Μετάβαση σε περιεχόμενο

Του Μαρτίου οι αγκαλίτσες θα φέρουν μωράκια στις κοιλίτσες!!!!!!!!!


manoula84

Recommended Posts

ΠΙΝΑΚΑΚΙ ΜΕ ΜΕΛΛΟΝΤΙΚΕΣ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ❤️🍼🎂❤️

Maroulita? :27/03

diana8:?

Lacostaki:20/03

I want a baby:?

Pangipot:?

Sillia:?

Αννια27:?

Ευάγγελοςτ:03/04

misofeggaro:23/03

Mari84:?

Love13:?

Tzina819:?

PAPAEVA?

Elisa91:?

A&O:?

Αντρέα:?

Αννι:?

Nikol:?

Litsadi:15/03

Pixies:? 

Kostef:26/02

Matilda94:? 

Ntinaki83:26/03

Marakii:23/02 

Mt3508:14/01 

geo2222:23/02

Dina970:?

Tonakiv:?

Elii:05/03

Daizy28:15/03

HopefulMama2Be:14/03

elissavet90:24/3

Mantiko:12/03

Evaki:21/03

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 877
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΠΙΝΑΚΑΚΙ ΜΕ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ🤰❤️🍼🎂

Ελενακι12: ΓΈΝΝΗΣΕ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ 29/06/20

🎂❤️

St3llina:Γέννησε αγορακι🍼💙

Frogel:Γέννησε κοριτσακι❤️🎂 

Princess28:ΓΕΝΝΗΣΕ:03/09/20 🍼💙

Evie2:ΓΕΝΝΗΣΕ κοριτσακι13/10/20🎂🎂

Mt3508: ΓΈΝΝΗΣΕ:3/8/20αγορακι💙😙

💗🎂💗

Mariaira:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Σαμανη:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Mt3508:ΓΕΝΝΗΣΕ:03/08/20:αγορακι👶

Tzortzina123:ΘΕΤΙΚΟ ΠΗΤ:23/08👶 

Whatever:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Xrita:ΘΕΤΙΚΟ👶 

LadyP:ΘΕΤΙΚΟ👶 

gorgona:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Fanioko: ΘΕΤΙΚΟ👶 

👶

Katerinaki_dm:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Denizz:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Ελενικον:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Marba:ΘΕΤΙΚΟ👶 

St33:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Μάσα:ΓΕΝΝΗΣΕ 6/12/20 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ💗🎂🌺👶

Eirinik94:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Eiffel:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Hope19:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Kardoula1991:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Kallina:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Ioannastr:ΘΕΤΙΚΟ👶 

BASOULA2:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Σταυρι:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Μαρινα22:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Beatrice:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Lactaki:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Prinssc1313:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Smurff88:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Natasha24:ΘΕΤΙΚΟ👶 

DIAMANTW:ΘΕΤΙΚΟ👶 

ζουζούνα*: ΘΕΤΙΚΟ :ΠΗΤ 22/07👶

Clairy:ΘΕΤΙΚΟ👶 

billibas:ΘΕΤΙΚΟ 👶 

annie: ΓΈΝΝΗΣΕ:09/01/21:ΔΙΔΥΜΑΚΙΑ💙🍼💗🎂👶

anna90:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Starrr:ΘΕΤΙΚΟ👶 ΠΗΤ:05/07/21

Αna1989: ΘΕΤΙΚΟ👶

Celine:ΘΕΤΙΚΟ👶

Manoula84: ΘΕΤΙΚΟ👶 

Μaroulli:ΘΕΤΙΚΟ👶

Xrys_pa:ΘΕΤΙΚΟ 👶

Μarakii: ΘΕΤΙΚΟ  👶

maimoudaki92: ΘΕΤΙΚΟ👶

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!! Καλό τριήμερο!!

Έκανα τεστ πριν λίγο..βγήκε αρνητικο..είχα ουρηση ήδη δυο φορές το πρωί πριν πάω στο φαρμακείο κ με το που ήρθα σπίτι το έκανα..λέτε να παίζει ρόλο? Δεν ήταν έντονα τα ούρα..( συγνώμη κιόλας με αυτή την συζήτηση πρωί πρωί) αλλά δεν είχα πιεί υγρά καθόλου..δεν ξέρω έχω μπερδευτεί γιατί δεν νιώθω πως θα αδιαθετισω..δεν ξέρω αν είναι η ιδέα μου αλλά νιώθω κάπως διαφορετικά από τις άλλες φορές..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Mantikio είπε:

Καλημέρα κορίτσια!! Καλό τριήμερο!!

