Μετάβαση σε περιεχόμενο

Του Μαρτίου οι αγκαλίτσες θα φέρουν μωράκια στις κοιλίτσες!!!!!!!!!


manoula84

Recommended Posts

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Kostef είπε:

Ευχαριστώ πολυ κορίτσια @Starrr  και @lactaki, την Παρασκευή που θα παω θα ρωτησω λεπτομέρειες. Μάλλον από αυτά που καταλαβαίνω αφου κν εγώ προληπτικα θα τις κάνω θα τις αρχίσω αυριο το πρωι . Καλυτερα έτσι όπως κ εσυ όταν ξυπνάω. Μόλις μ φέρει τα σαλοσπιρ θα παρω ενα και οι ενεσεις από αυριο. 

Καλη υπομονη κοριτσαρα μου, θα δεις ολα θα πανε καλα, απλα ρωτα τον γιατρο σου, ειχα μελετη με ενεσης ηπαρινης και επρεπε να γινονται την ιδια ωρα καθε μερα, ρωτα να εισαι σιγουρη, και πολυ ξεκουραση ε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 877
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Τι ωραίο το καινούριο μας θέμα!! 

Καλό κι ευλογημένο μήνα σε όλες κορίτσια μου!!

💐🌹🏵️🌸🌺🌷🥀🌼🌻😘😘😘😘

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Kostefγια τις ενέσεις που λες, θα σου πω κ τη δική μου εμπειρία...τις είχα ξεκινήσει απόγευμα κ τις έκανα έτσι μέχρι τον 8ο όπου μου είπε η αιματολογος να το πηγαίνω κάθε εβδομάδα μια ώρα πίσω έτσι ώστε να φτάσω να τις κάνω πρωί..ο λόγος είναι ότι συνήθως οι πόνοι γέννας μας πιάνουν βράδυ ή ξημερώματα οπότε κ θα έχουν μεσολαβήσει πολλές ώρες για να μπορέσεις να κάνεις επισκληριδιο αν χρειαστεί..οπότε καλύτερα ξεκινά από τώρα πρωι ή άλλαξε το από νωρίς για να είσαι οκ.. φαντάζομαι θα σου τα πει και η γιατρός σου.. όλα θα πάνε καλά, αυτό να σκέφτεσαι!! Στο λέω για να το ακούσω κ εγώ που τρέμω κάθε μέρα μήπως έχω κανένα απρόοπτο!! Μέσα μου ξέρω ότι όλα θα πάνε καλά μέχρι τέλους αλλά ο φόβος είναι εκεί δυστυχώς..καλώς ή κακώς πολλοί άνθρωποι γύρω μας δεν μπορούν να καταλάβουν..είμαστε όμως εμείς εδώ 🤩🤩

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 1/3/2021 at 8:04 ΜΜ, ο/η Lacostaki είπε:

Κορίτσια έχω την εντύπωση ότι αυτή τη φορά δεν θα βρω θετικό ωορρηξίας βέβαια εμείς τις επαφές μας τις έχουμε και ότι είναι να γίνει θα γίνει...Σας βάζω τα τεστακια το πρώτο το έκανα εχθές κατά τις 12 το δεύτερο κατά τις 16:00 και το τρίτο σήμερα κατά τις 17:30 βέβαια σήμερα είχα πάει τουαλέτα κατά τις 15:30 και είχα πιει και νερό οπότε ίσως γι'αυτό να είναι αχνό γιατί για να πέρασε η ωορρηξία δεν νομίζω σήμερα είμαι στην 8 μέρα του κυκλου

IMG_20210301_195652.jpg

θέλεις ακομα ,να την παρακολουθείς με 2 τεστ την ημερα.οποτε θα πέσεις μέσα ετσι.επισης να βλέπεις τα υγρα κ τους πονους αν έχεις . βέβαια το τεστ θα βγει θετικο πριν τον πονο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια... Είμαι στη πέμπτη εβδομάδα. Αύριο έχω τον πρώτο υπέρηχο.αλλα χτες βράδυ είδα καφέ υγρά και κατααγχωθηκα. Πήρα γιατρό κ είπε να πάρω utrogestan  σήμερα πρωί κ βράδυ κ να μη πάω δουλειά σμρ. Φοβάμαι πολύ .. τι να είναι πάλι αυτό???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 48 λεπτά, ο/η Marakii είπε:

