Μετάβαση σε περιεχόμενο

Κορίτσια μου με εχει καταβαλει το αγχος!!!


Recommended Posts

Δεν ξερω γιατι γραφω αυτο το θεμα.. νομιζω οτι αν και προσπαθω να το ελεξω αρχισα να μην τα καταφερνω..ειμαστε στην προσπαθεια απο τον οκτωβρη του 2007.. ακομα τιποτα.. ανακαλυψαμε μια δερματοειδη κυστη και εγινε αφαιρεση της απο την ωοθηκη τον Σεπτεβρη 2008.. 2μηνες επαιρνα ατισυλληπτικα και ηταν και ενας καλος τροπος να ρυθμισουμε την περιοδο.. απο τοτε εχω σταθερο κυκλο! τωρα μπηκαμε στην διαδικασια να ελεξουμε αν τελικα συμβαινει κατι.. θα κανω ορμονικες αναλυσεις και ο συζυγος μ ελεγχο σπερματος!! κατα τα αλλα ειμαι και εγω στην ιδια θεση με πολλες με εσας.. με την πρωτη καθυστερηση χαιρομαι και παλι απογοητευση.. κανω ονειρα καθε φορα που ξεκινα νεος κυκλος... χαλια ειμαι νομιζω!! σωστα?? σας ευχαριστω που μ επιτρεπετε να το μοιραζομαι μαζι σας!!ευχομαι σε ολες οτι καλυτερο!!! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου Andri μου!

Ξερω ειναι πολυ δυσκολη αυτη η φαση,να προσπαθεις να το θες και αυτο να σε προσπερναει!Εφοσον το θες με τον αντρουλη σου θα ρθει ειστε ενωμενοι δυνατοι!Ολα θα πανε καλα στο ευχομαι μεσα απο την καρδια μου!!!Και γρηγορα!!!Ακους πελαργε?χαχαχαχ :-)

Αχ αυτο το συναισθημα της καθυστερησης και της ψευτικης ελπιδας....μην μου στενοχωριεσαι και κυριως μην αγχωνεσαι οπως ξαναειπα ειναι πολυ πολυ κακο!!

Ελπιζω οι εξετασεις να ειναι καλες και να συνεχισετε οσο το δυνατον περισοτερο χωρις αγχος....

Ελεγα και σε μια κοπελα οτι γνωριζοντας ποτε ακριβως γινεται η ωορηξια συμφωνα με υπερηχο απο τον γιατρο σου αν δεν το εχεις κανει ηδη θα παψεις να μετρας μερες και να αγχωνεσαι για το ποτε πρεπει...κλπ

Ελπιζω να σε βοηθησα λιγακι σ ευχαριστουμε που το μοιραστηκες μαζι μας!!

:-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Προσπαθησε να κανεις καποια πραγματακια που σε χαροποιουν εστω και προσκαιρα..

Μακαρι να ερθει γρηγορα η συλληψη ..γιατι αυτο το πραγμα καθε μηνα μοιαζει με σκωτσεζικο ντους:angry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακι μου ξερω οτι ειναι δυσκολο αλλα το θεμα θελει πολυ υπομονη και επιμονη....και καθολου αγχος....σου ευχομαι τα καλυτερα...φιλακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΑ ΕΚΑΝΕΣ ΚΑΙ ΕΓΡΑΨΕΣ ΑΥΤΟ ΤΟ ΘΕΜΑ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ Andri

ΕΙΜΑΙ ΚΙ ΕΓΩ ΣΤΗΝ ΙΔΙΑ ΦΑΣΗ ΚΑΙ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΑ ΑΔΙΑΘΕΤΗΣΩ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΤΟΝ ΟΡΜΟΝΙΚΟ ΜΙΑΣ ΚΑΙ ΤΟ ΣΠΕΡΜΑ ΕΙΝΑΙ ΕΝΤΑΞΕΙ

ΥΠΟΜΟΝΗ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΠΙΜΟΝΗ ΒΛΕΠΕΙΣ ΠΟΣΕΣ ΕΙΜΑΣΤΕ:(

ΘΑ ΕΡΘΕΙ ΚΑΙ ΓΙΑ ΕΜΑΣ Η ΩΡΑ;)

ΟΛΕΣ ΤΑ ΙΔΙΑ ΠΕΡΝΑΜΕ ΚΑΘΕ ΜΗΝΑ ΚΑΙ ΞΑΝΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ...

