Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ο ΙΟΥΝΗΣ έφτασε, μυρίζει καλοκαίρι, μωρά λοιπόν στις αγκαλιές σε ΟΛΕΣ μας να φέρει!


A&O

Recommended Posts

στις πριν 1 ώρα, ο/η Starrr είπε:

Ναι λογικά. Δεν θα είναι πολύ υψηλή. Εγώ πχ πήγα για τεστ ΠΑΠ κ καλλιέργεια. Κάναμε κ υπέρηχο. Κ φάνηκε το ωοθυλάκιο που έσπασε... Μετρήσαμε κ το υγρό. Κ μου είπε πως πριν δύο ημέρες είχα ωορρηξία. Εσένα κάτι τέτοιο δεν φάνηκε? 

Οχι κοριτσι μου τιποτα.. εδω δεν εβλεπε αν απο ποια μεριά ηταν η ωοριξια.. τι να πω... πηγε και ο αντρας μου ανδρολογο το απογευμα, του ειπε οτι το σπέρμα μια χαρα γονιμο ειναι και μάλλον ειμαστε στην ανεξήγητη υπογονημότητα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 35 λεπτά, ο/η Άντρεα είπε:

Οχι κοριτσι μου τιποτα.. εδω δεν εβλεπε αν απο ποια μεριά ηταν η ωοριξια.. τι να πω... πηγε και ο αντρας μου ανδρολογο το απογευμα, του ειπε οτι το σπέρμα μια χαρα γονιμο ειναι και μάλλον ειμαστε στην ανεξήγητη υπογονημότητα..

Και μια φίλη μου τα ίδια.. Κλομιφαινη έχετε προσπαθήσει?. Έχεις συγκεκριμένο κύκλο κάθε μήνα? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Clairy. είπε:

Ποτε έχεις τον υπερηχο σου;; πως νιώθεις γενικά;; έχεις δει να αλλάζει κάτι;; εγώ αύριο πάω για την τρίτη χοριακή. Νιώθω μέσα στην μέρα πονάκια και έχω κάποια υγρα κάποιες φορές.. Το πρωί που σηκώθηκα δεν είχα τίποτα και έλεγα λες κάτι να μην πάει καλά; τώρα που έχω λέω λες να μην πηγαίνει κάτι καλά.. Δεν με πιάνω πουθενά.. 😅😅

Ακριβώς μια από τα ίδια... Την Παρασκευή θα πάμε, θα κλείσω αύριο το ραντεβού😍ανυπομονώ... Και εγώ πονακια έχω μέσα στην μέρα και η μέση μου με ταλαιπωρεί λίγο προς το απόγευμα αλλά μάλλον είναι από την δουλειά.. Υγρά έχω και εγώ σε σημείο που τρέχω τουαλέτα μην δω κάτι που δεν θέλω.. 2 μέρες τώρα είχα και κάτι ψευτοζαλαδες για λίγο αλλά τίποτα ιδιαίτερο.. Και το στήθος μου λίγο οι θυλες με ενοχλούν αλλά τίποτα άλλο.. Και εγώ αν δεν νιώθω κάτι νομίζω ότι κάτι δεν πάει καλά.. Πως κρατήθηκα και δεν έκανα ακόμα χοριακη απορώ πραγματικά χαχαχα.. Ααα και τρελό πρήξιμο στην κοιλιά έχω,σε σημείο που το παντελόνι μου χθες με ενοχλούσε... Έχω πολύ άγχος πάντως να δω πως πάει και δεν ξέρω πως θα περάσουν αυτές οι 3 μέρες😑

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 34 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Και μια φίλη μου τα ίδια.. Κλομιφαινη έχετε προσπαθήσει?. Έχεις συγκεκριμένο κύκλο κάθε μήνα? 

