Μετάβαση σε περιεχόμενο

Σαν ζεστάνει η θαλασσα κ μυρισει καλοκαίρι, ο πελαργός στα χέρια μας μωράκια θα μας φέρει! Καλοκαιρινά μωράκια 2021


Recommended Posts

στις πριν 30 λεπτά, ο/η Love32 είπε:

Καλά κορίτσι μ στην δουλειά ακομααα εσύ?

Εγω σχολασα και γυρναω σπίτι! Οσο ανοίγει ο καιρός εχει και παραπάνω δουλιτσα και πονανε οι πατουσες μου😂 εσυ την παλεύεις; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 17.4k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

  • Diana_caterina

    2124

  • Clairy.

    1671

  • Tweema

    1530

  • Love32

    1488

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Diana_caterina είπε:

Εγω σχολασα και γυρναω σπίτι! Οσο ανοίγει ο καιρός εχει και παραπάνω δουλιτσα και πονανε οι πατουσες μου😂 εσυ την παλεύεις; 

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Diana_caterina είπε:

Εγω σχολασα και γυρναω σπίτι! Οσο ανοίγει ο καιρός εχει και παραπάνω δουλιτσα και πονανε οι πατουσες μου😂 εσυ την παλεύεις; 

Όχι καθόλου !!! Σήμερα είμαι σε κατάσταση εκτάκτου ανάγκης!!! Έχω αρχίσει κ έχω πολλά νεύρα!! Δεν μπορώ άλλο καθιστή απορώ πως την παλεύεις και εσύ όρθια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια!!! Αχ ποια ανέφερε το άγχος για το που θα αφήσει το πρώτο παιδί.....συμπασχωωωω γενικά δεν την έχω αφήσει ποτέ μου πάνω από 2-3ωρες και αυτό στην μαμά μου πουθενά αλλού ίσα να πάω για εξετάσεις ή κάτι τόσο επείγον δεν μπορώ στρεσαρομαι στεναχωριεμαι κλπ.....μέχρι πριν ένα μήνα για τους γιατρούς εξετάσεις και αυτα την κρατούσε η μαμά μου το πολύ ένα 2-3ωρο εκτός από μια φορά την ημέρα της περίδεσης που την κράτησε αρκετές ώρες μέχρι που πήγε την πήρε ο άντρας μου ήρθαν σπίτι την τάισε την άλλαξε και την έβαλε για ύπνο και απλά του είπα την επόμενη μέρα επειδή δεν ξέραμε πότε θα βγω το πρωί να την δώσει γάλα και να την πάει στην μαμά μου είχα ετοιμάσει τσάντα με ρούχα και ότι χρειαστεί από φαγητά γάλατα κλπ και να πάει στην δουλειά...τώρα λοιπόν η μαμά μου έχει ένα μήνα που έφυγε Κρήτη με την προϋπόθεση αν όλα πάνε καλά να γυρίσει 1/6 που μπαίνω στον μήνα μου χρειάστηκε στον ένα μήνα που λείπεις η μαμα να αφήσω την μικρή στην πεθερά 3φορες από 2ωρες πράγμα ζόρι για εμάς γιατί γενικά ούτε εγώ ούτε ο άντρας μου την εμπιστευόμαστε σαν την μαμά μου γενικά την πάμε ταισμενη αλλαγμένη για να είμαστε σίγουροι....λοιπον τώρα που δεν ξέρουμε αν θα υπάρξει κάτι έκτακτο σε νοσηλεία ή χτύπα ξύλο γέννα πολύ αγχώνομαι για το πως θα την κρατήσει τόσο αν τύχει....με την μαμά μου είχα συννενοηθει οταν θα γεννούσα για αυτό το 3ημερο να έρθει σπίτι να την κρατήσει για να μην βγει από το πρόγραμμα της που γενικά δεν μας αρέσει να ξεβολευουμε το παιδί...τώρα πραγματικά δεν ξέρω τι θα κάνω αν τύχει κάτι απρόοπτο και δεν είναι η μαμά εδώ!!! Πφφφφφ

 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Tweema είπε:

Η ιδέα της είναι να μπουν οι ημερομηνίες στην 1η δημοσίευση που έκανες όταν άνοιξες εσύ το θέμα να μην χρειάζεται δηλ να κάνουμε συνέχεια δημοσίευση τις ημερομηνίες. Για να γίνει αυτό θα πρέπει να πας εσύ στην 1η σελίδα στην 1η δημοσίευση που έκανες κ να κάνεις μια επεξεργασία παραδίπλα από το όνομα κ να βάλεις τα ονόματα μας, ημερομηνίες, φύλο. Αν δεν έχεις χρόνο μπορώ να μαζέψω εγώ ονόματα ημερομηνίες να σου τα στείλω να τα κάνεις μια αντιγραφή κ να τα κάνεις επικόλληση στην αρχική σου δημοσίευση. 

