Μετάβαση σε περιεχόμενο

Σαν ζεστάνει η θαλασσα κ μυρισει καλοκαίρι, ο πελαργός στα χέρια μας μωράκια θα μας φέρει! Καλοκαιρινά μωράκια 2021


Recommended Posts

στις πριν 2 ώρες, ο/η Smurf88 είπε:

Αχ ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου... άρα με καταλαβαίνεις!! Μακάρι να πάνε όλα καλά!!έτσι μας είπε ο γιατρός, ότι είναι 100% ιάσιμο αλλά και μόνο που το ακούς ανησυχείς!

Περαστικά να είναι.. Ολα θα πάνε καλά ❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 17.4k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

  • Diana_caterina

    2124

  • Clairy.

    1671

  • Tweema

    1530

  • Love32

    1488

στις πριν 2 ώρες, ο/η Smurf88 είπε:

Αχ ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου... άρα με καταλαβαίνεις!! Μακάρι να πάνε όλα καλά!!έτσι μας είπε ο γιατρός, ότι είναι 100% ιάσιμο αλλά και μόνο που το ακούς ανησυχείς!

Η μαμά μου το είχε πάρει πολύ χαλαρά κ αυτό τη βοήθησε πολύ! Όλα καλά θα πάνε!!! 😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η Smurf88 είπε:

Γεια σας κορίτσια!! Έχω καιρό να μπω και δεν πρόλαβα να διαβάσω όλες τις σελίδες... ελπίζω να είστε όλες καλά, το ίδιο και τα παιδάκια σας 🥰 τον τελευταίο μήνα περάσαμε διάφορα...τα ευχάριστα είναι ότι περιμένω ανιψάκι σε λίγες ημέρες, έδωσα proficiency αρχές του μήνα κ ότι σήμερα στολίσαμε δέντρο 🌲🌲 κατά τ άλλα όλο δυσάρεστα ακούω κ βιώνω!! Ήταν άρρωστη η μεγάλη μου, κόλλησε η μπέμπα κ μετά εγώ.. ευτυχώς μόνο έντονο μπούκωμα αλλά υπήρχε μια ταλαιπωρία!  Το χειρότερο όμως είναι ότι δε βγήκε καλή η μαστογραφία της μαμάς μου κ είμαστε όλοι κάπως τις τελευταίες ημέρες.. το καλό είναι ότι το πρόλαβε σε πολύ αρχικό στάδιο! Περιμένουμε τώρα κ κάτι άλλες εξετάσεις για να ορίσουμε την επέμβαση..

Η μικρή βγάζει δόντια κ υποφέρει κ η μεγάλη ξυπνάει σχεδόν κάθε βράδυ, κλαίει κ έρχεται στο κρεβάτι μας!! Δε ξέρω τι να την κάνω..

Περαστικά για την μαμά σου όλα να πάνε τέλεια εύχομαι και να μείνει για πάντα πίσω,σαν κακιά ανάμνηση!

Καλημέρα κορίτσια! Πήγα τα μικρά στην παιδική χαρά ήθελε η κόρη μου τσουλήθρα είχαμε πολύ καιρό να πάμε με αυτό το κρύο! Έκανε και μικρός κούνια πρώτη φορά του άρεσε πολύ! πήγαμε με το καρότσι και είχα πάρει τον μάρσιπο μαζί μην τυχόν και κλάψει τελικά έκλαψε πριν φύγουμε οπότε τον έβαλα κατευθείαν εκεί πρώτη φορά θήλασε κιόλας μέσα όρθιος(δεν ήξερα ότι γίνεται) και έριξε και έναν ύπνο μέσα στο σούπερ μάρκετ!ο μαρσιπος αν και τον έχω από την κόρη μου που τον είχα χρησιμοποιήσει ένα μήνα που είχε γύψο στο πόδι 9μηνων τώρα εχει βγάλει ήδη τα λεφτά του με τον μικρό γιατί τον βάζω εκεί για να πάω την μικρή σχολείο μετά σούπερ μάρκετ μετα πάω την παίρνω και του αρέσει πολύ!και είναι και πολύ άνετος δεν πονάω πουθενά όση ώρα και να τον κουβαλήσω

