Μετάβαση σε περιεχόμενο

Σαν ζεστάνει η θαλασσα κ μυρισει καλοκαίρι, ο πελαργός στα χέρια μας μωράκια θα μας φέρει! Καλοκαιρινά μωράκια 2021


Recommended Posts

στις πριν 18 ώρες, ο/η nik_ol είπε:

@Mommy to be Ταυτίζομαι... Κ εμείς υπνο καθόλου εννοείται! Βγαίνουμε λιγάκι το πρωι αλλά κ παλι ώρες ώρες νοιώθω αρκετά πιεσμενη. 

Αχ κ εγώ πρέπει να αρχίσω διατροφή... Προς το παρόν ξεσκίζω μελομακάρονα κ κουραμπιέδες 

Κορίτσια... Πληρωθηκα το εξάμηνο 478. Δεν είναι ολόκληρος μήνας ομως, μόλις το είδα. Εσείς;

Καλημέρα κορίτσι μου,εννοείς την εξάμηνη άδεια ; Εμένα μπήκαν τον Οκτώβριο πρώτη φορά 470 και από τότε ξανά τίποτα,Δηλαδή για Νοεμβρίο δεν πήρα κάτι. ξέρεις πώς λειτουργεί; Και κάθε ποτέ πληρωνόμαστε;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 17.4k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

  • Diana_caterina

    2124

  • Clairy.

    1671

  • Tweema

    1530

  • Love32

    1488

στις πριν 6 ώρες, ο/η Tweema είπε:

Εσεις που εχετε πάρει grobag ειχατε κοιταξει πριν αλλη εταιρεια; 

Εγώ όχι,μόνο μια γρήγορη ματιά όταν μου εμφάνιζε άλλους σε διαφημίσεις. Κάπου είχα διαβάσει ότι είναι από τους καλύτερους κ έτσι δεν έψαξα παραπάνω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 37 λεπτά, ο/η Diana_caterina είπε:

Καλημέρα κορίτσια τι κάνετε;; 

Καλημέρα! Καλά εμείς, μόλις ξύπνησε κ την ταιζω. Εσυ; Σήμερα ξεκινάς με το νοσοκομείο;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η Μαριλου1 είπε:

Κ εγώ αυτόν έχω κ όντως έχει λίγο στενή φόρμα.της έχω πάρει ήδη κ το μεγαλύτερο νούμερο το οποίο είναι λίγο μεγάλο(πιο πολύ στα πόδια κάτω έχει μεγάλο κενό κ πάνω δεν είναι τόσο κολλητός) αλλά όσες φορές λερώνει τον άλλο μια χαρά κοιμάται κ με αυτόν. Βρε κορίτσια να ρωτήσω το φανελάκι που τους φοράμε από μέσα τώρα που χειμωνιασε από κοντομανικο πρέπει να γίνει μακρυμανικο;

Καλημερα! Εγω μακρυμανικο κορμάκι του βάζω και από πάνω φούτερ σετ με μπλούζα και φορμα. Στον ύπνο του βγάζω τα φούτερ και τον βάζω με το κορμάκι στον υπνοσακο. Εχουμε 21 βαθμούς και δεν κρυώνει. Έξω έχω μαζί κουβερτούλα και σκουφάκι και του τα βάζω όταν φυσάει.

 

στις πριν 7 ώρες, ο/η Tweema είπε:

Εσεις που εχετε πάρει grobag ειχατε κοιταξει πριν αλλη εταιρεια; 

Εγω δεν το ειχα ψαξει στην αρχη και το καλοκαιρι που του πηρα τα πρωτα κοντομανικα κορμακια απο laredoute πριν γεννήσω πηρα απο εκει και εναν υπνοσακο αλλα δεν ειναι καλος. Δεν ειναι απαλος καθεται σαν άκαμπτο παπλωμα και δε βολεύει στην αγκαλιά που τον εχω οταν τον κοιμιζω. Επίσης ειναι πολυ ανοιχτος στις μασχαλες και κρυωνε γιατι το μισο κορμακι του ηταν εξω απο τα πλαγια αν και λεει κι αυτος 2,5 tog. Ετσι πηρα τον grobag, ιδια τιμη εχουν.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η Μαριλου1 είπε:

Κ εγώ αυτόν έχω κ όντως έχει λίγο στενή φόρμα.της έχω πάρει ήδη κ το μεγαλύτερο νούμερο το οποίο είναι λίγο μεγάλο(πιο πολύ στα πόδια κάτω έχει μεγάλο κενό κ πάνω δεν είναι τόσο κολλητός) αλλά όσες φορές λερώνει τον άλλο μια χαρά κοιμάται κ με αυτόν. Βρε κορίτσια να ρωτήσω το φανελάκι που τους φοράμε από μέσα τώρα που χειμωνιασε από κοντομανικο πρέπει να γίνει μακρυμανικο;

Εγώ το έχω γυρίσει σε μακρυμανικο καιρό τώρα 😅 και από πάνω τα ρούχα του κανονικά. Και στο ύπνο μακρυμανικο φανελάκι και μακό φορμακι. Επειδή είναι έξω τα χέρια φοβάμαι μην κρυώνει.. 

