Μετάβαση σε περιεχόμενο

Σαν ζεστάνει η θαλασσα κ μυρισει καλοκαίρι, ο πελαργός στα χέρια μας μωράκια θα μας φέρει! Καλοκαιρινά μωράκια 2021


Recommended Posts

Γεια σας και.απο εμένα εγώ έμαθα πριν από μερικές ημέρες ότι είμαι έγκυος στο δεύτερο. Έχω ένα κοριτσάκι 18 μηνών. Την Τρίτη έχω και το πρώτο ραντεβού που θα είμαι στην 6 εβδομάδα. ΠΗΤ κοντά στον 15 Αύγουστο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 17.4k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

  • Diana_caterina

    2124

  • Clairy.

    1671

  • Tweema

    1530

  • Love32

    1488

στις πριν 1 λεπτό, ο/η AlKate είπε:

Γεια σας και.απο εμένα εγώ έμαθα πριν από μερικές ημέρες ότι είμαι έγκυος στο δεύτερο. Έχω ένα κοριτσάκι 18 μηνών. Την Τρίτη έχω και το πρώτο ραντεβού που θα είμαι στην 6 εβδομάδα. ΠΗΤ κοντά στον 15 Αύγουστο...

Και άλλο καλοκαιρινό μωράκι.. ❤️ Καλώς ήρθες.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η AlKate είπε:

Γεια σας και.απο εμένα εγώ έμαθα πριν από μερικές ημέρες ότι είμαι έγκυος στο δεύτερο. Έχω ένα κοριτσάκι 18 μηνών. Την Τρίτη έχω και το πρώτο ραντεβού που θα είμαι στην 6 εβδομάδα. ΠΗΤ κοντά στον 15 Αύγουστο...

Καλωσήρθες!! 😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστώ πολύ! Έχετε κάνει κάποιο πινακακι που να λέει κάθε.μια πότε γεννάει; Πήγα στη πρώτη σελίδα αλλά δεν είδα.κατι... να με προσθέσετε.και έμενε εκεί αν έχετε κάνει. Είναι πολύ ωραίο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η AlKate είπε:

Ευχαριστώ πολύ! Έχετε κάνει κάποιο πινακακι που να λέει κάθε.μια πότε γεννάει; Πήγα στη πρώτη σελίδα αλλά δεν είδα.κατι... να με προσθέσετε.και έμενε εκεί αν έχετε κάνει. Είναι πολύ ωραίο

Οχι δεν έχουμε φτιάξει εδώ πινακάκι. Υπάρχει σε άλλο θέμα ένα πινακάκι με θετικά τεστακια. 

 

Κορίτσια να σας ρωτήσω κάτι την τελευταία εβδομάδα έχω διαφανα υγρα έτσι λίγο σαν κολλωδη κολπικα υγρα. Έχω κάνει καλλιέργεια και ήταν αρνητική. Είναι λέτε από τον τράχηλο;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Clairy. είπε:

Οχι δεν έχουμε φτιάξει εδώ πινακάκι. Υπάρχει σε άλλο θέμα ένα πινακάκι με θετικά τεστακια. 

 

Κορίτσια να σας ρωτήσω κάτι την τελευταία εβδομάδα έχω διαφανα υγρα έτσι λίγο σαν κολλωδη κολπικα υγρα. Έχω κάνει καλλιέργεια και ήταν αρνητική. Είναι λέτε από τον τράχηλο;; 

Έχω κι εγώ μπόλικα. Είναι για την φυσική προστασία του κόλπου από μικρόβια κλπ. Αφού έχεις κ αρνητική καλλιέργεια, όλα καλά!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η Liiida είπε:

Έχω κι εγώ μπόλικα. Είναι για την φυσική προστασία του κόλπου από μικρόβια κλπ. Αφού έχεις κ αρνητική καλλιέργεια, όλα καλά!!

Ξέρεις έκλεισα μια εβδομάδα χωρίς να πάω για υπέρηχο και αρχίζει η ανασφάλεια 😂😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Clairy. είπε:

Ξέρεις έκλεισα μια εβδομάδα χωρίς να πάω για υπέρηχο και αρχίζει η ανασφάλεια 😂😂

Μια απ'τα ίδια ❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 46 λεπτά, ο/η Liiida είπε:

 

Δεν ξέρω πως να βγάλω την παράθεση. 

