Μετάβαση σε περιεχόμενο

Του Μαρτίου οι αγκαλίτσες θα φέρουν μωράκια στις κοιλίτσες!!!!!!!!!


manoula84

Recommended Posts

στις πριν 3 ώρες, ο/η lavie είπε:

Κοπελα μου καλημέρα.. έφτασε η μέρα να πάτε στον γιατρό αν θυμάμαι καλά εεε;;;

Με το καλό να ξεκινήστε και περιμένουμε να μας ενημερώσεις...

Σε ευχαριστώ παρα πολύ!!!ναι σήμερα θα πάω μετά τις 7!λογικα θα μας γράψει τις επαναληπτικές του συζύγου και τις ορμονολογικές τις δικές μου!αντε μα δούμε τι θα γινει!εσυ τι κανείς πως είσαι;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 877
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 4 ώρες, ο/η geo2222 είπε:

Σε ευχαριστώ παρα πολύ!!!ναι σήμερα θα πάω μετά τις 7!λογικα θα μας γράψει τις επαναληπτικές του συζύγου και τις ορμονολογικές τις δικές μου!αντε μα δούμε τι θα γινει!εσυ τι κανείς πως είσαι;

Εμείς παίρνουμε τα χαπια που πρέπει και περιμένω μα δω αν θα αδιαθετησω τον επόμενο μήνα κι αν συμβεί θα ανέβω στον γιατρό μου στην Αθήνα να ξεκινήσουμε διαδικασίες για σπερματεγχυνση μαλλον...ελπιζω να μην αδιαθετησω αλλα κι αν γίνει θα μπούμε σε άλλες διαδικασίες.. στην αναμονή ειμαι αλλα πολυ πιο χαλαρή.. έφαγα μεγάλο χαστουκι με τα τελευταία αποτελέσματα του άντρα μου και είμαι πολύ χαλαρή γιατι παραλίγο να τρελαθώ εκεινη την ημέρα...μάλλον κάτι μου εδωσε δύναμη να το δω λίγο αλλιώς για να μην αρρωστήσω...ελπίζω στο θαύμα και αναμενω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 29/3/2021 at 9:54 ΜΜ, ο/η EFI 1981 είπε:

Δεν έχω παιδάκι δυστυχώς. Ευελπιστώ να κάνω όμως!! Μακάρι να τα καταφέρουμε όλες!!

Εγω είχα δύο συνεχόμενες βιοχημικές. Τώρα αρχές Μαρτίου ήταν η δεύτερη για αυτό με έβαλε η γιατρός να το ψάξουμε για θρομβοφιλια κι έπεσε διάνα....

Λες ότι παρόλα αυτά μπορεί να βιαστηκα ε;; Νόμιζα ότι δείχνει αρκετές μέρες πριν την καθυστέρηση κ επειδή έχω γενέθλια σήμερα, είπα μήπως ήταν η τυχερή μου μέρα.....

Κούκλα τι έγινε? Είχαμε νεότερα?Σε ποια μέρα είσαι σήμερα?Εγώ αργώ ακόμα.... σήμερα ειμαι στην 24η μέρα... μέχρι την 30η υπομονή.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια!Σας διάβασα κ βλέπω χαμος!Όλες με τις αγωνίες σας.Ολα καλά θα πάνε κορίτσια!Μην αγχώνεστε!!Για εμένα από εδώ κ πέρα ξεκινάνε οι γόνιμες μου. Γιαυτό κ έχω πριστει κλασικά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η lavie είπε:

Εμείς παίρνουμε τα χαπια που πρέπει και περιμένω μα δω αν θα αδιαθετησω τον επόμενο μήνα κι αν συμβεί θα ανέβω στον γιατρό μου στην Αθήνα να ξεκινήσουμε διαδικασίες για σπερματεγχυνση μαλλον...ελπιζω να μην αδιαθετησω αλλα κι αν γίνει θα μπούμε σε άλλες διαδικασίες.. στην αναμονή ειμαι αλλα πολυ πιο χαλαρή.. έφαγα μεγάλο χαστουκι με τα τελευταία αποτελέσματα του άντρα μου και είμαι πολύ χαλαρή γιατι παραλίγο να τρελαθώ εκεινη την ημέρα...μάλλον κάτι μου εδωσε δύναμη να το δω λίγο αλλιώς για να μην αρρωστήσω...ελπίζω στο θαύμα και αναμενω...

