Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ο Γενάρης να μας φέρει θετικό τεστ στο χέρι! Να γεμίσει τη χρόνια με πολλά πολλά μωρά!


Noname

Recommended Posts

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Kostef είπε:

Εγω δεν έχω ιδέα. Μήπως να ρωτήσεις το γιατρό? Η αν ψάξεις στο ίντερνετ να βρεις κάτι. Λογικά με το να φυγει ο πλακουντας θα αρχίσει να πεφτει και για να συμβεί η ωορρηξία θα πρεπςι να έχει μηδενιστεί με τη λογική παντα.... 

 

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Kostef είπε:

Εγω δεν έχω ιδέα. Μήπως να ρωτήσεις το γιατρό? Η αν ψάξεις στο ίντερνετ να βρεις κάτι. Λογικά με το να φυγει ο πλακουντας θα αρχίσει να πεφτει και για να συμβεί η ωορρηξία θα πρεπςι να έχει μηδενιστεί με τη λογική παντα.... 

Ευχαριστώ πολύ κοριτσια μου !! 
Θα κάνω αύριο τεστ! 🙂

Ευχομαι σε όλες μας τα καλύτερα! Γιατί από την μέρα που ήρθε κοντά μας ο μικρούλης μόνο καλύτερες είναι οι μέρες μας γεμάτες ευτυχία! 
Σύντομα να δούμε θετικά τεστακια! 🙂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Tonakiv είπε:

Βρε αφήστε τα ιπτάμενα 🐦 και εστιαστε στα άλλα μπας και τα καταφέρουμε!!!😂😂

Μπλακ χιούμορ ❤️

Για εμενα ίσως να είναι κ αργά τώρα κ να εγκαταλείψω το παιχνιδι , όποτε χρειάζομαι να εστιάσω άλλου ☹️☹️☹️☹️☹️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Nat20 είπε:

Εγω εχω παπαγαλακια τα τελευταια χρονια, και δεν εκαναν ποτε κινηση να ανοιξουν την πορτα. Και γω πιστευω οτι τα καναρινια, μικρα παπαγαλακια δεν μπορουν να ανοιξουν πορτα. Πολλες φορες τα ακουω που τσιμπανε τα καγκελα 'η κτυπανε τον καθρεφτη τους, αλλα δεν πιστευω μπορουν να ανοιξουν πορτα με αυτη την κινηση.

Αυτα που εφυηαν τι ήταν? Παπαγαλάκια? Μόνο του άνοιξε? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Kostef είπε:

Για εμενα ίσως να είναι κ αργά τώρα κ να εγκαταλείψω το παιχνιδι , όποτε χρειάζομαι να εστιάσω άλλου ☹️☹️☹️☹️☹️

Χμμμ δεν ξέρω αν όντως είναι αργά ή όχι ( δεν θυμάμαι αν έχω διαβάσει την ιστορία σου) ελπίζω όμως και εύχομαι να μην είναι!! Και όχι μόνο να μην εγκαταλείψεις το παιχνίδι αλλά να είσαι πρωταγωνίστρια 👏👏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Kostef είπε:

Αυτα που εφυηαν τι ήταν? Παπαγαλάκια? Μόνο του άνοιξε? 

Δεν εφυγαν κοριτσι μου. Παπαγαλακια εχω, τα ακουω που τσιμπανε τα καγκελα, αλλα δεν ανοιξαν την πορτα ποτε. Πιστευω οτι τοσο μικρα δεν μπορουν να ανοιξουν μονα τους.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Nat20 είπε:

Δεν εφυγαν κοριτσι μου. Παπαγαλακια εχω, τα ακουω που τσιμπανε τα καγκελα, αλλα δεν ανοιξαν την πορτα ποτε. Πιστευω οτι τοσο μικρα δεν μπορουν να ανοιξουν μονα τους.

Συγνώμη σας μπέρδεψα, νόμιζα ότι έστελνα στη κοπέλα που έγραψε οτινεφυγαν 2 πουλακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 λεπτά, ο/η Kostef είπε:

Καναρίνι ήταν? Μόνο του την άνοιξε? Γιατί μ λέει ο άντρας μου ότι τα καναρίνια δεν μπορουν να ανοίξουν πορτα κ απορώ πως είναι δυνατόν να την είχα ανοιχτή 24 ώρες κ να μην το προσεξα... 

