Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ο ΙΟΥΛΗΣ πρώτου φύγει σε όλες τις κοιλίτσες θαυματάκια θα αφήσει ❤😇🤞🤰❤


Άντρεα

Recommended Posts

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Dimitra24 είπε:

Κορίτσια μου μόλις πήρα τη χοριακη μου ... Από 61 το Σάββατο πήγε 331 οπότε νομίζω ότι είναι πολύ καλή και ήρθε η ώρα να ηρεμήσω και να το απολαύσω .. Τι λέτε κ εσείς ;; 

Είναι τέλειααα.. Να χαλαρώσεις και να το απολαύσεις... Μια καλή εγκυμοσύνη σου εύχομαι ❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 803
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 9 ώρες, ο/η Princess28 είπε:

Καλημέρα Εύη μου ❤️ Γιόρταζες εσύ; Αν ναι χρόνια πολλά!! Κ να ζήσετε για πάντα ευτυχισμένοι με τον αντρούλη σου ❤️❤️ Την ίδια μέρα είχε κ ο άντρας μου γενέθλια κ τα γιορτάσαμε εδώ στη Λευκάδα 🤗🥰

Οχι κοπελα μ εμενα βγαίνει από το Ευδοκία.  Αλλα καλοδεχούμενες οι ευχές πάντα . Αχ τι όμορφα να περάσετε υπέροχα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια!Θα σας πω και εγώ τα νέα μου αρέσει  τόσο πολύ να γράφω σε εσάς μου δίνεται μεγάλη χαράκαι ελπίδα!

Εμείς είμαστε 28+3 πήγαμε στον γιατρό και όλα φυσιολογικά και τα δύο μεγαλώνουν και η μαμά περιμένει με ανυπομονησία να τους πάρει στα χέρια της!

Παρ' όλα αυτά προχθές το βράδυ είχα συσπάσεις ευτυχώς ακανονιστες και φοβήθηκα για αυτό πήρα τον άντρα μου και μέσα στην νύχτα τρέχαμε στα νοσοκομεία ευτυχώς όλα καλά αλλά κορίτσια λαχτάρισα πολύ δεν σας το κρύβω!

Εύχομαι μέσα από ότι καρδιάμου σε όλες όσες είναι έγκυος μια καλή και τελειομηνη εγκυμοσύνη  και με το καλό να πάρουν στα χέρια του τα παιδάκια τους!

Και σε όσες θέλουν να αποκτήσουν παιδί να μην εγκαταλείπουν να είναι πάντα δυνατές, υπομονή και το παιδάκι θα έρθει την κατάλληλη στιγμή!

Με πολύ αγάπη κορίτσια μου καλή συνέχεια ❤!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η magdalene_slj είπε:

Καλησπέρα κορίτσια!Θα σας πω και εγώ τα νέα μου αρέσει  τόσο πολύ να γράφω σε εσάς μου δίνεται μεγάλη χαράκαι ελπίδα!

Εμείς είμαστε 28+3 πήγαμε στον γιατρό και όλα φυσιολογικά και τα δύο μεγαλώνουν και η μαμά περιμένει με ανυπομονησία να τους πάρει στα χέρια της!

Παρ' όλα αυτά προχθές το βράδυ είχα συσπάσεις ευτυχώς ακανονιστες και φοβήθηκα το αυτό πήρα τον άντρα μου και μέσα στην νύχτα τρέχαμε στα νοσοκομεία ευτυχώς όλα καλά αλλά κορίτσια λαχτάρισα πολύ δεν σας το κρύβω!

Εύχομαι μέσα από ότι καρδιάμου σε όλες όσες είναι έγκυος μια καλή και τελειομηνη εγκυμοσύνη  και με το καλό να πάρουν στα χέρια του τα παιδάκια τους!

Και σε όσες θέλουν να αποκτήσουν παιδί να μην εγκαταλείπουν να είναι πάντα δυνατές, υπομονή και το παιδάκι θα έρθει την κατάλληλη στιγμή!