Θα γινει κορίτσι μου αισιοδοξία θέλει σκέψου εγώ μίλαγα με τον γιατρό και του έλεγα αν δεν έχω μείνει μέχρι τότε και γελάγαμε!λοιπον εμένα τα νέα μου είναι ότι μου είπε ο γιατρός δεν μπορούμε να περιμένουμε μέχρι τον Ιούνιο την επιτροπή θα μαζέψουμε τις εξετάσεις που τις πιο πολλές τις έχουμε και θα τους πάρω τηλ να τους παρακαλέσω και μα τους πω ότι έχω τις εξετάσεις έτοιμες για να μην κάνω άλλες και λήξουν γιατί πρέπει να είναι εντός 3 μηνου αν με δεχτούν ξεκινάμε αν δεν με δεχτούν ίσως θα πρέπει να ξεκινήσουμε χωρίς την επιτροπή θα δούμε!γιατι το σπερμα του άντρα μου όσο πει χειροτερεύει και δυστυχώς πέσαμε στις παρενέργειες του νολβαντεξ και δεν αντέχει ο σύζυγος το παίρνει ήδη 1,5 μήνα!βεβαια θα κάνει και μια επανεξέταση αυτές τις μέρες να δούμε που είμαστε!μου είπε αν δεν περάσουμε επιτροπή θα με βοηθήσει με το οικονομικό ο γλυκός μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 ώρες, ο/η mimimimi είπε:

Φοβάμαι κ για εξωμητριο...επειδή εχω τα καφε υγρά..βέβαια η γιατρός μου δεν που ειπε κατι απο το κεφάλι μου ειναι αυτα...

Κορίτσι μου καταρχήν συγχαρητήρια για την εγκυμοσύνη σου!!Μην φοβάσαι,τα καφε δεν είναι τίποτα, είναι παλιό αιμα!Μου το ειχε πει η γυναικολόγος μου.Εγω στην δεύτερη εγκυμοσύνη ειχα αίμα κανονικο κ τρόμαξα επειδή είχα μια αποβολή στην αρχη κ είπα πάει απεβαλα παλι κ καναμε υπέρηχο κ το νινακι μου ήταν μια χαρά κ ήταν τόσο δα!Όλα πήγαν καλά!Να έχεις θετική σκέψη!Κάθε εγκυμοσύνη είναι διαφορετική.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Επίσης είμαι στην έβδομη μέρα του κύκλου η περίοδος μου κράτησε 2 μέρες και χτες είχα τρομερούς πόνους ωορεξιας και μου είπε έλα να κάνουμε ένα υπέρηχο και τσουπ τι να δούμε ότι έκανα πρόσφατα δηλαδή χτες η σήμερα!τρομερο; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η geo2222 είπε:

Επίσης είμαι στην έβδομη μέρα του κύκλου η περίοδος μου κράτησε 2 μέρες και χτες είχα τρομερούς πόνους ωορεξιας και μου είπε έλα να κάνουμε ένα υπέρηχο και τσουπ τι να δούμε ότι έκανα πρόσφατα δηλαδή χτες η σήμερα!τρομερο; 

Έχεις μικρό κυκλο ε;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Alexiamama είπε:

Έχεις μικρό κυκλο ε;

Όχι κανονικό 28 ημέρες απλά είμαι από τις κοπέλες που κάνουν διπλή καμία φορά δηλαδή μου είπε υπάρχει μεγάλη πιθανότητα να κάνω πάλι στις 14 μέρες μου έχει τύχει άλλες δυο φορές που το έχουμε δει με υπέρηχο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η geo2222 είπε:

Όχι κανονικό 28 ημέρες απλά είμαι από τις κοπέλες που κάνουν διπλή καμία φορά δηλαδή μου είπε υπάρχει μεγάλη πιθανότητα να κάνω πάλι στις 14 μέρες μου έχει τύχει άλλες δυο φορές που το έχουμε δει με υπέρηχο!

Πωπω!Καλό αυτο!Καλή επιτυχία κ σε εσένα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η zogia είπε:

Κούκλα τι έγινε? Είχαμε νεότερα?Σε ποια μέρα είσαι σήμερα?Εγώ αργώ ακόμα.... σήμερα ειμαι στην 24η μέρα... μέχρι την 30η υπομονή.

Καλημέρα κορίτσι μου!! 

Κανένα νέο προς το παρόν. Αν εξαιρέσεις ότι άρχισε να πονάει λίγο το στήθος μου, αλλά είναι φυσιολογικό, πάντα με πονάει πριν την περίοδο κ μάλιστα καμία 10αρια πριν. Τώρα άργησε κιόλας. Εγώ είμαι στην 26η μέρα σήμερα. Λογικά σήμερα αύριο θα μου έρθει. Από 26-28 μέρες  είναι ο κύκλος μου. 

