Μετάβαση σε περιεχόμενο

Σαν ζεστάνει η θαλασσα κ μυρισει καλοκαίρι, ο πελαργός στα χέρια μας μωράκια θα μας φέρει! Καλοκαιρινά μωράκια 2021


Recommended Posts

Καλημέρα!! Εμεις δεν είμαστε πολυ καλα, ειδικα το μικιο ειναι πολυ χαλια. 

@Valxrisνα χαιρεστε το κορίτσι σας! Να ειναι γερή κ ευτυχισμένη στην ζωη της.. Καλο κουραγιο σημερα!.

@Diana_caterina     υπομονη κ οτι κ αν είναι, να είναι περαστικό! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 17.4k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

  • Diana_caterina

    2124

  • Clairy.

    1671

  • Tweema

    1530

  • Love32

    1488

Καλημέρα κορίτσια!!! Χθες κοιμηθήκαμε από τις 10 μέχρι τις 5 το πρωί που ξύπνησε για να φάει κ μετά πάλι στις 9!!! Αφού είδα το ρολόι κ δεν το πίστευα!!! 😊😊😊 Εδώ σήμερα έχει πολύ κρύο αλλά ήλιο, βέβαια η μικρή έχει κάτι μυξες κ δεν ξέρω αν θα πάμε βόλτα. Ψυχολογικά κ εγώ μια είμαι χαρούμενη,μια συγκινούμαι πολύ εύκολα,νευριάζω κ πολύ εύκολα,δεν ξέρω...τα ορμονικά ποτέ φτιάχνουν; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 30 λεπτά, ο/η Tweema είπε:

Καλημέρα!! Εμεις δεν είμαστε πολυ καλα, ειδικα το μικιο ειναι πολυ χαλια. 

@Valxrisνα χαιρεστε το κορίτσι σας! Να ειναι γερή κ ευτυχισμένη στην ζωη της.. Καλο κουραγιο σημερα!.

@Diana_caterina     υπομονη κ οτι κ αν είναι, να είναι περαστικό! 

Ευχαριστώ πολυυυυυυ και εσύ να χαίρεσαι τα παιδάκια σου κ την οικογένεια σου!!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μετά απο 4 μηνες σχεδον που φουσκώνουν - ξεφουσκωνουν τα ουλακια της, καταφερε επιτέλους να σκασει 1 δοντακι, 6 μηνων κ 10ημερων❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 54 λεπτά, ο/η Tweema είπε:

Μετά απο 4 μηνες σχεδον που φουσκώνουν - ξεφουσκωνουν τα ουλακια της, καταφερε επιτέλους να σκασει 1 δοντακι, 6 μηνων κ 10ημερων❤️

Καλορίζικο και το δικό σας 😍😍

Καλησπέρα κορίτσια... Εδώ μια απελπισμένη μάνα.. Πείτε μου λιγο είναι λογικό να γκρινιάζουν μέσα στον ύπνο τους.. Αληθεια μερικές φορές φοβάμαι ότι έχει κάτι 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Clairy. είπε:

Καλορίζικο και το δικό σας 😍😍

Καλησπέρα κορίτσια... Εδώ μια απελπισμένη μάνα.. Πείτε μου λιγο είναι λογικό να γκρινιάζουν μέσα στον ύπνο τους.. Αληθεια μερικές φορές φοβάμαι ότι έχει κάτι 

@Tweema καλορίζικο το δοντακια😔 σας ❤️ 

Το έκανε κ εμένα προχθές ίσως είναι κάποιο πονακι σκέφτηκα?? Κορίτσι εσύ θα ξεκινήσεις ν τρως μόλις με το καλό ξεκινήσετε στέρεες?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Clairy. είπε:

Καλορίζικο και το δικό σας 😍😍

Καλησπέρα κορίτσια... Εδώ μια απελπισμένη μάνα.. Πείτε μου λιγο είναι λογικό να γκρινιάζουν μέσα στον ύπνο τους.. Αληθεια μερικές φορές φοβάμαι ότι έχει κάτι 

