Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ο Γενάρης να μας φέρει θετικό τεστ στο χέρι! Να γεμίσει τη χρόνια με πολλά πολλά μωρά!


Noname

Recommended Posts

στις πριν 2 λεπτά, ο/η natasa94 είπε:

Καλήμερα κορίτσια μου! Πήγα σήμερα για τρίτη χοριακή και βγήκε 421.50 🙏 ( Η δευτερή ήταν 112.60 τη Δευτέρα). 

Μπραβο!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η αννι είπε:

Υποσημειωσεις τωρα...Το εκανα 9 το πρωι και δεν φαινοταν κατι...ισως μια σκια...Τωρα πήγα να το πεταξω και ήταν ετσι..Ξερω οτι ειναι ακυρο μετα απο 10 λεπτα και δεν είναι σωστη η ενδειξη....

Κάνε κ άλλο αυριο να δεις Ανν βγει μέσα στο χρόνο που δίνουν. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Lacostaki είπε:

Συγχαρητηρια κοριτσι μου ειναι θετικο!!! ποτε περιμενες περιοδο?

Πραγματικα δεν το πιστευω...Εχω ακανονιστη περιοδο και δεν ξερω.Το τεστ ειναι 12 μερες μετα την επαφη.Επίσης ειδα αυτη την ενδειξη ωρες μετα.. Το εχω ξαναδει το εργο...Ωστοσο λεω να παω για μια χοριακη αυριο το πρωι...και βλεπουμε...Πάντως ξεσηκώνει ε;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η natasa94 είπε:

Καλήμερα κορίτσια μου! Πήγα σήμερα για τρίτη χοριακή και βγήκε 421.50 🙏 ( Η δευτερή ήταν 112.60 τη Δευτέρα). 

Καλημερα!!! Μια χαρα ειναι η χοριακη!!! Με το καλο, να εχεις μια υπεροχη και τελειομηνη εγκυμοσυνη!!! 🥰🙏👶

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η Kostef είπε:

Καλημερα!! Δεν επιμένει ότι φταίω, αλλά ότι δεν ανοίγουν μόνα τους οπότε δηλ ότι το ξέχασα. (Δηλ όχι Γιάννης Γιαννάκης χαχα) εννοώ ότι φταίξιμο δεν μ έριξε μου είπε αυτά συμβαίνουν. Δεν νομίζω να έρθει κ το δικό μου, τώρα έκατσα κ απολυμανα το κλουβί του... Δε πειραζει το επόμενο θα του βάλω λουκέτο 

Χαχαχα και εγώ σαν γνωστή φεμινίστρια τον έβγαλα κατηγορούμενο😆

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η αννι είπε:

Υποσημειωσεις τωρα...Το εκανα 9 το πρωι και δεν φαινοταν κατι...ισως μια σκια...Τωρα πήγα να το πεταξω και ήταν ετσι..Ξερω οτι ειναι ακυρο μετα απο 10 λεπτα και δεν είναι σωστη η ενδειξη....

εμενα κοριτσι μου δεν μου εχει τυχει ποτε να βγει μετα η γραμμη....εχω κρατησει τεστ πανω απο μηνα και αρνητικο ηταν αρνητικο παρεμεινε....τωρα βεβαια αμα θες για μεγαλυτερη σιγουρια ξανα κανε ενα σε 2 μερες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η αννι είπε:

Nα και το δικο μου..

IMG_20210107_120857 (1).jpg

Καλημέρα κορίτσι μου! Με το καλό ! Φαίνεται θετικό ! 🥰 σε ποια μέρα είσαι ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η αννι είπε:

Nα και το δικο μου..

IMG_20210107_120857 (1).jpg

Συγχαρητηρια κοριτσι μου!!!! Ειναι θετικοτατο!!! Αν εχεις και αλλο κανε ακομα ενα, και δες μεσα στο χρονο που δινουν! Λογικα θα δειξει! Με το καλο!!!! 🙏👶💖

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Nat20 είπε:

Καλημερα κοριτσι μου! Αυτο το εκανες με τα πρωινα? Η αληθεια ειναι πως και με ζουμ δεν βλεπω κατι. Στο χθεσινο εβλεπα ευκολα την γραμμη. Το ανοιξες να δεις πως φενεται απο μεσα? 