Έκανα τεστ πριν λίγο..βγήκε αρνητικο..είχα ουρηση ήδη δυο φορές το πρωί πριν πάω στο φαρμακείο κ με το που ήρθα σπίτι το έκανα..λέτε να παίζει ρόλο? Δεν ήταν έντονα τα ούρα..( συγνώμη κιόλας με αυτή την συζήτηση πρωί πρωί) αλλά δεν είχα πιεί υγρά καθόλου..δεν ξέρω έχω μπερδευτεί γιατί δεν νιώθω πως θα αδιαθετισω..δεν ξέρω αν είναι η ιδέα μου αλλά νιώθω κάπως διαφορετικά από τις άλλες φορές..

Καλημερα! Έχουμε ακούσει πολλές φορές για λάθος στα τεστ. Πήγαινε κάνε καλύτερα μια χοριακή. Θύμισε μου, έκανες τεστ ωορρηξίας; Ξέρεις ποτε έκανες ωορρηξία;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Daizy28 είπε:

Καλημερα! Έχουμε ακούσει πολλές φορές για λάθος στα τεστ. Πήγαινε κάνε καλύτερα μια χοριακή. Θύμισε μου, έκανες τεστ ωορρηξίας; Ξέρεις ποτε έκανες ωορρηξία;

Η προηγούμενη περίοδος είναι στις 12/2..έχω σταθερό κύκλο σήμερα είμαι στην 30 μέρα του κύκλου. θα κάνω χοριακη την Τρίτη αν δεν έρθει μέχρι τότε. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Mantikio είπε:

Η προηγούμενη περίοδος είναι στις 12/2..έχω σταθερό κύκλο σήμερα είμαι στην 30 μέρα του κύκλου. θα κάνω χοριακη την Τρίτη αν δεν έρθει μέχρι τότε. 

Καλημερα!! Ναι κάνε μια χοριακη καλυτερα να είσαι σίγουρη!! Ευχομαι τα καλυτερα... 😍😍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Lacostaki είπε:

Καλημερα κοριτσια!!! Καλο τριημερο να εχουμε!!! @Kostef μου εσυ πως εισαι ποτε θα πας να ακουσεις καρδουλα?

Καλημερα!καλο τριήμερο κορίτσια!!!!

Καλά είμαι κλεισμένη σπίτι αυτές μέρες! Έκλεισα ραντεβού την πεμπτη που έρχεται να κάνω υπέρηχο. Ελπίζω να δουμε κατι αυτή τη φορά! 

Κορίτσια τη θετική σας ενέργεια! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Kostef είπε:

Καλημερα!καλο τριήμερο κορίτσια!!!!

Καλά είμαι κλεισμένη σπίτι αυτές μέρες! Έκλεισα ραντεβού την πεμπτη που έρχεται να κάνω υπέρηχο. Ελπίζω να δουμε κατι αυτή τη φορά! 

Κορίτσια τη θετική σας ενέργεια! 

Καλημερα!!! Όλα καλά θα πάνε κ θα δείτε το μωρουλι σας!! Θεωρώ πλεον πως έχεις κάνει τις απαραίτητες εξετάσεις κανεις κ προληπτικα τις ενεσουλες σου κ ολα καλα!!! Πόσο θα είσαι την Πέμπτη? Σίγουρα πιστευω θα ακουσετε καρδουλα θα έχουν περασει οι μέρες🥰🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια! Έχουμε κανένα ευχάριστο νέο; Λοιπόν εγώ είμαι 13 μέρες μετά την ωορρηξία. Στον προηγούμενο κύκλο που είχα βρει την ωορρηξία, μου είχε έρθει 12 μέρες μετά. Όσες κάνετε τεστ, έρχεται ίδια μέρα κάθε φορά. Κατά τ’ άλλα, 3 μέρες τώρα, ξυπνάω το πρωί με πόνο στην κοιλιάσαν διάρροια (δεν ξέρω ανκαταλαβαίνετε), χωρίς όμως να κάνωδιάρροια. Το στήθος και κοιλιάπρησμένα, ώρες ώρες νομίζω ότι μουήρθε περίοδος, αλλά τίποτα. Λέτε να είμαι κατά φαντασίαν έγκυος;🤯😂Πάντως για τεστ λέω να περιμένω μέχρι και τις 15 μέρες κι αν δεν έρθει θα κάνω16 πρωί. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

Καλημερα!!! Όλα καλά θα πάνε κ θα δείτε το μωρουλι σας!! Θεωρώ πλεον πως έχεις κάνει τις απαραίτητες εξετάσεις κανεις κ προληπτικα τις ενεσουλες σου κ ολα καλα!!! Πόσο θα είσαι την Πέμπτη? Σίγουρα πιστευω θα ακουσετε καρδουλα θα έχουν περασει οι μέρες🥰🥰

