Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ο Γενάρης να μας φέρει θετικό τεστ στο χέρι! Να γεμίσει τη χρόνια με πολλά πολλά μωρά!


Noname

Recommended Posts

Αχ λέτε να μη δει ακόμα τίποτα? Πάντως  Θα πάω έτσι και αλλιώς έκλεισα ήδη ραντεβου. Οπότε ας μου γράψει αυτός χοριακη να γλιτωσω και το εικοσαευρω. Χαχχαα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λοιπόν κορίτσια εφ όσον χάλασε η υποδοχή των τεστ και έτσι κι αλλιώς για πέταμα θα πήγαιναν είπα να τα χρησιμοποιήσω όπως τις ταινίες αν και στις οδηγίες λέει να διαβάζονται μόνο στην υποδοχή οπότε λογικά δεν είναι έγκυρο το αποτέλεσμα αλλά πάντως διαφορά υπάρχει...το πάνω είναι το χθεσινό και το κάτω το σημερινό

IMG_20210117_162448.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Lacostaki είπε:

Λοιπόν κορίτσια εφ όσον χάλασε η υποδοχή των τεστ και έτσι κι αλλιώς για πέταμα θα πήγαιναν είπα να τα χρησιμοποιήσω όπως τις ταινίες αν και στις οδηγίες λέει να διαβάζονται μόνο στην υποδοχή οπότε λογικά δεν είναι έγκυρο το αποτέλεσμα αλλά πάντως διαφορά υπάρχει...το πάνω είναι το χθεσινό και το κάτω το σημερινό

IMG_20210117_162448.jpg

Φουλ σήμερα...ίσως θέλει ένα τικ ακόμη , πιστεύω το βράδυ θα είναι ίδιες οι γραμμές...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Kostef είπε:

Εγώ παντως παραγγειλα σήμερα 20 τεστ εγκυμοσύνης να έχω να ασχολουμαι. Ωορρηξιας δεν πηρα αυτή τη φορα έχω λίγα ακόμα αλλά συζήτησα με τον άντρα μου να πηγαινω για παρακολουθηση στην γιατρό για μερικους μηνες. Να το κάνουμε όπως αυτό το μήνα με ενεση για πρόκληση. Σε καμία δεκαριά μέρες θα αρχίσω και εγώ τα τεστ χιχιχι ✌✌✌

Καλα έκανες η πιο αξιόπιστη μέθοδος είναι ο υπέρηχος.. Βλέπεις το αυγό σου απευθείας να μεγαλώνει χαχχ.. Όσο για τα τεστ ουυυυυυ ξεκινα το παιχνιδι😁😄😅καμια δεν αντιστέκεται.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 25 λεπτά, ο/η Lacostaki είπε:

Λοιπόν κορίτσια εφ όσον χάλασε η υποδοχή των τεστ και έτσι κι αλλιώς για πέταμα θα πήγαιναν είπα να τα χρησιμοποιήσω όπως τις ταινίες αν και στις οδηγίες λέει να διαβάζονται μόνο στην υποδοχή οπότε λογικά δεν είναι έγκυρο το αποτέλεσμα αλλά πάντως διαφορά υπάρχει...το πάνω είναι το χθεσινό και το κάτω το σημερινό

IMG_20210117_162448.jpg

Καλα έκανες αντί για φάτσα θα δεις τις γραμμές.. Θετικό το βρίσκω, κάνε ακόμα ένα το πρωι να δεις αν γίνεται αρνητικό η σκουραινει κ άλλο. Όπως κ να χει ξεκινα επαφές.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 36 λεπτά, ο/η varvi είπε:

Αχ λέτε να μη δει ακόμα τίποτα? Πάντως  Θα πάω έτσι και αλλιώς έκλεισα ήδη ραντεβου. Οπότε ας μου γράψει αυτός χοριακη να γλιτωσω και το εικοσαευρω. Χαχχαα. 