Ναι αγάπη το άνοιξα δεν ξέρω γιατί θα κάνω χοριακη αύριο και θα δούμε μια απογοήτευση την πήρα η αλήθεια!! 😭

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 28 λεπτά, ο/η Renoula19 είπε:

Καλημέρα κορίτσια αυτό μου βγήκε αρνητικό 

received_1023933614779145.jpeg

Καλημέρα.. η αλήθεια χθες στο μαυροάσπρο φαινόταν μια πολύ άχνη γραμμή μου φάνηκε.. σε ποια μέρα είσαι ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Mt3508 είπε:

Καλημέρα.. η αλήθεια χθες στο μαυροάσπρο φαινόταν μια πολύ άχνη γραμμή μου φάνηκε.. σε ποια μέρα είσαι ;

Το Σάββατο περιμένω μα φαινόταν και απο κοντά μέχρι και η μάνα μου μου το είδε θα σκάσω δεν μπορώ ζ😭😭😭

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια! Καλή χρονιά να έχουμε όλες και να γίνει το θαύμα που τόσο καιρό περιμένουμε!!

Μετά από 4 μέρες καθυστέρηση έκανα σήμερα ένα τεστ που ανιχνεύει 6 μερες πριν την καθυστέρηση και βγήκε αρνητικό. Θα ρθει η ακατανομαστη πάλι.

Αλλά δεν το βάζουμε κάτω,θα συνεχίσουμε μέχρι να το πετύχουμε!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Renoula19 είπε:

Το Σάββατο περιμένω μα φαινόταν και απο κοντά μέχρι και η μάνα μου μου το είδε θα σκάσω δεν μπορώ ζ😭😭😭

Πριν ένα χρόνο το είχα παθει αυτο κ έφαγα τη ξενερα της ζωής μου εκείνο το μήνα. Είχα κάνει ένα τεστ 5 μέρες πριν την περιοδο που καααατι αχνοφαινοταν κ την ημέρα της περιοδου τίποτα αρνητικό όλο λευκό... Η χοριακη θαν δείξει σίγουρα.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Kostef είπε:

Πριν ένα χρόνο το είχα παθει αυτο κ έφαγα τη ξενερα της ζωής μου εκείνο το μήνα. Είχα κάνει ένα τεστ 5 μέρες πριν την περιοδο που καααατι αχνοφαινοταν κ την ημέρα της περιοδου τίποτα αρνητικό όλο λευκό... Η χοριακη θαν δείξει σίγουρα.. 

Δεν ξέρω τι να πω αν αυτό βγήκε αρνητικό τότε και η χοριακη αρνητική θα είναι θα σκάσω πραγματικά 6 χρόνια τα ίδια βαρέθηκα κουράστηκα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Renoula19 είπε:

Δεν ξέρω τι να πω αν αυτό βγήκε αρνητικό τότε και η χοριακη αρνητική θα είναι θα σκάσω πραγματικά 6 χρόνια τα ίδια βαρέθηκα κουράστηκα 

Δεν ξέρω την ηλικία σου αλλά μετά από τόσα χρόνια θα πρεπςι να κάνετε κάποιες εξετάσεις. 

Εγώ πηγα στο χρόνο πανω γιατί αγχωνομουν, έσυραν και τον άντρα μου στο γυναικολόγο μαζί μου να τα ακουσει κ αυτός. Στην αρχή δεν ήθελε καθόλου αλλά όταν του είπε ο γιατρός ότι είμαστε 2 σε αυτό το θέμα κ οχι μονο εγω το κατάλαβε. Καμιά φορά αν το ακουσουν από γιατρό και όχι απο εμας μόνο το τι πρεπει να γίνει πειθονται. Κάθονται στην καρέκλα και συμφωνουν σε όλα με το γιατρό είναι μαγικό. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πάντως κορίτσια αν υποψιαστώ ότι έχει ξεκινήσει από χθες και θα έρθει κανονικά αύριο μεθαύριο θα εκνευριστω πάρα πολύ!!! Τώρα σκέφτομαι να πάω να πάρω ένα τεστ να το κάνω σε 2-3 μέρες ή τσάμπα τα λεφτά και η απογοήτευση που θα πάρω;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Kostef είπε:

Δεν ξέρω την ηλικία σου αλλά μετά από τόσα χρόνια θα πρεπςι να κάνετε κάποιες εξετάσεις. 

Εγώ πηγα στο χρόνο πανω γιατί αγχωνομουν, έσυραν και τον άντρα μου στο γυναικολόγο μαζί μου να τα ακουσει κ αυτός. Στην αρχή δεν ήθελε καθόλου αλλά όταν του είπε ο γιατρός ότι είμαστε 2 σε αυτό το θέμα κ οχι μονο εγω το κατάλαβε. Καμιά φορά αν το ακουσουν από γιατρό και όχι απο εμας μόνο το τι πρεπει να γίνει πειθονται. Κάθονται στην καρέκλα και συμφωνουν σε όλα με το γιατρό είναι μαγικό. 