Εσύ έχεις μέρες ακόμα..... υπομονή κορίτσι μου. 

Εύχομαι να μην έρθει ΠΟΤΕ!!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η Alexiamama είπε:

Κορίτσι μου καταρχήν συγχαρητήρια για την εγκυμοσύνη σου!!Μην φοβάσαι,τα καφε δεν είναι τίποτα, είναι παλιό αιμα!Μου το ειχε πει η γυναικολόγος μου.Εγω στην δεύτερη εγκυμοσύνη ειχα αίμα κανονικο κ τρόμαξα επειδή είχα μια αποβολή στην αρχη κ είπα πάει απεβαλα παλι κ καναμε υπέρηχο κ το νινακι μου ήταν μια χαρά κ ήταν τόσο δα!Όλα πήγαν καλά!Να έχεις θετική σκέψη!Κάθε εγκυμοσύνη είναι διαφορετική.

Σε ευχαριστώ πολυ...Σημερα έκανα τις εξετασεις περιμενω σε κανένα δίωρο να βγουν τα αποτελέσματα...Το πρωι που σηκώθηκα ημουν καθαρή,πριν λιγο σηκώθηκα να παω τουαλέτα κ μάλλον επειδή πιεστικα λιγο ειδα πάλι μπεζ ροζ υγρά...Τα ροζ σημαίνουν οτι ειναι αιμα;;;τελευταία φορά ειδα μπεζ-ροζ χθες το απογευμα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η mimimimi είπε:

Σε ευχαριστώ πολυ...Σημερα έκανα τις εξετασεις περιμενω σε κανένα δίωρο να βγουν τα αποτελέσματα...Το πρωι που σηκώθηκα ημουν καθαρή,πριν λιγο σηκώθηκα να παω τουαλέτα κ μάλλον επειδή πιεστικα λιγο ειδα πάλι μπεζ ροζ υγρά...Τα ροζ σημαίνουν οτι ειναι αιμα;;;τελευταία φορά ειδα μπεζ-ροζ χθες το απογευμα.

Καλημέρα κορίτσι μου!!

Βλεννιτσες είναι το ροζ. Δεν είναι τίποτα.Μην αγχώνεσαι. Ηρέμησε. Είσαι πολύ στρεσαρισμενη κ με το δίκιο σου, αλλά το σπορακι σας δε φταίει σε τίποτα!! Αυτό να σκέφτεσαι. 

Πολύ πολύ καλά αποτελέσματα σου εύχομαι μέσα από την καρδιά μου!! 🙏🙏🙏🙏🙏

Θα περιμένουμε νεααααα😘

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 25 λεπτά, ο/η EFI 1981 είπε:

Καλημέρα κορίτσι μου!!

Βλεννιτσες είναι το ροζ. Δεν είναι τίποτα.Μην αγχώνεσαι. Ηρέμησε. Είσαι πολύ στρεσαρισμενη κ με το δίκιο σου, αλλά το σπορακι σας δε φταίει σε τίποτα!! Αυτό να σκέφτεσαι. 

Πολύ πολύ καλά αποτελέσματα σου εύχομαι μέσα από την καρδιά μου!! 🙏🙏🙏🙏🙏

Θα περιμένουμε νεααααα😘

Σε ευχαριστώ πολυ...αγχώνομαι μήπως αυτο το ροζ ειναι καθαρό αιμα...μακάρι να ειναι ολα καλα κ η χοριακη να εχει διπλασιαστεί μήπως κανω κ υπέρηχο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 34 λεπτά, ο/η mimimimi είπε:

Σε ευχαριστώ πολυ...Σημερα έκανα τις εξετασεις περιμενω σε κανένα δίωρο να βγουν τα αποτελέσματα...Το πρωι που σηκώθηκα ημουν καθαρή,πριν λιγο σηκώθηκα να παω τουαλέτα κ μάλλον επειδή πιεστικα λιγο ειδα πάλι μπεζ ροζ υγρά...Τα ροζ σημαίνουν οτι ειναι αιμα;;;τελευταία φορά ειδα μπεζ-ροζ χθες το απογευμα.

