Μετάβαση σε περιεχόμενο

Σαν ζεστάνει η θαλασσα κ μυρισει καλοκαίρι, ο πελαργός στα χέρια μας μωράκια θα μας φέρει! Καλοκαιρινά μωράκια 2021


Recommended Posts

στις πριν 1 ώρα, ο/η Tweema είπε:

@Love32 οτι σου ειπε η clairy..εγω την δικη μου οταν κανει απεργία καταφέρνω να την θηλασω αφου την παιξω, την νανουρισω  τις βαλω λευκους ηχους. Το βασικο στην δική μου να έχει νανουριστει. 

Το κάνουν συχνά δηλαδή😥 ??6

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 17.4k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

  • Diana_caterina

    2124

  • Clairy.

    1671

  • Tweema

    1530

  • Love32

    1488

Εγώ του είχα ψωνίσει τον προηγούμενο μήνα ! Πολύ έχω ευχαριστηθεί τα φορμάκια από kiddo με το φερμουάρ !

Μας βγάζουν ακόμα. Οπότε δεν ψωνίζω αλλά! Προσπαθώ να κρατηθώ.😂😋

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σήμερα και ο μικρός αρνείται το στήθος θέλει ή να μασάει τις μπουνιές του με ορμή ή να κοιμάται και κοιμισμένος δεν τρώει λέτε να μειωθεί η παραγωγή?? Οφουυυ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Lia5 είπε:

Έχετε πάρει τίποτα από mothercare; Ποιοτικώς μου φαινονται καλά, ρωτάω κυρίως για τη φορμα και τα μεγέθη 

Τα φανελάκια-κορμακια είναι τέλεια και τα φορμακια που της έχω πάρει πολύ καλά! Η φόρμα τους  είναι κανονική αλλά πάντα της παίρνω μεγαλύτερα νούμερα για να τα φοράει καιρό! Τώρα της πήρα το 74! 🤭 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 25 λεπτά, ο/η Lia5 είπε:

Κι ο δικός μου 64 ειναι αλλα λεπτουλης. Άρα να μην του πάρω τα 3-6 που λένε 68 δε θα μας βγάλουν. Φοβάμαι μην του ειναι πολυ φαρδιά τα 74

Το Νοέμβρη θα του είναι φαρδιά από Δεκέμβρη θα του είναι μια χαρά! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Μαριλου1 είπε:

Το Νοέμβρη θα του είναι φαρδιά από Δεκέμβρη θα του είναι μια χαρά! 

Πήρα κι εγω το 74 τι μικρουληδες θα μείνουμε εμεις; 😁

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η Love32 είπε:

Το κάνουν συχνά δηλαδή😥 ??6

Στο αλμα 15-19 πολλα μωρακια κανουν απεργία εκει στην 17η εβδ πιυ είναι η κορυφωση του άλματος. Η δικη μου εχει κανει σε ολα τα αλματα μεχρι στιγμης απο την αρχη μεχρι το τέλος, κοινως καλοπερναω!! Γενικά προσπαθησε να μην σκεφτεσαι το μετα για να μην αγχώνεσαι. Σε λίγες μέρες θα τρώει κανονικά! 

στις πριν 17 λεπτά, ο/η Valxris είπε:

Σήμερα και ο μικρός αρνείται το στήθος θέλει ή να μασάει τις μπουνιές του με ορμή ή να κοιμάται και κοιμισμένος δεν τρώει λέτε να μειωθεί η παραγωγή?? Οφουυυ

Τοσο γρηγορα δεν θα σου μειωθει. Να τον ταιζει ή μολις έχει γλαρωσει ή οταν κουνιέται κοιμισμενος βαζε τον στήθος. Με την τσουπρα που εχω μπλέξει δεν θα ειχα γαλα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Lia5 είπε:

Πήρα κι εγω το 74 τι μικρουληδες θα μείνουμε εμεις; 😁

Κ εγω 74 θα επαιρνα. Είναι κανονική γραμμη αλλα ο δικος μ ηταν ηταν χοντρουλης. 

