Μετάβαση σε περιεχόμενο

Σαν ζεστάνει η θαλασσα κ μυρισει καλοκαίρι, ο πελαργός στα χέρια μας μωράκια θα μας φέρει! Καλοκαιρινά μωράκια 2021


Recommended Posts

στις πριν 3 ώρες, ο/η Diana_caterina είπε:

Καλησπέρα κορίτσια τι κάνετε;; 

@lenaki92πώς είσαι ;

Η @Μαριλου1 λογικά γεννησε

Εμείς εχθές παλι κλάμα και νεύρα δεν θέλει ούτε στήθος.. Κακα κανονικά.. Απο ρεψιμο τίποτα.. 

Εντωμεταξύ την πιανει την ωρα που κοιμαμαι ορθια.. Περιεργη η προσαρμογή στο σπίτι 😂

@Diana_caterina καλά είμαι. Τα ίδια ο μπέμπης καμία διάθεση να κάνει την μεγάλη έξοδο οπότε αύριο που θα πάμε στον γιατρό θα μας πει αν θα μπούμε Σάββατο ή Δευτέρα για γέννα. Εσύ με την μπέμπα σου είστε σε διαδικασία προσαρμογής τώρα!!! Η @Μαριλου1 ναι λογικά έχει γεννήσει 😍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 17.4k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

  • Diana_caterina

    2124

  • Clairy.

    1671

  • Tweema

    1530

  • Love32

    1488

στις πριν 2 ώρες, ο/η lenaki92 είπε:

@Diana_caterina καλά είμαι. Τα ίδια ο μπέμπης καμία διάθεση να κάνει την μεγάλη έξοδο οπότε αύριο που θα πάμε στον γιατρό θα μας πει αν θα μπούμε Σάββατο ή Δευτέρα για γέννα. Εσύ με την μπέμπα σου είστε σε διαδικασία προσαρμογής τώρα!!! Η @Μαριλου1 ναι λογικά έχει γεννήσει 😍

Γεια σας κορίτσια!!! Γέννησα ναι!!! Μια κούκλα 3200γρ!!! Η γιατρός μου είπε αποκλείεται να γεννιόταν φυσιολογικά γτ δεν χωρούσε στη λεκάνη μου.Το αστείο είναι πως το βράδυ πριν γεννήσω με έπιασαν πόνοι αλλά διαστολή μηδενική... Τεσπά όλα καλά,δεν πόνεσα καθόλου, έχω σηκωθεί δύο φορές για περπάτημα, τραβάει λίγο η κοιλιά αλλά αντέχεται ο πόνος. Η μικρή ήσυχη κ πολύ συνεργάσιμη στον θηλασμό! @lenaki92 ευχομαι με το καλό και σε σενα σύντομα!!  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η nik_ol είπε:

Υπέροχα!!!! Η μικρή σου πως είναι; σας περιμένει;

Δεν είμαι σίγουρη 😂 δεν πρέπει να την νοιάζει και πολύ που λείπω η μου κρατάει μούτρα, θα δείξει 😛 δεν μου πολύ μιλάει στο τηλέφωνο ούτε με έχει αναζητήσει 🙄 μαχαίρια στην καρδιά 😂 αύριο θα δούμε! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Μαριλου1 είπε:

Γεια σας κορίτσια!!! Γέννησα ναι!!! Μια κούκλα 3200γρ!!! Η γιατρός μου είπε αποκλείεται να γεννιόταν φυσιολογικά γτ δεν χωρούσε στη λεκάνη μου.Το αστείο είναι πως το βράδυ πριν γεννήσω με έπιασαν πόνοι αλλά διαστολή μηδενική... Τεσπά όλα καλά,δεν πόνεσα καθόλου, έχω σηκωθεί δύο φορές για περπάτημα, τραβάει λίγο η κοιλιά αλλά αντέχεται ο πόνος. Η μικρή ήσυχη κ πολύ συνεργάσιμη στον θηλασμό! @lenaki92 ευχομαι με το καλό και σε σενα σύντομα!!  

