Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΛΕΚΙΘΙΚΟΣ ΣΑΚΟΣ


Recommended Posts

στις πριν 5 ώρες, ο/η Mummy2be είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ για την απάντηση σου!! 

Εύχομαι να πηγαίνουν όλα άψογα με τα διδυμάκια σου!! Πολύ θα ήθελα να είχα διδυμάκια κι εγώ, εχουμε και στην οικογένεια αλλά για την ώρα ε΄χουμε δει ένα σάκο μονο! Εκτός αν θα μας κρύβει καμία εκπληξη οταν φτάσουμε να δουμε τον λεκιθικό! 

Η αλήθεια ειναι πως έχω τρελή αγωνία, εύχομαι να γεμίσει ο ασκός μας και να δούμε τον λεκιθικό γιατί λίγο φοβήθηκα... 

ολα καλα ευχαριστω πολυ ειναι 1 ετους τωρα .ευχομαι να πανε ολα καλά και οτι επιθυμεις μεσα απο τη καρδια μου.λογικη η ανήσυχια σου αλλα  θεωρω δεν υπαρχει λογος να ανησυχεις.επισης μπορεις να πας πιο νωρις για υπερηχο δηλ 5 μαιου ωστε να μη περιμενεις 2 βδομαδες κ σε φαει η αγωνια! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Nefeliap είπε:

ολα καλα ευχαριστω πολυ ειναι 1 ετους τωρα .ευχομαι να πανε ολα καλά και οτι επιθυμεις μεσα απο τη καρδια μου.λογικη η ανήσυχια σου αλλα  θεωρω δεν υπαρχει λογος να ανησυχεις.επισης μπορεις να πας πιο νωρις για υπερηχο δηλ 5 μαιου ωστε να μη περιμενεις 2 βδομαδες κ σε φαει η αγωνια! 

Σε ευχαριστω πολυ πολυ!

Να χαιρεσαι τα κουκλάκια σου και να τα καμαρωνετε να μεγαλώνουν ευτυχισμένα, υγιή και να πραγματοποιούν τα ονειρα τους!!

Ναι, θα την καλεσω απο Δευτερα να το επισπεύσουμε, αν και θέλω να πιστεύω πως το σποράκι μας είναι στα χέρια της Παναγίας και θα παει καλα! ❤️ ❤️ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...