Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μια ευχούλα από όλες σας


Recommended Posts

Η ξαδέλφη μου την Παρασκευή τις παίρνουν ωάρια για να κάνει την δεύτερη εκσωσωματίκη της, Θέλει τόσο πολύ να γίνει μανούλα, ζω την αγωνιά της.

Την δεύτερα θα γίνει η εμφύτευση, να δούμε τι θα κάνει, ποπο κορίτσια αν δείτε με πόση λαχτάρα κοιτάει, αγκαλιάζει το δικό το μωρό μου όταν το έχει αγκαλιά .

Μακάρι να κάνει και το δικό της μακάρι.

Αχ Παναγίτσα μου εσύ που είσαι μάνα και καταλάβεις βάλε το χεράκι σου σε όλα τα κορίτσια που προσπαθούν.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΘΕ ΒΡΑΔΥ ΠΡΙΝ ΚΟΙΜΗΘΕΙΣ ΘΑ ΠΡΟΣΕΥΧΕΣΑΙ ΝΑ ΤΙΣ ΧΑΡΙΣΕΙ Ο ΘΕΟΣ ΕΝΑ ΠΑΙΔΑΚΙ ΠΟΥ ΘΑ ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΙ ΘΑ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΕΙ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΟ.ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ ΠΙΣΤΕΥΩ ΠΩΣ ΕΑΝ ΔΕΝ ΠΡΟΣΕΥΧΟΜΑΣΤΕ ΟΛΟ ΓΙΑ ΕΜΑΣ ΓΙΑ ΠΡΟΣΕΥΧΟΜΑΣΤΕ ΓΙΑ ΑΛΛΟΥΣ Ο ΘΕΟΣ ΜΑΣ ΑΚΟΥΕΙ.ΜΙΑ ΓΝΩΣΤΗ ΤΗΣ ΕΙΧΑΝ ΑΠΟΚΛΙΣΕΙ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΓΥΡΩ ΣΤΙΣ 10 ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΕΣ ΚΑΙ ΕΚΑΝΕ..Η ΞΑΔΕΡΦΗ ΜΟΥ ΣΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΗ..ΑΣ ΕΥΧΟΜΑΣΤΕ ΛΟΙΠΟΝ ΓΙΑ ΑΥΤΟΥΣ ΠΟΥ ΑΓΑΠΑΜΕ ΚΙ ΑΣ ΑΦΗΣΟΥΜΕ ΣΤΗΝ ΑΚΡΗ ΛΙΓΟ ΤΙΣ ΔΙΚΕΣ ΜΑΣ ΠΡΟΣΕΥΧΕΣ..ΙΣΩΣ ΚΑΠΟΙΟΣ ΑΛΛΟΣ ΝΑ ΠΡΟΣΕΥΧΕΤΑΙ ΓΙΑ ΕΜΑΣ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΛΥΚΙΑ ΜΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΕΥΧΟΜΑΙ ΚΑΙ ΠΡΟΣΕΥΧΟΜΑΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΞΑΔΕΡΦΟΥΛΑ ΣΟΥ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ:)

ΠΟΣΟ ΠΟΛΥ ΤΗΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ.....:(

ΜΑΚΑΡΙ Ο ΘΕΟΣ ΝΑ ΒΑΛΕΙ ΤΟ ΧΕΡΑΚΙ ΤΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΜΑΝΟΥΛΑ....

ΝΑΝΣΥ83 ΠΟΛΥ ΟΜΟΡΦΟ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΓΡΑΨΕΣ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Η Παναγία, η πιο γλυκιά μανούλα όλου του κόσμου, να βοηθήσει να πάνε όλα καλά με την εξωσωματική και σε 9 μήνες η ξαδέρφη σου να κρατήσει στην αγκαλιά της ένα και γιατί όχι δύο υγιέστατα μωράκια!!!

Καλή τύχη να έχει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μακάρι να πάνε όλα καλά.

Κάποιος που θέλει τόσο πολύ ένα μωρό του αξίζει αν το αποκτήσει γιατί είναι σίγουρο ότι θα το κάνει ευτυχισμένο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΑ ΒΑΘΥ ΤΗΣ ΨΥΧΗΣ ΜΟΥ ΣΤΕΛΝΩ ΟΛΗ ΤΗΝ ΘΕΤΙΚΗ ΜΟΥ ΕΝΕΡΓΕΙΑ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΣΤΗΝ ΞΑΔΕΡΦΗ ΣΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΞΕΡΕΙΣ ΟΤΙ ΤΟ ΜΑΜΜΥ ΕΙΝΑΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΓΟΥΡΛΙΔΙΚΟ ΚΑΙ ΘΑ ΒΟΗΘΗΣΕΙ ΤΗΝ ΞΑΔΕΡΦΗ ΣΟΥ.

ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΝΑ ΜΑΘΟΥΜΕ ΤΑ ΝΕΑ ΤΗΣ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αγγελική μακάρι να πάνε όλα καλά στην ξαδέρφη σου και σε λίγο καιρό να αγκαλιάσει αυτό που τόσο πολύ λαχταρά!

Μακάρι όλες οι γυναίκες στον κόσμο που θέλουν να γίνουν μανούλες να το καταφέρνουν!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ κορίτσια μου,

Να δούμε, τώρα θετικές σκέψεις

Νάνσυ Συμφωνώ απόλυτα μαζί σου και να μην ξεχνάμε στις προσευχές να βάζουμε όλα τα παιδάκια του κόσμου, να είναι καλά, να σταματήσουν οι πόλεμοι και να έχουν όλα τα παιδάκια ένα πιάτο φαί και ένα ποτήρι νερό!!! Δεν είναι κρίμα εμείς να πετάμε το φαγητό να σπαταλάμε το νερό και να πεθαίνουν παιδάκια από ασιτία και από δίψα :(

Φιλάκια σε όλες :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελπιζω κι εγω με τη σειρα μου να πανε όλα ευνοικα για την κοπελα και να αποκτησει γρήγορα και όσο πιο ανώδυνα γίνεται ένα μωράκι! πολλες πολλες ευχες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΓΓΕΛΙΚΟΥΛΑ ΤΙ ΕΓΙΝΕ ΜΕ ΤΗΝ ΞΑΔΕΡΦΟΥΛΑ ΣΟΥ ΠΗΓΕ??

ΑΧ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΕΑ ΚΑΙ ΕΥΧΟΜΑΙ ΚΑΙ ΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ

ΟΤΑΝ ΕΧΕΙΣ ΝΕΑ ΠΕΣ ΜΑΣ ΦΙΛΙΑ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 weeks later...

Κορίτσια έκανε το τεστ και τησ βγέικε θετικό. είμαι πολύ χαρούμενη.

τάρα την τρίτη θα κάνει πάλη εξέταση χορειακή για να ΔΕΙ ΑΝ ΑΝΕΒΑΊΝΟΥΝ οι μονάδες.

σας ευχαριστώ για τις ευχές σας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ τελεια να ναι καλα η κοπελα και να ειναι και σουπερ και η χοριακη!!!Ευχες για ολα τα κοριτσια και να ειναι και ολος ο κοσμος καλα...μονο χαρες!:-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πολύ χάρηκα με τα νέα της ξαδέρφης σου. Εύχομαι να έχει μια καλή εγκυμοσύνη!!!!! Μακάρι όλες οι κοπέλες που προσπαθούμε να ΄τα καταφέρουμε σύντομα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...