Μπράβο βρε συ!!! Ολα πήγαν καλά!!! Να σου ζήσει η μπεμπούλα σου να την χαίρεσαι 👶🙂😍 καλή ανάρρωση. Ευχαριστώ πολύ!!!!!!🙂🤗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 29 λεπτά, ο/η Μαριλου1 είπε:

Γεια σας κορίτσια!!! Γέννησα ναι!!! Μια κούκλα 3200γρ!!! Η γιατρός μου είπε αποκλείεται να γεννιόταν φυσιολογικά γτ δεν χωρούσε στη λεκάνη μου.Το αστείο είναι πως το βράδυ πριν γεννήσω με έπιασαν πόνοι αλλά διαστολή μηδενική... Τεσπά όλα καλά,δεν πόνεσα καθόλου, έχω σηκωθεί δύο φορές για περπάτημα, τραβάει λίγο η κοιλιά αλλά αντέχεται ο πόνος. Η μικρή ήσυχη κ πολύ συνεργάσιμη στον θηλασμό! @lenaki92 ευχομαι με το καλό και σε σενα σύντομα!!  

Τέλεια κορίτσι μου να σου ζησει να την χαίρεσαι με υγεια και αγάπη 👨‍👩‍👧

Εμεις κλεισαμε μηνα και ηρθε ο γιατρός να μας δει! Ολα καλα μεγαλώνουμε 3.400 55εκ 🤩

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχχχχ εγώ έχω νύφη για σπίτι κ για ξενυχτια. Οποία ενδιαφέρεται.... Κ νύφη 2 μέτρα μην νομίζετε. Απλά δε κοιμάται 😂😂😂😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η PanB είπε:

Εγώ που γέννησα νωρίτερα, μπορώ να πάω για το επιδομα λοχειας στο ικα τώρα η πρέπει να περιμένω να περάσει η πητ μου; 🤔

Εγω πήγα και στο χαρτί γράφει μεταφορά κυοφοριας κλπ βέβαια τα λεφτά τα είχα πάρει 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Love32 είπε:

Κοιμαστε καθόλου?? Εγω έχω εξαντληθεί!!!

Προς το παρόν τα μεγάλα ζόρια τα τραβάει ο άντρας μου χθες 11 με 3 ήταν στο πόδι με την μικρή κ με αφήνει να κοιμάμαι από βδομάδα δεν ξέρω τι θα κάνω... Ξεκινάει δουλειά 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 51 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Αχχχχ εγώ έχω νύφη για σπίτι κ για ξενυχτια. Οποία ενδιαφέρεται.... Κ νύφη 2 μέτρα μην νομίζετε. Απλά δε κοιμάται 😂😂😂😂

Ενδιαφερόμαστε!!! Να ξενυχτάμε μαζί 🤣🤣🤣🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Μαριλου1 είπε:

Γεια σας κορίτσια!!! Γέννησα ναι!!! Μια κούκλα 3200γρ!!! Η γιατρός μου είπε αποκλείεται να γεννιόταν φυσιολογικά γτ δεν χωρούσε στη λεκάνη μου.Το αστείο είναι πως το βράδυ πριν γεννήσω με έπιασαν πόνοι αλλά διαστολή μηδενική... Τεσπά όλα καλά,δεν πόνεσα καθόλου, έχω σηκωθεί δύο φορές για περπάτημα, τραβάει λίγο η κοιλιά αλλά αντέχεται ο πόνος. Η μικρή ήσυχη κ πολύ συνεργάσιμη στον θηλασμό! @lenaki92 ευχομαι με το καλό και σε σενα σύντομα!!  

Να σας ζήσει!!!!! 😍😍😍😍😍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 46 λεπτά, ο/η Diana_caterina είπε:

Προς το παρόν τα μεγάλα ζόρια τα τραβάει ο άντρας μου χθες 11 με 3 ήταν στο πόδι με την μικρή κ με αφήνει να κοιμάμαι από βδομάδα δεν ξέρω τι θα κάνω... Ξεκινάει δουλειά 

Τυχερή που κάθεται μαζί του! Εμένα τις πρωτες μέρες ήθελε κ συνεχίζει δηλαδή να θέλει μόνο βυζί 🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η nik_ol είπε:

Τυχερή που κάθεται μαζί του! Εμένα τις πρωτες μέρες ήθελε κ συνεχίζει δηλαδή να θέλει μόνο βυζί 🤣

Αα οχι δεν κάθεται παντα εκει επιστρατευουμε την πιπίλα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η nik_ol είπε:

Ενδιαφερόμαστε!!! Να ξενυχτάμε μαζί 🤣🤣🤣🤣

Έτσι μπράβο. Για πες μου αναλογίες του παλικαριού σου. Να δούμε αν μας ενδιαφέρει. 😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η nik_ol είπε:

Τυχερή που κάθεται μαζί του! Εμένα τις πρωτες μέρες ήθελε κ συνεχίζει δηλαδή να θέλει μόνο βυζί 🤣

Κ τυχερή που κάθεται κ ο μπαμπας τόσες ώρες με το μωρο🤣🤣 να τα λέμε κι αυτά....... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Starrr είπε:

Κ τυχερή που κάθεται κ ο μπαμπας τόσες ώρες με το μωρο🤣🤣 να τα λέμε κι αυτά....... 