Καλημέρα!Περιμένουμε νέα από την χοριακη!Μη φοβάσαι με τα ροζ,εγω ειχα κανονικο αίμα κ ολα ήταν καλά!Θα σου έλεγα να μην το δίνεις σημασία κ να έχεις μόνο θετική ενέργεια!Όλα θα πάνε καλά!Στις αρχές τις εγκυμοσύνης πολλές έχουν αιματακι κ ολα καλα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 ώρες, ο/η geo2222 είπε:

Επίσης είμαι στην έβδομη μέρα του κύκλου η περίοδος μου κράτησε 2 μέρες και χτες είχα τρομερούς πόνους ωορεξιας και μου είπε έλα να κάνουμε ένα υπέρηχο και τσουπ τι να δούμε ότι έκανα πρόσφατα δηλαδή χτες η σήμερα!τρομερο; 

Μπράβο κοπελα μου..πολυ ευχάριστα ξεκινήσατε...μπράβο του γιατρού που σκέφτηκε να σας βοηθήσει..τις προάλλες που μιλησα με τον γιατρο μου για τα αποτελέσματα του άντρα μου μου ειπε το ίδιο...είναι πάνω από όλα άνθρωπος και του εχω τυφλή εμπιστοσύνη προφανώς και ο δικός σου γιατρός είναι ετσι..είμαστε πολύ τυχερές που έχουμε τέτοιους γιατρούς...

Εμένα μου παράτησε 4 μέρες το πολύ αυτή τη φορά ενώ εχω 6 με 7 μέρες σίγουρα....και από προχθές εχω πονακια ωορρηξιας μέχρι και σήμερα.. έχουμε κάνει προαπαθειες βέβαια και δεν ξέρω αν τα τόσα υγρά που έχω είναι δικά μου η είναι από τις προσπάθειες που κάναμε και είναι του άντρα μου...

Επίσης αν θυμάσαι ο γιατρός μας είπε να πάρουμε το trebon Γιατί είχε αυξημένη γλοιοτητα ο άντρας μου στο σπερμοδιαγραμμα και από τότε ρε παιδί μου κάθε φορά που τελειώνουμε την πράξη φευγουν πολκα υγρα απ έξω σαν νερό...λες να έχουν αρχίσει να γίνονται πιο αραιά και να πετύχουμε τιποτα αυτόν τον μηνα;;;Όταν σου λέω φεύγουν γινόμαστε χαλια τελειως....δεν μπορείς να φανταστείς...συγνωμη για την περιγραφή αλλα μετα απο τόσο καιρό πρώτη φορά τα νοιωθουμε ετσι σαν νερό...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η lavie είπε:

Μπράβο κοπελα μου..πολυ ευχάριστα ξεκινήσατε...μπράβο του γιατρού που σκέφτηκε να σας βοηθήσει..τις προάλλες που μιλησα με τον γιατρο μου για τα αποτελέσματα του άντρα μου μου ειπε το ίδιο...είναι πάνω από όλα άνθρωπος και του εχω τυφλή εμπιστοσύνη προφανώς και ο δικός σου γιατρός είναι ετσι..είμαστε πολύ τυχερές που έχουμε τέτοιους γιατρούς...

Εμένα μου παράτησε 4 μέρες το πολύ αυτή τη φορά ενώ εχω 6 με 7 μέρες σίγουρα....και από προχθές εχω πονακια ωορρηξιας μέχρι και σήμερα.. έχουμε κάνει προαπαθειες βέβαια και δεν ξέρω αν τα τόσα υγρά που έχω είναι δικά μου η είναι από τις προσπάθειες που κάναμε και είναι του άντρα μου...

Επίσης αν θυμάσαι ο γιατρός μας είπε να πάρουμε το trebon Γιατί είχε αυξημένη γλοιοτητα ο άντρας μου στο σπερμοδιαγραμμα και από τότε ρε παιδί μου κάθε φορά που τελειώνουμε την πράξη φευγουν πολκα υγρα απ έξω σαν νερό...λες να έχουν αρχίσει να γίνονται πιο αραιά και να πετύχουμε τιποτα αυτόν τον μηνα;;;Όταν σου λέω φεύγουν γινόμαστε χαλια τελειως....δεν μπορείς να φανταστείς...συγνωμη για την περιγραφή αλλα μετα απο τόσο καιρό πρώτη φορά τα νοιωθουμε ετσι σαν νερό...

