Μετάβαση σε περιεχόμενο

Τεστ θετικό ή αρνητικο;;;


Eirini rous

Recommended Posts

στις πριν 21 λεπτά, ο/η Eirini rous είπε:

Καλημέρα σας. Έκανα τεστ πολύ αχνό θετικό είναι clear blue γρήγορη ανίχνευση. 4 μέρες πριν την περίοδο... Τι λέτε;; 

16130394218136493561956148956536.jpg

Εγώ βλέπω έναν αχνό σταυρό. !!!

++++++++++++++++++++

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Eirini rous είπε:

Μακάρι ιιι Παναγία μου!! Προσπαθούμε 5 μήνες!!! Λέτε να κάνει λάθος το τεστ; clear blue είναι! 

Γιατί να κάνει λάθος;; Θα περιμένεις απλά μερικές μερούλες να το επιβεβαιώσεις με χοριακή!
Ένα όμορφο εμβρυάκι φώλιασε μέσα σου! 

Αντε και στα δικά μας τώρα... :D 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η misofeggaro είπε:

Γιατί να κάνει λάθος;; Θα περιμένεις απλά μερικές μερούλες να το επιβεβαιώσεις με χοριακή!
Ένα όμορφο εμβρυάκι φώλιασε μέσα σου! 

Αντε και στα δικά μας τώρα... :D 

Σε ευχαριστώ πάρα πάρα πολύ είμαι στην 27 μέρα και ανυπομονώ να έρθει η καθυστέρηση! Έχω ακούσει ότι κάποιες φορές γίνονται λάθη γι αυτό 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 38 λεπτά, ο/η Eirini rous είπε:

Καλημέρα σας. Έκανα τεστ πολύ αχνό θετικό είναι clear blue γρήγορη ανίχνευση. 4 μέρες πριν την περίοδο... Τι λέτε;; 

16130394218136493561956148956536.jpg

@manoula84 εγώ θετικό το βλέπω... εσύ;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Είναι ίδιο με το τεστ που έκανα εγώ αύριο θα είναι πιο σκούρα σίγουρα,  αλλά αυτό το τεστ δεν είναι γρήγορης ανίχνευσης είναι το κανονικό για αυτό είναι άχνη η γραμη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η manoula84 είπε:

Είναι ίδιο με το τεστ που έκανα εγώ αύριο θα είναι πιο σκούρα σίγουρα,  αλλά αυτό το τεστ δεν είναι γρήγορης ανίχνευσης είναι το κανονικό για αυτό είναι άχνη η γραμη

Κοριτσια κάνω αύριο πάλι και μετά (που Παναγία μου να είναι θετικό) φεύγω για χοριακη!!!!! ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ Σας ευχαριστώ. Με έχει φάει το άγχος 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ξέχασα να δώσω ευχές!!!!!!! Εγώ πιστεύω είσαι και να αρχίσεις να χαίρεσαι,  με το καλό και καλή τελειομηνη εγκυμοσύνη να έχουμε θα ήμαστε και μαζί!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η manoula84 είπε:

Ξέχασα να δώσω ευχές!!!!!!! Εγώ πιστεύω είσαι και να αρχίσεις να χαίρεσαι,  με το καλό και καλή τελειομηνη εγκυμοσύνη να έχουμε θα ήμαστε και μαζί!!!!!!

Μακαριιιι!!!!!!!!!! Θα σας πω συντομία 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η manoula84 είπε:

Ξέχασα να δώσω ευχές!!!!!!! Εγώ πιστεύω είσαι και να αρχίσεις να χαίρεσαι,  με το καλό και καλή τελειομηνη εγκυμοσύνη να έχουμε θα ήμαστε και μαζί!!!!!!

Εσύ πότε έκανες χοριακη;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Eirini rous είπε:

Εσύ πότε έκανες χοριακη;; 

Έκανα σήμερα, περιμένω τα αποτελέσματα αλλά νομίζω θα έπρεπε να περιμένω λίγο ακόμα γιατί αν είναι μικρή θα ανχονομαι,  αλλά μου λέει ο γιατρός μου πήγε κάνε και πήγα! Ελπίζω να είναι καλή!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η manoula84 είπε:

Έκανα σήμερα, περιμένω τα αποτελέσματα αλλά νομίζω θα έπρεπε να περιμένω λίγο ακόμα γιατί αν είναι μικρή θα ανχονομαι,  αλλά μου λέει ο γιατρός μου πήγε κάνε και πήγα! Ελπίζω να είναι καλή!!!

