Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΙΑ ΑΚΟΜΑ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΗ ΜΕΛΛΟΥΣΑ ΜΑΝΟΥΛΑ


Recommended Posts

Καλημέρα σε όλους. Ονομάζομαι Άννα και είμαι μια πανευτυχής μέλλουσα μανούλα στην 9η εβδομάδα. Με τον άντρα μου είμαστε μαζί 14 χρόνια απο τα οποία τα 4 είμαστε παντρεμένοι και προσπαθούσαμε να κάνουμε παιδάκι το οποίο δεν έρχόταν και είχαμε απογοητευτεί. Εδώ και ενα χρόνο που έχω ανακαλύψει την ωραία σας παρέα πρέπει να πώ οτι οι εμπειρίες και οι συμβουλές σας ήταν ότι καλύτερο για να ανέβει η ψυχολογία μου. Τελικά τα καταφέραμε και τώρα περιμένουμε μωράκι. Η ΠΗΤ μου είναι 04/09. Σαν συμπτώματα δεν έχω τίποτα άλλο απο μια φοβερή υπνηλία και κοιμάμαι συνεχώς. Την αυχενική θα την κάνουμε κατα το τέλος του μήνα. Ανυπομονώ!!!

Χαίρομαι πολύ που έγινα μέλος της παρέας σας.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Anna μου καλημέρα!Καλοσώρισες στην όμορφη και μεγάλη παρέα μας και με το καλό το παιδάκι σου!!Εγω διανύω τον 8ο μήνα της εγκυμοσύνης μου και θα χαρώ πολύ να τα λέμε:) :) Φιλιά!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγχαρητήρια αννούλα, καλή λευτεριά με ένα υγιέστατο μωράκι αγγαλιά.

Καλώς ήρθες στην παρέα μας, εδώ θα μάθεις πολλά.

φιλάκια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΝΝΑ ΜΟΥ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!! ΟΛΩΝ ΟΙ ΚΟΠΟΙ ΑΝΤΑΜΟΙΒΟΝΤΑΙ ΚΑΠΟΤΕ... ΝΑ ΤΟ ΞΕΡΕΙΣ ΑΥΤΟ!!! ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΑΓΚΑΛΙΑΣΕΙΣ ΣΕ ΛΙΓΟΥΣ ΜΗΝΕΣ ΕΝΑ ΥΓΙΕΣΤΑΤΟ ΑΓΓΕΛΟΥΔΙ... ΦΙΛΑΚΙΑ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

-Anna καλως ηρθες στην παρεα μας ειμαι κ εγω εγκυος στο πρωτο μου μωρακι μετα απο 9 χρονια γαμου κ εγω....ευχομαι καλη εγκυμοσηνη κ με το καλο το μωρακι σου στην αγκαλια σου...:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου Αννα!

Τελεια εγκυμοσυνη ευχομαι και καλη συνεχεια!

Κοιμησου τωρα που το ευχαριστιεσαι!!!!

Μετα θα ζοριζεσαι λιγακι!!!!

Να σαι καλα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλώς ήρθες Αννούλα!

Σου εύχομαι να χεις μια τέλεια εγκυμοσύνη και να κρατήσεις στην αγκαλιά σου ένα υγιέστατο νινί! Είμαστε και στην ίδια βδομάδα!!!!!!! Αρα θα χουμε πολλά να λέμε! φιλάκια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

_Anna_ μου καλως μας ηρθες!!!!Ειμαι η Κωνσταντινα και οχι ακομα μανουλα :-) αλλα ελπιζω να τα καταφερω συντομα :-)

Συγχαρητηρια για την εγκυμοσυνη σου!!!!!!!Να ειστε παντα καλα αγαπημενοι,και σφιχτα δεμενοι με τον αντρουλη σου!!!!

Με το καλο καλη συνεχεια και ολα να πανε καλα,να εχεις μια πολυ πολυ καλη εγκυμοσυνη!!

Κι εμεις χαρηκαμε :-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σας ευχαριστώ πάρα πολύ όλες για τις υπέροχες ευχές σας. Ευχομαι και εγώ ό,τι καλύτερο για όλους και πολλές καλές συζητήσεις.

Julianna μου ευχαριστώ για τη βοήθεια με το ticker. Τα κατάφερα !!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλως μας ηρθες αννουλα!!

με το καλο να φερεις στο κοσμο το αγγελουδι σου!!

με το καλο και η αυχενικη!!

καλη συνεχεια και μια υπεροχη εγκυμοσυνη!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...