Μετάβαση σε περιεχόμενο

Του Μαρτίου οι αγκαλίτσες θα φέρουν μωράκια στις κοιλίτσες!!!!!!!!!


manoula84

Recommended Posts

στις πριν 32 λεπτά, ο/η Lacostaki είπε:

Πάντως κορίτσια δεύτερος μήνας συνεχόμενα περίοδο Σάββατο πάει πολύ δεν νομίζετε;;;

Πως το εννοεις; Σαν γρουσούζικη μέρα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 877
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 1 ώρα, ο/η Lacostaki είπε:

Σε ευχαριστώ κορίτσι μου!!! Την σημερινή την πετύχαμε τώρα ελπίζω να πετύχουμε και την αυριανή....δεν θέλω να το προγραμματίζω γιατί αν τυχόν δεν μας κάτσει θα εκνευριστω

 

στις πριν 2 ώρες, ο/η Lacostaki είπε:

Κορίτσια νομίζω ότι πάλι θα έχω μικρό κύκλο είμαι στην 10 μέρα σε κύκλο κανονικά 26 ημερών το πάνω είναι το χθεσινό και το κάτω το σημερινό τεστακι.. Νομίζω ότι σήμερα είναι το θετικό βέβαια θα κάνω και ένα αύριο για σιγουρια

στις πριν 2 ώρες, ο/η Lacostaki είπε:

Κορίτσια νομίζω ότι πάλι θα έχω μικρό κύκλο είμαι στην 10 μέρα σε κύκλο κανονικά 26 ημερών το πάνω είναι το χθεσινό και το κάτω το σημερινό τεστακι.. Νομίζω ότι σήμερα είναι το θετικό βέβαια θα κάνω και ένα αύριο για σιγουρια

IMG_20210328_171634.jpg

Ναιιι θετικό!!!καλη επιτυχία κ απο εμένα!!!μακαρι να ειναι τυχερός ο μηνας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Starrr είπε:

Ναι θετικό είναι. Γιουπιιι... Ναι αν κάνεις ωορρηξίας 11η ημέρα. 26 μέρες κύκλο θα έχεις... Καλή επιτυχία. 😎

Συνήθως έρχεται 14 μέρες μετά το θετικό οπότε πάμε για 10/04 άρα μιλάμε για 22 μέρες κύκλο η προηγούμενη περίοδος ήταν 19/03

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Zeta. είπε:

Πως το εννοεις; Σαν γρουσούζικη μέρα;

Κανονικά θα περίμενα 14/04 Τετάρτη αλλά από ότι φαίνεται θα έρθει πιο νωρίς δηλαδή 10/04 Σάββατο αμαρτία δεν είναι να μου χαλάσει το σκ;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η manoula84 είπε:

Με το καλο!!! Θα δεις αυτη τη φορα θα πανε ολα καλα!!! Και μην φοβασαι καθε εγκυμοσηνη ειναι διαφορετικη, στην πρωτη μου εγκυμοσυνη στον γιο μου ειχα πονους επαθα αποκολληση γενικα ημουν χαλια, το στηθος δεν πρηστηκε ποτε, τωρα ειμαι 10 εβδομαδων το στηθος ειναι πρησμενο υπερβολικα απο την πρωτη μερα αλλα δεν εχω κανενα αλλο συπτωμα!! ουτε πονους , ουτε κουραζομαι στο περπατημα ειμαι καλα γενικα. οποτε μην ανχωνεσαι καθε φορα ειναι αλλιως!!

Κοριτσια διαβασα μονοκοπανιας 2-3 σελιδες δεν ειναι οτι δεν εχω χρονο να μπαινω αλλα σιγουρα δεν εχω μυαλο. και στην πρωτη εγκυμοσυνη δεν ειχα μνημη και κουραζοταν το μυαλο μου ευκολα αλλα τωρα εχει χτυπησει sos!!! 

Σας διαβαζω και ευχομαι τα καλυτερα για ολες σας ! 

