Μετάβαση σε περιεχόμενο

Του Μαρτίου οι αγκαλίτσες θα φέρουν μωράκια στις κοιλίτσες!!!!!!!!!


manoula84

Recommended Posts

στις πριν 18 λεπτά, ο/η Mantikio είπε:

Σου εύχομαι μέσα από την καρδιά μου να μη σου έρθει κ να είναι ο τυχερός σας μήνας!!! 🤰❤️

Εμείς αλλιώς τα υπολογίσαμε κ αλλιώς μας ήρθαν...από σήμερα είμαι πάλι σε αναστολή..οπότε οικονομικά θα δούμε αν μας παίρνει σε αυτόν το κύκλο διαφορετικά στον επόμενο..πρέπει όμως να το δούμε άμεσα διότι πρέπει να ξεκινήσω χάπια από σήμερα..

 

Μην το βάζετε κάτω..οι δυσκολίες ισως μας έρχονται για κάποιο λόγο...Κάντε μια συζήτηση και εύχομαι να αποφασίσετε το καλύτερο για εσάς.. 

Αν δεν υπήρχε το οικονομικό κομμάτι θα είχα το μισό και λιγότερο άγχος...

Είναι μια δύσκολη περιοδος για όλους...αλλα εύχομαι η Παναγία να μας βοηθήσει για ακόμη μια φορά να ζήσουμε σύντομα κι εμείς το θαύμα αυτό...

Στην Αθήνα μένεις κι εκεί κανεις τις σπερμετεγχυσεις;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 877
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 1 ώρα, ο/η lavie είπε:

Μην το βάζετε κάτω..οι δυσκολίες ισως μας έρχονται για κάποιο λόγο...Κάντε μια συζήτηση και εύχομαι να αποφασίσετε το καλύτερο για εσάς.. 

Αν δεν υπήρχε το οικονομικό κομμάτι θα είχα το μισό και λιγότερο άγχος...

Είναι μια δύσκολη περιοδος για όλους...αλλα εύχομαι η Παναγία να μας βοηθήσει για ακόμη μια φορά να ζήσουμε σύντομα κι εμείς το θαύμα αυτό...

Στην Αθήνα μένεις κι εκεί κανεις τις σπερμετεγχυσεις;;

Κ εγώ ακριβώς το ίδιο αν δεν είχαμε θέμα οικονομικό θα ήμουν τελειως χαλαρή..

Ναι στο Ρέα την κάναμε..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Mantikio είπε:

Κ εγώ ακριβώς το ίδιο αν δεν είχαμε θέμα οικονομικό θα ήμουν τελειως χαλαρή..

Ναι στο Ρέα την κάναμε..

Εγώ μένω επαρχία αλλα θα ανέβω Αθήνα αν μπορέσουμε..αν εχουμε ασχημα αποτελέσματα αυριο με τις εξετάσεις.. εμένα ο γιατρός μου είναι στο Ιασώ.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 44 λεπτά, ο/η lavie είπε:

Εγώ μένω επαρχία αλλα θα ανέβω Αθήνα αν μπορέσουμε..αν εχουμε ασχημα αποτελέσματα αυριο με τις εξετάσεις.. εμένα ο γιατρός μου είναι στο Ιασώ.. 

Γεια σου κορίτσι μου να σου κάνω μία ερώτηση οι έξτρα εξετάσεις που θα κάνει ο άντρας σου ποιός της σύστησε;Ο ουρολόγος ή η γυναικολόγος σου;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η lavie είπε:

Κορίτσια Καλημέρα..

Αύριο θα πάμε να κάνει ο άντρας μου fsh,τεστοστερόνη και το 2ο σπερμοδιαγραμμα..

Δεν σας κρύβω ότι φοβάμαι πολύ για τα αποτελέσματα.. Αρχικά σκέφτομαι ότι αν έχει βελτιωθεί το σπέρμα γιατι δεν έχει έρθει θετικό αποτέλεσμα ακόμα και από την άλλη σκέφτομαι ότι αν δεν έχει βελτιωθεί θα πρέπει να πάμε στον γυναικολόγο μου να ξεκινήσουμε διαδικασίες σπερματεγχυσης για αρχη..

Ο γιατρός μου ειπε να δούμε και αυτές τις εξετάσεις και να μην το αφήσουμε αλλο γιατι ήδη αν δεν μου έρθει περιοδος τη δευτερα θα είναι ο 13ος μήνας έντονων προσπαθειών και εγω ειμαι ήδη 35 χρονών.. 

