Μετάβαση σε περιεχόμενο

Του Δεκέμβρη αρχιμηνιά να φέρει πολλά γερά μωρά,,, πίστη, αγάπη και ελπίδα ,,,μια αγκαλιά μεγάλη ασπίδα!!! 🤞🙏⛪👶❤️


condios

Recommended Posts

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Taggeris είπε:

Είσαι έτοιμη!!

1η φορά το κατούρημα γίνεται απόλαυση!!!!!!!!! 😂🤣 Καλές βραδιές φίλη @Lacostaki!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Lacostaki είπε:

Καλησπέρα κορίτσια αυτό είναι το σημερινό τεστακι

IMG_20201223_153524.jpg

Έχεις ακόμα...αύριο θα δεις ποιό έντονο 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Lacostaki είπε:

Καλησπέρα κορίτσια αυτό είναι το σημερινό τεστακι

IMG_20201223_153524.jpg

Κάνε ένα και κατά τις 8 αν είναι στις 3 αυτό. Εμένα συνήθως την ημέρα που βλέπω τόσο έντονο σε λίγες ώρες μέσα γίνεται η κορυφωση της ορμόνης. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 45 λεπτά, ο/η Kostef είπε:

Κάνε ένα και κατά τις 8 αν είναι στις 3 αυτό. Εμένα συνήθως την ημέρα που βλέπω τόσο έντονο σε λίγες ώρες μέσα γίνεται η κορυφωση της ορμόνης. 

Έχω άλλο ένα για αύριο...αν βγει πιο αχνό από το σημερινό θα σημάνει ότι η ωορρηξία έγινε το βράδυ αλλά κανένα πρόβλημα την επαφή μας την είχαμε οπότε είμαι καλυμμένη για σήμερα και αύριο είναι παραμονή Χριστουγέννων δεν θα αφήσουμε τη μέρα να πάει χαμένη........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η condios είπε:

1η φορά το κατούρημα γίνεται απόλαυση!!!!!!!!! 😂🤣 Καλές βραδιές φίλη @Lacostaki!!!!!!!!!

Ευχαριστώ φίλη.....με πήρε η μάνα μου να πάμε να κάνουμε μαζί παραμονή Χριστουγέννων αλλά της είπα ότι δεν μπορούμε....σιγά που θα έχω την ευκαιρία να πέσει η ωορρηξία παραμονη Χριστουγέννων που δεν δουλεύει ο αντρουλης μου την επόμενη και θα τρέχω για τραπεζωματα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Lacostaki είπε:

Έχω άλλο ένα για αύριο...αν βγει πιο αχνό από το σημερινό θα σημάνει ότι η ωορρηξία έγινε το βράδυ αλλά κανένα πρόβλημα την επαφή μας την είχαμε οπότε είμαι καλυμμένη για σήμερα και αύριο είναι παραμονή Χριστουγέννων δεν θα αφήσουμε τη μέρα να πάει χαμένη........

Όταν δεις θετικό μετά από 24 ώρες γίνεται η ωορρηξια.... Δηλ αν είναι σήμερα το θετικό σου αύριο βράδυ πρέπει να δεις επαφή. Εάν δεις αύριο πιο σκούρο. Μεθαύριο βράδυ επαφή... Γενικά έχε επαφές αύριο μεθαύριο. Κ θα είσαι οκ!!. Όταν δεις να γίνεται αχνό μετά από θετικό τότε είναι η ωορρηξια σου. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ κορίτσια αυτό το μήνα βρήκα το θετικό 12.30 το πρωι και οταν ξανά έκανα στις 7 το απόγευμα είχε ήδη αρχίσει να πεφτει. Μετά τον επόμενο πρωινο δεν ξανά έκανα αλλά μόλις σηκώθηκα είχα πονο στη μέση ήμουν κάπως περιεργα. Υπάρχει περιπτωση να έγινε η ωορρηξία αργά το βράδυ του θετικου? Με συμφέρει ναν έγινε τότε από άποψη επαφών χαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Kostef είπε:

Εγώ κορίτσια αυτό το μήνα βρήκα το θετικό 12.30 το πρωι και οταν ξανά έκανα στις 7 το απόγευμα είχε ήδη αρχίσει να πεφτει. Μετά τον επόμενο πρωινο δεν ξανά έκανα αλλά μόλις σηκώθηκα είχα πονο στη μέση ήμουν κάπως περιεργα. Υπάρχει περιπτωση να έγινε η ωορρηξία αργά το βράδυ του θετικου? Με συμφέρει ναν έγινε τότε από άποψη επαφών χαχα