Με πολύ αγάπη κορίτσια μου καλή συνέχεια ❤!

Πλησιάζεις κορίτσι μου! Με το καλό! Αχ ούτε θα καταλάβεις πότε θα φτάσει η στιγμή που θα φέρεις στο κόσμο τα πλασματακια σου και μόλις τα αντικρίσεις η ψυχή σου θα πλημμυρίσει από ευτυχία! Μακάρι όλες οι γυναίκες που επιθυμούν να αποκτήσουν παιδί να βιώσουν αυτό το συναίσθημα! Να μας γράφεις τα νέα σου! Χαιρόμαστε πολύ να τα μαθαίνουμε! Εξάλλου για αυτό γίναμε τόσο όμορφη παρέα!🤗💗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Dimitra24 είπε:

Κορίτσια μου μόλις πήρα τη χοριακη μου ... Από 61 το Σάββατο πήγε 331 οπότε νομίζω ότι είναι πολύ καλή και ήρθε η ώρα να ηρεμήσω και να το απολαύσω .. Τι λέτε κ εσείς ;; 

Είναι τέλεια!😃

Ακριβώς πρέπει μόνο να είσαι ευτυχισμένη και να απολαμβάνεις την κάθε στιγμή! Αργότερα πίστεψε με κάθε φορά που θα θυμάσαι την εγκυμοσύνη σου θα συνειδητοποιείς ότι ήταν από τις πιο όμορφες περιόδους της ζωής σου!💗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 47 λεπτά, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Πλησιάζεις κορίτσι μου! Με το καλό! Αχ ούτε θα καταλάβεις πότε θα φτάσει η στιγμή που θα φέρεις στο κόσμο τα πλασματακια σου και μόλις τα αντικρίσεις η ψυχή σου θα πλημμυρίσει από ευτυχία! Μακάρι όλες οι γυναίκες που επιθυμούν να αποκτήσουν παιδί να βιώσουν αυτό το συναίσθημα! Να μας γράφεις τα νέα σου! Χαιρόμαστε πολύ να τα μαθαίνουμε! Εξάλλου για αυτό γίναμε τόσο όμορφη παρέα!🤗💗

Ευχαριστώ για τα λόγια σου ! Ανυπομονώ να έρθει η μέρα να τα πάρω στην αγκαλιά μου και να τα γνωρίσω!Βέβαια όσο περνάει ο καιρός αγχώνομαι όλο και περισσότερο!

Θα είμαι εδώ να σας γράφω τα νέα μου και να με βοηθάτε με τα καλά σας λόγια!!😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια! Αυτές τις μέρες πήρε άδεια επιτέλους ο άντρας μου και ήρθαμε νότια Κρήτη για μερικές μέρες! Διαλέγουμε εδώ και κάποια χρόνια πιο απομονωμένα και ήσυχα μέρη που όμως δεν έχω και καλό σήμα! 

Σας διαβάζω πεταχτά αλλά κολλάει πολλές φορές και δε φορτώνει η σελίδα. Πολλά συγχαρητήρια και όλα να πάνε καλά στα κορίτσια με τις θετικές χοριακης και σε όσες περιμένουμε αυτές τις μέρες μακάρι να έχουμε κ εμείς καλά αποτελέσματα!!! 