Έχω από χθες αγχωθεί πολυ γιατι ειλικρινά αν χρειαστεί να κάνουμε κάτι πιο εξειδικευμένο δεν υπάρχουν χρήματα ούτε για ζητω...Και με στεναχωρεί πολύ το γεγονός ότι αν χρειαστεί θα δυσκολευτούμε παρα πολυ...Δεν ξέρω ρε κορίτσια εχω πέσει πολύ ψυχολογικά...

Αφήστε που εδω και 3 μέρες το στήθος είναι τούμπανο και για πρώτη φορά με πονάει μόνο το δεξί στήθος πολυ...άλλες φορές δεν το ένοιωθα ετσι...Όλα λάθος...τι να πω...

Πρώτα από όλα προσπάθησε να μετριάσεις τον φόβο που έχει για τα αποτελέσματα ξέρω είναι δύσκολο αλλά ο φόβος σε τρώει πιο πολύ από το άγχος στο λέω για σε διαβάζω πολύ φοβισμένη!να σκέφτεσαι ότι ότι είναι να γίνει θα γίνει!να το παίρνεις μέσα σου ότι ανάλογα με τις εξετάσεις έτσι θα πορευτείτε δηλαδή θέλω να πω μην έχεις μέσα σου ότι τα αποτελέσματα θα δείξουν και κακό η καλό να σκέφτεσαι ότι τα αποτελέσματα θα σας βρουν την λύση για έρθετε πιο κοντά σε αυτό που θέλετε σε ένα παιδάκι δηλαδή!αυτα έκανα εγώ μετά από πολύ κόπο με τον ευατο μου και νιώθω πολύ καλύτερα κι εγώ και ο άντρας μου!τωρα για το οικονομικό κομμάτι είναι θέμα αλλά πολύ υπάρχει λύση να περάσεις επιτροπή και μετά να πας σε δημόσιους γιατρούς και νοσοκομείο!εχει και εκεί εξωτερικούς γιατρούς!ευχομαι να σας πάνε όλα καλά κορίτσι μου και να φτάσατε γρήγορα στο αποτέλεσμα που επιθυμείτε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η geo2222 είπε:

Πρώτα από όλα προσπάθησε να μετριάσεις τον φόβο που έχει για τα αποτελέσματα ξέρω είναι δύσκολο αλλά ο φόβος σε τρώει πιο πολύ από το άγχος στο λέω για σε διαβάζω πολύ φοβισμένη!να σκέφτεσαι ότι ότι είναι να γίνει θα γίνει!να το παίρνεις μέσα σου ότι ανάλογα με τις εξετάσεις έτσι θα πορευτείτε δηλαδή θέλω να πω μην έχεις μέσα σου ότι τα αποτελέσματα θα δείξουν και κακό η καλό να σκέφτεσαι ότι τα αποτελέσματα θα σας βρουν την λύση για έρθετε πιο κοντά σε αυτό που θέλετε σε ένα παιδάκι δηλαδή!αυτα έκανα εγώ μετά από πολύ κόπο με τον ευατο μου και νιώθω πολύ καλύτερα κι εγώ και ο άντρας μου!τωρα για το οικονομικό κομμάτι είναι θέμα αλλά πολύ υπάρχει λύση να περάσεις επιτροπή και μετά να πας σε δημόσιους γιατρούς και νοσοκομείο!εχει και εκεί εξωτερικούς γιατρούς!ευχομαι να σας πάνε όλα καλά κορίτσι μου και να φτάσατε γρήγορα στο αποτέλεσμα που επιθυμείτε!

Κοριτσάκι μου σε ευχαριστώ πολυ για το θάρρος που μου δίνεις...ετσι ακριβώς πρέπει να σκέφτομαι.. έχεις απόλυτο δίκιο...φοβάμαι περισσότερο λογω ηλικίας δικής μου η αλήθεια είναι αλλα δεν θελω να απογοητεύσω τελείως...πιστεύω κι εγώ πως θα μπορέσουμε να φτάσουμε στον στόχο μας εστω και σε δημόσιο νοσοκομείο οπως μου είπες απλά δεν θέλω να χάσω κι άλλο χρόνο...μονο αυτο με φοβίζει περισσότερο...Ο χρόνος!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Litsadi είπε:

Γεια σου κορίτσι μου να σου κάνω μία ερώτηση οι έξτρα εξετάσεις που θα κάνει ο άντρας σου ποιός της σύστησε;Ο ουρολόγος ή η γυναικολόγος σου;

Γεια σου κοπελα μου.. Ο γυναικολόγος μου μας είπε να κάνει πάλι σπερμοδιαγραμμα και αυτές τις 2 εξετάσεις που έγραψα πιο πανω.. 

