Μετάβαση σε περιεχόμενο

Σαν ζεστάνει η θαλασσα κ μυρισει καλοκαίρι, ο πελαργός στα χέρια μας μωράκια θα μας φέρει! Καλοκαιρινά μωράκια 2021


Recommended Posts

Βρε κορίτσια μου εγώ ακόμα δεν αδιαθετησα...γέννησα 4 Αυγούστου...είναι φυσιολογικό;να πάρω τηλ τον γιατρό μου;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 17.4k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

  • Diana_caterina

    2124

  • Clairy.

    1671

  • Tweema

    1530

  • Love32

    1488

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Μιντόρι είπε:

Βρε κορίτσια μου εγώ ακόμα δεν αδιαθετησα...γέννησα 4 Αυγούστου...είναι φυσιολογικό;να πάρω τηλ τον γιατρό μου;

Στις θηλαζουσες η περιοδος μπορει να ερθει κ στα 2 ετη.. Φυσιολογικο, μην αγχώνεσαι. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Μιντόρι είπε:

Βρε κορίτσια μου εγώ ακόμα δεν αδιαθετησα...γέννησα 4 Αυγούστου...είναι φυσιολογικό;να πάρω τηλ τον γιατρό μου;

Θηλάζεις??? Και εμείς 7μηνων γίνεται σε 4μερες και ακόμα δεν αδιαθετησα! Ο γιατρός είχε πει πως από την εικόνα των ωοθηκών θα ερχόταν γύρω στο 5μηνο αλλά τον διεψευσα✌️ δεν μου λείπει καν

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 35 λεπτά, ο/η Valxris είπε:

Θηλάζεις??? Και εμείς 7μηνων γίνεται σε 4μερες και ακόμα δεν αδιαθετησα! Ο γιατρός είχε πει πως από την εικόνα των ωοθηκών θα ερχόταν γύρω στο 5μηνο αλλά τον διεψευσα✌️ δεν μου λείπει καν

Μεικτη κανει αλλα οπως κ να χει το μωρο μπαινει στήθος. 

Ποτε στο ειπε αυτο για τις ωοθήκες; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Μιντόρι είπε:

Βρε κορίτσια μου εγώ ακόμα δεν αδιαθετησα...γέννησα 4 Αυγούστου...είναι φυσιολογικό;να πάρω τηλ τον γιατρό μου;

Ναι αμέ! Φυσιολογικοτατο!!! Εμένα όταν ξεκίνησε να κοιμάται περισσότερο το βράδυ κ να θηλάζει μόνο μια φορά τσουπ μου ήρθε! Βέβαια τώρα άρχισε πάλι να ξυπνάει πολύ τα βράδια κ έλεγα μήπως μου έκανε τη χάρη κ με άφηνε πάλι ήσυχη!!! 😄 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και εγώ 5+ και ακόμα δεν έχω αδιαθετησει. Να πω την αλήθεια από την μια θέλω. Σήμερα έχουμε παιδίατρο το απόγευμα. 

Λογικά θα μας πει πότε ξεκινάνε και πως!!

Σήμερα πήρα τηλ για στολισμό βάφτισης τιμή κλπ. Βρήκα ένα σιτε με εξαιρετικούς στολισμούς κ πιστεύω οκ στην τιμή.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ούτε εμένα μου έχει έρθει περίοδος. Σε 9 μέρες γίνεται 6 μηνών κ θηλάζει αποκλειστικά. Δε θέλω να έρθει, την έχω ξεχάσει..... 😛 

@Love32 έχετε κ εμβόλιο; για πες λεπτομέρειες για τη βάφτιση; πολυ ωραίο θέμα διάλεξες όπως κ η @PanB

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Valxris είπε:

Ειπα δεν ανησυχώ πολύ όχι καθόλου! Εύχομαι να το περάσουν όλοι ανώδυνα σαν ιωσουλα

όντας καθηγήτρια ,έχω ξεκινήσει μαθήματα στα παιδιά.τα μισά δεν ήρθαν λόγω κρούσματος στις τάξεις.. Δεν το βλέπω να αργεί και πολύ φοβάμαι. η αλήθεια δεν ξέρω αν ήταν απόλυτα σωστή κίνηση να ανοιξουν τα σχολεία. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η nik_ol είπε:

Ούτε εμένα μου έχει έρθει περίοδος. Σε 9 μέρες γίνεται 6 μηνών κ θηλάζει αποκλειστικά. Δε θέλω να έρθει, την έχω ξεχάσει..... 😛 

@Love32 έχετε κ εμβόλιο; για πες λεπτομέρειες για τη βάφτιση; πολυ ωραίο θέμα διάλεξες όπως κ η @PanB

 

Εγώ σκέφτομαι να κάνω πλούσιο candy-salty bar απ'εξω για όλους επειδή δεν θέλω να κάνω τραπέζι μετά!! 