Εγώ σύμφωνα με τον υπέρηχο του γιατρού έχω ακόμα τουλ 4 μερούλες για την περίοδο. Δεν έχω καθόλου συμπτώματα - ελπίδες για αυτό το μήνα ότι γίνει θα γίνει προς το παρόν ευχαριστιεμαι τη θάλασσα και τον ήλιο. Πολλά φιλάκια σε όλες!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 25/7/2020 at 5:05 ΜΜ, ο/η Love13 είπε:

Σε ευχαριστώ πάρα πολύ που μπήκες στην διαδικασία και μου απάντησες. Το θέμα αυτό, μόνο μαζί σας το συζήτησα, γιατί πιστεύω ότι θα με καταλάβαιτε και από οτι είδα και άλλα ζευγάρια το πέρασαν, πάνω στην αγωνία τους και την προσπάθεια να κάνουν ένα παιδάκι. Ειλικρινά εύχομαι σε όλες μας να τα καταφέρουμε επιτέλους. Και σε σένα με το καλό το μωράκι σας❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Σε ευχαριστώ πολύ και εσείς σύντομα με ένα μωράκι.

Πίστεψέ με πάντως, για τη σύλληψη μεγάλη σημασία έχει η δική σου ψυχολογία.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Dimitra24 είπε:

Κορίτσια μου μόλις πήρα τη χοριακη μου ... Από 61 το Σάββατο πήγε 331 οπότε νομίζω ότι είναι πολύ καλή και ήρθε η ώρα να ηρεμήσω και να το απολαύσω .. Τι λέτε κ εσείς ;; 

Συγχαρητήρια!!! Πολύ καλά είναι!!! Φυσικά και να το απολαύσεις!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Για να βλέπουμε θετικά τεστακια👶 🧚‍♂️:

Ελενακι12: Γεννησε29/6 Κοριτσακι❤️❤️❤️❤️🎊👶

Mariaira: ΘΕΤΙΚΟ 👶

Σαμανη: ΘΕΤΙΚΟ👶

Frogel: ΘΕΤΙΚΟ:ΠΗΤ:9-8 👶

Mt3508: ΘΕΤΙΚΟ 👶

Tzortzina123: ΘΕΤΙΚΟ ΠΗΤ:23/8👶

Princess28: ΘΕΤΙΚΟ:ΠΗΤ:02/9👶

Whatever: ΘΕΤΙΚΟ👶

Xrita: ΘΕΤΙΚΟ 👶

LadyP:ΘΕΤΙΚΟ:ΠΗΤ:17/10👶

gorgona: ΘΕΤΙΚΟ👶

St3llina:ΘΕΤΙΚΟ👶

Fanioko:θετικο👶

Εvie2:ΘΕΤΙΚΟ:ΠΗΤ 18/10👶

Katerinaki-dm:ΘΕΤΙΚΟ 👶

Denizz:ΘΕΤΙΚΟ👶

Ελενικον:ΘΕΤΙΚΟ👶

Marba:Θετικο👶

St33:ΘΕΤΙΚΟ👶

Μασα:ΘΕΤΙΚΟ👶   

Eirinik94:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Eiffel:ΘΕΤΙΚΟ👶

Hope19:ΘΕΤΙΚΟ👶   

Kardoula1991:ΘΕΤΙΚΟ👶

Kallina:ΘΕΤΙΚΟ👶

Μασα:👶

Ioannastr:ΘΕΤΙΚΟ👶

BASOULA2:ΘΕΤΙΚΟ👶

Σταυρι:ΘΕΤΙΚΟ👶

Alex2016: ?

Marselntina:2/08

Maroulita? :01/08

diana8:17/3

Lacostaki:08/08

I want a baby:22/04

Pangipot:29/2

Sillia:15/2

Αννια27:01/04

Ευάγγελοςτ:24/07

misofeggaro:08/07

Mari84:04/04

     

Lactaki:08/04

Love13:21/05

Smurf88:10/07

Sofia0294:20/03

Tzina819:16/04

PAPA EVA:10/6

Elisa91:16/04

ntinaki83:12/08

A&O:07/07

Marina22:09/08

Kostef:?

