Μετάβαση σε περιεχόμενο

μωρακια αρχες του 2021


Recommended Posts

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Mamaa35 είπε:

Εγω το σκεφτομαι ως εξής!παιρνουμε τόσα φάρμακα και βιταμίνες καθε μέρα!εγω ανα μισή ώρα παιρνω και κάτι!ε όχι δεν θα επιβαρύνω κι άλλο το μωράκι μου!προτιμω να προσέχω και να έχω την φυσιολογική άμυνα παρα να βάλω ξένα αντισώματα στον οργανισμό μου!αποψη μου!!!το τονίζω κοριτσάκια μου!μην παρεξηγηθώ....🙏🙏🙏🙏

Εε ενταξει οι βιταμινες δεν επιβαρυνουν τα μωρακια μας, ισα ισα μας ενισχυουν για να παιρνουν κ αυτα οτι χρειαζονται!! Ναι βρε ο καθενας εχει την αποψη του μην αγχωνεσαι, δεν διαφωνω απολυτα μαζι σου να ξερεις παντως, ειμαι διχασμενη με αυτα!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και πολύ καλα κανείς!ειπαμε γι αυτό είναι οι απόψεις!για να διαφέρουν!απλα εγω επειδη έχω σπουδάσει και μαιευτική είμαι λίγο υπερβολική😉😉😉😉😉😉

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Mamaa35 είπε:

Και πολύ καλα κανείς!ειπαμε γι αυτό είναι οι απόψεις!για να διαφέρουν!απλα εγω επειδη έχω σπουδάσει και μαιευτική είμαι λίγο υπερβολική😉😉😉😉😉😉

Ναι εννοειται, ο φανατισμος δεν κανει καλο σε τπτ!! Και ηδη ο κοσμος εχει χωριστει στα δυο με αυτη την ιστορια με τον κοβιντ!! Χειροτερος απο καθε ιο ο φοβος!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μας έχουν κάνει να μην ξέρουμε τι να πιστέψουμε ενω θέλω να ακούω τους επιστήμονες..με αυτά τα μέτρα ότι ναναι που παίρνουν κάποιες φορές λέω κάτι δεν πάει καλά.δεν μπορείς να μου έχεις στην τηλεόραση τόσο κόσμο μαζεμένο στα κανάλια χωρίς μάσκες χωρίς αποστάσεις διαδηλώσεις με τόσο κόσμο κ μετά να μου λες ότι ούτε με μάσκα δεν επιτρέπουν να είναι ο πατέρας του παιδιού μου στις εξετάσεις κ ούτε με τεστ στην γεννα ...στο τσακ είμαι να ξεκινήσουμε κανένα κίνημα για μας τις εγκύουλες να υπάρχει κ λίγη ανθρωπιά.δεν είπα να μπαίνουν όλοι παντού αλλά με τα ανάλογα μέτρα .σόρρυ για το κατεβατο αλλά έχω αρχίσει να στεναχωριέμαι πολύ που θα είμαι μόνη μμ..κ οι ορμόνες δεν βοηθάνε... ξέρετε εσείς.. 😉😉😉

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Dona90 είπε:

Μας έχουν κάνει να μην ξέρουμε τι να πιστέψουμε ενω θέλω να ακούω τους επιστήμονες..με αυτά τα μέτρα ότι ναναι που παίρνουν κάποιες φορές λέω κάτι δεν πάει καλά.δεν μπορείς να μου έχεις στην τηλεόραση τόσο κόσμο μαζεμένο στα κανάλια χωρίς μάσκες χωρίς αποστάσεις διαδηλώσεις με τόσο κόσμο κ μετά να μου λες ότι ούτε με μάσκα δεν επιτρέπουν να είναι ο πατέρας του παιδιού μου στις εξετάσεις κ ούτε με τεστ στην γεννα ...στο τσακ είμαι να ξεκινήσουμε κανένα κίνημα για μας τις εγκύουλες να υπάρχει κ λίγη ανθρωπιά.δεν είπα να μπαίνουν όλοι παντού αλλά με τα ανάλογα μέτρα .σόρρυ για το κατεβατο αλλά έχω αρχίσει να στεναχωριέμαι πολύ που θα είμαι μόνη μμ..κ οι ορμόνες δεν βοηθάνε... ξέρετε εσείς.. 😉😉😉

