Μετάβαση σε περιεχόμενο

Του Μαρτίου οι αγκαλίτσες θα φέρουν μωράκια στις κοιλίτσες!!!!!!!!!


manoula84

Recommended Posts

στις πριν 7 λεπτά, ο/η mimimimi είπε:

Κοριτσιααα..χοριακη 1681 απο 769 την δευτερα κ προγεστερονη 23.70 απο 11.30 την Δευτερα...Λίγα ροζ ειχα το πρωι στην τουαλέτα..Εχω στείλει στην γιατρό μου κ περιμενω να μου πει...η χοριακη πιστευω καλη πρεπει να ειναι η προγεστερονη πρεπει να ειναι ακομα χαμηλά.

Τέλεια νέα κορίτσι!!!Ελπίζω να ηρέμησες τώρα κ να σκέφτεσαι πιο αισιόδοξα!!!Όλα σούπερ...με το καλό!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 877
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 7 λεπτά, ο/η mimimimi είπε:

Κοριτσιααα..χοριακη 1681 απο 769 την δευτερα κ προγεστερονη 23.70 απο 11.30 την Δευτερα...Λίγα ροζ ειχα το πρωι στην τουαλέτα..Εχω στείλει στην γιατρό μου κ περιμενω να μου πει...η χοριακη πιστευω καλη πρεπει να ειναι η προγεστερονη πρεπει να ειναι ακομα χαμηλά.

ΣΥΓΧΑΡΗΤΉΡΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!

ΤΕΛΕΙΑ ΕΙΝΑΙΙΙΙΙΙ

ΘΑ ΚΆΝΕΙΣ ΚΑΙ ΥΠΕΡΗΧΟ!!!!

ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΌ ΟΛΑ ΚΟΡΊΤΣΙ ΜΟΥ!!!!!

ΗΡΈΜΗΣΕ ΤΩΡΑ Κ ΑΠΟΛΑΥΣΕ ΤΟ!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η zogia είπε:

Τέλεια νέα κορίτσι!!!Ελπίζω να ηρέμησες τώρα κ να σκέφτεσαι πιο αισιόδοξα!!!Όλα σούπερ...με το καλό!!!

Η αλήθεια ειναι οτι πήρα αρκετά τα πάνω μου παρόλο που ειχα λίγα ροζ το πρωι....αλλα απο το κρεβάτι δεν το κουνάω....τωρα πιστευω να μου πει να κανουμε κ έναν υπέρηχο να δούμε οτι ειναι κ εκει ολα καλα κ να ηρεμήσω περισσοτερο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 λεπτά, ο/η EFI 1981 είπε:

ΣΥΓΧΑΡΗΤΉΡΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!

ΤΕΛΕΙΑ ΕΙΝΑΙΙΙΙΙΙ

ΘΑ ΚΆΝΕΙΣ ΚΑΙ ΥΠΕΡΗΧΟ!!!!

ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΌ ΟΛΑ ΚΟΡΊΤΣΙ ΜΟΥ!!!!!

ΗΡΈΜΗΣΕ ΤΩΡΑ Κ ΑΠΟΛΑΥΣΕ ΤΟ!!!!!

Σε ευχαριστώ μέσα απο την καρδιά μου για τον ενθουσιασμό σου!!!!Σου εύχομαι τα καλυτερα...πιστευω να μην με καθυστέρηση πολυ για υπέρηχο,δεν κρατιέμαι...λές για την προγεστερονη να έκαναν δουλεια τα ουτρογκεσταν;;;Αν κ το 23 που εχω τωρα πάλι χαμηλό ειναι απο οτι διαβάζω..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η mimimimi είπε:

Σε ευχαριστώ μέσα απο την καρδιά μου για τον ενθουσιασμό σου!!!!Σου εύχομαι τα καλυτερα...πιστευω να μην με καθυστέρηση πολυ για υπέρηχο,δεν κρατιέμαι...λές για την προγεστερονη να έκαναν δουλεια τα ουτρογκεσταν;;;Αν κ το 23 που εχω τωρα πάλι χαμηλό ειναι απο οτι διαβάζω..

