Μετάβαση σε περιεχόμενο

Φολικό οξύ. Ποιο είναι το καλύτερο;


Recommended Posts

Κορίτσια μου πολύ Καλή σας ημέρα!!!

Ποιο φολικό οξύ χρησιμοποιείται Εσείς ;; έχετε μείνει ευχαριστημένη;;

Ο γυναικολόγος μου μου συνέστησε να πάρω οποίο επιθυμώ εγώ για αυτό θεωρώ ότι η γνώμη σας θα είναι αρκετά σημαντική.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Happy_day είπε:

Κορίτσια μου πολύ Καλή σας ημέρα!!!

Ποιο φολικό οξύ χρησιμοποιείται Εσείς ;; έχετε μείνει ευχαριστημένη;;

Ο γυναικολόγος μου μου συνέστησε να πάρω οποίο επιθυμώ εγώ για αυτό θεωρώ ότι η γνώμη σας θα είναι αρκετά σημαντική.

Filicine 5mg 1 καθε μερα 30’ πριν το πρωινό

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πραγματικα δεν εχει να κανει, απλα πρεπει οπωςδηποτε να παρεις μην το καθηστερεις χρειαζετε ηδη στην εβδομαδα που εισαι. εγω παιρνω filicine αλλα οποιο και να παρεις το ιδιο ειναι αρκει να περιεχει τα mg που πρπει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@manoula84 εντάξει θα πάω αμέσως να πάρω και θα το ξεκινήσω. (Ειμαι στην 5η εβδομαδα)

Εσείς τον πίνετε σε χάπι ή σε σκόνη?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Happy_day είπε:

Τελεια!!! @manoula84θα πάω τώρα. Κάθε πότε παιρνεις το χάπι;;

1 to πρωι 30 λεπτα πριν το πρωινο!!!!
 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

 κορίτσια μου τέλεια Ευχαριστώ πολύ!!!! Το πήρα και ξεκίνησα σήμερα να το παίρνω κιόλας.. :-) Προσφέρετε άμεση και αποτελεσματική βοήθεια!!!

@manoula84 η φαρμακοποιός μου είπε να το παίρνω όποτε θέλω..🤕🤕🤕 ανεξαρτήτως φαγητού πριν ή μετά μου λέει όποτε σε βολεύει εσένα ένα την ημέρα 🤔🤫🤔😶😶

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοίτα εγώ το επερνα πολλά χρόνια λόγο ότι είχα αναιμία και έτσι μου έλεγε να το παίρνω ο παθολόγος αλλά και ο γυναικολόγος το ίδιο μου είπε σίγουρα δεν πειράζει να το παίρνεις και κάποιες φορές ότι ώρα να είναι αλλά λογικά έχει καλύτερη απορρόφηση 30 πριν το πρωινό νομίζω το γράφει και στο φύλλο οδηγιών 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@manoula84 Όχι δεν το γράφει Δυστυχώς στις οδηγίες. Αύριο θα το πάρω 30 λεπτά αν είναι πριν το πρωινό όπως είπες και θα ρωτήσω για επαλήθευση στο γιατρό μου😃

Πρέπει να είμαστε μία εβδομάδα διάφορα εμείς σωστά;; ΤΕΡ 21/01😍😍🥰😍🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 ώρες, ο/η Happy_day είπε:

@manoula84 Όχι δεν το γράφει Δυστυχώς στις οδηγίες. Αύριο θα το πάρω 30 λεπτά αν είναι πριν το πρωινό όπως είπες και θα ρωτήσω για επαλήθευση στο γιατρό μου😃

Πρέπει να είμαστε μία εβδομάδα διάφορα εμείς σωστά;; ΤΕΡ 21/01😍😍🥰😍🥰

Εγώ έχω τελευταία περίοδος 19 πρώτου, αλλά έκανα σίγουρα ωορρηξία στις 31Ιανουαρίου οπότε η σύλληψη έγινε ή 31 ή Φεβρουαριού. Οπότε είναι 6 εβδομάδων και 1 μέρα ή σκέτο 6 εβδομάδων 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η manoula84 είπε:

Εγώ έχω τελευταία περίοδος 19 πρώτου, αλλά έκανα σίγουρα ωορρηξία στις 31Ιανουαρίου οπότε η σύλληψη έγινε ή 31 ή Φεβρουαριού. Οπότε είναι 6 εβδομάδων και 1 μέρα ή σκέτο 6 εβδομάδων 

Αν είσαι αρχές Φεβρουαρίου πιστεύω έχουμε μία εβδομάδα με δέκα μέρες διαφορά λογικά... θα δείξει ο πρώτος υπέρηχος..  έχουμε λίγο ακόμα γι αυτόν. Εμένα ο γιατρός μου μου κλείσε ραντεβού στις 11/3 γι αυτό..  🥰🥰🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...