Με την black Friday τελικά βρήκα σε ίδια τιμή άλλο καρεκλακι παρόμοιο με αυτό που θα επερνα αλλά είναι μέχρι 5χρ και επειδή σκέφτηκα ότι θα θέλει να ανεβαίνει και η κόρη μου παργγγειλα αυτό γιατί το άλλο ήταν μέχρι 36μηνων

Screenshot_2021-11-20-13-04-08-906_com.android.chrome.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 ώρες, ο/η Smurf88 είπε:

Γεια σας κορίτσια!! Έχω καιρό να μπω και δεν πρόλαβα να διαβάσω όλες τις σελίδες... ελπίζω να είστε όλες καλά, το ίδιο και τα παιδάκια σας 🥰 τον τελευταίο μήνα περάσαμε διάφορα...τα ευχάριστα είναι ότι περιμένω ανιψάκι σε λίγες ημέρες, έδωσα proficiency αρχές του μήνα κ ότι σήμερα στολίσαμε δέντρο 🌲🌲 κατά τ άλλα όλο δυσάρεστα ακούω κ βιώνω!! Ήταν άρρωστη η μεγάλη μου, κόλλησε η μπέμπα κ μετά εγώ.. ευτυχώς μόνο έντονο μπούκωμα αλλά υπήρχε μια ταλαιπωρία!  Το χειρότερο όμως είναι ότι δε βγήκε καλή η μαστογραφία της μαμάς μου κ είμαστε όλοι κάπως τις τελευταίες ημέρες.. το καλό είναι ότι το πρόλαβε σε πολύ αρχικό στάδιο! Περιμένουμε τώρα κ κάτι άλλες εξετάσεις για να ορίσουμε την επέμβαση..

Η μικρή βγάζει δόντια κ υποφέρει κ η μεγάλη ξυπνάει σχεδόν κάθε βράδυ, κλαίει κ έρχεται στο κρεβάτι μας!! Δε ξέρω τι να την κάνω..

Συγχαρητηρια για το πτυχίο σου!! Με το καλο να ερθει το μωρακι!! 

Περαστικά κ να μην ξανάρθει για την μανούλα σου,Οπως σας ειπε ο γιατρος ειναι ιασιμο, ομως δεν παύει να εχεις το αγχος κ το φοβος. 

Ποτε μην της αρνηθειτε της μεγαλης να μεινει στο κρεβάτι σας. Κατι την ενοχλει την μικρούλα κ σας χρειάζεται.. Συμβαινει καιρο; είπες περασε κρυωμα με μπουκωμα, μηπως θέλει λιγο χρονο να επανελθε; το μωρο το εχετε στο δωματιο σας; απο ποτε κοιμάται η μεγαλη στο δικο της; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 ώρες, ο/η Smurf88 είπε:

Γεια σας κορίτσια!! Έχω καιρό να μπω και δεν πρόλαβα να διαβάσω όλες τις σελίδες... ελπίζω να είστε όλες καλά, το ίδιο και τα παιδάκια σας 🥰 τον τελευταίο μήνα περάσαμε διάφορα...τα ευχάριστα είναι ότι περιμένω ανιψάκι σε λίγες ημέρες, έδωσα proficiency αρχές του μήνα κ ότι σήμερα στολίσαμε δέντρο 🌲🌲 κατά τ άλλα όλο δυσάρεστα ακούω κ βιώνω!! Ήταν άρρωστη η μεγάλη μου, κόλλησε η μπέμπα κ μετά εγώ.. ευτυχώς μόνο έντονο μπούκωμα αλλά υπήρχε μια ταλαιπωρία!  Το χειρότερο όμως είναι ότι δε βγήκε καλή η μαστογραφία της μαμάς μου κ είμαστε όλοι κάπως τις τελευταίες ημέρες.. το καλό είναι ότι το πρόλαβε σε πολύ αρχικό στάδιο! Περιμένουμε τώρα κ κάτι άλλες εξετάσεις για να ορίσουμε την επέμβαση..