ΕΜΕΙΣ ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ ΠΟΥ ΤΟ ΜΟΙΡΑΖΕΣΑΙ ΜΑΖΙ ΜΑΣ

ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΛΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΣΕΝΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΟΛΕΣ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Andri έγραψε:

Δεν ξερω γιατι γραφω αυτο το θεμα.. νομιζω οτι αν και προσπαθω να το ελεξω αρχισα να μην τα καταφερνω..ειμαστε στην προσπαθεια απο τον οκτωβρη του 2007.. ακομα τιποτα.. ανακαλυψαμε μια δερματοειδη κυστη και εγινε αφαιρεση της απο την ωοθηκη τον Σεπτεβρη 2008.. 2μηνες επαιρνα ατισυλληπτικα και ηταν και ενας καλος τροπος να ρυθμισουμε την περιοδο.. απο τοτε εχω σταθερο κυκλο! τωρα μπηκαμε στην διαδικασια να ελεξουμε αν τελικα συμβαινει κατι.. θα κανω ορμονικες αναλυσεις και ο συζυγος μ ελεγχο σπερματος!! κατα τα αλλα ειμαι και εγω στην ιδια θεση με πολλες με εσας.. με την πρωτη καθυστερηση χαιρομαι και παλι απογοητευση.. κανω ονειρα καθε φορα που ξεκινα νεος κυκλος... χαλια ειμαι νομιζω!! σωστα?? σας ευχαριστω που μ επιτρεπετε να το μοιραζομαι μαζι σας!!ευχομαι σε ολες οτι καλυτερο!!! :kiss:

Αχ! Andri μου...Ειχα τα ιδια προβληματα...

Τον Σεπτε,βριο του 2004,εκανα αφαιρεση δερματοειδους κυστεως και αναπλαση ωοθηκων...Ηταν μια κατασταση σοβαρη...Τοτε ημουν μικρη και δεν με ενδιεφερε η αποκτηση παιδιων (ημουν 23 χρονων ακομα). Μετα οπως λες κι εγω ειχα σταθερο κυκλο (αντε το πολυ 35 ημερες ή το καλοκαιρι απο την θαλασσα 40 μερες).Ειχα επιτελους περιοδο...

4 χρονια μετα πολλοι γιατροι βρεθηκανε να μου πουν οτι η σαλπιγγα μου η μια ηταν υδροσαλπιγγα και δεν εδινε σωστα ωαρια...

Η απογοητευση ηταν μεγαλη ομως ηξερα μεσα μου οτι ο Θεος θα μου δωσει παιδι οταν πρεπει...Τον Ιουνιο (2008) εμαθα οτι ειμαι εγκυος και με τον αντρα μου δεν ειχαμε καν το μυαλο μας εκει...Απλα συνεβη...Η μικρη που τωρα την βλεπω στους υπερηχους καμαρωτη καμαρωτη τους ΔΙΕΨΕΥΣΕ ΟΛΟΥΣ...

Σου παραθετω την δικη μου εμπειρια για να δεις οτι η ζωη μας κανει δωρα απλα οχι οταν τα ζηταμε ισως αργοτερα...

ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ και μην ανησυχεις για τιποτα...