Σου εύχομαι να σου πάνε ολα καλα κ στην δεύτερη εγκυμοσύνη!!!Η αλήθεια ειναι οτι το διαβάζω παντού οτι τα συμπτώματα σε κάθε εγκυμοσύνη ειναι διαφορετικα αλλα εγω κ πάλι το σκεφτομαι,μακάρι να πάνε ολα καλα με η χωρίς συμπτώματα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Lacostaki είπε:

Κορίτσια νομίζω ότι πάλι θα έχω μικρό κύκλο είμαι στην 10 μέρα σε κύκλο κανονικά 26 ημερών το πάνω είναι το χθεσινό και το κάτω το σημερινό τεστακι.. Νομίζω ότι σήμερα είναι το θετικό βέβαια θα κάνω και ένα αύριο για σιγουρια

IMG_20210328_171634.jpg

Σε ένα τέτοιο κυκλο των 22 ημερών επιασα το γιο μου! Με το καλό να είναι ο τυχερός σου! Εγώ νομίζω σε μικρους κυκλους ήμουν τυχερή! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Kostef είπε:

Σε ένα τέτοιο κυκλο των 22 ημερών επιασα το γιο μου! Με το καλό να είναι ο τυχερός σου! Εγώ νομίζω σε μικρους κυκλους ήμουν τυχερή! 

Μακάρι βρε κορίτσι μου από το στόμα σου και στου Θεού το αυτί....κι εγώ θέλω να πιστεύω ότι δεν θα είναι τυχαίος τόσο μικρός κύκλος σε τόσο σύντομο χρονικό διάστημα....πάλι καλά που έχω και τα τεστακια γιατί θα υπολόγιζα λάθος την ωορρηξία 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πάντως είχα μήνες να νιώσω συμπτώματα στην ωορρηξία και αυτή τη φορά είπαν να επανέλθουν όλα μαζί....πόνοι ζαλάδες αναγουλες κρυαδες τα πάντα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια!Σας είχα ξανα γράψει πριν κάποιες μέρες!Τι ωραίο παρεακι έχετε!Ελπίζω να ενταχθω κ εγω μέσα😊Ξεκινάμε από αυτόν τον μήνα κορίτσια ελεύθερες επαφές για τρίτο μωράκι όπως σας είχα πει.Το σκεφτόμασταν για καιρό, μια καναμε ελεύθερα μια οχι,δεν ήμασταν τόσο σίγουροι αλλα καταλήξαμε ότι θα θέλαμε να ξανά ζήσουμε ακομη μια φορά το όμορφο αυτο ταξίδι απόκτησης παιδιού κ αν μας ευλογησει ο Θεός θα χαρούμε πολύ!Αν όχι και πάλι όλα καλά 😊Ειμαι χαλαρή,καμία σχέση με τις άλλες 2 φορες.Επίσης πλεον ξερω πολύ καλά το σώμα μου,γόνιμες κτλ τις καταλαβαίνω αλλα παρόλα αυτά δεν κάνουμε προγραμματισμένες επαφές,το ίδιο κ στις 2 μου εγκυμοσύνες,κάναμε όποτε θέλαμε γιατί αλλιώς δεν μπορούμε να λειτουργήσουμε!Αυτα από εμένα.Εύχομαι να με βάλετε στην παρέα σας την όμορφη κ να τα λεμε😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Lacostaki είπε:

Συνήθως έρχεται 14 μέρες μετά το θετικό οπότε πάμε για 10/04 άρα μιλάμε για 22 μέρες κύκλο η προηγούμενη περίοδος ήταν 19/03

Αφού είπες πως είσαι σήμερα στην 10η ημέρα.... 12 Απριλίου για μένα μάλλον περιμένεις περίοδο... ❤️ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Alexiamama είπε:

Γεια σας κορίτσια!Σας είχα ξανα γράψει πριν κάποιες μέρες!Τι ωραίο παρεακι έχετε!Ελπίζω να ενταχθω κ εγω μέσα😊Ξεκινάμε από αυτόν τον μήνα κορίτσια ελεύθερες επαφές για τρίτο μωράκι όπως σας είχα πει.Το σκεφτόμασταν για καιρό, μια καναμε ελεύθερα μια οχι,δεν ήμασταν τόσο σίγουροι αλλα καταλήξαμε ότι θα θέλαμε να ξανά ζήσουμε ακομη μια φορά το όμορφο αυτο ταξίδι απόκτησης παιδιού κ αν μας ευλογησει ο Θεός θα χαρούμε πολύ!Αν όχι και πάλι όλα καλά 😊Ειμαι χαλαρή,καμία σχέση με τις άλλες 2 φορες.Επίσης πλεον ξερω πολύ καλά το σώμα μου,γόνιμες κτλ τις καταλαβαίνω αλλα παρόλα αυτά δεν κάνουμε προγραμματισμένες επαφές,το ίδιο κ στις 2 μου εγκυμοσύνες,κάναμε όποτε θέλαμε γιατί αλλιώς δεν μπορούμε να λειτουργήσουμε!Αυτα από εμένα.Εύχομαι να με βάλετε στην παρέα σας την όμορφη κ να τα λεμε😊

Καλησπέρα κορίτσι μου καλώς όρισες στην παρέα μας και σου εύχομαι να ξανά ζήσεις σύντομα το θαυματακι σου!!!! Έχεις δίκιο για τις επαφές κι εγώ όταν προσπαθώ να βάλω πρόγραμμα δεν μου βγαίνει με τίποτα άσε που ξενερώνω εντελώς και ότι γίνεται είναι γιατί απλά πρέπει....εάν θες στείλε την ημερομηνία της επόμενης περιόδου σου να σε βάλω στο Τυχερό μας πινακακι!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Αφού είπες πως είσαι σήμερα στην 10η ημέρα.... 12 Απριλίου για μένα μάλλον περιμένεις περίοδο... ❤️ 

Όχι...μετρα από σήμερα 14 μέρες μετρώντας σαν πρώτη τη σημερινή και θα δεις ότι βγαίνει 10 Απριλίου...έτσι έρχεται τους τελευταίους μήνες που κάνω τα τεστακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 31 λεπτά, ο/η Lacostaki είπε:

Καλησπέρα κορίτσι μου καλώς όρισες στην παρέα μας και σου εύχομαι να ξανά ζήσεις σύντομα το θαυματακι σου!!!! Έχεις δίκιο για τις επαφές κι εγώ όταν προσπαθώ να βάλω πρόγραμμα δεν μου βγαίνει με τίποτα άσε που ξενερώνω εντελώς και ότι γίνεται είναι γιατί απλά πρέπει....εάν θες στείλε την ημερομηνία της επόμενης περιόδου σου να σε βάλω στο Τυχερό μας πινακακι!!!!

Σε ευχαριστώ πάρα πολύ για το όμορφο σου καλωσόρισμα!!!Πες μου κ για εσένα σε τι φάση είσαι 😊Θα σου δώσω την πιθανή ημερομηνία της επόμενης περιόδου μου αλλα δεν είναι στάνταρ γιατί δεν έχω σταθερό κυκλο.Θα σου δώσω όμως την ημερομηνία που γράφει στο ημερολόγιο περιόδου που έχω στο κινητό!18/04😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Alexiamama είπε:

Γεια σας κορίτσια!Σας είχα ξανα γράψει πριν κάποιες μέρες!Τι ωραίο παρεακι έχετε!Ελπίζω να ενταχθω κ εγω μέσα😊Ξεκινάμε από αυτόν τον μήνα κορίτσια ελεύθερες επαφές για τρίτο μωράκι όπως σας είχα πει.Το σκεφτόμασταν για καιρό, μια καναμε ελεύθερα μια οχι,δεν ήμασταν τόσο σίγουροι αλλα καταλήξαμε ότι θα θέλαμε να ξανά ζήσουμε ακομη μια φορά το όμορφο αυτο ταξίδι απόκτησης παιδιού κ αν μας ευλογησει ο Θεός θα χαρούμε πολύ!Αν όχι και πάλι όλα καλά 😊Ειμαι χαλαρή,καμία σχέση με τις άλλες 2 φορες.Επίσης πλεον ξερω πολύ καλά το σώμα μου,γόνιμες κτλ τις καταλαβαίνω αλλα παρόλα αυτά δεν κάνουμε προγραμματισμένες επαφές,το ίδιο κ στις 2 μου εγκυμοσύνες,κάναμε όποτε θέλαμε γιατί αλλιώς δεν μπορούμε να λειτουργήσουμε!Αυτα από εμένα.Εύχομαι να με βάλετε στην παρέα σας την όμορφη κ να τα λεμε😊

