Μετάβαση σε περιεχόμενο

Του Μαρτίου οι αγκαλίτσες θα φέρουν μωράκια στις κοιλίτσες!!!!!!!!!


manoula84

Recommended Posts

στις πριν 30 λεπτά, ο/η Lacostaki είπε:

Το θέμα είναι ότι εγώ δεν την είχα πάντα τώρα τελευταία εμφανίστηκε και είμαι σίγουρη γι'αυτό γιατί ήταν από τα πρώτα πράγματα που έψαχνα όταν αρχίσαμε τις προσπάθειες...πάντως έγκυος δεν είμαι έχω κάνει πάνω από 5 τεστ και έχουν βγει όλα αρνητικά

Κι εγώ τα τελευταία δυο χρόνια την έχω βέβαια φαίνεται ελάχιστα και το καλοκαίρι όταν μαυρίζω δεν φαίνεται καθόλου!μια φίλη μου είπε ότι ίσως είναι και επειδή πήρα κάποια κιλά τα τελευταία χρόνια 10 και τα είχα χάσει απότομα αλλά τα είχα πάρει στην κοιλιά τα πιο πολλά!ποιος ξερει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 877
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 6 ώρες, ο/η mimimimi είπε:

Κορίτσια έκανα χοριακη...βγήκε θετική..φοβάμαι παρά πολύ μήπως δεν πάει πάλι κάτι καλά...έχω πιθανότητες λέτε να πάει καλά;;;είχα μια αποβολή τον Δεκέμβρη στην έκτη εβδομάδα..δεν έχω κανένα απολύτως σύμπτωμα εκτός την καθυστέρηση ούτε καν πρήξιμο στο στήθος.Εχει καμία σας εμπειρία μετά από αποβολή να μείνει σύντομα πάλι έγκυος;;;;

Μπράβοοοοοοο κορίτσι μου!!!!!!

Τώρα το είδα..

Πόση ήταν η τιμή;;

Όλα καλά θα πάνε θα δεις

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η geo2222 είπε:

Κι εγώ τα τελευταία δυο χρόνια την έχω βέβαια φαίνεται ελάχιστα και το καλοκαίρι όταν μαυρίζω δεν φαίνεται καθόλου!μια φίλη μου είπε ότι ίσως είναι και επειδή πήρα κάποια κιλά τα τελευταία χρόνια 10 και τα είχα χάσει απότομα αλλά τα είχα πάρει στην κοιλιά τα πιο πολλά!ποιος ξερει!

Τώρα μάλιστα βγαίνει κάποιο νόημα γιατί κι εγώ έχω πάρει καποια κιλά τελευταία και πάντα στην κοιλιά τα περνώ βέβαια βγήκε σχεδόν 10 μήνες μετά αλλά προφανώς από αυτό είναι δεν υπάρχει άλλη λογική εξήγηση και η δική μου ίσα που φαίνεται

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 ώρες, ο/η EFI 1981 είπε:

Μπράβοοοοοοο κορίτσι μου!!!!!!

Τώρα το είδα..

Πόση ήταν η τιμή;;

Όλα καλά θα πάνε θα δεις

Σε ευχαριστώ πολυ!!!η χοριακη ήταν 468 κ τωρα μου ειπε η γιατρός να την κανω την δευτερα πάλι που λογικα θα πρεπει να εχει διπλασιαστεί;;;αλλα απο συμπτώματα τιποτα ακομα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η mimimimi είπε:

Σε ευχαριστώ πολυ!!!η χοριακη ήταν 468 κ τωρα μου ειπε η γιατρός να την κανω την δευτερα πάλι που λογικα θα πρεπει να εχει διπλασιαστεί;;;αλλα απο συμπτώματα τιποτα ακομα...

Καλημέρα κορίτσι μου!!! Αρχικά πολλά συγχαρητήρια για την εγκυμοσύνη σου!!! Πόσες μέρες έχεις καθυστέρηση και σου φαίνεται χαμηλή η τιμή της χοριακης;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η mimimimi είπε:

Σε ευχαριστώ πολυ!!!η χοριακη ήταν 468 κ τωρα μου ειπε η γιατρός να την κανω την δευτερα πάλι που λογικα θα πρεπει να εχει διπλασιαστεί;;;αλλα απο συμπτώματα τιποτα ακομα...