Στο εύχομαι από την ψυχή μου!!!! Γρήγορα να σφιξεις στην αγκαλιά σου το πλάσμα σου ❤️🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η manoula84 είπε:

Έκανα σήμερα, περιμένω τα αποτελέσματα αλλά νομίζω θα έπρεπε να περιμένω λίγο ακόμα γιατί αν είναι μικρή θα ανχονομαι,  αλλά μου λέει ο γιατρός μου πήγε κάνε και πήγα! Ελπίζω να είναι καλή!!!

ΩΩΩΩ περιμένουμε και τα δικά σου όμορφα νέα! Εύχομαι τριψήφια!! ❤️ 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσια ειμαι στην 14η μερα απο ωορηξια και το πρωι εκανα ενα τεστ iq και βγηκε με αχνη γραμμη. δεν εχω καθολου αιμα. εχω πρηστει παντου. πολλα υγρα. και χτες σουβλια εντονη καω αριστερα στην μυτρα. Φοβαμαι να το πιστεψω γιατι πριν απο καποιους μηνες ειχε βγει θετικο αλλα δεν ημουν (λόγω κυστης). μετα πηρα αντισυλληπτικα και καθαρισα. Δεν ξερω αν φαινεται να σας το στειλω. ευχομαι με το καλο ολα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 ώρες, ο/η liag είπε:

καλησπερα κοριτσια ειμαι στην 14η μερα απο ωορηξια και το πρωι εκανα ενα τεστ iq και βγηκε με αχνη γραμμη. δεν εχω καθολου αιμα. εχω πρηστει παντου. πολλα υγρα. και χτες σουβλια εντονη καω αριστερα στην μυτρα. Φοβαμαι να το πιστεψω γιατι πριν απο καποιους μηνες ειχε βγει θετικο αλλα δεν ημουν (λόγω κυστης). μετα πηρα αντισυλληπτικα και καθαρισα. Δεν ξερω αν φαινεται να σας το στειλω. ευχομαι με το καλο ολα.

Καλημερα, εγώ είμαι στην 11 την ωορηξιας. Λογικά είναι θετικό!! Κάνε και ένα clear blue.. Λένε οι γυναίκες εδώ ότι είναι το καλύτερο.. Χθες έκανα clear blue θετικό και σήμερα self clear καινούργιο βγήκε αρνητικό... Δεν ξέρω, καμιά γνώμη για το self?? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σ ευχαριστω πολυ για την απαντηση. το self clear εκανα το καλοκαιρι και βγηκε θετικο καραμπινατο κιολας ενω δεν ημουν. το ειχα στειλει στον γυναικολογο και ειχε σοκαριστει. το clear blue ειναι το καλυτερο. Ηταν εντονη η γραμμη σου η αχνη. Εμενα αχνη.  εχεις αλλα συμπτωματα;

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Eirini rous είπε:

Καλημερα, εγώ είμαι στην 11 την ωορηξιας. Λογικά είναι θετικό!! Κάνε και ένα clear blue.. Λένε οι γυναίκες εδώ ότι είναι το καλύτερο.. Χθες έκανα clear blue θετικό και σήμερα self clear καινούργιο βγήκε αρνητικό... Δεν ξέρω, καμιά γνώμη για το self?? 

Θα σας βάλω φωτογραφίες από τεστ clear blue πρώιμης ανίχνευσης (δεν είναι με το σταυρό αλλά με τις δύο κάθετες γραμμές όπως τα περισσότερα του εμπορίου) το έκανε χθες και το άλλο self clear που έκανα σήμερα...(έκανα έμβρυομεταφορα 5/2 2 βλασροκυστεων)

IMG_20210211_142447.jpg

IMG_20210212_091742.jpg

IMG_20210212_092241.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η pangipot είπε:

Θα σας βάλω φωτογραφίες από τεστ clear blue πρώιμης ανίχνευσης (δεν είναι με το σταυρό αλλά με τις δύο κάθετες γραμμές όπως τα περισσότερα του εμπορίου) το έκανε χθες και το άλλο self clear που έκανα σήμερα...(έκανα έμβρυομεταφορα 5/2 2 βλασροκυστεων)

IMG_20210211_142447.jpg

IMG_20210212_091742.jpg

IMG_20210212_092241.jpg

Κορίτσι μου έκανα ετ 07/02! Έκανες με κατεψυγμένα ή μετα από ωολιψία? Είχες κάποια συμπτώματα? Έχω και γω το ίδιο τεστ στο σπίτι και σκέφτομαι πότε να το κάνω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Άντρεα είπε:

Κορίτσι μου έκανα ετ 07/02! Έκανες με κατεψυγμένα ή μετα από ωολιψία? Είχες κάποια συμπτώματα? Έχω και γω το ίδιο τεστ στο σπίτι και σκέφτομαι πότε να το κάνω!