Ααα τώρα κατάλαβα η ποντια!! 😂😂😂😂 Τα έχεις συγκεντρώσει να μου τα στείλεις;; Νομίζω ότι δεν είπαν ακόμη όλες...θα περιμένω να τα συλλέξουμε κ ελπίζω να το κάνω σωστά 🙄🙄

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Valxris είπε:

Καλησπέρα κορίτσια!!! Αχ ποια ανέφερε το άγχος για το που θα αφήσει το πρώτο παιδί.....συμπασχωωωω γενικά δεν την έχω αφήσει ποτέ μου πάνω από 2-3ωρες και αυτό στην μαμά μου πουθενά αλλού ίσα να πάω για εξετάσεις ή κάτι τόσο επείγον δεν μπορώ στρεσαρομαι στεναχωριεμαι κλπ.....μέχρι πριν ένα μήνα για τους γιατρούς εξετάσεις και αυτα την κρατούσε η μαμά μου το πολύ ένα 2-3ωρο εκτός από μια φορά την ημέρα της περίδεσης που την κράτησε αρκετές ώρες μέχρι που πήγε την πήρε ο άντρας μου ήρθαν σπίτι την τάισε την άλλαξε και την έβαλε για ύπνο και απλά του είπα την επόμενη μέρα επειδή δεν ξέραμε πότε θα βγω το πρωί να την δώσει γάλα και να την πάει στην μαμά μου είχα ετοιμάσει τσάντα με ρούχα και ότι χρειαστεί από φαγητά γάλατα κλπ και να πάει στην δουλειά...τώρα λοιπόν η μαμά μου έχει ένα μήνα που έφυγε Κρήτη με την προϋπόθεση αν όλα πάνε καλά να γυρίσει 1/6 που μπαίνω στον μήνα μου χρειάστηκε στον ένα μήνα που λείπεις η μαμα να αφήσω την μικρή στην πεθερά 3φορες από 2ωρες πράγμα ζόρι για εμάς γιατί γενικά ούτε εγώ ούτε ο άντρας μου την εμπιστευόμαστε σαν την μαμά μου γενικά την πάμε ταισμενη αλλαγμένη για να είμαστε σίγουροι....λοιπον τώρα που δεν ξέρουμε αν θα υπάρξει κάτι έκτακτο σε νοσηλεία ή χτύπα ξύλο γέννα πολύ αγχώνομαι για το πως θα την κρατήσει τόσο αν τύχει....με την μαμά μου είχα συννενοηθει οταν θα γεννούσα για αυτό το 3ημερο να έρθει σπίτι να την κρατήσει για να μην βγει από το πρόγραμμα της που γενικά δεν μας αρέσει να ξεβολευουμε το παιδί...τώρα πραγματικά δεν ξέρω τι θα κάνω αν τύχει κάτι απρόοπτο και δεν είναι η μαμά εδώ!!! Πφφφφφ

 

 

Κορίτσι δεν έχω άλλο παιδάκι και δεν μπορώ να φανταστώ το άγχος που έχεις αλλά δεν μπορείς και να κάνεις και πολλά εκτός από το σκέφτεσαι ότι θα φτάσεις κανονικά στον μήνα σου και όλα θα πάνε καλά.. αφού η μαμά σου θα μπορεί να έρθει τότε είναι πολύ μεγάλη βοήθεια και ανακούφιση! Και αφού υπάρχει και πεθερά, στην ανάγκη μέχρι να δείτε τι θα κάνετε, αν υπάρξει κάτι έκτακτο θα αναλάβει αυτή. ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ πριν μια εβδομάδα ξύπνησα με πόνο στην μέση χαμηλά και ημουν 3 μερες έτσι.. Και έχω και μαξιλαρι θηλασμού. Επίσης το άλλο που έχω από την δεξιά πλευρά χαμηλά κάτω οποτε γυρίζω πλευρό μόνο στον ύπνο μου πονάω. Νόμιζα ότι ήταν έντερο. Μου είπε ο γιατρός ότι μάλλον με πιέζει το μωρό. 

