Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΠΙΣΗΜΩΣ


Recommended Posts

ΧΘΕΣ ΠΗΓ ΣΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΚΑΙ ΜΕ ΕΠΙΒΕΒΑΙΩΣΕ ΟΤΙ ΕΧΩ ΕΝΑ ΥΓΙΕΣΤΑΤΟ ΑΓΟΡΑΚΙΙΙΙΙΙΙΙΙΒΑΡΟΥΣ 230ΓΡ.ΕΠΑΘΑ ΠΛΑΚΑ ΠΩΣ ΚΟΥΝΟΥΣΕ ΤΑ ΧΕΡΙΑ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΠΟΥ ΤΟ ΕΒΛΕΠΑ ΠΟΣΟ ΜΕΓΑΛΩΣΕ ΚΤΛ....ΚΤΛ...ΚΤΛ...ΕΙΜΑΙ ΧΑΖΟΜΑΜΑ...ΑΦΗΣΤΕ...ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΕΠΑΘΑ ΠΛΑΚΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΕΙΧΕ ΠΕΡΙΕΡΓΗ ΣΤΑΣΗ ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΝΑΙ ΜΙΚΡΟ ΓΥΡΝΑΕΙ ΚΑΙ ΠΑΕΙ ΟΠΟΥ ΘΕΛΕΙ ΤΙ ΩΡΑ ΠΟΥ ΚΑΝΑΜΕ ΤΗΝ ΕΞΕΤΑΣΗ ΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΗΤΑΝ ΧΑΜΗΛΑ ΤΟ ΣΩΜΑ ΛΙΓΟ ΠΟΙΟ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΤΟΝ ΑΦΑΛΟ ΚΑΙ ΤΑ ΠΟΔΙΑ ΤΟΥ ΦΤΑΝΕ ΚΟΝΤΑ ΣΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΠΟΛΥ ΓΕΛΙΟ ΛΕΜΕ...ΓΕΛΟΥΣΑ ΣΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΤΙ ΓΕΛΟΥΣΑ ΚΑΙ ΤΑ ΑΥΤΙΑ ΜΟΥ ΓΕΛΟΥΣΑΝΕ....ΣΕ ΚΑΝΑ 15ΜΕΡΕΣ ΘΑ ΚΑΝΩ ΚΑΙ Β΄ΕΠΙΠΕΔΟΥ ΠΟΠΟ ΠΕΡΝΑΕΙ Ο ΚΑΙΡΟΣ ΓΡΗΓΟΡΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ιφιγένεια με το καλό το αγοράκι σου,

να πάνε όλα καλά μέχρι το τέλος και να κρατήσεις το αγοράκι σου αγγαλίτσα.

φιλάκια πολλά πολλά....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

filos ifigen καλή συνέχεια και σύντομα θα ζήσεις και άλλες τέτοιες στιγμές! Ιδιαίτερα όταν θ'αρχίσει να κινείται ολόκληρο και Θα δηλώνει συνεχώς την ύπαρξή του! περνάει όντως ο καιρός! Καλή συνέχεια στην εγκυμοσύνη σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Οπως εχω ξαναπει....απιστευτο συναισθημα πολυ συγκινητικη περιγραφη....το ποσο λαμπεις απο ευτυχια!!!!Ευχομαι να τα καταφερουμε συντομα και να το ζησουμε κι εμεις της προσπαθειας!!!!:-)

Σου ευχομαι καλη συνεχεια ολα να κυλουν ομορφα και με το καλο να παρεις αγκαλιτσα το αγορακι σου!!!

Φιλακια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

filos ifigen ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΠΟΛΛΑ ΠΟΛΛΑ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ,

ΕΙΔΕΣ ΠΟΥ ΠΡΙΝ ΛΙΓΟΥΣ ΜΗΝΕΣ ΑΝΗΣΥΧΟΥΣΕΣ ΠΟΤΕ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΑΙ ΑΝ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΤΟ ΘΑΥΜΑ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΕΙΣΑΙ ΗΔΗ ΣΤΑ ΔΕΥΤΕΡΑ ΜΙΣΑ ΚΑΙ ΜΑΛΙΣΤΑ ΜΕ ΕΝΑΝ ΜΠΕΜΠΑΡΟ;;;:cheer:;):P

ΤΟ ΕΧΩ ΠΕΙ ΕΓΩ ΕΙΝΑΙ Η ΧΡΟΝΙΑ ΤΩΝ ΑΓΟΡΙΩΝ ΦΕΤΟΣ!!!!ΘΑ ΠΑΡΟΥΝ ΤΟ ΑΙΜΑ ΤΟΥΣ ΠΙΣΩ ΔΙΟΤΙ ΠΗΞΑΜΕ ΣΤΙΣ ΓΥΝΑΙΚΕΣ :laugh: :laugh: :laugh: !!!!