Κορίτσι μου εγω νομιζω οτι φταίνε τα ουλα τους. Δεν το εχω συζητησει ποτέ με παιδιατρο γιατι το θεωρώ φυσιολογικο, έχοντας στο μυαλο μου τα ουλα. Το μικιο ειναι σε μονιμη κατάσταση καθε βραδυ ετσι κ πλέον εχω ξεχάσει ποτε ξεκίνησε αυτο. Εαν οταν ειναι ξύπνιος δεν βλέπεις κατι που να τον ενοχλει περα από τα ουλα, νομιζω πως δεν χρειάζεται να αγχωνεσαι. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Love32 είπε:

@Tweema καλορίζικο το δοντακια😔 σας ❤️ 

Το έκανε κ εμένα προχθές ίσως είναι κάποιο πονακι σκέφτηκα?? Κορίτσι εσύ θα ξεκινήσεις ν τρως μόλις με το καλό ξεκινήσετε στέρεες?

Ειναι σχεδόν μήνα που είναι τόσο ανήσυχος. Έβγαλε 2 δόντια οκ.. Ηρεμισε 2 βράδια και τώρα πάμε πάλι 5 μέρες σερί... @Tweema η αληθεια είναι ότι δε μου δείχνει κάτι άλλο. Το πρωί είναι αρκετά γελαστός και τον πιάνει μια γκρινιτσα πριν τον ύπνο του. Βάζει τα πάντα στο στόμα του και έχει άπειρα σάλια. 

Όχι νομίζω ακόμα δε θα ξεκινήσω να τρώω. Να σου πω θα ρωτήσω αύριο τον παιδίατρο που έχουμε και εμβολιο. Μπορεί να μου πει να πάω στην παιδογαστρεντερολογο πάλι να μου πει εκείνη 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια! 

@Tweema περαστικά!!! 

@Clairy. κ ο δικός μου γκρινιάζει στον υπνο του τις τελευταίες μέρες! Πιστεύω έχει να κάνει με τα ουλα! 

Εμείς βγήκαμε βόλτα σήμερα αν κ είχε αρκετό κρυο.... Ευτυχώς στον ήλιο ήταν καλά 🙃

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η nik_ol είπε:

Γεια σας κορίτσια! 

@Tweema περαστικά!!! 

@Clairy. κ ο δικός μου γκρινιάζει στον υπνο του τις τελευταίες μέρες! Πιστεύω έχει να κάνει με τα ουλα! 

Εμείς βγήκαμε βόλτα σήμερα αν κ είχε αρκετό κρυο.... Ευτυχώς στον ήλιο ήταν καλά 🙃

Και μεις βγήκαμε για καφέδακι. Είχε σομπιτσα του είχα βάλει και σκουφακι και όλα καλά. Αυτήν την εβδομάδα θα βγούμε πολύ γιατί έχει άδεια ο άντρας μου. Είμαστε και σε άλμα βέβαια.. Έχω πάλι υπερπαραγωγή γιατί εχθές ήταν όλη μέρα στο στήθος 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 35 λεπτά, ο/η Clairy. είπε:

Και μεις βγήκαμε για καφέδακι. Είχε σομπιτσα του είχα βάλει και σκουφακι και όλα καλά. Αυτήν την εβδομάδα θα βγούμε πολύ γιατί έχει άδεια ο άντρας μου. Είμαστε και σε άλμα βέβαια.. Έχω πάλι υπερπαραγωγή γιατί εχθές ήταν όλη μέρα στο στήθος 

Εμένα νομίζω το στήθος μου δε θα στρωσει ποτε.... Γενικά τη Δευτέρα είναι φουλ επειδη τα σκ αλλάζει το προγραμμα μας.... 

