Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μωράκια Μαϊου 2021 ❤️


Recommended Posts

 

στις πριν 20 ώρες, ο/η DIAMANTW είπε:

Καλημέρα κοριτσια..μανούλα Μαίου κ εγώ..κάναμε β επιπέδου τη Δευτέρα,ενώ τόσο καιρό μας είχαν πει για αγόρι τώρα στη β επιπέδου μας είπαν είναι κορίτσι..😂😂 ευτυχώς δεν είχα ξεκινήσει να ψωνίζω..εχθές έκανα καμπύλη σακχάρου,στο μικροβιολογικό που πηγαίνω έχει γλυκόζη με γεύση λεμόνι κ πορτοκάλι,είναι πολυ καλύτερο από το άλλο που είναι τόσο παχύρευστο..ψάξτε το..

Καλώς ήρθες Diamantw με το καλό και να μας πάνε όλες τέλεια. 

 

Εγώ είμαι 23w 2d με τελική 21/5. Θα μου βγει διδυμακι αν πάει μέχρι τέλος η εγκυμοσύνη 😁

Λετε να τις κλείσουμε τις 40 εβδομάδες;; 

Μας βλέπω να γενναμε πάντως και να στέλνουμε μνμ η μία στην άλλη εφόσον δεν επιτρέπονται επισκέψεις🤗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 543
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 15 ώρες, ο/η Κατερίνα21 είπε:

Ωωω είμαστε σχεδόν μαζί!!! 22+4 είμαι..έχω ΠΗΤ 26/5 αλλά μάλλον με βλέπω για προγραμματισμένη καισαρική....δεν το έχω συζητήσει ακόμα με τον γιατρό μου...

Τι έχεις εσύ?κ που γέννας?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Anastasia07 είπε:

 

Καλώς ήρθες Diamantw με το καλό και να μας πάνε όλες τέλεια. 

 

Εγώ είμαι 23w 2d με τελική 21/5. Θα μου βγει διδυμακι αν πάει μέχρι τέλος η εγκυμοσύνη 😁

Λετε να τις κλείσουμε τις 40 εβδομάδες;; 

Μας βλέπω να γενναμε πάντως και να στέλνουμε μνμ η μία στην άλλη εφόσον δεν επιτρέπονται επισκέψεις🤗

Τι έχεις εσύ κ που γεννας?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 41 λεπτά, ο/η DIAMANTW είπε:

Τι έχεις εσύ?κ που γέννας?

Αγοράκι περιμένω...θα γεννήσω στο Ηράκλειο...σε δημόσιο νοσοκομείο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Anastasia07 είπε:

 

Καλώς ήρθες Diamantw με το καλό και να μας πάνε όλες τέλεια. 

 

Εγώ είμαι 23w 2d με τελική 21/5. Θα μου βγει διδυμακι αν πάει μέχρι τέλος η εγκυμοσύνη 😁

Λετε να τις κλείσουμε τις 40 εβδομάδες;; 

Μας βλέπω να γενναμε πάντως και να στέλνουμε μνμ η μία στην άλλη εφόσον δεν επιτρέπονται επισκέψεις🤗

@DIAMANTW κορίτσι μου δεν είσαι η μόνη που της είπαν αγόρι και εγώ τα ίδια έπαθα μου είπαν  στην αυχενικη  έχεις αγόρι και στη Β επιπεσου  έχεις  κορίτσι τελικά δεν με πειραζει καθόλου να σου πω μια χαρά όλα ροζ έκανα και β επιπεδου τώρα είμαι στα τέλη του 7ου μήνα ελπίζω να μην μου το αλλάξουν γιατί τώρα τα πήρα όλα ροζ. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η DIAMANTW είπε:

Τι έχεις εσύ κ που γεννας?

Κοριτσάκι περιμένουμε 

Θεσσαλονίκη είμαι και κλινική γενεσις η βιοκλινικη 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια!!! Τι κάνετε???

Εμείς σήμερα 23+2 είχαμε ραντεβού με τον γιατρό μας... Ο μπεμπακος είναι 591 γραμμάρια..πήρε σχεδόν 200 γραμμάρια από τις 14 του μήνα στην β επιπέδου...κι εγω πήρα 2 κιλά από τότε χωρίς να τρώω λαίμαργα... Αρχίζουν και μπαίνουν τα κιλά σιγά σιγά.... 