Έκανα με κατεψυγμένα... Εγώ είδα κάποια σημάδια στη σκύλα μου κ Μ μπήκαν ψύλλοι στα αυτιά...τώρα φοβάμαι λίγο μήπως δε πάει καλά επειδή ήταν τοοοοσο αχνό το self clear...Δευτέρα έχω χοριακη..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 37 λεπτά, ο/η pangipot είπε:

Θα σας βάλω φωτογραφίες από τεστ clear blue πρώιμης ανίχνευσης (δεν είναι με το σταυρό αλλά με τις δύο κάθετες γραμμές όπως τα περισσότερα του εμπορίου) το έκανε χθες και το άλλο self clear που έκανα σήμερα...(έκανα έμβρυομεταφορα 5/2 2 βλασροκυστεων)

IMG_20210211_142447.jpg

IMG_20210212_091742.jpg

IMG_20210212_092241.jpg

Καλημέρα. Στο clear blue φαίνεται καλύτερα από το άλλο. Θεωρώ πολύ καλό σημάδι ότι δείχνει!!!!!!! Σου εύχομαι ολόψυχα να πάρεις τα πιο όμορφα νέα της ζωής σου τη Δευτέρα και να είσαι εγκυούλα!!!!!! 🙏👶💖👶💖 (αυτα τα τεστ περισσοτερο σαν κατάθεση ψυχής τα εκλαμβάνω απο την κάθε μια σας και ειλικρινά μακάρι να είναι και το βάλσαμο που θα την απαλύνει επιτέλους για όλες μας)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η pangipot είπε:

Έκανα με κατεψυγμένα... Εγώ είδα κάποια σημάδια στη σκύλα μου κ Μ μπήκαν ψύλλοι στα αυτιά...τώρα φοβάμαι λίγο μήπως δε πάει καλά επειδή ήταν τοοοοσο αχνό το self clear...Δευτέρα έχω χοριακη..

Και εγω εχω Τρίτη! Χαχαχα εγω και εγω σκυλάκι αλλά δεν πρόσεξα κάτι 🤣 τι προσεξες?

Από συμπτώματα πώς είσαι? Φούσκωμα, στήθος κτλ? Εγω δεν εχω απόλυτως τιποτα και ειμαι σχεδόν σίγουρη ότι δε  πετυχε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 54 λεπτά, ο/η liag είπε:

σ ευχαριστω πολυ για την απαντηση. το self clear εκανα το καλοκαιρι και βγηκε θετικο καραμπινατο κιολας ενω δεν ημουν. το ειχα στειλει στον γυναικολογο και ειχε σοκαριστει. το clear blue ειναι το καλυτερο. Ηταν εντονη η γραμμη σου η αχνη. Εμενα αχνη.  εχεις αλλα συμπτωματα;

 

Αχνη, πρησμένο στήθος, λευκά υγρά.. Καθόλου πόνους περιόδου.. Μόνο πρήξιμο!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η condios είπε:

Καλημέρα. Στο clear blue φαίνεται καλύτερα από το άλλο. Θεωρώ πολύ καλό σημάδι ότι δείχνει!!!!!!! Σου εύχομαι ολόψυχα να πάρεις τα πιο όμορφα νέα της ζωής σου τη Δευτέρα και να είσαι εγκυούλα!!!!!! 🙏👶💖👶💖 (αυτα τα τεστ περισσοτερο σαν κατάθεση ψυχής τα εκλαμβάνω απο την κάθε μια σας και ειλικρινά μακάρι να είναι και το βάλσαμο που θα την απαλύνει επιτέλους για όλες μας)

Έχω ένα άγχος μήπως δε προχωράει αλλά ελπίζω στο γεγονός ότι τα clearblue είναι πιο αξιόπιστα κ ότι ίσως το μπλε είναι από μόνο του πιο έντονο από το ροζ... μακάρι να πάνε όλα καλά...για οοοοολες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...