Μετάβαση σε περιεχόμενο

Του Δεκέμβρη αρχιμηνιά να φέρει πολλά γερά μωρά,,, πίστη, αγάπη και ελπίδα ,,,μια αγκαλιά μεγάλη ασπίδα!!! 🤞🙏⛪👶❤️


condios

Recommended Posts

στις πριν 21 λεπτά, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Κορίτσια μου έκανα πριν καμιά ώρα αλλά βγήκε η ίδια γραμμή. Ήπια όμως νερό γιατί είχα πάει για περπάτημα και δεν άντεξα. Άρχισαν όμως πιο έντονα πονάκια. Ελπίζω για ένα καλύτερο αύριο!

Μια που πιάσαμε τους άντρες κορίτσια να πω και για το καμάρι μου. 4:30 είχα ραντεβού για περπάτημα 4:25 τον έπιασε και ήθελε να με εκμεταλλευτεί!😆 Καταλαβαίνετε;😄 Όπα βρε φίλε του λέω τρώω που τρώω τις σοκολάτες μου άσε να το κάνω με λιγότερες τύψεις! Καλό είναι να γυμνάζομαι και λίγο. Κι αυτό τι είναι μου απαντάει! 🤭

Άλλο 10 λεπτά άλλο μια ώρα του απαντάω! Ακόμα μούτρα μου κρατάει!😆😆😆😆😆

 

IMG_20201220_203101.jpg

Είναι ότι εσείς έχετε και τον μικρό οπότε οι επαφές σας πρέπει να είναι σύντομες....γιατί εμείς που είμαστε οι δύο μας μισάωρο είναι τα γρήγορα μας....εγώ πάντως δεν θα άφηνα την ευκαιρία να πάει χαμένη θα έπαιρνα ένα τηλέφωνο και θα έλεγα θα αργήσω λιγο🤪

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 56 λεπτά, ο/η ntinaki83 είπε:

πριν μιλαγαμε οτι επειδη ακομη η περιοδος ειναι άφαντη κ του ελεγα αν ειναι να παω για χοριακη αν αργησει κ αλλο κ μου λεει πηγαινε μετα τα Χριστούγεννα🤣🤣🤣🤣 καλα λεω μιλας σοβαρα εγω μεχρι τριτη θα περιμενω αλλιως τεταρτη πηγα να κανω...κ μου λεει μη βιαζεσαι...βεβαια πιστευω οτι θελει να περασουν μερες λογω της βιοχημικης που μεσα σε 5 μερες τα ζησαμε ολα!

Καλέ μια χαρά τον βρίσκω ο δικός μου ούτε καν έχει καταλάβει τι είναι η χοριακη εδώ δεν μπορεί να καταλάβει τι εννοούμε όταν λέμε είμαι στις γόνιμες.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Lacostaki είπε:

Είναι ότι εσείς έχετε και τον μικρό οπότε οι επαφές σας πρέπει να είναι σύντομες....γιατί εμείς που είμαστε οι δύο μας μισάωρο είναι τα γρήγορα μας....εγώ πάντως δεν θα άφηνα την ευκαιρία να πάει χαμένη θα έπαιρνα ένα τηλέφωνο και θα έλεγα θα αργήσω λιγο🤪

Ακριβώς! Με τον μικρό στο σαλόνι και το 10λεπρο πολύ το λες!🤭😄 Μόνο όταν κοιμάται νωρίς! Εδώ γελάμε!😆😆😆😆😆 είμαστε άνετοι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 32 λεπτά, ο/η Lacostaki είπε:

Καλέ μια χαρά τον βρίσκω ο δικός μου ούτε καν έχει καταλάβει τι είναι η χοριακη εδώ δεν μπορεί να καταλάβει τι εννοούμε όταν λέμε είμαι στις γόνιμες.....

εμενα τα εμαθε με τη βιοχημικη...οταν του ειπα οτι δεν ανεβαινε η χοριακη εκατσε ο γλυκος μου κ εψαξε στο ιντερνετ για τη χοριακη και αν θα μπορουσε κατι να γινει να παει καλα...κ για γονιμες ξερει και ολα..και καθεται κ τα εξηγει κ στους φίλους του🤣🤣🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Κορίτσια μου έκανα πριν καμιά ώρα αλλά βγήκε η ίδια γραμμή. Ήπια όμως νερό γιατί είχα πάει για περπάτημα και δεν άντεξα. Άρχισαν όμως πιο έντονα πονάκια. Ελπίζω για ένα καλύτερο αύριο!