Καλημέρα κορίτσι μου όταν λες γελοιότητα τι ποσοστό δηλαδή;στον δικό μου έχει ελαφρώς ιξώδες,αλλά δεν έδωσε τίποτα μόνο βιταμίνες 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 47 λεπτά, ο/η Litsadi είπε:

Καλημέρα κορίτσι μου όταν λες γελοιότητα τι ποσοστό δηλαδή;στον δικό μου έχει ελαφρώς ιξώδες,αλλά δεν έδωσε τίποτα μόνο βιταμίνες 

Γλοιοτητα αυξημένη έγραφε μόνο χωρίς κάποιο ποσοστό..όλα τα άλλα πολύ καλά αλλά η κινητικό τητα και αυτή τη φορά 0% την πρώτη ώρα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η mimimimi είπε:

Σε ευχαριστώ πολυ...αγχώνομαι μήπως αυτο το ροζ ειναι καθαρό αιμα...μακάρι να ειναι ολα καλα κ η χοριακη να εχει διπλασιαστεί μήπως κανω κ υπέρηχο!!!

Τι έγινε κορίτσι μου; Βγήκαν;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η EFI 1981 είπε:

Τι έγινε κορίτσι μου; Βγήκαν;

Απο στιγμή σε στιγμή τα περιμενω...νομιζω θα ερθει το email και θα φοβάμαι να το ανοιξω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η mimimimi είπε:

Απο στιγμή σε στιγμή τα περιμενω...νομιζω θα ερθει το email και θα φοβάμαι να το ανοιξω

Να μην φοβάσαι κορίτσι μου!!! Όλα καλά θα είναι!!🙏🙏🤰❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η lavie είπε:

Γλοιοτητα αυξημένη έγραφε μόνο χωρίς κάποιο ποσοστό..όλα τα άλλα πολύ καλά αλλά η κινητικό τητα και αυτή τη φορά 0% την πρώτη ώρα...

Μάλιστα ,τι να πω διαβάζω διαφορά και έχω αγχωθεί δυστυχώς η κινητικότητα 0% είναι στενάχωρο πράγμα αλλά ο γιατρός τι λέει;τι θα πρέπει να κάνετε τώρα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσιααα..χοριακη 1681 απο 769 την δευτερα κ προγεστερονη 23.70 απο 11.30 την Δευτερα...Λίγα ροζ ειχα το πρωι στην τουαλέτα..Εχω στείλει στην γιατρό μου κ περιμενω να μου πει...η χοριακη πιστευω καλη πρεπει να ειναι η προγεστερονη πρεπει να ειναι ακομα χαμηλά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η lavie είπε:

Μπράβο κοπελα μου..πολυ ευχάριστα ξεκινήσατε...μπράβο του γιατρού που σκέφτηκε να σας βοηθήσει..τις προάλλες που μιλησα με τον γιατρο μου για τα αποτελέσματα του άντρα μου μου ειπε το ίδιο...είναι πάνω από όλα άνθρωπος και του εχω τυφλή εμπιστοσύνη προφανώς και ο δικός σου γιατρός είναι ετσι..είμαστε πολύ τυχερές που έχουμε τέτοιους γιατρούς...

Εμένα μου παράτησε 4 μέρες το πολύ αυτή τη φορά ενώ εχω 6 με 7 μέρες σίγουρα....και από προχθές εχω πονακια ωορρηξιας μέχρι και σήμερα.. έχουμε κάνει προαπαθειες βέβαια και δεν ξέρω αν τα τόσα υγρά που έχω είναι δικά μου η είναι από τις προσπάθειες που κάναμε και είναι του άντρα μου...

Επίσης αν θυμάσαι ο γιατρός μας είπε να πάρουμε το trebon Γιατί είχε αυξημένη γλοιοτητα ο άντρας μου στο σπερμοδιαγραμμα και από τότε ρε παιδί μου κάθε φορά που τελειώνουμε την πράξη φευγουν πολκα υγρα απ έξω σαν νερό...λες να έχουν αρχίσει να γίνονται πιο αραιά και να πετύχουμε τιποτα αυτόν τον μηνα;;;Όταν σου λέω φεύγουν γινόμαστε χαλια τελειως....δεν μπορείς να φανταστείς...συγνωμη για την περιγραφή αλλα μετα απο τόσο καιρό πρώτη φορά τα νοιωθουμε ετσι σαν νερό...

Φαντάζομαι ότι αυτό είναι δουλειά από το φάρμακο!εχω ακούσει αρκετές ιστορίες που έχει διορθωθεί με το φάρμακο και τις βιταμίνες γιατί όχι και σε εσάς;!πιστευω ότι είστε πολύ κοντά στο όνειρο σας!!!και είμαστε τυχερές πολύ με τους γιατρούς μας το πιστεύω κι εγώ αυτό!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...