Καθυστερήσει,sorry απο την βιασύνη μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 40 λεπτά, ο/η mimimimi είπε:

Κοριτσιααα..χοριακη 1681 απο 769 την δευτερα κ προγεστερονη 23.70 απο 11.30 την Δευτερα...Λίγα ροζ ειχα το πρωι στην τουαλέτα..Εχω στείλει στην γιατρό μου κ περιμενω να μου πει...η χοριακη πιστευω καλη πρεπει να ειναι η προγεστερονη πρεπει να ειναι ακομα χαμηλά.

Super είναι η χοριακή σου!!! Όλα καλά θα πάνε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η mimimimi είπε:

Σε ευχαριστώ μέσα απο την καρδιά μου για τον ενθουσιασμό σου!!!!Σου εύχομαι τα καλυτερα...πιστευω να μην με καθυστέρηση πολυ για υπέρηχο,δεν κρατιέμαι...λές για την προγεστερονη να έκαναν δουλεια τα ουτρογκεσταν;;;Αν κ το 23 που εχω τωρα πάλι χαμηλό ειναι απο οτι διαβάζω..

Πραγματικά χάρηκα πολύ, γιατί καταλαβαίνω πόσο το θέλεις κ πόσο αγχωμενη ήσουν, αλλά κ για όλες εμάς που προσπαθούμε κ έχουμε έρθει στην ίδια θέση με σένα.... Είναι μεγάλη χαρά!!

Πιστεύω ότι θα κάνεις κ υπέρηχο!!!! Όλα σιγά σιγά κ στην ώρα τους κοριτσάκι μου!!!!

Για την προγεστερόνη δε γνωρίζω να σου πω, αλλά σίγουρα ο γιατρός σου για να σου δώσει το χάπι, κάτι παραπάνω θα γνωρίζει από το ίντερνετ που απ ο,τι καταλαβαίνω το συμβουλευεσαι..... Μη το κάνεις. Το έκανα κ γω κ κόντεψα να σαλταρω. Κάθε περίπτωση είναι διαφορετική. Να εχεις εμπιστοσύνη στο γιατρό σου κ να σκέφτεσαι θετικά κοπέλα μου!! 

Με το καλό όλα!!!!!

Θα περιμένουμε κ άλλα όμορφα νέα😉😘

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Zeta. είπε:

Super είναι η χοριακή σου!!! Όλα καλά θα πάνε!!!

Μακάρι κοπέλα μου!!!Κ σε εσενα εύχομαι τι ποθείς!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η EFI 1981 είπε:

Πραγματικά χάρηκα πολύ, γιατί καταλαβαίνω πόσο το θέλεις κ πόσο αγχωμενη ήσουν, αλλά κ για όλες εμάς που προσπαθούμε κ έχουμε έρθει στην ίδια θέση με σένα.... Είναι μεγάλη χαρά!!

Πιστεύω ότι θα κάνεις κ υπέρηχο!!!! Όλα σιγά σιγά κ στην ώρα τους κοριτσάκι μου!!!!

Για την προγεστερόνη δε γνωρίζω να σου πω, αλλά σίγουρα ο γιατρός σου για να σου δώσει το χάπι, κάτι παραπάνω θα γνωρίζει από το ίντερνετ που απ ο,τι καταλαβαίνω το συμβουλευεσαι..... Μη το κάνεις. Το έκανα κ γω κ κόντεψα να σαλταρω. Κάθε περίπτωση είναι διαφορετική. Να εχεις εμπιστοσύνη στο γιατρό σου κ να σκέφτεσαι θετικά κοπέλα μου!! 

Με το καλό όλα!!!!!

