Μετάβαση σε περιεχόμενο

Mammy to be February 2021🤰😍❤️


Recommended Posts

στις πριν 1 ώρα, ο/η Kardoula1991 είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου🤗🤗

Τι κάνετε? Πως σας βρίσκω? Εμείς σήμερα είμαστε ακριβώς 13εβδομαδες και μου έχει φύγει ένα άγχος με το πρώτο τρίμηνο.. Ναι μεν είναι μια βδομάδα ακόμα να μπούμε και στην 14η αλλά παρόλα αυτά είμαι πολύ χαρούμενη που μέχρι τώρα πήγαν όλα τέλεια😍😍

Τώρα μετράμε και μερουλες για τις διακοπές μας🎉

Σας φιλώ🤗😍💕

Αντε ησυχασες θα νοιωθεις και καλυτερα απο θεμα ζαλαδων!! να περασετε τελεια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 161
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

@kalina μην αγχώνεσαι καθόλου.. Θα δεις που είναι ένας απλός υπέρηχος απλά με ένα πιο εξελιγμένο μωράκι από την τελευταία φορά που το είδες και όλα θα είναι τέλεια😍 εμάς  τελειώσε και μέσα σε ένα τέταρτο έλεγα στον γιατρό να το δούμε και αλλο😂😂

@Nefeliap ευτυχώς δεν είχα καθόλου συμπτώματα και δεν έχω να περιμένω κάτι να μου περάσει χαχαχα.. Το μόνο που είχα και συνεχίζω να έχω είναι που και που κάτι πονακια και με πιάνει αναγούλα όταν αρχίζω και πεινάω και με το που βάλω κάτι στο στόμα μου είμαι εντάξει😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Kardoula1991 είπε:

@kalina μην αγχώνεσαι καθόλου.. Θα δεις που είναι ένας απλός υπέρηχος απλά με ένα πιο εξελιγμένο μωράκι από την τελευταία φορά που το είδες και όλα θα είναι τέλεια😍 εμάς  τελειώσε και μέσα σε ένα τέταρτο έλεγα στον γιατρό να το δούμε και αλλο😂😂

@Nefeliap ευτυχώς δεν είχα καθόλου συμπτώματα και δεν έχω να περιμένω κάτι να μου περάσει χαχαχα.. Το μόνο που είχα και συνεχίζω να έχω είναι που και που κάτι πονακια και με πιάνει αναγούλα όταν αρχίζω και πεινάω και με το που βάλω κάτι στο στόμα μου είμαι εντάξει😊

Τελεια κ η αναγουλα δε θα υπαρχει πιαααα!! Κ εγω ξΑδνικα εχω πιο πολυ ενεργεια μηπως ανεβηκε ο αιματοκριτης; Εκανα εξετασεις παντως απο μονη μου ξανα να τσεκαρω ξαφνικα εκει που σερνομουν πεταω ..τρελα πραγματα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 45 λεπτά, ο/η Nefeliap είπε:

Τελεια κ η αναγουλα δε θα υπαρχει πιαααα!! Κ εγω ξΑδνικα εχω πιο πολυ ενεργεια μηπως ανεβηκε ο αιματοκριτης; Εκανα εξετασεις παντως απο μονη μου ξανα να τσεκαρω ξαφνικα εκει που σερνομουν πεταω ..τρελα πραγματα!

