Μετάβαση σε περιεχόμενο

Διδυμομανούλες 2021


annie!

Recommended Posts

@Nefeliapστις 5/1 θα είμαι 36 και 2, μια χαρά δηλαδή!!!

@Evi 89 μην νομίζεις ότι κοιμάμαι κι εγώ με δυσκολία, αλλά τι να κάνεις, εδώ άλλες κι με ένα δυσκολεύονται!!!

@annie! ευχαριστώ κοριτσάκι μου ελπίζω να πάνε όλα καλά τελικά και να φθάσουμε μέχρι εκεί!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 2.9k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Sweetie79 είπε:

@Nefeliapστις 5/1 θα είμαι 36 και 2, μια χαρά δηλαδή!!!

@Evi 89 μην νομίζεις ότι κοιμάμαι κι εγώ με δυσκολία, αλλά τι να κάνεις, εδώ άλλες κι με ένα δυσκολεύονται!!!

@annie! ευχαριστώ κοριτσάκι μου ελπίζω να πάνε όλα καλά τελικά και να φθάσουμε μέχρι εκεί!!! 

Αντε να δούμε πώς θα πάει..με το καλο! Να μας στειλεις νέα σου! Καλές γιορτές!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Evi 89 είπε:

Αντε να δούμε πώς θα πάει..με το καλο! Να μας στειλεις νέα σου! Καλές γιορτές!!

Επίσης κοριτσάκι μου και σε σας!!! 💕💕

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Sweety87 Καταπληκτικα νέα!!! 37η εβδομάδα είναι σούπερ!!! Το ιδανικό βασικά! Όλα θα πάνε τέλεια και θα φτάσεις θα δεις!

@Evi 89 Είδες? Δεν ήταν τίποτα! Και εγώ ανέβαζα παλμούς και ακόμα δηλαδή ανεβάζω όταν φάω πχ. Ο ύπνος είναι δύσκολο πράγμα ναι! Στο αριστερό πλευρό που είναι το καλύτερο να κοιμόμαστε δεν γίνεται με τίποτα για μένα γιατι πιέζω το ένα μωρό και κλωτσάει. Καθιστή πως κοιμασαι? Δεν κρεμάει η κοιλιά μπροστά?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η Magaiver είπε:

Στο αριστερό πλευρό που είναι το καλύτερο να κοιμόμαστε δεν γίνεται με τίποτα για μένα γιατι πιέζω το ένα μωρό και κλωτσάει

Έχω παρατηρήσει ότι ανάλογα με το σε ποιο πλευρό ξαπλώνω κινείται το μωρό που είναι από εκείνη την μεριά, δηλαδή αυτό που είναι από κάτω. Λες να δυσφορεί που πιέζεται; Το έχετε παρατηρήσει κι εσείς;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 26 λεπτά, ο/η Magaiver είπε:

@Sweety87 Καταπληκτικα νέα!!! 37η εβδομάδα είναι σούπερ!!! Το ιδανικό βασικά! Όλα θα πάνε τέλεια και θα φτάσεις θα δεις!

@Evi 89 Είδες? Δεν ήταν τίποτα! Και εγώ ανέβαζα παλμούς και ακόμα δηλαδή ανεβάζω όταν φάω πχ. Ο ύπνος είναι δύσκολο πράγμα ναι! Στο αριστερό πλευρό που είναι το καλύτερο να κοιμόμαστε δεν γίνεται με τίποτα για μένα γιατι πιέζω το ένα μωρό και κλωτσάει. Καθιστή πως κοιμασαι? Δεν κρεμάει η κοιλιά μπροστά?