Γεια κ απο μένα!!!Πιστευω πως αυτο που έχετε επιλέξει ειναι το καλύτερο,που δεν έχετε προγραμματισμένες επαφές.Πιστευω συντομα να γινει το θαυματακι!!!ααα κ συγχαρητηρια που θέλετε κ τρίτο παιδάκι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η mimimimi είπε:

Σου εύχομαι να σου πάνε ολα καλα κ στην δεύτερη εγκυμοσύνη!!!Η αλήθεια ειναι οτι το διαβάζω παντού οτι τα συμπτώματα σε κάθε εγκυμοσύνη ειναι διαφορετικα αλλα εγω κ πάλι το σκεφτομαι,μακάρι να πάνε ολα καλα με η χωρίς συμπτώματα!!!

Συγχαρητήρια κορίτσι μου!😃 Σου εύχομαι μια υπέροχη και τελειομηνη εγκυμοσύνη! Δυστυχώς είναι αμέτρητες οι κοπέλες που το έχουν βιώσει αυτό όμως ευτυχώς στην επόμενη εγκυμοσύνη τους αποκτούν το παιδάκι τους χωρίς κανένα απολύτως πρόβλημα. Μια από αυτές είμαι κι εγώ. Δεν γίνεται να μην το σκέφτεσαι το ξέρω. Εγώ μετρούσα μια μια τις ημέρες μέχρι να γεννήσω και όλο έλεγα πότε θα φτάσει η στιγμή να κρατήσω αγκαλιά το παιδάκι μου. Κι όλο αυτό από φόβο μήπως δεν πάει κάτι καλά. Το μετανιώνω όμως γιατί δεν απόλαυσα την εγκυμοσύνη μου όπως θα έπρεπε. Αν θέλεις να με ακούσεις άστα όλα πίσω. Ζήσε την στιγμή και απόλαυσε το. Είναι μοναδικό αυτό το ταξίδι. Ότι είναι να γίνει θα γίνει! Έχε πίστη! 💗💗💗💗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η mimimimi είπε:

Γεια κ απο μένα!!!Πιστευω πως αυτο που έχετε επιλέξει ειναι το καλύτερο,που δεν έχετε προγραμματισμένες επαφές.Πιστευω συντομα να γινει το θαυματακι!!!ααα κ συγχαρητηρια που θέλετε κ τρίτο παιδάκι!!!

Σε ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου!Μέχρι πριν λίγο καιρό δεν ήθελα καν να το συζητάω.Κ γενικά πάντα ήθελα 2 παιδάκια!Όχι παραπάνω!Ο άντρας μου ήθελε και τρίτο αλλα είχε πει ότι την αποφαση θα την πάρω εγώ.Κ εμενα μου ήρθε από τα ανέλπιστα η επιθυμία για ακομη ένα αν μας έρθει!Πες μου κ για σένα 😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Alexiamama είπε:

Γεια σας κορίτσια!Σας είχα ξανα γράψει πριν κάποιες μέρες!Τι ωραίο παρεακι έχετε!Ελπίζω να ενταχθω κ εγω μέσα😊Ξεκινάμε από αυτόν τον μήνα κορίτσια ελεύθερες επαφές για τρίτο μωράκι όπως σας είχα πει.Το σκεφτόμασταν για καιρό, μια καναμε ελεύθερα μια οχι,δεν ήμασταν τόσο σίγουροι αλλα καταλήξαμε ότι θα θέλαμε να ξανά ζήσουμε ακομη μια φορά το όμορφο αυτο ταξίδι απόκτησης παιδιού κ αν μας ευλογησει ο Θεός θα χαρούμε πολύ!Αν όχι και πάλι όλα καλά 😊Ειμαι χαλαρή,καμία σχέση με τις άλλες 2 φορες.Επίσης πλεον ξερω πολύ καλά το σώμα μου,γόνιμες κτλ τις καταλαβαίνω αλλα παρόλα αυτά δεν κάνουμε προγραμματισμένες επαφές,το ίδιο κ στις 2 μου εγκυμοσύνες,κάναμε όποτε θέλαμε γιατί αλλιώς δεν μπορούμε να λειτουργήσουμε!Αυτα από εμένα.Εύχομαι να με βάλετε στην παρέα σας την όμορφη κ να τα λεμε😊

Καλώς ήρθες κορίτσι μου!!!!Εύχομαι πολύ πολύ σύντομα να γίνει ακόμα μεγαλύτερη η οικογένεια σας!🤗

Έχεις δίκαιο ότι δεν πρέπει να κάνουμε στοχευμένα αλλά εγώ γιατί δεν μπορώ;😆 Όταν έρχονται οι γόνιμες όλο εκεί έχω το μυαλό μου!😁 Πραγματικά θαυμάζω τις γυναίκες που το καταφέρνουν!💗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 38 λεπτά, ο/η Alexiamama είπε:

Σε ευχαριστώ πάρα πολύ για το όμορφο σου καλωσόρισμα!!!Πες μου κ για εσένα σε τι φάση είσαι 😊Θα σου δώσω την πιθανή ημερομηνία της επόμενης περιόδου μου αλλα δεν είναι στάνταρ γιατί δεν έχω σταθερό κυκλο.Θα σου δώσω όμως την ημερομηνία που γράφει στο ημερολόγιο περιόδου που έχω στο κινητό!18/04😊

Εγώ είμαι στην προσπάθεια για το πρώτο βέβαια δεν είναι εύκολο γιατί έχω και κάποια ηλικία αλλά επειδή θαύματα γίνονται πάντα ελπίζουμε και ότι γίνει....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Lacostaki είπε:

Όχι...μετρα από σήμερα 14 μέρες μετρώντας σαν πρώτη τη σημερινή και θα δεις ότι βγαίνει 10 Απριλίου...έτσι έρχεται τους τελευταίους μήνες που κάνω τα τεστακια

Ε τότε έχεις μειωμένη β φάση περιόδου. Γιατί συνήθως Κυριακή που είναι σήμερα η Δευτέρα αύριο ωορρηξίας. Οπότε σε 2 εβδομάδες Κυριακή ή Δευτέρα περιμένεις.... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Καλώς ήρθες κορίτσι μου!!!!Εύχομαι πολύ πολύ σύντομα να γίνει ακόμα μεγαλύτερη η οικογένεια σας!🤗

Έχεις δίκαιο ότι δεν πρέπει να κάνουμε στοχευμένα αλλά εγώ γιατί δεν μπορώ;😆 Όταν έρχονται οι γόνιμες όλο εκεί έχω το μυαλό μου!😁 Πραγματικά θαυμάζω τις γυναίκες που το καταφέρνουν!💗

Μωρέ και το δικό μου το μυαλό συνέχεια εκεί είναι και πριν και μετά τις γόνιμες απλά στις γόνιμες με αυτό το πρέπει υπάρχουν φορές που δεν μπορώ να το ευχαριστηθω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η Alexiamama είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου!Μέχρι πριν λίγο καιρό δεν ήθελα καν να το συζητάω.Κ γενικά πάντα ήθελα 2 παιδάκια!Όχι παραπάνω!Ο άντρας μου ήθελε και τρίτο αλλα είχε πει ότι την αποφαση θα την πάρω εγώ.Κ εμενα μου ήρθε από τα ανέλπιστα η επιθυμία για ακομη ένα αν μας έρθει!Πες μου κ για σένα 😊