Ναι αφού λένε ότι από το δεύτερο τρίμηνο αποκτάς πιο πολύ ενέργεια.. Στο πρώτο σερνεσαι, στο δεύτερο πετάς και στο τρίτο ξανασερνεσαι χαχαχα.. Και εγώ έχει κανένα 10ημερο είμαι πολύ καλά από ενέργεια παρόλο που δεν κοιμάμαι.. Ξυπνάω στις 3 και μετά αϋπνίες για κανένα 2ωρο και μετά κοιμάμαι πάλι 1 ώρα και ξυπνάω για δουλειά... Ότι να ναι αυτός ο υπνος μου.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 41 λεπτά, ο/η Kardoula1991 είπε:

Ναι αφού λένε ότι από το δεύτερο τρίμηνο αποκτάς πιο πολύ ενέργεια.. Στο πρώτο σερνεσαι, στο δεύτερο πετάς και στο τρίτο ξανασερνεσαι χαχαχα.. Και εγώ έχει κανένα 10ημερο είμαι πολύ καλά από ενέργεια παρόλο που δεν κοιμάμαι.. Ξυπνάω στις 3 και μετά αϋπνίες για κανένα 2ωρο και μετά κοιμάμαι πάλι 1 ώρα και ξυπνάω για δουλειά... Ότι να ναι αυτός ο υπνος μου.. 

Ααα ξανασερνομαστε μετα; Ωωω δε το ξερα..αααα καλέ καθολου δε κοιμασαι!! αλλα νταξει εισαι και μικρή εσυ εχεις πιο πολυ ενεργεια οπως και να χει :-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 37 λεπτά, ο/η Nefeliap είπε:

Ααα ξανασερνομαστε μετα; Ωωω δε το ξερα..αααα καλέ καθολου δε κοιμασαι!! αλλα νταξει εισαι και μικρή εσυ εχεις πιο πολυ ενεργεια οπως και να χει :-)

Ναι ναι πως😂😂 δουλεύω 12ωρα κάθε μέρα.. Έχω ένα σπίτι και έναν άντρα να προσέχω... Αστο.. Από ενέργεια τίποτα άλλο😂😂 πολύ δύσκολα τα πράγματα.. Αλλά αφού αντέχω και είμαι όρθια όλα καλά😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας και πάλι κορίτσια! Με τη μικρή μου δεν προλαβαίνω να γράφω συχνά!

Είμαι 10+1 τώρα και περιμένω κ εγώ τέλος του μήνα να ανέβω Αθήνα για την αυχενική. Στην κόρη μου, μου είχε κάνει κ κολπικό υπέρηχο στην αυχενική νομίζω για να μετρήσει τράχηλο.

Ο πόνος στο στομάχι συνεχίζεται αλλά είμαι λίγο καλύτερα.  Εύχομαι να είστε όλες καλά!

Απ' ότι διάβασα έχουμε δύο αγοράκια για Φεβρουάριο μέχρι στιγμής ε; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Love1988 είπε:

Γεια σας και πάλι κορίτσια! Με τη μικρή μου δεν προλαβαίνω να γράφω συχνά!

Είμαι 10+1 τώρα και περιμένω κ εγώ τέλος του μήνα να ανέβω Αθήνα για την αυχενική. Στην κόρη μου, μου είχε κάνει κ κολπικό υπέρηχο στην αυχενική νομίζω για να μετρήσει τράχηλο.

Ο πόνος στο στομάχι συνεχίζεται αλλά είμαι λίγο καλύτερα.  Εύχομαι να είστε όλες καλά!

Απ' ότι διάβασα έχουμε δύο αγοράκια για Φεβρουάριο μέχρι στιγμής ε; 

Γεια σου κοριτσι εγω θα σου πω τη τριτη τι θα ειναι τα 2 μωρακια αν φανουνε κιολας.θα ειμαι 11+5.κολπικό δε θα κανω στην αυχενικη αλλα θα γραφει ποσο ειναι ο τραχηλος οπως κ να εχει .και κολπικο θα κανω 3 βδομαδες μετα στο κεντρο που ειμαι μαζι με απλο κοιλιακό με εναν τυπο που ειναι ειδικος για αυτο κ θα κανουμε μια φορα το μηνα γιατί το θελουν ανω των 25 κ θελει παρακολουθηση με τα 2 μωρα ..εσυ τα ξερεις κ καλυτερα σιγουρα αφου εχεις ηδη το κοριτσακι σου :-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αντε κορίτσια μου καλα αποτελέσματα σας εύχομαι όλες😍😍🙏🙏 λίγες μέρες έμειναν να σας φύγει η αγωνία και το άγχος.. Που πραγματικά τώρα σκέφτομαι το άγχος και γελάω χάχα πρέπει να το χαρούμε και όχι να αγχωνομαστε.. 