 

στις πριν 15 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

Καλημερα!!! Όλα καλά θα πάνε κ θα δείτε το μωρουλι σας!! Θεωρώ πλεον πως έχεις κάνει τις απαραίτητες εξετάσεις κανεις κ προληπτικα τις ενεσουλες σου κ ολα καλα!!! Πόσο θα είσαι την Πέμπτη? Σίγουρα πιστευω θα ακουσετε καρδουλα θα έχουν περασει οι μέρες🥰🥰

Μακαρι μακάρι!!! Θα είμαι 6 εβδομάδων κ 6 ημερών, και εγώ πιστευω πως αν υπάρχει κάτι θα πρεπει να το ακουσουμε μετά από τόσες μέρες. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 28 λεπτά, ο/η Daizy28 είπε:

Καλημέρα κορίτσια! Έχουμε κανένα ευχάριστο νέο; Λοιπόν εγώ είμαι 13 μέρες μετά την ωορρηξία. Στον προηγούμενο κύκλο που είχα βρει την ωορρηξία, μου είχε έρθει 12 μέρες μετά. Όσες κάνετε τεστ, έρχεται ίδια μέρα κάθε φορά. Κατά τ’ άλλα, 3 μέρες τώρα, ξυπνάω το πρωί με πόνο στην κοιλιάσαν διάρροια (δεν ξέρω ανκαταλαβαίνετε), χωρίς όμως να κάνωδιάρροια. Το στήθος και κοιλιάπρησμένα, ώρες ώρες νομίζω ότι μουήρθε περίοδος, αλλά τίποτα. Λέτε να είμαι κατά φαντασίαν έγκυος;🤯😂Πάντως για τεστ λέω να περιμένω μέχρι και τις 15 μέρες κι αν δεν έρθει θα κάνω16 πρωί. 

Καλημέρα εγώ ξεκίνησα τα τεστ ωορρηξίας το Δεκέμβριο εκείνο το μήνα βρήκα θετικο 13 μέρα και ήρθε μετά από 15 μερες κύκλος 26 ημερών  τον Ιανουάριο βρήκα θετικο 11 μέρα και ήρθε πάλι 15 μέρες μετά κύκλος 24 ημερών Φεβρουάριο θετικο 10 μέρα και περίοδος 14 μέρες μετά κυκλος 22 ημερών Μάρτιο βρήκα θετικο 13 μέρα και περιμένω σε 6-7 μέρες να δω αν θα έρθει....πάντως κι εγώ θα σου έλεγα να πας για μια χοριακη μπορεί να είναι νωρίς να δείξει το τεστ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια, καλό τριήμερο!

Ξέρετε πού μπορώ να κάνω χοριακή αύριο Κυριακή στην Αθήνα; Απ’τον γυναικολόγο μου μου είπαν να πάω στο Ρέα, πήρα τηλ. τώρα και μου είπαν ότι κάνουν αλλά μόνο για επείγοντα περιστατικά 🤔 

Επίσης, και να βρω να κάνω, λόγω ημέρας μήπως δεν θα έχουν τα αποτελέσματα σε λίγες ώρες; Μετά έχουμε Καθαρά Δευτ, δηλαδή θα πάει Τρίτη;;;

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η HopefulMama2Be είπε:

Καλημέρα κορίτσια, καλό τριήμερο!

Ξέρετε πού μπορώ να κάνω χοριακή αύριο Κυριακή στην Αθήνα; Απ’τον γυναικολόγο μου μου είπαν να πάω στο Ρέα, πήρα τηλ. τώρα και μου είπαν ότι κάνουν αλλά μόνο για επείγοντα περιστατικά 🤔 

Επίσης, και να βρω να κάνω, λόγω ημέρας μήπως δεν θα έχουν τα αποτελέσματα σε λίγες ώρες; Μετά έχουμε Καθαρά Δευτ, δηλαδή θα πάει Τρίτη;;;

 

Γιατί δεν πας σήμερα? Ίσως να είναι πιο ευκολο να βρεις κάπου ανοιχτά σήμερα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Kostef είπε:

Γιατί δεν πας σήμερα? Ίσως να είναι πιο ευκολο να βρεις κάπου ανοιχτά σήμερα. 

Nαι μάλλον προς εκεί τείνω, έτσι όπως έπεσαν οι μέρες. Σήμερα είναι 14η μέρα από τη σπερματέγχυση. 🙏

Σ'ευχαριστώ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλές απόκριες και καλό τριήμερο! 

