ ΑΠΟΤΙ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΕΙΣΑΙ ΕΝΑΣ ΥΠΕΡΟΧΟΣ ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΚΑΙ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΣΕ ΣΕΝΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΣΟΥ.Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΟΙ ΑΝΤΡΕΣ ΕΙΝΑΙ ΣΕ ΠΕΡΙΕΡΓΗ ΦΑΣΗ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΞΕΡΟΥΝ ΠΩΣ ΝΑ ΤΟ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΣΟΥΝ ΑΛΛΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΝΟΥΝ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΑΠΟ ΟΣΟ ΝΟΜΙΖΟΥΝ!ΓΙΝΟΜΑΣΤΕ ΠΑΡΑΛΟΓΕΣ ΚΑΜΙΑ ΦΟΡΑ ΓΙΑΤΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΙΝΑΙ ΛΕΠΤΟ ΓΙΑ ΜΑΣ ΑΛΛΑ ΞΕΡΟΥΜΕ ΚΑΙ ΑΝΑΓΝΩΡΙΖΟΥΜΕ ΤΗΝ ΠΡΟΣΦΟΡΑ ΣΑΣ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και γω που νόμιζα πως μόνο εγώ κάνω τέτοια....δεν μου φαίνονται παράλογα αυτά που κάνεις, σε καταλαβαίνω απολυτως είναι τρόμερο το άγχος σε αυτές τις καταστάσεις και η αλήθεια είναι ότι οι περισσότεροι άντρες δεν είναι σε θέση να χειριστουν τέτοιες καταστάσεις, τα φορτώνονται όλα οι γυναίκες και είναι επόμενο να παθαίνουμε υστερίες...

κι εγω, που δενέχω τραβήξει τις δικές σου ταλαιπωρίες κάθε μήνα που πλησιάζουν οι κατάλληλες μέρες κι αρχίζει πάλι ο αγώνας περνάω τρομερή κρίση. ούτε βγαίνω απο το σπίτι, ούτε θέλω να δουλέψω...και πάντα σχεδόν καταλήγουμε σε καυγά....