Αντρεα:31/07

Αννι:14/08

Nicol:06/07

Ntinaki_08:25/8

Clairy:04/08                                                                                                                                                                            ζουζουνα *11/9

                                           

Επεξεργάστηκε από Lacostaki
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Lacostaki είπε:

Για να βλέπουμε θετικά τεστακια👶 🧚‍♂️:

Ελενακι12: Γεννησε29/6 Κοριτσακι❤️❤️❤️❤️🎊👶

Mariaira: ΘΕΤΙΚΟ 👶

Σαμανη: ΘΕΤΙΚΟ👶

Frogel: ΘΕΤΙΚΟ:ΠΗΤ:9-8 👶

Mt3508: ΘΕΤΙΚΟ 👶

Tzortzina123: ΘΕΤΙΚΟ ΠΗΤ:23/8👶

Princess28: ΘΕΤΙΚΟ:ΠΗΤ:02/9👶

Whatever: ΘΕΤΙΚΟ👶

Xrita: ΘΕΤΙΚΟ 👶

LadyP:ΘΕΤΙΚΟ:ΠΗΤ:17/10👶

gorgona: ΘΕΤΙΚΟ👶

St3llina:ΘΕΤΙΚΟ👶

Fanioko:θετικο👶

Εvie2:ΘΕΤΙΚΟ:ΠΗΤ 18/10👶

Katerinaki-dm:ΘΕΤΙΚΟ 👶

Denizz:ΘΕΤΙΚΟ👶

Ελενικον:ΘΕΤΙΚΟ👶

Marba:Θετικο👶

St33:ΘΕΤΙΚΟ👶

Μασα:ΘΕΤΙΚΟ👶   

Eirinik94:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Eiffel:ΘΕΤΙΚΟ👶

Hope19:ΘΕΤΙΚΟ👶   

Kardoula1991:ΘΕΤΙΚΟ👶

Kallina:ΘΕΤΙΚΟ👶

Μασα:👶

Ioannastr:ΘΕΤΙΚΟ👶

BASOULA2:ΘΕΤΙΚΟ👶

Σταυρι:04/06

Alex2016: ?

Marselntina:2/08

Maroulita? :01/08

diana8:17/3

Lacostaki:08/08

I want a baby:22/04

Pangipot:29/2

Sillia:15/2

Αννια27:01/04

Ευάγγελοςτ:24/07

misofeggaro:08/07

Mari84:04/04

     

Lactaki:08/04

Love13:21/05

Smurf88:10/07

Sofia0294:20/03

Tzina819:16/04

PAPA EVA:10/6

Elisa91:16/04

ntinaki83:12/08

A&O:07/07

Marina22:09/08

Kostef:?

Αντρεα:31/07

Αννι:14/08

Nicol:06/07

Ntinaki_08:30/6

Clairy:04/08

                                           

Καλημερα κορίτσια μου.. Εγώ είμαι έγκυος πριν λίγες μέρες έμαθα την εγκυμοσυνη μου. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 30 λεπτά, ο/η Σταυρι είπε:

Καλημερα κορίτσια μου.. Εγώ είμαι έγκυος πριν λίγες μέρες έμαθα την εγκυμοσυνη μου. 

Συγχαρητηρια !!! Με το καλο !!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Ntianaki__o8 είπε:

Συγχαρητηρια !!! Με το καλο !!!! 

Είμαι από εξωσωματικη ωστόσο παντα με τιματε και με βάζετε στο πινακακι!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 57 λεπτά, ο/η Σταυρι είπε:

Καλημερα κορίτσια μου.. Εγώ είμαι έγκυος πριν λίγες μέρες έμαθα την εγκυμοσυνη μου. 

