Μετάβαση σε περιεχόμενο

Σαν ζεστάνει η θαλασσα κ μυρισει καλοκαίρι, ο πελαργός στα χέρια μας μωράκια θα μας φέρει! Καλοκαιρινά μωράκια 2021


Recommended Posts

στις πριν 1 ώρα, ο/η Mommy to be είπε:

Ποσσο είναι ο μικρούλης;;;πωπω ένα ολόκληρο βράδυ ύπνου μοιάζει μαγικό.😇😇..θηλάζει και κοιμάται τοσες ώρες συνεχόμενα;;

Χθες γίναμε 2. Όχι δεν θηλάζει. Αντλώ και του δίνω. Γι αυτό μπήκε τόσο γρήγορα σε πρόγραμμα, το βράδυ μόνο ξένο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 17.4k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

  • Diana_caterina

    2124

  • Clairy.

    1671

  • Tweema

    1530

  • Love32

    1488

στις πριν 21 λεπτά, ο/η Μαριλου1 είπε:

Αχ δεν μπορεί να με εκνευρίσει τπτ περισσότερο από το να ξυπνήσει ο άντρας μου το μωρό! Κ μένα γίνεται κ το βράδυ κ το πρωί που πρέπει να χτυπήσει το ξυπνητήρι 10φορες για να σηκωθεί! Σήμερα μου ήρθε να του ρίξω κλωτσιά να πέσει από το κρεβάτι! 🤭🤭🤭

Το ξυπνητήρι του δικου μου χτυπαει στις 5 το πρωι αλλα μαμα και γιος δεν καταλαβαινουμε τιππτα 😄

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η Love32 είπε:

Καλημέρα κορίτσια!!! 

@Sofoula28 κορίτσι μ τι κάνετε πώς πάτε ? Παίρνετε ακόμα νεξιουμ?

Καλά είμαστε κορίτσι μου κουρασμένοι μόνο  !! Όχι το πήραμε πολύ λίγες μέρες μόνο ,εν τέλει δεν το συνεχίσαμε!!  Πήγαμε σε παιδογαστρεντερολογο, εν τέλει έχουμε αλλεργία στην πρωτεϊνη του γάλακτος οπότε πίνουμε πια συνταγογραφουμενο στοιχειακό υποαλλεργικο γάλα! Ήταν κάπως καλύτερα αλλά της δημιούργησε δυσκοιλιότητα οπότε βάλαμε σε 2 γεύματα τη μέρα χαμομήλι και δυστυχώς αυτό μας έχει εντείνει τις αναγωγές !! Γενικά μπρος γκρεμός και πίσω ρέμα ,η θα σπαραζει από την παλινδρόμηση η από δυσκοιλιότητα! Κάνουμε υπομονή μέχρι να ξεκινήσουμε στερεές (λόγω παλινδρόμησης θα ξεκινήσουμε πολύ νωρίτερα) ! Και έχουμε και τη βδομάδα που μας έρχεται τα εμβόλια μας το πρώτο που χάσαμε μαζί με το δεύτερο το πόσιμο!! Αυτά από μας!! Τουλάχιστον κοιμάται πάρα πολύ το βράδυ ! Μπορεί να κοιμηθεί και 10-12 ώρες με ένα διάλειμμα για φαγητό κοιμισμένη σχεδόν κιόλας στις 6-7 ώρες ! Εσείς τι κάνετε ;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σήμερα γύρισε από ανάσκελα μπρούμυτα και από ημιξαπλωτος σηκώθηκε καθιστός και όλη μέρα κάνει αυτά φοβάμαι να τον αφήσω μόνο τωρα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 38 λεπτά, ο/η Valxris είπε:

Σήμερα γύρισε από ανάσκελα μπρούμυτα και από ημιξαπλωτος σηκώθηκε καθιστός και όλη μέρα κάνει αυτά φοβάμαι να τον αφήσω μόνο τωρα

Welcome to the club!!! 😂😂😂Μεγαλωνουν ❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!!! 

