Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ


Recommended Posts

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΓΕΙΑ ΣΑΣ!

ΕΙΜΑΙ ΝΕΑ ΕΔΩ ΚΑΙ ΨΑΧΝΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΝΑ ΔΩ ΑΝ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΤΑ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ ΠΟΥ ΕΧΩ ΕΙΝΑΙ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ.

Ο ΚΥΚΛΟΣ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ 26-29ΗΜΕΡΕΣ. Η ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΠΕΡΙΟΔΟΣ ΗΤΑΝ 14/01/09.

ΗΡΘΑ ΣΕ ΕΠΑΦΗ ΣΤΙΣ 27/01/09 (14ΗΜΕΡΑ) ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΜΙΑ ΕΒΔΟΜΑΔΑ

ΑΡΧΙΣΑ ΝΑ ΝΙΩΘΩ ΤΡΑΒΗΓΜΑΤΑ ΧΑΜΗΛΑ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ.ΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΜΟΥ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΠΡΗΣΤΕΙ ΑΛΛΑ ΚΑΙ Η ΚΟΙΛΙΑ ΜΟΥ ΣΥΝΗΘΩΣ ΔΕΝ ΜΕ ΠΟΝΑΕΙ ΑΠΟ ΤΟΣΟ ΝΩΡΙΣ ΟΤΑΝ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΠΕΡΙΟΔΟ.

ΠΗΡΑ ΚΑΙ ΕΚΑΝΕ ΕΝΑ ΤΕΣΤ ΣΗΜΕΡΑ (5/02/09) ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΑΝΙΧΝΕΥΕΙ ΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ 5 ΜΕΡΕΣ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΠΙΘΑΝΗ ΣΥΝΝΗΨΗ, ΑΛΛΑ ΟΧΙ ΜΕ ΤΑ ΠΡΩΙΝΑ ΟΥΡΑ.

ΕΙΧΑ ΑΓΩΝΙΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΑΝΤΕΞΑ.ΒΓΗΚΕ ΑΡΝΗΤΙΚΟ.(ΚΡΙΜΑΑΑ)

ΤΙ ΛΕΕΙ Η ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΣΑΣ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ουτε εγω ειχα κανει με τα πρωινα ουρα οταν μου βγηκε θετικο. εκτιμω ότι δεν παιζει ρολο τι ωρα το κανεις. απλα απ οτι μου χουν εξηγησει, οταν μενεις έγκυος ο οργανισμος εκρινει μια ουσια με τα ουρα και αυτη την ουσια αναγνωριζει το τεστ εγκυμοσυνης γι αυτο και δεν υπαρχει περιπτωση να κανει καποια τεστ, να βγει θετικο και να μην ειναι εγκυος. δεν θελω να σε απογοητευω, αλλα αν θες ξανακανε ενα τεστ την αλλη εβδομαδα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου κοπελα μου!

Θα σουπω για μενα....εγω εχω κυκλο 26-30 μερες και οταν πηγα στον γιατρο και μου εκανε υπερηχο μου ειπε να ρθω σε επαφη 9η,10η και 11η μερα....τωρα τι να πω θα δειξει σε λιγες μερες...αλλα βγαλε ακρη εγω νομιζα οτι θα ειχα γονιμη μερα την 14η-15η μερα...

Τι να πω ευχομαι να ειναι κατι αλλα δεν μπορω να σου πω γιατι μια φορα οχι με σωστη μετρηση απο εμενα βεβαια...ειχα απιστευτα συμπτωματα εγκυμοσυνης αλλα δυστυχως δεν ημουν.:-(

Το μονο που εχω να πω ειναι κανε υπομονη πλησιαζουν οι μερες!

Σου ευχομαι οτι επιθυμεις να γινει!!:-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

το μονο συμπτωμα αν καταλαβα καλα ειναι οτι νοιωθεις τραβηγματα χαμηλα. Τραβηγματα ειναι όντως ενα συμπτωμα...χρειαζονται όμως και αλλα συνηθως, συχνοουρια, πρηξιμο στο στηθος, κοπωση, αναγουλα, λιγουρα...εχεις κατι απ ολα τα υπολοιπα...; Επισης θα σου πω και κατι αλλο. Μια γνωστη μου ανακαλυψε στους 3μιση μηνες οτι ειναι εγκυος γιατι αφενος δεν ειχε συμπτωματα και αφετερου δεν ειχε σταθερο κυκλο. Παντως θεωρω οτι το πιο ασφαλες ειναι να περιμενεις καμια βδομαδα και να ξανακανεις τεστ εγκυμοσυνης και οτι σου βγαλει θα ειναι πιστευω σιγουρο. Εγω στη θεση σου αυτο θα κανα. Πολλα φιλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλή μου, μην αγχώνεσαι!

Υπάρχει περίπτωση να κάνει λάθος το τεστ!

Ακόμη έιναι πολύ νωρίς και μπορεί να μην έχει δημιούργησει αρκετή ορμόνη ο οργανισμός σου και να μη φαίνεται στο τεστ!

Κάνε υπομονή μέχρι την πρώτη μέρα καθυστέρησης σου!

Εγώ είχα κάνει το τεστ απόγευμα και βγήκε θετικό, άλλα όπως σου είπα, ήταν η πρώτη μέρα καθυστέρησης!

Ελπίζω σε 1 βδομάδα να έχουμε τα ευχάριστα νέα σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΘΑ ΕΠΑΝΕΛΘΩ ΣΙΓΟΥΡΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ

ΚΑΙ ΕΛΠΙΖΩ ΤΑΥΤΟΧΡΟΝΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΘΕΤΙΚΟ

ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΚΑΙΡΟ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εφοσον προσπαθεις καιρο με καποιο τροπο να δεις ποιες ειναι ακριβω οι γονιμες μερες και να ερχεσαι σε επαφη πιο συχνα μια μερα συνηθως δεν ειναι αρκετη ειδικα οταν λες οτι προσπαθεις καιρο!:-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...