Ξεκινά 24 ώρες περίπου μετά το θετικό. Κ η ωορρηξια διαρκεί άλλες 24 ώρες. Δηλ αντε να ξεκίνησε η ωορρηξια 12 τα μεσάνυχτα κ το πρωί που ένιωσες τον πόνο έως το βράδυ παρέμενες γόνιμη!. Αλλά οκ και καλά λένε ότι ζει το σπέρμα.... Εγώ είχα επαφή την προηγούμενη της ωορρηξιας. Κ τις δύο επόμενες μέρες. Μετά καύση κ μετά ξανά επαφή... Σε αυτό μη με ρωτήσεις. Δεν ξέρω πότε εγινε🤣😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 34 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Όταν δεις θετικό μετά από 24 ώρες γίνεται η ωορρηξια.... Δηλ αν είναι σήμερα το θετικό σου αύριο βράδυ πρέπει να δεις επαφή. Εάν δεις αύριο πιο σκούρο. Μεθαύριο βράδυ επαφή... Γενικά έχε επαφές αύριο μεθαύριο. Κ θα είσαι οκ!!. Όταν δεις να γίνεται αχνό μετά από θετικό τότε είναι η ωορρηξια σου. 

Έχω ένα τελευταίο τεστακι για αύριο αν βρω το θετικό έχει καλώς αν όχι δεν πειράζει συνεχιζουμε να περνάμε καλά έτσι κι αλλιώς τις επαφές τις έχουμε ασχετα με τα τεστακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 26 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Ξεκινά 24 ώρες περίπου μετά το θετικό. Κ η ωορρηξια διαρκεί άλλες 24 ώρες. Δηλ αντε να ξεκίνησε η ωορρηξια 12 τα μεσάνυχτα κ το πρωί που ένιωσες τον πόνο έως το βράδυ παρέμενες γόνιμη!. Αλλά οκ και καλά λένε ότι ζει το σπέρμα.... Εγώ είχα επαφή την προηγούμενη της ωορρηξιας. Κ τις δύο επόμενες μέρες. Μετά καύση κ μετά ξανά επαφή... Σε αυτό μη με ρωτήσεις. Δεν ξέρω πότε εγινε🤣😂

Αντε να δουμε τι καναμε αυτό το μήνα. Πάντως πρεπει να έχεις και τυχη σε αυτό το θέμα. Γυρισα πισω στην εφαρμογή που έχω και κοίταγα τους προηγουμένους μήνες ειχα 2-3 μήνες με σερί επαφές στην ωορρηξία και δεν έμεινα!! Πάντως μου έκανε εντυπωση ότι κατεβαινε τόσο γρήγορα... Μακάρι να είναι έτσι κ να ζουν τα αγοράκια πολλες μέρες!!! Θα ξέρω σε μια εβδομάδα χαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Kostef είπε:

Αντε να δουμε τι καναμε αυτό το μήνα. Πάντως πρεπει να έχεις και τυχη σε αυτό το θέμα. Γυρισα πισω στην εφαρμογή που έχω και κοίταγα τους προηγουμένους μήνες ειχα 2-3 μήνες με σερί επαφές στην ωορρηξία και δεν έμεινα!! Πάντως μου έκανε εντυπωση ότι κατεβαινε τόσο γρήγορα... Μακάρι να είναι έτσι κ να ζουν τα αγοράκια πολλες μέρες!!! Θα ξέρω σε μια εβδομάδα χαχα

Λένε ότι το σπέρμα ζει 3 με 5 μέρες (αυτές είναι οι αδικίες της φύσης) και φυσικά χρειάζεται τύχη και μάλιστα μεγάλη γιατί δεν αρκεί μόνο να γίνει η σύλληψη αυτό ίσως και να είναι το εύκολο κομμάτι το δύσκολο είναι να γίνει η εμφύτευση

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 38 λεπτά, ο/η Lacostaki είπε:

Λένε ότι το σπέρμα ζει 3 με 5 μέρες (αυτές είναι οι αδικίες της φύσης) και φυσικά χρειάζεται τύχη και μάλιστα μεγάλη γιατί δεν αρκεί μόνο να γίνει η σύλληψη αυτό ίσως και να είναι το εύκολο κομμάτι το δύσκολο είναι να γίνει η εμφύτευση

Εμένα μάλλον το δυσκολο κομμάτι θα είναι να είναι καλό το ωάριο.... Τρέμω ακόμα κ εμφυτευση να πετυχω για το τι θα ακολουθήσει 😞

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Είδαμε το σπορακι μας!!!! Χτυπάει η καρδούλα, την είδαμε να χτυπάει!! Απλά δεν την ακούσαμε!! Όλα καλά, όλα τέλεια είπε η γιατρός!!! Επόμενο ραντεβού 12/1 !!!!

20201223_234901.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η anna90 είπε:

Είδαμε το σπορακι μας!!!! Χτυπάει η καρδούλα, την είδαμε να χτυπάει!! Απλά δεν την ακούσαμε!! Όλα καλά, όλα τέλεια είπε η γιατρός!!! Επόμενο ραντεβού 12/1 !!!!