Τι μου θυμίζει να ήξερες.... Κι εγώ κάπως έτσι η επιθυμία για παιδί ήρθε εντελώς ξαφνικά και μάλιστα στην αρχή δεν το πίστευα ούτε εγώ η ίδια ενώ πριν εβλεπα οικογένειες στην παραλία να κουβαλάνε κουβαδάκια φτιαρακια και αλλά και έλεγα καλέ πως την παλεύουν... ξαφνικά άρχισα να το βρίσκω υπέροχο 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 35 λεπτά, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Συγχαρητήρια κορίτσι μου!😃 Σου εύχομαι μια υπέροχη και τελειομηνη εγκυμοσύνη! Δυστυχώς είναι αμέτρητες οι κοπέλες που το έχουν βιώσει αυτό όμως ευτυχώς στην επόμενη εγκυμοσύνη τους αποκτούν το παιδάκι τους χωρίς κανένα απολύτως πρόβλημα. Μια από αυτές είμαι κι εγώ. Δεν γίνεται να μην το σκέφτεσαι το ξέρω. Εγώ μετρούσα μια μια τις ημέρες μέχρι να γεννήσω και όλο έλεγα πότε θα φτάσει η στιγμή να κρατήσω αγκαλιά το παιδάκι μου. Κι όλο αυτό από φόβο μήπως δεν πάει κάτι καλά. Το μετανιώνω όμως γιατί δεν απόλαυσα την εγκυμοσύνη μου όπως θα έπρεπε. Αν θέλεις να με ακούσεις άστα όλα πίσω. Ζήσε την στιγμή και απόλαυσε το. Είναι μοναδικό αυτό το ταξίδι. Ότι είναι να γίνει θα γίνει! Έχε πίστη! 💗💗💗💗

Η αλήθεια ειναι πως μετα την αποβολή μου που άρχισα κ το έψαχνα κατάλαβα πως όντως το εχουν περασει πολλες κοπέλες.Παντως στην δίκη μου περίπτωση παρόλο που ημουν μόλις στην έκτη με έβδομη εβδομάδα μου κακοφάνηκε παρα πολυ το περασα πολυ δύσκολα όλο αυτο.Ελπίζω τωρα να πάνε ολα καλα αν κ πιστευω πως θα το αντιμετωπίσω ακριβώς όπως κ εσύ θα μετράω μερα μερα...Ας ειναι αρκεί να πάνε ολα καλα μέχρι το τέλος!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 34 λεπτά, ο/η Alexiamama είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου!Μέχρι πριν λίγο καιρό δεν ήθελα καν να το συζητάω.Κ γενικά πάντα ήθελα 2 παιδάκια!Όχι παραπάνω!Ο άντρας μου ήθελε και τρίτο αλλα είχε πει ότι την αποφαση θα την πάρω εγώ.Κ εμενα μου ήρθε από τα ανέλπιστα η επιθυμία για ακομη ένα αν μας έρθει!Πες μου κ για σένα 😊

Εγω περιμενω πως κ πως να ξημερώσει να παω να κανω κ την δεύτερη χοριακη!!!εκανα την πρωτη το σαββατο κ ήταν 460.Άγχος πολυ γιατι τον Δεκέμβριο έμεινα πρωτη φορά έγκυος αλλα δυστυχώς απέβαλα.Τωρα ελπίζω να μου πάνε ολα καλα κ να αποκτήσω κ εγω ένα παιδάκι που τόσο πολυ θελουμε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Με το καλο σε όλες τις εγκυουλες μας να πανε ολα κατ ευχήν!!!! Οσο το δυνατο αισιοδοξία γιατι δεν είναι εύκολο με τόση κατάθλιψη εχουμε γυρω μας.....Αλήθεια κοριτσια μου κανενα νεο από το @misofeggaroεχουμε? Νομίζω την εχουμε χάσει λίγο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...