Υπέροχα που θα είσαστε όλοι μαζί αυτή την εβδομάδα! Μακάρι να είχε κ ο δικός μου άντρας άδεια.... Επίσης θα ήθελα τόσο πολυ να παμε κάπου αλλά φέτος δε βολεύουν καθόλου οι μέρες 🧐

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η nik_ol είπε:

Εμένα νομίζω το στήθος μου δε θα στρωσει ποτε.... Γενικά τη Δευτέρα είναι φουλ επειδη τα σκ αλλάζει το προγραμμα μας.... 

Υπέροχα που θα είσαστε όλοι μαζί αυτή την εβδομάδα! Μακάρι να είχε κ ο δικός μου άντρας άδεια.... Επίσης θα ήθελα τόσο πολυ να παμε κάπου αλλά φέτος δε βολεύουν καθόλου οι μέρες 🧐

Ναι πρώτη φορά θα κάνουμε κιόλας Χριστούγεννα χωρίς να δουλεύουμε. Συνήθως εγώ δουλεύω κι εγώ καο κάθομαι μόνο μια μέρα από τις παραμονές συν τις αργίες. Έχω ανάγκη λίγο να είναι σπίτι και εκείνος γιατί φεύγει 7 το πρωί και γυρίζει 7 το βράδυ. Ίσα που τρώμε κάνω μπάνιο το μικρό και μετά συνήθως με παίρνει και μενα ο ύπνος 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια! Σας διαβάζω αλλά δεν προλαβαίνω να γράφω τόσο συχνά. Γερά και δυνατά να είναι τα δοντάκια! Εμείς δαγκωνουμε χέρια και οτιδήποτε άλλο πέφτει στα χέρια μας αλλά τίποτα ακόμα. Μύξες έχουμε οικογενειακώς, τις φέρνω από τον παιδικο. Τον μικρό μου τον ενοχλουν στον ύπνο γιατί βγάζει την πιπίλα και μετά την θέλει και γκρινιάζει. Με τον ορό νευριάζει πολύ! Πήραμε και μεγαλύτερο υπνοσακο με ποδαράκια γιατί ο άλλος είχε αρχίσει να τον στενεύει. Σήμερα πήγαμε στην αδερφή μου για φαγητό και ξετρελαθηκε με το δέντρο της. Βλακεία που δε στολίσαμε αλλά δεν είχα κουράγιο και για άλλα καινούργια πράγματα φέτος, μου ήρθαν όλα μαζί. Πλέον δουλεύω 11-3, μας βολεύει πολύ γιατί δεν ξυπναω τον άντρα μου καθόλου το πρωί και μόλις έρχομαι παίρνω τον γιο και πάμε για περπάτημα. Και από Τετάρτη 2 βδομάδες διακοπές 🤩

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 29 λεπτά, ο/η Lia5 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια! Σας διαβάζω αλλά δεν προλαβαίνω να γράφω τόσο συχνά. Γερά και δυνατά να είναι τα δοντάκια! Εμείς δαγκωνουμε χέρια και οτιδήποτε άλλο πέφτει στα χέρια μας αλλά τίποτα ακόμα. Μύξες έχουμε οικογενειακώς, τις φέρνω από τον παιδικο. Τον μικρό μου τον ενοχλουν στον ύπνο γιατί βγάζει την πιπίλα και μετά την θέλει και γκρινιάζει. Με τον ορό νευριάζει πολύ! Πήραμε και μεγαλύτερο υπνοσακο με ποδαράκια γιατί ο άλλος είχε αρχίσει να τον στενεύει. Σήμερα πήγαμε στην αδερφή μου για φαγητό και ξετρελαθηκε με το δέντρο της. Βλακεία που δε στολίσαμε αλλά δεν είχα κουράγιο και για άλλα καινούργια πράγματα φέτος, μου ήρθαν όλα μαζί. Πλέον δουλεύω 11-3, μας βολεύει πολύ γιατί δεν ξυπναω τον άντρα μου καθόλου το πρωί και μόλις έρχομαι παίρνω τον γιο και πάμε για περπάτημα. Και από Τετάρτη 2 βδομάδες διακοπές 🤩

