Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ο ΙΟΥΝΗΣ έφτασε, μυρίζει καλοκαίρι, μωρά λοιπόν στις αγκαλιές σε ΟΛΕΣ μας να φέρει!


A&O

Recommended Posts

Καλημέρα κορίτσια μου! 😘

Αυτές τις ημέρες έτρεχα γιατί ετοίμαζα το πάρτυ του γιου μου κι έτσι δεν μπόρεσα να διαβάσω καλά τα μηνύματα σας. Θα το κάνω όμως μόλις χαλαρώσω λίγο για να μάθω τα νέα σας! Θέλω πάντως για μια ακόμη φορά να σας ευχαριστήσω όλες μέσα από την καρδιά μου για τις υπέροχες ευχές σας!😊

Να έχουμε μια υπέροχη Κυριακή!💗💗💗💗💗💗💗💗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια ας στείλουμε όλη την αγάπη και την θετική μας ενέργεια στο @Ελενακι12 μας! Αύριο θα φέρει στον κόσμο ένα υπέροχο μωράκι! Κοριτσάκι μου η Παναγιά μαζί σου. Η δύναμη της να σε συντροφεύει! Όλα να πάνε καλά! Η σκέψη μας θα είναι μαζί σου! 😘💗💗💗💗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Κορίτσια ας στείλουμε όλη την αγάπη και την θετική μας ενέργεια στο @Ελενακι12 μας! Αύριο θα φέρει στον κόσμο ένα υπέροχο μωράκι! Κοριτσάκι μου η Παναγιά μαζί σου. Η δύναμη της να σε συντροφεύει! Όλα να πάνε καλά! Η σκέψη μας θα είναι μαζί σου! 😘💗💗💗💗

Αχ Παναγίτσα μου  ποτε περασε ο καιρος  .. ολα θα πανε τελεια κοπελα μου .. ανυπομονούμε να μας στείλεις τα νέα σου φυσικα οταν βρεις χρονοοο. @Ελενακι12

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Κορίτσια ας στείλουμε όλη την αγάπη και την θετική μας ενέργεια στο @Ελενακι12 μας! Αύριο θα φέρει στον κόσμο ένα υπέροχο μωράκι! Κοριτσάκι μου η Παναγιά μαζί σου. Η δύναμη της να σε συντροφεύει! Όλα να πάνε καλά! Η σκέψη μας θα είναι μαζί σου! 😘💗💗💗💗

Αχχχ ψυχουλα μου σε ευχαριστώ πάρα πολύ πόσο πολύ συγκινημένη είμαι μ τα λόγια σου 💜την χρειάζομαι πάρα πολύ την δύναμη είμαι πολύ αγχωμένη κ λίγο φοβισμένη παρόλο που το έχω περάσει..... Αλλά κ πολύ ευτυχισμένη που θα κρατήσω το μωράκι μ αγκαλιά 😍😍θα σας στείλω νέα μου μόλις θα μπορέσω το υπόσχομαι 🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗 Εύχομαι η κόρη μου να σας φέρει τύχη σε όλες σας αγάπες μου 💜💜💜💜💜💜💜💜🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Evie2 είπε:

Αχ Παναγίτσα μου  ποτε περασε ο καιρος  .. ολα θα πανε τελεια κοπελα μου .. ανυπομονούμε να μας στείλεις τα νέα σου φυσικα οταν βρεις χρονοοο. @Ελενακι12

Σε ευχαριστώ πολύ ομορφιά μου μέσα από την ψυχή μου ❤️❤️❤️❤️φυσικά κ θα σας στείλω με την πρώτη ευκαιρία 😘😍😍😍😍😍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Ελενακι12 είπε:

Αχχχ ψυχουλα μου σε ευχαριστώ πάρα πολύ πόσο πολύ συγκινημένη είμαι μ τα λόγια σου 💜την χρειάζομαι πάρα πολύ την δύναμη είμαι πολύ αγχωμένη κ λίγο φοβισμένη παρόλο που το έχω περάσει..... Αλλά κ πολύ ευτυχισμένη που θα κρατήσω το μωράκι μ αγκαλιά 😍😍θα σας στείλω νέα μου μόλις θα μπορέσω το υπόσχομαι 🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗 Εύχομαι η κόρη μου να σας φέρει τύχη σε όλες σας αγάπες μου 💜💜💜💜💜💜💜💜🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹

Με το καλό ψυχουλα μου... Η Παναγία μαζι σου.με ένα πόνο... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η BASOULA2 είπε:

Με το καλό ψυχουλα μου... Η Παναγία μαζι σου.με ένα πόνο... 