Μια που πιάσαμε τους άντρες κορίτσια να πω και για το καμάρι μου. 4:30 είχα ραντεβού για περπάτημα 4:25 τον έπιασε και ήθελε να με εκμεταλλευτεί!😆 Καταλαβαίνετε;😄 Όπα βρε φίλε του λέω τρώω που τρώω τις σοκολάτες μου άσε να το κάνω με λιγότερες τύψεις! Καλό είναι να γυμνάζομαι και λίγο. Κι αυτό τι είναι μου απαντάει! 🤭

Άλλο 10 λεπτά άλλο μια ώρα του απαντάω! Ακόμα μούτρα μου κρατάει!😆😆😆😆😆

 

IMG_20201220_203101.jpg

Γλυκά είναι όλα όταν τα τρως 😂🤣😂🤣,,,, φάε και σοκολάτες αλλά ρε κοριτσάκι μου και εσύ,,,,τρώγοντας έρχεται η όρεξη,,,, είναι δυνατόν???? Ψυχιτσα ο άντρας σου,,,,κάνε το βράδυ να είναι μαγικό τουλάχιστον!!!!! 🤞🙏👶❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η condios είπε:

Γλυκά είναι όλα όταν τα τρως 😂🤣😂🤣,,,, φάε και σοκολάτες αλλά ρε κοριτσάκι μου και εσύ,,,,τρώγοντας έρχεται η όρεξη,,,, είναι δυνατόν???? Ψυχιτσα ο άντρας σου,,,,κάνε το βράδυ να είναι μαγικό τουλάχιστον!!!!! 🤞🙏👶❤️

Αχ condios μου κομματάκι δύσκολο το κόβω! Βλέπω να κοιμόμαστε πριν από αυτόν!😄 Δεν πειράζει όμως! Αφού δεν έχω ακόμα θετικό ωορρηξίας δεν με ενοχλεί!😆

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Κορίτσια μου έκανα πριν καμιά ώρα αλλά βγήκε η ίδια γραμμή. Ήπια όμως νερό γιατί είχα πάει για περπάτημα και δεν άντεξα. Άρχισαν όμως πιο έντονα πονάκια. Ελπίζω για ένα καλύτερο αύριο!

Μια που πιάσαμε τους άντρες κορίτσια να πω και για το καμάρι μου. 4:30 είχα ραντεβού για περπάτημα 4:25 τον έπιασε και ήθελε να με εκμεταλλευτεί!😆 Καταλαβαίνετε;😄 Όπα βρε φίλε του λέω τρώω που τρώω τις σοκολάτες μου άσε να το κάνω με λιγότερες τύψεις! Καλό είναι να γυμνάζομαι και λίγο. Κι αυτό τι είναι μου απαντάει! 🤭

Άλλο 10 λεπτά άλλο μια ώρα του απαντάω! Ακόμα μούτρα μου κρατάει!😆😆😆😆😆

 

IMG_20201220_203101.jpg

Εγώ θα συμφωνήσω μαζί του. Καταναλώνεις φυσικά περισσότερες θερμίδες κ με επαφή κ με περπάτημα. Μπράβο στη ιδέα του συζύγου. 😂😜 Πρέπει να υπάρχει κ σπέρμα κ πριν την ωορρηξια εκεί να φτιάχνει το περιβάλλον για την ωορρηξια. 😁❤️ Εγώ είμαι μαζί του. 💕

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η ntinaki83 είπε:

εμενα τα εμαθε με τη βιοχημικη...οταν του ειπα οτι δεν ανεβαινε η χοριακη εκατσε ο γλυκος μου κ εψαξε στο ιντερνετ για τη χοριακη και αν θα μπορουσε κατι να γινει να παει καλα...κ για γονιμες ξερει και ολα..και καθεται κ τα εξηγει κ στους φίλους του🤣🤣🤣

Καλέ εγώ σκέφτομαι αν έχω κάποια στιγμή θετικό τεστ εγκυμοσύνης να του το αφήσω κάπου για έκπληξη αλλά από την άλλη σκέφτομαι ότι θα το κοιτάει σαν χανος και δεν θα καταλαβαίνει τι ειναι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 39 λεπτά, ο/η Lacostaki είπε:

Καλέ εγώ σκέφτομαι αν έχω κάποια στιγμή θετικό τεστ εγκυμοσύνης να του το αφήσω κάπου για έκπληξη αλλά από την άλλη σκέφτομαι ότι θα το κοιτάει σαν χανος και δεν θα καταλαβαίνει τι ειναι

Καλά το σκέφτεσαι,,,μην τον κάψεις τον έρμο,,,φτάνουμε εμείς για όλους που "καιγόμαστε" ,,,, γίνε γυναίκα αράχνη και τύλιξε τον στον ιστό σου απλά 😉😘❤️👶

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Κορίτσια μου έκανα πριν καμιά ώρα αλλά βγήκε η ίδια γραμμή. Ήπια όμως νερό γιατί είχα πάει για περπάτημα και δεν άντεξα. Άρχισαν όμως πιο έντονα πονάκια. Ελπίζω για ένα καλύτερο αύριο!