Καλημέρα κορίτσια... Είμαι στη πέμπτη εβδομάδα. Αύριο έχω τον πρώτο υπέρηχο.αλλα χτες βράδυ είδα καφέ υγρά και κατααγχωθηκα. Πήρα γιατρό κ είπε να πάρω utrogestan  σήμερα πρωί κ βράδυ κ να μη πάω δουλειά σμρ. Φοβάμαι πολύ .. τι να είναι πάλι αυτό???

Καλημερα! Στο γιο μου όταν ήμουν στην 6 ακριβώς είχα δει καφέ υγρά και είχα κατά τρομάξει. Τελικά δεν ήταν τίποτα μαλλοννπαλιο αίμα δεν είχα τίποτα στον υπέρηχο! Ξεκουρασου και όλα θα είναι καλά! 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Kostef είπε:

Καλημερα! Στο γιο μου όταν ήμουν στην 6 ακριβώς είχα δει καφέ υγρά και είχα κατά τρομάξει. Τελικά δεν ήταν τίποτα μαλλοννπαλιο αίμα δεν είχα τίποτα στον υπέρηχο! Ξεκουρασου και όλα θα είναι καλά! 

 

Θα κάτσω σμρ σπίτι. Από Δευτέρα με βγάζει αναστολή για ένα μήνα.. αλλά αύριο αν είμαι πιο καλά θα πάω γτ δεν μπορεί να φέρει άλλο άτομο δυστυχώς και για τρεις μέρες ακόμα θα πρέπει να δουλεύω. Απλά θα προσέξω την ορθοστασία  και να μη ζοριστω καθόλου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 ώρες, ο/η Smurf88 είπε:

@Kostefγια τις ενέσεις που λες, θα σου πω κ τη δική μου εμπειρία...τις είχα ξεκινήσει απόγευμα κ τις έκανα έτσι μέχρι τον 8ο όπου μου είπε η αιματολογος να το πηγαίνω κάθε εβδομάδα μια ώρα πίσω έτσι ώστε να φτάσω να τις κάνω πρωί..ο λόγος είναι ότι συνήθως οι πόνοι γέννας μας πιάνουν βράδυ ή ξημερώματα οπότε κ θα έχουν μεσολαβήσει πολλές ώρες για να μπορέσεις να κάνεις επισκληριδιο αν χρειαστεί..οπότε καλύτερα ξεκινά από τώρα πρωι ή άλλαξε το από νωρίς για να είσαι οκ.. φαντάζομαι θα σου τα πει και η γιατρός σου.. όλα θα πάνε καλά, αυτό να σκέφτεσαι!! Στο λέω για να το ακούσω κ εγώ που τρέμω κάθε μέρα μήπως έχω κανένα απρόοπτο!! Μέσα μου ξέρω ότι όλα θα πάνε καλά μέχρι τέλους αλλά ο φόβος είναι εκεί δυστυχώς..καλώς ή κακώς πολλοί άνθρωποι γύρω μας δεν μπορούν να καταλάβουν..είμαστε όμως εμείς εδώ 🤩🤩

Καλημερα τις αρχισα σήμερα τελικά! Είπα καλυτερα μια κ καλη πρωι! Διάβασα τις οδηγίες είδα κ βιντεάκια στο γιουτιουμπ, πιστευωνα την εκανα καλά. Όλη τη βελόνα βάζουμε στο δέρμα ετσι? 

Για την επισκληριδιο δεν το σκέφτηκα καθόλου, στο γιο μου γέννησα σε δημόσιο νοσοκομείο και εκεί δεν κάνουν στους φυσιολογικούς τοκετους. Και τώρα αν παει καλα αυτή η εγκυμοσύνη πάλι σε δημόσιο λέω να παω. αλλά αυτό είναι στο μέλλον😊

Όλα καλά θα μας πανε! Και σε εμάς και σε όλα τα κορίτσια!!! Σας ευχαριστω πολυ όλες για τη στήριξη! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Marakii είπε:

Θα κάτσω σμρ σπίτι. Από Δευτέρα με βγάζει αναστολή για ένα μήνα.. αλλά αύριο αν είμαι πιο καλά θα πάω γτ δεν μπορεί να φέρει άλλο άτομο δυστυχώς και για τρεις μέρες ακόμα θα πρέπει να δουλεύω. Απλά θα προσέξω την ορθοστασία  και να μη ζοριστω καθόλου.