Εχω σταθερο κυκλο κοριτσι μου ναι.. δοκιμασαμε 3 μηνες κλομιφαινη και καναμε 1 σπερματεγχυση

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Άντρεα είπε:

Εχω σταθερο κυκλο κοριτσι μου ναι.. δοκιμασαμε 3 μηνες κλομιφαινη και καναμε 1 σπερματεγχυση

Κ εκείνη τα ίδια. Η φίλη μου που σου λεγα. Κ στο επόμενο κύκλο πάνε για εξωσωματική..... Εκείνη έκανε 4 φορές σπερματεγχυση.... Άδικα.. Κ τους είπαν πολυ καλά σε ποσοστά με την εξωσωματική! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 27 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Κ εκείνη τα ίδια. Η φίλη μου που σου λεγα. Κ στο επόμενο κύκλο πάνε για εξωσωματική..... Εκείνη έκανε 4 φορές σπερματεγχυση.... Άδικα.. Κ τους είπαν πολυ καλά σε ποσοστά με την εξωσωματική! 

Θα κανουμε 1-2 προσπάθειες φυσικα και μετα εξωσωματικη και εμεις κοριτσι μου.. ισως και 1 σπερματεγχυση απλά για να μην πουμε οτι δεν δοκιμασαμε ξανα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η Άντρεα είπε:

Θα κανουμε 1-2 προσπάθειες φυσικα και μετα εξωσωματικη και εμεις κοριτσι μου.. ισως και 1 σπερματεγχυση απλά για να μην πουμε οτι δεν δοκιμασαμε ξανα!

Ναι κορίτσι μου ότι αποφασίσετε σαν ζευγάρι... Πάντως για καρυωτυπο κτλ. Ρώτησαν κ τους είπαν ότι όχι από τώρα κ μετά από αποτυχημένες προσπάθειες εξωσωματικής θα κάνουν αυτές τις εξετάσεις... Μια φορά είχε δει θετική χοριακη έως το 80 μετά μειώθηκε... Παλινδρομος. Όλα αυτά στην Κύπρο. Αν σε βοηθάω. 💙💙 Με τη κλομιφαινη παρακολουθεί τε το ωοθυλακιο?. Έχετε στοχευμενες επαφουλες? Καλημέρα!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μου! Πώς είστε σήμερα;

Εγώ μόλις αδιαθετησα! 😲

Ουαου! Τι πρωτότυπο!😆

Στην ώρα της η κυριουλα για άλλη μια φορά! Τι να πω; Στεναχωριέμαι η αλήθεια είναι αλλά θέλω να ελπίζω ότι θα τα καταφέρω!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου! Πώς είστε σήμερα;

Εγώ μόλις αδιαθετησα! 😲

Ουαου! Τι πρωτότυπο!😆

Στην ώρα της η κυριουλα για άλλη μια φορά! Τι να πω; Στεναχωριέμαι η αλήθεια είναι αλλά θέλω να ελπίζω ότι θα τα καταφέρω!

 

Καλημέραααα... Εγώ έκανα την 3η χοριακή και περιμένω... 

Ίσως ο Ιούλιος να είναι τυχερός για σένα.. Το πρώτο σου παιδάκι ποτέ πιάστηκε;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Clairy. είπε:

Καλημέραααα... Εγώ έκανα την 3η χοριακή και περιμένω... 

Ίσως ο Ιούλιος να είναι τυχερός για σένα.. Το πρώτο σου παιδάκι ποτέ πιάστηκε;; 

Καλά αποτελέσματα αγαπη περιμενουμε ανυπόμονα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Starrr είπε:

Ναι κορίτσι μου ότι αποφασίσετε σαν ζευγάρι... Πάντως για καρυωτυπο κτλ. Ρώτησαν κ τους είπαν ότι όχι από τώρα κ μετά από αποτυχημένες προσπάθειες εξωσωματικής θα κάνουν αυτές τις εξετάσεις... Μια φορά είχε δει θετική χοριακη έως το 80 μετά μειώθηκε... Παλινδρομος. Όλα αυτά στην Κύπρο. Αν σε βοηθάω. 💙💙 Με τη κλομιφαινη παρακολουθεί τε το ωοθυλακιο?. Έχετε στοχευμενες επαφουλες? Καλημέρα!! 