@Sofoula28 εμείς τελειώσαμε το πρώτο κουτί μου είπε η γιατρός αν σε δυο-τρεις μέρες δω πάλι ότι έχει ενοχλήση μπορεί να πονάει γκρινιάζει στο φαγητό να πάρω και δεύτερο κουτί εν τέλει στις 7 μέρες ξεκίνησε πάλι την γκρίνια και ξανά ξεκινήσαμε και δεύτερο κουτί ήταν πως θα τελειώσουμε αυτό και μετά τέλος γουλιες ακόμη μου βγάζει. 

Ναι μάλλον επειδή είναι νερό κ την ενοχλεί περισσότερο στην παλινδρόμηση ! Ψυχουλες μου ! ΟΤΕ σας είπε ν ξεκίνησετε? 

Εμένα μ είπε κλεισμένους 6 .

 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Love32 είπε:

Καλημέρα κορίτσια!!! 

@Sofoula28 εμείς τελειώσαμε το πρώτο κουτί μου είπε η γιατρός αν σε δυο-τρεις μέρες δω πάλι ότι έχει ενοχλήση μπορεί να πονάει γκρινιάζει στο φαγητό να πάρω και δεύτερο κουτί εν τέλει στις 7 μέρες ξεκίνησε πάλι την γκρίνια και ξανά ξεκινήσαμε και δεύτερο κουτί ήταν πως θα τελειώσουμε αυτό και μετά τέλος γουλιες ακόμη μου βγάζει. 

Ναι μάλλον επειδή είναι νερό κ την ενοχλεί περισσότερο στην παλινδρόμηση ! Ψυχουλες μου ! ΟΤΕ σας είπε ν ξεκίνησετε? 

Εμένα μ είπε κλεισμένους 6 .

 

 

Καλημέρα κορίτσια... Και μενα συνεχίζει να βγάζει όχι όμως με την ίδια συχνότητα.. Καμια σχέση. Ο παιδίατρος μου είπε θα σταματήσει με την εισαγωγή στερεών... Υπομονή 😍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Clairy. είπε:

Καλημέρα κορίτσια... Και μενα συνεχίζει να βγάζει όχι όμως με την ίδια συχνότητα.. Καμια σχέση. Ο παιδίατρος μου είπε θα σταματήσει με την εισαγωγή στερεών... Υπομονή 😍

Και εμένα υπάρχουν μέρες που θα βγάλει πιο πολύ οι μέρες θα βγάλει λιγότερο μία φορά δεν μου βάλε και καθόλου. Πότε σας είπε εσάς για στέρεες?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια τι κάνετε; 

Εγω προσπαθώ να βγάλω άκρη με το γάλα αλλά δεν το βλέπω... Αποψε ξύπνησα με πρισμενο στηθος πάλι και έβγαλα πολύ... 

Η μικρη πλέον κοιμάται πιο ησυχη, γκρινιάζει ελάχιστα το βράδυ και δεν δυσκολεύτηκα να την κοιμισω και πολύ αφού ειδα μια σειρά και έκανα και μπανιο με την ησυχία μου 😅 η γλυκιά μου σήμερα ξυπνησε και καθόταν και με άφηνε να κοιμάμαι 😆 

Εγω νιώθω κουρασμένη πάντως... Τρεις μέρες ξυπνησα νωρίς και έτρεχα να ετοιμαστούμε και να αφηνω την μικρη στην πεθερά μου για 3-4 ώρες και κουραστηκα.. Δεν μπορώ να φανταστώ πως θα νιώθω στο 8ωρο 5νθημερο 😢😭 για να μην μιλήσω για το σπίτι... 2 μερες κ έγινε χάλια εκατσα την Τετάρτη και τα έκανα και ακομη δεν τελειωσα😅 αύριο δίνω εξετάσεις για πιστοποίηση αγγλικων και θα κάτσει ο άντρας μου με το μωρο και θα πέσει γέλιο γιατί δεν μπορεί να με ενοχλεί απαγορεύεται να είμαστε στο ίδιο δωμάτιο και να μπαινοβγαινει για 1,5 ώρα βρέξει χιονίσει θα βγάλει ακρη μόνος του 😂 η μικρή όσο πάει γίνεται και πιο γλυκιά να το φας είναι! Μας μιλαει κιολας και κάνουμε δηθεν κουβέντες εχθες καθομασταν και μπρούμυτα και εγειρε και έπεσε ανασκελα απο την προσπάθεια που κανει για να σηκωσει το κεφαλι της 😅😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 45 λεπτά, ο/η Love32 είπε:

Και εμένα υπάρχουν μέρες που θα βγάλει πιο πολύ οι μέρες θα βγάλει λιγότερο μία φορά δεν μου βάλε και καθόλου. Πότε σας είπε εσάς για στέρεες?

5 μισή αλλά εγώ θα περιμένω να πάμε 6 μάλλον.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε κορίτσια να ρωτήσω κάτι εμένα ο μικρός μου θήλαζε κάθε μία ώρα τώρα έχει δύο μέρες από χθες δηλαδή και σήμερα που θηλάζει κάθε δυόμιση τρεις ώρες τον βάζω δηλαδή στην μία ώρα που ήμασταν συνήθως δεν θέλει και τον αφήνω. Μεγαλώνει έτσι απότομα το διάστημα που θηλάζουν?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Love32 είπε:

Βρε κορίτσια να ρωτήσω κάτι εμένα ο μικρός μου θήλαζε κάθε μία ώρα τώρα έχει δύο μέρες από χθες δηλαδή και σήμερα που θηλάζει κάθε δυόμιση τρεις ώρες τον βάζω δηλαδή στην μία ώρα που ήμασταν συνήθως δεν θέλει και τον αφήνω. Μεγαλώνει έτσι απότομα το διάστημα που θηλάζουν?

Τρώει μάλλον πιο αποτελεσματικα πλέον 😁

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια..όντως μεγαλώνουν τα παιδάκια μας  γίνονται σωστά ανθρωπάκια....εμείς χθες κοιμήθηκε αργά στις 11 ξύπνησε στις 3 και μετά ανά ώρα ξανά θήλαζε και ξανά από την αρχή...εν το μεταξύ ενώ υποχώρησαν οι κόμποι στον μαστο..χθες είχα στην θηλή έναν φραγμένο πόρο..ο οποίος μου δημιουργούσε τοσσο ποσσο  τν έσπασε και έβαλε λίγο αλκοολούχο μπεταντιν ..όλο το βράδυ τρομερος πόνος .ο μαστός δεν είναι ούτε πεισμένος ούτε κόκκινος σε κανένα σημείο..τον βάζω να θηλάσει και από κει στα δυο τρία πρωτα λεπτά υποφέρω .εχει τύχει σε εσάς κάτι αντίστοιχο;;τώρα το πρωί κοιμήθηκε 4Ο λεπτά και κάναμε δουλειές με τον άντρα μου μόνο το μπάνιο μου έμεινε και να μαζέψουμε τα του μπαλκονιού...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια κι από μένα. 😊 Εγω έχω τόσες δουλειές σήμερα που δεν ξέρω από που να ξεκινήσω και που να τελειώσω 😅 Αύριο γυρναμε Αθήνα και έχουμε να κλείσουμε το σπίτι για χειμώνα στο νησί... Αυτό κάθε χρόνο είναι μεγάλο τρέξιμο αλλά φέτος με το μωρό είναι το κάτι άλλο 🤣 Και σήμερα σαν να το κάνει επίτηδες είναι πιο γκρινιάρα από ποτέ... Δεν με βλέπω να κοιμάμαι καθόλου σήμερα τη νύχτα για να προλάβω 😅 όχι ότι κοιμάμαι ούτως ή άλλως δηλαδή... Αυτό το άλμα 15-19 με έχει αποτελειώσει 😐