Η μικρή βγάζει δόντια κ υποφέρει κ η μεγάλη ξυπνάει σχεδόν κάθε βράδυ, κλαίει κ έρχεται στο κρεβάτι μας!! Δε ξέρω τι να την κάνω..

Περαστικά της κορίτσι μου! Να πανε όλα καλά! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια! Έχει παρει κάποια ποδοσακο ή κουβέρτα universal για το καρότσι; το κανονικό καρότσι όχι το πορτ μπεμπέ. 

Επίσης, είδα ότι στο eshop έχει τα pampers μισή τιμή, τα monthly. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η nik_ol είπε:

Γεια σας κορίτσια! Έχει παρει κάποια ποδοσακο ή κουβέρτα universal για το καρότσι; το κανονικό καρότσι όχι το πορτ μπεμπέ. 

Επίσης, είδα ότι στο eshop έχει τα pampers μισή τιμή, τα monthly. 

Κ τώρα μπήκα να γράψω οποία δει καμία προσφορά σε πάνες ή οτιδήποτε άλλο κ λόγω black Friday να ενημερώνει! Κ εγώ το είδα στο e shop κ μάλλον θα παραγγείλω το επόμενο νούμερο να υπάρχει! 😁

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Μαριλου1 είπε:

Κ τώρα μπήκα να γράψω οποία δει καμία προσφορά σε πάνες ή οτιδήποτε άλλο κ λόγω black Friday να ενημερώνει! Κ εγώ το είδα στο e shop κ μάλλον θα παραγγείλω το επόμενο νούμερο να υπάρχει! 😁

Νομίζω ότι συμφέρει αρκετά. Εμείς πηραμε το 3 κ σκέφτομαι να παρω κ το 4 😛

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 36 λεπτά, ο/η Tweema είπε:

Συγχαρητηρια για το πτυχίο σου!! Με το καλο να ερθει το μωρακι!! 

Περαστικά κ να μην ξανάρθει για την μανούλα σου,Οπως σας ειπε ο γιατρος ειναι ιασιμο, ομως δεν παύει να εχεις το αγχος κ το φοβος. 

Ποτε μην της αρνηθειτε της μεγαλης να μεινει στο κρεβάτι σας. Κατι την ενοχλει την μικρούλα κ σας χρειάζεται.. Συμβαινει καιρο; είπες περασε κρυωμα με μπουκωμα, μηπως θέλει λιγο χρονο να επανελθε; το μωρο το εχετε στο δωματιο σας; απο ποτε κοιμάται η μεγαλη στο δικο της; 

Κορίτσια σας ευχαριστώ όλες για τις ευχές σας!!! Η μεγάλη ξέρω ότι έρχεται λόγω του μωρού κ φυσικά δεν της το έχω αρνηθεί πότε.. απλά εχω τεντώσει και σε συνδυασμό με την γκρίνια ήρθε και έδεσε! Γενικά είναι κακό υπνη από μικρή..της ήρθαν τώρα όλα μαζεμένα, η αδερφή, ο παιδικός και είναι λογικό να είναι κάπως..και πάλι μια χαρά είναι δηλαδή, με τα πάνω και τα κάτω της!! Στο δωμάτιο είναι από 6μηνων..από τότε που έμεινα έγκυος όμως και δεν είχα κουράγιο να την κανακευω το βράδυ για να κοιμηθεί ξανά, έχει εδραιώσει το κρεβάτι μας οπότε ξυπνάει το βράδυ! Μόλις πάω κ την μικρή εκεί θα προσπαθήσουμε πάλι κ λογικά δε θα ξυπνάει άλλο! Σε λίγο καιρό θα έχουμε τη μετάβαση..η μικρή δε χωράει πλέον στο κρεβάτι που έχω στην κρεβατοκάμαρα κ δυστυχώς δε χωράει μεγαλύτερο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Smurf88εύχομαι να πάνε όλα καλά με τη μαμά σου! Και γω πέρσι αντίστοιχα την ίδια περίοδο πέρασα με τη μαμά μου κάτι ανάλογο  Ευτυχώς πήγαν όλα καλά και φαίνεται να το ξεπέρασε. Η ίδια της το πήρε πολύ χαλαρά και πιστεύω βοήθησε κι αυτό πολύ.. Όλα καλά θα πάνε! 💕

