Μετάβαση σε περιεχόμενο

Υστεροσκόπηση Αρεταίειο


Sofia35

Recommended Posts

Κορίτσια τη βοήθεια σας παρακαλώ!!!! Θα ήθελα να κάνω υστεροσκόπηση πριν τη δεύτερη ΕΤ μου στο Αρεταίειο...Όποια μπορεί να μου πει εμπειρία, ποιον γιατρό επέλεξε θα το εκτιμούσα...Επίσης τη διαδικασία για το ραντεβού!!! Παίρνω τηλ και δυστυχώς δεν το σηκώνει κανείς!!!κλείνουμε απλά ραντεβού για υστεροσκόπηση στο αντίστοιχο τμήμα ή επιλέγουμε πρώτα γιατρό και αυτός κλείνει το ραντεβού;;;Ο δικός μου γυναικολόγος δεν είναι στο Αρεταίειο οπότε άκρη δε βγάζω και τα τηλέφωνα βουιζουν!!!! Ευχαριστώ πολύ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Sofia35 είπε:

Κορίτσια τη βοήθεια σας παρακαλώ!!!! Θα ήθελα να κάνω υστεροσκόπηση πριν τη δεύτερη ΕΤ μου στο Αρεταίειο...Όποια μπορεί να μου πει εμπειρία, ποιον γιατρό επέλεξε θα το εκτιμούσα...Επίσης τη διαδικασία για το ραντεβού!!! Παίρνω τηλ και δυστυχώς δεν το σηκώνει κανείς!!!κλείνουμε απλά ραντεβού για υστεροσκόπηση στο αντίστοιχο τμήμα ή επιλέγουμε πρώτα γιατρό και αυτός κλείνει το ραντεβού;;;Ο δικός μου γυναικολόγος δεν είναι στο Αρεταίειο οπότε άκρη δε βγάζω και τα τηλέφωνα βουιζουν!!!! Ευχαριστώ πολύ!!!!

Καλησπέρα εγώ έκανα λαμπαροσκοπιση πέρυσι τον Μάρτιο. Εγώ απλά πήρα τηλ κ είπα ότι θα κάνω με τον τάδε που μου είχαν συστήσει.. βέβαια είχε αναμονή να ξέρεις έτσι? Περίπου 1 μήνα κ κάτι... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@lactaki ευχαριστώ πολύ που απάντησες!!!για την αναμονή το φαντάζομαι...είχες κάνει ήδη ραντεβού με τον συγκεκριμένο γιατρό ή απλά πήρες και είπες ότι θέλεις να κάνεις υστεροσκόπηση με τον συγκεκριμένο γιατρό χωρίς να τον ξέρεις;;χρειάστηκε κάποιο παραπεμπτικό;;αν μπορούσες να μπουν στείλεις σε προσωπικό το όνομα του γιατρού και αν εχεις το τηλέφωνο γιατί εγώ παίρνω αλλά δεν......σε ζαλισα ε;;😄

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...