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να ρωτήσω κάτι άσχετο βρε κορίτσια... Πειράζει που το μωρό πίνει νερό κατά τη διάρκεια του μπάνιου; 🙄 Η δική μου κάθε φορά που κάνουμε μπάνιο βάζει χέρια στο στόμα και βγάζει και τη γλώσσα έξω σαν τρελή να δοκιμάσει νερό... Ανησυχώ γιατί ο γιατρός μου είχε πει όχι νερό μέχρι την εισαγωγή τροφών (κάνουμε αποκλειστικό θηλασμό) συν ότι τρώει και σαμπουάν έτσι.. Αλλά δεν μπορώ με τίποτα να τη κάνω καλά... Με το που της βγάζω από το στόμα το ένα χέρι έχει ήδη έτοιμο το άλλο... Το κάνουν και τα δικά σας μωρά αυτό; 🤔

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Alexey είπε:

Να ρωτήσω κάτι άσχετο βρε κορίτσια... Πειράζει που το μωρό πίνει νερό κατά τη διάρκεια του μπάνιου; 🙄 Η δική μου κάθε φορά που κάνουμε μπάνιο βάζει χέρια στο στόμα και βγάζει και τη γλώσσα έξω σαν τρελή να δοκιμάσει νερό... Ανησυχώ γιατί ο γιατρός μου είχε πει όχι νερό μέχρι την εισαγωγή τροφών (κάνουμε αποκλειστικό θηλασμό) συν ότι τρώει και σαμπουάν έτσι.. Αλλά δεν μπορώ με τίποτα να τη κάνω καλά... Με το που της βγάζω από το στόμα το ένα χέρι έχει ήδη έτοιμο το άλλο... Το κάνουν και τα δικά σας μωρά αυτό; 🤔

Ναι εννοείται 😂 εγω αποφεύγω να της αφήνω σαμπουνισμενα τα χέρια και εχω τον νου μου να μην ακουμπαει καπου πανω της που εχει σαπουνι αλλα δεν μπορεις να κανεις κ πολλα νομίζω 😂 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Alexey είπε:

Να ρωτήσω κάτι άσχετο βρε κορίτσια... Πειράζει που το μωρό πίνει νερό κατά τη διάρκεια του μπάνιου; 🙄 Η δική μου κάθε φορά που κάνουμε μπάνιο βάζει χέρια στο στόμα και βγάζει και τη γλώσσα έξω σαν τρελή να δοκιμάσει νερό... Ανησυχώ γιατί ο γιατρός μου είχε πει όχι νερό μέχρι την εισαγωγή τροφών (κάνουμε αποκλειστικό θηλασμό) συν ότι τρώει και σαμπουάν έτσι.. Αλλά δεν μπορώ με τίποτα να τη κάνω καλά... Με το που της βγάζω από το στόμα το ένα χέρι έχει ήδη έτοιμο το άλλο... Το κάνουν και τα δικά σας μωρά αυτό; 🤔

Ναι και η δικά μου τα ίδια κάνει. Μην ανησυχείς! Νομίζω πως είναι τοσο λίγο που  δεν παθαίνει τίποτα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Mommy to be είπε:

Καλημέρα κορίτσια..όντως μεγαλώνουν τα παιδάκια μας  γίνονται σωστά ανθρωπάκια....εμείς χθες κοιμήθηκε αργά στις 11 ξύπνησε στις 3 και μετά ανά ώρα ξανά θήλαζε και ξανά από την αρχή...εν το μεταξύ ενώ υποχώρησαν οι κόμποι στον μαστο..χθες είχα στην θηλή έναν φραγμένο πόρο..ο οποίος μου δημιουργούσε τοσσο ποσσο  τν έσπασε και έβαλε λίγο αλκοολούχο μπεταντιν ..όλο το βράδυ τρομερος πόνος .ο μαστός δεν είναι ούτε πεισμένος ούτε κόκκινος σε κανένα σημείο..τον βάζω να θηλάσει και από κει στα δυο τρία πρωτα λεπτά υποφέρω .εχει τύχει σε εσάς κάτι αντίστοιχο;;τώρα το πρωί κοιμήθηκε 4Ο λεπτά και κάναμε δουλειές με τον άντρα μου μόνο το μπάνιο μου έμεινε και να μαζέψουμε τα του μπαλκονιού...