Λογικά δε θα φαίνεται κάτι στον υπέρηχο αλλά ας σου γράψει να κάνεις τις χοριακες!! Με το καλό! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

Καλα έκανες αντί για φάτσα θα δεις τις γραμμές.. Θετικό το βρίσκω, κάνε ακόμα ένα το πρωι να δεις αν γίνεται αρνητικό η σκουραινει κ άλλο. Όπως κ να χει ξεκινα επαφές.. 

Μωρέ τις επαφές τις έχω ξεκινήσει από την Παρασκευή!!! Αύριο το πρωί δεν μπορώ να κάνω γιατί θα είμαι στη δουλειά...τι λες να κάνω άλλο ένα το βράδυ και να ξανά κάνω αύριο το μεσημέρι ή να κάνω κατευθείαν αύριο το μεσημέρι και μετά αύριο το βράδυ;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Lacostaki είπε:

Μωρέ τις επαφές τις έχω ξεκινήσει από την Παρασκευή!!! Αύριο το πρωί δεν μπορώ να κάνω γιατί θα είμαι στη δουλειά...τι λες να κάνω άλλο ένα το βράδυ και να ξανά κάνω αύριο το μεσημέρι ή να κάνω κατευθείαν αύριο το μεσημέρι και μετά αύριο το βράδυ;; 

Κάνε το βράδυ ακόμα ένα κ μετα το μεσημέρι αφου δε μπορείς.. Θα φανεί λογικά το αυριανό θα είναι αρνητικό.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η varvi είπε:

Κοριτσαρες καλημέρα. Λοιπόν είμαι στην 27 μέρα του κύκλου . Περιμένω σε δύο με πέντε μέρες περίοδο. Κύκλος από 29 μέχρι 33. Δεν άντεξα και έκανα ένα τ στ τώρα. Πείτε μου σας παρακαλώ τις γνώμες σας. Βλέπετε κάτι να αχνοφαινεται η κάνουν πουλάκια τα μάτια μου????IMG_20210117_140901.thumb.jpg.55a85ec9b3a592a6c3d72344bd913e30.jpg

IMG_20210117_140851.jpg

Συγχαρητήρια κορίτσι μου!😃😃🥳🥳Κι εγώ μια χαρά την βλέπω την γραμμουλα! Εξάλλου ακόμα δεν έχεις καθυστέρηση. Είναι λογικό να είναι τόσο αχνή. Κάνε ένα και αύριο το πρωί αν θέλεις και μετά επικοινώνησε με το γιατρό σου για να σου γράψει μια χοριακη ώστε να αρχίσεις και τις βιταμινουλες σου!💗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η varvi είπε:

Κοριτσαρες καλημέρα. Λοιπόν είμαι στην 27 μέρα του κύκλου . Περιμένω σε δύο με πέντε μέρες περίοδο. Κύκλος από 29 μέχρι 33. Δεν άντεξα και έκανα ένα τ στ τώρα. Πείτε μου σας παρακαλώ τις γνώμες σας. Βλέπετε κάτι να αχνοφαινεται η κάνουν πουλάκια τα μάτια μου????IMG_20210117_140901.thumb.jpg.55a85ec9b3a592a6c3d72344bd913e30.jpg

IMG_20210117_140851.jpg

κοριτσι μου και εγω ειδικα στη μακρινη φωτο σαν να βλεπω μια γραμμη αχνη, οπως λενε και τα κοριτσια μια χοριακη ειναι η καλυτερη λυση!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kοριτσια μου γεια σας μολις μπηκα σπιτι το σημερινο τεστ ειναι ετσι περιοδος πουθενα !!! Εχω αρκετα υγρα και πονο στο στηθος νιωθω κατω χαμηλα πρήξιμο και πιστευω θα ερθει αφου δεν εγινε πιο σκούρα η γραμμη εκτος και αν εκανα ωορρηξια 16η μερα που σημαινει οτι σημερα θα ειναι η μερα να αδιαθετησω !!! Δεν ξερω κοριτσια μου θα περιμενω τι αλλο να κανω παντως θετικο ωορρηξιας βγηκε 13η 14η !!! Γινεται να ειναι καθυστερημένη συλληψη και να μην φαινεται ακομα αλλα να εχω καθυστερηση ? 
η περιοδος μου τωρα τους 3-4 μηνες ειναι αρκετα σταθερή !!!  
επαφες ειχαμε 4-7-8-10-13-15η !!! Το μονο που σκεφτομαι ειναι να εκανα αργοτερα ωορρηξια αλλα πως γινεται αυτο αφου το τεστ βγηκε θετικο 13η κ 14η DF02E1FC-A435-4739-A56F-C644B8E7CE73.thumb.jpeg.7d838d0ce2a3b37a10e5a4c9e2635f6c.jpegDF02E1FC-A435-4739-A56F-C644B8E7CE73.thumb.jpeg.7d838d0ce2a3b37a10e5a4c9e2635f6c.jpeg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Heart είπε:

Καλημέρα κορίτσια , καλή Κυριακή ; Πώς σε βρίσκω Ντίνακι; Εγώ δεν έχω τίποτα ακόμη αλλά έχω και την αυριανή μέρα μπροστά , με θετικό τεστ ωορρηξίας 2/1 , έχω και αύριο πιθανότητα να έρθει , επομένως δεν χαίρομαι! Κάνε ένα τεστ να χαρώ Μ εσένα!!

Περιοδο ακομα άφαντη κοριτσι μου δεν ξερω τι γινεται :) εκανα αλλα δεν σκουρινε η γραμμη δεν ξερω θα περιμενω  εσυ πως εισαι ❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Dina970 είπε:

Περιοδο ακομα άφαντη κοριτσι μου δεν ξερω τι γινεται :) εκανα αλλα δεν σκουρινε η γραμμη δεν ξερω θα περιμενω  εσυ πως εισαι ❤️❤️

Δεν έχει έρθει ακόμη , περιμένω , έχω και αύριο εγώ...τι να πω; Δεν ξέρω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Heart είπε:

Δεν έχει έρθει ακόμη , περιμένω , έχω και αύριο εγώ...τι να πω; Δεν ξέρω...

Μακαρι να μην εμφανιστει κοριτσι μου !!! Ας εχουμε θετικα νεα εστω να κλεισει καλα ο μηνας ❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 24 λεπτά, ο/η Dina970 είπε:

Kοριτσια μου γεια σας μολις μπηκα σπιτι το σημερινο τεστ ειναι ετσι περιοδος πουθενα !!! Εχω αρκετα υγρα και πονο στο στηθος νιωθω κατω χαμηλα πρήξιμο και πιστευω θα ερθει αφου δεν εγινε πιο σκούρα η γραμμη εκτος και αν εκανα ωορρηξια 16η μερα που σημαινει οτι σημερα θα ειναι η μερα να αδιαθετησω !!! Δεν ξερω κοριτσια μου θα περιμενω τι αλλο να κανω παντως θετικο ωορρηξιας βγηκε 13η 14η !!! Γινεται να ειναι καθυστερημένη συλληψη και να μην φαινεται ακομα αλλα να εχω καθυστερηση ? 
η περιοδος μου τωρα τους 3-4 μηνες ειναι αρκετα σταθερή !!!  
επαφες ειχαμε 4-7-8-10-13-15η !!! Το μονο που σκεφτομαι ειναι να εκανα αργοτερα ωορρηξια αλλα πως γινεται αυτο αφου το τεστ βγηκε θετικο 13η κ 14η DF02E1FC-A435-4739-A56F-C644B8E7CE73.thumb.jpeg.7d838d0ce2a3b37a10e5a4c9e2635f6c.jpegDF02E1FC-A435-4739-A56F-C644B8E7CE73.thumb.jpeg.7d838d0ce2a3b37a10e5a4c9e2635f6c.jpeg