 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια! Ο δικος μου παίζει αρκετά στο γυμναστήριο και προλαβαίνω το σκ να κανω καμία δουλειά. Όταν τρώω ή πλένω τα πιάτα καθεται δίπλα μου στο ρηλαξ. Όταν παίζουμε με τις κουδουνιστρες τον βάζω σε ημικαθιστη θέση στο μαξιλάρι θηλασμού που έγινε μαξιλάρι μπιμπερό. Το καρότσι δεν μπαίνει σπίτι γιατί εδώ βρέχει συνέχεια και οι ρόδες έχουν λάσπες. Μαξιλάρι ειδικό για να κάθεται και περπατουσα δε θα πάρω, παρκο δεν έχω αποφασίσει. Εγώ του φοράω μακρυμανικο κορμάκι με φορμα από κάτω και από πάνω μπλούζα φούτερ. Έξω δεν του φοράω επιπλέον ρούχα γιατί βγαίνουμε το μεσημέρι μετά τη δουλειά που έχει ζέστη απλώς παίρνω μια κουβερτούλα και του την βαζω άμα φυσαει

20211118_204455.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η Lia5 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια! Ο δικος μου παίζει αρκετά στο γυμναστήριο και προλαβαίνω το σκ να κανω καμία δουλειά. Όταν τρώω ή πλένω τα πιάτα καθεται δίπλα μου στο ρηλαξ. Όταν παίζουμε με τις κουδουνιστρες τον βάζω σε ημικαθιστη θέση στο μαξιλάρι θηλασμού που έγινε μαξιλάρι μπιμπερό. Το καρότσι δεν μπαίνει σπίτι γιατί εδώ βρέχει συνέχεια και οι ρόδες έχουν λάσπες. Μαξιλάρι ειδικό για να κάθεται και περπατουσα δε θα πάρω, παρκο δεν έχω αποφασίσει. Εγώ του φοράω μακρυμανικο κορμάκι με φορμα από κάτω και από πάνω μπλούζα φούτερ. Έξω δεν του φοράω επιπλέον ρούχα γιατί βγαίνουμε το μεσημέρι μετά τη δουλειά που έχει ζέστη απλώς παίρνω μια κουβερτούλα και του την βαζω άμα φυσαει

20211118_204455.jpg

Αα έχουμε το ίδιο μαξιλάρι!!😍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρε κορίτσια τις πάνες τόσο σχεδόν τις παίρνω από το σκρουτζ.. Συγκεκριμένα 2 τελευταίες φορές τις έχω πάρει 30 ευρώ το νούμερο 3 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια. Εσείς που έχετε κι άλλα παιδάκια μπορειται να μου πείτε γιατί ας πούμε να πάρω αυτά τα καρεκλακια φαγητού (όχι αυτά που είναι 2 σε 1) τα άλλα τα πιο μεγάλα και όχι αυτό ας πούμε του ικεα; τι πρέπει να προσέξουμε; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Love32 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια πώς είστε? Να ρωτήσω υπάρχει περίπτωση να έχουμε στο στήθος γρομπαλακι από γάλα?

Καλησπέρα κορίτσι μου, ναι υπάρχει. Εγώ έβγαλα στο δεξί στήθος και η μαία μου είπε την ώρα που την ταιζω να τρίβω σε εκείνο το σημείο..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Clairy. είπε:

Κορίτσια. Εσείς που έχετε κι άλλα παιδάκια μπορειται να μου πείτε γιατί ας πούμε να πάρω αυτά τα καρεκλακια φαγητού (όχι αυτά που είναι 2 σε 1) τα άλλα τα πιο μεγάλα και όχι αυτό ας πούμε του ικεα; τι πρέπει να προσέξουμε; 

Εγώ προσωπικά το επέλεξα για να κάθεται πιο αναπαυτικά κατά τα άλλα όλα τα καρεκλακια το ίδιο καλά είναι και την ίδια δουλειά κάνουν!!!