Λοιπόν έχω βρει αυτό το πινακάκι έτσι για να είναι πιο ελαφρύ το κλίμα. Σε 2 φίλες που είναι τώρα εγκυουλες έχει πέσει μέσα. 

Screenshot_20201210_205423.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Clairy. είπε:

Δεν ξέρω πως να βγάλω την παράθεση. 

Λοιπόν έχω βρει αυτό το πινακάκι έτσι για να είναι πιο ελαφρύ το κλίμα. Σε 2 φίλες που είναι τώρα εγκυουλες έχει πέσει μέσα. 

Screenshot_20201210_205423.jpg

Μπααα δεν.. Το είχα κοιτάξει στον μικρό μου..κανονικα έλεγε κορίτσι μ βγήκε αγόρι 😜

Τώρα λέει πάλι κορίτσι.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Tweema είπε:

Μπααα δεν.. Το είχα κοιτάξει στον μικρό μου..κανονικα έλεγε κορίτσι μ βγήκε αγόρι 😜

Τώρα λέει πάλι κορίτσι.. 

Α κρίμα 😂😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 27 λεπτά, ο/η Clairy. είπε:

Δεν ξέρω πως να βγάλω την παράθεση. 

Λοιπόν έχω βρει αυτό το πινακάκι έτσι για να είναι πιο ελαφρύ το κλίμα. Σε 2 φίλες που είναι τώρα εγκυουλες έχει πέσει μέσα. 

Screenshot_20201210_205423.jpg

Σε μένα βγαίνει κορίτσι...για να δούμε!! Πάντως στο πρώτο βγήκε..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Smurf88 είπε:

Σε μένα βγαίνει κορίτσι...για να δούμε!! Πάντως στο πρώτο βγήκε..

Στην αυχενική δε θυμάμαι τι σου είπαν.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Clairy. είπε:

@Vivi_ είχες γιατρό σήμερα;; 

Καλησπέρα κορίτσια!!!

Πριν λίγο γυρισαμε απ' το γιατρό!!

Ευτυχώς όλα καλά,το αιμάτωμα έχει μικρύνει και είπαμε να ξεκινήσουμε το σαλοσπιρ..

Είδαμε το μπεμπέ με 4d και μας είπε ότι είναι αγοράκι!!!

Επιτέλους πήρα μια ανάσα..ουυυφφφ...

Εύχομαι σε όλες μόνο καλά και χαρούμενα νέα❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Clairy. είπε:

Στην αυχενική δε θυμάμαι τι σου είπαν.. 

Μου είπαν ότι δεν είδαν τσουτσούνι... χαχα.. περιμένω όμως να πάω την Τρίτη στο γιατρό να το σιγουρέψουμε γιατί είδα πολλά κορίτσια να γίνονται αγόρια στην πορεία 😂😂 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Vivi_ είπε:

Καλησπέρα κορίτσια!!!

Πριν λίγο γυρισαμε απ' το γιατρό!!

Ευτυχώς όλα καλά,το αιμάτωμα έχει μικρύνει και είπαμε να ξεκινήσουμε το σαλοσπιρ..

Είδαμε το μπεμπέ με 4d και μας είπε ότι είναι αγοράκι!!!

Επιτέλους πήρα μια ανάσα..ουυυφφφ...

Εύχομαι σε όλες μόνο καλά και χαρούμενα νέα❤️

Πολύ καλά νέα 😍😍 

@Smurf88 στην ξαδέλφη μου σε όλη την εγκυμοσύνη της έλεγαν κορίτσι και τελικά γέννησε αγόρι.. Έχουν περάσει και 8 χρόνια βέβαια.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η Clairy. είπε:

Εσύ γιατί;;; αφού σε είδε στην 10η εβδομάδα.. Τρίτη έχεις αυχενική...

