Μετάβαση σε περιεχόμενο

Σαν ζεστάνει η θαλασσα κ μυρισει καλοκαίρι, ο πελαργός στα χέρια μας μωράκια θα μας φέρει! Καλοκαιρινά μωράκια 2021


Recommended Posts

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Diana_caterina είπε:

Τα θαύματα συμβαίνουν την τελευταία στιγμή απο εκει που δεν τα περιμενεις! Εγω αγχωνομουν για τον ιδιο ακριβώς λογο απλα στην δικη μου περίπτωση θα συνέβαινε απο παρεμβαση του γιατρού μου γιατι εχω πρόβλημα υγείας.. Λεγαμε να κανουμε μια τομη τον Μάρτιο και μετα απο 2 μηνες απο την ημέρα που μου το ειπε ημουν έγκυος! Η φυση θα κανει τα μαγικα της εσυ να χαμογελας και να χαίρεσαι την εγκυμοσύνη σου! 

Ωω οπότε δεν κάνατε ποτέ την επέμβαση!! 

Η αλήθεια είναι ότι πιστεύω κ εγώ στα θαύματα..όταν έμαθα για την εγκυμοσύνη της μικρής μου πριν από ακριβώς 3 χρόνια είχα χοριακη 7,6!! Κάνεις δεν πίστευε ότι θα προχωρήσει εκτός από εμένα...κ όντως την έχω τώρα εδώ να μου λέει ότι μ'αγαπαει 💖💖

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 17.4k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

  • Diana_caterina

    2124

  • Clairy.

    1671

  • Tweema

    1530

  • Love32

    1488

Καλησπέρα κορίτσια, εύχομαι να είστε όλες καλά και να έχετε καλή διάθεση παρά τον άσχημο καιρό 😆 Σήμερα πήγα κι εγώ στη γυναικολόγο για έναν υπέρηχο και μου εδωσε κάτι δείγματα της frezyderm για τις θηλές. Μου είπε να τις δοκιμάσω και την επόμενη φορά που θα πάω θα μιλήσουμε για το αν θα τις πάρω... έχετε κάποια εμπειρία εσείς οι παλαιότερες; Κάνουν κάτι αυτές οι κρέμες για να βοηθήσουν στον μετέπειτα θηλασμό η είναι πεταμένα χρήματα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Alexey είπε:

Καλησπέρα κορίτσια, εύχομαι να είστε όλες καλά και να έχετε καλή διάθεση παρά τον άσχημο καιρό 😆 Σήμερα πήγα κι εγώ στη γυναικολόγο για έναν υπέρηχο και μου εδωσε κάτι δείγματα της frezyderm για τις θηλές. Μου είπε να τις δοκιμάσω και την επόμενη φορά που θα πάω θα μιλήσουμε για το αν θα τις πάρω... έχετε κάποια εμπειρία εσείς οι παλαιότερες; Κάνουν κάτι αυτές οι κρέμες για να βοηθήσουν στον μετέπειτα θηλασμό η είναι πεταμένα χρήματα;

Εμένα ούτε καν έχει κάνει αναφορά στο θέμα του θηλασμού.. και μου φαίνεται λιγάκι νωρίς για κρέμες. Αλλά ίσως οι παλαιότερες έχουν άλλη άποψη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Alexey είπε:

Καλησπέρα κορίτσια, εύχομαι να είστε όλες καλά και να έχετε καλή διάθεση παρά τον άσχημο καιρό 😆 Σήμερα πήγα κι εγώ στη γυναικολόγο για έναν υπέρηχο και μου εδωσε κάτι δείγματα της frezyderm για τις θηλές. Μου είπε να τις δοκιμάσω και την επόμενη φορά που θα πάω θα μιλήσουμε για το αν θα τις πάρω... έχετε κάποια εμπειρία εσείς οι παλαιότερες; Κάνουν κάτι αυτές οι κρέμες για να βοηθήσουν στον μετέπειτα θηλασμό η είναι πεταμένα χρήματα;

Να σου πω την αλήθεια δεν τις χρησιμοποίησα ποτέ..στην αρχή που θήλαζα κ μου ερέθιζε τις θηλές έβαζα την purelan που είναι φανταστική κ έστρωναν γρήγορα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια εγώ πήγα πάλι νοσοκομείο γιατί οι πόνοι συνεχίστηκαν.. Έχω μια ωραιότατη κυστιτιδα.. Αρχίζω αντιβίωση τώρα.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Clairy. είπε:

Κορίτσια εγώ πήγα πάλι νοσοκομείο γιατί οι πόνοι συνεχίστηκαν.. Έχω μια ωραιότατη κυστιτιδα.. Αρχίζω αντιβίωση τώρα.. 