Δεν φαίνεται καλά στις φωτογραφίες dinaki μου! Είναι λίγο σκούρες! Μάλλον εξαιτίας του φωτισμού. Πάντως από χθές το βράδυ μέχρι σήμερα το πρωί είναι δύσκολο να έχει διαφορά μεγάλη. Δεν ανεβαίνει τόσο γρήγορα η χοριακη. Θεωρώ ότι αν δεν αδιαθετησεις και σήμερα είσαι εγκυουλα! Εγώ στη θέση σου θα έκανα και ένα αύριο το πρωί αλλά από αυτά που έχουν μεγαλύτερη ευαισθησία. Όλη η θετική μας σκέψη είναι μαζί σου!💗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Δεν φαίνεται καλά στις φωτογραφίες dinaki μου! Είναι λίγο σκούρες! Μάλλον εξαιτίας του φωτισμού. Πάντως από χθές το βράδυ μέχρι σήμερα το πρωί είναι δύσκολο να έχει διαφορά μεγάλη. Δεν ανεβαίνει τόσο γρήγορα η χοριακη. Θεωρώ ότι αν δεν αδιαθετησεις και σήμερα είσαι εγκυουλα! Εγώ στη θέση σου θα έκανα και ένα αύριο το πρωί αλλά από αυτά που έχουν μεγαλύτερη ευαισθησία. Όλη η θετική μας σκέψη είναι μαζί σου!💗

Σε ευχαριστω πολυ μεσα απο την καρδια μου εχω στεναχωρηθει η αληθεια ειναι περιμενα έντονη γραμμη αλλα το ιδιο ακρβως βγηκε με το χθεσινο !! Θα περιμενω ισως ερθει σημερα αυριο δεν ξερω τι να πω..❤️ Η τελευταια μας επαφη στις γονιμες ηταν η 15η μερα !!! Μηπως εγινε αργοτερα ωορρηξια δε ξερω :) 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Dina970 είπε:

Σε ευχαριστω πολυ μεσα απο την καρδια μου εχω στεναχωρηθει η αληθεια ειναι περιμενα έντονη γραμμη αλλα το ιδιο ακρβως βγηκε με το χθεσινο !! Θα περιμενω ισως ερθει σημερα αυριο δεν ξερω τι να πω..❤️ Η τελευταια μας επαφη στις γονιμες ηταν η 15η μερα !!! Μηπως εγινε αργοτερα ωορρηξια δε ξερω :) 

Δεν νομίζω ότι έκανες αργότερα ωορρηξία! Μάλλον έρχεται το νινακι!!!!😉💗💗💗💗💗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Heart είπε:

Starraki μου σαν πιο έμπειρη... Θυμάσαι , είχα θετικό 2/1 πρωί και το μεσημέρι αρνητικό , δεν μου έχει έρθει περίοδος μέχρι πότε να περιμένω για τεστακι , και αύριο ; Πφ δεν την παλεύω άλλο!!! Έχω πονάκια μέρες τώρα και απελπίζομαι , ας έρθει να μην τρώγονται τουλάχιστον...

Ναι άσε κ αύριο βλέπεις πως θα πάει. Έχεις τεστακι εγκυμοσύνης? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 58 λεπτά, ο/η Dina970 είπε:

Kοριτσια μου γεια σας μολις μπηκα σπιτι το σημερινο τεστ ειναι ετσι περιοδος πουθενα !!! Εχω αρκετα υγρα και πονο στο στηθος νιωθω κατω χαμηλα πρήξιμο και πιστευω θα ερθει αφου δεν εγινε πιο σκούρα η γραμμη εκτος και αν εκανα ωορρηξια 16η μερα που σημαινει οτι σημερα θα ειναι η μερα να αδιαθετησω !!! Δεν ξερω κοριτσια μου θα περιμενω τι αλλο να κανω παντως θετικο ωορρηξιας βγηκε 13η 14η !!! Γινεται να ειναι καθυστερημένη συλληψη και να μην φαινεται ακομα αλλα να εχω καθυστερηση ? 
η περιοδος μου τωρα τους 3-4 μηνες ειναι αρκετα σταθερή !!!  
επαφες ειχαμε 4-7-8-10-13-15η !!! Το μονο που σκεφτομαι ειναι να εκανα αργοτερα ωορρηξια αλλα πως γινεται αυτο αφου το τεστ βγηκε θετικο 13η κ 14η DF02E1FC-A435-4739-A56F-C644B8E7CE73.thumb.jpeg.7d838d0ce2a3b37a10e5a4c9e2635f6c.jpegDF02E1FC-A435-4739-A56F-C644B8E7CE73.thumb.jpeg.7d838d0ce2a3b37a10e5a4c9e2635f6c.jpeg