Να προσεξεις αυριο μη ζοριστείς και αν δεις ότι δεν τη παλευεις ζητά να φυγεις μια ώρα νωρίτερα αν δεν έχει δουλειά. Το είπες στη δουλειά? Αν το ξέρουν πιστευω να μην τους πειραξει. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Kostef είπε:

Να προσεξεις αυριο μη ζοριστείς και αν δεις ότι δεν τη παλευεις ζητά να φυγεις μια ώρα νωρίτερα αν δεν έχει δουλειά. Το είπες στη δουλειά? Αν το ξέρουν πιστευω να μην τους πειραξει. 

Τους το έχω πει απλά οι εργοδότες μου είναι εκτός του τόπου που δουλεύω. Είμαστε δυο υπάλληλοι και λόγω της κατάστασης πάμε με το μήνα μια η μια μία η άλλη. Είναι δύσκολο να το κλείνω τελείως. Και σήμερα με άφησαν δεν είπαν κάτι ξέρω πως λίγο τους πειραζει άλλα τι να κάνω αφού έτυχε αυτό.. η υγεία μας πάνω από όλα! Απλά επειδή είναι χρόνια κ εγώ στη δουλειά καταλαβαίνω πως είναι ήδη δύσκολη η κατάσταση λόγω κόβιντ και αν κλείνουμε κ για άλλους λόγους όπως αυτός δυσκολεύει ακόμα περισσότερο..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η ζουζουνα* είπε:

θέλεις ακομα ,να την παρακολουθείς με 2 τεστ την ημερα.οποτε θα πέσεις μέσα ετσι.επισης να βλέπεις τα υγρα κ τους πονους αν έχεις . βέβαια το τεστ θα βγει θετικο πριν τον πονο.

Είμαι στην 10 μέρα του κύκλου υποτίθεται ότι κανονικά σε δύο μέρες πρέπει να έχω ωορρηξία και χθες το τεστ ήταν ακόμα πολύ αχνό αν δω ότι σήμερα αύριο αρχίζει να σκουρενει θα κάνω δύο την ημέρα...τώρα δεν ξέρω 3 σενάρια παίζουν ή δεν θα κάνω ωορρηξία αυτό το μήνα ή  θα είναι μεγάλος ο κύκλος ή για κάποιο λόγο δεν δείχνουν τα τεστακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τα κορίτσια που είστε απο Λάρισα και γύρω περιοχές εύχομαι να είστε καλά! Δώστε το παρόν μόλις μπορέσετε.
Εδώ τον κατάλαβα και εγώ που είμαι στην Κόρινθο.... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας κορίτσια!🥰

Και σε εμάς εδώ ηταν αρκετά αισθητός ο σεισμός. Ευτυχώς όλα καλά! Εύχομαι για όλους να ισχύει το ίδιο!

Δυστυχώς άρχισαν ήδη τα πονάκια περιόδου για εμένα άρα νομίζω την Παρασκευή θα αδιαθετησω κανονικά. @Lacostakiμου χθες είδα το μήνυμα που μου έστειλες. Έχω χάσει λίγο την μπάλα με το νέο σάιτ.😁 Θα σου στείλω την νέα ημερομηνία σε 2-3 ημέρες! 

Κατά τ' αλλά έβγαλα πάλι έρπη στο μάτι κορίτσια!😩 Μήπως να πάω να παίξω κανένα τζόκερ; Κρίμα να πάει τόση τύχη χαμένη!😆 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Kostef είπε:

Καλημερα τις αρχισα σήμερα τελικά! Είπα καλυτερα μια κ καλη πρωι! Διάβασα τις οδηγίες είδα κ βιντεάκια στο γιουτιουμπ, πιστευωνα την εκανα καλά. Όλη τη βελόνα βάζουμε στο δέρμα ετσι? 