Μια που πιάσαμε τους άντρες κορίτσια να πω και για το καμάρι μου. 4:30 είχα ραντεβού για περπάτημα 4:25 τον έπιασε και ήθελε να με εκμεταλλευτεί!😆 Καταλαβαίνετε;😄 Όπα βρε φίλε του λέω τρώω που τρώω τις σοκολάτες μου άσε να το κάνω με λιγότερες τύψεις! Καλό είναι να γυμνάζομαι και λίγο. Κι αυτό τι είναι μου απαντάει! 🤭

Άλλο 10 λεπτά άλλο μια ώρα του απαντάω! Ακόμα μούτρα μου κρατάει!😆😆😆😆😆

 

IMG_20201220_203101.jpg

Του πεντάλεπτου καλεεε δεν πειράζει... αχαχαχαχααχα λιώνω μαζί σου χαχαχαχα πρωί πρωί μου φτιάξεις τη μέρα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η Lacostaki είπε:

Καλέ εγώ σκέφτομαι αν έχω κάποια στιγμή θετικό τεστ εγκυμοσύνης να του το αφήσω κάπου για έκπληξη αλλά από την άλλη σκέφτομαι ότι θα το κοιτάει σαν χανος και δεν θα καταλαβαίνει τι ειναι

επρεπε να εισαι απο μια μερια οταν ειχε βγει θετικό που του ουρλιαζα βλεπεις σταυρο? βλεπεις σταυρο?🤣🤣🤣🤣κ λεγε δειλα δειλα κατι βλεπω αλλα δεν σε βλεπω να ηρεμεις🤣🤣🤣ο ανθρωπος με κοιταγε λες κ εβλεπε δαιμονισμενη🤣🤣🤣🤣🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια θέλω να πάω να παρακολουθήσω την ωορρηξία μου όσες το έχετε κάνει πόσες φορές χρειάστηκε να πάτε, θα  χρειαστεί να πληρώνω σε κάθε επίσκεψη;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 47 λεπτά, ο/η Litsadi είπε:

Καλησπέρα κορίτσια θέλω να πάω να παρακολουθήσω την ωορρηξία μου όσες το έχετε κάνει πόσες φορές χρειάστηκε να πάτε, θα  χρειαστεί να πληρώνω σε κάθε επίσκεψη;

Πήγα σε αυτόν τον κύκλο  μου. Ξεκίνησα με ένα ραντεβού τη 12η μέρα και πήγα άλλες 3 φορές έως ότου δούμε να σπάει το ωοθυλάκιο και να είναι έτοιμο για γονιμοποίηση. Μας έλεγε να έχουμε μέρα παρά μέρα επαφή και μόλις είδαμε τη 17η μέρα ότι είχα ωορρηξία μας είπε να έχουμε επαφή 3 μέρες συνεχόμενα! Ελπίζω να το πιάσαμε το σπορακι μας. Αύριο μεθαύριο περιμένω περίοδο και ελπίζω να μη μου έρθει!! Εγώ κάποιες φορές πλήρωνα με την ασφάλεια που έχουμε αλλά δεν μπορούσα κάθε φορά να τη χρησιμοποιώ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Marakii είπε:

Πήγα σε αυτόν τον κύκλο  μου. Ξεκίνησα με ένα ραντεβού τη 12η μέρα και πήγα άλλες 3 φορές έως ότου δούμε να σπάει το ωοθυλάκιο και να είναι έτοιμο για γονιμοποίηση. Μας έλεγε να έχουμε μέρα παρά μέρα επαφή και μόλις είδαμε τη 17η μέρα ότι είχα ωορρηξία μας είπε να έχουμε επαφή 3 μέρες συνεχόμενα! Ελπίζω να το πιάσαμε το σπορακι μας. Αύριο μεθαύριο περιμένω περίοδο και ελπίζω να μη μου έρθει!! Εγώ κάποιες φορές πλήρωνα με την ασφάλεια που έχουμε αλλά δεν μπορούσα κάθε φορά να τη χρησιμοποιώ.