Είναι από Ελλάδα κορίτσι μου η φίλη σου και ήρθε στη Κύπρο για εξωσωματική? Σε ποιο γιατρό είναι αν επιτρέπεται; Πόσες προσπάθειες εξωσωματικής έχει κάνει μέχρι τώρα; Έχει γίνει τελικά μανούλα; Συγνώμη για τις πολλές ερωτήσεις κορίτσι μου αλλά έχουμε πολλά κοινά από αυτά που μου είπες και ταυτίστικα κάπως..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Άντρεα είπε:

Είναι από Ελλάδα κορίτσι μου η φίλη σου και ήρθε στη Κύπρο για εξωσωματική? Σε ποιο γιατρό είναι αν επιτρέπεται; Πόσες προσπάθειες εξωσωματικής έχει κάνει μέχρι τώρα; Έχει γίνει τελικά μανούλα; Συγνώμη για τις πολλές ερωτήσεις κορίτσι μου αλλά έχουμε πολλά κοινά από αυτά που μου είπες και ταυτίστικα κάπως..

Κύπρο ζει τώρα λόγω δουλειάς. Όχι πρώτη φορά θα δοκιμάσουν με εξωσωματική.... Όχι δε έχει γίνει μανούλα δυστυχώς... Τώρα ελπίζουμε. 💙

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Starrr αα τη θετική χωριακή δεν την έχει δει από εξωσωματική αλλά με φυσική σύλληψη;; ελπίζω η πρώτη να είναι και η τυχερήτης!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 44 λεπτά, ο/η Clairy. είπε:

Καλημέραααα... Εγώ έκανα την 3η χοριακή και περιμένω... 

Ίσως ο Ιούλιος να είναι τυχερός για σένα.. Το πρώτο σου παιδάκι ποτέ πιάστηκε;; 

Καλά αποτελέσματα!💗

Τέλη Σεπτεμβρίου με αρχές Οκτωβρίου. Έτσι όμως πως το υπολογίζω τώρα μάλλον 1 με 3 Οκτωβρίου. Στο πρώτο που έχασα είχα μείνει Ιανουάριο. Μήπως με ευνοεί το κρύο τελικά;😄 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Clairy. είπε:

Κοριτσια δεν διπλασιαστηκε.. Πήγε 163.70 από 108.6 την Δευτέρα 

Μίλησες κορίτσι μου με τον γιατρό? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η BASOULA2 είπε:

Μίλησες κορίτσι μου με τον γιατρό? 

Τον έχω πάρει δεν το σήκωσε.. Με παίρνει πίσω συνήθως μετά από λίγο.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Clairy. είπε:

Κοριτσια δεν διπλασιαστηκε.. Πήγε 163.70 από 108.6 την Δευτέρα 

Έχει ανέβει όμως. Πολλές φορές λένε ότι κάνει 2-3 ημέρες για να διπλασιαστεί. Να δούμε τι θα σου πει και ο γιατρός. Αχ κορίτσι μου μακάρι να είναι όλα καλά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Clairy. είπε:

Ναι στο ίδιο.. 

Κανονικά έπρεπε να διπλασιαστεί. Αλλά μην το προδικάζουμε πολλές κοπέλες ξεκίνησαν με μικρή αύξηση και όλα πήγαν καλά...για να δούμε τι θα πει και ο γιατρός 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 29 λεπτά, ο/η Clairy. είπε:

Κοριτσια δεν διπλασιαστηκε.. Πήγε 163.70 από 108.6 την Δευτέρα 

Έχει αύξηση 60% όμως όπως θέλουν σε 48-72 ώρες.....δεν διπλασιάζονται όλες οι χοριακές...μην ανησυχείς.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Clairy. είπε:

Από την αρχή δε μου άρεσε η τιμή.. Έχω διαβάσει ότι κάποιες φορές θέλει και 3 μερες αλλά ξέρω εγώ;; 

Την ίδια ώρα την έκανες? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...