Μετάβαση σε περιεχόμενο

Του Δεκέμβρη αρχιμηνιά να φέρει πολλά γερά μωρά,,, πίστη, αγάπη και ελπίδα ,,,μια αγκαλιά μεγάλη ασπίδα!!! 🤞🙏⛪👶❤️


condios

Recommended Posts

ΠΙΝΑΚΑΚΙ ΜΕ ΜΕΛΛΟΝΤΙΚΕΣ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ❤️🍼🎂❤️

Maroulita? :20/01

diana8:?

Lacostaki:07/01

I want a baby:?

Pangipot:?

Sillia:?

Αννια27:?

Ευάγγελοςτ:05/01

misofeggaro:?

Mari84:?

Love13:?

Tzina819:?

PAPAEVA?

Elisa91:?

A&O:?

Αντρέα:?

Αννι:?

Nikol:23/11

 

 

Litsadi:10/01

 

Pixies:?

Kostef:30/12

Matilda94:08/12

ntinaki83:27/01

Marakii:22/01

Μt3508:14/11 

Ana1989:20/11 

geo2222:11/11 

Celine: 26/11 

Dina970:16/01

Επεξεργάστηκε από Lacostaki
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΙΝΑΚΑΚΙ ΜΕ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ🤰❤️🍼🎂

Ελενακι12: ΓΈΝΝΗΣΕ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ 29/06/20

🎂❤️

St3llina:Γέννησε αγορακι🍼💙

Frogel:Γέννησε κοριτσακι❤️🎂 

Princess28:ΓΕΝΝΗΣΕ:03/09/20 🍼💙

Evie2:ΓΕΝΝΗΣΕ κοριτσακι13/10/20🎂🎂

Mt3508: ΓΈΝΝΗΣΕ:3/8/20αγορακι💙😙

💗🎂💗

Mariaira:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Σαμανη:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Mt3508:ΓΕΝΝΗΣΕ:03/08/20:αγορακι👶

Tzortzina123:ΘΕΤΙΚΟ ΠΗΤ:23/08👶 

Whatever:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Xrita:ΘΕΤΙΚΟ👶 

LadyP:ΘΕΤΙΚΟ👶 

gorgona:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Fanioko: ΘΕΤΙΚΟ👶 

👶

Katerinaki_dm:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Denizz:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Ελενικον:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Marba:ΘΕΤΙΚΟ👶 

St33:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Μάσα:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Eirinik94:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Eiffel:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Hope19:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Kardoula1991:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Kallina:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Ioannastr:ΘΕΤΙΚΟ👶 

BASOULA2:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Σταυρι:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Μαρινα22:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Beatrice:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Lactaki:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Prinssc1313:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Smurff88:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Natasha24:ΘΕΤΙΚΟ👶 

DIAMANTW:ΘΕΤΙΚΟ👶 

ζουζούνα*: ΘΕΤΙΚΟ 👶

Clairy:ΘΕΤΙΚΟ👶 

billibas:ΘΕΤΙΚΟ 👶 

annie:ΘΕΤΙΚΟ👶 

anna90:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Starrr:ΘΕΤΙΚΟ👶 ΠΗΤ:05/07/21

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρόνια πολλά κορίτσια. Γεμάτα υγεία ευτυχία σε εσάς και στις οικογένειες σας. Εύχομαι σύντομα να κρατάτε όλες θετικά τεστακια ❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλά Χριστούγεννα κοριτσάκια μουυυυ χρόνια πολλά με υγεία και του χρόνου όλες με τα μωράκια σας αγκαλιά θα ευχηθώ.. @lactaki μουυυυ θα ξετρελαθεις με τις κορακλες σου όλα τέλεια να πάνε αγαπημένη μου..όντως τεράστιος ο έκτος αλλά οι επόμενοι θα περάσουν σαν νεράκι ούτε που θα το καταλάβεις..Μάρτιο θα γεννήσεις??? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Frogel είπε:

Καλά Χριστούγεννα κοριτσάκια μουυυυ χρόνια πολλά με υγεία και του χρόνου όλες με τα μωράκια σας αγκαλιά θα ευχηθώ.. @lactaki μουυυυ θα ξετρελαθεις με τις κορακλες σου όλα τέλεια να πάνε αγαπημένη μου..όντως τεράστιος ο έκτος αλλά οι επόμενοι θα περάσουν σαν νεράκι ούτε που θα το καταλάβεις..Μάρτιο θα γεννήσεις??? 

Καλά Χριστουγεννα με υγεία!!!!