Σε ευχαριστώ πολύ αγάπη μου 💜🌹❤️🤗😘💜💜💜💜💜💜💜💜

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Με το καλό @Ελενακι12!!!!! 'Ολα να πάνε καλά κοπέλα μου! Η χαρά σου να είναι μεγαλύτερη από την αγωνία σου!!! Η Παναγιά μαζί σου ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Ελενακι12 Με το καλό κοριτσάκι μου. Να πάνε όλα καλά.. Ο Χριστός και η Παναγία δίπλα σου θα περιμένουμε νέα σου μόλις αναρρώσεις!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Ελενακι12 με το καλό αγαπημένη άντε να ξεκινάνε οι γέννες να γεμίσει μωρουδιλα το γκρουπακι :) με το καλό σε όλα τα κορίτσιανα έρθει σύντομα :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Ελενακι12 είπε:

Αχχχ ψυχουλα μου σε ευχαριστώ πάρα πολύ πόσο πολύ συγκινημένη είμαι μ τα λόγια σου 💜την χρειάζομαι πάρα πολύ την δύναμη είμαι πολύ αγχωμένη κ λίγο φοβισμένη παρόλο που το έχω περάσει..... Αλλά κ πολύ ευτυχισμένη που θα κρατήσω το μωράκι μ αγκαλιά 😍😍θα σας στείλω νέα μου μόλις θα μπορέσω το υπόσχομαι 🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗 Εύχομαι η κόρη μου να σας φέρει τύχη σε όλες σας αγάπες μου 💜💜💜💜💜💜💜💜🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹

Με το καλό να υποδεχτείτε το μωρό σας!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Ελενακι12 είπε:

Αχχχ ψυχουλα μου σε ευχαριστώ πάρα πολύ πόσο πολύ συγκινημένη είμαι μ τα λόγια σου 💜την χρειάζομαι πάρα πολύ την δύναμη είμαι πολύ αγχωμένη κ λίγο φοβισμένη παρόλο που το έχω περάσει..... Αλλά κ πολύ ευτυχισμένη που θα κρατήσω το μωράκι μ αγκαλιά 😍😍θα σας στείλω νέα μου μόλις θα μπορέσω το υπόσχομαι 🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗 Εύχομαι η κόρη μου να σας φέρει τύχη σε όλες σας αγάπες μου 💜💜💜💜💜💜💜💜🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹

Με έναν πόνο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Ελενακι12 είπε:

Αχχχ ψυχουλα μου σε ευχαριστώ πάρα πολύ πόσο πολύ συγκινημένη είμαι μ τα λόγια σου 💜την χρειάζομαι πάρα πολύ την δύναμη είμαι πολύ αγχωμένη κ λίγο φοβισμένη παρόλο που το έχω περάσει..... Αλλά κ πολύ ευτυχισμένη που θα κρατήσω το μωράκι μ αγκαλιά 😍😍θα σας στείλω νέα μου μόλις θα μπορέσω το υπόσχομαι 🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗 Εύχομαι η κόρη μου να σας φέρει τύχη σε όλες σας αγάπες μου 💜💜💜💜💜💜💜💜🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹

Με το  καλο να υποδεχτεις το μωρακι σου!!!Με ενα πονο!!!🤰🤱

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 28/6/2020 at 10:33 ΠΜ, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου! 😘

Αυτές τις ημέρες έτρεχα γιατί ετοίμαζα το πάρτυ του γιου μου κι έτσι δεν μπόρεσα να διαβάσω καλά τα μηνύματα σας. Θα το κάνω όμως μόλις χαλαρώσω λίγο για να μάθω τα νέα σας! Θέλω πάντως για μια ακόμη φορά να σας ευχαριστήσω όλες μέσα από την καρδιά μου για τις υπέροχες ευχές σας!😊

Να έχουμε μια υπέροχη Κυριακή!💗💗💗💗💗💗💗💗

Πολλές ευχές και από μένα! Να τον χαίρεστε και να είναι πάντα γερός και τυχερός!
Και σύντομα με ένα αδελφάκι!! ❤️ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Clairy. είπε:

Κορίτσια τα ίδια πάλι 284 από 214 θα πάω αύριο στο Ρέα να μου κάνουν εναν κολπικό υπέρηχο να αποκλείσουμε εξωμήτριο. 

Δεν νομίζω με τόση χοριακη να βρουν κάτι..... Είναι πολύ μικρή... 😏🤔 Πήρες το γιατρό? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 27 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Δεν νομίζω με τόση χοριακη να βρουν κάτι..... Είναι πολύ μικρή... 😏🤔 Πήρες το γιατρό? 

Ναι. Εκείνος μου είπε να πάω να κάνω σε κάποιο μαιευτήριο που έχει καλύτερη ευκρίνεια.. Και εκείνος μου είπε ότι μπορεί να μη δούμε τίποτα ακόμα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

 

στις πριν 22 ώρες, ο/η BASOULA2 είπε:

Με το καλό ψυχουλα μου... Η Παναγία μαζι σου.με ένα πόνο... 

Σε ευχαριστώ πολύ αγάπη μου 💜🌹❤️🤗😘💜💜💜💜💜💜💜💜

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια μου γέννησα όλα καλά ο θεουλης ήταν μαζί μας ήμαστε κ η δύο καλά 3 400 η κούκλα μου είμαι πολύ ευτυχισμένη❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

IMG_20200629_140554.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Ελενακι12 είπε:

Κοριτσάκια μου γέννησα όλα καλά ο θεουλης ήταν μαζί μας ήμαστε κ η δύο καλά 3 400 η κούκλα μου είμαι πολύ ευτυχισμένη❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

IMG_20200629_140554.jpg

Μονο υγεια κ ευλογία για το μωρο σας!!!! Τύχη και μονο χαρες!!’ Να το καμαρώνετε!!!!!💙🎈😊♥️😍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...