Και οχι μονο, στελνουν τα παιδακια στο σχολειο με ενα τοσο μεταδοτικο κ θανατηφορο ιο οπως λενε; και τα βαζουν κ ανα 25 σε καθε τμημα;; δεν εχουν λογικη τα μετρα τους πραγματικα!! Οσο για τη γεννα εισαι σιγουρη πως δεν μπαινει ο μπαμπας; εμενα εδω που ρωτησα μου ειπαν οτι παμε μαζι 2 μερες πριν κανουμε το τεστ αν θελει να μπει στο χειρουργειο απλα μεχρι να γεννησω δεν μπορει να ξανα βγει!! Και αν το δωματιο ειναι με συνοδο μπορει να μεινει! Στις εξετασεις δεν επιτρεπεται ομως!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Και οχι μονο, στελνουν τα παιδακια στο σχολειο με ενα τοσο μεταδοτικο κ θανατηφορο ιο οπως λενε; και τα βαζουν κ ανα 25 σε καθε τμημα;; δεν εχουν λογικη τα μετρα τους πραγματικα!! Οσο για τη γεννα εισαι σιγουρη πως δεν μπαινει ο μπαμπας; εμενα εδω που ρωτησα μου ειπαν οτι παμε μαζι 2 μερες πριν κανουμε το τεστ αν θελει να μπει στο χειρουργειο απλα μεχρι να γεννησω δεν μπορει να ξανα βγει!! Και αν το δωματιο ειναι με συνοδο μπορει να μεινει! Στις εξετασεις δεν επιτρεπεται ομως!

Συμφωνώ είναι τραγικοί.σε κλινική πού θα γεννήσω μέχρι στιγμής επιτρέπεται να είναι στο χώρο αναμονής μέχρι να γεννήσω σου κάνουν εκεί τεστ όταν πας για φ.τ. βλέπει το παιδί κ φεύγει.δεν επιτρέπεται καθόλου επισκεπτήριο.μονο αν κλείσεις μονοκλινο που κάνει 3 χιλιάρικα κ μένει μέχρι να βγεις.. εκμετάλλευση στο φουλ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Dona90 είπε:

Συμφωνώ είναι τραγικοί.σε κλινική πού θα γεννήσω μέχρι στιγμής επιτρέπεται να είναι στο χώρο αναμονής μέχρι να γεννήσω σου κάνουν εκεί τεστ όταν πας για φ.τ. βλέπει το παιδί κ φεύγει.δεν επιτρέπεται καθόλου επισκεπτήριο.μονο αν κλείσεις μονοκλινο που κάνει 3 χιλιάρικα κ μένει μέχρι να βγεις.. εκμετάλλευση στο φουλ.

Τι να πω ελπιζω μεχρι να ερθει η ωρα να εχουν αλλαξει τις οδηγιες αυτες!! Κ εγω σε κλινικη ιδιωτικη θα γεννησω, ο καθενας μαλλον το κανει οπως νομιζει δλδ δεν ειναι ενα για ολες τις κλινικες!! Τι να πεις!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Τι να πω ελπιζω μεχρι να ερθει η ωρα να εχουν αλλαξει τις οδηγιες αυτες!! Κ εγω σε κλινικη ιδιωτικη θα γεννησω, ο καθενας μαλλον το κανει οπως νομιζει δλδ δεν ειναι ενα για ολες τις κλινικες!! Τι να πεις!!

Αυτό λέω ας κάνουν κάτι κοινό σωστό για να μην μεταδοθεί ο ιός αλλά κ αυτό να είσαι μόνη σ πολύ βάρη δεν ξερωωω....κάτι πρέπει να κάνουμε..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Dona90 είπε:

Αυτό λέω ας κάνουν κάτι κοινό σωστό για να μην μεταδοθεί ο ιός αλλά κ αυτό να είσαι μόνη σ πολύ βάρη δεν ξερωωω....κάτι πρέπει να κάνουμε..

Ναι συμφωνω δεν ειναι ευκολο να παμε μονες μας, οσο να ναι το αγχος του αγνωστου η ολη διαδικασια, θες μαζι τον ανθρωπο σου!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Dona90 είπε:

Αυτό λέω ας κάνουν κάτι κοινό σωστό για να μην μεταδοθεί ο ιός αλλά κ αυτό να είσαι μόνη σ πολύ βάρη δεν ξερωωω....κάτι πρέπει να κάνουμε..