Εγω το έχω πάθει και μάλιστα 2-3 φορές. Στην αρχή του θηλασμού, όντως ο πόνος δεν υποφερεται. Είχα ρωτήσει τον γιατρο μου και μου είπε μόνο να θηλάζω από εκεί για να φύγει. Υπομονή! Σε καταλαβαίνω απόλυτα!!!! Εσύ είχες και το κουράγιο να τον σπάσεις. Εγώ ούτε να το διανοηθώ! Φοβόμουν και πονουσα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Mamaofbill είπε:

Ναι και η δικά μου τα ίδια κάνει. Μην ανησυχείς! Νομίζω πως είναι τοσο λίγο που  δεν παθαίνει τίποτα. 

Καλε θα σας πω εγω, τίποτα δεν παθαινεις 4ετων ηπια Johnson σαμπουάν και ειμαι εδω υγιεστατη😆😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Diana_caterina είπε:

Καλε θα σας πω εγω, τίποτα δεν παθαινεις 4ετων ηπια Johnson σαμπουάν και ειμαι εδω υγιεστατη😆😂

Εννοείς σκέτο το μπουκάλι; Δεν σου έκαναν πλύση στομάχου; 

Στη δική μας περίπτωση είναι αμελητέα ποσότητα απλά επειδή βγάζει και τη γλώσσα έξω και γλύφει ότι βρει μπροστα της λέω μήπως δεν κάνει.... Αλλά κι όταν τη σηκώνω πιο ψηλά στο μαξιλάρι αυτή τσαλαβουταει τα πόδια της και πέφτει πάλι στο ύψος που θέλει και πάλι από την αρχή... Η γλώσσα έξω σαν σκυλί 😅

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η Alexey είπε:

Εννοείς σκέτο το μπουκάλι; Δεν σου έκαναν πλύση στομάχου; 

Στη δική μας περίπτωση είναι αμελητέα ποσότητα απλά επειδή βγάζει και τη γλώσσα έξω και γλύφει ότι βρει μπροστα της λέω μήπως δεν κάνει.... Αλλά κι όταν τη σηκώνω πιο ψηλά στο μαξιλάρι αυτή τσαλαβουταει τα πόδια της και πέφτει πάλι στο ύψος που θέλει και πάλι από την αρχή... Η γλώσσα έξω σαν σκυλί 😅

Χχαχαχα οχι νερακι ηπια μετα και δεν επαθα κατι.. Εκανα γαργαρες😂 

Μην σας τυχει😆😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 53 λεπτά, ο/η Diana_caterina είπε:

Χχαχαχα οχι νερακι ηπια μετα και δεν επαθα κατι.. Εκανα γαργαρες😂 

Μην σας τυχει😆😂

Στο μπανιο  την κρατάτε όπως στην αρχή...η την αφήνεις μέσα στο μπανακι Στο ειδικό κάθισμα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Mamaofbill είπε:

Εγω το έχω πάθει και μάλιστα 2-3 φορές. Στην αρχή του θηλασμού, όντως ο πόνος δεν υποφερεται. Είχα ρωτήσει τον γιατρο μου και μου είπε μόνο να θηλάζω από εκεί για να φύγει. Υπομονή! Σε καταλαβαίνω απόλυτα!!!! Εσύ είχες και το κουράγιο να τον σπάσεις. Εγώ ούτε να το διανοηθώ! Φοβόμουν και πονουσα!