Τις ίδιες μέρες μου βγάζει και εμένα η εφαρμογή 😁 έχεις κύκλο 30 ημερών;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Litsadi είπε:

Καλησπέρα κορίτσια θέλω να πάω να παρακολουθήσω την ωορρηξία μου όσες το έχετε κάνει πόσες φορές χρειάστηκε να πάτε, θα  χρειαστεί να πληρώνω σε κάθε επίσκεψη;

Εγώ μια φορά τις δύο εβδομάδες πλήρωνα... Είχα μεγάλο κύκλο τη μία φορά. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η Lacostaki είπε:

Καλησπέρα κορίτσια σας στέλνω και το σημερινό τεστακι είναι το τρίτο στη σειρά...ακόμα δεν υπάρχει θετικο

IMG_20201221_154538.jpg

Ναι ακόμα δεν κορυφώθηκε η ορμόνη. Κι εγώ μια από τα ίδια ακόμα να δω θετικό!

Μα τι έγινε αυτόν τον μήνα; Πολύ δεν μας παιδεύει;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Ναι ακόμα δεν κορυφώθηκε η ορμόνη. Κι εγώ μια από τα ίδια ακόμα να δω θετικό!

Μα τι έγινε αυτόν τον μήνα; Πολύ δεν μας παιδεύει;

Εγώ είδα 15η μερα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τελικά δεν έχει ελεύθερο χρόνο να με δει ο γιατρός και έχω μόνο 2 τεστ ωορρηξίας θα το αφήσω στην τύχη και θα δούμε τι θα γίνει,μου είπε ότι θέλει να με δει την 8η μέρα στον επόμενο κύκλο θέλει να το παρακολουθήσει από την αρχή για να δει άν γίνεται κανονικά ωορρηξία. Εγώ από την άλλη νόμιζα ότι μπορώ να πάω και αυτές τις μέρες🤔

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 38 λεπτά, ο/η Kostef είπε:

Εγώ είδα 15η μερα

Κι εγώ το ελπίζω! Αύριο είναι 15η ημέρα! Πάντως εδώ και λίγη ώρα έχουν αρχίσει τα πονάκια και είναι αρκετά έντονα! Για να δούμε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Κορίτσια πηγα κ εγώ γιατρό σήμερα! Ολα καλά μας είπε.  Τράχηλο με εξέτασε κολπικά 36.  Πολύ ζωηρή μας είπε ήταν η μπεμπούλα μας👧🏼🎀 Βγήκαν κ τα αποτελέσματα απο Νιπτ ολα καλά κ εκει.  Για την καλλιέργεια μ είπε αφου αγχώνομαι κ το σκεφτομαι να παω σε δεκα μερες να την κανω γιατι δεν μπορούσε σημερα να συνταγογράφησει. Β επιπέδου μετα τις 18/6 μ ειπε να κλείσω ραντεβου 
    • Έλα ρρρεεεέ!! Να τα χαίρεσαι πραγματικά!! Αχχχχχ.. πόσο χαίρομαι για εσάς βρε Κατερίνα μου!!! Πολύ συγκινήθηκα και γέλασα με τις περιγραφές σου!! Φτου φτου φτου τα παιδάκια υγεία να έχουν πάντα στη ζωή τους!! Να είστε και εσείς πάντα καλά να τα καμαρώνετε για μια ολόκληρη ζωή!!🥰 Εγώ ακόμα εδώ στον αγώνα για ένα παιδάκι, όπως τα ήξερες, δεν άλλαξε κάτι.. αν και καταφέραμε μια εγκυμοσύνη πέρσι δυστυχώς σταμάτησε η καρδούλα του μερικές μέρες πριν την αυχενική.. αλλά έχει η ζωή..! Θα έρθει κάποια στιγμή! Και αν όχι, καλά να είμαστε με τον άντρα μου, υγιείς και αγαπημένοι..!
    • Καρότσι ψάχνω τώρα!!! Μάρσιπο και καλαθούνα θα μου φέρουν!
    • Ααα εγω μπρούμυτα δεν μπορούσα ποτε να κοιμηθώ νιωθω δεν μπορω να παρω ανάσα 😅 ναι είναι θέμα τώρα αυτό είναι η αλήθεια.. αν δεν βολεύεσαι για να κοιμηθείς.. και όσο μεγαλώνει η κοιλιά ακόμα πιο ζόρι
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...