Συγχαρητήρια κορίτσι μου με το καλό να έχεις μια υπέροχη και τελειομηνη εγκυμοσύνη 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Σταυρι είπε:

Ακόμα δεν το έχω πιστεψει . Σας ευχαριστήσω  πολυ

Κορίτσι μου

Μία τελειομηνη εγκυμοσύνη 💕

Να πάνε όλα υπέροχα. Να απολαύσεις την εγκυμοσύνη σου κ με το καλό να πάρεις στη αγκαλιά σου ένα υγιή παιδάκι με τον άντρα σου!!! ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 28/7/2020 at 11:13 ΠΜ, ο/η Clairy. είπε:

Να σας πω και τα δικά μου νέα. Ο υπέρηχος μου είναι καθαρός.. Γλύτωσα δηλαδή την αποξεση. Η τελευταία μου χοριακή πριν μια εβδομάδα ήταν 8 αλλά μου είπε ο γυναικολόγος να την επαναλάβω μετά την περίοδο μου. Με είδε και έχω κάνει ήδη ωορρηξία. 

Εντωμεταξυ πήγα σε άλλον αιματολογο ο οποίος μου είπε ότι με το που δω θετικό τεστακι τον ειδοποιώ για να ξεκινήσω αντιπηκτικες και μια αντιβίωση σε περίπτωση που υπάρχει κάποια φλεγμονή και δεν έχει εντοπισθεί. Είμαι πολύ θετική για την επόμενη φορά και νιώθω πιο σίγουρη.. ❤️

Μπραβο κορίτσι μου χαίρομαι πολύ για σενα..συμφωνώ απόλυτα με τον καινούργιο αιματολογο σου οι αντιπηκτικες δεν είναι λύση για όλες το ξέρω αλλά εγώ πιστεύω ότι θα σε βοηθήσουν και θα πάνε όλα καλά στην επόμενη εγκυμοσύνη..με το καλό να έρθει και να μείνει το σπορακι σου..<3

 

@Σταυρι μου τι τέλεια νέα είναι αυτά συγκηνιθηκα τόσο πολύ με το καλό κορίτσι μου να πάνε όλα καλά και να έχεις μια τέλεια εγκυμοσύνη..ποτέ έκανες χοριακη??σε τι φάση είσαι πηγές υπέρηχο?? Χάρηκα παααρα πολύ ❤️

Εγώ κοριτσια ακόμα δεν γεννησα διανύω την 39η εβδομάδα και περιμένω χιχιχιχιχι..την νιώθω αρκετά χαμηλά και πιστεύω ότι δεν θα αργήσει πολύ ακόμα..μέχρι να έρθει πάντως η ζουζουνα κάνω διακοπές κι εγώ εδώ στο νησί όχι σαν την @Kostef αλλά ότι μπορώ κάνω..κορίτσι μου να περάσεις τέλεια και εύχομαι να έχεις και σπορακι να είναι ακόμα πιο τέλειες οι διακοπές σου..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Starrr είπε:

Κορίτσι μου

Μία τελειομηνη εγκυμοσύνη 💕

Να πάνε όλα υπέροχα. Να απολαύσεις την εγκυμοσύνη σου κ με το καλό να πάρεις στη αγκαλιά σου ένα υγιή παιδάκι με τον άντρα σου!!! ❤️

Είμαι πολυ συγκρατημένη κορίτσι μου φοβάμαι μην δεν παει καλα.. Ότι είναι θέλημα θεου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Frogel είπε:

Μπραβο κορίτσι μου χαίρομαι πολύ για σενα..συμφωνώ απόλυτα με τον καινούργιο αιματολογο σου οι αντιπηκτικες δεν είναι λύση για όλες το ξέρω αλλά εγώ πιστεύω ότι θα σε βοηθήσουν και θα πάνε όλα καλά στην επόμενη εγκυμοσύνη..με το καλό να έρθει και να μείνει το σπορακι σου..<3

 

@Σταυρι μου τι τέλεια νέα είναι αυτά συγκηνιθηκα τόσο πολύ με το καλό κορίτσι μου να πάνε όλα καλά και να έχεις μια τέλεια εγκυμοσύνη..ποτέ έκανες χοριακη??σε τι φάση είσαι πηγές υπέρηχο?? Χάρηκα παααρα πολύ ❤️

Εγώ κοριτσια ακόμα δεν γεννησα διανύω την 39η εβδομάδα και περιμένω χιχιχιχιχι..την νιώθω αρκετά χαμηλά και πιστεύω ότι δεν θα αργήσει πολύ ακόμα..μέχρι να έρθει πάντως η ζουζουνα κάνω διακοπές κι εγώ εδώ στο νησί όχι σαν την @Kostef αλλά ότι μπορώ κάνω..κορίτσι μου να περάσεις τέλεια και εύχομαι να έχεις και σπορακι να είναι ακόμα πιο τέλειες οι διακοπές σου..