στις πριν 9 ώρες, ο/η Clairy. είπε:

Για τα χεράκια τους το βράδυ τι κάνετε; 

Κι εγώ τίποτα όταν φοράει τον grobag. Είναι φυσιολογικά.. Ούτε κρύα ούτε ζεστά. Έχω και 2 από mothercare που μου έχουν δώσει που είναι σαν φορμακι που μπαίνουν μέσα τα χέρια. Όταν πλένω τον grobag και βάζω αυτούς αφήνω μέσα τα χέρια.. 

στις πριν 7 ώρες, ο/η Tweema είπε:

Εσεις που εχετε πάρει grobag ειχατε κοιταξει πριν αλλη εταιρεια; 

Όχι.. Κι εγώ είχα διαβάσει ότι είναι απ τους καλύτερους και πήρα κατευθείαν αυτόν.. Τον διάλεξα βασικά και μου τον έκαναν δώρο 🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σε όλες!!! 

Κ εμένα μου αρέσει πολυ ο grobag! 

@Diana_caterina καλή αρχή! 

@vasiliki16 κάθε 1η του μήνα μπαίνουν τα χρήματα, έτσι μου είπαν από τον ΟΑΕΔ που ανήκω αλλά κάποια κοπέλα είχε πει 1-5 κάθε μήνα. Μήπως πληρώθηκες κάτι άλλο;

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η nik_ol είπε:

Κοντομάνικο φανελάκι κ φορμακι. Έχουμε 22 βαθμους οπότε δε του βάζω κάτι παραπάνω. 

Εσείς 22 και εμείς -2 Κρήτη ζεις😄🤔🤪

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια.. 

Κ εγω για τον grobag ξερω οτι είναι καλος αλλα επειδη χθες που έψαχνα ειδα κ αλλους ειπα να ρωτήσω. Θα πάρω grobag. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Mommy to be είπε:

Εσείς 22 και εμείς -2 Κρήτη ζεις😄🤔🤪

Χαχαχα😂😂😂 με το καλοριφέρ έχουμε 22 βαθμους (17-22 μας είπε η παιδίατρος ότι είναι η ιδανική θερμοκρασία). Αθήνα είμαστε 😝 εγώ παντως ώρες ώρες κρυώνω κ με το καλοριφέρ κ τους 22 βαθμους. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 ώρες, ο/η nik_ol είπε:

Σίγουρα όταν το ζεις είναι βουνό, μετά το σκέφτεσαι πιο λογικά! 

Τώρα πως είναι η μικρή με τον υπνο;

Σίγουρα σαφώς καλύτερα, απλά αργεί να κοιμηθεί συνήθως και το πρωί με το ζόρι ξυπνάει για το προνήπιο. Το βράδυ που μας πέρασε πχ ξύπνησε δύο φορές και με φώναζε, άλλες φορές έρχεται στο κρεβάτι μας. Τώρα ο μικρούλης είναι που με παιδεύει και νομίζω μες το βράδυ περισσότερο θέλει να πιπιλάει τη θηλή παρά πεινάει, αλλά καμία σχέση, για αυτό δεν παραπονιέμαι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Dim.The. είπε:

Σίγουρα σαφώς καλύτερα, απλά αργεί να κοιμηθεί συνήθως και το πρωί με το ζόρι ξυπνάει για το προνήπιο. Το βράδυ που μας πέρασε πχ ξύπνησε δύο φορές και με φώναζε, άλλες φορές έρχεται στο κρεβάτι μας. Τώρα ο μικρούλης είναι που με παιδεύει και νομίζω μες το βράδυ περισσότερο θέλει να πιπιλάει τη θηλή παρά πεινάει, αλλά καμία σχέση, για αυτό δεν παραπονιέμαι.

Δυσκολος αυτός ο υπνος! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου τι κάνετε? 