Εσείς τι κάνετε?? Πόσο ήταν τα μπεμπακια σας αυτή την εβδομάδα??

Υ.Γ. την επόμενη Παρασκευή θα κάνω την καμπυλη...ο γιατρός μου άφησε περιθώριο να την κάνω όποτε θέλω απλά να έχω μπει στις 24 εβδομάδες...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 45 λεπτά, ο/η Κατερίνα21 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια!!! Τι κάνετε???

Εμείς σήμερα 23+2 είχαμε ραντεβού με τον γιατρό μας... Ο μπεμπακος είναι 591 γραμμάρια..πήρε σχεδόν 200 γραμμάρια από τις 14 του μήνα στην β επιπέδου...κι εγω πήρα 2 κιλά από τότε χωρίς να τρώω λαίμαργα... Αρχίζουν και μπαίνουν τα κιλά σιγά σιγά.... 

Εσείς τι κάνετε?? Πόσο ήταν τα μπεμπακια σας αυτή την εβδομάδα??

Υ.Γ. την επόμενη Παρασκευή θα κάνω την καμπυλη...ο γιατρός μου άφησε περιθώριο να την κάνω όποτε θέλω απλά να έχω μπει στις 24 εβδομάδες...

 

 

Καλησπέρα Κατερίνα μου. Τι κάνεις.? Εγώ είχα ραντεβού στις 14 που έγινε η β επιπέδου και ο μπέμπης μου ήταν 564 γραμμάρια. Το επόμενο ραντεβού μου είναι στις 18 Φεβρουαρίου οπότε σίγουρα θα πάρω κάνα κιλακι ακόμα γτ τρώω και ελπίζω και ο μπεμπακος μου να έχει πάρει και εκείνος. Να μας πεις τις εντυπώσεις σου από την καμπύλη κι εμάς για να ξέρουμε τι μας περιμένει..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Xristina biman είπε:

Καλησπέρα Κατερίνα μου. Τι κάνεις.? Εγώ είχα ραντεβού στις 14 που έγινε η β επιπέδου και ο μπέμπης μου ήταν 564 γραμμάρια. Το επόμενο ραντεβού μου είναι στις 18 Φεβρουαρίου οπότε σίγουρα θα πάρω κάνα κιλακι ακόμα γτ τρώω και ελπίζω και ο μπεμπακος μου να έχει πάρει και εκείνος. Να μας πεις τις εντυπώσεις σου από την καμπύλη κι εμάς για να ξέρουμε τι μας περιμένει..

Εμείς στις 14 που κάναμε την β επιπέδου ήταν 400 γραμμάρια... 

Έπαθα ένα εγκεφαλικουλι το πρωί που ζυγιστηκα..και είδα τα +2 κιλά...αλλά δεν νιώθω κάποια αλλαγή στο σώμα μου..λογικά αρχίζει η κατακράτηση υγρών της εγκυμοσύνης...

Θα πάρω αύριο τηλέφωνο και στο νοσοκομείο που με παρακολουθούν και στο μικροβιολογικό που πάω συνήθως...να ρωτήσω αν μπορώ να πάω ότι γλυκόζη θέλω...θα δοκιμάσω αυτή τη φορά το πόσιμο διάλυμα με την γεύση...και εννοείται θα σας πω εντυπώσεις!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Κατερίνα21 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια!!! Τι κάνετε???

Εμείς σήμερα 23+2 είχαμε ραντεβού με τον γιατρό μας... Ο μπεμπακος είναι 591 γραμμάρια..πήρε σχεδόν 200 γραμμάρια από τις 14 του μήνα στην β επιπέδου...κι εγω πήρα 2 κιλά από τότε χωρίς να τρώω λαίμαργα... Αρχίζουν και μπαίνουν τα κιλά σιγά σιγά.... 

Εσείς τι κάνετε?? Πόσο ήταν τα μπεμπακια σας αυτή την εβδομάδα??

Υ.Γ. την επόμενη Παρασκευή θα κάνω την καμπυλη...ο γιατρός μου άφησε περιθώριο να την κάνω όποτε θέλω απλά να έχω μπει στις 24 εβδομάδες...

Καλησπέρα και από εμένα κορίτσια!

Πήγα και εγώ στο γιατρό και μόλις τελείωσα.Ολα καλά ευτυχώς.24+4 σήμερα και ζυγίζει 680 γραμμάρια ο μπέμπης μας.