Από 10η μέχρι 12η είναι 2 βδομάδες! 😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η Smurf88 είπε:

Μου είπαν ότι δεν είδαν τσουτσούνι... χαχα.. περιμένω όμως να πάω την Τρίτη στο γιατρό να το σιγουρέψουμε γιατί είδα πολλά κορίτσια να γίνονται αγόρια στην πορεία 😂😂 

Xaxaxaxa με το καλό... Εγώ αν κ έχω σε λίγες μέρες β επιπέδου, το αγόρι έγινε κορίτσι οπότε θα κάνω 2 κόρες... Ετοιμάστε μου τους γαμπρους παρακαλώ😘😂😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 ώρες, ο/η Vivi_ είπε:

Καλησπέρα κορίτσια!!!

Πριν λίγο γυρισαμε απ' το γιατρό!!

Ευτυχώς όλα καλά,το αιμάτωμα έχει μικρύνει και είπαμε να ξεκινήσουμε το σαλοσπιρ..

Είδαμε το μπεμπέ με 4d και μας είπε ότι είναι αγοράκι!!!

Επιτέλους πήρα μια ανάσα..ουυυφφφ...

Εύχομαι σε όλες μόνο καλά και χαρούμενα νέα❤️

Καλησπέρα κορίτσια.. 

Πολύ καλά νεα αυτά @Vivi_...

@Smurf88δεν είναι νωρίς για να το σιγουρεψεις; δεν ξέρω ρωτάω.. Εγώ πήγα στον γιατρό μετά την αυχενικη αλλά αυτός μου είπε δεν βλέπω κάτι αν έλεγα κάτι θα έλεγα κορίτσι. Βέβαια ο γιατρός στην αυχενική έχει κ 4d, λέτε γιαυτό να το είπε με τόση σιγουριά;

Παντως κορίτσια εγώ αντί να καλυτερευω, χειροτερευω. Ο,τιδηποτε κ ν φάω θελω να το βγάλω  χθες το βράδυ έκανα μια εξάγωγη. Έχω πολλές αναγούλες όταν ξαπλώνω κ δεν αισθάνομαι καθόλου καλά νιώθω μια ατονία μόνιμα κ μάλλον πέφτει η πίεση. Δεν μπορώ ν ειμαι κ με το πιεσόμετρο στο χέρι. Κ με χει πιάσει κ ενα τρελό άγχος με το τοξοπλασμα κάθομαι ψάχνω  ψαχνω. Μιλάμε ξυπνάω κ κοιμάμαι έχοντας αυτό στο μυαλό μου. Κ στον μικρό μου ούτε που το σκεφτόμουν. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Tweema είπε:

Καλησπέρα κορίτσια.. 

Πολύ καλά νεα αυτά @Vivi_...

@Smurf88δεν είναι νωρίς για να το σιγουρεψεις; δεν ξέρω ρωτάω.. Εγώ πήγα στον γιατρό μετά την αυχενικη αλλά αυτός μου είπε δεν βλέπω κάτι αν έλεγα κάτι θα έλεγα κορίτσι. Βέβαια ο γιατρός στην αυχενική έχει κ 4d, λέτε γιαυτό να το είπε με τόση σιγουριά;

Παντως κορίτσια εγώ αντί να καλυτερευω, χειροτερευω. Ο,τιδηποτε κ ν φάω θελω να το βγάλω  χθες το βράδυ έκανα μια εξάγωγη. Έχω πολλές αναγούλες όταν ξαπλώνω κ δεν αισθάνομαι καθόλου καλά νιώθω μια ατονία μόνιμα κ μάλλον πέφτει η πίεση. Δεν μπορώ ν ειμαι κ με το πιεσόμετρο στο χέρι. Κ με χει πιάσει κ ενα τρελό άγχος με το τοξοπλασμα κάθομαι ψάχνω  ψαχνω. Μιλάμε ξυπνάω κ κοιμάμαι έχοντας αυτό στο μυαλό μου. Κ στον μικρό μου ούτε που το σκεφτόμουν. 

Αφού τώρα δε θα έκανες εξετάσεις για τοξοπλασμα;; εγώ τις τελευταίες 2 μέρες είμαι καλύτερα. Αναγουλιαζω άλλα όχι συνέχεια και πιο πολύ το πρωί. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...