Τωρα θα ξεκινήσω και εγω κάποιες εξετάσεις 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Lacostaki είπε:

Πάντως κορίτσια αν υποψιαστώ ότι έχει ξεκινήσει από χθες και θα έρθει κανονικά αύριο μεθαύριο θα εκνευριστω πάρα πολύ!!! Τώρα σκέφτομαι να πάω να πάρω ένα τεστ να το κάνω σε 2-3 μέρες ή τσάμπα τα λεφτά και η απογοήτευση που θα πάρω;;;

Εγώ θα σου έλεγα να μην πας.. να περιμένεις.. εγώ όταν κάνω τεστ κ βλέπω αρνητικό στεναχωριέμαι. Ενώ όταν μου έρχεται περίοδος , για μένα τουλάχιστον, είναι διαφορετικά.. Τώρα εσύ όπως το νιώθεις!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Kostef είπε:

Δεν ξέρω την ηλικία σου αλλά μετά από τόσα χρόνια θα πρεπςι να κάνετε κάποιες εξετάσεις. 

Εγώ πηγα στο χρόνο πανω γιατί αγχωνομουν, έσυραν και τον άντρα μου στο γυναικολόγο μαζί μου να τα ακουσει κ αυτός. Στην αρχή δεν ήθελε καθόλου αλλά όταν του είπε ο γιατρός ότι είμαστε 2 σε αυτό το θέμα κ οχι μονο εγω το κατάλαβε. Καμιά φορά αν το ακουσουν από γιατρό και όχι απο εμας μόνο το τι πρεπει να γίνει πειθονται. Κάθονται στην καρέκλα και συμφωνουν σε όλα με το γιατρό είναι μαγικό. 

Ακριβώς ο γιατρός δεν πρέπει να έχει καλή χημεία μόνο με εμάς αλλά και με τον άντρα μας...ο δικός μου την πρώτη φορά που του είπε μια γυναικολόγος για σπερμοδιαγραμμα επειδή δεν του έκατσε καλά στο μάτι...ούτε σε μένα τσίνισε όταν του το είπε ο γιατρός μου συμφώνησε αμέσως!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Lacostaki είπε:

Πάντως κορίτσια αν υποψιαστώ ότι έχει ξεκινήσει από χθες και θα έρθει κανονικά αύριο μεθαύριο θα εκνευριστω πάρα πολύ!!! Τώρα σκέφτομαι να πάω να πάρω ένα τεστ να το κάνω σε 2-3 μέρες ή τσάμπα τα λεφτά και η απογοήτευση που θα πάρω;;;

Όχι ακόμα άσε 2 μέρες να δεις πως πάει ίσως με αυτόν τον ρυθμό σου έρθει κανονικά περίοδος κάνε υπομονή μήπως συμβαίνει το αντίθετο και τελικά έχεις ένα ωραιότατο θετικό τεστ εγκυμοσύνης 😇💜🧡💛

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Lacostaki είπε:

Πάντως κορίτσια αν υποψιαστώ ότι έχει ξεκινήσει από χθες και θα έρθει κανονικά αύριο μεθαύριο θα εκνευριστω πάρα πολύ!!! Τώρα σκέφτομαι να πάω να πάρω ένα τεστ να το κάνω σε 2-3 μέρες ή τσάμπα τα λεφτά και η απογοήτευση που θα πάρω;;;

Εγώ δε θα πηγαινα να σ πω την αλήθεια. Μόνο αν μου βρίσκονται σπίτι δεν κρατιέμαι και τα κάνω... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 5/1/2021 at 9:18 ΜΜ, ο/η Chris2021 είπε:

Kostef ναι ειναι οντως πολυ νωρις. Ισως να ειναι ορμονικο. Αλλιως δεν εξηγηται τοσος πονος στο στηθος και τοσο συντομα. Ο θεος εχει για ολες μας. Και ο Αρχαγγελος Μιχαηλ. Βοηθησε πολλες κοπελες. 

Πως μπορω να δω αν λαμβανετε τα μηνυματα μου. Δεν το βρισκω το τελευταιο που ηταν σελιδα 10 η 11 και δεν μου απαντησε καμια. Εχτος αν το διαγραψαν 😔

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...