Θα περιμένουμε κ άλλα όμορφα νέα😉😘

Μακάρι να μείνεις συντομα εγκυουλα να είμαστε κοντά κ να πάνε ολα καλα κ στις δυο μας...Δυστυχώς ναι όσο και να προσπαθω να αντισταθώ τα ψάχνω ολα στο Ίντερνετ ενώ ειχα πει πως δεν θα ξανά πέσω σε αυτήν την παγίδα...Παντως φαίνεσαι πολυ θετικός άνθρωπος κ ήρεμος σε αντίθεση με εμένα που το άγχος με κυριεύει σε όλους τους τομείς κ επαγγελματικά κ προσωπικά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 51 λεπτά, ο/η Litsadi είπε:

Μάλιστα ,τι να πω διαβάζω διαφορά και έχω αγχωθεί δυστυχώς η κινητικότητα 0% είναι στενάχωρο πράγμα αλλά ο γιατρός τι λέει;τι θα πρέπει να κάνετε τώρα;

Παίρνουμε εδω και 2μιση μηνες βιταμίνες και κάποια σκονακια για την γλοιοτητα και θα περιμένουμε κι αυτόν τον μήνα να δω αν θα αδιαθετησω κι αν ναι..τότε θα ανεβούμε στην Αθήνα στον γιατρό μου για να ξεκινήσουμε άλλες διαδικασίες.. κάποια σπερματεγχυση ίσως για αρχή και βλέπουμε....εσείς σε τι φάση βρίσκεστε;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η mimimimi είπε:

Μακάρι να μείνεις συντομα εγκυουλα να είμαστε κοντά κ να πάνε ολα καλα κ στις δυο μας...Δυστυχώς ναι όσο και να προσπαθω να αντισταθώ τα ψάχνω ολα στο Ίντερνετ ενώ ειχα πει πως δεν θα ξανά πέσω σε αυτήν την παγίδα...Παντως φαίνεσαι πολυ θετικός άνθρωπος κ ήρεμος σε αντίθεση με εμένα που το άγχος με κυριεύει σε όλους τους τομείς κ επαγγελματικά κ προσωπικά.

Ευχαριστώ πάρα πολύ κορίτσι μου!! 

Από το στόμα σου κ στου Θεού το αυτί!!

Προσπαθώ να είμαι θετικός άνθρωπος κ όσο το δυνατόν πιο ήρεμος. Παλαιότερα ήμουν ακριβώς το αντίθετο, όμως είδα ότι επιβάρυνα πάρα πολύ τους ανθρώπους που αγαπώ κ δε θέλω να τους το κάνω αυτό. Καθένας έχει τα δικά του άγχη, τις δικές του έγνοιες. Προσπαθώ να σκέφτομαι αισιόδοξα κ θετικα.. αυτό που λένε ότι όταν κάτι το θέλουμε πολύ, το σύμπαν συνωμοτεί για να το αποκτήσουμε, δουλεύει!! Ισχύει, αρκεί να το κάνεις σωστά. Να το πιστέψεις 100%!!

Οπότε για αυτό σου λέω, σκέψου όμορφα πράγματα κ θετικα κ όλα θα γίνουν με τη βοήθεια του Θεού!!

Θα περιμένουμε νέα από υπέροχο υπέρηχο!! 😉😉🙏🙏

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 44 λεπτά, ο/η mimimimi είπε:

Η αλήθεια ειναι οτι πήρα αρκετά τα πάνω μου παρόλο που ειχα λίγα ροζ το πρωι....αλλα απο το κρεβάτι δεν το κουνάω....τωρα πιστευω να μου πει να κανουμε κ έναν υπέρηχο να δούμε οτι ειναι κ εκει ολα καλα κ να ηρεμήσω περισσοτερο...