Γενικά δεν έχει πολύ χρόνο οπότε πιστεύω τώρα εκμεταλλευτηκε αυτες τις μέρες για να την χαρεί λίγο ☺️ και όταν μπορουσα ξεκουραζομουν.. Απο δευτερα δεν ξέρω πως θα τα βγάλω πέρα γιατί σχεδόν ολη μερα είμαστε στήθος... Και ο μάρσιπος που έχουμε είναι για 4+μηνες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 ώρες, ο/η Μαριλου1 είπε:

Γεια σας κορίτσια!!! Γέννησα ναι!!! Μια κούκλα 3200γρ!!! Η γιατρός μου είπε αποκλείεται να γεννιόταν φυσιολογικά γτ δεν χωρούσε στη λεκάνη μου.Το αστείο είναι πως το βράδυ πριν γεννήσω με έπιασαν πόνοι αλλά διαστολή μηδενική... Τεσπά όλα καλά,δεν πόνεσα καθόλου, έχω σηκωθεί δύο φορές για περπάτημα, τραβάει λίγο η κοιλιά αλλά αντέχεται ο πόνος. Η μικρή ήσυχη κ πολύ συνεργάσιμη στον θηλασμό! @lenaki92 ευχομαι με το καλό και σε σενα σύντομα!!  

Να σου ζήσει.. Να είναι γεμάτη υγεία και ευτυχία ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Starrr είπε:

Κ τυχερή που κάθεται κ ο μπαμπας τόσες ώρες με το μωρο🤣🤣 να τα λέμε κι αυτά....... 

Ο δικος μου τον κραταει μισή ώρα το πρωι για να παω τουαλέτα και να πλυθω και μου λεει άντε κλαίει 😅

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Lia5 είπε:

Ο δικος μου τον κραταει μισή ώρα το πρωι για να παω τουαλέτα και να πλυθω και μου λεει άντε κλαίει 😅

Εμένα δέκα λεπτά το βράδυ να βάλω για ύπνο την μεγάλη κ μου σφυρίζει(για να μην κάνει φασαρία ο γλυκός μου) μόλις ξεκινάει ο μικρός την γκρίνια!!!🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Lia5 είπε:

Ο δικος μου τον κραταει μισή ώρα το πρωι για να παω τουαλέτα και να πλυθω και μου λεει άντε κλαίει 😅

Κάπως έτσι αλλά για ν κάνω μπάνιο!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Valxris είπε:

Εμένα δέκα λεπτά το βράδυ να βάλω για ύπνο την μεγάλη κ μου σφυρίζει(για να μην κάνει φασαρία ο γλυκός μου) μόλις ξεκινάει ο μικρός την γκρίνια!!!🤣

Κ μένα κάπως έτσι... Βάζουμε τραγούδια στις ενδο επικοινωνίες. Κ ακούγονται κ στα δύο δωμάτια ταυτόχρονα. 🤣😂 Κ το βράδυ βέβαια μια ξυοναει το ένα μια ξυπνάει το άλλο. Μας θέλουν σε ετοιμοτητα🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Κ μένα κάπως έτσι... Βάζουμε τραγούδια στις ενδο επικοινωνίες. Κ ακούγονται κ στα δύο δωμάτια ταυτόχρονα. 🤣😂 Κ το βράδυ βέβαια μια ξυοναει το ένα μια ξυπνάει το άλλο. Μας θέλουν σε ετοιμοτητα🤣

Και εμένα η μεγάλη κάνει κάτι ξυπνηματα και ζητάει διάφορα νερό γιογιό κλπ ενώ δεν το έκανε και κοιμοταν σερί από 5μηνων δεν ξέρω μάλλον της βγαίνει η ζήλια και μας διεκδικεί ετσι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Μαριλου1 είπε:

@lenaki92 τι κάνεις; Πως είσαι;

Καλημέρα @Μαριλου1 τίποτα τα ίδια. Σήμερα θα πάμε στον γιατρό το απόγευμα και θα κανονίσουμε να μπούμε αύριο ή Δευτέρα. Εσύ πως εισαι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...