Στην αυχενική στις 13 Ιανουαρίου ζύγιζε 470.

Όσο για τα κιλά...κλαψτα Χαραλαμπε😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Beatricee είπε:

Καλησπέρα και από εμένα κορίτσια!

Πήγα και εγώ στο γιατρό και μόλις τελείωσα.Ολα καλά ευτυχώς.24+4 σήμερα και ζυγίζει 680 γραμμάρια ο μπέμπης μας.

Στην αυχενική στις 13 Ιανουαρίου ζύγιζε 470.

Όσο για τα κιλά...κλαψτα Χαραλαμπε😂

Καλησπέρα κ σε σενα κορίτσι μου ❤️ 

Αυτό με τα κιλά σίγουρα είναι ένα θεματακι για όλες μας 😂 αλλά ας το ευχαριστηθουμε τουλάχιστον 😛

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 41 λεπτά, ο/η Xristina biman είπε:

Καλησπέρα κ σε σενα κορίτσι μου ❤️ 

Αυτό με τα κιλά σίγουρα είναι ένα θεματακι για όλες μας 😂 αλλά ας το ευχαριστηθουμε τουλάχιστον 😛

Εγώ κορίτσια συγκρίνω τις δύο εγκυμοσύνες... Στην μικρή μου μέχρι τον 6ο μήνα είχα πάρει 6 κιλά...1 κιλό κάθε μήνα...μέχρι τις 39 εβδομάδες που γέννησα είχα πάρει 14 σύνολο...

Τώρα ήμουν πολύ περήφανη που είχα φτάσει στις 21 εβδομαδες με μόνο 3,5 κιλά...και τώρα ειμαι στον 6ο με 5,5 κιλά συν... δηλαδή πάνω κάτω ίδια με την πρώτη εγκυμοσύνη... 

Απλά το θέμα μου είναι ότι στο τέλος θέλει πολύ προσοχή..διότι γνωρίζοντας προσωπικά το σώμα μου από τα 78 κιλά και πάνω ζοριζομαι αρκετά... Έχω φτάσει στα 75,5...

Στη μικρή μου μπήκα στο χειρουργείο στα 85 κιλά...και οι τελευταιες εβδομάδες ήταν μαρτύριο...ήμουν κυριολεκτικά μια μπάλα με πόδια😆😆😆

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 ώρες, ο/η Κατερίνα21 είπε:

Εγώ κορίτσια συγκρίνω τις δύο εγκυμοσύνες... Στην μικρή μου μέχρι τον 6ο μήνα είχα πάρει 6 κιλά...1 κιλό κάθε μήνα...μέχρι τις 39 εβδομάδες που γέννησα είχα πάρει 14 σύνολο...

Τώρα ήμουν πολύ περήφανη που είχα φτάσει στις 21 εβδομαδες με μόνο 3,5 κιλά...και τώρα ειμαι στον 6ο με 5,5 κιλά συν... δηλαδή πάνω κάτω ίδια με την πρώτη εγκυμοσύνη... 

Απλά το θέμα μου είναι ότι στο τέλος θέλει πολύ προσοχή..διότι γνωρίζοντας προσωπικά το σώμα μου από τα 78 κιλά και πάνω ζοριζομαι αρκετά... Έχω φτάσει στα 75,5...

Στη μικρή μου μπήκα στο χειρουργείο στα 85 κιλά...και οι τελευταιες εβδομάδες ήταν μαρτύριο...ήμουν κυριολεκτικά μια μπάλα με πόδια😆😆😆

Αααααχ Κατερινάκι φοβάμαι ότι θα σε στεναχωρήσω.Κατα βάση μπάλες με ποδαράκια θα είμαστε.Θα μας ακουμπάνε σε κατηφόρα και εμείς θα κατρακυλαμε σαν κεφτεδάκια 😂

Κορίτσια και επισήμως έφτασε η ώρα!Ο γιατρός μου έγραψε καμπύλη και γενικές αίμα+ούρα.Αντε να δούμε τι θα κάνουμε με τη γλυκόζη 🤢.

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η Beatricee είπε:

Αααααχ Κατερινάκι φοβάμαι ότι θα σε στεναχωρήσω.Κατα βάση μπάλες με ποδαράκια θα είμαστε.Θα μας ακουμπάνε σε κατηφόρα και εμείς θα κατρακυλαμε σαν κεφτεδάκια 😂

Κορίτσια και επισήμως έφτασε η ώρα!Ο γιατρός μου έγραψε καμπύλη και γενικές αίμα+ούρα.Αντε να δούμε τι θα κάνουμε με τη γλυκόζη 🤢.

