Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μια ευχούλα από όλες σας


Recommended Posts

Ευχομαι να πανε ολα καλα και να μεγαλωνει μεσα της τουλαχιστον ενα μωρακι .... :)

Καλα αποτελεσματα... Η προσευχουλες του mammy επιασαν φαινεται!!!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μακάρι να πάνε όλα καλά στην κοπέλα και να κάνει το όνειρο της πραγματικότητα...;) Με τις ευχές μου για ένα υγιές μωράκι:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αγγελική σήμερα διάβασα το μήνυμα, είμαι νέα στο forum, εύχομαι όλα να πάνε κατ΄ευχήν! Επίσης, με συγκίνησε πολύ το μήνυμα της Νάνσυ, πόσο δίκαιο έχει!

Νάνσυ σε ευχαριστώ για το νέο τρόπο σκέψης που μου χάρισες! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αγγελική μου τι ευχάριστα νέα είναι αυτά?? Συγχαρητήρια!!!

Όλα καλά να εξελιχθούν με την εγκυμοσύνη της ξαδέρφης σου και με το καλό να κρατήσει στην αγκαλίτσα της ένα γερό μωράκι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Οχι μονο μια αλλα πολλες ευχουλες να συνοδευουν την ξαδερφη σου.Αλλα να ξερεις πως "η πιο γλυκια ευχουλα" γιαυτην εισαι εσυ...Ειναι πολυ συμαντικο να εχεις ανθρωπους που σε αγαπουν και σε στηριζουν...και εσυ την την αγαπας και την στηριζεις...αυτο καταλαβαινω.Να ειναι καλα ,να εχει μια ηρεμη εγκυμοσυνη και σε 9 μηνες να αγκαλιασει το πιο γλυκο μωρακι γιαυτην...το δικο της.φιλακια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΙ ΒΕΒΑΙΑ ΕΧΕΙ ΤΙΣ ΕΥΧΕΣ ΜΑΣ ΚΙ ΕΚΕΙΝΗ ΚΑΙ ΟΛΑ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΝΑ ΓΙΝΟΥΝ ΜΑΝΟΥΛΕΣ.Η ΠΑΝΑΓΙΑ ΘΑ ΒΟΗΘΗΣΕΙ.ΠΑΝΤΑ ΒΟΗΘΑΕΙ ΟΤΑΝ ΤΗΣ ΤΟ ΖΗΤΑΜΕ ΜΕ ΠΙΣΤΗ.ΜΗΝ ΤΟ ΞΕΧΝΑΤΕ ΠΟΤΕ ΑΥΤΟ...!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 weeks later...

AX KORITSIA EINAI 50 50 NA EINAI EGKYOS ANEBENEI H XORIKH ALLA MWRO DEN FAINETE AYREIO THA KSEROYME! TIS EIPE O GIATROS OTI MPOREI NA EINAI KAI PALINDROMOS THA DOYME SAS EYXARISTW GIA TIS EYXES SAS

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευχομαι ολα να πανε καλα και αυριο να ειμαστε ολες χαρουμενες μα πιο πολυ η μελλουσα μανουλα!!!!περιμενουμε νεα σας!!!!φιλια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΤ'ΕΥΧΗΝ!ΘΑ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΜΕ ΑΓΩΝΙΑ ΤΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ ΝΕΑ!Η ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ ΘΑ ΒΟΗΘΗΣΕΙ ΟΛΕΣ ΟΣΕΣ ΠΑΛΕΥΟΥΝ ΓΙΑ ΕΝΑ ΜΩΡΑΚΙ!ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μια ευχή λοιπόν κι από εμένα και τον μπέμπη.. να πάνε όλα κατ'ευχήν και να μπορέσει να πραγματοποιήσει τ'όνειρό της!! Όλα καλά!! Θετική σκέψη.. κι αύριο θα δει και το μωράκι της.. !!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ειλεικρινα μεσα απο τη καρδια μου ευχομαι να ερθει γρηγορα το μωρακι να της χαρισειηρεμια και να κανει παρεα με το δικ0ο σου.Εσυ στηριξετην και να εισια διπλα της ανξαρτητα με το αποτελεσμα εσυ θα της μιλας μονο θετικα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πολλές πολλές προσευχές θα συνοδεύουν την προσπάθειά της. Και μία τρυφερή ευχούλα:τώρα που έρχονται οι πελαργοί, να φέρουν και ένα μικρό μπογαλάκι στην κοιλίτσα της ξαδέλφής σου:) :) :) . Γερό και δυνατό:cheer:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Με το καλό..........Όλα να πάνε κατ'ευχή.Το ίδιο και για τις υπόλοιπες από εμάς.Είμαι καινούργια στην παρέα σας και ταπεινά θα ήθελα να ρωτήσω μήπως περισεύει κανενα κουτι gonal 1050 κορίτσια το έχω ανάγκη....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...