Όσες έχετε παιδάκια τα μασκαρεψατε? Εμένα μου άρεσε πολύ  να ντυνομαι μικρή αλλά και τώρα που μεγάλωσα. 

Θυμάμαι είχα μια στολή βασίλισσα του χιονιού μια άλλη  χαβανεζα. Μέχρι και καουμποισα με είχαν ντύσει όταν ήμουν δύο χρονών! 

Τι ωραία χρόνια. ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια καλό τριήμερο να έχουμε!τα νέα τα δικά μου είναι ότι έκλεισα ραντεβού για την επιτροπή εξωσωματικής τον Ιουνίου!μικησα με τον γιατρό και τον άλλον μήνα ξεκινάμε τις εξετάσεις που χρειάζεται!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 27 λεπτά, ο/η geo2222 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια καλό τριήμερο να έχουμε!τα νέα τα δικά μου είναι ότι έκλεισα ραντεβού για την επιτροπή εξωσωματικής τον Ιουνίου!μικησα με τον γιατρό και τον άλλον μήνα ξεκινάμε τις εξετάσεις που χρειάζεται!

Καλή αρχή, τι εξετάσεις σου έδωσε;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 37 λεπτά, ο/η geo2222 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια καλό τριήμερο να έχουμε!τα νέα τα δικά μου είναι ότι έκλεισα ραντεβού για την επιτροπή εξωσωματικής τον Ιουνίου!μικησα με τον γιατρό και τον άλλον μήνα ξεκινάμε τις εξετάσεις που χρειάζεται!

Καλησπέρα κοπελα μου..Καιρο είχαμε να μιλήσουμε...ευχάριστα νέα.. ξεκινάει η διαδικασία για το μωράκι σας..ευχομαι μέσα από την καρδιά μου να τα έχετε καταφέρει πολυ νωρίτερα και αν δεν συμβεί περνάει ο καιρός και θα έρθει το καλοκαιράκι που θα έχεις φουσκωμενη κοιλίτσα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 ώρες, ο/η Mantikio είπε:

Καλώς ήρθατε στη παρέα μας!!

Αφού έχετε ήδη δύο παιδάκια αν βάλετε μπρος θα έρθει σίγουρα κ το τρίτο!! Να έρθει το αγοράκι τώρα!!  Εύχομαι να έρθουν όλα όπως ποθείς!! ❤️

 

Ευχαριστώ πολύ για το καλωσόρισμα!!Είμαστε πιο χαλαρά επειδή έχουμε τα 2 παιδάκια μας κ αν δεν προκύψει τριτο δεν πειράζει αλλα θα χαρούμε αν συμβεί!Δεν θα έχουμε προγραμματισμένες επαφές,ποτέ δεν είχαμε.Χαλαρα κ αν κάτσει καλώς αν όχι πάλι καλως😊Σε εσάς εύχομαι από καρδιάς να έχετε σύντομα θετικό τεστακι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Kostef είπε:

Καλημερα!καλο τριήμερο κορίτσια!!!!

Καλά είμαι κλεισμένη σπίτι αυτές μέρες! Έκλεισα ραντεβού την πεμπτη που έρχεται να κάνω υπέρηχο. Ελπίζω να δουμε κατι αυτή τη φορά! 

Κορίτσια τη θετική σας ενέργεια! 

Κορίτσι μου όμορφο όλη τη θετική ενέργεια του κόσμου σου στέλνω ,,,αν και είμαι σίγουρη πως είναι όλα υπέροχα. Κοίτα να απολαύσεις τις στιγμές που έρχονται!!!! 🙏👶❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου εγώ δεν είμαι καθόλου καλά ξάπλωσα λίγο το μεσημέρι και σηκώθηκα με μια αναγουλα και μια ζαλάδα άλλο πράγμα δεν μπορώ να συνέλθω με τίποτα αφού και το τσιγάρο ακόμα με αηδιαζει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Lacostaki είπε:

Κορίτσια μου εγώ δεν είμαι καθόλου καλά ξάπλωσα λίγο το μεσημέρι και σηκώθηκα με μια αναγουλα και μια ζαλάδα άλλο πράγμα δεν μπορώ να συνέλθω με τίποτα αφού και το τσιγάρο ακόμα με αηδιαζει