Κορίτσι μου εγώ δεν βλέπω άλλη γραμμή. Επίσης θα σου έλεγα ότι να μην σταματάς σε μια επαφή. Δηλ είχες ωορρηξια 15η. Να μην έχεις επαφή μόνο εκείνη την μέρα. Αλλά και 16-17η!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Starrr είπε:

Ναι άσε κ αύριο βλέπεις πως θα πάει. Έχεις τεστακι εγκυμοσύνης? 

Δεν έχω , θα αφήσω και αύριο...τι να πω...!!! Έχω πονάκια πολλές μερές τώρα , δεν έχω στήθος πρησμένο όμως...μάλλον αύριο θα με επισκεφθεί...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Dina970 είπε:

Kοριτσια μου γεια σας μολις μπηκα σπιτι το σημερινο τεστ ειναι ετσι περιοδος πουθενα !!! Εχω αρκετα υγρα και πονο στο στηθος νιωθω κατω χαμηλα πρήξιμο και πιστευω θα ερθει αφου δεν εγινε πιο σκούρα η γραμμη εκτος και αν εκανα ωορρηξια 16η μερα που σημαινει οτι σημερα θα ειναι η μερα να αδιαθετησω !!! Δεν ξερω κοριτσια μου θα περιμενω τι αλλο να κανω παντως θετικο ωορρηξιας βγηκε 13η 14η !!! Γινεται να ειναι καθυστερημένη συλληψη και να μην φαινεται ακομα αλλα να εχω καθυστερηση ? 
η περιοδος μου τωρα τους 3-4 μηνες ειναι αρκετα σταθερή !!!  
επαφες ειχαμε 4-7-8-10-13-15η !!! Το μονο που σκεφτομαι ειναι να εκανα αργοτερα ωορρηξια αλλα πως γινεται αυτο αφου το τεστ βγηκε θετικο 13η κ 14η DF02E1FC-A435-4739-A56F-C644B8E7CE73.thumb.jpeg.7d838d0ce2a3b37a10e5a4c9e2635f6c.jpegDF02E1FC-A435-4739-A56F-C644B8E7CE73.thumb.jpeg.7d838d0ce2a3b37a10e5a4c9e2635f6c.jpeg

Σήμερα είσαι 29η ημέρα? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Heart είπε:

Δεν έχω , θα αφήσω και αύριο...τι να πω...!!! Έχω πονάκια πολλές μερές τώρα , δεν έχω στήθος πρησμένο όμως...μάλλον αύριο θα με επισκεφθεί...

Έχε λίγο υπομονή.. Κ ελπίζουμε 💗💟

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Heart είπε:

Σ ευχαριστώ Starraki μου , με το καλό το αδερφάκι ....

Σε ευχαριστώ πολύ πολύ!!!!. Ανυπομονώ να την δω κ στο επόμενο υπέρηχο να επιβεβαιώσουμε τα ροζ!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Σήμερα είσαι 29η ημέρα? 

Ναι σημερα ειμαι 29η !! Εκεινες τις μερες ειχα κ μετακομιση δεν γινοταν να ειχαμε επαφες με τοση κουραση που ειχαμε γιαυτο κ καναμε μεχρι εκει που βρηκα θετικο ωορρηξιας για δυο μερες !!! Το θετικο μου ηταν 13η που ειχαμε επαφη αλλα ειχαμε κ 15η (μαλλον τοτε εγινε η ωορρηξια ) θα κανω υπομονη μεχρι να ερθει 🥰❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...