Τελικά θα βγεις σε άδεια μητροτητασ; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Clairy. είπε:

Τελικά θα βγεις σε άδεια μητροτητασ; 

Όχι γιατί θα έπρεπε να έχω 200 ένσημα τα τελευταία 2 χρόνια πριν από την παροχή. Μου το είπαν όταν έγινε η πρόσληψη αλλά δεν είμαι σίγουρη αν σας το είχα αναφέρει. Έτσι ξεκίνησα με μειωμένο ωράριο εξ αρχής και θα συνεχιστεί μέχρι 31/7.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Lia5 είπε:

Όχι γιατί θα έπρεπε να έχω 200 ένσημα τα τελευταία 2 χρόνια πριν από την παροχή. Μου το είπαν όταν έγινε η πρόσληψη αλλά δεν είμαι σίγουρη αν σας το είχα αναφέρει. Έτσι ξεκίνησα με μειωμένο ωράριο εξ αρχής και θα συνεχιστεί μέχρι 31/7.

Μάλιστα... Υπομονή και εσύ.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Lia5 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια! Σας διαβάζω αλλά δεν προλαβαίνω να γράφω τόσο συχνά. Γερά και δυνατά να είναι τα δοντάκια! Εμείς δαγκωνουμε χέρια και οτιδήποτε άλλο πέφτει στα χέρια μας αλλά τίποτα ακόμα. Μύξες έχουμε οικογενειακώς, τις φέρνω από τον παιδικο. Τον μικρό μου τον ενοχλουν στον ύπνο γιατί βγάζει την πιπίλα και μετά την θέλει και γκρινιάζει. Με τον ορό νευριάζει πολύ! Πήραμε και μεγαλύτερο υπνοσακο με ποδαράκια γιατί ο άλλος είχε αρχίσει να τον στενεύει. Σήμερα πήγαμε στην αδερφή μου για φαγητό και ξετρελαθηκε με το δέντρο της. Βλακεία που δε στολίσαμε αλλά δεν είχα κουράγιο και για άλλα καινούργια πράγματα φέτος, μου ήρθαν όλα μαζί. Πλέον δουλεύω 11-3, μας βολεύει πολύ γιατί δεν ξυπναω τον άντρα μου καθόλου το πρωί και μόλις έρχομαι παίρνω τον γιο και πάμε για περπάτημα. Και από Τετάρτη 2 βδομάδες διακοπές 🤩

Κ αναρωτιόμουν σήμερα τι κάνεις! Είχες μέρες να γράψεις.... Υπέροχα που θα έχεις διακοπές, να τον χαρεις λίγο! Σκέψου μήπως βάζατε απλά φωτάκια (αν δεν το έχετε κάνει ήδη) για να τα χαζεύετε αγκαλιά 😍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφήνω αυτό εδώ : ανάθεμα σε 17η εβδομάδα 🥴😵

😂 Αλλο παιδί. Εκεί που κοιμόταν 8ωρα ξυπνάει ανά 10λ, με έχει διαλύσει, θέλω να φύγω απ το σπίτι 🥱

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η PanB είπε:

Αφήνω αυτό εδώ : ανάθεμα σε 17η εβδομάδα 🥴😵

😂 Αλλο παιδί. Εκεί που κοιμόταν 8ωρα ξυπνάει ανά 10λ, με έχει διαλύσει, θέλω να φύγω απ το σπίτι 🥱