@Liiidaπεριμένουμε νέα σου.

-->Εγώ έχω αγοράκι 9/7 Πητ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η eleni5525 είπε:

Κορίτσι δεν έχω άλλο παιδάκι και δεν μπορώ να φανταστώ το άγχος που έχεις αλλά δεν μπορείς και να κάνεις και πολλά εκτός από το σκέφτεσαι ότι θα φτάσεις κανονικά στον μήνα σου και όλα θα πάνε καλά.. αφού η μαμά σου θα μπορεί να έρθει τότε είναι πολύ μεγάλη βοήθεια και ανακούφιση! Και αφού υπάρχει και πεθερά, στην ανάγκη μέχρι να δείτε τι θα κάνετε, αν υπάρξει κάτι έκτακτο θα αναλάβει αυτή. ❤️

Αν τύχει κάτι πριν μπω στον μήνα μου δεν έχω ιδέα πότε θα μπορέσει να έρθει....παρόλαυτα αυτά γενικά δεν την έχω αποχωριστεί ποτέ μου να μην είμαστε μαζί πάνω από 3 ώρες ή να μην κοιμηθούμε στο ίδιο σπίτι το βράδυ, κοιμήθηκαμε χωριά ένα βραδυ την ημέρα που έκανα την περίδεση και ζοριζομαι αρκετά στεναχωριέμαι...οι υπόλοιποι λένε τρεις μέρες είναι π.χ θα περάσουν αλλά δεν είναι έτσι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 37 λεπτά, ο/η Love32 είπε:

Όχι καθόλου !!! Σήμερα είμαι σε κατάσταση εκτάκτου ανάγκης!!! Έχω αρχίσει κ έχω πολλά νεύρα!! Δεν μπορώ άλλο καθιστή απορώ πως την παλεύεις και εσύ όρθια!!

Στην ιδια κατάσταση είμαι και εγω, είμαστε τα δυο ακρα! Δυστυχώς δεν την παλεύω και με πιάνουν τα νεύρα μου οταν εχω δουλειά και δεν μπορώ να κατσω εστω ενα 15λεπτο συνεχόμενα.. Και νευριάζω και οταν πειναω και εχω δουλειά 😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Valxris είπε:

Αν τύχει κάτι πριν μπω στον μήνα μου δεν έχω ιδέα πότε θα μπορέσει να έρθει....παρόλαυτα αυτά γενικά δεν την έχω αποχωριστεί ποτέ μου να μην είμαστε μαζί πάνω από 3 ώρες ή να μην κοιμηθούμε στο ίδιο σπίτι το βράδυ, κοιμήθηκαμε χωριά ένα βραδυ την ημέρα που έκανα την περίδεση και ζοριζομαι αρκετά στεναχωριέμαι...οι υπόλοιποι λένε τρεις μέρες είναι π.χ θα περάσουν αλλά δεν είναι έτσι!!!

Παιδακι αλλο δεν εχω αλλα είναι λογικο να αγχώνεσαι και εννοείται ότι δεν είναι 3 μερες.. Θα σκέφτεσαι και θα φοβάσαι και για τα δυο σου τα παιδάκια και ειναι δύσκολο.. Η μιση καρδια σου ειναι σπιτι κ η αλλη μιση στο μαιευτήριο.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 λεπτά, ο/η Diana_caterina είπε:

Στην ιδια κατάσταση είμαι και εγω, είμαστε τα δυο ακρα! Δυστυχώς δεν την παλεύω και με πιάνουν τα νεύρα μου οταν εχω δουλειά και δεν μπορώ να κατσω εστω ενα 15λεπτο συνεχόμενα.. Και νευριάζω και οταν πειναω και εχω δουλειά 😂

Άστο κ έχω τύψεις μετά με τα νεύρα π έχω!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Smurf88 είπε:

Ααα τώρα κατάλαβα η ποντια!! 😂😂😂😂 Τα έχεις συγκεντρώσει να μου τα στείλεις;; Νομίζω ότι δεν είπαν ακόμη όλες...θα περιμένω να τα συλλέξουμε κ ελπίζω να το κάνω σωστά 🙄🙄

Όσα κοριτσια έχουν γράψει σήμερα πητ κ φύλο τα έχω σημειώσει. Σου στέλνω τώρα κ αν ειναι συμπληρώνουμε μετά. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 36 λεπτά, ο/η Diana_caterina είπε:

Παιδακι αλλο δεν εχω αλλα είναι λογικο να αγχώνεσαι και εννοείται ότι δεν είναι 3 μερες.. Θα σκέφτεσαι και θα φοβάσαι και για τα δυο σου τα παιδάκια και ειναι δύσκολο.. Η μιση καρδια σου ειναι σπιτι κ η αλλη μιση στο μαιευτήριο.. 

Είναι έτσι ακριβώς ειδικά αν δεν είναι όλα καλά και τύχει κάτι έκτακτο=άρα δεν ξέρω τι θα γίνει με την εγκυμοσύνη! 

ΠΗΤ 1/7 ΑΓΟΡΆΚΙ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 30 λεπτά, ο/η Love32 είπε:

Άστο κ έχω τύψεις μετά με τα νεύρα π έχω!!!

Εγω τα κραταω μεσα μου απλα είμαι κατσουφα😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Valxris είπε:

Καλησπέρα κορίτσια!!! Αχ ποια ανέφερε το άγχος για το που θα αφήσει το πρώτο παιδί.....συμπασχωωωω γενικά δεν την έχω αφήσει ποτέ μου πάνω από 2-3ωρες και αυτό στην μαμά μου πουθενά αλλού ίσα να πάω για εξετάσεις ή κάτι τόσο επείγον δεν μπορώ στρεσαρομαι στεναχωριεμαι κλπ.....μέχρι πριν ένα μήνα για τους γιατρούς εξετάσεις και αυτα την κρατούσε η μαμά μου το πολύ ένα 2-3ωρο εκτός από μια φορά την ημέρα της περίδεσης που την κράτησε αρκετές ώρες μέχρι που πήγε την πήρε ο άντρας μου ήρθαν σπίτι την τάισε την άλλαξε και την έβαλε για ύπνο και απλά του είπα την επόμενη μέρα επειδή δεν ξέραμε πότε θα βγω το πρωί να την δώσει γάλα και να την πάει στην μαμά μου είχα ετοιμάσει τσάντα με ρούχα και ότι χρειαστεί από φαγητά γάλατα κλπ και να πάει στην δουλειά...τώρα λοιπόν η μαμά μου έχει ένα μήνα που έφυγε Κρήτη με την προϋπόθεση αν όλα πάνε καλά να γυρίσει 1/6 που μπαίνω στον μήνα μου χρειάστηκε στον ένα μήνα που λείπεις η μαμα να αφήσω την μικρή στην πεθερά 3φορες από 2ωρες πράγμα ζόρι για εμάς γιατί γενικά ούτε εγώ ούτε ο άντρας μου την εμπιστευόμαστε σαν την μαμά μου γενικά την πάμε ταισμενη αλλαγμένη για να είμαστε σίγουροι....λοιπον τώρα που δεν ξέρουμε αν θα υπάρξει κάτι έκτακτο σε νοσηλεία ή χτύπα ξύλο γέννα πολύ αγχώνομαι για το πως θα την κρατήσει τόσο αν τύχει....με την μαμά μου είχα συννενοηθει οταν θα γεννούσα για αυτό το 3ημερο να έρθει σπίτι να την κρατήσει για να μην βγει από το πρόγραμμα της που γενικά δεν μας αρέσει να ξεβολευουμε το παιδί...τώρα πραγματικά δεν ξέρω τι θα κάνω αν τύχει κάτι απρόοπτο και δεν είναι η μαμά εδώ!!! Πφφφφφ

 

 