Περαστικά σου! Καλά το κατάλαβες ότι κάτι δεν πάει καλά... καλά που βρήκανε αυτή τη φορά τι έχεις .. μίλα με το γιατρό να πάρεις και προβιοτικα ή υπόθετα αν επιτρέπεται, για να μη κάνεις μύκητες! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Clairy. είπε:

Κορίτσια εγώ πήγα πάλι νοσοκομείο γιατί οι πόνοι συνεχίστηκαν.. Έχω μια ωραιότατη κυστιτιδα.. Αρχίζω αντιβίωση τώρα.. 

Περαστικά κορίτσι μου...δεν είχες κάνει στα κοντά εξέταση ούρων;; Νομίζω βοηθάει να πίνεις πολλά υγρά για να φεύγει με την ούρηση! Καλή ανάρρωση 🌼🌼

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η Smurf88 είπε:

Περαστικά κορίτσι μου...δεν είχες κάνει στα κοντά εξέταση ούρων;; Νομίζω βοηθάει να πίνεις πολλά υγρά για να φεύγει με την ούρηση! Καλή ανάρρωση 🌼🌼

Είχα κάνει πριν 2 μισή εβδομάδες.. Και γενικά ένιωθα βάρος τον καιρό αυτό αλλά λέω εντάξει το έντερο ειναι. Εντωμεταξυ στην δουλειά την Παρασκευή κρατήθηκα ώρα χωρίς να πάω τουαλέτα και όταν πήγα δε μπορούσα να κατουρισω. Και την άλλη μερα ξεκίνησε ο πόνος.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 24 λεπτά, ο/η eleni5525 είπε:

Περαστικά σου! Καλά το κατάλαβες ότι κάτι δεν πάει καλά... καλά που βρήκανε αυτή τη φορά τι έχεις .. μίλα με το γιατρό να πάρεις και προβιοτικα ή υπόθετα αν επιτρέπεται, για να μη κάνεις μύκητες! 

Είχα ξεκινήσει προβιοτικα από την Πέμπτη. Τώρα θα τα συνεχίσω.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 ώρες, ο/η Alexey είπε:

Καλησπέρα κορίτσια, εύχομαι να είστε όλες καλά και να έχετε καλή διάθεση παρά τον άσχημο καιρό 😆 Σήμερα πήγα κι εγώ στη γυναικολόγο για έναν υπέρηχο και μου εδωσε κάτι δείγματα της frezyderm για τις θηλές. Μου είπε να τις δοκιμάσω και την επόμενη φορά που θα πάω θα μιλήσουμε για το αν θα τις πάρω... έχετε κάποια εμπειρία εσείς οι παλαιότερες; Κάνουν κάτι αυτές οι κρέμες για να βοηθήσουν στον μετέπειτα θηλασμό η είναι πεταμένα χρήματα;

Εμένα με βοήθησε. Τα έχω πάρει κ τώρα κ για τη κοιλιά κ για τις θήλες.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 ώρες, ο/η Alexey είπε:

Καλησπέρα κορίτσια, εύχομαι να είστε όλες καλά και να έχετε καλή διάθεση παρά τον άσχημο καιρό 😆 Σήμερα πήγα κι εγώ στη γυναικολόγο για έναν υπέρηχο και μου εδωσε κάτι δείγματα της frezyderm για τις θηλές. Μου είπε να τις δοκιμάσω και την επόμενη φορά που θα πάω θα μιλήσουμε για το αν θα τις πάρω... έχετε κάποια εμπειρία εσείς οι παλαιότερες; Κάνουν κάτι αυτές οι κρέμες για να βοηθήσουν στον μετέπειτα θηλασμό η είναι πεταμένα χρήματα;

Υπάρχει κ κρέμα για μετά τη γέννα για ραγάδες και για στήθος κ για κοιλιά. Εγώ εκτός αυτή στο στήθος έβαζα της Medela συν μια άλλη σα λαδάκι από φαρμακείο. Νομίζω λεγόταν σπαθολαδο. Κάπως έτσι... Έβαζα 3...κ πάλι επειδή έπινε με πολύ ένταση είχα θέματα στις θήλες. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!! Έχει τόσο ωραίο ήλιο εδώ σήμερα...με δόντια βέβαια, αλλά σου φτιάχνει τη διάθεση!! Πώς είστε στην Αθήνα;; 

Σήμερα εκτός από όλα τα άλλα βγήκε πάλι η αιμορροΐδα στη φόρα!! Θα με ξεκανει το παιδί μου μέχρι να γεννηθεί 😂😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 15/2/2021 at 6:14 ΜΜ, ο/η Smurf88 είπε:

Ωω οπότε δεν κάνατε ποτέ την επέμβαση!! 