Και αναλόγως θα πράξουμε.. 

Έχω πολύ εμπιστοσύνη στον γιατρό μου άσχετα αν είναι σε ιδιωτικό νοσοκομείο κι εγώ κατά πάσα πιθανότητα αν μείνω εγκυος δεν θα μπορέσω οικονομικά να γεννήσω εκει...αλλα σε κάποια από αυτά που ίσως χρειαστεί να κάνουμε αναλόγως με τα αποτελέσματα του άντρα μου...θα πάω εκεί για πιο σίγουρα!!!

Και μετά θα βγούμε να ζητιανεψουμε....με τις παλιοαναστολες και την ανεργία....χαχαχα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 45 λεπτά, ο/η lavie είπε:

Κοριτσάκι μου σε ευχαριστώ πολυ για το θάρρος που μου δίνεις...ετσι ακριβώς πρέπει να σκέφτομαι.. έχεις απόλυτο δίκιο...φοβάμαι περισσότερο λογω ηλικίας δικής μου η αλήθεια είναι αλλα δεν θελω να απογοητεύσω τελείως...πιστεύω κι εγώ πως θα μπορέσουμε να φτάσουμε στον στόχο μας εστω και σε δημόσιο νοσοκομείο οπως μου είπες απλά δεν θέλω να χάσω κι άλλο χρόνο...μονο αυτο με φοβίζει περισσότερο...Ο χρόνος!!!

Και μένα ο χρόνος με τρομάζει αλλά όταν μπουν σε μια σειρά όλα και δείτε αν είστε για εξωσωματική σπερματέγχυση η φυσική σύλληψη γιατί τίποτα δεν αποκλείεται θα χαλαρώσεις και θα σκεφτείς τις επόμενες σωστές κινήσεις ενώ τώρα είσαι σε μια απορία ένα άγνωστο και λογικό είναι να σε κυριαρχεί ο φόβος αλλά όταν θα μάθεις το πρόβλημα και πως πρέπει να κινηθείς θα δεις θα ηρεμήσεις πολύ θα σκέφτεσαι να κανείς ότι σου πει ο γιατρός σωστα και θα ανυπομονείς για το επόμενο βήμα!!!εγω κάθε βράδυ που ξαπλώνω πριν κοιμηθώ σκέφτομαι πως θα κάνουμε όταν μάθουμε τα ευχάριστα πως θα είναι όταν θα το έχουμε στα χέρια μας και διαφορά τέτοια και ξυπνάω πιο αισιόδοξη και χαρούμενη το πρωί γιατί λέω κάποια στιγμή που θα πάει θα γίνει!!!!αυτο να σκέφτεσαι εσυ αααααα και το πιο σημαντικό κάθε φορά λέω ευκαιρία για να αδυνατήσω αυτό τον μήνα που δεν έμεινα εγκυος χαχαχαχαχαχαχαχ μια αστεία δικαιολογία μέσα μου αλλά προσπαθώ κάθε μήνα να κάνω κάτι να νιώθω καλά με μένα!!!θα περιμένω να μου πεις τα νέα σου και ευχομαι μέσα από την καρδιά μου τα καλύτερα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η geo2222 είπε:

Και μένα ο χρόνος με τρομάζει αλλά όταν μπουν σε μια σειρά όλα και δείτε αν είστε για εξωσωματική σπερματέγχυση η φυσική σύλληψη γιατί τίποτα δεν αποκλείεται θα χαλαρώσεις και θα σκεφτείς τις επόμενες σωστές κινήσεις ενώ τώρα είσαι σε μια απορία ένα άγνωστο και λογικό είναι να σε κυριαρχεί ο φόβος αλλά όταν θα μάθεις το πρόβλημα και πως πρέπει να κινηθείς θα δεις θα ηρεμήσεις πολύ θα σκέφτεσαι να κανείς ότι σου πει ο γιατρός σωστα και θα ανυπομονείς για το επόμενο βήμα!!!εγω κάθε βράδυ που ξαπλώνω πριν κοιμηθώ σκέφτομαι πως θα κάνουμε όταν μάθουμε τα ευχάριστα πως θα είναι όταν θα το έχουμε στα χέρια μας και διαφορά τέτοια και ξυπνάω πιο αισιόδοξη και χαρούμενη το πρωί γιατί λέω κάποια στιγμή που θα πάει θα γίνει!!!!αυτο να σκέφτεσαι εσυ αααααα και το πιο σημαντικό κάθε φορά λέω ευκαιρία για να αδυνατήσω αυτό τον μήνα που δεν έμεινα εγκυος χαχαχαχαχαχαχαχ μια αστεία δικαιολογία μέσα μου αλλά προσπαθώ κάθε μήνα να κάνω κάτι να νιώθω καλά με μένα!!!θα περιμένω να μου πεις τα νέα σου και ευχομαι μέσα από την καρδιά μου τα καλύτερα!!!

