Μετάβαση σε περιεχόμενο

Σαν ζεστάνει η θαλασσα κ μυρισει καλοκαίρι, ο πελαργός στα χέρια μας μωράκια θα μας φέρει! Καλοκαιρινά μωράκια 2021


Recommended Posts

στις πριν 27 λεπτά, ο/η Μαριλου1 είπε:

Καλημέρα κορίτσια! Εγώ χθες πάτησα τα σάλια που έτρεχαν από τον ένα μου σκύλο και γλίστρησα και έπεσα. Έβαλα κόντρα το χέρι μου,που αυτό πόνεσε περισσότερο, κ μετά έπεσα με τον ποπό. Δεν τρανταχτηκα,πιο πολύ τρόμαξα. Όλα καλά τέλος πάντων. Βέβαια σήμερα ξεκίνησα να πλένω ρούχα και σεντόνια για το μωρό γτ χθες φοβήθηκα τόσο και μετά σκεφτόμουν ότι αν γίνει κάτι κ γεννήσω πρόωρα θα είμαι εντελώς απροετοίμαστη. 

Πηρες τον γιατρο να του το πεις; να σε συμβουλεψει; προσεχε βρε κορίτσι μου.. Περαστικά εύχομαι 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 17.4k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

  • Diana_caterina

    2124

  • Clairy.

    1671

  • Tweema

    1530

  • Love32

    1488

@Love32 θα τα κανω μωρε οτι ειναι που θα παει.. Κατι Κουρτινες που εχω κατεβασει για πλυσιμο δεν τις εχω κρεμασει ακομη κανα 3βδομαδο 😂 Θάλασσα δεν παω μονη μου, ο αντρας μου δεν εχει χρόνο και φοβαμαι για μικρόβια! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Diana_caterina είπε:

@Love32 θα τα κανω μωρε οτι ειναι που θα παει.. Κατι Κουρτινες που εχω κατεβασει για πλυσιμο δεν τις εχω κρεμασει ακομη κανα 3βδομαδο 😂 Θάλασσα δεν παω μονη μου, ο αντρας μου δεν εχει χρόνο και φοβαμαι για μικρόβια! 

Ναι και εγώ σκέφτομαι μικρόβια και τετοια δεν θέλω!!! Χαχαχα γι'αυτό εγώ δεν τις έχω βγάλει 😂😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 33 λεπτά, ο/η PanB είπε:

Φαντάζομαι ναι 🤔 τζάμπα είναι, δε βαριέσαι; 😂 

Έκλεισα doppler για 20/7 😁

Το μωρό το νιώθεις όπως πριν ε; 

Εγώ είχα 2 3 μέρες που δεν το πολύ ένιωθα και είπα μήπως πάγωσε απ τη θάλασσα 😂😂 εντωμεταξύ ρε παιδιά έχει κάνει καμία μπάνιο στη θάλασσα; λένε είναι τέλεια να κάνεις ενώ είσαι έγκυος, εγώ δεν κατάλαβα διαφορά 😂😂😂😂

Ναι μια χαρά τη νιώθω, ακμαία όπως πριν!!! Για μπάνιο δε νομίζω να κρατηθώ κ να μην πάω καθόλου. Απλά περιμένω για να ζεσταθεί όσο γίνεται. Εμένα μου είπε έτσι κ αλλιώς μόνο τον Ιούλιο θα μπορώ να πηγαίνω. Μετά τον Αύγουστο δεν με αφήνει. Το μόνο που βαριέμαι είναι η συνεχής αλλαγή του μαγιό. Δλδ δε νιώθεις πιο ελαφριά όταν μπαίνεις μέσα; Δε νιώθεις σα να μην έχεις μια κοιλιά να κουβαλάς; 🤭🤭🤭

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η Μαριλου1 είπε:

Ναι μια χαρά τη νιώθω, ακμαία όπως πριν!!! Για μπάνιο δε νομίζω να κρατηθώ κ να μην πάω καθόλου. Απλά περιμένω για να ζεσταθεί όσο γίνεται. Εμένα μου είπε έτσι κ αλλιώς μόνο τον Ιούλιο θα μπορώ να πηγαίνω. Μετά τον Αύγουστο δεν με αφήνει. Το μόνο που βαριέμαι είναι η συνεχής αλλαγή του μαγιό. Δλδ δε νιώθεις πιο ελαφριά όταν μπαίνεις μέσα; Δε νιώθεις σα να μην έχεις μια κοιλιά να κουβαλάς; 🤭🤭🤭