 

Καλησπέρα!!! Πότε θα πας να την κάνεις?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Κατερίνα21 είπε:

Καλησπέρα!!! Πότε θα πας να την κάνεις?

Λοιπόν,16/02 έχω ραντεβού με τον γυναικολόγο και μου συνέστησε να την κάνω και να πάω μετά από εκεί οπότε θα την κάνω στις 12/02(26+6) γιατί μεσολαβεί Σαββατοκύριακο.

Μου είπε ότι θα μου πάρουν αίμα 2 φορές (όχι 3) και θα μου δώσουν 50ml γλυκόζης, εννοείται νηστική.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Beatricee είπε:

Λοιπόν,16/02 έχω ραντεβού με τον γυναικολόγο και μου συνέστησε να την κάνω και να πάω μετά από εκεί οπότε θα την κάνω στις 12/02(26+6) γιατί μεσολαβεί Σαββατοκύριακο.

Μου είπε ότι θα μου πάρουν αίμα 2 φορές (όχι 3) και θα μου δώσουν 50ml γλυκόζης, εννοείται νηστική.

Ααα έχουν αλλάξει μάλλον τα πράγματα... Εγώ ξέχασα να πάρω σήμερα τηλέφωνο...οπότε πάμε για αύριο!!! 

Κοίτα σαν γεύση δεν είναι άσχημη η γλυκόζη (εγώ ήπια 75 γραμμάρια) σαν να πίνεις σιρόπι από γαλακτομπούρεκο... Μετά είναι πως θα το δεχτεί ο οργανισμός σου... 

Κάνω γκάλοπ αυτές τις μέρες 😆 από γνωστές...καμία δεν είχε πρόβλημα!!! Οπότε είναι θέμα οργανισμού...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Κατερίνα21 είπε:

Ααα έχουν αλλάξει μάλλον τα πράγματα... Εγώ ξέχασα να πάρω σήμερα τηλέφωνο...οπότε πάμε για αύριο!!! 

Κοίτα σαν γεύση δεν είναι άσχημη η γλυκόζη (εγώ ήπια 75 γραμμάρια) σαν να πίνεις σιρόπι από γαλακτομπούρεκο... Μετά είναι πως θα το δεχτεί ο οργανισμός σου... 

Κάνω γκάλοπ αυτές τις μέρες 😆 από γνωστές...καμία δεν είχε πρόβλημα!!! Οπότε είναι θέμα οργανισμού...

Και εγώ που το συζήτησα με τη κουμπάρα μου,μου είπε ότι της άρεσε κιόλας 😂

Οπότε όντως ναι είναι θέμα οργανισμού 😝Ήσουν ο πιο αδύναμος κρίκος μάλλον 😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 22/9/2020 at 8:24 ΜΜ, ο/η Xristina biman είπε:

Πόσες μανουλες υπάρχουν.? ❤️

Καλημέραααα κορίτσια !!!! Τώρα έψαξα γ τ θεμα άργησα λίγο ????? Γεννάω τ πρώτο μου παιδάκι Μάιο  !!!!! Πητ 26 μαϊου κ είμαι 23 κ 1 σήμερα ♥️♥️ ανυπομονωωωω ν τον  πάρω στην αγκαλιά μ . Προσπαθούσαμε χρόνια με τον σύζυγο και φτάνει επιτέλους η ώρα . Από την ανυπομονησία μας του τα έχουμε σχεδόν όλα έτοιμα ♥️ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Marakimpo είπε:

Καλημέραααα κορίτσια !!!! Τώρα έψαξα γ τ θεμα άργησα λίγο ????? Γεννάω τ πρώτο μου παιδάκι Μάιο  !!!!! Πητ 26 μαϊου κ είμαι 23 κ 1 σήμερα ♥️♥️ ανυπομονωωωω ν τον  πάρω στην αγκαλιά μ . Προσπαθούσαμε χρόνια με τον σύζυγο και φτάνει επιτέλους η ώρα . Από την ανυπομονησία μας του τα έχουμε σχεδόν όλα έτοιμα ♥️ 

Καλημέρα κορίτσι μου και καλώς ήρθες στη παρέα μας!Όχι δεν άργησες καθόλου,δεν χρειάζεται να σκας.Με το καλό να τον δεχτείς και εύχομαι ολόψυχα ο,τι καλύτερο!

