Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΥΠΟΜΟΝΗ


Recommended Posts

καλησπέρα κοριτσι μου γλυκό σε νιώθω πολύ ταραγμένη...σε καταλαβαίνω απόλυτα νιώθεις πίεση επειδή άλλαξαν πολλά και το να μένεις με ....(πεθερικά μέσα στο σπίτι)ξέρω από πρώτο χέρι τι θα πει...προσπάθησε να του εξηγήσεις πως επειδή έγινες μαμά δεν σημαίνει πως χάθηκε η προσωπικότητα σου..τι ηλικία έχει το παιδάκι σου;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η M@mmy είπε:

καλησπέρα κοριτσι μου γλυκό σε νιώθω πολύ ταραγμένη...σε καταλαβαίνω απόλυτα νιώθεις πίεση επειδή άλλαξαν πολλά και το να μένεις με ....(πεθερικά μέσα στο σπίτι)ξέρω από πρώτο χέρι τι θα πει...προσπάθησε να του εξηγήσεις πως επειδή έγινες μαμά δεν σημαίνει πως χάθηκε η προσωπικότητα σου..τι ηλικία έχει το παιδάκι σου;

Ευχαριστώ για την ανταπόκριση σου... Όσο καλή άνθρωποι και να είναι νοιώθω την πίεση... Δεν αντέχεται... 4, 5 μηνών είναι με την Βοήθεια του Θεού, του Χριστού και της Παναγίας μας :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σας!!!!! Μένω Μαρούσι και επειδή είμαι απο άλλο μέρος της Ελλάδας δεν εχω καμία φίλη εδω να μιλήσω να πιω εναν καφέ να ξεμπλοκάρω απο την καθημερινότητα που με εχει κρατήσει πίσω!!!! Εχω μια κορούλα 2 ετών!!!! Θα ήταν μεγάλη μου χαρά εαν ανταποκρινόταν κάποια!!!! Ανυπομονω!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 ώρες, ο/η irinula91 είπε:

Ευχαριστώ για την ανταπόκριση σου... Όσο καλή άνθρωποι και να είναι νοιώθω την πίεση... Δεν αντέχεται... 4, 5 μηνών είναι με την Βοήθεια του Θεού, του Χριστού και της Παναγίας μας :)

Κοιτσι μου εδω δεν τα παμε καλα με τους γονεις μας καμια φορα θα τα παμε καλα με τα πεθερικα ολη μερα μεσα στα ποδια μας??? εγω δεν μενω στο ιδιο σπιτι αλλα μενω απο κατω τους καιπιστεψε με οσο καλοι και αν ειναι ωρες ωρες μου ερχετε να ριξω βομβα. οσο και να θελουν να μην ανακατευονται ανακατευονται και μενα σπασμενα ηταν τα νευρα μου τωρα το εχω αποδεχτει και προσπαθω να δω τα καλα της υποθεσης και αναισθησια φιλη πολυ αναισθησια . προσπαθησε να πεισεις τον αντρα σου να φυγετε απο κει να πατε σ ενα αλλο σπιτι να ειστε πιο ησυχοι πιο οικογενεια πιο ζευγαρι!! ευχομαι να ηρεμησεις κοριτσι μου και να χαρεις το μωρακι σου!!! 

Υ.Γ. σε παρακαλω κοριτσι μου αλλαξε αυτο το τιτλο xx..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δυστυχώς και εγω το εχω αυτο αλλά με την πεθερά μου!!! Εργαζόταν σε υπουργείο οπότε καταλαβένετε τη συμπεριφορά έχει!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Σταυρι είπε:

Κοιτσι μου εδω δεν τα παμε καλα με τους γονεις μας καμια φορα θα τα παμε καλα με τα πεθερικα ολη μερα μεσα στα ποδια μας??? εγω δεν μενω στο ιδιο σπιτι αλλα μενω απο κατω τους καιπιστεψε με οσο καλοι και αν ειναι ωρες ωρες μου ερχετε να ριξω βομβα. οσο και να θελουν να μην ανακατευονται ανακατευονται και μενα σπασμενα ηταν τα νευρα μου τωρα το εχω αποδεχτει και προσπαθω να δω τα καλα της υποθεσης και αναισθησια φιλη πολυ αναισθησια . προσπαθησε να πεισεις τον αντρα σου να φυγετε απο κει να πατε σ ενα αλλο σπιτι να ειστε πιο ησυχοι πιο οικογενεια πιο ζευγαρι!! ευχομαι να ηρεμησεις κοριτσι μου και να χαρεις το μωρακι σου!!! 

Υ.Γ. σε παρακαλω κοριτσι μου αλλαξε αυτο το τιτλο xx..

Ευχαριστώ πολύ κούκλα μου... :) προσπαθούμε να κτισουμε το σπίτι μας αλλά θέλουν πολλά χαρτιά... για να δούμε.... Βασικά ήθελα να διεγραψω την συζήτηση και άλλαξα τον τίτλο χεχε... Τι να γράψω??? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η MariasStas90 είπε:

Δυστυχώς και εγω το εχω αυτο αλλά με την πεθερά μου!!! Εργαζόταν σε υπουργείο οπότε καταλαβένετε τη συμπεριφορά έχει!!!