Εμένα δεν μου έκανε κολπικό.. Μόνο κοιλιακό.. Το μόνο που μου είχε πει εμένα ήταν ότι ο πλακούντας είναι χαμηλά αλλά λέει δεν είναι κάτι απλά να προσέχω με το βάρος και να μην σκύβω τόσο πολύ.. 

Καλημέρα σε όλες.. Καλό σκ και καλό 15αυγουστο.. Η Παναγία να μας βοηθήσει να πάνε όλα καλά μέχρι το τέλος🙏🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια!!! Πως τα περάσατε;  Εγώ έπαθα μια κρίση πανικού Σάββατο βράδυ,είχε περίπου 1χρονο να με πιάσει. Όλοι μου λένε λόγω άγχους. Ίσως. Ελπίζω από αύριο που θα πάω για την αυχενική να είμαι καλύτερα!!!!.

Εσείς πείτε νέα!!! Μεγαλώνετε;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η kalina είπε:

Καλησπέρα κορίτσια!!! Πως τα περάσατε;  Εγώ έπαθα μια κρίση πανικού Σάββατο βράδυ,είχε περίπου 1χρονο να με πιάσει. Όλοι μου λένε λόγω άγχους. Ίσως. Ελπίζω από αύριο που θα πάω για την αυχενική να είμαι καλύτερα!!!!.

Εσείς πείτε νέα!!! Μεγαλώνετε;

Δεν εχω παθει ποτε κριση πανικου ωστε να καταλαβω τι επαθες :-( να προσεχεις !!..ναι !να εισαι καλά γιατί ολα θα πανε καλά.τα μωρα νοιωθουν πως ειμαστε και οτι τρωμε ακομα θα θελουν και εκεινα μετα να τρωνε.να εισαι χαρουμενη και οχι αγχωμενη.δεν υπαρχει λογος! Εμενα μεγαλωσε η κοιλια ξαφνικά απιστευτο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Nefeliap είπε:

Δεν εχω παθει ποτε κριση πανικου ωστε να καταλαβω τι επαθες :-( να προσεχεις !!..ναι !να εισαι καλά γιατί ολα θα πανε καλά.τα μωρα νοιωθουν πως ειμαστε και οτι τρωμε ακομα θα θελουν και εκεινα μετα να τρωνε.να εισαι χαρουμενη και οχι αγχωμενη.δεν υπαρχει λογος! Εμενα μεγαλωσε η κοιλια ξαφνικά απιστευτο!

Εγώ επειδή ήμουν πάντα πολύ αδύνατη φάνηκε η κοιλιά από την 9η εβδομάδα. Δεν μπορώ να φανταστώ πως θα είμαι στον 9ο μήνα...χιχι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 ώρες, ο/η kalina είπε:

Καλησπέρα κορίτσια!!! Πως τα περάσατε;  Εγώ έπαθα μια κρίση πανικού Σάββατο βράδυ,είχε περίπου 1χρονο να με πιάσει. Όλοι μου λένε λόγω άγχους. Ίσως. Ελπίζω από αύριο που θα πάω για την αυχενική να είμαι καλύτερα!!!!.