Συγχαρητήρια!!!!Τα συμπτώματα δεν παίζουν κανενα ρόλο,έχω δυο φίλες που καμμία δεν είχε συμπτώματα!Απολαυσε το κ χαλάρωσε😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 ώρες, ο/η mimimimi είπε:

Κορίτσια έκανα χοριακη...βγήκε θετική..φοβάμαι παρά πολύ μήπως δεν πάει πάλι κάτι καλά...έχω πιθανότητες λέτε να πάει καλά;;;είχα μια αποβολή τον Δεκέμβρη στην έκτη εβδομάδα..δεν έχω κανένα απολύτως σύμπτωμα εκτός την καθυστέρηση ούτε καν πρήξιμο στο στήθος.Εχει καμία σας εμπειρία μετά από αποβολή να μείνει σύντομα πάλι έγκυος;;;;

Με το καλο!!!! Μια φιλη μου μετα απο 2 κιολας αποβολες!να εχεις θετικη ψυχολογια και να απολαμβανεις το καθε στιγμη!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Lacostaki είπε:

Καλημέρα κορίτσι μου!!! Αρχικά πολλά συγχαρητήρια για την εγκυμοσύνη σου!!! Πόσες μέρες έχεις καθυστέρηση και σου φαίνεται χαμηλή η τιμή της χοριακης;;

Ειχα τελευταία περίοδο 26/2 και περιμενα να μου ερθει 24/3 κ την χοριακη την έκανα 27/3.Περισσοτερο φοβάμαι για την αποβολή που ειχα τον Δεκέμβριο Γιαυτο τόσο άγχος!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Lakit είπε:

Συγχαρητήρια!!!!Τα συμπτώματα δεν παίζουν κανενα ρόλο,έχω δυο φίλες που καμμία δεν είχε συμπτώματα!Απολαυσε το κ χαλάρωσε😊

Σε ευχαριστώ πολυ!!!απλα στην πρωτη εγκυμοσύνη ειχα πόνους περιόδου κ πρήξιμο στο στήθος Γιαυτο ανησυχώ τωρα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Welba είπε:

Με το καλο!!!! Μια φιλη μου μετα απο 2 κιολας αποβολες!να εχεις θετικη ψυχολογια και να απολαμβανεις το καθε στιγμη!!

Πιστεύεις παίζει ρόλο για την εξέλιξη της εγκυμοσύνης  μετα την αποβολή ποτε ξαναμενεις έγκυος;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η mimimimi είπε:

Σε ευχαριστώ πολυ!!!η χοριακη ήταν 468 κ τωρα μου ειπε η γιατρός να την κανω την δευτερα πάλι που λογικα θα πρεπει να εχει διπλασιαστεί;;;αλλα απο συμπτώματα τιποτα ακομα...

Μπράβο κοπέλα μου!!!!

Με το καλό όλα!!!!! 

Πολλές φορές το έχω ακούσει αυτό πάντως. Πολλές γυναίκες δεν έχουν συμπτώματα καθόλου. Συμβαίνει. Δε χρειάζεται να σε προβληματίζει. Όλα θα πάνε πολύ καλά!! 

Θα περιμένουμε νέα σου!! 😘

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η EFI 1981 είπε:

Μπράβο κοπέλα μου!!!!

Με το καλό όλα!!!!! 

Πολλές φορές το έχω ακούσει αυτό πάντως. Πολλές γυναίκες δεν έχουν συμπτώματα καθόλου. Συμβαίνει. Δε χρειάζεται να σε προβληματίζει. Όλα θα πάνε πολύ καλά!! 

Θα περιμένουμε νέα σου!! 😘

Σε ευχαριστώ μέσα απο την καρδιά μου!!!Περιμενω πως κ πως αύριο να ειναι καλη κ η δεύτερη χοριακη...εννοείται θα σας γράφω τα νέα μου..άσε που οταν σας γράφω εδω κ βλέπω τις απαντήσεις σας ηρεμώ αρκετά απο ολα τα αρνητικά που σκεφτομαι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 27/3/2021 at 2:17 ΜΜ, ο/η mimimimi είπε:

Ναι είχα κάνει μερικές εξετάσεις...ήταν όλες καλές εκτός από μια που έλεγε ετεροζυγη κ μου είχε πει η γιατρός πως θα πάρω φιλισιν κ Σαλοσπίρ..Σου εύχομαι να σου πάνε όλα καλά!!!Με προβληματίζει πολύ που δεν έχω κανένα σύμπτωμα όπως στην πρώτη εγκυμοσύνη κ φοβάμαι μην ξαναπεράσω τα ίδια..

Με το καλο!!! Θα δεις αυτη τη φορα θα πανε ολα καλα!!! Και μην φοβασαι καθε εγκυμοσηνη ειναι διαφορετικη, στην πρωτη μου εγκυμοσυνη στον γιο μου ειχα πονους επαθα αποκολληση γενικα ημουν χαλια, το στηθος δεν πρηστηκε ποτε, τωρα ειμαι 10 εβδομαδων το στηθος ειναι πρησμενο υπερβολικα απο την πρωτη μερα αλλα δεν εχω κανενα αλλο συπτωμα!! ουτε πονους , ουτε κουραζομαι στο περπατημα ειμαι καλα γενικα. οποτε μην ανχωνεσαι καθε φορα ειναι αλλιως!!