ΠΑΝΤΩΣ ΕΙΝΑΙ ΟΝΤΩΣ ΑΠΙΣΤΕΥΤΗ ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΚΑΙ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΜΟΥ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΚΑΛΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΚΑΙ ΣΕ ΚΑΘΕ ΥΠΕΡΗΧΟ ΝΑ ΚΑΜΑΡΩΝΕΙΣ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑΚΛΑ ΣΟΥ ΝΑ ΜΕΓΑΛΩΝΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟΝ ΝΙΩΘΕΙΣ ΝΑ ΚΙΝΕΙΤΑΙ ΣΑΝ ΖΟΥΖΟΥΝΑΚΙ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΣΟΥ ΖΖΖΖΖ!!!!:)

ΦΙΛΙΑ ΠΟΛΛΑ!!!:kiss: :kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ιφιγένεια με το καλό το αγοράκι σου!!Απίστευτη εμπειρία όπως και κάθε φορά που βλέπουμε το μωράκι μας στους υπέρυχους..και κάθε φορά που το νοιώθουμε μέσα μας να κινείται:) :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

IΦΗΓΕΝΕΙΑ ΜΟΥ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΜΕΧΡΙ ΤΕΛΟΥΣ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΤΟ ΑΓΟΡΑΚΙ ΣΟΥ.

ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΠΑΝΤΑ ΤΟΣΟ ΧΑΡΟΥΜΕΝΗ ΟΠΩΣ ΗΣΟΥΝΑ ΧΘΕΣ ΓΙΑΤΙ ΞΕΡΩ ΠΟΣΟ ΠΟΛΥ ΗΘΕΛΕΣ ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΚΑΙ ΝΑ ΠΟΥ ΗΡΘΕ ΚΑΙ ΣΕ ΕΚΑΝΕ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΗ!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΙ ΤΟ ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ ΣΑΣ ΕΥΧΡΙΣΤΩ ΚΟΡΙΤΣΙΑ...ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΑΡΑΠΟΝΟ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 10 ΜΗΝΕΣ ΠΡΟΣΠΘΕΙΩΝ ΗΡΘΑΝ ΤΑ ΕΠΙΘΥΜΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ....ΕΧΩ ΕΝΑΝ ΑΝΤΡΑ ΣΤΗ ΚΟΙΛΙΑ ΜΟΥ ΜΕΓΑΛΩΝΕΙ ΕΝΑ ΤΣΟΥΤΣΟΥΝΑΚΙ...ΠΟΛΥ ΓΕΛΙΟ...ΑΛΛΛ ΔΕΝ ΠΑΡΑΠΟΝΙΕΜΑΙ ΜΕΤΑ ΤΑ ΔΥΣΚΟΛΑ ΗΡΘΝ ΤΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ ΚΑΙ ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΗΘΕΛΑ ΗΤΑΝ ΕΝΑ ΓΕΡΟ ΠΑΙΔΙ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ..ΤΑΛΑΙΠΩΡΗΘΗΚΑ ΑΛΛΑ ΑΞΙΖΕ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΩ...ΣΤΙΣ ΚΟΠΕΛΕΣ ΠΟΥ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΝ ΕΝΑ ΕΧΩ ΝΑ ΠΩ ΟΣΟ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΥΠΟΜΟΝΗ ΚΑΙ ΘΑ ΕΡΘΕΙ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΟ ΠΕΡΙΜΕΝΕΤΕ ΕΤΣΙ ΜΟΥ ΕΛΕΓΝ ΚΑΙ ΜΕΝΑ ΚΑΙ ΕΛΕΓΑ ΣΙΓΑ....ΚΙ ΕΤΣΙ ΕΓΙΝΕ....ΘΥΜΑΜΑΙ ΤΟ ΠΡΩΙ ΕΚΛΑΙΓΑ ΑΠΟ ΤΙΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΜΟΥ ΟΤΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΜΕΙΝΩ ΕΓΚΥΟΣ ΛΟΓΟ ΑΥΞΗΜΕΝΗΣ ΠΡΟΛΑΚΤΙΝΗΣ ΚΑΙ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ ΕΚΝΑ ΤΕΣΤ ΚΑΙ ΗΜΟΥΝΑ ΗΔΗ ΕΓΚΥΟΣ ΚΑΙ ΕΚΛΑΙΓΑ ΑΠΟ ΧΑΡΑ....ΗΤΑΝ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΠΕΡΙΕΡΓΑ ΓΙΑΤΙ ΗΜΟΥΝΑ ΗΔΗ ΕΓΚΥΟΣ..ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ...ΚΙ ΤΩΡΑΑ ΜΕΓΑΛΩΝΕΙ ΣΤΗ ΚΟΙΛΙΑ ΕΝΑ ΝΙΝΙ ΠΟΥ ΩΡΕΣ ΩΡΕΣ ΜΕ ΤΑΡΑΖΕΙ ΣΤΙΣ ΚΛΩΤΣΙΕΣ ΚΑΙ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΕΔΩ ΕΙΜΑΙ .....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ. ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΕΡΘΕΙ Ο ΜΠΕΜΠΑΚΟΣ. ΕΙΔΕΣ ΠΟΥ ΟΛΑ ΠΗΓΑΝ ΚΑΛΑ? ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΥΠΕΡΟΧΟ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑ ΝΑ ΒΛΕΠΕΙΣ ΤΟ ΜΩΡΟ ΣΟΥ ΟΣΟ ΑΚΟΜΗ ΜΕΓΑΛΩΝΕΙ ΜΕΣΑ ΣΟΥ?

ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΔΕΧΤΟΥΜΕ ΤΑ ΑΝΤΡΑΚΙΑ ΜΑΣ ΓΕΡΑ ΚΑΙ ΔΥΝΑΤΑ!

ΦΙΛΑΚΙΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γλυκιά μου Ιφιγένεια πολύ χαίρομαι για σένα, με το καλό κοπέλα μου να κρατήσεις τον αντράκο σου αγκαλιά, όντως περνάει απίστευτα ο καιρός.

Φιλιά πολλά και να προσέχεις εσένα κ τους άντρες της ζωής σου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συνονόματη γλυκιά Ιφιγένεια σου εύχομαι με το καλό να εξελιχθεί η εγκυμοσύνη σου και με το καλό να φέρεις στον κόσμο τον γιόκα σου, ένα γερό και τυχερό μωράκι!

Να είσαι καλά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Με το καλό να γεννηθεί και να σε κάνει μια ευτυχισμένη μανούλα. Πραγματικά ο υπέρηχος είναι το πιο καταπληκτικό πράγμα στην όλη διαδικασία. Δεν βλέπεις πότε θα έρθει η ώρα να δείς το μικρό αγγελουδάκι που μεγαλώνει μέσα σου. Μακάρι να μπορούσαμε να κάνουμε κάθε εβδομαδα.

(Πω, πω, τελείως χαζομαμά και εγώ)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

το καλο αργει να ερθει!;)

ομως απο εδω και περα οι μερες θα περασουν γρηγορα και θα γινεις μια υπεροχη αγορομάνα!!!!:laugh:

Ολα θα πανε καλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

filos`ifigen ΜΠΡΑΒΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ!!!!! ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΕΡΘΕΙ Ο ΜΙΚΡΟΣ ΣΟΥ ΤΣΟΥΤΣΟΥΝΑΚΟΣ ΚΑΙ ΝΑ ΚΛΑΙΣ ΑΠΟ..... ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΠΙΑ (ΠΟΥ ΔΕ ΘΑ Σ'ΑΦΗΝΕΙ ΝΑ ΚΟΙΜΗΘΕΙΣ...:P ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ.....ΠΛΑΚΑ ΚΑΝΩ... ΜΟΝΟ ΑΠΟ ΧΑΡΑ ΚΑΙ ΥΠΕΡΗΦΑΝΕΙΑ....!!!:) )

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ ΜΟΥ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΦΕΡΕΙΣ ΣΤΟ ΚΟΣΜΟ ΤΟΝ "ΤΣΟΥΤΣΟΥΝΙΑΡΗ" ΣΟΥ Κ ΝΑ ΓΕΜΙΣΕΙ Η ΜΠΟΥΓΑΔΑ ΣΟΥ ΣΩΒΡΑΚΑ!!!:woohoo: :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλα κανεις και τα μοιραζεσαι

να μας θυμιζεις τι αναμενουμε να βλεπουμε

απο δω και περα με λαχταρα....:laugh:

καλη συνεχεια στην εγκυμοσυνη σου

Ιφιγενεια ,με το καλο το αγορακι σου να

βγει κι αυτο στον κοσμο:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ιφιγενεια μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:) :)

Με το καλο κοριτσαρα μου!!!Με το καλο να φερεις στον κοσμο τον αγοραρο σου!!!

Φιλια πολλααααα!!!!!!!!!:kiss: :kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...