Εσείς πείτε νέα!!! Μεγαλώνετε;

Αχ βρε κορίτσι μου.. Εύχομαι να σου φύγει το άγχος μετά την αυχενική.. Περιμένουμε τα νέα σου😍

Εμεις είμαστε διακοπές.. Το απολαμβάνω ως εκεί που δεν πάει.. Μπανακια, βόλτες, καλή παρέα.. Όλα τελεια😊😊 η κοιλίτσα μου σαν να ψιλοφαινεται μπορώ να πω.. Τα βράδια ειδικά.. Εμενα με έχει πιάσει μόνο λίγο μια τρέλα μην κάτι δεν πάει καλά γιατί είμαι πάρα πολύ καλά.. Όχι ότι είχα τίποτα πιο μπροστά αλλά δεν ξέρω.. Νιωθω ότι χαλάρωσα πάρα πολύ μετά την αυχενική.. Κορίτσια μετά την αυχενική δεν λένε ότι μειώνετε και το ποσοστό αποβολής? Δηλαδή κάπου σε εκείνη την βδομαδα? Ποιος ξέρει τι μου καρφώθηκε πάλι στο μυαλό και το σκέφτομαι συχνά μέσα στην μέρα.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η kalina είπε:

Καλημέρα αγαπουλες!!! Όλα τέλεια σήμερα!!! Με το χεράκι στο στόμα.. μεγάλες πιθανότητες για κορίτσι!!!!

Αντε τελεια!!απο δω και περα μην ανησυχεις καθολου..τρωγε καλά ξεκουραση και μια χαρα θα ειναι ολα !!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Nefeliap είπε:

Αντε τελεια!!απο δω και περα μην ανησυχεις καθολου..τρωγε καλά ξεκουραση και μια χαρα θα ειναι ολα !!

Καλημέρα κορίτσι! Τα νέα σου; Σήμερα δεν θα πήγαινες για αυχενική; Πόσο τα μέτρησε τα μωρούλια σου;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η kalina είπε:

Καλημέρα αγαπουλες!!! Όλα τέλεια σήμερα!!! Με το χεράκι στο στόμα.. μεγάλες πιθανότητες για κορίτσι!!!!

Μπράβο κοπέλα μου💕 τέλεια.. Κοριτσάκι τι ωραίαα.. Νυφη για τον μπέμπη μου χαχαχαχα😂😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Kardoula1991 είπε:

Μπράβο κοπέλα μου💕 τέλεια.. Κοριτσάκι τι ωραίαα.. Νυφη για τον μπέμπη μου χαχαχαχα😂😂

Είπα να βάλω και μια ροζ πινελιά στην ομαδάρα μας!!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η Vasilique είπε:

Καλημέρα κορίτσι! Τα νέα σου; Σήμερα δεν θα πήγαινες για αυχενική; Πόσο τα μέτρησε τα μωρούλια σου;

Πηγα ναι!ευχαριστω!!ολα τελεια λεει πιο καλά δε γινεται με βαση την ηλικια μου! Το ενα ειναι αγορι το αλλο ειναι πολυ μικρο και δε μπορουμε να ξερουμε..αυχενικη 1,20 το μικρο και 2,20 το μεγαλο.περιμετρος κεφαλης 52 το μικρο 58 το μεγαλο.τα συνδρομα ολα τελεια σε πιθανοτητες εξαιρετικα..αλλα εγω θα κανω και νιπτ να αποκλεισω..Γραφει πολλα γενικως κ ολα φυσικολογικα σε μετρησεις.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Nefeliap είπε:

Πηγα ναι!ευχαριστω!!ολα τελεια λεει πιο καλά δε γινεται με βαση την ηλικια μου! Το ενα ειναι αγορι το αλλο ειναι πολυ μικρο και δε μπορουμε να ξερουμε..αυχενικη 1,20 το μικρο και 2,20 το μεγαλο.περιμετρος κεφαλης 52 το μικρο 58 το μεγαλο.τα συνδρομα ολα τελεια σε πιθανοτητες εξαιρετικα..αλλα εγω θα κανω και νιπτ να αποκλεισω..Γραφει πολλα γενικως κ ολα φυσικολογικα σε μετρησεις.