το μόνο που ήθελα να σου πω, είναι να μην έχεις ΚΑΙ ενοχές για τα ξεσπασματά σου. εκτός του ότι είναι άδικο απέναντι στον εαυτό σου, δεν βοηθάει να μείνεις έγκυος. όσο μπορείς βρές πράγματα που σε χαλαρώνουν και μην αφήνεις τον εαυτό σου να το σκέφτεται συνέχεια. εγώ αυτό κάνω και είμαι καλύτερα. ΚΟΥΡΑΓΙΟ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΙ ΑΓΟΡΙΑ ΕΧΘΕΣ ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΠΕΡΙΟΔΟ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΟΥ ΗΡΘΕ.ΕΝΩ ΟΜΩΣ ΔΕΝ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΒΙΑΣΤΩ ΝΑ ΧΑΡΩ,ΓΑΤΙ ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ ΔΕ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΤΙΟΤΑ,ΕΓΩ ΗΜΟΥΝ ΕΥΤΙΧΙΣΜΕΝΗ....ΟΣΠΟΥ ΣΗΜΕΡΑ ΑΡΧΙΣΑ ΝΑ ΠΟΝΑΩ ΚΑΙ ΤΕΛΙΚΑ ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ ΟΤΙ ΜΟΥ ΗΡΘΕ ΠΕΡΙΟΔΟΣ.ΤΙ ΑΛΛΟ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΕ ΝΑ ΣΥΜΒΕΙ ΑΛΛΩΣΤΕ?ΠΩΣ ΤΟΛΜΗΣΑ ΝΑ ΕΛΠΙΖΩ?ΤΕΛΟΣ ΠΑΝΤΩΝ ΟΠΩΣ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΤΑΙ Η ΔΙΑΘΕΣΗ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΧΑΛΙΑ.ΑΠΛΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΤΟ ΓΡΑΨΩ ΕΔΩ ΚΑΙ ΝΑ ΒΓΕΙ ΑΠΟ ΜΕΣΑ ΜΟΥ.ΣΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΔΕΙΞΩ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ ΕΤΣΙ ΓΙΑΤΙ ΕΧΕΙ Κ ΑΥΤΟΣ ΕΝΑ ΣΩΡΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΣΤΟ ΜΥΑΛΟ ΤΟΥ ΚΑΙ ΦΟΒΑΜΑΙ ΟΤΙ ΘΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΑΙ ΟΙ ΔΥΟ ΤΣΙΤΩΜΕΝΟΙ ΚΑΙ ΘΑ ΜΑΛΩΣΟΥΜΕ ΠΑΛΙ.ΜΕ ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΠΟΥ ΕΧΩ ΘΑ ΠΩ ΑΣΧΗΜΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΚΑΙ ΔΕ ΘΕΛΩ.ΤΗΝ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΤΟ ΣΥΖΗΤΗΣΑΜΕ ΠΛΗΓΩΘΗΚΑΜΕ ΚΑΙ ΟΙ ΔΥΟ ΠΟΛΥ.ΚΑΙ ΤΕΛΙΚΑ ΠΗΡΑ ΜΙΑ ΑΠΟΦΑΣΗ.ΘΑ ΔΙΑΚΟΨΩ ΤΙΣ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΕΣ ΕΝΤΕΛΩΣ.ΤΟ ΠΡΟΤΙΜΩ ΑΠΟ ΤΟ ΝΑ ΤΟ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ ΜΕ ΛΑΧΤΑΡΑ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗ ΒΛΕΠΩ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΚΑΙ ΝΑ ΓΙΝΟΜΑΙ ΡΑΚΚΟΣ.ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΝΑ ΤΟ ΑΦΗΣΩ ΓΙΑ ΚΑΝΑ ΧΡΟΝΟ ΝΑ ΗΡΕΜΗΣΩ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΒΛΕΠΟΥΜΕ.ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ ΔΕΝ ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΝΑ ΑΠΕΛΠΙΣΤΩ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ........ΔΕΝ ΕΧΩ ΟΡΕΞΗ ΓΙΑ ΤΙΠΟΤΑ.ΚΑΘΕ ΜΗΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΧΕΙΡΟΤΕΡΑ.ΣΑΝ ΝΑ ΠΟΛΛΑΠΛΑΣΙΑΖΕΤΑΙ Η ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΗ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΣΗ ΜΕ ΤΗΝ ΠΙΟ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΗ ΚΑΙ ΤΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΝΑ ΤΟ ΝΙΩΘΩ ΣΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΚΑΙ ΠΑΕΙ ΛΕΓΟΝΤΑΣ.ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΝΑ ΤΟ ΠΑΛΕΨΩ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ.ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ.ΤΕΛΟΣ.ΚΑΙ ΔΕ ΘΕΛΩ ΚΙΟΛΑΣ ΠΛΕΟΝ.ΚΟΥΡΑΣΤΗΚΑ.ΞΕΡΩ ΘΑ ΜΟΥ ΠΕΙΤΕ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΝΩΡΙΣ ΓΙΑ ΝΑ ΚΟΥΡΑΣΤΩ ΤΟΣΟ ΚΑΙ ΟΤΙ ΑΛΛΕΣ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΝ ΧΡΟΝΙΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟ ΒΑΖΟΥΝ ΚΑΤΩ ΑΛΛΑ ΜΑΛΛΟΝ ΔΕΝ ΕΧΩ ΑΥΤΗ ΤΗ ΔΥΝΑΜΗ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

alkost οπως όλες θα σου πω κι εγω οτι ολες σχεδον περναμε απο αυτη τη φαση που περασες...και δυστυχως πολλες φορες ο,τι και νακανουμε και να πουμε και να διαβασουμε δεν απαλυνει τον πονο...ομως να εχεις πιστη και να αντλησεις τη δυναμη απο μεσα σου!

Η αποφαση που πηρες ειναι η πιο σωστη... εσυ ξερεις με ποιο τροπο θα το ξεπερασεις οσο δυσκολο κι αν ειναι!

και να εισαι σιγουρη πως δε θα κανεις μονο ενα αλλα πολλα παιδακια...αλλα να θυμασαι πως η σχεση σου με τον ανθρωπο σου ειναι αυτη που θα σε οδηγησει στο θαυμα της ζωης....

φιλια:kiss: :kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κι εγώ πιστεύω πως είναι φυσιολογικα τα συναισθήματα σου.