Κοριτσια διαβασα μονοκοπανιας 2-3 σελιδες δεν ειναι οτι δεν εχω χρονο να μπαινω αλλα σιγουρα δεν εχω μυαλο. και στην πρωτη εγκυμοσυνη δεν ειχα μνημη και κουραζοταν το μυαλο μου ευκολα αλλα τωρα εχει χτυπησει sos!!! 

Σας διαβαζω και ευχομαι τα καλυτερα για ολες σας ! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η mimimimi είπε:

Σε ευχαριστώ μέσα απο την καρδιά μου!!!Περιμενω πως κ πως αύριο να ειναι καλη κ η δεύτερη χοριακη...εννοείται θα σας γράφω τα νέα μου..άσε που οταν σας γράφω εδω κ βλέπω τις απαντήσεις σας ηρεμώ αρκετά απο ολα τα αρνητικά που σκεφτομαι!!!

Αυτός είναι κ ο σκοπός. Να ηρεμούμε η μία την άλλη, γιατί καλά τα ψέματα, για τον εαυτό μας δε μπορούμε να σκεφτούμε ψύχραιμα κ λογικά. Υπερισχύει το άγχος κ ο φόβος πολλές φορές. Στους άλλους όμως είμαστε πιο λογικοι κ αντικειμενικοί. Επομένως η μία βοηθάει την άλλη.....

Σου εύχομαι να έχεις μια υπέροχη εβδομάδα κ μια ακόμα πιο υπέροχη χοριακη, που είμαι σίγουρη ότι έτσι θα είναι!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 25/3/2021 at 6:35 ΜΜ, ο/η BASOULA2 είπε:

Κοριτσάκια μου γεια σας...καποιες σας ξέρω κάποιες είστε πιο καινούργιες. Πέρσι τέτοια εποχή μετά από δύο αποβολές είπα να γράψω σ αυτο το φόρουμ να βρω παρηγοριά σε γυναίκες που και αυτές παλεύουν για το όνειρο..κοριτσια μου γλυκά ένα χρόνο μετά έχω στην αγκαλιά μου το παιδάκι μου.... Πέρασα πάρα πολλά στην εγκυμοσυνη δεν ήταν καθόλου εύκολο αλλά τα καταφέραμε. Ανήμερα του Αγίου Αλεξίου ήρθε στη ζωή η μπέμπα μου... Μην το βάζετε κάτω...θαυματα γίνονται κάθε μέρα... Σας το λέω εγώ που πρόσφατα έζησα ενα.  

 

 

 

Το μήνυμα σου μας δίνει δύναμη για να μην χάνουμε την πίστη μας. Να σου ζήσει το μωράκι σου.... γερό, δυνατό και καλανάστητο.....έχεις μεγάλη ευλογία στα χέρια σου να το χαίρεσαι!!!!! 

Σε ευχαριστώ που αν και γέννησες σκέφτεσαι και εμας εδώ και συνεχίζεις και γράφεις, στείλε μας λίγη μπεμπεδοσκονη....🙏🤰🤰❤️🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η mimimimi είπε:

Ειχα τελευταία περίοδο 26/2 και περιμενα να μου ερθει 24/3 κ την χοριακη την έκανα 27/3.Περισσοτερο φοβάμαι για την αποβολή που ειχα τον Δεκέμβριο Γιαυτο τόσο άγχος!!

Όλα θα πάνε τέλεια αυτή τη φορά το ότι είχες μια ατυχία δεν σημαίνει ότι θα έχεις πάντα να είσαι ήρεμη να κάνεις ότι σου λέει ο/η γιατρός και όλα θα πάνε καλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια νομίζω ότι πάλι θα έχω μικρό κύκλο είμαι στην 10 μέρα σε κύκλο κανονικά 26 ημερών το πάνω είναι το χθεσινό και το κάτω το σημερινό τεστακι.. Νομίζω ότι σήμερα είναι το θετικό βέβαια θα κάνω και ένα αύριο για σιγουρια

IMG_20210328_171634.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 59 λεπτά, ο/η Lacostaki είπε:

Κορίτσια νομίζω ότι πάλι θα έχω μικρό κύκλο είμαι στην 10 μέρα σε κύκλο κανονικά 26 ημερών το πάνω είναι το χθεσινό και το κάτω το σημερινό τεστακι.. Νομίζω ότι σήμερα είναι το θετικό βέβαια θα κάνω και ένα αύριο για σιγουρια

IMG_20210328_171634.jpg

Θετικό το κόβω το σημερινό κοριτσι! Ξεκίνα επαφές απο σημέρα κ για τρεις μερούλες να είσαι σίγουρη!!! Καλή επιτυχία!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η zogia είπε:

Θετικό το κόβω το σημερινό κοριτσι! Ξεκίνα επαφές απο σημέρα κ για τρεις μερούλες να είσαι σίγουρη!!! Καλή επιτυχία!!!

