Μετάβαση σε περιεχόμενο

μωρακια αρχες του 2021


Recommended Posts

Καλημέρα κορίτσια πώς είστε ολες καλά?? Εγώ σήμερα έχω κάτι πονακια σαν σουβλιες αριστερά λέτε να ανησυχήσω??? Πήρα ένα buscopan καλού κακού.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Sweetie79 είπε:

Καλημέρα κορίτσια πώς είστε ολες καλά?? Εγώ σήμερα έχω κάτι πονακια σαν σουβλιες αριστερά λέτε να ανησυχήσω??? Πήρα ένα buscopan καλού κακού.. 

Καλημερα κοριτσι μου!! Ισως ειναι η μητρα που μεγαλωνει αν δεις οτι συνεχιζει και ανησυχεις να παρεις τον γιατρο για σιγουρια!! Παυσιπονο ειναι το buscopan; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι παυσίπονο το επιτρέπουν στην εγκυμοσύνη!! Αυτό σκέφτηκα κι εγώ αλλά ξέρεις τώρα μιας και πρώτη εγκυμοσύνη μία ανησυχία την έχουμε για το παραμικρό!! Εσύ τι κάνεις πώς είσαι???? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Sweetie79 είπε:

Ναι παυσίπονο το επιτρέπουν στην εγκυμοσύνη!! Αυτό σκέφτηκα κι εγώ αλλά ξέρεις τώρα μιας και πρώτη εγκυμοσύνη μία ανησυχία την έχουμε για το παραμικρό!! Εσύ τι κάνεις πώς είσαι???? 

Εγω να σου πω την αληθεια δεν θα το επαιρνα γτ μπορει να μη πονας αλλα αν σε περιπτωση ειναι κατι δεν θα το νιωθεις!! Δεν στο λεω για να σε αγχωσω απλως ετσι το σκεφτηκα δεν ξερω μπορει να εχω κ αδικο!!

Εγω εδω ξαπλα ευτυχως δεν εχω καφε πλεον, διαβαζω ενα βιβλιο βλεπω τηλ την αλλη κανω κανα ζαλο στο μπαλκονι😅 τι να κανω, υπομονη!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 λεπτά, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Εγω να σου πω την αληθεια δεν θα το επαιρνα γτ μπορει να μη πονας αλλα αν σε περιπτωση ειναι κατι δεν θα το νιωθεις!! Δεν στο λεω για να σε αγχωσω απλως ετσι το σκεφτηκα δεν ξερω μπορει να εχω κ αδικο!!

Εγω εδω ξαπλα ευτυχως δεν εχω καφε πλεον, διαβαζω ενα βιβλιο βλεπω τηλ την αλλη κανω κανα ζαλο στο μπαλκονι😅 τι να κανω, υπομονη!!

Ελπίζω να μην είναι κάτι θα δείξει.. τι να κάνεις κι εγώ προσέχω πολύ γιατί έχω και ρινοραγιες και πρέπει να μη σκύβω κλπ, οπότε σ καταλαβαίνω απόλυτα!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Sweetie79 είπε:

Ελπίζω να μην είναι κάτι θα δείξει.. τι να κάνεις κι εγώ προσέχω πολύ γιατί έχω και ρινοραγιες και πρέπει να μη σκύβω κλπ, οπότε σ καταλαβαίνω απόλυτα!!!! 

Κ εγω εχω μπουκωμα καποιες μερες αλλα μου ειπε οτι συνηθιζεται στην εγκυμοσυνη!! Τι να κανουμε τα μωρακια μας να ειναι καλα και χαλαλι τους😊🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι εννοείται αυτά να είναι καλά και να μεγαλώνουν!!! Καλό μεσημέρι κοριτσάκι μου και δες και καμιά σειρά στο Netflix εάν έχετε!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η Sweetie79 είπε:

Ναι εννοείται αυτά να είναι καλά και να μεγαλώνουν!!! Καλό μεσημέρι κοριτσάκι μου και δες και καμιά σειρά στο Netflix εάν έχετε!!! 

Ναι θα αρχισω γτ θα βαρεθω γρηγορα!! Καλο μεσημερι κ εσενα κοριτσι μου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Sweetie79 είπε:

Καλημέρα κορίτσια πώς είστε ολες καλά?? Εγώ σήμερα έχω κάτι πονακια σαν σουβλιες αριστερά λέτε να ανησυχήσω??? Πήρα ένα buscopan καλού κακού.. 

Και εγώ κορίτσι μου χθες όλη την μέρα είχα κάτι σαν τσιμπήματα κάτω αριστερά.. Μόνο από εκείνη την μεριά.. Σήμερα μου πέρασαν όμως.. Πιστεύω είναι φυσιολογικό.. Σήμερα υπέφερα από την μέση μου όλο το πρωί με πονούσε.. Δουλεύα κιόλας και έχω φουλ ορθοστασία... Αλλά είμαι καλύτερα και τώρα έχω πάλι κανονικά πονακια περιόδου... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 10/7/2020 at 2:21 ΜΜ, ο/η Kallia13 είπε:

Μου έχει πει τι να προσέξω... Δε μου έχει αναφέρει βέβαια μαγιονέζες και τέτοια. Μου είπε μόνο ότι τα περισσότερα προϊόντα (Τυρί, γαλα) στα μάρκετ είναι οκ. 

Καλησπέρα! Ο δικός μου είπε όχι μαγιονεζα γιατί έχει μέσα αυγά... Καλύτερα να ρωτήσεις!