20201223_234901.jpg

Πωπω τι τέλεια!!! Όλα καλά να πανε!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 59 λεπτά, ο/η anna90 είπε:

Είδαμε το σπορακι μας!!!! Χτυπάει η καρδούλα, την είδαμε να χτυπάει!! Απλά δεν την ακούσαμε!! Όλα καλά, όλα τέλεια είπε η γιατρός!!! Επόμενο ραντεβού 12/1 !!!!

20201223_234901.jpg

Συγχαρητήρια κοριτσάκι μου η ποιό όμορφη φωτογραφία που είδα εδώ και μήνες 😇🧡❣καλή εγκυμοσύνη να έχεις. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Kostef είπε:

Αντε να δουμε τι καναμε αυτό το μήνα. Πάντως πρεπει να έχεις και τυχη σε αυτό το θέμα. Γυρισα πισω στην εφαρμογή που έχω και κοίταγα τους προηγουμένους μήνες ειχα 2-3 μήνες με σερί επαφές στην ωορρηξία και δεν έμεινα!! Πάντως μου έκανε εντυπωση ότι κατεβαινε τόσο γρήγορα... Μακάρι να είναι έτσι κ να ζουν τα αγοράκια πολλες μέρες!!! Θα ξέρω σε μια εβδομάδα χαχα

Εννοείται. Φουλ τύχη.... Εννοείται.... Σε αυτό έχεις δίκιο. Κ σε κάθε κύκλο έχουμε περίπου 20% πιθανότητα... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια καλά Χριστούγεννα να έχουμε!!! Να σας ρωτήσω κάτι εσάς που ξέρετε από τεστακια....έχω ένα τελευταίο για σήμερα να το κάνω την ίδια ώρα που το έκανα εχθές ή να το κάνω πιο νωρίς;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η anna90 είπε:

Είδαμε το σπορακι μας!!!! Χτυπάει η καρδούλα, την είδαμε να χτυπάει!! Απλά δεν την ακούσαμε!! Όλα καλά, όλα τέλεια είπε η γιατρός!!! Επόμενο ραντεβού 12/1 !!!!

20201223_234901.jpg

Ο πιο ωραίος ήχος !!!! Μπράβο,,,υπέροχα!!!! Απολαύστε τις γιορτές σας παρέα με την καρδούλα σας να χτυπάει εκεί και να κρατιέται ζεστό και γερό !!!! Πόσο ωραία εικόνα μας έστειλες !!!! 🤞🙏❤️👶 Καλά Χριστούγεννα με υγεια !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια!!εγω εχω ακομη καθυστερηση 6η μερα σημερα..χθες εκανα χοριακη αρνητικη αλλα δεν πειραζει γιατι ετσι θα εχουμε επαφες με το συζυγο μεχρι να ερθει η ρημαδα!!χρονια πολλα και καλα Χριστούγεννα να εχουμε!!!να περάσετε ολες τελεια  ευχομαι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Κορίτσια πηγα κ εγώ γιατρό σήμερα! Ολα καλά μας είπε.  Τράχηλο με εξέτασε κολπικά 36.  Πολύ ζωηρή μας είπε ήταν η μπεμπούλα μας👧🏼🎀 Βγήκαν κ τα αποτελέσματα απο Νιπτ ολα καλά κ εκει.  Για την καλλιέργεια μ είπε αφου αγχώνομαι κ το σκεφτομαι να παω σε δεκα μερες να την κανω γιατι δεν μπορούσε σημερα να συνταγογράφησει. Β επιπέδου μετα τις 18/6 μ ειπε να κλείσω ραντεβου 
    • Έλα ρρρεεεέ!! Να τα χαίρεσαι πραγματικά!! Αχχχχχ.. πόσο χαίρομαι για εσάς βρε Κατερίνα μου!!! Πολύ συγκινήθηκα και γέλασα με τις περιγραφές σου!! Φτου φτου φτου τα παιδάκια υγεία να έχουν πάντα στη ζωή τους!! Να είστε και εσείς πάντα καλά να τα καμαρώνετε για μια ολόκληρη ζωή!!🥰 Εγώ ακόμα εδώ στον αγώνα για ένα παιδάκι, όπως τα ήξερες, δεν άλλαξε κάτι.. αν και καταφέραμε μια εγκυμοσύνη πέρσι δυστυχώς σταμάτησε η καρδούλα του μερικές μέρες πριν την αυχενική.. αλλά έχει η ζωή..! Θα έρθει κάποια στιγμή! Και αν όχι, καλά να είμαστε με τον άντρα μου, υγιείς και αγαπημένοι..!
    • Καρότσι ψάχνω τώρα!!! Μάρσιπο και καλαθούνα θα μου φέρουν!
    • Ααα εγω μπρούμυτα δεν μπορούσα ποτε να κοιμηθώ νιωθω δεν μπορω να παρω ανάσα 😅 ναι είναι θέμα τώρα αυτό είναι η αλήθεια.. αν δεν βολεύεσαι για να κοιμηθείς.. και όσο μεγαλώνει η κοιλιά ακόμα πιο ζόρι
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...