Σε ευχαριστώ κορίτσι μου!!! Την σημερινή την πετύχαμε τώρα ελπίζω να πετύχουμε και την αυριανή....δεν θέλω να το προγραμματίζω γιατί αν τυχόν δεν μας κάτσει θα εκνευριστω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΙΝΑΚΑΚΙ ΜΕ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ🤰❤️🍼🎂

Ελενακι12: ΓΈΝΝΗΣΕ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ 29/06/20

🎂❤️

St3llina:Γέννησε αγορακι🍼💙

Frogel:Γέννησε κοριτσακι❤️🎂 

Princess28:ΓΕΝΝΗΣΕ:03/09/20 🍼💙

Evie2:ΓΕΝΝΗΣΕ κοριτσακι13/10/20🎂🎂

Mt3508: ΓΈΝΝΗΣΕ:3/8/20αγορακι💙😙

💗🎂💗

Mariaira:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Σαμανη:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Mt3508:ΓΕΝΝΗΣΕ:03/08/20:αγορακι👶

Tzortzina123:ΓΕΝΝΗΣΕ:08/08)20ΑΓΟΡΑΚΙ🍼🦋💙

Whatever:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Xrita:ΘΕΤΙΚΟ👶 

LadyP:ΘΕΤΙΚΟ👶 

gorgona:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Fanioko: ΘΕΤΙΚΟ👶 

👶

Katerinaki_dm:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Denizz:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Ελενικον:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Marba:ΘΕΤΙΚΟ👶 

St33:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Μάσα:ΓΕΝΝΗΣΕ 6/12/20 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ💗🎂🌺👶

Eirinik94:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Eiffel:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Hope19:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Kardoula1991:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Kallina:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Ioannastr:ΘΕΤΙΚΟ👶 

BASOULA2:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Σταυρι:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Μαρινα22:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Beatrice:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Lactaki:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Prinssc1313:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Smurff88:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Natasha24:ΘΕΤΙΚΟ👶 

DIAMANTW:ΘΕΤΙΚΟ👶 

ζουζούνα*: ΘΕΤΙΚΟ :ΠΗΤ 22/07👶

Clairy:ΘΕΤΙΚΟ👶 

billibas:ΘΕΤΙΚΟ 👶 

annie: ΓΈΝΝΗΣΕ:09/01/21:ΔΙΔΥΜΑΚΙΑ💙🍼💗🎂👶

anna90:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Starrr:ΘΕΤΙΚΟ👶 ΠΗΤ:05/07/21

Αna1989: ΘΕΤΙΚΟ👶

Celine:ΘΕΤΙΚΟ👶

Manoula84: ΘΕΤΙΚΟ👶 

Μaroulli:ΘΕΤΙΚΟ👶

Xrys_pa:ΘΕΤΙΚΟ 👶

Μarakii: ΘΕΤΙΚΟ  👶

maimoudaki92: ΘΕΤΙΚΟ 👶

Kostef:ΘΕΤΙΚΟ 👶 

mimimimi: ΘΕΤΙΚΟ👶

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΙΝΑΚΑΚΙ ΜΕ ΜΕΛΛΟΝΤΙΚΕΣ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ❤️🍼🎂❤️

Maroulita? :18/04

diana8:?

Lacostaki:10/04

I want a baby:?

Pangipot:?

Sillia:?

Αννια27:?

Ευάγγελοςτ:03/04

misofeggaro:23/03

Mari84:?

Love13:?

Tzina819:?

PAPAEVA?

Elisa91:?

A&O:?

Αντρέα:?

Αννι:?

Nikol:?

Litsadi:15/04

Pixies:? 

 

Matilda94:? 

Ntinaki83:26/03

Marakii:23/02 

Mt3508:14/01 

geo2222:23/02

Dina970:?

Tonakiv:?

Elii:05/03

Daizy28:15/03

HopefulMama2Be:14/03

elissavet90:24/3

Mantiko:12/03

Evaki:21/03 

Alexiamama:18/04 

Μαργαρίτσ:18/04

Επεξεργάστηκε από Lacostaki
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Lacostaki είπε:

Κορίτσια νομίζω ότι πάλι θα έχω μικρό κύκλο είμαι στην 10 μέρα σε κύκλο κανονικά 26 ημερών το πάνω είναι το χθεσινό και το κάτω το σημερινό τεστακι.. Νομίζω ότι σήμερα είναι το θετικό βέβαια θα κάνω και ένα αύριο για σιγουρια

IMG_20210328_171634.jpg

Ναι θετικό είναι. Γιουπιιι... Ναι αν κάνεις ωορρηξίας 11η ημέρα. 26 μέρες κύκλο θα έχεις... Καλή επιτυχία. 😎

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...