Με το καλό! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 35 λεπτά, ο/η Kardoula1991 είπε:

Και εγώ κορίτσι μου χθες όλη την μέρα είχα κάτι σαν τσιμπήματα κάτω αριστερά.. Μόνο από εκείνη την μεριά.. Σήμερα μου πέρασαν όμως.. Πιστεύω είναι φυσιολογικό.. Σήμερα υπέφερα από την μέση μου όλο το πρωί με πονούσε.. Δουλεύα κιόλας και έχω φουλ ορθοστασία... Αλλά είμαι καλύτερα και τώρα έχω πάλι κανονικά πονακια περιόδου... 

Σε ευχαριστώ πολύ τώρα είμαι καλύτερα!! Εσύ δουλεύεις κιόλας υπομονή και να προσέχεις τον εαυτό σου και το μωράκι!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 25 λεπτά, ο/η Sweetie79 είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ τώρα είμαι καλύτερα!! Εσύ δουλεύεις κιόλας υπομονή και να προσέχεις τον εαυτό σου και το μωράκι!!! 

Προσέχω όσο μπορώ.. Δυστυχώς όμως δεν μπορώ να μην δουλεύω οπότε αναγκαστικά πηγαίνω και προσέχω όσο μπορώ.. Τώρα ξεκουραστηκα και μου πέρασε και η μέση μου☺️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Με το καλο να πατε και να ειναι ολα καλα και στην αυχενικη επισης😊 κ εμενα γυρω στην 8η ειχαν ελαττωθει πολυ τα συμπτωματα και ειχα ανησυχησει αλλα την επομενη εβδομαδα επανηλθαν το ιδιο παλι😅 ολα καλα🙏

Και εγώ δύο εβδομάδες σχεδόν ημουν μια χαρά... Σήμερα πάλι ανακατεύομουν και εκανα εμετό..  Φοβάμαι μην συνεχιστούν και μετά το 3μηνο.. Και μου είναι ότι χειρότερο η ανακατωσουρες... Είμαι και μιγιαγκιχτη 😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Kallia13 είπε:

Και εγώ δύο εβδομάδες σχεδόν ημουν μια χαρά... Σήμερα πάλι ανακατεύομουν και εκανα εμετό..  Φοβάμαι μην συνεχιστούν και μετά το 3μηνο.. Και μου είναι ότι χειρότερο η ανακατωσουρες... Είμαι και μιγιαγκιχτη 😂

Ααχ κ εγω δεν τις αντεχω ειναι μεγαλη ταλαιπωρια, να μη μπορεις να φας τπτ και οι εμετοι το ιδιο! Ευχομαι οτι θα μας σταματησουν οταν περασει το τριμηνο!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα σας!!! Σήμερα μπήκα στην 8η εβδομάδα και σαν συμπτώματα εγώ έχω ναυτιες και ζαλάδες. Το μόνο που με ηρεμεί είναι να τρώω και ιδιαίτερα κασέρι. Μιλάμε για πολύ τυρί...χιχι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε κορίτσια να κάνω μια χαζή ερώτηση... είχα έντονο φτερνισμα το πρωί και από αυτό στιγμιαίο πόνο στην κοιλιά.. λέτε να επηρεάστηκαν τα μωράκια???? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 31 λεπτά, ο/η Sweetie79 είπε:

Βρε κορίτσια να κάνω μια χαζή ερώτηση... είχα έντονο φτερνισμα το πρωί και από αυτό στιγμιαίο πόνο στην κοιλιά.. λέτε να επηρεάστηκαν τα μωράκια???? 

Καλημερα κοπέλα μου!!! Όχι δεν πιστεύω.,,, απλά όταν σου έρχεστε φτέρνισμα να προσπαθείς να γίνεται πιο ομαλά.,,, εγώ διπλώνομαι... από το κεφάλι μου βέβαια δεν ρώτησα κανέναν.,,, χαχαχαχαχ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Sweetie79 είπε:

Χαχαχα βρε τι πάθαμε... να ανησυχούμε και για το φτερνισμα τώρα 🙄🙄σε ευχαριστώ κοριτσάκι μου για την απάντηση!!! 

Τίποτα❣️❣️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 ώρες, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Ααχ κ εγω δεν τις αντεχω ειναι μεγαλη ταλαιπωρια, να μη μπορεις να φας τπτ και οι εμετοι το ιδιο! Ευχομαι οτι θα μας σταματησουν οταν περασει το τριμηνο!!

Αστα... Και εγώ πως και πως περιμένω.. 

Θύμισε μου ποσό είσαι τώρα; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Kallia13 είπε:

Αστα... Και εγώ πως και πως περιμένω.. 

Θύμισε μου ποσό είσαι τώρα; 

10+5 ειμαι σημερα!! Ενταξει σε σχεση με 2 βδομαδες πριν εχω μια μικρη βελτιωση αλλα ειναι κ μερες που ειμαι χαλια!! 

Εσυ; ποσο εισαι;🙂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

10+5 ειμαι σημερα!! Ενταξει σε σχεση με 2 βδομαδες πριν εχω μια μικρη βελτιωση αλλα ειναι κ μερες που ειμαι χαλια!! 

Εσυ; ποσο εισαι;🙂

10 +6... Μαζί είμαστε... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η Sweetie79 είπε:

Βρε κορίτσια να κάνω μια χαζή ερώτηση... είχα έντονο φτερνισμα το πρωί και από αυτό στιγμιαίο πόνο στην κοιλιά.. λέτε να επηρεάστηκαν τα μωράκια???? 

Αχ κορίτσι μου και εγώ σήμερα στην μια από τις 100 φορές που φτερνιζομαι την μέρα είχα ένα τρομερό τράβηγμα ένιωσα να μαζεύετε η μήτρα μου και να ξανά χαλαρώνει.. Τόσο πολύ.. Τρόμαξα μπορώ να πω.. Αλλά και εγώ προσπαθώ να διπλωνομαι για να μην ταραζομαι τόσο.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...