Υπομονη και προπαντως....Να αγαπας τον εαυτο σου και να μην αισθανεσαι

αγχος...Εισαι κι εσυ γεννημενη μαμα...οπως ολες μας.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΝDRI ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΑ ΟΛΑ ΟΣΑ ΓΡΑΦΕΙΣ.ΚΑΙ ΤΟ ΑΓΧΟΣ ΚΑΙ Η ΑΝΥΠΟΜΟΝΗΣΙΑ ΚΑΙ Η ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΣΗ ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΕΡΧΕΤΑΙ Η ΠΕΡΙΟΔΟΣ.ΤΑ ΠΕΡΑΣΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΟΝ ΚΑΙΡΟ ΠΟΥ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΣΑ.ΘΑ ΔΕΙΣ ΟΜΩΣ ΟΤΙ ΟΤΑΝ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΕΡΘΕΙ ΤΟ ΚΑΛΟ ΣΟΥ ΜΩΡΑΚΙ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΣΟΥ(ΠΟΥ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΜΟΥ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΠΟΛΥ ΠΟΛΥ ΣΥΝΤΟΜΑ)ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΘΑ ΤΑ ΞΕΧΑΣΕΙΣ.ΘΑ ΤΑ ΞΕΧΑΣΕΙΣ ΕΝΤΕΛΩΣ.ΠΡΙΝ ΛΙΓΕΣ ΜΕΡΕΣ ΔΙΑΒΑΖΑ ΚΑΤΙ ΠΑΛΙΕΣ ΜΟΥ ΔΗΜΟΣΙΕΥΣΕΙΣ ΑΠΟ ΤΟΝ ΚΑΙΡΟ ΠΟΥ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΣΑ ΚΑΙ ΜΟΥ ΦΑΙΝΟΝΤΑΝ ΤΟΣΟ ΜΑΚΡΙΝΑ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΕΓΡΑΦΑ..ΟΥΤΕ ΚΑΝ ΤΑ ΘΥΜΟΜΟΥΝΑ.ΥΠΜΟΝΗ ΘΕΛΕΙ ΚΑΙ ΛΙΓΑΚΙ ΑΥΤΟΕΛΕΓΧΟ ΚΑΙ ΘΑ ΔΕΙΣ ΠΟΥ ΣΥΝΤΟΜΑ Η ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΣΟΥ ΘΑ ΦΟΥΣΚΩΣΕΙ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Οταν με το καλο μεινεις εγκυος θα ξεχασεις ολη αυτη τη στενοχωρια που νιωθεις τωρα.Ειμαι σιγουρη πως θα γινεις μανουλα και μαλιστα πολυ πολυ γλυκια μανουλα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΝDRI ολα θα πανε καλα καπου εχθεσ ειπα οτι το 2009 θα ειναι ολο μωρακια και θα βγω αληθινη να δεισ με το καλο να δουμε φωτο του μωρο σου:)B)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑNDRI ΜΟΥ,

Είμαι σχεδόν στην ίδια φάση μ'εσένα! έχουμε κάνει με τον αντρούλη μου όλες τις εξετάσεις και όλα είναι οκ !! τώρα απλά προσπαθούμε (μιλάμε για πολύ προσπάθεια όμως εεε?? :) :) , κάθε 2 μέρες :) !! μπας και το πετύχουμε χιχι!!)

Εμένα να δεις άγχος που μ'έχει καταβάλει.! για να μη σου πω τι στεναχώριες περνάω.. ! η πλάκα ξέρεις ποια είναι ? ότι ολες οι φίλες μου σχεδόν είναι έγκυος ! μπορείς να φανταστείς πως νοιώθω? δεν ξεκολλάει το μυαλό μου απο το θέμα "μωρό" με τίποτα !

παρόλα αυτα εγω δεν χάνω το κουράγιο μου (και ευτυχώς ούτε ο άντρας μου ! ) το προσπαθούμε, έχουμε την αγάπη μας και όλα θα πάνε καλά !

και για σένα το ίδιο πιστεύω .... ΥΠΟΜΟΝΗ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΠΟΛΥ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ :) :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalimera antri mou...

Prwton min se pernei apo katw...

To kserw pws einai duskolo wmos prepei na kaneis upomoni agapi mou...

Na ksereis oti panta oti o theos einai megalos kai mas voithaei olous...

Min fwvasai to kalo pragma argei na erthei,,,Kai mas erxete ekei pou DEN TO PERIMENOUME...

Sou euxwme oti epithimeis agapi mou...

Ki ola ta kala...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΕΛΙΚΑ ΝΟΙΩΘΕΙΣ ΠΟΛΥ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΝΑ ΜΟΙΡΑΖΕΙΣ ΤΗΝ ΑΓΩΝΙΑ ΣΟΥ ΜΕ ΑΤΟΜΑ ΠΟΥ ΖΟΥΝ ΑΚΡΙΒΩΣ ΤΙΣ ΙΔΙΕΣ ΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ.