Εντάξει αυτό το ένιωθα κ πριν μείνω έγκυος 😅🤣 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 40 λεπτά, ο/η Μαριλου1 είπε:

Ναι μια χαρά τη νιώθω, ακμαία όπως πριν!!! Για μπάνιο δε νομίζω να κρατηθώ κ να μην πάω καθόλου. Απλά περιμένω για να ζεσταθεί όσο γίνεται. Εμένα μου είπε έτσι κ αλλιώς μόνο τον Ιούλιο θα μπορώ να πηγαίνω. Μετά τον Αύγουστο δεν με αφήνει. Το μόνο που βαριέμαι είναι η συνεχής αλλαγή του μαγιό. Δλδ δε νιώθεις πιο ελαφριά όταν μπαίνεις μέσα; Δε νιώθεις σα να μην έχεις μια κοιλιά να κουβαλάς; 🤭🤭🤭

Όταν είσαι στον μήνα σου δεν επιτρέπεται λόγω συσπάσεων και μην κολλήσεις κανα μικροβιο ε? Αχ και εγω δεν κρατιέμαι να πάω για μπανάκι αν και όλοι μου λένε μην πάω. Έχει και τόση ζέστη δεν παλεύεται 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η lenaki92 είπε:

Όταν είσαι στον μήνα σου δεν επιτρέπεται λόγω συσπάσεων και μην κολλήσεις κανα μικροβιο ε? Αχ και εγω δεν κρατιέμαι να πάω για μπανάκι αν και όλοι μου λένε μην πάω. Έχει και τόση ζέστη δεν παλεύεται 

Μπα δε νομίζω να είναι λόγω συσπάσεων,τώρα δεν θέλουμε συσπάσεις γι'αυτό μου είπε να περιμένω να ζεσταθεί καλά, μετά στον μήνα μας καλές είναι οι συσπάσεις! 😁 Για μικρόβια ή ουρολοίμωξη νομίζω. Άσε που αν σπάσουν τα νερά την ώρα που κολυμπάς χαμπάρι δεν θα πάρεις! 😄😄

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Μαριλου1 είπε:

Μπα δε νομίζω να είναι λόγω συσπάσεων,τώρα δεν θέλουμε συσπάσεις γι'αυτό μου είπε να περιμένω να ζεσταθεί καλά, μετά στον μήνα μας καλές είναι οι συσπάσεις! 😁 Για μικρόβια ή ουρολοίμωξη νομίζω. Άσε που αν σπάσουν τα νερά την ώρα που κολυμπάς χαμπάρι δεν θα πάρεις! 😄😄

Μια χαρα γέννα στο νερό!! 😮😮😋🤣🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θάλασσα και αλμυρο νεροοοοο να σε ξεχάσω δεν μπορω😂

Κορίτσια νιώθετε μήπως τους χτύπους του μωρου; δεν ξερω ενιωθα πριν λίγο σαν τους χτυπους του μωρου, πολυ περίεργο πραγμα.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Diana_caterina είπε:

Θάλασσα και αλμυρο νεροοοοο να σε ξεχάσω δεν μπορω😂

Κορίτσια νιώθετε μήπως τους χτύπους του μωρου; δεν ξερω ενιωθα πριν λίγο σαν τους χτυπους του μωρου, πολυ περίεργο πραγμα.. 

Εγώ ποτέ.. Κάποια στιγμή που ένιωσα σαν χτύπους στην κοιλιά έπιασα το σφυγμό μου και ήταν ακριβώς ίδιος. Οπότε ήταν ο δικός μου. Το μωρό έχει περισσότερουε από εμάς 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η Diana_caterina είπε:

Θάλασσα και αλμυρο νεροοοοο να σε ξεχάσω δεν μπορω😂

Κορίτσια νιώθετε μήπως τους χτύπους του μωρου; δεν ξερω ενιωθα πριν λίγο σαν τους χτυπους του μωρου, πολυ περίεργο πραγμα.. 

Μήπως είχε λόξυγκα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Μαριλου1 είπε:

Μήπως είχε λόξυγκα;

 Οχι ο λοξυγκας ηταν πιο ρυθμικος αυτος ηταν γρηγορος συνεχομενος... @Clairy. Στην μήτρα να νιωθω τους δικους μου; πως γίνεται; είχα διαβάσει πριν 2 βδομάδες οτι μπορεις να ακουσεις τους χτύπους του μωρου αλλα δεν ξέρω αν ισχύει 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 28 λεπτά, ο/η Diana_caterina είπε:

Θάλασσα και αλμυρο νεροοοοο να σε ξεχάσω δεν μπορω😂

Κορίτσια νιώθετε μήπως τους χτύπους του μωρου; δεν ξερω ενιωθα πριν λίγο σαν τους χτυπους του μωρου, πολυ περίεργο πραγμα.. 