Βρε να είσαι σουπερ χαρουμενούλα σήμερα!!! Βέβαια καταλαβαίνω κ την αγωνία σου!!! Έτσι ήμουν κ γω μετά την παλλίνδρομη αλλά σου είπα μετά πήγαν όλα καλά κ τώρα έχω μια μπουμπού που  ρωτάει τι είναι αυτό?γιατί μαμά?κτλ.....σε εννιά μήνες θα τα σκέφτεσαι κ θα λες γιατί είχα τόσο άγχος. Βέβαια κ γω μη νομίζεις.....μια βδομάδα πριν την περίοδο κ σκέφτομαι να κάνω τεστ!!!Με λες κ λίγο τρελλη! Απόλαυσε τη μέρα σου κ από εδώ κ πέρα όλο καλά νέα θα μας λες!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 25 λεπτά, ο/η EFI 1981 είπε:

Ευχαριστώ πάρα πολύ κορίτσι μου!! 

Από το στόμα σου κ στου Θεού το αυτί!!

Προσπαθώ να είμαι θετικός άνθρωπος κ όσο το δυνατόν πιο ήρεμος. Παλαιότερα ήμουν ακριβώς το αντίθετο, όμως είδα ότι επιβάρυνα πάρα πολύ τους ανθρώπους που αγαπώ κ δε θέλω να τους το κάνω αυτό. Καθένας έχει τα δικά του άγχη, τις δικές του έγνοιες. Προσπαθώ να σκέφτομαι αισιόδοξα κ θετικα.. αυτό που λένε ότι όταν κάτι το θέλουμε πολύ, το σύμπαν συνωμοτεί για να το αποκτήσουμε, δουλεύει!! Ισχύει, αρκεί να το κάνεις σωστά. Να το πιστέψεις 100%!!

Οπότε για αυτό σου λέω, σκέψου όμορφα πράγματα κ θετικα κ όλα θα γίνουν με τη βοήθεια του Θεού!!

Θα περιμένουμε νέα από υπέροχο υπέρηχο!! 😉😉🙏🙏

 

Ετσι ειναι όπως τα λες...με το άγχος μας επηρεάζουμε κ τους κοντινούς μας ανθρώπους..αλλα πιστευω ειναι κ στον χαρακτήρα του κάθε ανθρώπου..Εγω γενικά η θα ειμαι εντελώς κουλ η εντελώς αγχωμένη μέση κατάσταση δεν υπάρχει....Στην πρωτη εγκυμοσύνη ημουν το πρωτο που τελικά δεν πήγε καλα τωρα σε αυτήν πραγματικά σηκώνομαι να παω στο μπανιο κ περπατάω λες κ ειμαι 9 μηνών...μέσα στην υπερβολή!!!Στην δουλεια (σκέψου οτι δουλεύω νοσηλευτρια σε νοσοκομείο)στα χειρουργεία ειμαι ζεν κ μπορει να αγχωθώ τέρμα για κατι ασήμαντο κ μετα να το σκεφτομαι κ να τρελαίνομαι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η zogia είπε:

Βρε να είσαι σουπερ χαρουμενούλα σήμερα!!! Βέβαια καταλαβαίνω κ την αγωνία σου!!! Έτσι ήμουν κ γω μετά την παλλίνδρομη αλλά σου είπα μετά πήγαν όλα καλά κ τώρα έχω μια μπουμπού που  ρωτάει τι είναι αυτό?γιατί μαμά?κτλ.....σε εννιά μήνες θα τα σκέφτεσαι κ θα λες γιατί είχα τόσο άγχος. Βέβαια κ γω μη νομίζεις.....μια βδομάδα πριν την περίοδο κ σκέφτομαι να κάνω τεστ!!!Με λες κ λίγο τρελλη! Απόλαυσε τη μέρα σου κ από εδώ κ πέρα όλο καλά νέα θα μας λες!!!!