Αγχωτικό πάντως αυτό με τους παλμούς! Εγω φυσιολογικο ειχα 80+ φαντασου τωρα οι 100-105 ειναι στις αρχες. Θεωρω οτι θα ανεβούνε κ αλλο! Κοιτα να σου πω με το που επεφτα λιγο αριστερα ενιωθα αυτο το κρεμασμα και πονουσα. Οποτε το εκοψα. Καθομαι 90 μοιρες οσο μπορω κ με βοηθαει κ στο στομαχι να σου πω. Αν γλιστρήσω προς τα κατω μες στον υπνο μου παλι ποναω. Λες κ πεφτουν τα μωρα προς την πλατη κ παλι ποναω. Η κοιλια μ ειναι ολοστρόγγυλη φουσκωτη κ τσίτα! Δεν εχει κρεμασει ακομα οποτε κ οταν καθομαι δε νιωθω οτι πεφτει! Τι ν πω ισως αργοτερα μπορει να το νιωσω! Εισαι αρκετα μπροστα απο μένα! Παντως το οτι ξαπλωνεις ακομα δεν μπορω να το διανοηθώ! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Antelope είπε:

Έχω παρατηρήσει ότι ανάλογα με το σε ποιο πλευρό ξαπλώνω κινείται το μωρό που είναι από εκείνη την μεριά, δηλαδή αυτό που είναι από κάτω. Λες να δυσφορεί που πιέζεται; Το έχετε παρατηρήσει κι εσείς;

Ναι και σε εμένα συμβαίνει αυτό. Γιαυτό δεν κοιμάμαι στο πλάι. Νιώθω ότι το πλακωνω πολυ. Σκέψου ότι πέφτει και το βάρος από το δεύτερο μωρό πάνω του. Λογικό δηλαδή είναι..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Evi 89 είπε:

Αγχωτικό πάντως αυτό με τους παλμούς! Εγω φυσιολογικο ειχα 80+ φαντασου τωρα οι 100-105 ειναι στις αρχες. Θεωρω οτι θα ανεβούνε κ αλλο! Κοιτα να σου πω με το που επεφτα λιγο αριστερα ενιωθα αυτο το κρεμασμα και πονουσα. Οποτε το εκοψα. Καθομαι 90 μοιρες οσο μπορω κ με βοηθαει κ στο στομαχι να σου πω. Αν γλιστρήσω προς τα κατω μες στον υπνο μου παλι ποναω. Λες κ πεφτουν τα μωρα προς την πλατη κ παλι ποναω. Η κοιλια μ ειναι ολοστρόγγυλη φουσκωτη κ τσίτα! Δεν εχει κρεμασει ακομα οποτε κ οταν καθομαι δε νιωθω οτι πεφτει! Τι ν πω ισως αργοτερα μπορει να το νιωσω! Εισαι αρκετα μπροστα απο μένα! Παντως το οτι ξαπλωνεις ακομα δεν μπορω να το διανοηθώ! 

Χρησιμοποιω 4-5 μαξιλάρια για να βολέψω την κοιλιά και πάλι δεν κοιμάμαι και συνεχόμενα.. Μην φανταστείς.. Έχω δύσπνοια και εγώ γιατι το ένα μωρό έχει τον πωπω του κάτω από το στήθος μου. 

Εάν κάθομαι μόνο και δεν ξαπλώνω πετρωνει πολύ η κοιλιά μου. Μόνο όταν ξαπλώνω μαλακώνει. Αυτό που λες ότι είναι τσίτα δηλαδή. Δεν μπορείς να την πιέσεις..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Antelope είπε:

Έχω παρατηρήσει ότι ανάλογα με το σε ποιο πλευρό ξαπλώνω κινείται το μωρό που είναι από εκείνη την μεριά, δηλαδή αυτό που είναι από κάτω. Λες να δυσφορεί που πιέζεται; Το έχετε παρατηρήσει κι εσείς;

Δε νομίζω να δυσφορούν αγάπη, απλά επειδή πιέζεται εκείνη η πλευρά θεωρώ πως αισθανόμαστε πιο έντονα τις κινήσεις τους. Αυτά ζωάρα κάνουν.. Αλήθεια σε μας..