Η αλήθεια είναι ότι πιστεύω κ εγώ στα θαύματα..όταν έμαθα για την εγκυμοσύνη της μικρής μου πριν από ακριβώς 3 χρόνια είχα χοριακη 7,6!! Κάνεις δεν πίστευε ότι θα προχωρήσει εκτός από εμένα...κ όντως την έχω τώρα εδώ να μου λέει ότι μ'αγαπαει 💖💖

Αχ τι γλυκό!! Με συγκινησες.. Δεν θελω και πολυ εγω 🤣😅

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 27 λεπτά, ο/η Smurf88 είπε:

Καλημέρα κορίτσια!! Έχει τόσο ωραίο ήλιο εδώ σήμερα...με δόντια βέβαια, αλλά σου φτιάχνει τη διάθεση!! Πώς είστε στην Αθήνα;; 

Σήμερα εκτός από όλα τα άλλα βγήκε πάλι η αιμορροΐδα στη φόρα!! Θα με ξεκανει το παιδί μου μέχρι να γεννηθεί 😂😂

Καλημέρα! Και εδω εχει ηλιο με συννεφιά! Αλλα το κρυο κρυο!! ❄️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σε ολεςς!! Εχω δυο θέματα σήμερα.. Οι θηλες οι οποίες με πεθαίνουν, αν υπάρχει κάτι το οποίο σας βοηθά εσας θα ηταν χρήσιμο! 

Και επίσης εχω ξεκινήσει να κανω ασχημο υπνο.. Με παίρνει ο ύπνος στον καναπε κ οταν ξυπναω δυσκολευομαι να ξανακοιμηθω.. Αλλα χθες ηταν το κατι αλλο. Ειδα εναν εφιαλτη.. Που και το πρωι που το ελεγα στον άντρα μου με επιανε φοβος.. Εσεις πως τα πατε με αυτο; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Diana_caterina είπε:

Καλημέρα σε ολεςς!! Εχω δυο θέματα σήμερα.. Οι θηλες οι οποίες με πεθαίνουν, αν υπάρχει κάτι το οποίο σας βοηθά εσας θα ηταν χρήσιμο! 

Και επίσης εχω ξεκινήσει να κανω ασχημο υπνο.. Με παίρνει ο ύπνος στον καναπε κ οταν ξυπναω δυσκολευομαι να ξανακοιμηθω.. Αλλα χθες ηταν το κατι αλλο. Ειδα εναν εφιαλτη.. Που και το πρωι που το ελεγα στον άντρα μου με επιανε φοβος.. Εσεις πως τα πατε με αυτο; 

Καλημερα.. Με τον ύπνο και εγω δεν τα πάω τέλεια.. Ξυπνάω 100 φορές και δεν βολεύομαι πουθενά. Τώρα έχω παραγγείλει μαξιλαρι θηλασμού και ύπνου. Από εφιάλτες άλλο τίποτα. Χαλαρώνω μόνο όταν έχω κάνει κοντά υπέρηχο. Και τώρα που έχω αρχίσει και τον νιώθω και είμαι πιο χαλαρή.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η Diana_caterina είπε:

Καλημέρα σε ολεςς!! Εχω δυο θέματα σήμερα.. Οι θηλες οι οποίες με πεθαίνουν, αν υπάρχει κάτι το οποίο σας βοηθά εσας θα ηταν χρήσιμο! 

Και επίσης εχω ξεκινήσει να κανω ασχημο υπνο.. Με παίρνει ο ύπνος στον καναπε κ οταν ξυπναω δυσκολευομαι να ξανακοιμηθω.. Αλλα χθες ηταν το κατι αλλο. Ειδα εναν εφιαλτη.. Που και το πρωι που το ελεγα στον άντρα μου με επιανε φοβος.. Εσεις πως τα πατε με αυτο; 