Σ ευχαριστω κορίτσι μου να Σαι καλά!!!! σιγουρα θα τρελάνουμε τον μπαμπά μας.. 🤣🤣εχει 5 βδομαδες ο αριθμός για αυτό δε βγαίνει εύκολα, στη 2η είμαι ακόμα χαχα ..  Αρχές Απρίλη υπολογίζουμε με καισαρική , δεν έχουμε πει ακόμα ακριβή ημερομηνία αλλά στόχος είναι να φθάσουμε τις 36-37 εβδομάδες.. 🙏🙏❣️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρόνια πολλά!!!! Καλά Χριστούγεννα κορίτσια μου!! Εύχομαι το 2021 να είναι ένα έτος με πολλά θετικά τεστ...όμορφες εγκυμοσύνες, πολλά μωρουδιστικα κλάματα, αγκαλιές, ζουζουνιες και αταξίες!!! Μα πάνω από όλα να είναι ένα έτος γεμάτο Υγεία, ένα έτος που θα μας δώσει απλόχερα ο,τι μας στέρησε το φετινό!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 ώρες, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Αυτό θα πει ψυχολογικός πόλεμος! Την άτιμη! Αφού ξεκίνησαν τα πονάκια όμως ίσως σου έρθει όπου να ναι. Μάλλον θα είναι κάποια αλλαγή στον κύκλο σου. Δεν πειράζει ntinaki μου ο άλλος μήνας θα είναι ο τυχερός!😉

καλησπερα!!ακομη να ερθει η ρημαδα...σταματησαν και οι πονοι...ελπιζω μονο να μην ξανααλλαξει ο κυκλος και παει στις 40 μερες🤣🤣αντε να ερθει να ησυχασουμε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η lactaki είπε:

Καλά Χριστουγεννα με υγεία!!!!

Σ ευχαριστω κορίτσι μου να Σαι καλά!!!! σιγουρα θα τρελάνουμε τον μπαμπά μας.. 🤣🤣εχει 5 βδομαδες ο αριθμός για αυτό δε βγαίνει εύκολα, στη 2η είμαι ακόμα χαχα ..  Αρχές Απρίλη υπολογίζουμε με καισαρική , δεν έχουμε πει ακόμα ακριβή ημερομηνία αλλά στόχος είναι να φθάσουμε τις 36-37 εβδομάδες.. 🙏🙏❣️

Και κριαρινες ωχ ωχ ωχ θα κάνουν δυναμική είσοδο οι κοριτσαρες σου. Όλα καλά θα πάνε αγαπημένη μου και μετά θα αρχίσει το πιο τέλειο.. ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Frogel είπε:

Και κριαρινες ωχ ωχ ωχ θα κάνουν δυναμική είσοδο οι κοριτσαρες σου. Όλα καλά θα πάνε αγαπημένη μου και μετά θα αρχίσει το πιο τέλειο.. ❤️

Σ ευχαριστω πολυυ πολύ φιλη... ανυπομονούμε να περάσει ο καιρός.. να έρθουν στην ώρα τους πάνω απ' όλα, να τις γνωρίσουμε  κ να το ζήσουμε όλο αυτό...👶👶🙏🙏 Χμμμ με κρύους τώρα που το λες δεν έχω ιδιαίτερη εμπειρία κ γνωριμία χαχαχα...μια κ καλή 🤣🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η lactaki είπε:

Σ ευχαριστω πολυυ πολύ φιλη... ανυπομονούμε να περάσει ο καιρός.. να έρθουν στην ώρα τους πάνω απ' όλα, να τις γνωρίσουμε  κ να το ζήσουμε όλο αυτό...👶👶🙏🙏 Χμμμ με κρύους τώρα που το λες δεν έχω ιδιαίτερη εμπειρία κ γνωριμία χαχαχα...μια κ καλή 🤣🤣

Μια και καλή δε θα πει τίποτα..πάντως οσους Κριούς ξέρω ήταν πολύ καλά σαν παιδιά..τα αγόρια μπορεί να παιδευουνε αλλά εσένα θα σε έχουν στα πούπουλα χαχαχαχαχαχαχα..μαζί με τη Σταύρι είστε κοντά κοντά ε??τι καλαααα..όλα καλά θα πάνε φίλη μου ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πάντως κορίτσια τελικά είναι κακό να έχεις τεστακια εγκυμοσύνης σπίτι εγώ έχω τρία που ήταν δώρο με τα τεστακια ωορρηξίας και δεν νομίζω ότι θα κρατηθώ μέχρι την μέρα που περιμένω περίοδο είδη με φωνάζουν από το ντουλάπι... παραλογισμός το ξέρω...2 μέρες μετά το θετικό ωορρηξίας ούτε εμφύτευση δεν έχει προλάβει να γίνει...αν έχουμε καταφέρει κάτι... ελπίζω να καταφέρω να συγκρατήσω μέχρι την μέρα της αναμενόμενης περιοδου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η Frogel είπε:

Μια και καλή δε θα πει τίποτα..πάντως οσους Κριούς ξέρω ήταν πολύ καλά σαν παιδιά..τα αγόρια μπορεί να παιδευουνε αλλά εσένα θα σε έχουν στα πούπουλα χαχαχαχαχαχαχα..μαζί με τη Σταύρι είστε κοντά κοντά ε??τι καλαααα..όλα καλά θα πάνε φίλη μου ❤️

Χαχα καλά παιδιά ε?? Στη κοιλιά μου γίνεται πόλεμος πάντως στους υπερηχους η μία βαράει την άλλη 🤣🤣🤣 ελπίζω να είναι ήρεμες όταν βγουν..γερες να ναι.  Είμαστε κοντά με τη Σταυρί ναι , λόγω καίσαρικης εγώ την πλησιάζω ακόμα πιο πολύ μη σ πω στο τέλος θα είμαστε κ στον ίδιο θάλαμο χαχαχα... Είμαστε απ' το ίδιο μέρος γνωριζόμαστε για αυτό το λέω.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Lacostaki είπε:

Πάντως κορίτσια τελικά είναι κακό να έχεις τεστακια εγκυμοσύνης σπίτι εγώ έχω τρία που ήταν δώρο με τα τεστακια ωορρηξίας και δεν νομίζω ότι θα κρατηθώ μέχρι την μέρα που περιμένω περίοδο είδη με φωνάζουν από το ντουλάπι... παραλογισμός το ξέρω...2 μέρες μετά το θετικό ωορρηξίας ούτε εμφύτευση δεν έχει προλάβει να γίνει...αν έχουμε καταφέρει κάτι... ελπίζω να καταφέρω να συγκρατήσω μέχρι την μέρα της αναμενόμενης περιοδου

Μια από τα ίδια lacostaki μου! Έπαιρνα 10 τεστ ωορρηξίας και 10 εγκυμοσύνης και της εγκυμοσύνης τελείωναν γρηγορότερα από τα άλλα!😆😆 Πραγματικά είναι πολύ δύσκολο να συγκρατηθείς! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Μια από τα ίδια lacostaki μου! Έπαιρνα 10 τεστ ωορρηξίας και 10 εγκυμοσύνης και της εγκυμοσύνης τελείωναν γρηγορότερα από τα άλλα!😆😆 Πραγματικά είναι πολύ δύσκολο να συγκρατηθείς! 

Ελπίζω να συγκρατηθω...🤣Πάντως τα αγοράκια τα έχω άφθονα μέσα μου 5 μέρες σερί επαφές και για να το πω ποιο σωστά 8 μέρες με μια μέρα διάλειμμα...ελπίζω μόνο να μην τεμπελιασει το κοριτσάκι....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Lacostaki είπε:

Ελπίζω να συγκρατηθω...🤣Πάντως τα αγοράκια τα έχω άφθονα μέσα μου 5 μέρες σερί επαφές και για να το πω ποιο σωστά 8 μέρες με μια μέρα διάλειμμα...ελπίζω μόνο να μην τεμπελιασει το κοριτσάκι....

Καλημέρα,,, εύγε,,, μπράβο,,,μόνο περήφανη αισθάνομαι!!!!! Τουλάχιστον διδυμακια με τόσο υλικό ε?!? 🤞🙏👶❤️👶❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η condios είπε:

Καλημέρα,,, εύγε,,, μπράβο,,,μόνο περήφανη αισθάνομαι!!!!! Τουλάχιστον διδυμακια με τόσο υλικό ε?!? 🤞🙏👶❤️👶❤️

Αχ δεν μπορώ να σκέφτομαι τέτοια πράγματα θα αγχωθω....έχουμε που έχουμε ιστορικό δυδιμων στην οικογένεια....ας έρθει με το καλό το ένα και μια χαρά είμαστε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Lacostaki είπε:

Αχ δεν μπορώ να σκέφτομαι τέτοια πράγματα θα αγχωθω....έχουμε που έχουμε ιστορικό δυδιμων στην οικογένεια....ας έρθει με το καλό το ένα και μια χαρά είμαστε!!!