Για την επισκληριδιο δεν το σκέφτηκα καθόλου, στο γιο μου γέννησα σε δημόσιο νοσοκομείο και εκεί δεν κάνουν στους φυσιολογικούς τοκετους. Και τώρα αν παει καλα αυτή η εγκυμοσύνη πάλι σε δημόσιο λέω να παω. αλλά αυτό είναι στο μέλλον😊

Όλα καλά θα μας πανε! Και σε εμάς και σε όλα τα κορίτσια!!! Σας ευχαριστω πολυ όλες για τη στήριξη! 

Χαρά στο κουράγιο σου που γέννησες χωρίς επισκληρίδειο... Εγώ έκανα κ δεν κατάλαβα τίποτα. Από φίλες μου ξέρω πως αν το ζητήσεις σου κάνουν κ στο δημόσιο. Αντιπηκτικές έκανα τις inohep. Να την κάνεις πάντα την ίδια ώρα κάθε μέρα. Είναι πολύ βασικό για να δρουν σωστά. Με το καλό το παιδάκι σου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια καλησπέρα, είχα πολύ δουλειά σήμερα χαμός και δεν μπορούσα να μπω από το πρωί, καλύτερα που ξεκίνησες το πρωί τις ενέσεις θα δεις θα πάνε όλα καλά!!! 

Μαράκι μην φοβασε για τα καφέ υγρά εγώ είχα και λίγο αίμα γιατί είχα αποκόλληση στον πρώτο επερνα και εγώ utrogestan να τα βάζεις καλύτερα από κόλπο και να μην πηγαίνεις να κάνεις πιπι για κάνα 2ωρο το πρωί, το βράδυ πιάνουν καλύτερα γιατί είσαι ξαπλωμένη και δεν πας τουαλέτα!! Επίσης να ξέρετε μου είχε πει ο γιατρός ότι όταν κουράζεσαι ή κάτι μετά από ένα 24 ωρο θα δεις κάτι να μην πηγαίνει καλά, θέλω να πω αν σηκώσεις κάτι βαρύ ή αν κουραστείς το πρωί αργά το βράδυ θα δεις το αποτέλεσμα. Οπότε προσοχή μην σηκώσετε κάτι και μετά πείτε εντάξει δεν έπαθα κάτι ασ το ξανά κάνω.

 

Φιλιά σε όλες λογικ αύριο θα έχω πιο πολύ χρόνο να τα διαβάσω όλα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η manoula84 είπε:

Κορίτσια καλησπέρα, είχα πολύ δουλειά σήμερα χαμός και δεν μπορούσα να μπω από το πρωί, καλύτερα που ξεκίνησες το πρωί τις ενέσεις θα δεις θα πάνε όλα καλά!!! 

Μαράκι μην φοβασε για τα καφέ υγρά εγώ είχα και λίγο αίμα γιατί είχα αποκόλληση στον πρώτο επερνα και εγώ utrogestan να τα βάζεις καλύτερα από κόλπο και να μην πηγαίνεις να κάνεις πιπι για κάνα 2ωρο το πρωί, το βράδυ πιάνουν καλύτερα γιατί είσαι ξαπλωμένη και δεν πας τουαλέτα!! Επίσης να ξέρετε μου είχε πει ο γιατρός ότι όταν κουράζεσαι ή κάτι μετά από ένα 24 ωρο θα δεις κάτι να μην πηγαίνει καλά, θέλω να πω αν σηκώσεις κάτι βαρύ ή αν κουραστείς το πρωί αργά το βράδυ θα δεις το αποτέλεσμα. Οπότε προσοχή μην σηκώσετε κάτι και μετά πείτε εντάξει δεν έπαθα κάτι ασ το ξανά κάνω.

 

Φιλιά σε όλες λογικ αύριο θα έχω πιο πολύ χρόνο να τα διαβάσω όλα!!