Πηγες στην δουλειά; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αύριο η μικρή κλεινει τους 5 μηνες.. Εδω κ 1 μηνα εχω στο μυαλο μου την εναρξη των στερεων. Με εχει πιασει αγχος. Δεν το είχα αυτο στον γιο μου γιατι ημουν μονη. Τι εννοω.. Με αγχωνει ότι θα ειναι κ ο γιος μου,  με αγχώνει μην τυχον της δωσει κατι ενω δεν είμαι μπροστα, πχ εχω παει τουαλέτα ή να εχει μεινει ο άντρας μου μαζι του κ να μην τον δει. Γενικά εχω αρχίσει κ αγχωνομαι τι θα γινει τους επομενους μήνες. Ο γιος μου ειναι κ αυτος ενα μικρο παιδι, παιζει, αφηνει παιχνιδια απο εδω, απο εκει. Προσεχει αρκετά, οσο το επιτρεπει κ η ηλικια του. επειδη εχει αλλαξει πολύ η σχεση μας απο την περιοδο της εγκυμοσυνης δεν θελω να πιεστει αλλο. Πως θα καταφερω να εχω 4 ματια κ 6-8 χερια ακομα; κοριτσια εσεις που εχετε πιο μεγαλο παιδακι τα σκεφτεστε αυτα; 

Σήμερα το μικιο εκανε 1η φορα κουνια❤️ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η Tweema είπε:

Στο αλμα 15-19 πολλα μωρακια κανουν απεργία εκει στην 17η εβδ πιυ είναι η κορυφωση του άλματος. Η δικη μου εχει κανει σε ολα τα αλματα μεχρι στιγμης απο την αρχη μεχρι το τέλος, κοινως καλοπερναω!! Γενικά προσπαθησε να μην σκεφτεσαι το μετα για να μην αγχώνεσαι. Σε λίγες μέρες θα τρώει κανονικά! 

Τοσο γρηγορα δεν θα σου μειωθει. Να τον ταιζει ή μολις έχει γλαρωσει ή οταν κουνιέται κοιμισμενος βαζε τον στήθος. Με την τσουπρα που εχω μπλέξει δεν θα ειχα γαλα. 

Και εμένα μου κάνει συχνά πυκνά απεργία αλλά όχι και έτσι σήμερα ακολουθούμε πρόγραμμα ανά 20λεπτα δύο τρεις πέντε τζουρες από το τίποτα.....όχι δεν πιάνει το γλαρωμενος το καταλαβαίνει και ξύπναει και νευριάζει τώρα θα δοκιμάσω πριν ξυπνήσει θα σου απαντήσω σε λίγο στο άλλο μήνυμα με τις ανησυχίες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Tweema είπε:

Αύριο η μικρή κλεινει τους 5 μηνες.. Εδω κ 1 μηνα εχω στο μυαλο μου την εναρξη των στερεων. Με εχει πιασει αγχος. Δεν το είχα αυτο στον γιο μου γιατι ημουν μονη. Τι εννοω.. Με αγχωνει ότι θα ειναι κ ο γιος μου,  με αγχώνει μην τυχον της δωσει κατι ενω δεν είμαι μπροστα, πχ εχω παει τουαλέτα ή να εχει μεινει ο άντρας μου μαζι του κ να μην τον δει. Γενικά εχω αρχίσει κ αγχωνομαι τι θα γινει τους επομενους μήνες. Ο γιος μου ειναι κ αυτος ενα μικρο παιδι, παιζει, αφηνει παιχνιδια απο εδω, απο εκει. Προσεχει αρκετά, οσο το επιτρεπει κ η ηλικια του. επειδη εχει αλλαξει πολύ η σχεση μας απο την περιοδο της εγκυμοσυνης δεν θελω να πιεστει αλλο. Πως θα καταφερω να εχω 4 ματια κ 6-8 χερια ακομα; κοριτσια εσεις που εχετε πιο μεγαλο παιδακι τα σκεφτεστε αυτα; 

Σήμερα το μικιο εκανε 1η φορα κουνια❤️ 

Καταλαβαινω τις ανησυχίες σου, και τις σκέφτομαι και εγώ είχα στο μυαλό μου να ξεκινήσω blw αλλά σκέφτομαι το ποσό χρονοβόρο θα είναι επίσης και η κόρη μου ακόμα κάνει πείσματα και δεν τρώει μόνη της δεν αγχώνομαι ιδιαίτερα για το πότε θα ξεκινήσω επίσης σκέφτομαι να τον ξεκινήσω με την νέα χρονιά συνεπώς 6.5 μηνών να περάσουν οι γιορτές και τα γενέθλιά της μεγάλης και με την ησυχία μου να ξεκινησουμε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Valxris είπε:

Και εμένα μου κάνει συχνά πυκνά απεργία αλλά όχι και έτσι σήμερα ακολουθούμε πρόγραμμα ανά 20λεπτα δύο τρεις πέντε τζουρες από το τίποτα.....όχι δεν πιάνει το γλαρωμενος το καταλαβαίνει και ξύπναει και νευριάζει τώρα θα δοκιμάσω πριν ξυπνήσει θα σου απαντήσω σε λίγο στο άλλο μήνυμα με τις ανησυχίες

Αρα μπαινει στο στηθος αλλα δεν καθεται. Οι θηλες με αυτον τον τροπο παιρνουν τ ερεθισμα οπότε μην σε αγχώνει μηπως μειωθεί η παραγωγή. Κακα σου εχει κανει; σε ρωτάω γιατί συνήθως οταν μιυ το κανει αυτο η δικη μ δεν εχει κανει κακα της. Μολις κάνει τρωει κανονικά. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Tweema είπε:

Αρα μπαινει στο στηθος αλλα δεν καθεται. Οι θηλες με αυτον τον τροπο παιρνουν τ ερεθισμα οπότε μην σε αγχώνει μηπως μειωθεί η παραγωγή. Κακα σου εχει κανει; σε ρωτάω γιατί συνήθως οταν μιυ το κανει αυτο η δικη μ δεν εχει κανει κακα της. Μολις κάνει τρωει κανονικά. 

Γενικά σαν παιδι δεν κάνει κάθε μέρα άλλα έκανε και εχθές και σήμερα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Valxris είπε:

Καταλαβαινω τις ανησυχίες σου, και τις σκέφτομαι και εγώ είχα στο μυαλό μου να ξεκινήσω blw αλλά σκέφτομαι το ποσό χρονοβόρο θα είναι επίσης και η κόρη μου ακόμα κάνει πείσματα και δεν τρώει μόνη της δεν αγχώνομαι ιδιαίτερα για το πότε θα ξεκινήσω επίσης σκέφτομαι να τον ξεκινήσω με την νέα χρονιά συνεπώς 6.5 μηνών να περάσουν οι γιορτές και τα γενέθλιά της μεγάλης και με την ησυχία μου να ξεκινησουμε

Πιστευω οτι θα αου έλυνε τα χέρια να τρωει μονος κ να ταιζεις την μικρή. Ειμαι αιγουρη οτι θα θελήσει κ η ιδια να φαει μονη της βλεποντας τον μικρο. Γτ το θεωρεις χρονοβορο;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Valxris είπε:

Γενικά σαν παιδι δεν κάνει κάθε μέρα άλλα έκανε και εχθές και σήμερα! 

Αρα δεν είναι αυτο. Αχ εμενα δεν εκανε σημερα, οποτε το βραδυ μας δεν θα ειναι καλο. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια πήρε καμιά μασητικά για τα δοντάκια;Πήρα της nuk κάποια σαν κρικακια,τα πιο ελαφριά ,αλλά δεν βολεύει να τα κρατάει ή είναι ακόμα μικρούλα κ δεν μπορεί...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Μιντόρι είπε:

Κορίτσια πήρε καμιά μασητικά για τα δοντάκια;Πήρα της nuk κάποια σαν κρικακια,τα πιο ελαφριά ,αλλά δεν βολεύει να τα κρατάει ή είναι ακόμα μικρούλα κ δεν μπορεί...