στις πριν 5 ώρες, ο/η Evi 89 είπε:

Αγχωτικό πάντως αυτό με τους παλμούς! Εγω φυσιολογικο ειχα 80+ φαντασου τωρα οι 100-105 ειναι στις αρχες. Θεωρω οτι θα ανεβούνε κ αλλο! Κοιτα να σου πω με το που επεφτα λιγο αριστερα ενιωθα αυτο το κρεμασμα και πονουσα. Οποτε το εκοψα. Καθομαι 90 μοιρες οσο μπορω κ με βοηθαει κ στο στομαχι να σου πω. Αν γλιστρήσω προς τα κατω μες στον υπνο μου παλι ποναω. Λες κ πεφτουν τα μωρα προς την πλατη κ παλι ποναω. Η κοιλια μ ειναι ολοστρόγγυλη φουσκωτη κ τσίτα! Δεν εχει κρεμασει ακομα οποτε κ οταν καθομαι δε νιωθω οτι πεφτει! Τι ν πω ισως αργοτερα μπορει να το νιωσω! Εισαι αρκετα μπροστα απο μένα! Παντως το οτι ξαπλωνεις ακομα δεν μπορω να το διανοηθώ! 

Μη το λες και γω ξαπλωμένη κοιμάμαι κανονικότατα. Οι τρελές καούρες που είχα πριν ένα μήνα έχουν φύγει.

στις πριν 33 λεπτά, ο/η Magaiver είπε:

Χρησιμοποιω 4-5 μαξιλάρια για να βολέψω την κοιλιά και πάλι δεν κοιμάμαι και συνεχόμενα.. Μην φανταστείς.. Έχω δύσπνοια και εγώ γιατι το ένα μωρό έχει τον πωπω του κάτω από το στήθος μου. 

Εάν κάθομαι μόνο και δεν ξαπλώνω πετρωνει πολύ η κοιλιά μου. Μόνο όταν ξαπλώνω μαλακώνει. Αυτό που λες ότι είναι τσίτα δηλαδή. Δεν μπορείς να την πιέσεις..

Εμένα μ έσωσε το μαξιλάρι εγκυμοσύνης. Ειδάλλως ήθελα όπως λες 5-6 μαξιλάρια για να βολευτω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η Antelope είπε:

Έχω παρατηρήσει ότι ανάλογα με το σε ποιο πλευρό ξαπλώνω κινείται το μωρό που είναι από εκείνη την μεριά, δηλαδή αυτό που είναι από κάτω. Λες να δυσφορεί που πιέζεται; Το έχετε παρατηρήσει κι εσείς;

 

στις πριν 9 ώρες, ο/η Antelope είπε:

Έχω παρατηρήσει ότι ανάλογα με το σε ποιο πλευρό ξαπλώνω κινείται το μωρό που είναι από εκείνη την μεριά, δηλαδή αυτό που είναι από κάτω. Λες να δυσφορεί που πιέζεται; Το έχετε παρατηρήσει κι εσείς;

Καλημέρα κορίτσια, το ίδιο θέμα έχω κι εγώ, με το που γυρνάω πλευρό αρχίζουν και κλωτσάνε, ειδικά αυτή που είναι αριστερά κι εννοείται πέφτει κι η κοιλιά!! Αλλά τι να κάνω δε γίνεται να κοιμηθώ και διαφορετικά, όλη την ώρα ανάσκελα δε γίνεται!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Magaiver είπε:

Χρησιμοποιω 4-5 μαξιλάρια για να βολέψω την κοιλιά και πάλι δεν κοιμάμαι και συνεχόμενα.. Μην φανταστείς.. Έχω δύσπνοια και εγώ γιατι το ένα μωρό έχει τον πωπω του κάτω από το στήθος μου. 

Εάν κάθομαι μόνο και δεν ξαπλώνω πετρωνει πολύ η κοιλιά μου. Μόνο όταν ξαπλώνω μαλακώνει. Αυτό που λες ότι είναι τσίτα δηλαδή. Δεν μπορείς να την πιέσεις..