Γενικότερα καλό είναι να μη σκεφτόμαστε,,, αλλά επειδή αυτό δε γίνεται εγώ θα σου ευχηθώ απλά ότι είναι να έρθει να έρθει είτε μόνο του είτε με παρέα αρκεί να είναι γερό/α 🤞🙏👶❤️👶❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρόνια πολλά κορίτσια! Εύχομαι ο νέος χρόνος να μας φέρει σε  όλες  φουσκωμένες κοιλίτσες και σύντομα να γίνουμε μανούλες!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε κορίτσια προχθές είδα ένα ανησυχιτικο μύνημα από την @Princess1312 αλλά όταν μπήκα να το διαβάσω μου έβγαζε σφάλμα στην σελίδα...έχουμε μήπως κανένα νέο;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Lacostaki είπε:

Βρε κορίτσια προχθές είδα ένα ανησυχιτικο μύνημα από την @Princess1312 αλλά όταν μπήκα να το διαβάσω μου έβγαζε σφάλμα στην σελίδα...έχουμε μήπως κανένα νέο;

Καλησπέρα κορίτσι μ είχε δύο μέρες που δεν ένιωθα το μωρό μ το ένιωσα μετα αλλά οχι και δυνατά και είχα αγχοθει πολύ τώρα την τριτη θα πάω για β επιπέδου μακάρι να είναι όλα καλα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 λεπτά, ο/η Princess1312 είπε:

Καλησπέρα κορίτσι μ είχε δύο μέρες που δεν ένιωθα το μωρό μ το ένιωσα μετα αλλά οχι και δυνατά και είχα αγχοθει πολύ τώρα την τριτη θα πάω για β επιπέδου μακάρι να είναι όλα καλα 

Βρε μην αγχώνεσαι τόσο , λογικό είναι κ σε καταλαβαίνω αλλά λογικό είναι να μη το νιώθεις τόσο έντονα. Εγώ με δίδυμα κ ξεκίνησα απ' την 20η αμυδρά κ τώρα 23η τα νιώθω αλλά όχι ότι τρώω κ κλωτσιες να τις καταλάβει κ ο μπαμπάς δλδ.. 2 φορές μόνο το ένιωσε. Αν είχες κάτι αν παθαίνες κάτι θα είχες κ κάποιο σύμπτωμα , μακριά απο εμάς. Εχουν περάσει οι μήνες έχει περάσει τον κίνδυνο του πρώτου  τριμήνου , θα κάνεις τη β επιπέδου κ θα ναι όλα καλά.. απόλαυσε την εγκυμοσύνη σου.. σιγουρα όλες αγχωνόμαστε αλλά δε κάνει καλό. Στο λέω γιατί σ βλέπω ότι συνέχεια σε ανησυχεί κάτι για αυτό!! Με όλη μου την αγάπη το λέω κ το ξέρεις.. 👶💞

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

Βρε μην αγχώνεσαι τόσο , λογικό είναι κ σε καταλαβαίνω αλλά λογικό είναι να μη το νιώθεις τόσο έντονα. Εγώ με δίδυμα κ ξεκίνησα απ' την 20η αμυδρά κ τώρα 23η τα νιώθω αλλά όχι ότι τρώω κ κλωτσιες να τις καταλάβει κ ο μπαμπάς δλδ.. 2 φορές μόνο το ένιωσε. Αν είχες κάτι αν παθαίνες κάτι θα είχες κ κάποιο σύμπτωμα , μακριά απο εμάς. Εχουν περάσει οι μήνες έχει περάσει τον κίνδυνο του πρώτου  τριμήνου , θα κάνεις τη β επιπέδου κ θα ναι όλα καλά.. απόλαυσε την εγκυμοσύνη σου.. σιγουρα όλες αγχωνόμαστε αλλά δε κάνει καλό. Στο λέω γιατί σ βλέπω ότι συνέχεια σε ανησυχεί κάτι για αυτό!! Με όλη μου την αγάπη το λέω κ το ξέρεις.. 👶💞

Αχ τα διδυμακια σου.. ❤ ναι το ξέρω θέλω να πάω να δω πως ολά είναι σίγουρα καλά και να είμαι ήρεμη επιτέλους ❤ ξέρω οτι μ το λες με την αγάπη σου απλα μετα από 2 αποβολές τα παντα με ανησυχούν

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπέρα!!εκανε την εμφάνιση της δειλα δειλα η ακατανομαστη μετα απο πόσες μερες καθυστερηση!!κάτι ηξερε ο αντρας μου που με ξυπνησε 2 η ωρα τη νυχτα που του ηρθε η ορεξη για τρελιτσες🤣🤣... @Lacostaki βαλε με για 27/1 και οσον αφορα τα τεστ εγκυμοσυνης εγω επαψα να εχω σπιτι γιατι τα εκανα συνεχεια λες και ηταν τεστ ωορρηξίας🤣🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Princess1312 είπε:

Καλησπέρα κορίτσι μ είχε δύο μέρες που δεν ένιωθα το μωρό μ το ένιωσα μετα αλλά οχι και δυνατά και είχα αγχοθει πολύ τώρα την τριτη θα πάω για β επιπέδου μακάρι να είναι όλα καλα 

Σε ποια εβδομάδα είσαι κορίτσι μου? Ελπίζω να είναι όλα καλά θα περιμένουμε νέα σου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...