θα σου βάλω όμως τις φονές για τη συμπεριφορά στον άντρα σου. Έχουμε χάσει κι εμείς ένα μωράκι που τώρα θα ήταν 5 μηνών όταν είδα τον άντρα μου να δακρύζει μαζί με μένα και να είναι πεσμένος για αρκετές μέρες μετά καάλαβα πως κι εκείνοι νιωθουν ακριβώς το ίδιο με μας καιπως δεν είναι αναίσθητοι όπως φανταζόμαστε ούτε και πιο δυνατοι γιανα πρέπει πάντα να μας στηρίζουν εκείνοι και όχι εμείς εκείνους σε τέτοιες περιπτώσεις. Δεν έδιχνα λοιπόν πόσο πολυ είχα στενοχωρηθεί και πιστεύω πως αυτο βοήθησε να το ξεπεράσουμε πιο γρήγορα.

Πάντα θα θυμάσαι το χαμένο μωράκι και θα λες γιατι;;;

Όμως πρέπει να μείνετε ενωμένοι. Οικογένεια δε σημαίνει απαραίτητα και παιδιά οικογένεια είστε πρώτα εσείς οι δυο και μετα όλα τα άλλα. Τι να το κάνεις να μείνεις έγκυος κάποια στιγμή και να έχεις καταφέρει να απομακρυνθείς από τον άντρα σου;;

Στασου δίπλα του αφού έχει και προβλήματα με τη δουλειά σίγουρα σε χρειάζεται πιο πολύ απ ότι εσύ εκεινον. Πιστεύω πως θα είναι και ένας τρόπος για να ξεφύγει το μυαλό σου λίγο από το παιδί και θα δεις πως μετά θα έρθει κι αυτό ;)

Ετοιμασε του ένα όμορφο δείπνο και ζήτα του συγνώμη που ήσουν τόσο απόμακρη (αυτό θα έκανα εγω στη θέση σου)

Μη ξεχνάς νιώθει ακριβώς όπως εσυ απλά δεν είναι τόσο εκδηλωτικός όσο εσυ..

Ευχομαι να σου πάνε όλα καλά!!!!:) :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 3 weeks later...

Alcost, καλησπέρα κι από μένα. Είμαι καινούργια και ψάχνοντας είδα το μήνυμά σου.

Αρχικά να σου πω ότι κι εγώ έκανα θεραπεία με αυτά τα χάπια. Πέρα από τα χάπια, παρακαλουθούσα κάθε μήνα το πάχος του ενδομητρίου, ωορρηξία κ.λ.π. Η κούραση και η φόρτιση ήταν τόσο μεγάλη που έφτασα κι εγώ περίπου στο ίδιο σημείο με σένα. Τον Δεκέμβρη τα σταμάτησα όλα.

Προσπαθούμε από τον Απρίλη του ΄08 και ακόμη τίποτα.

Μην απογοητεύεσαι και μην σε πιάνει πανικός. Θα έρθει και για σένα η μέρα που θα σφίξεις στην αγγαλίτσα σου το μωράκι που τόσο θέλεις.

Το άγχος δε μας βοηθά καθόλου. Στο λέω εγώ που αγχώνομαι με το παραμικρό και συνέχεια. Έλα να δώσουμε κουράγιο και δύναμη σε όλες να συνεχίσουμε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγω αυτο που καταλαβα μετα απο την αποβολη μου (πριν 5 μηνες περιπου) ειναι οτι οι αντρες μας το παιζουν ''ανετοι'' μονο και μονο για να μας στηριξουν...