Κατάλαβα κούκλα μου....εγω μένω Κύπρο οπόταν μπορώ να τα λέμε όποτε θες... Αν έχεις και viber μπορούμε να τα λέμε 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 43 λεπτά, ο/η irinula91 είπε:

Κατάλαβα κούκλα μου....εγω μένω Κύπρο οπόταν μπορώ να τα λέμε όποτε θες... Αν έχεις και viber μπορούμε να τα λέμε 

Όλες τα ίδια σκ@τα ειναι και μένα παρασκευαστρια( του δημοτικου )  στο νοσοκομείο  και μας τα χει πρήξει όλα τα ξέρει γιατρός έγινε τώρα με την εξωσωματικη παντου χωνοταν . 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Σταυρι είπε:

Όλες τα ίδια σκ@τα ειναι και μένα παρασκευαστρια( του δημοτικου )  στο νοσοκομείο  και μας τα χει πρήξει όλα τα ξέρει γιατρός έγινε τώρα με την εξωσωματικη παντου χωνοταν . 

Χεχεχε τόσο καλά..... Νομίζουν κάποιες φορές πως ότι λένε αυτά είναι τα σωστά.... 1821 ιατροσοφια τους 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 ώρες, ο/η irinula91 είπε:

Κατάλαβα κούκλα μου....εγω μένω Κύπρο οπόταν μπορώ να τα λέμε όποτε θες... Αν έχεις και viber μπορούμε να τα λέμε 

 Καλημερούδια!!!!!!!!Θα μου άρεσε να μιλούσαμε και απο viber γιατί εδω είναι περιορισμένος ο αριθμός μυνημάτων!!! Πες μου εαν θες για viber

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 ώρες, ο/η irinula91 είπε:

Κατάλαβα κούκλα μου....εγω μένω Κύπρο οπόταν μπορώ να τα λέμε όποτε θες... Αν έχεις και viber μπορούμε να τα λέμε 

Πες μου τον αριθμό αου να μιλάμε απο viber καλύτερα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Απαντήσεις

    • Πωπω βρε κορίτσι μου τι περασες;! Δόξα το Θεό είσαι καλύτερα τώρα, εύχομαι περαστικά να είναι όλα στο τέλος και θα ηρεμήσετε μετά! Μην ακούς κανέναν, να κάνεις όπως νιώθεις εσύ καλά, οι γύρω πάντα λένε!
    • Καλημέρα Ιωάννα μου, πως είσαι; το μικρό σου; καλά εμείς δόξα το Θεό, τώρα περιμένω από μέρα σε μέρα το δεύτερο😊
    • Γελάω με το κουνέλι 🤣  Περαστικά! Το έχω κι εγώ φόβο πως θα αποθηλασω και αν θα καταφέρει να τρώει όταν θα λείπω. Γιατί προς το παρόν πίνει κυρίως γάλα. Τρώει και τροφές αλλά θηλασμους δεν έχει κόψει 😕 Βρήκαμε βρεφονηπιακό. Σήμερα την έγραψα κι όλας. Έχω βρει και γυναίκα για να την κρατάει το καλοκαίρι μέχρι να ξεκινήσει ο βρεφονηπιακός. Και θα κάνουμε σταδιακή προσαρμογή με αυτή να την συνηθίσει και να συνηθίσει και ότι εγώ θα λείπω. Πέρασε ο καιρός 🥲 Σκέφτεστε να βάλετε μπροστά και για 2ο? Εμένα μου έχει μπει η ιδέα αλλά λέω καλύτερα από τα Χριστούγεννα και μετά να ξεκινήσουμε τις προσπάθειες.
    • Μαγική!!! Φυσικά κ υπάρχει κούραση αλλά είναι απόλαυση τα άτιμα!!! Έχουν ο ένας τον άλλον κ παίζουν μεταξύ τους όποτε υπάρχουν κάποιες στιγμές ηρεμίας (αν δεν μαλώνουν για το ίδιο παιχνίδι🤣🤣🤣) Κλαίμε από τα γέλια με τις συζητήσεις τους!!!  Όταν αισθανθείς έτοιμη κ ψυχικά κ σωματικά θα βάλεις μπρος. Κ αν δεν θέλεις δε θα το κανεις!! Εσυ να είσαι καλά για να είναι κ το παιδάκι σου καλά!!
    • Άντε ωραία μεγαλώνει το μωρακι σας 😊 Ααα αρα κολπικά στο έβγαλε και μεγαλύτερο μια χαρα ειναι κορίτσι μου μην το σκεφτεσαι καθόλου όλα είναι οκ αφού το λέει και η γιατρό σου  Το παρτυ για το φύλο ποτε σκέφτεσαι να το κανείς ; Μετά την β επιπέδου ;   
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...