Καλημέρα για τις θηλές δεν έχω να δώσω κάποια ιδέα, κι εμένα είναι ευαίσθητες αλλά κυρίως στο στήθος με ενοχλεί η φαγούρα και το κοκκίνισμα επειδή έκανα κόκκινες ραγαδες και ούτε κατάλαβα πότε έγιναν. Για τους εφιάλτες τώρα εγώ προσωπικά βλέπω ίσως και κάθε βράδυ σχεδόν από την αρχή της εγκυμοσύνης, πολύ ζωντανά όνειρα και ξυπνάω και ιδρωμενη. Το έχω πάρει απόφαση πια και το θεωρώ φυσιολογικό και προσπαθώ να μετριαζω την ταραχή μου με αυτή τη σκέψη. Για παράδειγμα χθες το βράδυ είδα ότι είχα γεννήσει το μωρό και το έδωσα να το προσέχουν κάτι φίλοι μας που μετά δεν μου το δίνανε πίσω και είχα τρελαθεί.. 🥴

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η Diana_caterina είπε:

Καλημέρα σε ολεςς!! Εχω δυο θέματα σήμερα.. Οι θηλες οι οποίες με πεθαίνουν, αν υπάρχει κάτι το οποίο σας βοηθά εσας θα ηταν χρήσιμο! 

Και επίσης εχω ξεκινήσει να κανω ασχημο υπνο.. Με παίρνει ο ύπνος στον καναπε κ οταν ξυπναω δυσκολευομαι να ξανακοιμηθω.. Αλλα χθες ηταν το κατι αλλο. Ειδα εναν εφιαλτη.. Που και το πρωι που το ελεγα στον άντρα μου με επιανε φοβος.. Εσεις πως τα πατε με αυτο; 

Για τις θηλές δεν είχα ποτέ θέμα κ δεν μπορώ να σε βοηθήσω αλλά με τον ύπνο έχω κ εγώ θέμα..ειδικά όταν με παίρνει ο ωραίος ύπνος στον καναπέ κ μετά σηκώνομαι να πάω στο κρεβάτι κάνω καμιά ώρα να κοιμηθώ ξανά! Το μαξιλάρι εγκυμοσύνης βοηθά πολύ κ στους πόνους στη μέση..έχει λίγο καιρό που το ξεκίνησα κ εγώ πάλι! Όσο για τους εφιάλτες...νομίζω ότι είναι παρενέργεια της εγκυμοσύνης 😂😂 σχεδόν όλες έχουμε!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 49 λεπτά, ο/η eleni5525 είπε:

Καλημέρα για τις θηλές δεν έχω να δώσω κάποια ιδέα, κι εμένα είναι ευαίσθητες αλλά κυρίως στο στήθος με ενοχλεί η φαγούρα και το κοκκίνισμα επειδή έκανα κόκκινες ραγαδες και ούτε κατάλαβα πότε έγιναν. Για τους εφιάλτες τώρα εγώ προσωπικά βλέπω ίσως και κάθε βράδυ σχεδόν από την αρχή της εγκυμοσύνης, πολύ ζωντανά όνειρα και ξυπνάω και ιδρωμενη. Το έχω πάρει απόφαση πια και το θεωρώ φυσιολογικό και προσπαθώ να μετριαζω την ταραχή μου με αυτή τη σκέψη. Για παράδειγμα χθες το βράδυ είδα ότι είχα γεννήσει το μωρό και το έδωσα να το προσέχουν κάτι φίλοι μας που μετά δεν μου το δίνανε πίσω και είχα τρελαθεί.. 🥴

 Εγω ειδα οτι ξύπνησα στο νοσοκομείο και με πηγαιναν να γεννησω και τους ελεγα οτι δεν ειναι ακομη η ωρα αλλα επέμεναν και αργησα κιολας με την δικαιολογία ότι κοιμόμουν για μηνες εν τελη γενναω και ανακαλύπτουν οτι με μπερδεψαν με αλλη ασθενη και το μωρό μου δεν επεζησε επειδή ηταν προωρο... Μια φρικη... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Diana_caterina είπε:

 Εγω ειδα οτι ξύπνησα στο νοσοκομείο και με πηγαιναν να γεννησω και τους ελεγα οτι δεν ειναι ακομη η ωρα αλλα επέμεναν και αργησα κιολας με την δικαιολογία ότι κοιμόμουν για μηνες εν τελη γενναω και ανακαλύπτουν οτι με μπερδεψαν με αλλη ασθενη και το μωρό μου δεν επεζησε επειδή ηταν προωρο... Μια φρικη... 