Και εγω μετα την αποβολη ημουν σαν ζομπι για 2-3 μηνες, ειχα νευρα, ξεσπουσα στον αντρα μου γιατι πιστευα οτι δεν τον ενοιαζε. Και ξερετε τι εμαθα πριν λιγες μερες; Οτι οταν μπηκα στο νοσοκομειο για καθαρισμο, ο αντρας μου ειχε μπλανταξει στο κλαμα και ηρεμησε λιγο πριν βγω, ωστε να με στηριξει. Ναι, ναι... μου το ειπε η μαμα μου, τωρα που συνηλθα, και επαθα σοκ, γιατι εγω του ελεγα συνεχεια οτι δε στεναχωρηθηκε οπως εγω. Φυσικα τωρα τον αγαπαω ακομη περισσοτερο. Και μολις αρχισαμε προσπαθειες παλι για μωρακι!:laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΛΥΚΙΑ ΜΟΥ ΚΟΠΕΛΑ, ΕΙΝΑΙ ΤΟΣΟ ΑΣΧΗΜΟ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΚΑΝΕΙΣ ΣΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΣΟΥ!!! ΠΑΛΕΨΕ ΤΟ ΚΑΙ ΘΑ ΔΕΙΣ! ΛΕΝΕ ΓΙΑ ΕΜΑΣ ΤΙΣ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΟΤΙ ΕΧΟΥΜΕ ΑΠΙΣΤΕΥΤΕΣ ΔΥΝΑΜΕΙΣ ΚΑΙ ΣΩΜΑΤΙΚΕΣ Κ ΨΥΧΙΚΕΣ! ΟΙ ΑΝΤΡΕΣ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΝ ΠΑΝΤΑ ΝΑ ΜΑΣ ΒΟΗΘΗΣΟΥΝ ΟΣΟ Κ ΝΑ ΜΑΣ ΑΓΑΠΑΝΕ...ΕΧΟΥΝ ΤΟΝ ΤΡΟΠΟ ΤΟΥΣ ΠΟΥ ΙΣΩΣ ΕΜΑΣ ΔΕΝ ΜΑΣ ΚΑΛΥΠΤΕΙ...ΜΗΝ ΚΑΝΕΙΣ ΑΛΛΟ ΚΑΚΟ ΣΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΣΟΥ...ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΠΙΣΤΗ Κ ΜΟΝΟ!!! Ο ΘΕΟΣ ΕΙΝΑΙ ΜΕΓΑΛΟΣ !!!ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΜΟΥ ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ!!!! ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΔΥΝΑΤΗ ΓΛΥΚΙΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΑΙΣΙΟΔΟΞΗ...

ΕΔΩ ΕΙΜΑΣΤΕ ΓΙΑ ΝΑ ΜΑΣ ΤΑ ΛΕΣ...ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΟ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ ΚΑΙ ΤΗ ΣΤΗΡΙΞΗ.ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΑΥΤΟ ΤΟΝ ΚΑΙΡΟ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΓΕΝΙΚΑ.ΤΟ ΑΦΗΣΑΜΕ ΛΙΓΟ ΣΤΗΝ ΑΚΡΗ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟ ΣΚΕΦΤΟΜΑΣΤΕ.ΑΥΤΟ ΓΙΑΤΙ ΠΗΓΑ ΚΑΙ ΣΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΚΑΙ ΜΕ ΔΙΑΒΕΒΑΙΩΣΕ ΟΤΙ ΟΛΑ ΠΑΝΕ ΡΟΛΟΙ.ΑΚΟΜΗ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΤΗ ΔΙΑΚΟΠΗ ΤΩΝ ΧΑΠΙΩΝ(ΑΠΟ ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΜΟΥ,ΓΙΑΤΙ ΗΘΕΛΕ ΝΑ ΤΑ ΣΥΝΕΧΙΣΩ)ΕΙΧΑ ΑΡΚΕΤΑ ΑΥΓΟΥΛΑΚΙΑ ΚΑΙ ΜΑΛΙΣΤΑ 2 ΑΠΟ ΑΥΤΑ ΩΡΙΜΑ Κ ΕΤΟΙΜΑ ΝΑ ΣΚΑΣΟΥΝ(ΔΕ ΓΛΙΤΩΝΩ ΑΠΟ ΤΑ ΔΥΔΙΜΑ ΕΓΩ.!!!!ΠΛΑΚΑ ΚΑΝΩ!!ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΜΕΙΝΩ ΕΓΚΥΟΣ ΚΑΙ ΑΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ 5ΔΙΜΑ!!!ΕΤΣΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΕΦΟΣΟΝ ΤΟ ΣΩΜΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΙΚΑΝΟ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΑΠΟ ΜΟΝΟ ΤΟΥ ΔΕΝ ΠΑΙΡΝΩ ΤΙΠΟΤΑ ΜΟΝΟ FILICIN ΠΡΟΑΙΡΕΤΙΚΑ ΓΙΑΤΙ ΒΟΗΘΑΕΙ ΣΤΟ ΝΑ ΜΗΝ ΕΙΝΑΙ ΠΑΛΙΝΔΡΟΜΗ Η ΚΥΗΣΗ).ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΙΑ,ΚΑΙ ΟΤΙ ΤΟ ΑΓΧΟΣ ΦΤΑΙΕΙ ΟΠΟΤΕ Η ΨΥΧΟΛΟΓΙΑ ΜΟΥ ΑΝΕΒΗΚΕ ΣΤΑ ΟΥΡΑΝΙΑ ΚΑΙ ΕΤΣΙ ΑΠΟΦΑΣΙΣΑ ΝΑ ΤΟ ΑΦΗΣΩ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΟΠΟΤΕ ΘΕΛΕΙ.ΗΘΕΛΑ ΑΠΛΑ ΝΑ ΔΙΑΒΕΒΑΙΩΘΩ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΡΟΒΛΗΜΑ.ΚΑΙ ΑΦΟΥ ΔΕΝ ΕΧΩ,ΘΑ ΕΡΘΕΙ,ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ!!ΑΣΕ ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΧΙ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΗ ΕΠΑΦΗ!ΑΝΑ 2 ΜΕΡΕΣ ΓΙΑ ΝΑ ΔΥΝΑΜΩΝΕΙ ΤΟ ΣΠΕΡΜΑ!ΜΟΥ ΤΟ ΕΙΧΕ ΞΑΝΑΠΕΙ ΑΛΛΑ ΝΟΜΙΖΑ ΟΤΙ ΥΠΕΡΒΑΛΕΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΔΩΣΑ ΣΗΜΑΣΙΑ!ΛΕΤΕ ΑΥΤΟ ΝΑ ΦΤΑΙΕΙ??ΓΙΑΤΙ ΝΙΟΠΑΝΤΡΟΙ ΕΙΜΑΣΤΕ,ΕΡΩΤΕΥΜΕΝΟΙ ΕΙΜΑΣΤΕ,ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΚΙΟΛΑΣ ΚΑΙ ΤΟΥ ΔΙΝΟΥΜΕ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ!!ΔΗΛ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΚΑΙ ΠΑΝΩ ΑΠΟ 2 ΦΟΡΕΣ!ΔΕΝ ΞΕΡΩ,ΤΟΝ ΑΛΛΟ ΜΗΝΑ ΘΑ ΔΟΚΙΜΑΣΩ ΤΟ "ΑΝΑ 2 ΜΕΡΕΣ" ΚΑΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΤΥΧΕΡΗ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πιστευω οτι ειναι πολυ μεγαλη στεναχωρια οταν χανεις μια εγκυμοσυνη.εχασα 2 εγκυμοσυνες και σε καταλαβαινω απολυτα οπως και πολλες κοπελες εδω.κανεις δεν μπορει να πει κατι γιατι δεν υπαρχει κατι να παρηγορει αυτη την κατασταση.μονο ο χρονος που περναει και γιατρευει τις πληγες και το νεο μωρακι που καποια στιγμη ερχεται και τα ξεχνας ολα.εγω οταν εκανα τελικα τον γιο μου ειπα χαλαλι οτι περασα.ευχομαι συντομα να μας πεις τα ευχαριστα!!!!!