Μπράβο, μπράβο κοριτσάκι μου! Άντε σιγά σιγά κ σταθερά! 👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻

Τώρα χαλάαααααααρωσε! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια μου.. Τι κάνετε? Πως είστε? Εύχομαι να σας βρίσκω όλες καλά.. 

Εμεις γυρίσαμε από διακοπές και αύριο μπαίνουμε ξανά στην καθημερινότητα και μαντέψτε... Δεν θέλω καθόλου χαχαχα.. 

Σε γενικές γραμμές είμαι καλά.. Έχω κάτι τύψεις γιατί το τσιγάρο δεν μπορώ να το κόψω ακόμα και εκεί που έκανα 1 2 την μέρα στις διακοπές έκανα και 5😔 και γενικά έφαγα και κάτι φρίκες ότι μπορεί κάτι να μην πάει καλά αλλά χωρίς λόγο.. Συνεχίζουν κάποια πονακια χαμηλά μια στο τόσο αυτά.. Αύριο θα πάρω τον γιατρό να κλείσω ραντεβού για αυτή την βδομάδα να πάμε να με δει.. Ήρθε η ώρα πάλι😍😍

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Kardoula1991 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια μου.. Τι κάνετε? Πως είστε? Εύχομαι να σας βρίσκω όλες καλά.. 

Εμεις γυρίσαμε από διακοπές και αύριο μπαίνουμε ξανά στην καθημερινότητα και μαντέψτε... Δεν θέλω καθόλου χαχαχα.. 

Σε γενικές γραμμές είμαι καλά.. Έχω κάτι τύψεις γιατί το τσιγάρο δεν μπορώ να το κόψω ακόμα και εκεί που έκανα 1 2 την μέρα στις διακοπές έκανα και 5😔 και γενικά έφαγα και κάτι φρίκες ότι μπορεί κάτι να μην πάει καλά αλλά χωρίς λόγο.. Συνεχίζουν κάποια πονακια χαμηλά μια στο τόσο αυτά.. Αύριο θα πάρω τον γιατρό να κλείσω ραντεβού για αυτή την βδομάδα να πάμε να με δει.. Ήρθε η ώρα πάλι😍😍

 

Καλησπέρα!!!! Ελπίζω να ξεκουραστηκες. Από ότι με ενημέρωσαν τα ποναλακια θα τα έχουμε. Μεγαλώνει ο χώρος...

Εγώ παλεύω με τα ιγμόρεια μου. Ενώ δεν έχω καταρροή μπουκωνω και πραγματικά δεν παλεύεται. Χρησιμοποίησα φισιομερ αλλά δεν βοηθάει καθόλου. Δεν ξέρω τι να κανωωωω. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η kalina είπε:

Καλησπέρα!!!! Ελπίζω να ξεκουραστηκες. Από ότι με ενημέρωσαν τα ποναλακια θα τα έχουμε. Μεγαλώνει ο χώρος...

Εγώ παλεύω με τα ιγμόρεια μου. Ενώ δεν έχω καταρροή μπουκωνω και πραγματικά δεν παλεύεται. Χρησιμοποίησα φισιομερ αλλά δεν βοηθάει καθόλου. Δεν ξέρω τι να κανωωωω. 

Ο γιατρός δεν σου πρότεινε τίποτα άλλο? Κάτι που ίσος βοηθάει περισσότερο.. 

Ξεκουραστηκα μπορώ να πω.. Αλλά δεν θα έλεγα και όχι να καθόμουν λίγο ακόμα χάχα.. Έχω και το πρόβλημα ότι δεν μπορώ να πάρω αναρρωτικες.. Οπότε δουλειά και πάλι δουλειά😑

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα και καλό Σαββατοκύριακο. Τελικά μου έδωσε ένα σπρέι που με έχει σώσει το χρησιμοποιώ το βράδυ για να κοιμηθώ. 