 

στις πριν 1 ώρα, ο/η Love32 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια πώς είστε? Να ρωτήσω υπάρχει περίπτωση να έχουμε στο στήθος γρομπαλακι από γάλα?

Ναι φυσικά εγωωβγαζω συχνά δεν πονάει ούτε τίποτα θέλει μασάζ στον θηλασμό έχει γάλα εκεί!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Clairy. είπε:

Ρε κορίτσια τις πάνες τόσο σχεδόν τις παίρνω από το σκρουτζ.. Συγκεκριμένα 2 τελευταίες φορές τις έχω πάρει 30 ευρώ το νούμερο 3 

Κι εγώ τα Pampers premium care 3 τα πήρα 30€ από boxpharmacy το μηνιαίο πακέτο 240 πανες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 32 λεπτά, ο/η Valxris είπε:

Εγώ προσωπικά το επέλεξα για να κάθεται πιο αναπαυτικά κατά τα άλλα όλα τα καρεκλακια το ίδιο καλά είναι και την ίδια δουλειά κάνουν!!!

 

Ναι φυσικά εγωωβγαζω συχνά δεν πονάει ούτε τίποτα θέλει μασάζ στον θηλασμό έχει γάλα εκεί!

Ρε κορίτσι μου άσχετο αλλά τι έκανες μετά την πρώτη γέννα που σε έραψε πολυ; ούτε παρθένα ήμουν έτσι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Smurf88 είπε:

Κορίτσια σας ευχαριστώ όλες για τις ευχές σας!!! Η μεγάλη ξέρω ότι έρχεται λόγω του μωρού κ φυσικά δεν της το έχω αρνηθεί πότε.. απλά εχω τεντώσει και σε συνδυασμό με την γκρίνια ήρθε και έδεσε! Γενικά είναι κακό υπνη από μικρή..της ήρθαν τώρα όλα μαζεμένα, η αδερφή, ο παιδικός και είναι λογικό να είναι κάπως..και πάλι μια χαρά είναι δηλαδή, με τα πάνω και τα κάτω της!! Στο δωμάτιο είναι από 6μηνων..από τότε που έμεινα έγκυος όμως και δεν είχα κουράγιο να την κανακευω το βράδυ για να κοιμηθεί ξανά, έχει εδραιώσει το κρεβάτι μας οπότε ξυπνάει το βράδυ! Μόλις πάω κ την μικρή εκεί θα προσπαθήσουμε πάλι κ λογικά δε θα ξυπνάει άλλο! Σε λίγο καιρό θα έχουμε τη μετάβαση..η μικρή δε χωράει πλέον στο κρεβάτι που έχω στην κρεβατοκάμαρα κ δυστυχώς δε χωράει μεγαλύτερο!

Αρα ξέρεις οτι ισως φταινε κ πολλα.. Εννοειται εχεις τεντωσει αλλα νομιζω θελει υπομονη αρκετη. Κ νομιζω οτι οταν θα μεταφέρεις το μωρο θα είναι η καταλληλη στιγμη να γινει μεταβαση κ παλι.. Εχετε ξεκινησει στερεες;; 

στις πριν 3 ώρες, ο/η Lia5 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια! Ο δικος μου παίζει αρκετά στο γυμναστήριο και προλαβαίνω το σκ να κανω καμία δουλειά. Όταν τρώω ή πλένω τα πιάτα καθεται δίπλα μου στο ρηλαξ. Όταν παίζουμε με τις κουδουνιστρες τον βάζω σε ημικαθιστη θέση στο μαξιλάρι θηλασμού που έγινε μαξιλάρι μπιμπερό. Το καρότσι δεν μπαίνει σπίτι γιατί εδώ βρέχει συνέχεια και οι ρόδες έχουν λάσπες. Μαξιλάρι ειδικό για να κάθεται και περπατουσα δε θα πάρω, παρκο δεν έχω αποφασίσει. Εγώ του φοράω μακρυμανικο κορμάκι με φορμα από κάτω και από πάνω μπλούζα φούτερ. Έξω δεν του φοράω επιπλέον ρούχα γιατί βγαίνουμε το μεσημέρι μετά τη δουλειά που έχει ζέστη απλώς παίρνω μια κουβερτούλα και του την βαζω άμα φυσαει