Παναγία μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια μολις έφυγα από τον ιατρό ειχα παει για την αυχενική διαφάνεια. Σε καθε υπέρηχο χαίρομαι ακομη περισσότερο. Ολα ειναι μια χαρα και μου ειπε οτι εχω ΠΗΤ 24/8 με βαση το CRL. Κατα 60% κορίτσι! Δεν το περίμενα η αλήθεια είναι! Ειχα την αίσθηση ότι λογω των συμπτωμάτων που ειχα θα ήταν αγορι αλλα τελικα δεν μπορεις να ξέρεις! Τυχερα να είναι ολα τα μωρακια και ας εχουν οτι φυλο θελουν! Υπερκινητικο είναι από ότι είδα και με κλωτσησε 🤣Εσεις στην δικη σας αυχενική πως ηταν τα πράγματα; ειχα δει σε μια κοπέλα οτι της ειχαν πει για 95% για το φυλο πιθανότητα. Λογικά είναι και η στάση του μωρου, ήταν ντροπαλο σε μας και καθοταν πλαγια. Τα ιδια και εγω εκανα απο οτι μου λεει η μητέρα μου. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Diana_caterina είπε:

Κοριτσια μολις έφυγα από τον ιατρό ειχα παει για την αυχενική διαφάνεια. Σε καθε υπέρηχο χαίρομαι ακομη περισσότερο. Ολα ειναι μια χαρα και μου ειπε οτι εχω ΠΗΤ 24/8 με βαση το CRL. Κατα 60% κορίτσι! Δεν το περίμενα η αλήθεια είναι! Ειχα την αίσθηση ότι λογω των συμπτωμάτων που ειχα θα ήταν αγορι αλλα τελικα δεν μπορεις να ξέρεις! Τυχερα να είναι ολα τα μωρακια και ας εχουν οτι φυλο θελουν! Υπερκινητικο είναι από ότι είδα και με κλωτσησε 🤣Εσεις στην δικη σας αυχενική πως ηταν τα πράγματα; ειχα δει σε μια κοπέλα οτι της ειχαν πει για 95% για το φυλο πιθανότητα. Λογικά είναι και η στάση του μωρου, ήταν ντροπαλο σε μας και καθοταν πλαγια. Τα ιδια και εγω εκανα απο οτι μου λεει η μητέρα μου. 

Εγώ έχω δίδυμα.. Στην αυχενική το ένα το είδαμε κατευθείαν είναι κορίτσι είχε την τέλεια στάση και μέσα σε 10 λεπτά πήραμε όλες τις μετρήσεις. Ο άλλο είναι το ζωηρό δεν καθόταν ήσυχο με τίποτα αλλά ο γιατρός δεν είδε κάτι διαφορετικό από το πρώτο.. Οπότε μάλλον και το 2ο κορίτσι....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η mariamp είπε:

Εγώ έχω δίδυμα.. Στην αυχενική το ένα το είδαμε κατευθείαν είναι κορίτσι είχε την τέλεια στάση και μέσα σε 10 λεπτά πήραμε όλες τις μετρήσεις. Ο άλλο είναι το ζωηρό δεν καθόταν ήσυχο με τίποτα αλλά ο γιατρός δεν είδε κάτι διαφορετικό από το πρώτο.. Οπότε μάλλον και το 2ο κορίτσι....

Αχ τι ωραία τα διδυμακια☺️☺️☺️ να ειναι γερα και δυνατα!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Diana_caterina είπε:

Κοριτσια μολις έφυγα από τον ιατρό ειχα παει για την αυχενική διαφάνεια. Σε καθε υπέρηχο χαίρομαι ακομη περισσότερο. Ολα ειναι μια χαρα και μου ειπε οτι εχω ΠΗΤ 24/8 με βαση το CRL. Κατα 60% κορίτσι! Δεν το περίμενα η αλήθεια είναι! Ειχα την αίσθηση ότι λογω των συμπτωμάτων που ειχα θα ήταν αγορι αλλα τελικα δεν μπορεις να ξέρεις! Τυχερα να είναι ολα τα μωρακια και ας εχουν οτι φυλο θελουν! Υπερκινητικο είναι από ότι είδα και με κλωτσησε 🤣Εσεις στην δικη σας αυχενική πως ηταν τα πράγματα; ειχα δει σε μια κοπέλα οτι της ειχαν πει για 95% για το φυλο πιθανότητα. Λογικά είναι και η στάση του μωρου, ήταν ντροπαλο σε μας και καθοταν πλαγια. Τα ιδια και εγω εκανα απο οτι μου λεει η μητέρα μου. 

Ωραία όλα καλά! Εμένα το είχε πετύχει το φύλο από την αυχενική ακόμα που είχε πει μάλλον κοριτσάκι! Είναι πολύ ωραία να το βλέπεις να κουνιέται στον υπέρηχο 🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...