Μου έγραψε και ασβέστιο να ξεκινήσω και θα κάνω επαναληπτικές εξετάσεις για να ξεκινήσω σίδηρο και μαγνήσιο. Εσείς έχετε ξεκινήσει; Ξέχασα να τον ρωτήσω πότε να παίρνω το ασβέστιο (πριν η μετα το φαι).

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Γελάω με το κουνέλι 🤣  Περαστικά! Το έχω κι εγώ φόβο πως θα αποθηλασω και αν θα καταφέρει να τρώει όταν θα λείπω. Γιατί προς το παρόν πίνει κυρίως γάλα. Τρώει και τροφές αλλά θηλασμους δεν έχει κόψει 😕 Βρήκαμε βρεφονηπιακό. Σήμερα την έγραψα κι όλας. Έχω βρει και γυναίκα για να την κρατάει το καλοκαίρι μέχρι να ξεκινήσει ο βρεφονηπιακός. Και θα κάνουμε σταδιακή προσαρμογή με αυτή να την συνηθίσει και να συνηθίσει και ότι εγώ θα λείπω. Πέρασε ο καιρός 🥲 Σκέφτεστε να βάλετε μπροστά και για 2ο? Εμένα μου έχει μπει η ιδέα αλλά λέω καλύτερα από τα Χριστούγεννα και μετά να ξεκινήσουμε τις προσπάθειες.
    • Μαγική!!! Φυσικά κ υπάρχει κούραση αλλά είναι απόλαυση τα άτιμα!!! Έχουν ο ένας τον άλλον κ παίζουν μεταξύ τους όποτε υπάρχουν κάποιες στιγμές ηρεμίας (αν δεν μαλώνουν για το ίδιο παιχνίδι🤣🤣🤣) Κλαίμε από τα γέλια με τις συζητήσεις τους!!!  Όταν αισθανθείς έτοιμη κ ψυχικά κ σωματικά θα βάλεις μπρος. Κ αν δεν θέλεις δε θα το κανεις!! Εσυ να είσαι καλά για να είναι κ το παιδάκι σου καλά!!
    • Άντε ωραία μεγαλώνει το μωρακι σας 😊 Ααα αρα κολπικά στο έβγαλε και μεγαλύτερο μια χαρα ειναι κορίτσι μου μην το σκεφτεσαι καθόλου όλα είναι οκ αφού το λέει και η γιατρό σου  Το παρτυ για το φύλο ποτε σκέφτεσαι να το κανείς ; Μετά την β επιπέδου ;   
    • Ήθελα να αποθηλασω φυσικά... Το έκανα παρά πολύ αργά για να μην τη πατήσω αλλά κουράστηκα πολύ τις τελευταίες μέρες και μείωσα τις αντλήσεις πολύ... Οπότε την πάτησα.... Πονάει πολύ, νιώθω ερείπιο.  Εμένα έχει και πάνω και κάτω δόντια - σωστό κουνέλι δηλ. 🤣 Αλλά η γκρίνια δε φεύγει ποτέ 🤣 αγκαλίτσα και παιχνίδι μαζί αλλιώς γίνεται χαμός! Βρήκατε βρεφονηπιακό;  Εγώ δεν ανυπομονώ να γυρίσω στη δουλειά να είμαι ειλικρινής αλλά ξέρω πως όταν επιστρέψω θα νιώσω καλά... Παράνοια η κατάσταση.
    • Ξέρω ότι πρέπει να το δω σίγουρα απλά δεν μπορω να πάω αυτήν την βδομαδα με το καλο  που θα γυρίσω θα ψαξω να βρω γιατρό γιατί ξέρεις εδώ στο χωριό δεν έχει κιολας όποτε δεν είναι τόσο εύκολο να πω πετάγομαι παω σε έναν ενδοκρινολόγο, πρέπει κάνω ολόκληρο ταξίδι... αν ήμουν στο πρώτο τρίμηνο σίγουρα δεν θα το άφηνα καθόλου.. ευχαριστώ κορίτσι μου 🥰
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...