ΕΧΤΕΣ ΚΑΙ ΕΓΩ ΑΔΙΑΘΕΤΗΣΑ ΚΑΙ ΑΝΤΙ ΝΑ ΒΑΛΩ ΤΑ ΚΛΑΜΑΤΑ ΩΣ ΣΥΝΗΘΩΣ ΑΠΟ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΣΗ.ΝΕΥΡΙΑΣΑ..ΚΑΙ ΕΙΠΑ ΣΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΤΟ ΞΑΝΑΣΥΖΗΤΑΜΕ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΓΙΑΤΙ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΜΑΙ.

ΕΜΕΙΣ ΚΑΝΑΜΕ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ Κ ΕΚΕΙ ΕΙΝΑΙ ΠΟΥ ΝΕΥΡΙΑΖΕΙΣ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΓΙΑΤΙ ΛΕΣ ΣΥΝΕΧΩΣ ΑΦΟΥ ΕΙΝΑΙ ΟΛΑ ΕΝΤΑΞΗ ΓΙΑΤΙ?

ΜΙΑ ΞΑΔΕΡΦΗ ΜΟΥ ΕΚΑΝΕ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ ΚΑΙ ΤΙΣ ΕΚΑΝΑ ΕΓΩ ΤΙΣ ΕΝΕΣΕΙΣ ΑΧ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΙ ΕΛΕΓΑ ΑΠΟ ΜΕΣΑ ΜΟΥ ΝΑ ΜΗΝ ΤΡΑΒΗΞΩ ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΑΓΩΝΙΑ ΚΑΙ ΝΑ ΠΟΥ ΗΡΘΕ Η ΣΕΙΡΑ ΜΟΥ ΝΑ ΑΓΩΝΙΩ ΚΑΘΕ ΜΗΝΑ.

ΦΟΒΟΣ ΜΟΥ ΝΑ ΜΗΝ ΕΡΘΕΙ Η ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ ΝΑ ΛΙΓΟΣΤΕΨΟΥΝ ΟΙ ΕΛΠΙΔΕΣ ΓΙΑ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ.

Η ΞΑΔΕΡΦΗ ΜΟΥ ΤΩΡΑ ΓΕΝΝΗΣΕ ΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟ ΧΩΡΙΣ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ ΓΙΑΤΙ? ΔΕΝ ΕΙΧΕΣ ΑΝΧΟΣ!!ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΑΝΧΩΝΟΜΑΣΤΕ!ΑΛΛΑ ΠΩΣ ΝΑ ΤΟ ΑΠΟΒΑΛΟΥΜΕ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ANDRI ΜΟΥ Κ' ΕΓΩ ΜΙΑ ΑΠΟ ΤΙΣ ΠΟΛΛΕΣ ΚΟΠΕΛΕΣ ΠΟΥ ΣΕ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ Κ ΞΕΡΩ ΤΙ ΠΕΡΝΑΣ.

ΕΓΩ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ 9-10 ΜΗΝΕΣ ΚΑΠΟΥ ΕΚΕΙ ΕΙΧΑ ΠΟΛΥΚΗΣΤΗΚΕΣ ΩΟΘΗΚΕΣ ΣΧΕΔΟΝ ΚΑΘΕ ΔΙΜΗΝΟ ΠΑΩ Κ ΤΟ ΚΟΙΤΑΩ,ΕΚΑΝΑ Κ ΤΟΝ ΠΡΟΓΓΕΝΝΗΤΗΚΟ ΜΟΥ ΕΛΕΓΧΟ Κ ΟΛΑ ΚΑΛΑ.

ΤΟ ΞΕΡΩ ΠΩΣ ΕΧΟΥΜΕ ΑΚΟΜΑ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΑΛΛΑ ΕΧΟΥΜΕ ΠΙΣΤΗ, ΑΣΕ ΠΟΥ ΟΙ ΓΙΑΤΡΟΙ ΜΑΣ ΑΓΧΩΝΟΥΝ ΠΟΛΥ.

ΑΝ ΕΡΘΕΙ ΚΑΛΩΣ ΑΝ ΟΧΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ.