Ναι συμφωνω δεν ειναι ευκολο να παμε μονες μας, οσο να ναι το αγχος του αγνωστου η ολη διαδικασια, θες μαζι τον ανθρωπο σου!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 ώρες, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Καθε φορα κ αλλο θεμα!! Πηγε να καταθεσει την νεα αδεια μου και να παρει χαρτι πληρωμης για τις 2 προηγουμενες, και δεν τους εκανε η βεβαιωση εργοδοτη αυτη ξαφνικα  θελουν αλλο χαρτι ξεχωριστο να βεβαιωνει οτι δεν ημουν σε αναστολη εργασιας εκεινο το διαστημα!! Και για τις προηγουμενες θελουν ξανα βεβαιωση εργοδοτη για να παρει το χαρτι πληρωμης!! Δλδ δεν ξερω τι να πω πλεον, μια ταλαιπωρια ειναι αυτο το ΙΚΑ!! 

Κορίτσια να ρωτήσω, δεν σας πληρώνει τώρα ο εργοδότης σας αλλά το ΙΚΑ; Ή πληρώνει κ ο εργοδότης κ το ΙΚΑ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Eiffel είπε:

Κορίτσια να ρωτήσω, δεν σας πληρώνει τώρα ο εργοδότης σας αλλά το ΙΚΑ; Ή πληρώνει κ ο εργοδότης κ το ΙΚΑ;

Μου εχουν πει οτι την πρωτη αναρρωτικη πληρωνουν μαζι κ εργοδοτης και ΙΚΑ, και οτι μετα ειναι μονο το ΙΚΑ! αλλα θα το διαπιστωσω οταν δεησουν να με πληρωσουν την δευτερη αναρωττικη!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Eiffel είπε:

Κορίτσια να ρωτήσω, δεν σας πληρώνει τώρα ο εργοδότης σας αλλά το ΙΚΑ; Ή πληρώνει κ ο εργοδότης κ το ΙΚΑ;

Καλημερα!!! Μόνο τον πρώτο μήνα που παίρνεις αναρρωτικη πληρώνεσαι και από τον εργοδότη και από το ΙΚΑ! Μετά μόνο από το ΙΚΑ! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Dona90 είπε:

Αυτό λέω ας κάνουν κάτι κοινό σωστό για να μην μεταδοθεί ο ιός αλλά κ αυτό να είσαι μόνη σ πολύ βάρη δεν ξερωωω....κάτι πρέπει να κάνουμε..

Είσαι σίγουρη γι αυτό; Ξέρω ότι ο ένας σύνοδος επιτρέπεται κάνει τεστ μαζί σου και αν είναι Οκ μπορεί να μείνει, επίσης σε άλλη κλινική μ είπαν μόνο σε ώρες επισκεπτηρίου και σε άλλη ότι μπορεί οποίος θέλει αρκεί να κάνει τεστ! Δηλαδή μπορεί να βγει και να ξανά μπει αλλά 50€ κάθε φορά! Το καθόλου δεν το άκουσα.,, και δεν θέλω να το ακούσω 😉😉😉

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Εε ενταξει οι βιταμινες δεν επιβαρυνουν τα μωρακια μας, ισα ισα μας ενισχυουν για να παιρνουν κ αυτα οτι χρειαζονται!! Ναι βρε ο καθενας εχει την αποψη του μην αγχωνεσαι, δεν διαφωνω απολυτα μαζι σου να ξερεις παντως, ειμαι διχασμενη με αυτα!! 

@Mamaa35  @Dona90 Το εμβόλιο γρίπης πάντως αν μου πει θα το κάνω.,, γενικά είμαι πολύ αρρωστιάρα .. μια φορά το είχα κάνει να σας πω την αλήθεια και πέρασα ολόκληρο χειμώνα με απλά συνάχι.,, αλλιώς άσε μια εβδομάδα καλά μια εβδομάδα άρρωστη,,, 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Μου εχουν πει οτι την πρωτη αναρρωτικη πληρωνουν μαζι κ εργοδοτης και ΙΚΑ, και οτι μετα ειναι μονο το ΙΚΑ! αλλα θα το διαπιστωσω οταν δεησουν να με πληρωσουν την δευτερη αναρωττικη!!