Υπομονη αλμα είναι θα περάσει... 😂

Πάμε για το εμβόλιο εμείς. Επιτέλους μετά από μήνα κοιμήθηκε στο λίκνο του όλο το βράδυ και ξύπνησε μόνο 2 φορές.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια τι κάνετε?? Κάναμε τα γενέθλια εχθές! Ωραία ήταν χάρηκε πολύ η μικρή! Καλά το σπίτι δεν το συζητώ όποια λέξη και αν πω δεν μπορεί να περιγράψει το τοπίο! Τα συμμαζέψα όμως και μου έμεινε το σκούπισμα! Ο μικρός μας ήταν πολύ καλός καθόταν την περισσότερη ώρα στο καρεκλακι φαγητου του και έπαιζε! Το βράδυ όμως μου άλλαξε τα φώτα θα πρέπει να κοιμήθηκε 2ωρες! Το υπόλοιπο βράδυ κάναμε συγκοιμηση και πιπιλουσε και λαγοκοιμοταν όλο το βράδυ! 

Η μεγάλη ξύπνησε 6:15 και ήθελε να πάει σχολείο! Στις 8 έβαλα τον μικρό στο μάρσιπο στο ένα χέρι η σακούλα με την τούρτα και στο άλλο χέρι μια μεγάλη σακούλα με 5λιτρα χυμούς και μια κούτα με πιάτα κουτάλια χαρτοπετσέτες Ποτηρια τραπεζομάντηλο κλπ κλπ +την τσάντα της! Πήγα τα άφησα και ήρθα σπίτι πήρα τις 2 σακούλες με τα δώρα των παιδιων και μια σακούλα μελομακάρονα και δώρα για τις δασκάλες (τις πήρα γούρια)+ τον μικρό στον μαρσιπο πήγα τα άφησα και μετά πήγα σούπερ ήρθα σπίτι έβαλα τον μικρό να παίξει με τα παιχνίδια του έβαλα ένα πληντυριο (έχω αλλά 4) έπλυνα ότι είχα από εχθές συμμαζέψα σαλόνι κρεβατοκάμαρα ευτυχώς το δωμάτιο της το έκανα εχθές( δεν φαντάζεστε τι γινόταν εκεί μέσα) μέχρι και η μικρή είπε μαμά μέσα γίνεται χαμοςςςςςς!!!! Έκανα έναν καφέ και καθόμαστε με τον μικρό μόλις κοιμηθεί θα σκουπίσω και τελείωσα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η PanB είπε:

Αφήνω αυτό εδώ : ανάθεμα σε 17η εβδομάδα 🥴😵

😂 Αλλο παιδί. Εκεί που κοιμόταν 8ωρα ξυπνάει ανά 10λ, με έχει διαλύσει, θέλω να φύγω απ το σπίτι 🥱

Έλα να με παρεις κ εμένα μαζί.... Βγάζει 2 δόντι κ ενώ συνήθισα το ασταμάτητο ήρεμο ξυπνημα τώρα ξυπνάει με λυγμούς κ δεν ηρεμεί 😞 επίσης σήμερα έχουμε κ εμβόλιο 🧐

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Valxris είπε:

Καλημέρα κορίτσια τι κάνετε?? Κάναμε τα γενέθλια εχθές! Ωραία ήταν χάρηκε πολύ η μικρή! Καλά το σπίτι δεν το συζητώ όποια λέξη και αν πω δεν μπορεί να περιγράψει το τοπίο! Τα συμμαζέψα όμως και μου έμεινε το σκούπισμα! Ο μικρός μας ήταν πολύ καλός καθόταν την περισσότερη ώρα στο καρεκλακι φαγητου του και έπαιζε! Το βράδυ όμως μου άλλαξε τα φώτα θα πρέπει να κοιμήθηκε 2ωρες! Το υπόλοιπο βράδυ κάναμε συγκοιμηση και πιπιλουσε και λαγοκοιμοταν όλο το βράδυ! 