ΣΤΙΣ 10 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΠΕΡΙΟΔΟ ΘΑ ΔΟΥΜΕ...............:dry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ANDRI ΚΑΛΗΜΕΡΑ. ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΦΑΝΤΑΣΤΕΙΣ ΠΟΣΟ ΣΕ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ. ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΑΠΟ ΤΟ ΣΕΠΤΕΜΒΡΗ 2007 ΚΑΙ ΟΠΩΣ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙΣ ΤΙΠΟΤΑ. ΚΑΘΕ ΜΗΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΔΡΑΜΑΤΑ ΓΙΑΤΙ ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΜΟΥ ΕΧΟΥΝΕ ΦΤΑΣΕΙ ΣΤΑ ΟΡΙΑ ΤΟΥΣ!!! ΚΑΝΑΜΕ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ Η ΣΑΛΠΙΓΓΟΓΡΑΦΙΑ ΕΔΕΙΞΕ ΟΤΙ ΕΧΩ ΣΥΜΦΥΣΗ ΣΤΙΣ ΣΑΛΠΙΓΓΕΣ ΚΑΙ ΕΙΧΑ ΜΕΧΡΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΗΝΑ ΝΑ ΔΟΚΙΜΑΣΩ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΑ ΑΛΛΙΩΣ ΠΑΜΕ ΓΙΑ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ. ΑΔΙΑΘΕΤΗΣΑ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΚΟΜΜΑΤΙΑ ΓΙΑΤΙ ΟΛΗ ΤΗ =Ν ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΗΜΟΥΝ ΜΕ ΜΙΑ ΦΙΛΗ ΜΟΥ ΠΟΥ ΜΟΛΙΣ ΓΕΝΝΗΣΕ!!!! ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΝΑ ΣΟΥ ΠΕΡΙΓΡΑΨΩ ΤΑ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑΤΑ... ΤΡΕΛΑ ΝΕΥΡΑ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΚΛΑΜΑ!!! ΕΚΕΙ ΛΟΙΠΟΝ ΠΟΥ ΑΠΕΛΠΙΖΟΜΑΙ, ΜΟΛΙΣ ΠΕΡΑΣΟΥΝ ΟΙ ΠΡΩΤΕΣ ΗΜΕΡΕΣ ΞΑΝΑΠΕΡΝΩ ΤΑ ΠΑΝΩ ΜΟΥ ΚΑΙ ΛΕΩ ΟΤΙ ΟΙ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΕΣ ΣΥΝΕΧΙΖΟΝΤΑΙ ΓΙΑΤΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΘΕΛΩ ΕΝΑ ΠΑΙΔΑΚΙ ΚΑΙ ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΘΑ ΤΟ ΑΓΑΠΑΩ ΚΑΙ ΘΑ ΤΟ ΠΡΟΣΕΧΩ ΠΙΟ ΠΟΛΥ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΗ ΖΩΗ ΜΟΥ!!!! ΓΙ ΑΥΤΟ ΛΟΙΠΟΝ ΥΠΟΜΟΝΗ ΚΑΙ ΕΠΙΜΟΝΗ ΣΕ ΟΛΕΣ ΜΑΣ!!! ΚΑΙ ΓΙΑ ΚΑΤΙ ΠΟΙΟ ΧΑΡΟΥΜΕΝΟ ΠΑΡΑΘΕΤΩ ΜΙΑ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ ΠΟΥ ΜΟΥ ΣΤΕΙΛΑΝΕ ΣΗΜΕΡΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ ποσο σε καταλαβαινω.. και εγω στα ιδια ειμαι και δεν με ηρεμει τιποτα.. κανω διαφορα.. βαρεθηκα να ακουω συμβουλες απο ολους και αλλοι να μ λενε μα ποτε θα κανετε ενα παιδακι.. δραμα η κατασταση.. ευχαριστω πολυ που απαντησες.. σου ευχομαι οτι καλυτερο και να ερθει συντομα το μικρο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ ευχαριστω πολυ καλη μ.. ευχομαι με υγεια να ρθει η κορη σου και η ευτυχια να χιλιαπλασιαστει.. να σαι καλα..

Αννιώ έγραψε:

Andri έγραψε:

Αχ! Andri μου...Ειχα τα ιδια προβληματα...