Ολόκληρες κατασκευές για να κοιμηθούμε λιγο! Χαχα! Αυτό με το πέτρωμα ακόμα δεν το έχω. Ισως επειδή ειναι νωρίς. Η γιατρός μου ειπε οτι σε καποια φαση θα ξεκινησουν οι συσπασεις να πετρωνω κλπ επδ κοντεύει ο καιρος. Ειπαμε ειμαι ακομα 29+1! Κοίτα πολλές κοιλιές δεν έχω δει, αλλά εμενα ειναι στρογγυλη όρθια στητή θα την έλεγα καλύτερα.. κ ναι δεν πιέζεται. Αλλά ευτυχώς ενόχληση δεν καταλαβαινω. Μονο οταν περπαταω νιωθω τραβηγμα εκει κατω απο το στομαχι. Ουσιαστικα περπαταω πολυ λιγο.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η annie! είπε:

Δε νομίζω να δυσφορούν αγάπη, απλά επειδή πιέζεται εκείνη η πλευρά θεωρώ πως αισθανόμαστε πιο έντονα τις κινήσεις τους. Αυτά ζωάρα κάνουν.. Αλήθεια σε μας..

Μη το λες και γω ξαπλωμένη κοιμάμαι κανονικότατα. Οι τρελές καούρες που είχα πριν ένα μήνα έχουν φύγει.

Εμένα μ έσωσε το μαξιλάρι εγκυμοσύνης. Ειδάλλως ήθελα όπως λες 5-6 μαξιλάρια για να βολευτω.

Έχω πάρει και εγώ μαξιλάρι εγκυμοσύνης και το βολεύτηκα πολύ για αρκετό καιρό αλλά δεν μου φτάνει πλέον. Βάζω και έξτρα.

Οι ξινίλες και εμένα μου ψιλοπερασαν... Αλλά έχω τρελό μπούκωμα στην μύτη. Τόσο που καποιες φορές αναπνεύω μόνο από το στόμα.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Magaiver είπε:

Έχω πάρει και εγώ μαξιλάρι εγκυμοσύνης και το βολεύτηκα πολύ για αρκετό καιρό αλλά δεν μου φτάνει πλέον. Βάζω και έξτρα.

Οι ξινίλες και εμένα μου ψιλοπερασαν... Αλλά έχω τρελό μπούκωμα στην μύτη. Τόσο που καποιες φορές αναπνεύω μόνο από το στόμα.. 

Αυτο το μπούκωμα κ γω το ειχα βδομάδες κ διαβασα ότι ειναι συμπτωμα. Βεβαια τωρα με την κορτιζονη εφυγε! Αλλά οπως λες μονο απο στομα ανέπνεα. Πολλές βδομάδες. Κουραστικο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Nefeliap είπε:

@Evi 89 @Magaiver μηπως ειναι ρινίτιδα εγκυμοσυνης; 

Ναι μάλλον.. Πως μπορώ να το καταλάβω? Τα ρουθούνια μου έχουν βουλώσει εντελώς. Με το ζόρι με κάτι ρινικά σπρέι καθαρίζει το ένα από τα δύο.. 

Στο νοσοκομείο μου έδωσαν οτριβιν και ανέπνεα τέλεια! Είδα όμως ότι δεν κάνει στην εγκυμοσύνη. Μια φορά  δεν πειράζει φαντάζομαι αλλα όχι συνεχόμενα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 30 λεπτά, ο/η Evi 89 είπε:

Αυτο το μπούκωμα κ γω το ειχα βδομάδες κ διαβασα ότι ειναι συμπτωμα. Βεβαια τωρα με την κορτιζονη εφυγε! Αλλά οπως λες μονο απο στομα ανέπνεα. Πολλές βδομάδες. Κουραστικο

Έφυγε μόνιμα εννοείς? Ή σου είπαν τώρα περιστασιακά?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 25 λεπτά, ο/η Nefeliap είπε:

@Evi 89 @Magaiver μηπως ειναι ρινίτιδα εγκυμοσυνης; 

Α δεν ρωτησα. Λεω αν συνεχιστει κ αλλο τοτε θα πω την γιατρο. Αλλά εκατσα κ εκανα υπμονη μηπως περασει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Magaiver είπε:

Έφυγε μόνιμα εννοείς? Ή σου είπαν τώρα περιστασιακά?