Καναρίνια ναι !! Την ανοιγουν και εμεις ετσι την πατήσαμε και μετα ευτυχως τα πιάσαμε με χιλια ζόρια απο το σπιτι πηγαν σε μια ελιτσα μικρη που εχουμε διπλα !!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Dina970 είπε:

Καναρίνια ναι !! Την ανοιγουν και εμεις ετσι την πατήσαμε και μετα ευτυχως τα πιάσαμε με χιλια ζόρια απο το σπιτι πηγαν σε μια ελιτσα μικρη που εχουμε διπλα !!! 

Εμείς ανεβήκαμε χθες στη ταρατσα δεν το βρήκαμε, έχει πολλα δέντρα γυρω γυρω αυλές. Σήμερα βγήκα παλι έξω δεν είδα κάτι... Θα τον πω στον άντρα μου ότι μπορουν να βγουν μόνα τους γιατί επιμένει ότι αφησα εγώ την προηγουμενη μερα ανοιχτά

Μου είπε ότι το βράδυ θα μου φέρει άλλο καναρίνι, έχω ανάμεικτα συναισθήματα βέβαια. Ήταν το πρωτο μου κατοικίδιο ☹️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια εμενα το αιμα συνεχιζετε σχεδον ροζ και με μικρη ροη. Να πω την αληθεια περισσοτερο το χρωμα με μπερδευει γιατι μεγαλη ροη δεν ειχα ποτε..Θα πρεπει να παω συντομα για ορμονικες γιατι αν ηταν αιμα εμφυτευσης θα ειχε σταματησει....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Kostef είπε:

Εμείς ανεβήκαμε χθες στη ταρατσα δεν το βρήκαμε, έχει πολλα δέντρα γυρω γυρω αυλές. Σήμερα βγήκα παλι έξω δεν είδα κάτι... Θα τον πω στον άντρα μου ότι μπορουν να βγουν μόνα τους γιατί επιμένει ότι αφησα εγώ την προηγουμενη μερα ανοιχτά

Μου είπε ότι το βράδυ θα μου φέρει άλλο καναρίνι, έχω ανάμεικτα συναισθήματα βέβαια. Ήταν το πρωτο μου κατοικίδιο ☹️

Καλημέρα κορίτσι μου καλά θα κάνει που θα σου φέρει καναρίνι όχι όμως και να επιμένει ότι φταις, αφού το έβλεπες όλη μέρα ΆΝ το είχες έστω και λίγο ανοιχτό θα το είχες προσέξει,το πουλί ήθελε να φύγει άν είσαι τυχερή θα ξανάρθει εγώ όταν έχασα το δικό μου στεναχωρήθηκα αλλά μου έφερε μετά από λίγο καιρό ένα καινούργιο και όλα καλά. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Litsadi είπε:

Καλημέρα κορίτσι μου καλά θα κάνει που θα σου φέρει καναρίνι όχι όμως και να επιμένει ότι φταις, αφού το έβλεπες όλη μέρα ΆΝ το είχες έστω και λίγο ανοιχτό θα το είχες προσέξει,το πουλί ήθελε να φύγει άν είσαι τυχερή θα ξανάρθει εγώ όταν έχασα το δικό μου στεναχωρήθηκα αλλά μου έφερε μετά από λίγο καιρό ένα καινούργιο και όλα καλά. 

Καλημερα!! Δεν επιμένει ότι φταίω, αλλά ότι δεν ανοίγουν μόνα τους οπότε δηλ ότι το ξέχασα. (Δηλ όχι Γιάννης Γιαννάκης χαχα) εννοώ ότι φταίξιμο δεν μ έριξε μου είπε αυτά συμβαίνουν. Δεν νομίζω να έρθει κ το δικό μου, τώρα έκατσα κ απολυμανα το κλουβί του... Δε πειραζει το επόμενο θα του βάλω λουκέτο 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η Kostef είπε:

Εμείς ανεβήκαμε χθες στη ταρατσα δεν το βρήκαμε, έχει πολλα δέντρα γυρω γυρω αυλές. Σήμερα βγήκα παλι έξω δεν είδα κάτι... Θα τον πω στον άντρα μου ότι μπορουν να βγουν μόνα τους γιατί επιμένει ότι αφησα εγώ την προηγουμενη μερα ανοιχτά