θα ειναι συντομα θα δεις!!!!

και μενα ο γιατρος μου ειχε πει καθε 2 μέρες και αυτο εκανα.

φιλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΕΡΑΣΕ ΚΑΙΡΟΣ ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΑΛΛΑ ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΤΟ ΘΥΜΑΜΑΙ ΚΛΑΙΩ ΣΑΝ ΜΙΚΡΟ ΠΑΙΔΙ ΜΕ ΤΟΣΟ ΠΑΡΑΠΟΝΟ..ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΚΑΛΥΤΕΡΕΨΕ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΤΟ ΦΕΡΝΩ ΣΤΟ ΜΥΑΛΟ ΜΟΥ ΤΟΣΟ ΣΥΧΝΑ ΠΙΑ ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΤΙΣ ΦΟΡΕΣ ΠΟΥ ΜΟΥ ΤΟ ΘΥΜΙΖΟΥΝ ΟΛΕΣ ΑΥΤΕΣ ΟΙ ΚΛΩΣΣΕΣ ΠΟΥ ΜΕ ΡΩΤΑΝΕ "ΑΝΤΕ ΤΙ ΠΕΡΙΜΕΝΕΤΕ" Η ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΙ ΤΟ "ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΠΟΥ ΤΑ ΕΧΑΣΕΣ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΔΥΣΚΟΛΟ ΝΑ ΜΕΓΑΛΩΝΕΙΣ ΔΥΔΙΜΑ"(ΦΑΝΤΑΣΟΥ ΠΩΣ ΣΚΕΦΤΕΤΑΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ!!)ΤΕΛΟΣ ΠΑΝΤΩΝ Ο ΠΟΝΟΣ ΘΑ ΠΕΡΑΣΕΙ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΑΝ ΚΑΝΩ ΠΑΙΔΑΚΙ ΚΑΙ ΑΡΧΙΖΩ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΑΙΣΙΟΔΟΞΗ ΟΤΙ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΘΑ ΚΑΝΩ ΑΦΟΥ ΟΡΓΑΝΙΚΑ ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΤΙΠΟΤΑ.ΕΤΣΙ ΚΙ ΑΛΛΙΩΣ ΕΧΩ ΜΕΙΝΕΙ ΕΓΚΥΟΣ ΗΔΗ ΜΙΑ ΦΟΡΑ,ΑΡΑ ΘΑ ΞΑΝΑΜΕΙΝΩ.ΚΑΙ ΟΛΕΣ ΘΑ ΤΟ ΚΑΤΑΦΕΡΟΥΜΕ ΑΡΚΕΙ ΝΑ ΤΟ ΠΙΣΤΕΨΟΥΜΕ ΚΑΙ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΥΠΟΜΟΝΗ. Ο ΜΙΚΡΟΥΛΗΣ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΚΕΤΗ ΓΛΥΚΑ,ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟΥ ΧΑΡΙΣΕΙΣ ΚΑΙ ΠΟΛΛΑ ΑΔΕΡΦΑΚΙΑ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koukla mou