Έχεις πολύ δίκιο σε αυτά που λες..προφανώς όταν γίνει σαφές στο τι πρέπει να ακολουθήσουμε τελικά σίγουρα θα είμαι πιο προσηλωμένη σε αυτόν τον στόχο και δεν θα φοβάμαι τόσο...εγώ να δεις όνειρα που κάνω για εκείνη την ευλογημένη στιγμή που θα μάθουμε ότι είναι εγκυος...εμείς μια μέρα σχεδιάζαμε πως θα πούμε στους δικούς μας όταν μεινω εγκυος...να τους κάνουμε κάποια έκπληξη και τέτοια.. εχουμε περάσει σε άλλο level...χαχαχα

Εννοείται ότι θα σε ενημερώσω όταν θα έχω νέα...Σ ευχαριστώ και πάλι για την υποστήριξη!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια ακούστε τι συμβαίνει...εγώ περιμένω περίοδο Παρασκευή ή Σάββατο έκανα σήμερα το πρωί ένα τεστ όχι ακριβώς με τα πρώτα πρωινά ούρα και αφού είχα πιει νερο και λίγο καφέ και βγήκε αρνητικο..κατά τις 11 πήγα τουαλέτα στη δουλειά και είδα ότι είχε λερωθεί λίγο το εσώρουχο μου μάλλον με λίγο αίμα αλλά στο χαρτί δεν υπήρχε τίποτα από κει και πέρα τίποτα αλλά και πριν λίγο που πήγα τουαλέτα είχα πάλι μια σταγόνα κόκκινο αιμα...τι λέτε να είναι αυτό;;; Να ενθουσιαστω ή τζάμπα η χαρά;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Lacostaki είπε:

Κοριτσια ακούστε τι συμβαίνει...εγώ περιμένω περίοδο Παρασκευή ή Σάββατο έκανα σήμερα το πρωί ένα τεστ όχι ακριβώς με τα πρώτα πρωινά ούρα και αφού είχα πιει νερο και λίγο καφέ και βγήκε αρνητικο..κατά τις 11 πήγα τουαλέτα στη δουλειά και είδα ότι είχε λερωθεί λίγο το εσώρουχο μου μάλλον με λίγο αίμα αλλά στο χαρτί δεν υπήρχε τίποτα από κει και πέρα τίποτα αλλά και πριν λίγο που πήγα τουαλέτα είχα πάλι μια σταγόνα κόκκινο αιμα...τι λέτε να είναι αυτό;;; Να ενθουσιαστω ή τζάμπα η χαρά;;

ευχομαι να ειναι προμηνυμα ευχαριστων κοριτσι μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η ntinaki83 είπε:

ευχομαι να ειναι προμηνυμα ευχαριστων κοριτσι μου!

Σε ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου προσπαθώ να μην ενθουσιάζομαι για να μην απογοητευτω μετά....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Lacostaki είπε:

Κοριτσια ακούστε τι συμβαίνει...εγώ περιμένω περίοδο Παρασκευή ή Σάββατο έκανα σήμερα το πρωί ένα τεστ όχι ακριβώς με τα πρώτα πρωινά ούρα και αφού είχα πιει νερο και λίγο καφέ και βγήκε αρνητικο..κατά τις 11 πήγα τουαλέτα στη δουλειά και είδα ότι είχε λερωθεί λίγο το εσώρουχο μου μάλλον με λίγο αίμα αλλά στο χαρτί δεν υπήρχε τίποτα από κει και πέρα τίποτα αλλά και πριν λίγο που πήγα τουαλέτα είχα πάλι μια σταγόνα κόκκινο αιμα...τι λέτε να είναι αυτό;;; Να ενθουσιαστω ή τζάμπα η χαρά;;