Έλα ρε κοριτσάκι μου,,,έχεις κάποιον να σε ξεματιασει???? Φυσικά ελπίζω να μην είναι "μάτι" 😉🙏👶❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Γκουντ μορνινγκκκκκκκ εβρι μπαντι!! Καλημέρα κορίτσια μου. Επιτέλους σήμερα μετά από πολλές μέρες δεν χρειάστηκα αποσυμφοριτικο  μύτης και χάπια για να μπορώ να λειτουργώ. Την πάτησα άσχημα με κρύωμα και ήμουν κρεβατωμενη.  @Elli13 αρχηγέ μου λιωνωωωω. Λιωνωωωω. Είδα την φωτό και συγκινήθηκα πολύ...αυτό το πλασματακι το ξέρουμε από όταν ήταν κύτταρο ακόμη..αχ υπέροχα συναισθήματα ❤️.  Διάβασα ότι μπόρεσα. Καλή επιτυχία @marinamanoulitsa ξέρω ότι είσαι ένα βήμα πριν το όνειρο σου! Πιστεύω δε σένα και σε αυτόν τον μήνα!  @Kate1992 χαχαχα πέθανα με το σχόλιο σου!! Ναι μαρή εσένα περιμένω εννοείται και βέβαια θα σε πιεσω να μείνεις έγκυος χθες για να πάρω και εγώ σειρά! Χαχαχ κανόνισε την πορεία σου. Μόνο αυτό σου λεω!! @Mpourmpouloεμείς τα λέμε φυσικά και εκτός, αλλά σου στέλνω και από εδώ μια ❤️🤗 @marilouuκαλή σου επιτυχία κορίτσι μου!! Όλα θα σου πάνε υπέροχα ❤️.  @Elk μου αγαπημένη δεν ξέρω κάτι γι αυτό που είπες..όμως σου στέλνω μια ❤️. Τόσο καιρό οπότε μπαίνω πάντα βλέπω πόσο βοηθητική είσαι απέναντι σε όλες μας εδώ! Πάντα εδώ για τις απορίες μας!!    Εγώ κορίτσιαπ μου σήμερα θα πάω για έναν δεύτερο υπέρηχο. Την Δευτέρα ήταν η 7η μέρα του κύκλου μου και είχα ένα ωοθηλακιο 15 χιλιοστά . Αυτή τη φορά ίσως να μη με έπιασε καλά η κλομιφαινη και λόγω κρυωματος. Πρώτη φορά συμβαίνει να κάνω με χάπια μόνο ένα ωοθηλακιο! Ο γιατρός προγραμμάτισε την σπερματεγχυση για την Μ.Δευτερα.  επειδή όμως εγώ αγχώθηκα ότι μπορεί μέχρι τότε να σκάσει ζήτησα να με ξαναδεί και σήμερα θα ξαναπάω. Αγχώνομαι μην τυχόν και γίνει η ωορηξια μου την Κυριακή που είναι κλειστά τα κέντρα και δεν προλάβω να κάνω την σπερματεγχυση 
    • Καλημέρα! Να ακούσετε το γιατρό σας! Με το καλό το μωράκι σας και μια καλή εγκυμοσύνη εύχομαι!
    • Καλημέρα σου! Να ακούσεις τον γιατρό σου, όσο δύσκολο κι αν είναι! Εννοώ στο να κάνεις υπομονή! Να ξέρεις γενικά θα έχεις άγχος αν όλα πηγαίνουν καλά! Κι αν κάτι δεν πάει, όπου και το απευχομαι, δεν είναι στο χέρι μας να κάνουμε κάτι! Το ότι είναι πίσω στις μέρες δεν σημαίνει απολύτως κάτι κακό! Μπορεί να είχες καθυστερημένη σύλληψη! Κάνε υπομονή και την προσευχή σου και σε 2 εβδομάδες να πας να δεις το παιδάκι σου και σου εύχομαι όλα να είναι καλά!!
    • Καλημέρα κορίτσια!! με το καλό κορίτσι μου καλή αρχή και αυτήν η φορά να είναι η τυχερη σου 🙏
    • Είναι να έχεις την κάμερα στο χέρι όλη την ώρα για να μείνουν οι συζητήσεις 😂😂😂 νομίζω είναι η πιο ωραία τους ηλικία…. Γιατί καταλαβαίνουν και αυτά ότι επικοινωνούν και προσπαθούν να μας εντυπωσιάσουν κάθε μέρα και πιο πολύ! Ε μωρέ και καβγάδες στο παιχνίδι είναι…εμένα μαλώνει με τον άντρα μου.,, μαμά ο μπαμπάς μου είπε αυτό μαμά ο μπαμπάς δεν μ αφήνει να πάρω το παιχνίδι… ειλικρινά νομίζω ο άντρας μου έγινε πιο μικρός από το παιδάκι μας 😂😂😂
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...