Τον Σεπτε,βριο του 2004,εκανα αφαιρεση δερματοειδους κυστεως και αναπλαση ωοθηκων...Ηταν μια κατασταση σοβαρη...Τοτε ημουν μικρη και δεν με ενδιεφερε η αποκτηση παιδιων (ημουν 23 χρονων ακομα). Μετα οπως λες κι εγω ειχα σταθερο κυκλο (αντε το πολυ 35 ημερες ή το καλοκαιρι απο την θαλασσα 40 μερες).Ειχα επιτελους περιοδο...

4 χρονια μετα πολλοι γιατροι βρεθηκανε να μου πουν οτι η σαλπιγγα μου η μια ηταν υδροσαλπιγγα και δεν εδινε σωστα ωαρια...

Η απογοητευση ηταν μεγαλη ομως ηξερα μεσα μου οτι ο Θεος θα μου δωσει παιδι οταν πρεπει...Τον Ιουνιο (2008) εμαθα οτι ειμαι εγκυος και με τον αντρα μου δεν ειχαμε καν το μυαλο μας εκει...Απλα συνεβη...Η μικρη που τωρα την βλεπω στους υπερηχους καμαρωτη καμαρωτη τους ΔΙΕΨΕΥΣΕ ΟΛΟΥΣ...

Σου παραθετω την δικη μου εμπειρια για να δεις οτι η ζωη μας κανει δωρα απλα οχι οταν τα ζηταμε ισως αργοτερα...

ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ και μην ανησυχεις για τιποτα...

Υπομονη και προπαντως....Να αγαπας τον εαυτο σου και να μην αισθανεσαι

αγχος...Εισαι κι εσυ γεννημενη μαμα...οπως ολες μας.[/quote:279xuo89]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευχομαι να μην σου ρθει περιοδος και αυτη την φορα να μην ανωμαλια του κυκλου.. φιλακια και περιμενουμε νεα σου.. αν σου μεινει η διαθεση δηλαδη να μας πεις.. ελπιζω να ειναι ευχαριστα και να το φωναζεις.. φιλακια..

lesaki έγραψε:

ANDRI ΜΟΥ Κ' ΕΓΩ ΜΙΑ ΑΠΟ ΤΙΣ ΠΟΛΛΕΣ ΚΟΠΕΛΕΣ ΠΟΥ ΣΕ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ Κ ΞΕΡΩ ΤΙ ΠΕΡΝΑΣ.

ΕΓΩ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ 9-10 ΜΗΝΕΣ ΚΑΠΟΥ ΕΚΕΙ ΕΙΧΑ ΠΟΛΥΚΗΣΤΗΚΕΣ ΩΟΘΗΚΕΣ ΣΧΕΔΟΝ ΚΑΘΕ ΔΙΜΗΝΟ ΠΑΩ Κ ΤΟ ΚΟΙΤΑΩ,ΕΚΑΝΑ Κ ΤΟΝ ΠΡΟΓΓΕΝΝΗΤΗΚΟ ΜΟΥ ΕΛΕΓΧΟ Κ ΟΛΑ ΚΑΛΑ.

ΤΟ ΞΕΡΩ ΠΩΣ ΕΧΟΥΜΕ ΑΚΟΜΑ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΑΛΛΑ ΕΧΟΥΜΕ ΠΙΣΤΗ, ΑΣΕ ΠΟΥ ΟΙ ΓΙΑΤΡΟΙ ΜΑΣ ΑΓΧΩΝΟΥΝ ΠΟΛΥ.

ΑΝ ΕΡΘΕΙ ΚΑΛΩΣ ΑΝ ΟΧΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ.

ΣΤΙΣ 10 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΠΕΡΙΟΔΟ ΘΑ ΔΟΥΜΕ...............:dry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αντρη μου γλυκια γεια σου.που εισαι χαμενη??

καταλαβαινω την αγωνια σου κ ποσο θελεις ενα παιδακι τα χουμε πει αλλωστε..

απλα χαλαρωσε κ θα δεις που θαρθει οποτε θελει αυτο:) :)

ευχομαι το καλυτερο γιατι εισαι μια πολυ γλυκια κοπελα.φιλακια:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...