Καλησπέρα κορίτσι μου! Μου τα έχει δώσει σε μορφή χαπιού όχι σε μορφή υπόθετου. Γενικώς πηγαίνω τουαλέτα συχνά κάθε μέρα γτ με πιάνει συχνοουρία. Πρέπει να ζορίστηκα στη δουλειά γιατί όλο αυτό τον καιρό πηγαίνω κανονικά και ήμουν και μόνη μου είχα και σκάλα να ανεβοκατεβαίνω και είχα και παραλαβές και είχαν πέσει όλα μαζεμένα! τώρα που με έχει βάλει αναστολή θα είμαι ξάπλα σπιτάκι μου να αναπληρώσω το χρόνο που έχασα.μονο ξεκούραση πλέον... Δεν ξαναείδα σήμερα καθόλου καφέ υγρά.μόνο χθες το βράδυ και πιστεύω ότι ήταν από την κούραση των τελευταίων ημερών! Άντε να έρθει η αυριανή μέρα να κάνουμε τον υπέρηχο να μου φύγει αυτό το άγχος!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΙΝΑΚΑΚΙ ΜΕ ΜΕΛΛΟΝΤΙΚΕΣ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ❤️🍼🎂❤️

Maroulita? :27/03

diana8:?

Lacostaki:20/03

I want a baby:?

Pangipot:?

Sillia:?

Αννια27:?

Ευάγγελοςτ:03/04

misofeggaro:23/03

Mari84:?

Love13:?

Tzina819:?

PAPAEVA?

Elisa91:?

A&O:?

Αντρέα:?

Αννι:?

Nikol:?

Litsadi:15/03

Pixies:? 

Kostef:26/02

Matilda94:? 

Ntinaki83:26/03

Marakii:23/02 

Mt3508:14/01 

geo2222:23/02

Dina970:?

Tonakiv:?

Elii:05/03

Daizy28:15/03

HopefulMama2Be:14/03

elissavet90:24/3

Mantiko:12/03

Evaki:21/03

Επεξεργάστηκε από Lacostaki
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΙΝΑΚΑΚΙ ΜΕ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ🤰❤️🍼🎂

Ελενακι12: ΓΈΝΝΗΣΕ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ 29/06/20

🎂❤️

St3llina:Γέννησε αγορακι🍼💙

Frogel:Γέννησε κοριτσακι❤️🎂 

Princess28:ΓΕΝΝΗΣΕ:03/09/20 🍼💙

Evie2:ΓΕΝΝΗΣΕ κοριτσακι13/10/20🎂🎂

Mt3508: ΓΈΝΝΗΣΕ:3/8/20αγορακι💙😙

💗🎂💗

Mariaira:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Σαμανη:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Mt3508:ΓΕΝΝΗΣΕ:03/08/20:αγορακι👶

Tzortzina123:ΘΕΤΙΚΟ ΠΗΤ:23/08👶 

Whatever:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Xrita:ΘΕΤΙΚΟ👶 

LadyP:ΘΕΤΙΚΟ👶 

gorgona:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Fanioko: ΘΕΤΙΚΟ👶 

👶

Katerinaki_dm:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Denizz:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Ελενικον:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Marba:ΘΕΤΙΚΟ👶 

St33:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Μάσα:ΓΕΝΝΗΣΕ 6/12/20 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ💗🎂🌺👶

Eirinik94:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Eiffel:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Hope19:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Kardoula1991:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Kallina:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Ioannastr:ΘΕΤΙΚΟ👶 

BASOULA2:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Σταυρι:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Μαρινα22:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Beatrice:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Lactaki:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Prinssc1313:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Smurff88:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Natasha24:ΘΕΤΙΚΟ👶 

DIAMANTW:ΘΕΤΙΚΟ👶 

ζουζούνα*: ΘΕΤΙΚΟ :ΠΗΤ 22/07👶

Clairy:ΘΕΤΙΚΟ👶 

billibas:ΘΕΤΙΚΟ 👶 

annie: ΓΈΝΝΗΣΕ:09/01/21:ΔΙΔΥΜΑΚΙΑ💙🍼💗🎂👶

anna90:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Starrr:ΘΕΤΙΚΟ👶 ΠΗΤ:05/07/21