Κάπου έχω διαβάσει οτι απο ένα σημείο και μετά αν βάλεις ένα στηθοσκοπιο ακούς τους χτύπους του μωρού. Αλλά χωρίς....δεν ξέρω κατά πόσο γίνεται.

 

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Diana_caterina είπε:

 Οχι ο λοξυγκας ηταν πιο ρυθμικος αυτος ηταν γρηγορος συνεχομενος... @Clairy. Στην μήτρα να νιωθω τους δικους μου; πως γίνεται; είχα διαβάσει πριν 2 βδομάδες οτι μπορεις να ακουσεις τους χτύπους του μωρου αλλα δεν ξέρω αν ισχύει 

Είχα διαβάσει ότι μπορείς να τους ακούσεις αλλά με στηθοσκόπιο. Χωρίς δεν ξέρω κατά πόσο είναι δυνατόν 🤔

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η lenaki92 είπε:

Κάπου έχω διαβάσει οτι απο ένα σημείο και μετά αν βάλεις ένα στηθοσκοπιο ακούς τους χτύπους του μωρού. Αλλά χωρίς....δεν ξέρω κατά πόσο γίνεται.

 

Είχα διαβάσει ότι μπορείς να τους ακούσεις αλλά με στηθοσκόπιο. Χωρίς δεν ξέρω κατά πόσο είναι δυνατόν 🤔

Το έχω κάνει.. Δεν τους άκουσα. 

@Diana_caterinaτην άλλη φορά που θα το καταλάβεις μέτρα και τους δικούς σου να δεις αν είναι ίδιοι 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η PanB είπε:

Φαντάζομαι ναι 🤔 τζάμπα είναι, δε βαριέσαι; 😂 

Έκλεισα doppler για 20/7 😁

Το μωρό το νιώθεις όπως πριν ε; 

Εγώ είχα 2 3 μέρες που δεν το πολύ ένιωθα και είπα μήπως πάγωσε απ τη θάλασσα 😂😂 εντωμεταξύ ρε παιδιά έχει κάνει καμία μπάνιο στη θάλασσα; λένε είναι τέλεια να κάνεις ενώ είσαι έγκυος, εγώ δεν κατάλαβα διαφορά 😂😂😂😂

Εγώ πάω καμία φορά αλλά δεν μπορώ να πω ότι το ευχαριστιέμαι ιδιαίτερα 😛

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 55 λεπτά, ο/η Diana_caterina είπε:

Πηρα τα πρωτα Μωρομαντηλα της μπεμπας και χαίρομαι μονη μου😂

Χαχχαχα γλυκούλα μου! Ποια εταιρεία?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Μαριλου1 είπε:

Ποια πήρες;

Septona sensitive με 0%parabens χωρις Οινόπνευμα κλπ. 

Σκεφτόμουν να τα παρω στο ίντερνετ και τελικα μπηκα στο μαρκετ διπλα στην δουλειά και ειχε 4 πακετα με 3€

@Love32

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Diana_caterina είπε:

 Οχι ο λοξυγκας ηταν πιο ρυθμικος αυτος ηταν γρηγορος συνεχομενος... @Clairy. Στην μήτρα να νιωθω τους δικους μου; πως γίνεται; είχα διαβάσει πριν 2 βδομάδες οτι μπορεις να ακουσεις τους χτύπους του μωρου αλλα δεν ξέρω αν ισχύει 

Μάλλον μπερδεύεσαι με τους 'χτυπους' της κοιλιακής αορτής σου. Τους χτύπους της καρδιάς του εμβρύου μπορείς να τους ακούσεις ίσως με στηθοσκόπιο και σε προχωρημένη πολύ εγκυμοσύνη. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 25 λεπτά, ο/η ΜελίναΚ είπε:

Μάλλον μπερδεύεσαι με τους 'χτυπους' της κοιλιακής αορτής σου. Τους χτύπους της καρδιάς του εμβρύου μπορείς να τους ακούσεις ίσως με στηθοσκόπιο και σε προχωρημένη πολύ εγκυμοσύνη. 

Αα αυτο ναι μου φαίνεται λογικό.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 34 λεπτά, ο/η Love32 είπε:

Και από pampers τι εταιρεία σκέφτεστε?