Θα έχει φουλ γλυκά (μ έστειλε προσφορά) και αλμυρά τύπου τυροπιτάκια-πιτσακια-σπανακοπιτακια-λουκανικοπιτακια-ζ;μπονοτυροπυτακια κλπ 

Βέβαια πιο πολύ θα ήθελα να έχει φαγητό κανονικό σαν μπουφέ σε μικρές μεριδουλες αλλά η συγκεκριμένη δεν αναλαμβάνει. Έχει αυτά σε αλμυρό. Τώρα θα πάρω κιαλλες ιδέες κ βλέπουμε. Εσείς για πότε λέτε? @PanB τι διάλεξες?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Tweema είπε:

Μεικτη κανει αλλα οπως κ να χει το μωρο μπαινει στήθος. 

Ποτε στο ειπε αυτο για τις ωοθήκες; 

3μιση μηνών ήταν ο μικρός και είχα πάει γιατί είχα φραγμενο πορο και μου έκανε και τεστ Παπ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Love32 είπε:

Εγώ σκέφτομαι να κάνω πλούσιο candy-salty bar απ'εξω για όλους επειδή δεν θέλω να κάνω τραπέζι μετά!! 

Θα έχει φουλ γλυκά (μ έστειλε προσφορά) και αλμυρά τύπου τυροπιτάκια-πιτσακια-σπανακοπιτακια-λουκανικοπιτακια-ζ;μπονοτυροπυτακια κλπ 

Βέβαια πιο πολύ θα ήθελα να έχει φαγητό κανονικό σαν μπουφέ σε μικρές μεριδουλες αλλά η συγκεκριμένη δεν αναλαμβάνει. Έχει αυτά σε αλμυρό. Τώρα θα πάρω κιαλλες ιδέες κ βλέπουμε. Εσείς για πότε λέτε? @PanB τι διάλεξες?

από Που πήρες προσφορά;; εγώ σκέφτομαι μόνο για ενα candy bar γιατί λέμε για τραπέζι Μετά. απόγευμα Κυριακής λέμε για τ βάφτιση.κ έπειτα σε εστιατόριο με μπουφέ. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ κορίτσια είχα ανωμαλία με αίμα μέχρι και πριν 2 μήνες.. Τώρα μου έρχεται κανονικά στον μήνα.. Απλά έχω αρκετό αίμα. Σαν όταν ερχόταν τα πρώτα μου χρόνια η περίοδος. Τους 2 μήνες δεν έχω πονέσει καθόλου.

Πάντως ο θηλασμός πιστεύω είναι και λίγο τύχη.. Από την τύχη που έχεις να πιάνει το μωρό έως την τύχη να σε υποστηρίζουν και να σε βοηθάνε. Εγώ είχα διαβάσει πολύ την ομάδα θηλασμού... Αλλά και πάλι δεν ήμουν απόλυτη.. Επίσης έλεγα οτι θα θηλάζω μέχρι τον 6ο και έχει φτάσει ο 6ος και ούτε καν συζητάω για διακοπή. Εγώ ήμουν τυχερή και ο μικρός έπιασε αμέσως. Πονουσα βέβαια είχα και 40 μέρες ίκτερο έως 16 νομιζω έφτασε αλλά μου έλεγε ο παιδίατρος να κάνω υπομονή και να συνεχίσουμε θηλασμό μόνο. Γενικά ο παιδίατρος αν και δεν ξέρει πολύ από θηλασμό από την αρχή μου έλεγε ότι είναι το καλύτερο πράγμα. Η μαμά μου επίσης μου έλεγε να συνεχίσω γιατί και εκείνη μας θήλασε πολύ. Ο άντρας μου και οι υπόλοιποι δεν ανακατεύτηκαν στιγμή. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Μιντόρι είπε:

Βρε κορίτσια μου εγώ ακόμα δεν αδιαθετησα...γέννησα 4 Αυγούστου...είναι φυσιολογικό;να πάρω τηλ τον γιατρό μου;

εμάς είναι ακριβώς ίδιους μήνες τα μικρά. 05/08 γέννησα εγώ.. δε θυμάμαι αν το είχαμε ξανασυζητησει τώρα το πρόσεξα. 