Καλημερα κατερινακι!! Τον Ιούνιο Δεν πήρες κάποια χρήματα από την δουλειά σου; Πάντως σαν ποσό(σ εμένα τπυλαχιστον ) τα ίδια λεφτά πήρα!!οκους τους μήνες! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Ioann89 είπε:

@Mamaa35  @Dona90 Το εμβόλιο γρίπης πάντως αν μου πει θα το κάνω.,, γενικά είμαι πολύ αρρωστιάρα .. μια φορά το είχα κάνει να σας πω την αλήθεια και πέρασα ολόκληρο χειμώνα με απλά συνάχι.,, αλλιώς άσε μια εβδομάδα καλά μια εβδομάδα άρρωστη,,, 

Ωωχ αληθεια ε; εγω πιστευω οτι θα μας το πουν παντως, γτ θεωρουμαστε μετα τις ευπαθεις ομαδες εμεις οι πρωτοι που πρεπει να το κανουν συμφωνα με τον ΠΟΥ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Ioann89 είπε:

Καλημερα κατερινακι!! Τον Ιούνιο Δεν πήρες κάποια χρήματα από την δουλειά σου; Πάντως σαν ποσό(σ εμένα τπυλαχιστον ) τα ίδια λεφτά πήρα!!οκους τους μήνες! 

Καλημεραα😊 ναι ναι σχεδον μισα μισα τα ειχα παρει!! Αλλα το εξ ολοκληρου το ΙΚΑ δεν το εχω δει ακομα, στην επομενη πληρωμη λογικα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Ωωχ αληθεια ε; εγω πιστευω οτι θα μας το πουν παντως, γτ θεωρουμαστε μετα τις ευπαθεις ομαδες εμεις οι πρωτοι που πρεπει να το κανουν συμφωνα με τον ΠΟΥ!!

Για το γρίπης λες; Και εγώ πιστεύω θα μας το πουν.., ακριβώς γι αυτό που λες! Και η αδερφή μ που ήταν εγκυος και θα γεννουσε πέρυσι τον χειμώνα της είπαν να το κάνει! Ακόμη και στο παιδακι της που ήταν μικρό γιατί πήγαινε νήπια για να μην έχουν θέματα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Καλημεραα😊 ναι ναι σχεδον μισα μισα τα ειχα παρει!! Αλλα το εξ ολοκληρου το ΙΚΑ δεν το εχω δει ακομα, στην επομενη πληρωμη λογικα!

Ε ναι! Ελπίζω να είναι σύντομα αγάπη μ! Ξέρεις ποτέ είναι η επόμενη πλήρωμη; Αν δεν κάνω λάθος μέχρι 15 οκτώβριου. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 ώρες, ο/η Ioann89 είπε:

Στην καλλιέργεια; Δεν έχω ιδέα... μην αγχώνεσαι τώρα διάβασα στο Ίντερνετ ότι είναι η από έλλειψη  μαγνησίου η θέλει αλλαγή στη διατροφή! Ελπίζω να είναι κάτι τόσο απλό! Περιμένουμε τα νέα σου! 

 

στις πριν 12 ώρες, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Καλησπερα κοριτσι μου, αν δεν κανω λαθος εχει σχεση με μειωμενη προσληψη νερου που μπορει να δημιουργησει καμια πετρουλα στα νεφρα!! Αλλα μην σε αγχωσουμε κ εμεις εδω, κατσε να δουμε τι θα σου πει η γιατρος παντως λογικα δεν θα ναι κατο ανησυχητικο βρε, ισως πρεπει να πινεις πολυ νερακι η κατι στη διατροφη να αλλαξεις!! Πες μας οταν σου πει η γιατρος!

Καλημερααα!!! 

Τελικα δεν ειναι τιποτα... Ειναι φυσιολογικο... Ουφ... Μου εφυγε ενα αγχος... Τα ειχα παιξει εχθες... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Kallia13 είπε:

 

Καλημερααα!!! 

Τελικα δεν ειναι τιποτα... Ειναι φυσιολογικο... Ουφ... Μου εφυγε ενα αγχος... Τα ειχα παιξει εχθες... 

Καλημερα κοριτσι μου, τελεια ωραια!! Ενταξει χαλαρωσε αφου δεν ειναι τπτ😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Καλημερα κοριτσι μου, τελεια ωραια!! Ενταξει χαλαρωσε αφου δεν ειναι τπτ😊

Ναιι... Εσυ πώς εισαι; το μπέμπακι σου; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Kallia13 είπε:

Ναιι... Εσυ πώς εισαι; το μπέμπακι σου; 

Καλα δοξα το Θεο!! Ακομα δεν νιωθω κλωτσιες αλλα την νιωθη σιγουρα καλυτερα😜 την Τεταρτη που ερχεται εχω την Β επιπεδου κ εχω μια αγωνια να τη δουμε παλι!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Καλα δοξα το Θεο!! Ακομα δεν νιωθω κλωτσιες αλλα την νιωθη σιγουρα καλυτερα😜 την Τεταρτη που ερχεται εχω την Β επιπεδου κ εχω μια αγωνια να τη δουμε παλι!!