20211118_204455.jpg

Εντάξει γελασα!! Μαξιλαρι μπιμπερο😂😂😂 εν τω μεταξύ προσπαθεις να απαντήσεις δε ότι θυμάσαι 😂

Πώς εισαι; συνηθίζεις την αλλαγη; 

στις πριν 2 ώρες, ο/η Clairy. είπε:

Κορίτσια. Εσείς που έχετε κι άλλα παιδάκια μπορειται να μου πείτε γιατί ας πούμε να πάρω αυτά τα καρεκλακια φαγητού (όχι αυτά που είναι 2 σε 1) τα άλλα τα πιο μεγάλα και όχι αυτό ας πούμε του ικεα; τι πρέπει να προσέξουμε; 

Δεν ειμαι η καταλληλη αλλα δεν μπορω να μην απαντησω. Πεταμενα λεφτα θαρρω.. Ενα φαγητο θα τρώνε τα παιδακια!!ασυζητητί του ικεαβλεπω πως πολλες τις εχει βολεψει. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Tweema είπε:

Αρα ξέρεις οτι ισως φταινε κ πολλα.. Εννοειται εχεις τεντωσει αλλα νομιζω θελει υπομονη αρκετη. Κ νομιζω οτι οταν θα μεταφέρεις το μωρο θα είναι η καταλληλη στιγμη να γινει μεταβαση κ παλι.. Εχετε ξεκινησει στερεες;; 

Εντάξει γελασα!! Μαξιλαρι μπιμπερο😂😂😂 εν τω μεταξύ προσπαθεις να απαντήσεις δε ότι θυμάσαι 😂

Πώς εισαι; συνηθίζεις την αλλαγη; 

Δεν ειμαι η καταλληλη αλλα δεν μπορω να μην απαντησω. Πεταμενα λεφτα θαρρω.. Ενα φαγητο θα τρώνε τα παιδακια!!ασυζητητί του ικεαβλεπω πως πολλες τις εχει βολεψει. 

Τι να κάνω τόσα θέματα που ανοίγετε κάθε μέρα 😂 Εντάξει μου λείπει παρολο που φεύγω για λίγες ώρες, δεν ήμουν ετοιμη. Παλεύεται όμως γιατί δεν κουράζομαι ιδιαίτερα. Το καλύτερο είναι ότι σήμερα που δούλευε πρωί ο άντρας μου του έλεγε πόσο του έλειψε το μεσημέρι που ήρθε οπότε πιστεύω δε θα μου τα αλλάξει 🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Tweema είπε:

Αρα ξέρεις οτι ισως φταινε κ πολλα.. Εννοειται εχεις τεντωσει αλλα νομιζω θελει υπομονη αρκετη. Κ νομιζω οτι οταν θα μεταφέρεις το μωρο θα είναι η καταλληλη στιγμη να γινει μεταβαση κ παλι.. Εχετε ξεκινησει στερεες;; 

Εντάξει γελασα!! Μαξιλαρι μπιμπερο😂😂😂 εν τω μεταξύ προσπαθεις να απαντήσεις δε ότι θυμάσαι 😂

Πώς εισαι; συνηθίζεις την αλλαγη; 

Δεν ειμαι η καταλληλη αλλα δεν μπορω να μην απαντησω. Πεταμενα λεφτα θαρρω.. Ενα φαγητο θα τρώνε τα παιδακια!!ασυζητητί του ικεαβλεπω πως πολλες τις εχει βολεψει. 

Γιατί λες ότι δεν είσαι η κατάλληλη;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Lia5 είπε:

Ρε κορίτσι μου άσχετο αλλά τι έκανες μετά την πρώτη γέννα που σε έραψε πολυ; ούτε παρθένα ήμουν έτσι...

Υπομονή και όνειρα χαχαχαχ! Πλακιζω! Λιπαντικο φουλ και πριν την πράξη ξεκινούσα μόνη μου και μετά ερχόμουν σε επαφή αλλιώς μας έβγαζε την πίστη! Έφτιαξε το πράγμα αργότερα και δεν χρειαζόταν τίποτα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...