Χαχαχαχα τρελλές πιστευω τελικά καταβαθος είμαστε όλες!!!Μακαρι να ειμαι τυχερη κ να μου πάνε τα πραγματα όπως κ σε εσενα...ειμαι σημερα φουλ χαρούμενη αλλα κρατάω κ μια πισινή μέχρι να γινει ο υπέρηχος κ να ειναι ολα καλα κ εκει!!!Εχω κ τα ροζ υγρά που με κρατάνε λιγο συγκρατημένη...όπως κ να εχει σε ευχαριστώ πολυ κ σου εύχομαι να κανεις συντομα το δεύτερο παιδάκι σου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η mimimimi είπε:

Χαχαχαχα τρελλές πιστευω τελικά καταβαθος είμαστε όλες!!!Μακαρι να ειμαι τυχερη κ να μου πάνε τα πραγματα όπως κ σε εσενα...ειμαι σημερα φουλ χαρούμενη αλλα κρατάω κ μια πισινή μέχρι να γινει ο υπέρηχος κ να ειναι ολα καλα κ εκει!!!Εχω κ τα ροζ υγρά που με κρατάνε λιγο συγκρατημένη...όπως κ να εχει σε ευχαριστώ πολυ κ σου εύχομαι να κανεις συντομα το δεύτερο παιδάκι σου!!!

Κ εγώ είχα ροζ μέχρι κ την αυχενική αλλά μετά τους δυο πρωτους υπερηχους δεν χρειαζόταν να είμαι ξάπλα!!! Τώρα δεν χρειάζεται άλλο να είσαι συγκρατημένη χωρική που διπλασιάζεται ίσον εγκυμοσύνη που πάει καλά!! Εύχομαι σε ολες που προσπαθούν ειδικα για το πρώτο παιδάκι να μείνουν γρήγορα αλλά κ σε εμάς που θέλουμε 2ο κ 3ο... Τώρα πρέπει να κλείσεις το κιν κ να μιλήσεις στην κοιλίτσα σου..στο σποράκι σου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η zogia είπε:

Κ εγώ είχα ροζ μέχρι κ την αυχενική αλλά μετά τους δυο πρωτους υπερηχους δεν χρειαζόταν να είμαι ξάπλα!!! Τώρα δεν χρειάζεται άλλο να είσαι συγκρατημένη χωρική που διπλασιάζεται ίσον εγκυμοσύνη που πάει καλά!! Εύχομαι σε ολες που προσπαθούν ειδικα για το πρώτο παιδάκι να μείνουν γρήγορα αλλά κ σε εμάς που θέλουμε 2ο κ 3ο... Τώρα πρέπει να κλείσεις το κιν κ να μιλήσεις στην κοιλίτσα σου..στο σποράκι σου!!!

Συγκρατημένη ειμαι γιατι ακομα δεν εχω κανει υπέρηχο...κ ξερω οτι ειναι πολυ σημαντικο στάδιο για να επιβεβαιώσουμε οτι ειναι ενδομήτριο.Σου εύχομαι ολόψυχα καλη επιτυχία!!!Σου είχαν πει αιτία για τα ροζ υγρά;;επαιρνες ουτρογκεσταν;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η mimimimi είπε:

Χαχαχαχα τρελλές πιστευω τελικά καταβαθος είμαστε όλες!!!Μακαρι να ειμαι τυχερη κ να μου πάνε τα πραγματα όπως κ σε εσενα...ειμαι σημερα φουλ χαρούμενη αλλα κρατάω κ μια πισινή μέχρι να γινει ο υπέρηχος κ να ειναι ολα καλα κ εκει!!!Εχω κ τα ροζ υγρά που με κρατάνε λιγο συγκρατημένη...όπως κ να εχει σε ευχαριστώ πολυ κ σου εύχομαι να κανεις συντομα το δεύτερο παιδάκι σου!!!

Γλυκιά μου να σου πω κάτι;;;;; Αγχώνεσαι δεν αγχώνεσαι ένα χρωμοσωμικά υγιές έμβρυο ότι και να κάνεις  ξέρει από μόνο του το δρόμο να επιβιώσει...Μην επιβαρύνεσαι τσάμπα! Στο λέω εγω που όταν ήμουν έγκυος κάποια στιγμή γύρω στην 6η εβδομάδα μου είπαν λόγω ινομυώματος ότι ενδέχεται απο λεπτό σε λεπτό να αποβάλω! Εγω ήμουν τόσο ζεν όσο δεν φαντάζεσαι! Είπα ότι δεν περνάει τίποτε από το  χέρι μου και συνέχισα κανονικά την ζωή μου! όχι μόνο η εγκυμοσύνη εξελίχθηκε καλά αλλα γέννησα το πρώτο μου παιδάκι σε 3.5 ώρες φυσιολογικότατα! Μακάρι να μπορούσα να σου περάσω πόσο σημαντικό είναι να έχεις καλή διάθεση.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η annoula21 είπε:

Γλυκιά μου να σου πω κάτι;;;;; Αγχώνεσαι δεν αγχώνεσαι ένα χρωμοσωμικά υγιές έμβρυο ότι και να κάνεις  ξέρει από μόνο του το δρόμο να επιβιώσει...Μην επιβαρύνεσαι τσάμπα! Στο λέω εγω που όταν ήμουν έγκυος κάποια στιγμή γύρω στην 6η εβδομάδα μου είπαν λόγω ινομυώματος ότι ενδέχεται απο λεπτό σε λεπτό να αποβάλω! Εγω ήμουν τόσο ζεν όσο δεν φαντάζεσαι! Είπα ότι δεν περνάει τίποτε από το  χέρι μου και συνέχισα κανονικά την ζωή μου! όχι μόνο η εγκυμοσύνη εξελίχθηκε καλά αλλα γέννησα το πρώτο μου παιδάκι σε 3.5 ώρες φυσιολογικότατα! Μακάρι να μπορούσα να σου περάσω πόσο σημαντικό είναι να έχεις καλή διάθεση.....

Πραγματικά Μπραβο σου...για την ψυχραιμία σου κ γενικά για το πως χειρίστηκες όλο το θέμα.Βέβαια εντάξει μην νομίζεις οτι οταν αγχώνομαι το θελω αλλα όσο κ να προσπαθω δεν....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η mimimimi είπε:

Πραγματικά Μπραβο σου...για την ψυχραιμία σου κ γενικά για το πως χειρίστηκες όλο το θέμα.Βέβαια εντάξει μην νομίζεις οτι οταν αγχώνομαι το θελω αλλα όσο κ να προσπαθω δεν....

το ξέρω!!! Κι εγω αγχώδης είμαι!!!! Πονάει το κεφάλι μου και νομίζω ότι κάτι έχω! Αλλα αν όλα αυτά τα σκέφτεσαι έτσι απλά θα τρελαθείς!!! Και το είδα αλλιώς.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η mimimimi είπε:

Συγκρατημένη ειμαι γιατι ακομα δεν εχω κανει υπέρηχο...κ ξερω οτι ειναι πολυ σημαντικο στάδιο για να επιβεβαιώσουμε οτι ειναι ενδομήτριο.Σου εύχομαι ολόψυχα καλη επιτυχία!!!Σου είχαν πει αιτία για τα ροζ υγρά;;επαιρνες ουτρογκεσταν;;

Οχι, δεν έπαιρνα ουτραγκεσταν. Βλεννες μου είχαν πει...οπως μεγαλώνει η μήτρα για το έμβρυο. Όχι κατι ανησυχητικο.Ευχαριστώ για τις ευχές!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Προσπαθώ εδώ και 10 μήνες μετά από μια αποβολή.. Μακάρι να έρθει και για εμάς ένα σπορακι ακόμα.. Προσπαθούμε για το τρίτο μας 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια είχα θετικό τεστάκι ωορρηξίας σήμερα! Λίγο νωρίτερα απ' ό,τι περίμενα. Έχω το ψηφιακό και έτσι που μου δείχνει το χαμογελάκι μου έφτιαξε το κέφι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 38 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Προσπαθώ εδώ και 10 μήνες μετά από μια αποβολή.. Μακάρι να έρθει και για εμάς ένα σπορακι ακόμα.. Προσπαθούμε για το τρίτο μας 