Thelo mono na sou po KOURAGIO oti kai na sou lene to taxidi einai diko sou kai polu monahiko!To 2006 diekopsa mia egymosyni Logo genetikis anomalias kai ena hrono meta apevalla.Ektote prospatho.

Den yparhei mera pou na min skeftomai tin koroula pou tha eiha (koritsi itan).O hronos apalunei ligo ton pono.

Sou efhomai na kaneis paidaki syntoma ego varethika na mazohizomai kai na timoro ton eafto mou me perittes skepseis sou efhomai olopsyha oti kalitero!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

θελω και εγω καπου να τα πω.....με εχει πιασει καταθλιψη. ξεκινησαμε τις προσπαθειες για παιδι με τον αντρα μου τον προηγουμενο μηνα. εχω καθυστερηση απο τις 18/2 και εκανα χοριακη και βγηκε αρνητικη. οκ το δεχτηκα, νωρις ειναι ακομη. αλλα δεν μου ερχεται η περιοδος και πηρα primolut.ακομη περιμενω αλλα εχω τρελαθει. δεν θελω να παω στην δουλεια. νομιζω οτι κατι εχω πιο σοβαρο και εχω στεναχωρηθει. δεν ξερω τι να κανω. δεν το εχω πει πουθενα αλλα ο αντρας μου με καταλαβε. δεν ξερω τι να κανω.θελω μονο να μου ερθει η περιοδος για να ξεκινησουμε παλι τις προσπαθειες αλλα κολλαω κοριτσια. με εχει παρει απο κατω. δεν βγαινω απο το σπιτι.δεν παω στην δουλεια. οσα προβληματα εχω διαβασει εδω ειναι πολυ πιο σοβαρα απο τα δικα μου, το ξερω. εμενα ομως το μυαλο μου ειναι εκει. δεν μπορω να χαλαρωσω μεχρι να ερθει η περιοδος. και ειναι ακομη νωρις για να στεναχωριεμαι γιατι τα παιδια δεν ερχονται κατα παραγγελια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΗΝ ΤΡΕΛΑΙΝΕΣΑΙ ΑΠΟ ΤΟΝ ΠΡΩΤΟ ΜΗΝΑ.ΕΙΔΕΣ ΠΟΥ ΤΟ ΑΓΧΟΣ ΔΗΜΙΟΥΡΓΕΙ ΤΟΣΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ?ΑΝ ΧΑΛΑΡΩΣΕΙΣ ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ.ΟΣΟ ΚΟΛΛΗΜΕΝΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΜΥΑΛΟ ΣΟΥ ΣΑΥΤΟ ΤΟ ΘΕΜΑ ΤΟΣΟ ΤΟ ΧΕΙΡΟΤΕΡΟ.ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΚΑΤΑΦΕΡΝΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΕΠΙΠΛΟΚΕΣ ΣΤΗΝ ΠΕΡΙΟΔΟ ΣΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΚΑΘΥΣΤΕΡΕΙΣ ΑΠΟ ΜΟΝΗ ΣΟΥ ΜΙΑ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ.ΑΣΤΟ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΜΟΝΟ ΤΟΥ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...