Υποθετω οτι εφυγε τωρα περιστασιακα. Δεν μου ειπε κανεις τιποτα. Λενε με την κορτιζονη περνανε ολα! Αν ξαναρθει θα πω την γιατρο να παρω κάτι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια καλά μας Χριστούγεννα! Με υγεία πανω απ’ όλα και όσες κοντεύετε με το καλό! Οι υπόλοιπες με την σειρά μας!! 
 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 39 λεπτά, ο/η Magaiver είπε:

Ναι μάλλον.. Πως μπορώ να το καταλάβω? Τα ρουθούνια μου έχουν βουλώσει εντελώς. Με το ζόρι με κάτι ρινικά σπρέι καθαρίζει το ένα από τα δύο.. 

Στο νοσοκομείο μου έδωσαν οτριβιν και ανέπνεα τέλεια! Είδα όμως ότι δεν κάνει στην εγκυμοσύνη. Μια φορά  δεν πειράζει φαντάζομαι αλλα όχι συνεχόμενα...

Ναι με φυσιομερ κατι διαβασα και εγω οτι βοηθαει..οχι χημικα ομως ...σωστα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κορίτσια σήμερα είδαμε και δεύτερο σάκο αλλά είχε περίεργο σχήμα   Ο γιατρός είπε να μην ανησυχώ δεν είναι ανησυχητικό είμαι 5w και 5d .το θέμα μου είναι ότι έχω χαμηλά λευκά αλλά λένε πως στην εγκυμοσύνη ανεβαίνουν.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Despoin είπε:

Καλησπερα κορίτσια σήμερα είδαμε και δεύτερο σάκο αλλά είχε περίεργο σχήμα   Ο γιατρός είπε να μην ανησυχώ δεν είναι ανησυχητικό είμαι 5w και 5d .το θέμα μου είναι ότι έχω χαμηλά λευκά αλλά λένε πως στην εγκυμοσύνη ανεβαίνουν.

Αχ τι ωραια !!!μακαρι ! Εισαι νωρις ,εγω 6+3 πηγα πρωτη φορα και ειδαμε και ακουσαμε και καρδιες !!ποτε θα ξαναπας ;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 38 λεπτά, ο/η Evi 89 είπε:

Κορίτσια καλά μας Χριστούγεννα! Με υγεία πανω απ’ όλα και όσες κοντεύετε με το καλό! Οι υπόλοιπες με την σειρά μας!! 
 

 

Καλά Χριστούγεννα με υγεία κορίτσια μου κ με το καλό τα θαυματάκια μας!! 

στις πριν 21 λεπτά, ο/η Despoin είπε:

Καλησπερα κορίτσια σήμερα είδαμε και δεύτερο σάκο αλλά είχε περίεργο σχήμα   Ο γιατρός είπε να μην ανησυχώ δεν είναι ανησυχητικό είμαι 5w και 5d .το θέμα μου είναι ότι έχω χαμηλά λευκά αλλά λένε πως στην εγκυμοσύνη ανεβαίνουν.

Αχ τι καλά!!! Με το καλό !!! Είπε τίποτα για τα λευκά ο γιατρός; Δεν έχω ιδέα. Αν δεν τον απασχόλησε μη δίνεις σημασία 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Είναι ένα θέμα το οποία ειχα αλλά το έχω ψάξει παρα πολύ κ δεν βρίσκουν ότι έχω κάτι,έχω κάνει ένα σωρό εξετάσεις την άλλη Τετάρτη θα πάω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Evi 89 είπε:

Κορίτσια καλά μας Χριστούγεννα! Με υγεία πανω απ’ όλα και όσες κοντεύετε με το καλό! Οι υπόλοιπες με την σειρά μας!! 
 