Σου εύχομαι ολόψυχα να ερθει κ το τρίτο σας...κ θα ερθει τι στο καλο δυο παιδάκια γερά εχεις!!!!οσο για την αποβολή πιστευω πως σιγουρα θα ήταν τυχαίο γεγονός αφού εχεις ήδη δυο παιδάκια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΙΝΑΚΑΚΙ ΜΕ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ🤰❤️🍼🎂

Ελενακι12: ΓΈΝΝΗΣΕ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ 29/06/20

🎂❤️

St3llina:Γέννησε αγορακι🍼💙

Frogel:Γέννησε κοριτσακι❤️🎂 

Princess28:ΓΕΝΝΗΣΕ:03/09/20 🍼💙

Evie2:ΓΕΝΝΗΣΕ κοριτσακι13/10/20🎂🎂

Mt3508: ΓΈΝΝΗΣΕ:3/8/20αγορακι💙😙

💗🎂💗

Mariaira:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Σαμανη:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Mt3508:ΓΕΝΝΗΣΕ:03/08/20:αγορακι👶

Tzortzina123:ΓΕΝΝΗΣΕ:08/08)20ΑΓΟΡΑΚΙ🍼🦋💙

Whatever:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Xrita:ΘΕΤΙΚΟ👶 

LadyP:ΘΕΤΙΚΟ👶 

gorgona:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Fanioko: ΘΕΤΙΚΟ👶 

👶

Katerinaki_dm:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Denizz:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Ελενικον:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Marba:ΘΕΤΙΚΟ👶 

St33:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Μάσα:ΓΕΝΝΗΣΕ 6/12/20 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ💗🎂🌺👶

Eirinik94:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Eiffel:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Hope19:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Kardoula1991:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Kallina:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Ioannastr:ΘΕΤΙΚΟ👶 

BASOULA2:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Σταυρι:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Μαρινα22:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Beatrice:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Lactaki:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Prinssc1313:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Smurff88:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Natasha24:ΘΕΤΙΚΟ👶 

DIAMANTW:ΘΕΤΙΚΟ👶 

ζουζούνα*: ΘΕΤΙΚΟ :ΠΗΤ 22/07👶

Clairy:ΘΕΤΙΚΟ👶 

billibas:ΘΕΤΙΚΟ 👶 

annie: ΓΈΝΝΗΣΕ:09/01/21:ΔΙΔΥΜΑΚΙΑ💙🍼💗🎂👶

anna90:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Starrr:ΘΕΤΙΚΟ👶 ΠΗΤ:05/07/21

Αna1989: ΘΕΤΙΚΟ👶

Celine:ΘΕΤΙΚΟ👶

Manoula84: ΘΕΤΙΚΟ👶 

Μaroulli:ΘΕΤΙΚΟ👶

Xrys_pa:ΘΕΤΙΚΟ 👶

Μarakii: ΘΕΤΙΚΟ  👶

maimoudaki92: ΘΕΤΙΚΟ 👶

👶

mimimimi: ΘΕΤΙΚΟ👶

Επεξεργάστηκε από Lacostaki
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΙΝΑΚΑΚΙ ΜΕ ΜΕΛΛΟΝΤΙΚΕΣ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ❤️🍼🎂❤️

Maroulita? :18/04

diana8:?

Lacostaki:10/04

I want a baby:?

Pangipot:?

Sillia:?

Αννια27:?

Ευάγγελοςτ:03/04

misofeggaro:23/03

Mari84:?

Love13:?

Tzina819:?

PAPAEVA?

Elisa91:?

A&O:?

Αντρέα:?

Αννι:?

Nikol:?

Litsadi:15/04

Pixies:? 

 

Matilda94:? 

Ntinaki83:01/05

Marakii:23/02 

Mt3508:14/01 

geo2222:23/02

Dina970:?

Tonakiv:?

Elii:05/03

Daizy28:15/03

HopefulMama2Be:14/03

elissavet90:24/3

Mantiko:12/03

Evaki:21/03 

Alexiamama:18/04 

Μαργαρίτσ:18/04

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...