Σε τι στάδια ανάπτυξης είστε εσείς; τι κάνετε;; νομίζω έχετε βγάλει κ δοντάκι ε;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η vasiliki 16 είπε:

από Που πήρες προσφορά;; εγώ σκέφτομαι μόνο για ενα candy bar γιατί λέμε για τραπέζι Μετά. απόγευμα Κυριακής λέμε για τ βάφτιση.κ έπειτα σε εστιατόριο με μπουφέ. 

Εμείς δεν τα πολύ πάμε καλά με τραπέζια κ ιστορίες δεν μ αρέσουν καθόλου!! Οπότε θα ήθελα όσοι έρθουν να μείνουν ευχαριστημένοι εκεί κ μετά να χαιρετήθουμε 🤣

Πήρα από το morethancrafts 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Clairy. είπε:

Εγώ κορίτσια είχα ανωμαλία με αίμα μέχρι και πριν 2 μήνες.. Τώρα μου έρχεται κανονικά στον μήνα.. Απλά έχω αρκετό αίμα. Σαν όταν ερχόταν τα πρώτα μου χρόνια η περίοδος. Τους 2 μήνες δεν έχω πονέσει καθόλου.

Πάντως ο θηλασμός πιστεύω είναι και λίγο τύχη.. Από την τύχη που έχεις να πιάνει το μωρό έως την τύχη να σε υποστηρίζουν και να σε βοηθάνε. Εγώ είχα διαβάσει πολύ την ομάδα θηλασμού... Αλλά και πάλι δεν ήμουν απόλυτη.. Επίσης έλεγα οτι θα θηλάζω μέχρι τον 6ο και έχει φτάσει ο 6ος και ούτε καν συζητάω για διακοπή. Εγώ ήμουν τυχερή και ο μικρός έπιασε αμέσως. Πονουσα βέβαια είχα και 40 μέρες ίκτερο έως 16 νομιζω έφτασε αλλά μου έλεγε ο παιδίατρος να κάνω υπομονή και να συνεχίσουμε θηλασμό μόνο. Γενικά ο παιδίατρος αν και δεν ξέρει πολύ από θηλασμό από την αρχή μου έλεγε ότι είναι το καλύτερο πράγμα. Η μαμά μου επίσης μου έλεγε να συνεχίσω γιατί και εκείνη μας θήλασε πολύ. Ο άντρας μου και οι υπόλοιποι δεν ανακατεύτηκαν στιγμή. 

ήσουν πολύ τυχερή όντως,ήθελα τόσο πολύ να θηλάσω αλλά δεν ευνοησαν οι συνθήκες να συνεχίσω. Επίσης είχα πρόβλημα με τις θηλές,δε βοηθουσαν τη μικρή να πιάνει Καλά με αποτελέσμ να κλαίει κ ν εκνευρίζεται.Δεν πειράζει,ας ελπίσω στο επόμενο. 

λαχανικά ξεκινήσατε;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 λεπτά, ο/η Love32 είπε:

Εγώ σκέφτομαι να κάνω πλούσιο candy-salty bar απ'εξω για όλους επειδή δεν θέλω να κάνω τραπέζι μετά!! 

Θα έχει φουλ γλυκά (μ έστειλε προσφορά) και αλμυρά τύπου τυροπιτάκια-πιτσακια-σπανακοπιτακια-λουκανικοπιτακια-ζ;μπονοτυροπυτακια κλπ 

Βέβαια πιο πολύ θα ήθελα να έχει φαγητό κανονικό σαν μπουφέ σε μικρές μεριδουλες αλλά η συγκεκριμένη δεν αναλαμβάνει. Έχει αυτά σε αλμυρό. Τώρα θα πάρω κιαλλες ιδέες κ βλέπουμε. Εσείς για πότε λέτε? @PanB τι διάλεξες?

Εμείς το σκεφτόμαστε ακόμα, αν θα κάνουμε βάφτιση 😛 σε ποιο είδες; μήπως να έψαχνες κάποιο catering  για φαγητό κανονικό κ να τα εκλεινες διαφορετικά; βέβαια δεν ξέρω αν συμφέρει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Love32 είπε:

Εμείς δεν τα πολύ πάμε καλά με τραπέζια κ ιστορίες δεν μ αρέσουν καθόλου!! Οπότε θα ήθελα όσοι έρθουν να μείνουν ευχαριστημένοι εκεί κ μετά να χαιρετήθουμε 🤣

Πήρα από το morethancrafts 

θα το κοιτάξω.σε ευχαριστώ!!! Πότε προγραμματίζετε τη βάφτιση;; (συγγνώμη αν το έχεις πει ήδη) 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η nik_ol είπε:

Εμείς το σκεφτόμαστε ακόμα, αν θα κάνουμε βάφτιση 😛 σε ποιο είδες; μήπως να έψαχνες κάποιο catering  για φαγητό κανονικό κ να τα εκλεινες διαφορετικά; βέβαια δεν ξέρω αν συμφέρει

Αλλιώς ονοματοδοσία και εσείς;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η nik_ol είπε:

Εμείς το σκεφτόμαστε ακόμα, αν θα κάνουμε βάφτιση 😛 σε ποιο είδες; μήπως να έψαχνες κάποιο catering  για φαγητό κανονικό κ να τα εκλεινες διαφορετικά; βέβαια δεν ξέρω αν συμφέρει

Δεν ξέρω νομίζω πάνε πιο πολύ αλλά είναι πιο όμορφο. Θα ήθελα απλά να μην έχω να κάνω με πολλούς κ να χαθούν αναμεταξύ τους δεν ξέρω.

 

 

 

 

 

στις πριν 2 λεπτά, ο/η vasiliki 16 είπε:

θα το κοιτάξω.σε ευχαριστώ!!! Πότε προγραμματίζετε τη βάφτιση;; (συγγνώμη αν το έχεις πει ήδη) 

Μάλλον Ιούλιο! Προστοπαρον κοιταω γιατί δεν έχω πάει στην εκκλησία π θέλουμε. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Clairy. είπε:

Εγώ κορίτσια είχα ανωμαλία με αίμα μέχρι και πριν 2 μήνες.. Τώρα μου έρχεται κανονικά στον μήνα.. Απλά έχω αρκετό αίμα. Σαν όταν ερχόταν τα πρώτα μου χρόνια η περίοδος. Τους 2 μήνες δεν έχω πονέσει καθόλου.

Πάντως ο θηλασμός πιστεύω είναι και λίγο τύχη.. Από την τύχη που έχεις να πιάνει το μωρό έως την τύχη να σε υποστηρίζουν και να σε βοηθάνε. Εγώ είχα διαβάσει πολύ την ομάδα θηλασμού... Αλλά και πάλι δεν ήμουν απόλυτη.. Επίσης έλεγα οτι θα θηλάζω μέχρι τον 6ο και έχει φτάσει ο 6ος και ούτε καν συζητάω για διακοπή. Εγώ ήμουν τυχερή και ο μικρός έπιασε αμέσως. Πονουσα βέβαια είχα και 40 μέρες ίκτερο έως 16 νομιζω έφτασε αλλά μου έλεγε ο παιδίατρος να κάνω υπομονή και να συνεχίσουμε θηλασμό μόνο. Γενικά ο παιδίατρος αν και δεν ξέρει πολύ από θηλασμό από την αρχή μου έλεγε ότι είναι το καλύτερο πράγμα. Η μαμά μου επίσης μου έλεγε να συνεχίσω γιατί και εκείνη μας θήλασε πολύ. Ο άντρας μου και οι υπόλοιποι δεν ανακατεύτηκαν στιγμή. 

Συμφωνώ! Είναι θέμα τυχης όσο κ να ξέρεις ακόμα κ αν δεν είναι το πρωτο σου παιδι. Επίσης, για μένα η βοήθεια τον πρωτο καιρό είναι απαραίτητη. Για το διάστημα, μια από τα ίδια... Στην αρχή είχα στόχο το εξάμηνο αν πηγαιναν όλα καλά κ άντεχα κ τώρα λέω μέχρι όσο πάει 😉

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Οχι

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Love32 είπε:

Βρε κορίτσια μετά την δήλωση στο μαιευτήριο πήγατε κ στο ληξιαρχείο??

Όχι! Να σου πω την αλήθεια δεν ξέρω αν είχα στο μαιευτήριο ληξιαρχείο. Πάντως κατεβασα από το gov την ληξιαρχικη πραξη γέννησης οπότε λογικά είναι οκ. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η nik_ol είπε:

Συμφωνώ! Είναι θέμα τυχης όσο κ να ξέρεις ακόμα κ αν δεν είναι το πρωτο σου παιδι. Επίσης, για μένα η βοήθεια τον πρωτο καιρό είναι απαραίτητη. Για το διάστημα, μια από τα ίδια... Στην αρχή είχα στόχο το εξάμηνο αν πηγαιναν όλα καλά κ άντεχα κ τώρα λέω μέχρι όσο πάει 😉

Κ εγώ συμφωνώ στο θέμα τύχης και βοήθειας τον πρώτο καιρό! Επίσης έλεγα για 6μηνο κ τώρα όσο με πάει! 😊 

 

 