Είχαμε παιδίατρο σήμερα κάναμε εμβόλιο! Από κιλά στα ίδια δεν πήρε κάτι αυτον τον μήνα και έβαλε 3.5ποντους! Με ρώτησε αν θέλω να ξεκινήσω στερρεες αφού κλείσει τους 6 της είπα ότι είχα σκοπό να ξεκινήσω με την νέα χρονιά (14/12 γίνεται 6) αλλά τελικά θα ξεκινήσω στις 20 μετά τα γενέθλια της κόρης μου,την ενημέρωσα πως θα κάνω blw ας ξεκινήσουμε και βλέπουμε πως θα πάει! Μου είπε πως γενικά δεν έχει μελετήσει πολύ επί του θέματος αλλά θα ήθελε να μάθει αν πετύχει και πως πάμε την είδα ενθουσιάστηκε λίγο! Μου είπε κλασσικά να αποφύγω τις έτοιμες κρέμες,μου είπε να ξεκινήσω με φρούτα και της ειπα με λαχανικά εύχομαι να πάει καλά! Σήμερα παραλίγο να μου αρπάξει μία πατάτα από το χέρι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Valxris είπε:

Κορίτσια μου τι κάνετε? 

Είχαμε παιδίατρο σήμερα κάναμε εμβόλιο! Από κιλά στα ίδια δεν πήρε κάτι αυτον τον μήνα και έβαλε 3.5ποντους! Με ρώτησε αν θέλω να ξεκινήσω στερρεες αφού κλείσει τους 6 της είπα ότι είχα σκοπό να ξεκινήσω με την νέα χρονιά (14/12 γίνεται 6) αλλά τελικά θα ξεκινήσω στις 20 μετά τα γενέθλια της κόρης μου,την ενημέρωσα πως θα κάνω blw ας ξεκινήσουμε και βλέπουμε πως θα πάει! Μου είπε πως γενικά δεν έχει μελετήσει πολύ επί του θέματος αλλά θα ήθελε να μάθει αν πετύχει και πως πάμε την είδα ενθουσιάστηκε λίγο! Μου είπε κλασσικά να αποφύγω τις έτοιμες κρέμες,μου είπε να ξεκινήσω με φρούτα και της ειπα με λαχανικά εύχομαι να πάει καλά! Σήμερα παραλίγο να μου αρπάξει μία πατάτα από το χέρι!

Τέλεια οπότε καλή αρχή! Πολυ θετικό που είναι υποστηρικτή αν κ δε γνωρίζει! Αφου θέλει το παιδι γιατί να το καθυστερήσεις 😝

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η Valxris είπε:

Κορίτσια μου τι κάνετε? 

Είχαμε παιδίατρο σήμερα κάναμε εμβόλιο! Από κιλά στα ίδια δεν πήρε κάτι αυτον τον μήνα και έβαλε 3.5ποντους! Με ρώτησε αν θέλω να ξεκινήσω στερρεες αφού κλείσει τους 6 της είπα ότι είχα σκοπό να ξεκινήσω με την νέα χρονιά (14/12 γίνεται 6) αλλά τελικά θα ξεκινήσω στις 20 μετά τα γενέθλια της κόρης μου,την ενημέρωσα πως θα κάνω blw ας ξεκινήσουμε και βλέπουμε πως θα πάει! Μου είπε πως γενικά δεν έχει μελετήσει πολύ επί του θέματος αλλά θα ήθελε να μάθει αν πετύχει και πως πάμε την είδα ενθουσιάστηκε λίγο! Μου είπε κλασσικά να αποφύγω τις έτοιμες κρέμες,μου είπε να ξεκινήσω με φρούτα και της ειπα με λαχανικά εύχομαι να πάει καλά! Σήμερα παραλίγο να μου αρπάξει μία πατάτα από το χέρι!

Καλημέρα! Ο δικος μας γιατρός δεν μπορώ να πω οτι ενθουσιάστηκε γιατί είναι της κρέμας γενικά αλλά δεν επέμενε κιόλας. Εγώ τον έχω μαζί μου στο ρηλαξ όταν τρώω και τεντωνει τα χερια του και γλειφεται. Άμα είναι κάτι που πιάνεται με το χέρι του το δίνω έτσι για να έρχεται σε επαφή με τις υφές και το παίρνει να το βάλει στο στομα και του πέφτει και εκνευρίζεται ο μικρούλης 😆 Εγώ έχω προβληματιστεί για άλλο λόγο: η ανιψιά μου ξεκινησε να κάθεται στον ποπο 8 μηνών. Άμα δεν καθίσει ως τοτε δεν τρώει τιποτα; 🤔 @Tweema τα φώτα σου 🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η Lia5 είπε:

Καλημέρα! Ο δικος μας γιατρός δεν μπορώ να πω οτι ενθουσιάστηκε γιατί είναι της κρέμας γενικά αλλά δεν επέμενε κιόλας. Εγώ τον έχω μαζί μου στο ρηλαξ όταν τρώω και τεντωνει τα χερια του και γλειφεται. Άμα είναι κάτι που πιάνεται με το χέρι του το δίνω έτσι για να έρχεται σε επαφή με τις υφές και το παίρνει να το βάλει στο στομα και του πέφτει και εκνευρίζεται ο μικρούλης 😆 Εγώ έχω προβληματιστεί για άλλο λόγο: η ανιψιά μου ξεκινησε να κάθεται στον ποπο 8 μηνών. Άμα δεν καθίσει ως τοτε δεν τρώει τιποτα; 🤔 @Tweema τα φώτα σου 🙏

Το μωρό πρέπει να κάθεται μόνο του ή και με υποστήριξη για να μπορεί να μπει σε στέρεες!!!! Εγώ είμαι σίγουρη ότι αν του δώσω το οτιδήποτε θα μπει αμέσως στόμα και δεν το επιχειρώ! 

Εγώ άλλο σκέφτομαι τώρα το μήλο και το αχλάδι που είναι πιο σκληρά να τα βάζω λίγο στον ατμό ή στο κατσαρολάκι σαν κομπόστα στυλ ή μπα?? Βρήκα και αυτό και το βρήκα ενδιαφέρον

Screenshot_2021-11-15-08-56-36-464_com.android.chrome.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 39 λεπτά, ο/η Lia5 είπε:

Καλημέρα! Ο δικος μας γιατρός δεν μπορώ να πω οτι ενθουσιάστηκε γιατί είναι της κρέμας γενικά αλλά δεν επέμενε κιόλας. Εγώ τον έχω μαζί μου στο ρηλαξ όταν τρώω και τεντωνει τα χερια του και γλειφεται. Άμα είναι κάτι που πιάνεται με το χέρι του το δίνω έτσι για να έρχεται σε επαφή με τις υφές και το παίρνει να το βάλει στο στομα και του πέφτει και εκνευρίζεται ο μικρούλης 😆 Εγώ έχω προβληματιστεί για άλλο λόγο: η ανιψιά μου ξεκινησε να κάθεται στον ποπο 8 μηνών. Άμα δεν καθίσει ως τοτε δεν τρώει τιποτα; 🤔 @Tweema τα φώτα σου 🙏

Καλημέρα!!! 

Κ για αλεσμενα κ για blw πρέπει να κάθονται μόνα τους ή με ελάχιστη υποστήριξη! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Valxris είπε:

Το μωρό πρέπει να κάθεται μόνο του ή και με υποστήριξη για να μπορεί να μπει σε στέρεες!!!! Εγώ είμαι σίγουρη ότι αν του δώσω το οτιδήποτε θα μπει αμέσως στόμα και δεν το επιχειρώ! 

Εγώ άλλο σκέφτομαι τώρα το μήλο και το αχλάδι που είναι πιο σκληρά να τα βάζω λίγο στον ατμό ή στο κατσαρολάκι σαν κομπόστα στυλ ή μπα?? Βρήκα και αυτό και το βρήκα ενδιαφέρον

Screenshot_2021-11-15-08-56-36-464_com.android.chrome.jpg

Καλημέρα! 

Όπως το λέει προσφέρεται το μήλο! 

https://instagram.com/mydietitianmama?utm_medium=copy_linkP

Αν έχεις ινσταγκραμ ακολουθησε την, βοηθά πολυ! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η nik_ol είπε:

Καλημέρα! 

Όπως το λέει προσφέρεται το μήλο! 

https://instagram.com/mydietitianmama?utm_medium=copy_linkP

Αν έχεις ινσταγκραμ ακολουθησε την, βοηθά πολυ! 

Δεν έχω σοσιαλ χαχαχχα!!!!! Μωρέ βλέπω ότι λέει βρασμένο αλλά θα χάνει βιταμίνες παρόλαυτα δεν μπορώ να το ρισκάρω και να το δώσω έτσι γιατί φοβάμαι λιγάκι!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κορίτσια!! 