Κάτι έπρεπε να κάνω δεν αντέχεται..με πονάει ..σαν να με διαπερνά ηλεκτρικό ρεύμα σε άσχετες φάσεις έχει γίνει σκληρή και η θηλή...ναι τον βάζω να θηλάσει από κει συνέχεια...ελπίζω να περάσει σύντομα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Καλησπερα κορίτσι μου! Όλα καλά, δόξα το θεό! Αυτές τις μέρες την έχουν πιάσει κάτι πονάκια μάλλον κολικοι και είναι λίγο ανήσυχη αλλά γενικά πολύ καλα ειναι ήσυχη. Το παλεύουμε και με τον θηλασμό, ενώ εχω κάνει σεμινάριο εχω κάποιες απορίες, εχω ακούσει και 10 διαφορετικές απόψεις και εχω μπερδευτεί κάπως. Τα βραδια καμία φορά κάνει 3ωρο ύπνο αλλά συνήθως κάνει 2ωρα.. ή ξυπνάει και στην 1 ωρα καμία φορά. Εντάξει έχει κούραση, αλλά λογικο, ειναι νινι ακόμα! Πιστεύω στις 40 μέρες και μετά που εδραιώνεται ο θηλασμός, θα στρώσει κάπως. Εσείς πως τα πάτε;
    • @nanouko την τρίτη κλείνει 2 μήνες ❤️οι κολικοί είναι ότι πιο δύσκολο δεν το συζητώ αλλά αφού έχεις τον άντρα σου μια χαρά ..η καλύτερη βοήθεια είναι... @Demy93όχι κορίτσι μου καλύτερα μακριά κι αγαπημένοι κι ας μην έχεις βοήθεια...Άμα είναι να τους έχεις κι υποχρέωση και να σου βγάζουν και την ψυχή άστο να μου λείπει... @Elkέτσι είναι το σωστό..πρέπει κάποιος να τους βάζει όρια γιατί μετά δημιουργούνται αλλά προβλήματα...άμα δεν υπάρχει κάποιος να μιλήσει πάει το χάσεις το παιχνίδι μετα μια ζωή θα παρεμβαίνουν και θα εμπλέκονται..μη νομίζεις ξέρει κιόλας ότι αν πει κάτι για σένα η τσακωθείτε μια ζωή θα το θυμάσαι μετά ενώ αν πει μια κουβέντα με το γιο της θα ξεχαστεί γρηγορα Γι αυτό εγώ κορίτσια δεν ήθελα και βοήθεια ούτε να έχω άλλον μέσα στο σπίτι στην αρχή...δεν μπορώ ..
    • Επίσης λένε ότι η επαφή μια μέρα πριν την ωορρηξια είναι η καλύτερη. Και με το ιστορικό που έχεις δεν το θεωρώ καθοοοοοολου απίθανο να εχεις μεινει😜😍
    • Κορίτσι μου είναι όντως μεγάλο το δίλημμα σου ! Είχα κ εγώ ένα παρόμοιο, ίσως λίγο μικρότερο μιας κ θα είχα κάπου να αφήσω τον μικρό( με δυσκολία αλλά θα είχα ). Κ είπα για τκ δεύτερο " ε άστο ας μην το ζοριζουμε" γιατί ψάχναμε κ εμείς και σπίτι καιρό... τελικά με μια μόλις επαφή- κ αυτή όχι επί τούτου ή κοιτώντας γόνιμες- έμεινα έγκυος τον Ιούνιο και παρέτεινα τον χρόνο που θα έχω με τον μικρό 😜😜😍😍 επίσης έτυχε βρήκαμε σπίτι τώρα κ έχω κ εγώ μετακόμιση αλλά λέω έστω είναι νωρίς κ είμαι λειτουργική! Τελικά λέω..... όλα για κάποιον λόγο γίνονται και βλέποντας τον γιο μου σκέφτομαι ότι δεν θα άντεχα τελικά να τον αφήσω 🤣
    • Μακάρι να είσαι έγκυος 🤰🏼 🙏 και να πάνε όλα καλά το κυριότερο!!! συγχαρητήρια επίσης που μετά από όλη αυτή την ταλεπωρια που τράβηξες την ψυχική και σωματική ξεκινάς άμεσα!!
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...