Μετάβαση σε περιεχόμενο

Σαν ζεστάνει η θαλασσα κ μυρισει καλοκαίρι, ο πελαργός στα χέρια μας μωράκια θα μας φέρει! Καλοκαιρινά μωράκια 2021


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 17.4k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

  • Diana_caterina

    2124

  • Clairy.

    1671

  • Tweema

    1530

  • Love32

    1488

στις πριν 17 λεπτά, ο/η Love32 είπε:

Καλημέρα κοριτσι μου! Όχι το άνοιξα προχτές για να βάλω στο φαγητό κ εχτές το πρωί ήπια ο άντρας Μ δοκίμασε κ Μ λέει μια χαρά είναι γεύση του. Τι να πω 😏😑

Καλημέρα! Πιθανόν να ήταν η ιδέα σου! Εγώ τώρα τελευταία έχω μια (σχεδόν μόνιμη) ενόχληση στο στομάχι 🙄 Όχι αναγούλα όπως στο πρώτο τρίμηνο... αλλά φουσκωνω με το παραμικρό, σαν να μη χωράει η τροφή μέσα 🤨

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Lia5 είπε:

Καλημέρα! Πιθανόν να ήταν η ιδέα σου! Εγώ τώρα τελευταία έχω μια (σχεδόν μόνιμη) ενόχληση στο στομάχι 🙄 Όχι αναγούλα όπως στο πρώτο τρίμηνο... αλλά φουσκωνω με το παραμικρό, σαν να μη χωράει η τροφή μέσα 🤨

Ναι κ εγώ το πάθαινα πριν την διατροφή τώρα έχει αρκετό χώρο😂😂!! Εχτές βγήκα να περπατήσω και πέρασα από την πλατεία μας της καφετέριες κλπ κ μύριζε στην ατμόσφαιρα ζυμη κρεπας βάφλας 🤤 χεχε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Love32 είπε:

Ναι κ εγώ το πάθαινα πριν την διατροφή τώρα έχει αρκετό χώρο😂😂!! Εχτές βγήκα να περπατήσω και πέρασα από την πλατεία μας της καφετέριες κλπ κ μύριζε στην ατμόσφαιρα ζυμη κρεπας βάφλας 🤤 χεχε

Κι εγώ δεν είναι ότι τρώω πολύ και φουσκωνω 😛 ίσα ίσα που κάνω μικρά γεύματα 😕 Ίσως είναι των τελευταίων εβδομάδων επειδή έχει μεγαλώσει το μωρό 🤷🏼‍♀️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Love32 είπε:

@Lia5 καλά ναι εννοείται και αυτό!! 

@Diana_caterina α ωραία καλά πάμε χαχα!! 

Καλά κόριτσι εδώ ζέστη !!! Εσύ?? 

Και εδω ζεστη! Μονο εγω σκύλο βαριέμαι που δεν δουλευω; εντωμεταξύ δυσκολεύομαι να γυρισω στον ύπνο μου ή να σηκωθώ.. . Νιώθω σαν βαρέλι 😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Diana_caterina είπε:

Και εδω ζεστη! Μονο εγω σκύλο βαριέμαι που δεν δουλευω; εντωμεταξύ δυσκολεύομαι να γυρισω στον ύπνο μου ή να σηκωθώ.. . Νιώθω σαν βαρέλι 😂

Ναι δεν στο είχα πει και εγώ με το που σταμάτησα δεν μ περνούσε η ώρα με τίποτα ! Αφού είπα στον άντρα μ να πηγαίνω μαζί του χαχαχ! Ε μετά συνιθιζεται. Καλά για τον ύπνο δεν το συζητάω ξεκίνησαν πάλι και τα υσχυα όπως στης αρχές!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Love32 είπε:

Ναι δεν στο είχα πει και εγώ με το που σταμάτησα δεν μ περνούσε η ώρα με τίποτα ! Αφού είπα στον άντρα μ να πηγαίνω μαζί του χαχαχ! Ε μετά συνιθιζεται. Καλά για τον ύπνο δεν το συζητάω ξεκίνησαν πάλι και τα υσχυα όπως στης αρχές!!

Χαχχαχα μολις αυτό έλεγα στον άντρα μου να αλλαξουμε θεσεις! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!! 

Κ εμένα το στομάχι μου χάλια, όχι ότι έφτιαξε κ ποτέ 😝 

Ο υπνος παλιό κ ξεχασμένο σπορ 😂 μια κρυώνω, μια ζεσταίνομαι, ξυπνάω πιο πιεσμενη κ κουρασμένη από πριν....

Εμένα δε μου έχει λείψει καθόλου το τρέξιμο της δουλειάς αν κ κάθομαι τόσο καιρό! Έχω λιώσει στο διάβασμα... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η nik_ol είπε:

Καλημέρα κορίτσια!! 

Κ εμένα το στομάχι μου χάλια, όχι ότι έφτιαξε κ ποτέ 😝 

Ο υπνος παλιό κ ξεχασμένο σπορ 😂 μια κρυώνω, μια ζεσταίνομαι, ξυπνάω πιο πιεσμενη κ κουρασμένη από πριν....