Τελεια!!! Με το καλο!!!  💖💖💖

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • @Kate1992@Θέτις Κ. πολλά πολλά συγχαρητήρια κορίτσια μου με το καλό!!! Καλούς διπλασιασμούς και μια τελειόμηνη εγκυμοσύνη μ' ένα γερό μωρό στην αγκαλιά! Kate μου εγώ ενημέρωσα την κοπέλα που μου φτιάχνει τα νύχια γιατί υπάρχουν υλικά που δεν μπορεί να χρησιμοποιήσει σε εγκυμονούσες και ΌΛΑ πάνε μια χαρά μέχρι τώρα που είμαι 23+5! Ο γιατρός μου μου είπε ότι απλά θέλει μπαίνοντας στον 7ο να είναι καθαρά χωρίς κανένα υλικό! Θέτις μου πραγματικά προσεύχομαι για σένα αυτόν το μήνα! Ήρθε για να μείνει κορίτσι μου αυτήν τη φορά! Θα περιμένουμε τη χοριακή σου!
    • Έχετε αναφέρει πολλά θέματα και βαριέμαι να κάνω ξεχωριστή παράθεση στο καθένα! 1ον... όσον αφορά το σκυλί, γατί, πουλί και όποιο άλλο κατοικίδιο έχει ο καθένας, επειδή σπούδαζα κτηνιατρική... είναι λάθος να τα απομακρύνεις! Μετά μπορεί να σου βγουν προβλήματα στις συμπεριφορες και του ζώου και του παιδιού! Αν ο παιδίατρος λέει κάτι τέτοιο για ένα ζώο που είναι "καθαρό" και περιποιημένο (εμβόλια, αποπαρασειτώση και καθαρισμό) να αλλάξετε παιδίατρο!!!  2ον... εγώ ακόμα εκτός απο κάτι λίγα φορμάκια που μου έχουν φέρει διαφόρων μεγεθών απο ένα κοριτσάκι που μεγάλωσε πια... δεν έχω αγοράσει τίποτα και όπως έχω ξανά πει... ούτε πρόκειται πριν τον 7ο. Κατά τη γνώμη μου θα χρειαστούμε αρκετά ζιπουνάκια (~15) και καμιά 10αριά φορμάκια. Τουλάχιστον έτσι έχω διαβάσει και μου έχουν πει στα σεμινάρια που έχω παρακολουθήσει μέχρι στιγμής! 3ον... τελικά μάλλον έχω πολλή ευαίσθητη κοιλιακή χώρα που την αισθάνομαι συνέχεια την μπουμπού!!!😂 Βέβαια ακόμα είναι πολύ ακανόνιστες και οι ώρες και οι κινήσεις... Μετά τις 27 εβδομάδες αποκτούν μοτίβο! Καλημέρα και καλό μήνα κορίτσια μου!
    • Μα δε χρειάζεται να τα έχεις σε απόσταση καλή μου! Και να ξέρεις ότι είναι πολύ προστατευτικά με τα παιδιά! Δεν κινδυνεύει το μωράκι σου απο το σκύλο σου!!!
    • Κ εγω νομιζω είναι αρκετά. Αλλα σκέφτομαι τωρα Μηπως το 0-3 είναι μεγάλο για νεογέννητο; Η μαμα μ μου ειπε να τα παρω 0-3 😝
    • Εμένα όταν είχε γεννηθεί που είχε έρθει το λαμπραντορ στο σπίτι απλά δεν την έφερα σε επαφή σε το σκυλί και χρησιμοποίησα πανες αγκαλιάς οταν ηθελα  να την πάρει κάποιος αγκαλιά για να μην έρχεται σε επαφή με τα ρούχα και με τυχόν τρίχες του σκύλου.. αλλά μετά που ξανά ήρθε ο σκύλος όταν ήταν 3 μηνών τους άφησα κανονικά να έρθουν σε επαφή ρώτησα και την παιδιατρο και μου έδωσε το οκ από την στιγμή που σκύλος ήταν με όλα τα εμβόλια που πρέπει με είπε η γιατρός 🤷‍♀️ 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...