 

Καλά Χριστούγεννα σε όλες κορίτσια μου! Να πάνε όλα καλά και να έχουμε τα μωράκια μας με το καλό ολές υγιή!!!

Η @melodyy ρε κορίτσια δεν γράφει πια... Λέτε να γέννησε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • @Elli13 κοριτσιιιιιι μμμ τι καλααα!!!! Ήμουν σίγουρη ότι θ ήταν όλα καλά! Το σώμα σου θυμάται και ξέρει ακριβώς τι πρέπει ν κάνει!!!! Αχχχχ ακούσαμε την πρώτη καρδούλα !!!❤️❤️❤️ ποσό είσαι τώρα;;;  Εγώ η θ πάω τη Παρασκευή η από βδομάδα! Μ είπε ο γιατρός καλυτερα από βδομάδα γ ν ακούσουμε σίγουρα καρδούλα αλλά εμένα ο άντρας θ λείπει σε ταξίδι! Όποτε λέω ν πάω τη Παρασκευή κ αν δν ακούσουμε δν θ αγχωθώ ΔΕΝ ΘΑ ΑΓΧΩΘΩ ΔΕΝ ΘΑ ΑΓΧΩΘΩ και θ ξαναπάω από βδομάδα που θ γυρίσει ο συζυγος! Πιστεύω πως όλα είναι καλά , έδωσε το σήμα του το μικρακι μ με τις ναυτίες π έχω!  @Naty @Θέτις Κ. @Girly είμαστε οι επόμενες ❤️❤️
    • Έλα ντε ; Και εγω αυτό αναρωτιέμαι ήπια 600ml ζαχαρονερό είναι δυνατόν να είναι τα ίδια όρια ;
    • Κορίτσια δεν θα παρω τηλ θα περιμένω και την άλλη φορα τα ίδια έγινε με τον θυρεοειδή και ειχα πανικοβληθεί δεν μου απάντησε ποτε στο μήνυμα μου άσε που ντράπηκα κιολας που του εστειλα μνμ στο κινητό του χωρις μου το δώσει ο ιδιος.. έτρεχα από μόνη μου σε ενδοκρινολόγο μεγάλη βδομαδα τελευταία στιγμή να βρω γιατρό να με δεχτεί  και αποτελέσματα ήταν να μην δώσει καν σημασία στην τιμή του θυρεοειδή  Δεν μου είπε ποτε να του στέλνω αποτελέσματα από εξετάσεις και απο την μια το καταλαβαίνω δεν είναι ιδιώτης να το εχω όποτε θέλω στο τηλέφωνο.. το ήξερα ότι θα γίνει αυτό από την στιγμή που πήγα σε δημόσιο νοσοκομείο 🤷‍♀️
    • Όμως αυτά είναι τα όρια της καμπύλης των 75! Πώς γίνεται να είναι ίδια και για τα 100? Νομίζω κι εγώ να πάρεις να ρωτήσεις, εγώ τουλάχιστον θα ρώταγα και μη σε νοιάζει τι σου είπανε για επείγοντα! 
    • Έλα μπράβο κορίτσι μου όλα καλά πηγαίνουν με το μωρακι σου ήθελε λίγο το χρόνο του η καρδούλα ήταν νωρίς για αυτό 🥰 εγω είμαι με τον αντρα σου 100% τώρα να σου την αλήθεια έχει δίκιο επειδή πάνω κάτω ήμουν στην ίδια κατάσταση με εσενα θέλεις βοηθεια έστω να περάσεις ο πρώτο τρίμηνο σίγουρα θα πάρεις το παιδάκι σου αγκαλιά και εγω την επαιρνα και την παίρνω ακόμα που έχει πάει 12 κιλά αλλά στην αρχή τουλάχιστον προσπαθούσα να μην την παίρνω με το παραμικρό αγκαλιά συνήθως καθόμουν στον καναπε και μου την έδινε η μαμα μου όποτε με χρειαζόταν  Με το καλοοοοο 🥰
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...