Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΜΕΛΛΟΥΣΑ ΜΑΜΑ ΚΑΙ ΑΡΡΩΣΤΟΥΛΑ.. ΦΟΒΑΜΑΙ


Recommended Posts

ΑΠΟ ΠΡΟΧΘΕΣ ΕΧΩ ΕΝΝΟΧΛΗΣΕΙΣ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ ΠΑΩ 2-3 ΦΟΡΕΣ ΤΟΥΑΛΕΤΑ ΜΕ ΠΙΑΝΕΙ ΤΟ ΕΝΤΕΡΟ ΜΟΥ.. KAI AΝΑΚΑΤΟΣΟΥΡΕΣ ..Η ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΠΩΣ ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΩ ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ.. ΜΑΛΛΟΝ ΕΧΩ ΓΑΣΤΡΕΝΤΕΡΙΤΙΔΑ Η ΚΑΠΟΙΑ ΙΩΣΗ.. ΕΙΜΑΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΝΗΣΥΧΤΗΚΟ ΑΛΛΑ ΦΟΒΑΜΑΙ.. :( ΜΠΑΙΝΩ ΣΕ ΛΙΓΕΣ ΜΕΡΕΣ ΣΤΗΝ ΕΒΔΟΜΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ.. :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου Βασούλα μου!!Οι ενοχλήσεις που έχεις μπορεί να ειναι και απο την εγκυμοσύνη..Εγω στην αρχή είχα ναυτίες,ζαλάδες και τέτοια..Αλλα μπορει να ειναι και σε συνδιασμό με κάποια ίωση..Χαμός γίνετε τώρα απο ιώσεις..Μην φοβάσαι θα κάνει τον κύκλο της και θα περάσει..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βασούλα μου μην μου στεναχωριέσαι.Ολα θα πάνε μια χαρά,θα περάσει.Εσύ ξάπλωνε να μην κουράζεσαι και να πίνεις πολλά υγρά.Εγώ είμαι 13 βδομάδων.Να μας γράφεις για να ξεχνιέσαι και να περνάει η ώρα σου και θα περάσει.φιλάκια και περάστικά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΙΝΑΙ ΠΩΣ ΣΗΜΕΡΑ ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΟΛΗ ΤΗΝ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΕΙΜΑΙ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΣΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ 3-9 ΚΑΙ.. ΟΥΦ.. ΣΚΕΦΤΗΚΑ ΝΑ ΜΗΝ ΠΑΩ ΣΗΜΕΡΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΞΣΕΡΩ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΓΛΥΚΙΑ ΜΟΥ.. ΑΛΛΑ ΛΟΓΟ ΔΟΥΛΕΙΑΣ ΔΕΝ ΞΕΚΟΥΡΑΖΟΜΑΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΚΣΕΡΩ ΑΝ ΘΑ ΠΕΡΑΣΕΙ ΓΡΗΓΟΡΑ Η ΟΧΙ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βασούλα αμα δεν αισθάνεσαι καλά,να μην πάς να κάτσεις ξαπλωμένη.Επίσης όπως είπε και η Μπουμπίτσα να πίνεις πολλά υγρά να μην αφυδατωθείς και "στεγνές"τροφές μέχρι να σου περάσει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βασουλα αφου ο γιατρος σου ειναι καθυσηχαστικος καλο ειναι να μην αγχωνεσαι τοσο..Ελεγχε συνεχεια τη θερμοκρασια σου και "ενοχλησε" το γιατρο σου για οτιδηποτε σε τρομαζει Για να περασει μια ωρα αρχιτερα ...πρεπει να ανεβει η ψυχολογια σου..λιγακι;)

Ολα θα πανε καλα!!! Περαστικα σου!!!:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ.. ΕΙΔΗ ΑΠΟ ΕΧΘΕΣ ΤΗΝ ΕΧΩ ΠΑΡΕΙ 3 ΦΟΡΕΣ ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ 1.. ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΠΩΣ ΥΠΑΡΧΕΙ ΜΙΑ ΙΩΣΗ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΜΕΡΕΣ ΠΟΥ ΚΡΑΤΑΕΙ 24 ΩΡΕΣ ΠΕΡΙΠΟΥ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΒΑΣΟΥΛΑ μου γεια σου!Με το καλο να φερεις στον κοσμο το παιδακι σου!!!

Μην ανησυχεις θα περασει... και αν δεν αισθανεσαι και πολυ καλα μην πας για δουλεια αν μπορεις κατσε λιγακι σημερα ...ολα θα πανε καλα!

Καλη συνεχεια να εχεις και καλωσηρθες στην παρεα μας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βασούλα μην ανησυχείς! Είτε από την εγκυμοσύνη είναι, είτε κάποια ιωσούλα. Η γναστεντερίτιδα δεν είναι επίφοβη. Να ελέχγεις την θερμοκρασία σου μόνο όπως είπαν και τα κορίτσια. Περαστικά γρήγορα και καλή συνέχεια! Να ξεκουράζεσαι στην αρχή όσο μπορείς και ν'αποφεύγεις παιδάκια, γιατί οι ιώσεις μεταδίδονται από αυτά πιο εύκολα. Να αερίζεις συνέχεια το σπίτι, να σκοτώνονται τα μικρόβια. Σε όλη την εγκυμοσύνη είχα ίδιο άγχος, καθώς ο άντρας μου είναι εκπαιδευτικός-δάσκαλος και η επαφή με τα παιδάκια είναι άμεση και συχνή! Όλο στο αέρισμα ήμουν και στο πλύσιμο των χεριών. Αυτές τις ημέρες είχα και εγώ μία μικρή ενόχληση στην κοιλιά και το έντερο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...