Κορίτσι μου παρούσα. Μπορεί να είναι 4 χρόνων ο μικρός μου αλλά δεν μπορώ να μην το σκέφτομαι. Προσπαθώ να μην αγχώνομαι να μην του το μεταφέρω κ του ίδιου.κ να πω ότι δεν θα τον κρατησουν συγγενείς μας αλλά φίλοι!! Εμένα δεν έχει κοιμηθεί ποτέ χωρίς εμένα ελπίζω να γίνει μέρα να μπορεσει να γυρίσει ο άντρας μου σπίτι. Θα δούμε!! Κάνετε κ σενάρια σε περίπτωση που συμβεί πιο μπροστά,ετσι απλά να υπάρχει βρε παιδί μου στο πλάνο σας.στο εύχομαι φυσικά να φτάσεις μέχρι το τέλος!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Valxris είπε:

Είναι έτσι ακριβώς ειδικά αν δεν είναι όλα καλά και τύχει κάτι έκτακτο=άρα δεν ξέρω τι θα γίνει με την εγκυμοσύνη! 

ΠΗΤ 1/7 ΑΓΟΡΆΚΙ

Να σκέφτεσαι θετικα και οταν πιανεις τον εαυτό σου να σκέφτεται αρνητικα να κανεις κατι να ξεχνιεσαι! Μην το αφηνεις να σε επηρεάζει δεν κανει καλο το αγχος πουθενά και δεν βγαίνει και πουθενά, ολα καλα θα πανε! Και δεν εισαι και μονη σου! Εχεις την οικογένεια σου να σε στηριζει και είμαστε και εμεις να σε εμψυχωνουμε! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Diana_caterina είπε:

Ανοιγει η λεκάνη για να προετοιμαστει για τον τοκετό λογικο είναι και οι υπόλοιπες το εχουμε🤣 ρωτα την μαια σου αν εχεις αλλιώς θα ρωτήσω την δικια μου αν θες 

Δεν έχω μαία... Είχα σκεφτεί αρχικά να πάρω τη μαία της γιατρού μου αλλά εκείνη μου είπε ότι δεν χρειάζεται να χαλάω χρήματα άδικα, θα είναι αυτή δίπλα μου λέει καθολη τη διάρκεια του τοκετού και για ότι θέλω θα με βοηθήσουν οι μαιες στο μαιευτήριο που είναι υποχρεωμένες αφού παίρνουν ποσοστό στα ιδιωτικά... Τι να πω, την άκουσα και τελικά δεν πήρα. Αλλά να που χρειάζεται για κάτι τέτοια 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Μαριλου1 είπε:

Κ εγώ πια στον ύπνο δεν μπορώ να βολευτω με τπτ κ που κ που έχω κάτι πόνους στα ισχία κ τη μέση. Έχω δει μεγάλη διαφορά με το πιλάτες. Αν ενδιαφέρεσαι μέσω του Ιασώ κάθε Δευτέρα και Τετάρτη στις 6 κάνουμε πιλάτες για εγκύους μέσω YouTube. https://www.iaso.gr/homefithome/online-μαθήματα-pilates-για-εγκύους-μαμάδες-μετά-τον-τοκετό κάνεις εγγραφή κ σου στέλνουν με μέιλ το λινκ για το YouTube. 

Σευχαριστω κοπέλα μου, θα το δοκιμάσω κι ελπίζω να βοηθήσει. Νιώθω λες κι έχω πέσει από τις σκάλες κάθε πρωί που ξυπνάω 🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Liiida είπε:

Κορίτσια τα μαξιλάρια δε σας βοηθάνε?? Εγώ από τότε που το πήρα σώθηκα. 

Όλες καλά νέα βλέπω κ χαίρομαι! Εμείς έχουμε ντόπλερ σήμερα, άντε να δούμε..

Όσο για πητ, ίδια με την @Alexey , 1/7 κοριτσάκι ❤

Πήρα κι εγώ μαξιλάρι εγκυμοσύνης αλλά δεν με βολεύει ιδιαιτερα γιατί όταν αλλάζω πλευρά πρέπει να αλλάζω με αυτό αγκαλιά και ξυπνάω, δεν το κάνω ασυναίσθητα. Ασε που έχω εκτοπίσει τον άντρα μου στην άκρη του κρεβατιού... Κοντεύει να πέσει ο κακομοίρης 😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 38 λεπτά, ο/η Alexey είπε:

Δεν έχω μαία... Είχα σκεφτεί αρχικά να πάρω τη μαία της γιατρού μου αλλά εκείνη μου είπε ότι δεν χρειάζεται να χαλάω χρήματα άδικα, θα είναι αυτή δίπλα μου λέει καθολη τη διάρκεια του τοκετού και για ότι θέλω θα με βοηθήσουν οι μαιες στο μαιευτήριο που είναι υποχρεωμένες αφού παίρνουν ποσοστό στα ιδιωτικά... Τι να πω, την άκουσα και τελικά δεν πήρα. Αλλά να που χρειάζεται για κάτι τέτοια 

Εγω ειπα να παρω λογω των μαθημάτων και λογω οτι με κανει να νιωθω άνετα πολυ. Για τις μαιες του νοσοκομείου δεν ξερω.. Ειναι ανάλογα την βάρδια, ειναι κριμα να πεσω σε κάποια που θα ειναι ξινη ή ειρωνικη ή δεν ξερω και εγω τι.. Ενω την δικια μου την εμπιστευομαι οτι θα ειναι εκει εφοσον ξερει οτι ειναι κ το πρωτο παιδάκι. Μην σε αγχωνει όμως οτι δεν εχεις και γω απο μια φιλη εμαθα για μαια. Αν θες πάντως μπορώ να ρωτήσω αν υπάρχει κατι που μπορει να βοηθήσει! Και γενικα ότι θες μπορω να την ρωτάω εφοσον την εχω γιατί εγω δεν την ρωταω τίποτα 😂😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Tweema είπε:

Όσα κοριτσια έχουν γράψει σήμερα πητ κ φύλο τα έχω σημειώσει. Σου στέλνω τώρα κ αν ειναι συμπληρώνουμε μετά. 

Κι εγώ έχω ΠΗΤ 17/6 και κοριτσάκι💝

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Tweema είπε:

Όσα κοριτσια έχουν γράψει σήμερα πητ κ φύλο τα έχω σημειώσει. Σου στέλνω τώρα κ αν ειναι συμπληρώνουμε μετά. 

14/8 αγοράκι 💙

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Tweema είπε:

Κορίτσι μου παρούσα. Μπορεί να είναι 4 χρόνων ο μικρός μου αλλά δεν μπορώ να μην το σκέφτομαι. Προσπαθώ να μην αγχώνομαι να μην του το μεταφέρω κ του ίδιου.κ να πω ότι δεν θα τον κρατησουν συγγενείς μας αλλά φίλοι!! Εμένα δεν έχει κοιμηθεί ποτέ χωρίς εμένα ελπίζω να γίνει μέρα να μπορεσει να γυρίσει ο άντρας μου σπίτι. Θα δούμε!! Κάνετε κ σενάρια σε περίπτωση που συμβεί πιο μπροστά,ετσι απλά να υπάρχει βρε παιδί μου στο πλάνο σας.στο εύχομαι φυσικά να φτάσεις μέχρι το τέλος!! 

Τα σχέδια για πιο πριν είναι να μείνει στην πεθερά μου Τουλ μέχρι να γεννήσω,μέχρι να γίνει αυτό θα είναι ο άντρας μου μαζί μου μετά θα φύγει και θα πάει στην μικρή και δεν θα ξαναέρθει αν φτάσουμε στην ώρα μας για γέννα υπάρχει περίπτωση να ξαναέρθει γιατί θα είναι η μαμά με την μικρή εδώ στο σπίτι μας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Diana_caterina είπε:

Να σκέφτεσαι θετικα και οταν πιανεις τον εαυτό σου να σκέφτεται αρνητικα να κανεις κατι να ξεχνιεσαι! Μην το αφηνεις να σε επηρεάζει δεν κανει καλο το αγχος πουθενά και δεν βγαίνει και πουθενά, ολα καλα θα πανε! Και δεν εισαι και μονη σου! Εχεις την οικογένεια σου να σε στηριζει και είμαστε και εμεις να σε εμψυχωνουμε! 

Προσπαθώ άλλες φορές πετυχαίνει και άλλες όχι εξάλλου με τι να ασχοληθώ για να ξεχάσω αφού είμαι 24/7 μέσα στο σπίτι το μυαλό παίζει περίεργα παιχνίδια..... ευχαριστώ κορίτσι μου καλό!!!μου κρατάτε καλή παρέα

 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...