Η μεγάλη ξύπνησε 6:15 και ήθελε να πάει σχολείο! Στις 8 έβαλα τον μικρό στο μάρσιπο στο ένα χέρι η σακούλα με την τούρτα και στο άλλο χέρι μια μεγάλη σακούλα με 5λιτρα χυμούς και μια κούτα με πιάτα κουτάλια χαρτοπετσέτες Ποτηρια τραπεζομάντηλο κλπ κλπ +την τσάντα της! Πήγα τα άφησα και ήρθα σπίτι πήρα τις 2 σακούλες με τα δώρα των παιδιων και μια σακούλα μελομακάρονα και δώρα για τις δασκάλες (τις πήρα γούρια)+ τον μικρό στον μαρσιπο πήγα τα άφησα και μετά πήγα σούπερ ήρθα σπίτι έβαλα τον μικρό να παίξει με τα παιχνίδια του έβαλα ένα πληντυριο (έχω αλλά 4) έπλυνα ότι είχα από εχθές συμμαζέψα σαλόνι κρεβατοκάμαρα ευτυχώς το δωμάτιο της το έκανα εχθές( δεν φαντάζεστε τι γινόταν εκεί μέσα) μέχρι και η μικρή είπε μαμά μέσα γίνεται χαμοςςςςςς!!!! Έκανα έναν καφέ και καθόμαστε με τον μικρό μόλις κοιμηθεί θα σκουπίσω και τελείωσα!

Όμορφα που χάρηκε η μικρή τέλεια!!!! Όμως ρε παιδι μου χαρά στην υπομονή σου κ στο κουράγιο σου 😛😉😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η nik_ol είπε:

Όμορφα που χάρηκε η μικρή τέλεια!!!! Όμως ρε παιδι μου χαρά στην υπομονή σου κ στο κουράγιο σου 😛😉😊

Κανένα από τα δύο δεν έχω άλλα τι να κάνω! Μάλλον βοηθάει η ηλικία?! Θα κλείσω τα 24 σε 3μηνες! Καλά όπως το πάω στα 30 δεν θα μπορώ να συρω τα πόδια μου!!! Χαχαχχαχα θεωρώ η μαμά μου που είναι 44 έχει περισσότερη όρεξη από εμένα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Valxris είπε:

Κανένα από τα δύο δεν έχω άλλα τι να κάνω! Μάλλον βοηθάει η ηλικία?! Θα κλείσω τα 24 σε 3μηνες! Καλά όπως το πάω στα 30 δεν θα μπορώ να συρω τα πόδια μου!!! Χαχαχχαχα θεωρώ η μαμά μου που είναι 44 έχει περισσότερη όρεξη από εμένα!

Είναι κ αυτό σημαντικό αλλά περισσότερο είναι η θέληση σου να μπεις σε αυτή τη διαδικασία!!! Έτσι νομίζω!!! Πάντως είσαι κ γρήγορη! Τσακ μπαμ τα μαζεψες όλα 😉

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Valxris να τη χαίρεσαι τη ζουζούνα σου. Είσαι μικρούλα.. Μπράβο σου που έκανες παιδάκια τόσο μικρή. Εγώ στα 24 ειχα μυαλό μόνο για δουλειά... Τίποτα άλλο.. 😂

Λοιπόν εμείς τελειώσαμε από παιδίατρο. Τα ουλα του μου είπε είναι φουσκωμένα και πιθανό να σκάσουν κι άλλα δόντια σύντομα. Πήρε μόνο 250 γραμμάρια και 1.5 πόντο αλλά μου είπε ότι είναι μία χαρά στην καμπύλη του. Μπορω να τον βάλω στο κάθισμα του φαγητού μου είπε και να τον αφήνω να κάθεται. Μπορεί σήμερα να ξεκινήσουμε φρούτα.. Θα δουμε.. 

Σχετικά με το εμβόλιο της μηνιγγίτιδας.. Τι σας είπε ο γιατρός. Εμένα μου είπε αν δεν τον πάω παιδικό να μην το κάνουμε ακόμα και να περιμένω να κλείσει τα 2...

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...