Κι εγώ τα premium care παίρνω κ Για την κόρη μου, αλλιώς babylino.. Ο, τι βρω σε προσφορά 😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Κορίτσι μου χαίρομαι πολύ για τα νέα σας!! Είναι πολύ όμορφες στιγμές🫠 Ναι εμείς έχουμε ραντεβού αυτή την Παρασκευή που θα έχουν βγει και τα αποτελέσματα των πρώτων μας εξετάσεων!!! Ανυπομονώ να δω το μπουμπούκι μου❤️🙏
    • Αχ μπράβο!! Άντε με το καλό, ρίξε μια βουτιά και για εμάς που με βλέπω από Αύγουστο με την άδεια του συζύγου.. και αν δηλαδή γιατί έχουμε πολλά να φτιάξουμε στο σπίτι για να είναι ασφαλές για παιδί.. Καλέ!! Εσύ είσαι ήδη στην 14η!! Σε 3 μέρες μήπως εννοείς κλείνεις την 14η και μπαίνεις στην 15η;!!! Εδώ έχω μπει εγώ 14η που είμαι πιο πίσω από σένα.. με δείχνει 3μηνων και 3 ημερών ή 95 ημερών..!! Άρα έχω μπει στον 4ο μήνα και στο γράφει μάλιστα, το κοντέρ της εφαρμογής που έχει μηδενίσει για το δεύτερο τρίμηνο!! Μπες παιδί μου εδω στο αντίστροφο countdown που τα έχει όλα όμορφα και περιποιημένα ακριβώς!! https://www.babymed.com/tools/pregnancy-countdown-calculator Άδειασα όλη τη ντουλάπα!! 😭😭😭 Δεν μου κάνει τίποτα!!!! Και μάλιστα είχα ένα φορεματακι 20ετιας που δεν φοράω γιατί μου ήταν μεγάλο και το πήγα για μάζεμα στις τιράντες για να στέκεται.. κορίτσια μου, δεν μου πέρναγε από το στήθος!!!! 😭😭😭😭😭 Ότι έχω αυτή τη στιγμή δεν μου κάνει στο στήθος!!!! Έχω ωραιότατα αέρινα φορεματακια που δεν μου κάνουν!!! Είμαι να σκάσω..!!! Καλά για τα πρώην εφαρμοστά δεν κάνω ούτε καν τη προσπάθεια.. ούτε στα χέρια μου δεν θα περνάνε!! Ξέρω ότι παίρνω και κορτιζόνη.. αλλά βρε κορίτσια μόνο εγώ έχω πρηστεί έτσι;;;;;  Εγκυμοσύνης δεν πιστεύω ότι υπάρχει λόγος από τώρα να ξοδευομαι.. με απλά φορεματακια βγαίνει το καλοκαίρι άνετα και τα κρατάς και για άλλη χρονιά άσχετα εγκυμοσύνης.. από Σεπτέμβρη με το καλό.. Δεν το έχω πάρει ακόμα!!! 😩😩😩 Είμαστε λίγο στριμωγμένοι αυτό το διάστημα μέχρι να πληρωθώ και εγώ οπότε περιμένω.. 😖😖 θα το πάρω όμως!!! Δεν υπάρχει περίπτωση!!!! Χιχιχιχι!! 😁😁 Ναι πες μου τέτοια και εσύ να πάρουν ακόμα περισσότερο αέρα τα μυαλά μου!!! 🤣🤣🤣🤣🤣 Μαρή με φαντάζεσαι;;; Δεν φτάνει η τρέλα μου!!! 😂😂😂 Δώσε μου και θάρρος!!!! 😝🤣🤣  Αχ τώρα φουντωσες τις ελπίδες μου να το ψάχνω και από τώρα!!!! 😅😅😅 Μακάρι κοριτσάκι μου!!! Από το στόμα σου και σε όποιου ακούει το αυτί!!! 🙏🙏🙏🙏🙏 Και εσύ να χαίρεσαι το αρχοντόπουλο και ας είναι και αντάρτης το αγόρι!!! 😍😍😍😍😍😍 Όλες καταλαβαίνουμε κοριτσάκι μου την αγωνία και την αβεβαιότητα που βιώνεις.... Λογικά τώρα θα είσαι ήδη στο γιατρό.. ότι και αν έχει γίνει, είμαστε εδώ για εσένα! Σημαντικό να έχεις τον άνθρωπο σου μαζί..  P.S. Τα ultro δεν φέρνουν αναγουλες!!! Το να είναι από το σπορακι ούτε καν σα σκέψη;;; 😉😆😆 Περιμένω τα νέα σου!!! 🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏
    • Κορίτσια μου τελείωσα λοιπόν την αυχενική μου και είναι ΟΛΑ ΚΑΛΑ με το μωράκι μου ❤️❤️ Δε μπορώ να το πιστε΄ψω πως φτάσαμε μέχρι εδώ, είμαι τόσο συγκινημένη που δε μπορώ να το πιστέψω, σαν όνειρο μου φαίνεται ότι το διπλό ουράνιο τόξο μου μεγαλώνει μέσα μου κι έρχεται σε μερικούς μήνες στην αγκαλία μου 🌈🌈 Μακάρι να μπορούσα να επισκεφτώ τον εαυτό μου τότε που βρισκόμουν στην οδύνη των απωλειών και να μου δώσω μια αγκαλιά, να μου πω ότι οι καλύτερες μέρες έρχονται 🙏✨ Καθώς δε μπορώ να ταξιδέψω πίσω στο χρόνο λοιπόν, σας αγκαλιάζω όλες μαζί, όσες περιμένετε, όσες αγωνιάτε και όσες ακόμα πενθείτε απώλειες και σας ΦΩΝΑΖΩ, σας ΒΡΟΝΤΟΦΩΝΑΖΩ, ότι τα μωράκια σας θα έρθουν 💖💖 υπομονή και επιμονή!!  💖💖  💖💖  Μοιράζω μπεμπεδόσκονη σε όλες 💫💫💫💫💫💫💫 👶  👶   👶   👶   👶   👶   👶   👶   👶 
    • Α ωραια Ευχαριστω κορίτσι μου! Θα δω κ εγω τι θα μου πει η γυναικολόγος μ την Δευτέρα! 
    • Κορίτσια μου μόλις βγήκα απ' το ραντεβού της αυχενικής!! ΟΛΑ ΚΑΛΑ ❤️ Το μωράκι βέβαια αυτή τη φορά κοιμόταν του καλού καιρού που λέμε 😂 😂 😂 😂 εννοειται @Kiddo εκεί εσένα σκέφτηκα, μου φύγε ο γελωτας, και λέω Παναγιά μου πες ότι απλά κοιμάται το μωρουλι μου 🙏🙏🙏 μου λέει ο εμβρυολογος γιατί δεν έφαγες κάνα γλυκό 30' πριν; Του λέω δε μου το ανεφερε κανείς όταν ρώτησα για προετοιμασία 🙄  Ε τελικά μου κουνούσε την κοιλιά με τον υπέρηχο, Μ έβαλε να κουνηθώ πάνω κάτω μπας και ξυπνήσει 😂😂 τελικά μας έκανε τη χάρη αλλά είχε σίγουρα τα νεύρα του και δεν γυρνούσε να δούνε όλες τις πλευρές. Ε κουτσά στραβά όμως ο γιατρός τα κατάφερε να δει αυτά που ήθελε, όλα μας είπε είναι φυσιολογικά, ακόμα και για τρισωμιες βγήκαν η 13 και 18, πιθανοτητες 1 στις 20000 και για σύνδρομο ντάουν 1 στις 10000.  Φύλο ούτε καν, το μωρό σου λεει εμ ξυπνήσατε εμ θέλετε και να σας κάνω νάζια;;; 🤣🤣🤣🤣 Δε μπορώ να πω, ο γιατρό προσπάθησε να το κάνει κουνηθεί μπας και έχουμε εικόνα ανάμεσα στα πόδια αλλά δεν ψήθηκε 😅 Τέλος πάντων, τα βρήκε όλα φυσιολογικά αυτό έχει σημασία εννοείται ❤️ μετά μας εξήγησε τις επιλογές μας για ΝΙΠΤ και αμνιοπαρακέντηση αν θέλουμε, αλλά ο ίδιος δε το κρίνει απαραίτητο. Αν το αποφασίσουμε πρότεινε το πιο βασικό πακέτο ΝΙΠΤ αλλά κορίτσια νομίζω είναι ανώφελο με τέτοια ποσοστά κι επιπλέον η ασφάλεια δε το καλύπτει εδώ. Είναι στα 370€ για τρισωμιες 13,18,21 + 30€ για φύλο προαιρετικά. Τώρα ρωτάω τις φίλες μου και τις κουνιάδες μου τι πιστεύουν κι αυτές και μέχρι στιγμής μου λένε ότι οι τιμές μας είναι σούπερ και δε θα έκαναν.  Αυτά από εμάς 😍  Αααα καλέ και ΠΗΤ έχω μαζί με @Kate1992 8/01/2025!!! Ε χέρι - χέρι απ' την αρχή πάμε βρε κορίτσι ❤️❤️❤️
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...