Πολύ χαίρομαι όταν ακούω για ζευγάρια που το πάλεψαν και το κατάφεραν τελικά.Μακαρι όλοι οι αγώνες για μητρότητα να καταλήγουν έτσι.

Εγώ σήμερα είμαι 24+5 με Πητ 15/05 και περιμένουμε έναν μπέμπη.Εγω είμαι στο στάδιο όπου έχω παραγγείλει αρκετά πράγματα και περιμένω να μου τα φέρουν τα διάφορα καταστήματα.Δεν είχαμε ετοιμάσει τίποτα πιο πριν γιατί δεν είχαμε σίγουρη εικόνα του φύλου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Marakimpo είπε:

Καλημέραααα κορίτσια !!!! Τώρα έψαξα γ τ θεμα άργησα λίγο ????? Γεννάω τ πρώτο μου παιδάκι Μάιο  !!!!! Πητ 26 μαϊου κ είμαι 23 κ 1 σήμερα ♥️♥️ ανυπομονωωωω ν τον  πάρω στην αγκαλιά μ . Προσπαθούσαμε χρόνια με τον σύζυγο και φτάνει επιτέλους η ώρα . Από την ανυπομονησία μας του τα έχουμε σχεδόν όλα έτοιμα ♥️ 

Καλημεραααα! Καλώς ήρθες στο παρεάκι μας!!!

Εγώ είμαι 23+4 και ο γιατρός μου έχει βγάλει ΠΗΤ κι εμένα 26/5 αλλά σίγουρα δεν θα φτάσω μέχρι εκεί διότι είναι το δεύτερο παιδάκι μου... Την τρίτη που είχαμε ραντεβού μου είπε ότι αν δεν γεννήσω νωρίτερα θα με βάλει με πρόκληση στις 21/5...

Αχχχ έχω περάσει κι εγώ από τη δική σας κατάσταση.. 3 χρόνια προσπαθούσα να μείνω έγκυος..και δεν ερχόταν... Ξαφνικά ειχα μια εγκυμοσύνη που παλιδρομησε την 6η εβδομάδα...έπεσα στα πατώματα...και εκεί που το πήρα απόφαση ότι δεν είμαι γεννημένη να γίνω μάνα ήρθε η κορούλα μου!!! Τώρα είναι 2,5 ετών... Μετά την γέννα ξεκίνησα αντισυλληπτικά λόγω πολυκυστικων αλλά και αντισύλληψης..και τον περασμένο Μάιο μου χτύπησε το καμπανάκι για δεύτερο νινι... Απλά σταμάτησα τα χάπια και λέω ας έρθει όποτε θέλει... Σε δύο μήνες ήρθε το δεύτερο σπορακι, ο μπεμπακος μας!! Τον περιμένω πως κ πως λες και δεν έχω ξαναπεράσει αυτή τη φάση...🤣🤣🤣

Από ψώνια είμαστε σχεδόν έτοιμοι!! Μόνο καρότσι και κάθισμα αυτοκινήτου δεν έχω πάρει αλλά θα τα πάρω προς το τέλος ή μετά τη γέννα..έτσι κ αλλιώς δεν θα τα χρειαστώ στην αρχή... Και άλλη μία συρταριερα που θα την πάρουμε τον άλλο μήνα όταν διαμορφώσουμε το δωμάτιο των παιδιών...

Αυτά από εμένα...

Με το καλό κοπέλα μου να έρθει το μπεμπακι σας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Κατερίνα21 είπε:

Καλημεραααα! Καλώς ήρθες στο παρεάκι μας!!!

Εγώ είμαι 23+4 και ο γιατρός μου έχει βγάλει ΠΗΤ κι εμένα 26/5 αλλά σίγουρα δεν θα φτάσω μέχρι εκεί διότι είναι το δεύτερο παιδάκι μου... Την τρίτη που είχαμε ραντεβού μου είπε ότι αν δεν γεννήσω νωρίτερα θα με βάλει με πρόκληση στις 21/5...