@Valxrisθα συμφωμησω με την nicol, ειναι θετικο οτι αν κ δεν ειναι γνωστης ειναι θετικη. Καλη αρχη να εχετε κ απλα δωσε χρονο στο μικρακι οσον αφορα τις ποσότητες. Μηλο μπορεις να το δώσεις τριμμενο στο χοντρο ή να βαλεις στην τοστιέρα λαδοκολλα να κόψεις το μηλο φέτες κ να το ψήσεις λιγο.

στις πριν 1 ώρα, ο/η Lia5 είπε:

Καλημέρα! Ο δικος μας γιατρός δεν μπορώ να πω οτι ενθουσιάστηκε γιατί είναι της κρέμας γενικά αλλά δεν επέμενε κιόλας. Εγώ τον έχω μαζί μου στο ρηλαξ όταν τρώω και τεντωνει τα χερια του και γλειφεται. Άμα είναι κάτι που πιάνεται με το χέρι του το δίνω έτσι για να έρχεται σε επαφή με τις υφές και το παίρνει να το βάλει στο στομα και του πέφτει και εκνευρίζεται ο μικρούλης 😆 Εγώ έχω προβληματιστεί για άλλο λόγο: η ανιψιά μου ξεκινησε να κάθεται στον ποπο 8 μηνών. Άμα δεν καθίσει ως τοτε δεν τρώει τιποτα; 🤔 @Tweema τα φώτα σου 🙏

Κορίτσι μου σηκωνοταν κ καθοταν μονο του 8 μηνων καθιστη ή άρχισε 8 μηνων να κάθεται καθιστή με βοηθεια; στερεες τα μικρά αρχίζουν οταν εχουν πολυ καλη στήριξη, να μην πηγαίνουν σαν εκκρεμές, να διαχειριζονται οσο το δυνατον καλυτερα το κορμάκι τους στο καθισματακι. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Tweema είπε:

Καλημερα κορίτσια!! 

@Valxrisθα συμφωμησω με την nicol, ειναι θετικο οτι αν κ δεν ειναι γνωστης ειναι θετικη. Καλη αρχη να εχετε κ απλα δωσε χρονο στο μικρακι οσον αφορα τις ποσότητες. Μηλο μπορεις να το δώσεις τριμμενο στο χοντρο ή να βαλεις στην τοστιέρα λαδοκολλα να κόψεις το μηλο φέτες κ να το ψήσεις λιγο.

Κορίτσι μου σηκωνοταν κ καθοταν μονο του 8 μηνων καθιστη ή άρχισε 8 μηνων να κάθεται καθιστή με βοηθεια; στερεες τα μικρά αρχίζουν οταν εχουν πολυ καλη στήριξη, να μην πηγαίνουν σαν εκκρεμές, να διαχειριζονται οσο το δυνατον καλυτερα το κορμάκι τους στο καθισματακι. 

Θα τα δοκιμάσω και τα δύο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!!!

Την άλλη εβδομάδα έχουμε και εμείς παιδίατρο οπότε θα ρωτήσω και εγώ ποτέ και πως ξεκινάει τις τροφές. Όλα βέβαια ανάλογα με το παιδί!!

Επίσης προχτές μου έκανε κάτι περίεργα κακά. Ήταν πολύ κίτρινα φωσφοριζέ 🤭😂 και είχαν πολλές βλεννες δεν έφαγα κάτι διαφορετικό μόνο που ο άντρας μου είχε βάλει πολύ μαϊντανό και σελινο στην φασολάδα γιατί μπερδεύτηκε κ έβαλε και τα δυο σε μεγάλη ποσότητα μπορεί να τον ενόχλησε αυτό.?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η Love32 είπε:

Καλημέρα κορίτσια!!!

Την άλλη εβδομάδα έχουμε και εμείς παιδίατρο οπότε θα ρωτήσω και εγώ ποτέ και πως ξεκινάει τις τροφές. Όλα βέβαια ανάλογα με το παιδί!!

Επίσης προχτές μου έκανε κάτι περίεργα κακά. Ήταν πολύ κίτρινα φωσφοριζέ 🤭😂 και είχαν πολλές βλεννες δεν έφαγα κάτι διαφορετικό μόνο που ο άντρας μου είχε βάλει πολύ μαϊντανό και σελινο στην φασολάδα γιατί μπερδεύτηκε κ έβαλε και τα δυο σε μεγάλη ποσότητα μπορεί να τον ενόχλησε αυτό.?

Μπορει.. Δοκιμασε να δεις.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Tweema είπε:

Κ μπορείς να βάλεις κανελιτσα απο πανω. 

Πάω να φτιάξω τώρα για να το φάω εγώ αλλά θα βάλω κ λιγο μέλι 😋😋😋😋

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...