Εκανα 17 Ιουλίου της Αγίας Μαρίνας προσταττιδα όλης της οικογενειας  μας έμβρυο μεταφορά και μετά από  εφτα μέρες εκανα τεστ βγηκε θετικό εκανα χοριακη είχα 135 μετά από 4:μερες εκανα ξανά(εχτες) και είχε παει 820 παρασκευη εχω παλι. Θα δουμε μακάρι να παει καλα  σας ευχαριστω πολυ όλες σας δεν είμαι αχαριστη αλλά είμαι πολυ πολυ φοβισμένη. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Σταυρι είπε:

Εκανα 17 Ιουλίου της Αγίας Μαρίνας προσταττιδα όλης της οικογενειας  μας έμβρυο μεταφορά και μετά από  εφτα μέρες εκανα τεστ βγηκε θετικό εκανα χοριακη είχα 135 μετά από 4:μερες εκανα ξανά(εχτες) και είχε παει 820 παρασκευη εχω παλι. Θα δουμε μακάρι να παει καλα  σας ευχαριστω πολυ όλες σας δεν είμαι αχαριστη αλλά είμαι πολυ πολυ φοβισμένη. 

Μπράβο κορίτσι μου ολα καλά να πάμε στο εύχομαι μέσα από την καρδιά μου...τέλειες οι χοριακες σου..λογικό να είσαι φοβισμένη ρε αγάπη όλες είμαστε σε αυτο το στάδιο της εγκυμοσύνης χεσμενες πάνω μας πόσο μάλλον εσύ που παιδευτηκες και παραπάνω..όσο μπορείς να είσαι ήρεμη παρά τον φόβο και να σκέφτεσαι θετικά..έχε πίστη στο σώμα σου και στο σπορακι σου και όλα θα πάνε καλά..χάρηκα πάρα πολύ αληθεια σου στέλνω όλη μου τη θετική σκέψη..<3

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Σταυρι είπε:

Είμαι πολυ συγκρατημένη κορίτσι μου φοβάμαι μην δεν παει καλα.. Ότι είναι θέλημα θεου

Εσύ αφέσου στο έμβρυο. Και όπου σε πάει εκείνο.... 💙 Και θα δεις όλα θα πάνε καλά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Frogel είπε:

Μπραβο κορίτσι μου χαίρομαι πολύ για σενα..συμφωνώ απόλυτα με τον καινούργιο αιματολογο σου οι αντιπηκτικες δεν είναι λύση για όλες το ξέρω αλλά εγώ πιστεύω ότι θα σε βοηθήσουν και θα πάνε όλα καλά στην επόμενη εγκυμοσύνη..με το καλό να έρθει και να μείνει το σπορακι σου..<3

 

@Σταυρι μου τι τέλεια νέα είναι αυτά συγκηνιθηκα τόσο πολύ με το καλό κορίτσι μου να πάνε όλα καλά και να έχεις μια τέλεια εγκυμοσύνη..ποτέ έκανες χοριακη??σε τι φάση είσαι πηγές υπέρηχο?? Χάρηκα παααρα πολύ ❤️

Εγώ κοριτσια ακόμα δεν γεννησα διανύω την 39η εβδομάδα και περιμένω χιχιχιχιχι..την νιώθω αρκετά χαμηλά και πιστεύω ότι δεν θα αργήσει πολύ ακόμα..μέχρι να έρθει πάντως η ζουζουνα κάνω διακοπές κι εγώ εδώ στο νησί όχι σαν την @Kostef αλλά ότι μπορώ κάνω..κορίτσι μου να περάσεις τέλεια και εύχομαι να έχεις και σπορακι να είναι ακόμα πιο τέλειες οι διακοπές σου..