Εγω έχω τη Σοφί την καμηλοπάρδαλη. Την είχα πάρει στον γιο μου και ήταν πολύ καλή. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια η σημερινή μέρα ήταν από τις πιο δύσκολες για μας. Η μικρή είχε όλη μέρα απίστευτη γκρίνια και δεν καθόταν πουθενά. Ούτε στο μαρσιπο, ουτε αγκαλιά, ούτε καπου να ηρεμήσει. Δεν μπορούσε και να την πιάσει ο ύπνος. Γενικά όλα της φταίγανε. Πριν λίγο κατάφερα να την κοιμισω. Πραγματικά αγανάκτησα. Λέω σήμερα θα μας πάει και η νύχτα κλαίγοντας, μιας και δεν ήρεμου σε πουθενά! ΟΤΕ στο στήθος, ούτε όρθια, ούτε στα γόνατα. Μόνο έκλαιγε. Δεν ξέρω τι ήταν αυτό Παναγίτσα μου. Αν όλα αυτά τα δημιουργεί το άλμα, τι να πω; Τα είδα όλα! Πρώτη φορά τόσες ώρες και να μην ηρεμεί. Με τίποτα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Επίσης σαν να μην μου έφτανε η κατάσταση σήμερα με το μωρό, μου ήρθε και μια ακόμα κεραμίδα. Αύριο έρχεται ο πεθερός μου για μια μικρό επέμβαση και θα έρθει μαζί και ο κουνιάδος μου. Τελευταία στιγμή λένε θα έρθει μαζί και η γυναίκα του, η οποία εργάζεται στο χώρο της υγείας. Και λενε θα μείνουν σε μας. Για 3 βραδιές που θα διαρκέσει όλο αυτό. Ρε κορίτσια φοβάμαι και πραγματικά εγώ δεν θα πήγαινα σε ένα σπίτι με ένα τόσο μικρό μωρό και ένα ακόμα παιδί να μείνω. Το λέω λόγω κορονοϊου κυρίως. Εμένα ήρθε η ξαδέρφη μου τις προάλλες και την είδαμε έξω και δεν την πήρε αγκαλιά τη μικρή. Και τώρα να μείνουν και σπίτι; Δεν ξέρω αν είμαι εγώ ή παράλογη... Εσάς ποια είναι η γνώμη σας; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 25 λεπτά, ο/η Mamaofbill είπε:

Επίσης σαν να μην μου έφτανε η κατάσταση σήμερα με το μωρό, μου ήρθε και μια ακόμα κεραμίδα. Αύριο έρχεται ο πεθερός μου για μια μικρό επέμβαση και θα έρθει μαζί και ο κουνιάδος μου. Τελευταία στιγμή λένε θα έρθει μαζί και η γυναίκα του, η οποία εργάζεται στο χώρο της υγείας. Και λενε θα μείνουν σε μας. Για 3 βραδιές που θα διαρκέσει όλο αυτό. Ρε κορίτσια φοβάμαι και πραγματικά εγώ δεν θα πήγαινα σε ένα σπίτι με ένα τόσο μικρό μωρό και ένα ακόμα παιδί να μείνω. Το λέω λόγω κορονοϊου κυρίως. Εμένα ήρθε η ξαδέρφη μου τις προάλλες και την είδαμε έξω και δεν την πήρε αγκαλιά τη μικρή. Και τώρα να μείνουν και σπίτι; Δεν ξέρω αν είμαι εγώ ή παράλογη... Εσάς ποια είναι η γνώμη σας; 

Πόσο είναι το μωράκι σου; συγχώρεσε με αν το ειχες αναφέρει νωρίτερα,αλλά τώρα άρχισα να παρακολουθώ τη συζήτηση.θεωρώ Πώς έχεις απόλυτο δίκιο.εμένα η μικρουλα μου ειναι Μόλις τριών,όποιος έρχεται από συγγενείς για να τη δει είναι με μάσκα και φυσικά κανείς δε σηκώνει το μωρό.Όχι να μεινε κάποιος Στον ίδιο χώρο που μπαινοβγαινει και από το νοσοκομείο,νομίζω αυτό θα έπρεπε να το σκεφτούν μόνοι τους. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 28/10/2021 at 10:59 ΜΜ, ο/η nik_ol είπε:

Καλησπέρα! 

3 μηνών είναι ο μικρός μου! 2 μηνών έκανε τετανο κτλ κ 4 μηνών θα κάνει το επαναληπτικό του. 

απ όσο ξέρω και από εμας δύο μηνών κάνουν του πνευμονιοκοκου και τεσσάρων το επαναληπτικό διφθερίτιδας τέτανου και κοκκυτη.Αυτό που έκαναν Όταν ήταν ενός. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η Tweema είπε:

Κ εγω 74 θα επαιρνα. Είναι κανονική γραμμη αλλα ο δικος μ ηταν ηταν χοντρουλης. 

Πηγες στην δουλειά; 

Καλημερα! Χθες πήγα να παρουσιαστώ στον παιδικό που ηταν η θεση. Σήμερα θα πάω Σ αυτόν που θα δουλεύω. Ο μικρουλης μου τρωει πρωινο με τον μπαμπα. Αν και κοιμηθηκε ολη νυχτα ηταν καπως ανησυχος. Σαν κάτι να τον ενοχλούσε το καημενουλη, του πριζονται τα ούλα του

 

στις πριν 8 ώρες, ο/η Μιντόρι είπε:

Κορίτσια πήρε καμιά μασητικά για τα δοντάκια;Πήρα της nuk κάποια σαν κρικακια,τα πιο ελαφριά ,αλλά δεν βολεύει να τα κρατάει ή είναι ακόμα μικρούλα κ δεν μπορεί...