Αna1989: ΘΕΤΙΚΟ👶

Celine:ΘΕΤΙΚΟ👶

Manoula84: ΘΕΤΙΚΟ👶 

Μaroulli:ΘΕΤΙΚΟ👶

Xrys_pa:ΘΕΤΙΚΟ 👶

Μarakii: ΘΕΤΙΚΟ  👶

maimoudaki92: ΘΕΤΙΚΟ👶

👶

Επεξεργάστηκε από Lacostaki
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 ώρες, ο/η Marakii είπε:

Καλησπέρα κορίτσι μου! Μου τα έχει δώσει σε μορφή χαπιού όχι σε μορφή υπόθετου. Γενικώς πηγαίνω τουαλέτα συχνά κάθε μέρα γτ με πιάνει συχνοουρία. Πρέπει να ζορίστηκα στη δουλειά γιατί όλο αυτό τον καιρό πηγαίνω κανονικά και ήμουν και μόνη μου είχα και σκάλα να ανεβοκατεβαίνω και είχα και παραλαβές και είχαν πέσει όλα μαζεμένα! τώρα που με έχει βάλει αναστολή θα είμαι ξάπλα σπιτάκι μου να αναπληρώσω το χρόνο που έχασα.μονο ξεκούραση πλέον... Δεν ξαναείδα σήμερα καθόλου καφέ υγρά.μόνο χθες το βράδυ και πιστεύω ότι ήταν από την κούραση των τελευταίων ημερών! Άντε να έρθει η αυριανή μέρα να κάνουμε τον υπέρηχο να μου φύγει αυτό το άγχος!

Κοριτσάκι μου αν σου έδωσε τα utrogestan είναι το ίδιο σαν χάπι αλλά και σαν υπόθετο!!  Δηλαδή το ίδιο χάπι μπορείς να το βάλεις κ κολπικά.. ξεκουράσου κ όλα θα πάνε καλά...πολλές κοπέλες είχαμε καφέ στην αρχή για διάφορους λόγους αλλά όλα πήγαν καλά μετά..εγώ είχα για 2-3 εβδομάδες κάθε φορά που άλλαζα εβδομάδα..τώρα είμαι στην 26η και πάω για την 27η!! Απόλαυσε το...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Smurf88 είπε:

Κοριτσάκι μου αν σου έδωσε τα utrogestan είναι το ίδιο σαν χάπι αλλά και σαν υπόθετο!!  Δηλαδή το ίδιο χάπι μπορείς να το βάλεις κ κολπικά.. ξεκουράσου κ όλα θα πάνε καλά...πολλές κοπέλες είχαμε καφέ στην αρχή για διάφορους λόγους αλλά όλα πήγαν καλά μετά..εγώ είχα για 2-3 εβδομάδες κάθε φορά που άλλαζα εβδομάδα..τώρα είμαι στην 26η και πάω για την 27η!! Απόλαυσε το...

Δεν το ήξερα ότι μπαίνει κ κολπικά και τώρα σκαλωσα και άνοιξα τις οδηγίες... Γράφει κ κολπικά κ από στόματος. Λέω μην έκανα καμία βλακεία. Αλλά αν ήταν θα Μ το λέγε ο γιατρός.. περιμένω πως κ πως το απόγευμα για τον υπέρηχο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 24 λεπτά, ο/η Marakii είπε:

Δεν το ήξερα ότι μπαίνει κ κολπικά και τώρα σκαλωσα και άνοιξα τις οδηγίες... Γράφει κ κολπικά κ από στόματος. Λέω μην έκανα καμία βλακεία. Αλλά αν ήταν θα Μ το λέγε ο γιατρός.. περιμένω πως κ πως το απόγευμα για τον υπέρηχο!

Ναι, θα σου το έλεγε μην αγχώνεσαι!!! Απλά υπάρχουν 2 τρόποι..με το καλό να δεις το σπορακι στον υπέρηχο 💞💞

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια αλήθεια δεν μπορώ να καταλάβω τι γίνεται με τα τεστακια.... υποτίθεται ότι έχω 16 μέρες μέχρι την επόμενη περίοδο και ακόμα ούτε καν πλησιάζουν στο θετικο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...