Μακάρι κορίτσι μου να έχεις θετικό αποτέλεσμα 😇💗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Litsadi είπε:

Μακάρι κορίτσι μου να έχεις θετικό αποτέλεσμα 😇💗

Σε ευχαριστώ πολύ!!! Σκέφτομαι αν κάνω αύριο άλλο ένα τεστ θα δείξει ή να περιμένω μέχρι το Σάββατο;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η Lacostaki είπε:

Κοριτσια ακούστε τι συμβαίνει...εγώ περιμένω περίοδο Παρασκευή ή Σάββατο έκανα σήμερα το πρωί ένα τεστ όχι ακριβώς με τα πρώτα πρωινά ούρα και αφού είχα πιει νερο και λίγο καφέ και βγήκε αρνητικο..κατά τις 11 πήγα τουαλέτα στη δουλειά και είδα ότι είχε λερωθεί λίγο το εσώρουχο μου μάλλον με λίγο αίμα αλλά στο χαρτί δεν υπήρχε τίποτα από κει και πέρα τίποτα αλλά και πριν λίγο που πήγα τουαλέτα είχα πάλι μια σταγόνα κόκκινο αιμα...τι λέτε να είναι αυτό;;; Να ενθουσιαστω ή τζάμπα η χαρά;;

Στο εύχομαι ολόψυχα κορίτσι μου!!!! περίμενε μέχρι το Σάββατο για να είσαι σίγουρη 💖

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Lacostaki είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ!!! Σκέφτομαι αν κάνω αύριο άλλο ένα τεστ θα δείξει ή να περιμένω μέχρι το Σάββατο;;

Αν είναι ευαίσθητο, 10 mLU θε δείξει. Προχθές αυτό που έκανες τι ήταν; Καλή επιτυχία!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Lacostaki είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ!!! Σκέφτομαι αν κάνω αύριο άλλο ένα τεστ θα δείξει ή να περιμένω μέχρι το Σάββατο;;

Μακάρι να είναι εμφυτευσης!!! Εγώ λέω να μην κανεις τεστ αυριο αλλά μεθαυριο. Αν και εγώ για να λέμε και αλήθειες θα έκανα αυριο και μεθαυριο και το Σάββατο!!! Τα κρατάω τα κολάω στην ατζέντα μου με ταινία διπλής όψης και γράφω ημερομηνία κ ώρα δίπλα.. Εχω φτάσει σε άλλο λεβελ 😂😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Lacostaki είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ!!! Σκέφτομαι αν κάνω αύριο άλλο ένα τεστ θα δείξει ή να περιμένω μέχρι το Σάββατο;;

Μωρέ δεν κάνεις κάθε μέρα τώρα που είσαι στα πάνω σου μετά από τόσο καιρό;άν έχεις τεστ κάνε 😄😇💜

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Zeta. είπε:

Αν είναι ευαίσθητο, 10 mLU θε δείξει. Προχθές αυτό που έκανες τι ήταν; Καλή επιτυχία!!!

Σε ευχαριστώ πολύ!!! Ταινίες της hometest ήταν αλλά δεν ξέρω πόση ευαισθησία εχουν

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Litsadi είπε:

Μωρέ δεν κάνεις κάθε μέρα τώρα που είσαι στα πάνω σου μετά από τόσο καιρό;άν έχεις τεστ κάνε 😄😇💜

Μωρέ τεστ έχω 7 ακόμα....μου αρέσει πολύ ο τρόπος που σκέφτεσαι🤪🤪😍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Kostef είπε:

Μακάρι να είναι εμφυτευσης!!! Εγώ λέω να μην κανεις τεστ αυριο αλλά μεθαυριο. Αν και εγώ για να λέμε και αλήθειες θα έκανα αυριο και μεθαυριο και το Σάββατο!!! Τα κρατάω τα κολάω στην ατζέντα μου με ταινία διπλής όψης και γράφω ημερομηνία κ ώρα δίπλα.. Εχω φτάσει σε άλλο λεβελ 😂😂

Καλέ ας βγει δεύτερη γραμμουλα και θα το κορνιζαρω στον τοίχο εγώ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Tonakiv είπε:

25mlU έχουν!! 

Όποτε καλύτερα να κρατηθώ μέχρι το Σάββατο γιατί λογικά αν έχω αίμα εμφύτευσης σήμερα αύριο η ορμόνη θα είναι ακόμα χαμηλή και λογικά δεν θα δείξει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...