 

στις πριν 5 ώρες, ο/η Mamaofbill είπε:

Εγω έχω τη Σοφί την καμηλοπάρδαλη. Την είχα πάρει στον γιο μου και ήταν πολύ καλή. 

Κι εγώ τη σοφι του πηρα. Του αρεσει αλλά δεν μπορει ακόμα να την πιάσει καλά. Του την δινω στο χεράκι και την μασαει μέχρι να του πεσει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Mamaofbill είπε:

Επίσης σαν να μην μου έφτανε η κατάσταση σήμερα με το μωρό, μου ήρθε και μια ακόμα κεραμίδα. Αύριο έρχεται ο πεθερός μου για μια μικρό επέμβαση και θα έρθει μαζί και ο κουνιάδος μου. Τελευταία στιγμή λένε θα έρθει μαζί και η γυναίκα του, η οποία εργάζεται στο χώρο της υγείας. Και λενε θα μείνουν σε μας. Για 3 βραδιές που θα διαρκέσει όλο αυτό. Ρε κορίτσια φοβάμαι και πραγματικά εγώ δεν θα πήγαινα σε ένα σπίτι με ένα τόσο μικρό μωρό και ένα ακόμα παιδί να μείνω. Το λέω λόγω κορονοϊου κυρίως. Εμένα ήρθε η ξαδέρφη μου τις προάλλες και την είδαμε έξω και δεν την πήρε αγκαλιά τη μικρή. Και τώρα να μείνουν και σπίτι; Δεν ξέρω αν είμαι εγώ ή παράλογη... Εσάς ποια είναι η γνώμη σας; 

Γιατί δεν της λες να κανει ένα μοριακο πριν ερθει;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια! Τι κάνετε; Εμένα με ξυπνησε από τις 6:30.. Και εχθές το βράδυ ειχε πολλη γκρινια στον ύπνο και σήμερα.. Μάλλον την πειραξε το φρικασε και δεν το κατάλαβα και εφαγα κ μια αραβικη που είχε μαρούλι και αυτη.. 

Το μαρούλι πρέπει να της προκάλεσε μεγάλη δυσκολία γιατί έχει πέσει πολλη γκρίνια γενικά.. Την βαζω στηθος γκρινιαζει και τεντωνεται.. Την σηκωνω και την βαζω στον ώμο, το ίδιο.. Κανω 2 με 3 προσπάθειες μέχρι να σταματήσει να γκρινιαζει και να πιάσει στηθος, σαν να μην βρίσκει την θέση της ενα πράγμα.. Πριν λίγο την ηρεμησα.. 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Diana_caterina είπε:

Καλημέρα κορίτσια! Τι κάνετε; Εμένα με ξυπνησε από τις 6:30.. Και εχθές το βράδυ ειχε πολλη γκρινια στον ύπνο και σήμερα.. Μάλλον την πειραξε το φρικασε και δεν το κατάλαβα και εφαγα κ μια αραβικη που είχε μαρούλι και αυτη.. 

Το μαρούλι πρέπει να της προκάλεσε μεγάλη δυσκολία γιατί έχει πέσει πολλη γκρίνια γενικά.. Την βαζω στηθος γκρινιαζει και τεντωνεται.. Την σηκωνω και την βαζω στον ώμο, το ίδιο.. Κανω 2 με 3 προσπάθειες μέχρι να σταματήσει να γκρινιαζει και να πιάσει στηθος, σαν να μην βρίσκει την θέση της ενα πράγμα.. Πριν λίγο την ηρεμησα.. 

 

Αχ καλημέρα...και εμεις πολύ γκρίνια...εγώ κουτουλουσα από τις 8 αλλά ο μικρός δεν κοιμόταν με τίποτα..και τώρα ενώ λέω θα κοιμηθούμε λίγο ..στην αλλαγή της Πάνας κατούρησε το σύμπαν..και άλλαζα ρούχα σελτεδακια τα πάντα...αυτός βεβαια άρχισε να γελάει...και ξέχασα τον εκνευρισμό μου ..🤪🥰,,τα orchestra τη γραμμή και ποιότητα έχουν;ξέρει καποια;είναι πολύ οικονομικά και σκέφτομαι να βγάλω την ετήσια καρτα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...