Εμένα δε μου έχει λείψει καθόλου το τρέξιμο της δουλειάς αν κ κάθομαι τόσο καιρό! Έχω λιώσει στο διάβασμα... 

Εγω βασικα αποφευγω το διάβασμα 😂😂😂😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η nik_ol είπε:

Καλημέρα κορίτσια!! 

Κ εμένα το στομάχι μου χάλια, όχι ότι έφτιαξε κ ποτέ 😝 

Ο υπνος παλιό κ ξεχασμένο σπορ 😂 μια κρυώνω, μια ζεσταίνομαι, ξυπνάω πιο πιεσμενη κ κουρασμένη από πριν....

Εμένα δε μου έχει λείψει καθόλου το τρέξιμο της δουλειάς αν κ κάθομαι τόσο καιρό! Έχω λιώσει στο διάβασμα... 

Κι εγώ από τα λίγα πράγματα που ευχαριστιέμαι στην εγκυμοσύνη είναι το διάβασμα και ότι σταμάτησα τη δουλειά. Δε με βλέπω να ξαναπιάνω στο άμεσο μέλλον 😎 Στον ύπνο δυσκολεύομαι που για να αλλάξω πλευρό πρέπει να πάρω και την κοιλιά μαζί και μετά άντε να με ξαναπάρει ο ύπνος 😆

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Lia5 είπε:

Κι εγώ από τα λίγα πράγματα που ευχαριστιέμαι στην εγκυμοσύνη είναι το διάβασμα και ότι σταμάτησα τη δουλειά. Δε με βλέπω να ξαναπιάνω στο άμεσο μέλλον 😎Στον ύπνο δυσκολεύομαι που για να αλλάξω πλευρό πρέπει να πάρω και την κοιλιά μαζί και μετά άντε να με ξαναπάρει ο ύπνος 😆

Αυτό με την κοιλιά έχει τόσο γέλιο 😄😄😄😄 το βράδυ που προσπαθεις να κοιμηθείς όμως όχι κ τόσο 😝

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η nik_ol είπε:

Για πάντα μαζί; πόση υπομονή πια;;;;

Αστα.... Συν Πρισμενη. Σνα την φάλαινα... Δεν με λυπάται καθόλου η τύπισσα... Κ πονάω κ κατά διαστήματα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Starrr είπε:

Τι να κάνω? Περιμένω.... Τρίτη έχω ξανά ραντεβού.. 

Μέχρι ποτε θα περιμενει ο γιατρός ; δεν ξέρω σε ρωτάω γιατί η καθε γυναίκα είναι διαφορετική εγω ας πούμε αν μου ελεγαν κατι τετοιο θα πηγαινα για προκληση

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Starrrόπως και να έχει εύχομαι να βγει η μικρη σύντομα για να γευτει την ζεστη εκ των έξω 😂

Εμεις εχουμε ντομπλερ αυριο!! ☺️ Εχω την εντύπωση ότι κανω συσπάσεις αλλα δεν ποναω 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 45 λεπτά, ο/η Diana_caterina είπε:

@Starrrόπως και να έχει εύχομαι να βγει η μικρη σύντομα για να γευτει την ζεστη εκ των έξω 😂

Εμεις εχουμε ντομπλερ αυριο!! ☺️ Εχω την εντύπωση ότι κανω συσπάσεις αλλα δεν ποναω 

Εγώ έχω μπερδευτεί με τις συσπάσεις και τις Braxton hicks 🤔 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 48 λεπτά, ο/η Diana_caterina είπε:

@Starrrόπως και να έχει εύχομαι να βγει η μικρη σύντομα για να γευτει την ζεστη εκ των έξω 😂

Εμεις εχουμε ντομπλερ αυριο!! ☺️ Εχω την εντύπωση ότι κανω συσπάσεις αλλα δεν ποναω 

Εμένα επειδή μου κάνει το doppler ο γιατρός μου θα κάνω πάλι έναν μήνα να δω τον μπεμπη ☹ περιμένουμε τα νέα σου όταν πας 😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η lenaki92 είπε:

Εγώ έχω μπερδευτεί με τις συσπάσεις και τις Braxton hicks 🤔 

Εγω εχω καταλαβει οτι ειναι το ίδιο πράγμα! Απλα οταν εχουν συχνότητα και ειναι κοντινες τοτε καλεις τον γιατρό 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η lenaki92 είπε:

Εμένα επειδή μου κάνει το doppler ο γιατρός μου θα κάνω πάλι έναν μήνα να δω τον μπεμπη ☹ περιμένουμε τα νέα σου όταν πας 😊

Προσπαθώ να μαντεψω ποσο θα εχει παει! Και να δω αν θα μου πει παρόμοια πράγματα με την @Μαριλου1 δεν ξέρω υπάρχουν ενδειξεις που να προσδιοριζουν αν θα αργήσει να έρθει ο τοκετος; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...