Απόλαυσε τη τώρα... Γιατί σε λίγο θα ξεκινήσει τις κανονικές κλωτσιές πάνω σου!!!. 😂😂😂 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 ώρες, ο/η Σταυρι είπε:

Καλημερα κορίτσια μου.. Εγώ είμαι έγκυος πριν λίγες μέρες έμαθα την εγκυμοσυνη μου. 

συγχαρητήρια με το καλό!!!να έχεις μια τελειομηνη εγκυμοσύνη κορίτσι μου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 29/7/2020 at 6:13 ΠΜ, ο/η Lacostaki είπε:

Για να βλέπουμε θετικά τεστακια👶 🧚‍♂️:

Ελενακι12: Γεννησε29/6 Κοριτσακι❤️❤️❤️❤️🎊👶

Mariaira: ΘΕΤΙΚΟ 👶

Σαμανη: ΘΕΤΙΚΟ👶

Frogel: ΘΕΤΙΚΟ:ΠΗΤ:9-8 👶

Mt3508: ΘΕΤΙΚΟ 👶

Tzortzina123: ΘΕΤΙΚΟ ΠΗΤ:23/8👶

Princess28: ΘΕΤΙΚΟ:ΠΗΤ:02/9👶

Whatever: ΘΕΤΙΚΟ👶

Xrita: ΘΕΤΙΚΟ 👶

LadyP:ΘΕΤΙΚΟ:ΠΗΤ:17/10👶

gorgona: ΘΕΤΙΚΟ👶

St3llina:ΘΕΤΙΚΟ👶

Fanioko:θετικο👶

Εvie2:ΘΕΤΙΚΟ:ΠΗΤ 18/10👶

Katerinaki-dm:ΘΕΤΙΚΟ 👶

Denizz:ΘΕΤΙΚΟ👶

Ελενικον:ΘΕΤΙΚΟ👶

Marba:Θετικο👶

St33:ΘΕΤΙΚΟ👶

Μασα:ΘΕΤΙΚΟ👶   

Eirinik94:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Eiffel:ΘΕΤΙΚΟ👶

Hope19:ΘΕΤΙΚΟ👶   

Kardoula1991:ΘΕΤΙΚΟ👶

Kallina:ΘΕΤΙΚΟ👶

Μασα:👶

Ioannastr:ΘΕΤΙΚΟ👶

BASOULA2:ΘΕΤΙΚΟ👶

Σταυρι:ΘΕΤΙΚΟ👶

Alex2016: ?

Marselntina:2/08

Maroulita? :01/08

diana8:17/3

Lacostaki:08/08

I want a baby:22/04

Pangipot:29/2

Sillia:15/2

Αννια27:01/04

Ευάγγελοςτ:24/07

misofeggaro:08/07

Mari84:04/04

     

Lactaki:08/04

Love13:21/05

Smurf88:10/07

Sofia0294:20/03

Tzina819:16/04

PAPA EVA:10/6

Elisa91:16/04

ntinaki83:12/08

A&O:07/07

Marina22:09/08

Kostef:?

Αντρεα:31/07

Αννι:14/08

Nicol:06/07

Ntinaki_08:30/6

Clairy:04/08

                                           

Καλημέρα κορίτσια!!!άντε βάλτε κ εμένα τώρα πια για 4ο μπεμπέ που προσπαθούμε..11/9 ...αλλα Στο περίπου η ημερομηνία γιατί είναι μεγάλος ο κύκλος μου και ασταθής ακόμα επειδή θηλάζω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...