 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Κ εγώ ακριβώς το ίδιο στον ύπνο! Πάντα ξεκινάω στο πλάι, από αριστερά μου είπε κυρίως ο γιατρός μου κ πάντα ξυπνάω ανάσκελα. Γυρνάω χωρίς να το καταλαβαίνω. Βέβαια εγώ ποτέ δεν ένιωσα ενόχληση στα ανάσκελα.
    • Εγώ πάντως ξεκίνησα να ετοιμάζω σιγά σιγά το δωμάτιο της (βέβαια κούνια, συρταριερα κτλ τα ειχα) για να μπορώ να ξεθάψω τα ρούχα της πρώτης κ να αρχίσω να τα πλένω, σιδερωνω κτλ.  Επειδή 10-25 Ιουλίου θα πάμε διακοπές θέλω μέχρι τον Ιούνιο να τα έχω έτοιμα αυτά, μην αφήσω πολλά για τον τελευταίο μήνα. Οπότε εγώ πιστεύω πως καλά είναι να ξεκινήσεις τα ψώνια σιγά σιγά. Τους μήνες εγώ τους υπολογίζω με την ΠΗΤ κ όχι με τις εβδομάδες. Δηλαδή εγώ που έχω ΠΗΤ 28/8 κάθε 28 αλλάζω μήνα. 28 Μαΐου θα μπω στον 7ο. Δεν ξέρω αν σε βοηθάει έτσι.
    • @Kate1992 @Naty_ @Elli13 χαίρομαι που ακούω τα νέα σας και τα συμπτώματα σας! Κάπως με καθησυχαζουν κι εμένα γιατί κι εγώ έχω κάποιες μέρες που νιώθω πολύ έγκυος κι άλλες που το ξεχνάω 😅 τις προάλλες ανησυχούσα ότι τα συμπτώματα δεν είναι πολύ έντονα και με το που έκανα αυτή τη σκέψη, ήμουν στο σούπερ μάρκετ, μου ρθε ένα κύμα ναυτίας περιποιημένο, κι λέω αχ το σποράκι μου υπενθυμίζει ότι είναι εδώ ❤️❤️ Αλλά γενικά κι εμένα οι κράμπες σταμάτησαν, τώρα που είπε η Κέιτ για το μαγνήσιο, συνειδητοποίησα ότι η πολυβιταμινη που παίρνω έχει μέσα και μαγνήσιο οπότε μπορεί να παίζει ρόλο. Έχω ναυτίες κυρίως το πρωί αλλά ποτέ δεν έχω κάνει εμετό και μες τη μέρα με πιάνουν και καούρες έντονες αλλά σταματούν μετά από κάποια λεπτά. Νιώθω ότι κουράζομαι εύκολα, κοιμάμαι στάνταρ μία ώρα το μεσημέρι που δεν είναι κάτι που κάνω συνήθως, δλδ εκτός εγκυμοσύνης. Και το στήθος συνεχίζει να πονάει απλά λίγο λιγότερο πλέον γι'αυτό και ανησύχησα. Είναι κι αυτά τα συμπτώματα που απ' τη μια μας τη δίνουν απ' την άλλη όμως μας καθησυχαζουν - μια τρέλα 🤣🤣 σήμερα είμαι 6+1 και πραγματικά δε βλέπω την ώρα να πάω στο ραντεβού την τρίτη 🙏🙏🙏
    • Εσύ όπως αισθάνεσαι κορίτσι μου ❤️ είναι σημαντικό και για την ψυχική υγεία και ηρεμία 🙏 και για σένα και για τον άνδρα σου ✨ εμείς βέβαια σου ευχόμαστε να έρθει όσο πιο σύντομα 🤞🤞🤞 να χαίρεσαι την όμορφη οικογένεια σας 😍
    • Καλημέρα κορίτσια μου!!!!εχθές περάσαμε σούπερ στο πάρτυ!!!σας ευχαριστώ πολύ για τις ευχές σας 😘 να είστε καλά!!! Έχω αρχίσει να έχω πονακια ωορρηξίας οπότε άρχισα τα τέστ...βέβαια εχθές είχαμε και επαφή....για να δούμε... Κορίτσια έχω πάρει μια απόφαση...θα προσπαθήσω έως και Γενάρη του 25 μετά σταματάω...θα κλείσω 3,5 χρόνια προσπαθειας τότε... σταματάω μετά τις προσπαθειες...εννοώ δεν ξαναμετραω γόνιμες ...ούτε στοχευμένες επαφές... τίποτα... εύχομαι να έρθει έως τότε... Φτάνει τόσο....μετα τα παρατάω...και δόξα Τω θεώ έχω δύο αγοράκια...🙏
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...