Αχχχ έχω περάσει κι εγώ από τη δική σας κατάσταση.. 3 χρόνια προσπαθούσα να μείνω έγκυος..και δεν ερχόταν... Ξαφνικά ειχα μια εγκυμοσύνη που παλιδρομησε την 6η εβδομάδα...έπεσα στα πατώματα...και εκεί που το πήρα απόφαση ότι δεν είμαι γεννημένη να γίνω μάνα ήρθε η κορούλα μου!!! Τώρα είναι 2,5 ετών... Μετά την γέννα ξεκίνησα αντισυλληπτικά λόγω πολυκυστικων αλλά και αντισύλληψης..και τον περασμένο Μάιο μου χτύπησε το καμπανάκι για δεύτερο νινι... Απλά σταμάτησα τα χάπια και λέω ας έρθει όποτε θέλει... Σε δύο μήνες ήρθε το δεύτερο σπορακι, ο μπεμπακος μας!! Τον περιμένω πως κ πως λες και δεν έχω ξαναπεράσει αυτή τη φάση...🤣🤣🤣

Από ψώνια είμαστε σχεδόν έτοιμοι!! Μόνο καρότσι και κάθισμα αυτοκινήτου δεν έχω πάρει αλλά θα τα πάρω προς το τέλος ή μετά τη γέννα..έτσι κ αλλιώς δεν θα τα χρειαστώ στην αρχή... Και άλλη μία συρταριερα που θα την πάρουμε τον άλλο μήνα όταν διαμορφώσουμε το δωμάτιο των παιδιών...

Αυτά από εμένα...

Με το καλό κοπέλα μου να έρθει το μπεμπακι σας!!!

Τι γλυκιά ανυπομονησία είναι αυτή !!!! Εμείς τ πήραμε όλα ο άντρας μ όλη μέρα κοιτάει μωρουδιακα καροτσια κλπ χαζομπαμπας ♥️ αχ κ εμεις προσπαθούσαμε 2 χρόνια κ εγώ με πολυκυστικες κ πολύ φόβο μήπως κ δεν μπορέσω κ άγχος !!! Τελικά όταν χαλάρωσα κ έφυγε τ μυαλό μ απ' αυτό έμεινα έγκυος 🤰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 42 λεπτά, ο/η DIAMANTW είπε:

Καλησπέρα κορίτσια,είμαστε σε αναζήτηση καροτσιου..τι πήρατε εσείς?

Εμείς παραγγείλαμε το cangaroo icon 2 σε 1 γτ κάθισμα αυτοκινήτου πήραμε διαφορετικο ... Δεν τ έχουμε παραλάβει όμως όταν τ πάρουμε θ γράψω πρώτες εντυπώσεις ! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η DIAMANTW είπε:

Καλησπέρα κορίτσια,είμαστε σε αναζήτηση καροτσιου..τι πήρατε εσείς?

Καλησπέρα!! Εμείς στο πρώτο παιδί είχαμε πάρει το srorgi 3 σε 1..αλλά ήταν πολύ ογκώδες!!! Ελαφρύ μεν αλλά δεν χωρούσε πουθενά... Τώρα έχω καταλήξει στο kikkaboo Madrid..δεν το έχω παραγγείλει ακόμα βέβαια...αλλά δείχνει πολύ ελαφρύ και μικρουλι...και έχω ακούσει πολύ καλές κριτικές...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 28/1/2021 at 8:20 ΠΜ, ο/η Marakimpo είπε:

Καλημέραααα κορίτσια !!!! Τώρα έψαξα γ τ θεμα άργησα λίγο ????? Γεννάω τ πρώτο μου παιδάκι Μάιο  !!!!! Πητ 26 μαϊου κ είμαι 23 κ 1 σήμερα ♥️♥️ ανυπομονωωωω ν τον  πάρω στην αγκαλιά μ . Προσπαθούσαμε χρόνια με τον σύζυγο και φτάνει επιτέλους η ώρα . Από την ανυπομονησία μας του τα έχουμε σχεδόν όλα έτοιμα ♥️ 

Καλησπέρα marakimpo με το καλό το μωράκι σας ❤️

 

στις πριν 2 ώρες, ο/η DIAMANTW είπε:

Καλησπέρα κορίτσια,είμαστε σε αναζήτηση καροτσιου..τι πήρατε εσείς?

Σήμερα κλεισαμε εμείς και καρότσι και έπιπλα. Καρότσι το angel από quattro baby. Ελαφρύ, 3 σε 1 και μεγάλη τσάντα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...