Μου είπε ότι το βράδυ θα μου φέρει άλλο καναρίνι, έχω ανάμεικτα συναισθήματα βέβαια. Ήταν το πρωτο μου κατοικίδιο ☹️

Βρε κοριτσι μου κι εμενα εντυπωση μου κανει να ανοιξε μονο του το πορτακι ειχα καναρινι 5 χρονια σχεδον και δεν προσπαθησε ποτε να ανοιξει το πορτακι...με το δικο μου ειναι πικρη ιστορια καλυτερα μην την πουμε και στεναχωρηθουμε το μονο που θα σου πω ειναι οτι δεν αντεχουν το κρυο καθολου...και μεγαλη προσοχη στις γατες μπορει αρχικα να δειχνουν οτι δεν το πειραζουν για να σε ξεγελασουν αλλα θα την κανουν την επιθεση

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Kostef είπε:

Το πρωι το εβγαζα στο μπαλκόνι , να ακουει τα πουλια να βλέπει έξω κ το βράδυ το έβαζα μέσα. Χθες είχε λίγο κρυο κ απλά τον έβγαλα έξω δεν άνοιξα καθόλου το πορτακι να τον καθαρίσω το κάνω πιο μεσημέρι.... Τον είδα που τσιμπαγε τα κάγκελα ανάμεσα στο πλαστικο πατο και το κάγκελο δεν έδωσα σημασία, κ εκει που καθόμουν στον καναπέ 3 ώρες μετά τον βλέπω να πεταει κ να φευγει. Ο άντρας μου μου λέει ότι δεν μπορουν να ανοίξουν μόνα τους κ ότι θα το ειχα ξεχάσει απο την προηγουμενη ανοιχτό κ δεν το ειδα που του είχα βάλει μπανιέρα. Εγώ περασα τόσες φορές από εκεί που ήταν απορώ πωε να μη το δω. Του έβαλα φαγητό του έβαλα μήλο αν ήταν ανοιχτό δε θα το έβλεπα??? Χθες κοντεψα να σκάσω... 

Σε καταλαβαίνω...Να έχω έννοια κι εγώ να μην Μ φύγει..το αγαπώ πολύ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Kostef είπε:

Το πρωι το εβγαζα στο μπαλκόνι , να ακουει τα πουλια να βλέπει έξω κ το βράδυ το έβαζα μέσα. Χθες είχε λίγο κρυο κ απλά τον έβγαλα έξω δεν άνοιξα καθόλου το πορτακι να τον καθαρίσω το κάνω πιο μεσημέρι.... Τον είδα που τσιμπαγε τα κάγκελα ανάμεσα στο πλαστικο πατο και το κάγκελο δεν έδωσα σημασία, κ εκει που καθόμουν στον καναπέ 3 ώρες μετά τον βλέπω να πεταει κ να φευγει. Ο άντρας μου μου λέει ότι δεν μπορουν να ανοίξουν μόνα τους κ ότι θα το ειχα ξεχάσει απο την προηγουμενη ανοιχτό κ δεν το ειδα που του είχα βάλει μπανιέρα. Εγώ περασα τόσες φορές από εκεί που ήταν απορώ πωε να μη το δω. Του έβαλα φαγητό του έβαλα μήλο αν ήταν ανοιχτό δε θα το έβλεπα??? Χθες κοντεψα να σκάσω... 

Σε καταλαβαίνω...Να έχω έννοια κι εγώ να μην Μ φύγει..το αγαπώ πολύ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 48 λεπτά, ο/η Kostef είπε:

Συγνώμη σας μπέρδεψα, νόμιζα ότι έστελνα στη κοπέλα που έγραψε οτινεφυγαν 2 πουλακια

Δεν πειραζει κοριτσι μου! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Lacostaki είπε:

Βρε κοριτσι μου κι εμενα εντυπωση μου κανει να ανοιξε μονο του το πορτακι ειχα καναρινι 5 χρονια σχεδον και δεν προσπαθησε ποτε να ανοιξει το πορτακι...με το δικο μου ειναι πικρη ιστορια καλυτερα μην την πουμε και στεναχωρηθουμε το μονο που θα σου πω ειναι οτι δεν αντεχουν το κρυο καθολου...και μεγαλη προσοχη στις γατες μπορει αρχικα να δειχνουν οτι δεν το πειραζουν για να σε ξεγελασουν αλλα θα την κανουν την επιθεση

Εδώ που μενω δεν έχει κρυο το μεσημέρι, τις κακές μέρες δεν το εβγαζα καθόλου βέβαια. Ουτε γατες έχω είμαι στο δευτερο χωρις κτήρια γυρω γυρω... Τωρα παντως θα είμαι προσεκτικη επί 20

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Renoula19 είπε:

Καλημέρα κορίτσια αυτό μου βγήκε αρνητικό 

received_1023933614779145.jpeg

Καλημερα κοριτσι μου! Αυτο το εκανες με τα πρωινα? Η αληθεια ειναι πως και με ζουμ δεν βλεπω κατι. Στο χθεσινο εβλεπα ευκολα την γραμμη. Το ανοιξες να δεις πως φενεται απο μεσα? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Kostef είπε:

Εδώ που μενω δεν έχει κρυο το μεσημέρι, τις κακές μέρες δεν το εβγαζα καθόλου βέβαια. Ουτε γατες έχω είμαι στο δευτερο χωρις κτήρια γυρω γυρω... Τωρα παντως θα είμαι προσεκτικη επί 20

Παλι καλα τυχερη εισαι στο δικο μου εκαναν επιθεση τον 5 χρονο εχει περασει σχεδον ενας χρονος που πεθανε το καημενο και ακομα ειναι μια π@τ@ν@γατα που περναει κατω απο το μπαλκονι και το ψαχνει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Υποσημειωσεις τωρα...Το εκανα 9 το πρωι και δεν φαινοταν κατι...ισως μια σκια...Τωρα πήγα να το πεταξω και ήταν ετσι..Ξερω οτι ειναι ακυρο μετα απο 10 λεπτα και δεν είναι σωστη η ενδειξη....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Κορίτσια πηγα κ εγώ γιατρό σήμερα! Ολα καλά μας είπε.  Τράχηλο με εξέτασε κολπικά 36.  Πολύ ζωηρή μας είπε ήταν η μπεμπούλα μας👧🏼🎀 Βγήκαν κ τα αποτελέσματα απο Νιπτ ολα καλά κ εκει.  Για την καλλιέργεια μ είπε αφου αγχώνομαι κ το σκεφτομαι να παω σε δεκα μερες να την κανω γιατι δεν μπορούσε σημερα να συνταγογράφησει. Β επιπέδου μετα τις 18/6 μ ειπε να κλείσω ραντεβου 
    • Έλα ρρρεεεέ!! Να τα χαίρεσαι πραγματικά!! Αχχχχχ.. πόσο χαίρομαι για εσάς βρε Κατερίνα μου!!! Πολύ συγκινήθηκα και γέλασα με τις περιγραφές σου!! Φτου φτου φτου τα παιδάκια υγεία να έχουν πάντα στη ζωή τους!! Να είστε και εσείς πάντα καλά να τα καμαρώνετε για μια ολόκληρη ζωή!!🥰 Εγώ ακόμα εδώ στον αγώνα για ένα παιδάκι, όπως τα ήξερες, δεν άλλαξε κάτι.. αν και καταφέραμε μια εγκυμοσύνη πέρσι δυστυχώς σταμάτησε η καρδούλα του μερικές μέρες πριν την αυχενική.. αλλά έχει η ζωή..! Θα έρθει κάποια στιγμή! Και αν όχι, καλά να είμαστε με τον άντρα μου, υγιείς και αγαπημένοι..!
    • Καρότσι ψάχνω τώρα!!! Μάρσιπο και καλαθούνα θα μου φέρουν!
    • Ααα εγω μπρούμυτα δεν μπορούσα ποτε να κοιμηθώ νιωθω δεν μπορω να παρω ανάσα 😅 ναι είναι θέμα τώρα αυτό είναι η αλήθεια.. αν δεν βολεύεσαι για να κοιμηθείς.. και όσο μεγαλώνει η κοιλιά ακόμα πιο ζόρι
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...