Μετάβαση σε περιεχόμενο

μωρακια αρχες του 2021


Recommended Posts

Κορίτσια μου πήγα γιατρό! Μια χαρά το μπεμπακι μας! Περίπου 3 κιλά μου είπε! Έχει πάρει θέση και με πιέζει λιγάκι! Θα με βλέπει μια φορά την εβδομάδα και ενδιάμεσα θα κάνω καρδιοτοκογραφο! Και να κόβω utrogestan και μπορώ να περπατάω και να κάνω ότι θέλω και δουλειές στο σπίτι ! Όχι τα βαριά όμως ! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 37 λεπτά, ο/η Ioann89 είπε:

Κορίτσια μου πήγα γιατρό! Μια χαρά το μπεμπακι μας! Περίπου 3 κιλά μου είπε! Έχει πάρει θέση και με πιέζει λιγάκι! Θα με βλέπει μια φορά την εβδομάδα και ενδιάμεσα θα κάνω καρδιοτοκογραφο! Και να κόβω utrogestan και μπορώ να περπατάω και να κάνω ότι θέλω και δουλειές στο σπίτι ! Όχι τα βαριά όμως ! 

Άντε τέλεια όλα.τελεια τα κιλακια του.ποσο εβδομάδων είσαι θύμισε μου?δεν περπαταγες γενικώς?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 41 λεπτά, ο/η Ioann89 είπε:

Κορίτσια μου πήγα γιατρό! Μια χαρά το μπεμπακι μας! Περίπου 3 κιλά μου είπε! Έχει πάρει θέση και με πιέζει λιγάκι! Θα με βλέπει μια φορά την εβδομάδα και ενδιάμεσα θα κάνω καρδιοτοκογραφο! Και να κόβω utrogestan και μπορώ να περπατάω και να κάνω ότι θέλω και δουλειές στο σπίτι ! Όχι τα βαριά όμως ! 

Μπραβο κοριτσι μου, τελεια ο μπεμπακος, αντε με το καλο να ναι🙏❣❣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Ioann89 είπε:

Κορίτσια μου πήγα γιατρό! Μια χαρά το μπεμπακι μας! Περίπου 3 κιλά μου είπε! Έχει πάρει θέση και με πιέζει λιγάκι! Θα με βλέπει μια φορά την εβδομάδα και ενδιάμεσα θα κάνω καρδιοτοκογραφο! Και να κόβω utrogestan και μπορώ να περπατάω και να κάνω ότι θέλω και δουλειές στο σπίτι ! Όχι τα βαριά όμως ! 

Τέλεια κορίτσι Μ μια χαρά κιλακια είναι.!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 22/12/2020 at 1:42 ΜΜ, ο/η annie! είπε:

Δε νομίζω να επηρεάζει σε κάτι. Εγώ εχθές έκανα, μου έβαλε 3 καλώδια στην κοιλιτσα ένα για να δει αν κάνει συσπάσεις η μήτρα κ 2 για τις καρδούλες των μωρών. Κανα 15 λεπτό πρέπει να κράτησε, ήταν πολύ ζωηρά τα μωρά εκείνη την ώρα. Τίποτα δεν είναι 

Αννι μου έπεσα τυχαία πάνω στο μνμ σου! Από ότι κατάλαβα τα πράγματα έχουν πάει πολύ καλά και έχεις πια προχωρήσει αρκετά!!! Πρέπει να εισαι πόσο; 34 εβδομάδων; μπράβο! Να δεις θα φτάσεις ως τέλος! 

Είδα έκανες κ το καρδιοτοκογραφημα, εμένα πια αυτό μου μένει μόνο είμαι πιο πίσω από σένα 😉

Εύχομαι με το καλό όλα και σε λίγο καιρό να τα έχεις αγκαλιά!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η Tokyo είπε:

Αννι μου έπεσα τυχαία πάνω στο μνμ σου! Από ότι κατάλαβα τα πράγματα έχουν πάει πολύ καλά και έχεις πια προχωρήσει αρκετά!!! Πρέπει να εισαι πόσο; 34 εβδομάδων; μπράβο! Να δεις θα φτάσεις ως τέλος! 

Είδα έκανες κ το καρδιοτοκογραφημα, εμένα πια αυτό μου μένει μόνο είμαι πιο πίσω από σένα 😉

Εύχομαι με το καλό όλα και σε λίγο καιρό να τα έχεις αγκαλιά!!! 

Ναι κορίτσι μου όλα πήγαν μια χαρά!! Σήμερα μπήκα 35η ναι!! Εσυ πως πας; Όλα καλά; Σ ευχαριστώ πολύ κοριτσάκι μου και σε συ να έχεις σε λίγο καιρό το μωρακι σου αγκαλίτσα!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 26 λεπτά, ο/η annie! είπε:

Ναι κορίτσι μου όλα πήγαν μια χαρά!! Σήμερα μπήκα 35η ναι!! Εσυ πως πας; Όλα καλά; Σ ευχαριστώ πολύ κοριτσάκι μου και σε συ να έχεις σε λίγο καιρό το μωρακι σου αγκαλίτσα!! 

Δόξα το θεό όλα καλά!!! Έκανα κ ντοπλερ και ήταν μια χαρά! Είμαι πια 31+4 κ χτες ήταν κάτι περισσότερο από 1700. Μας είπε ότι αν πάω ως τέλος (που έτσι φαίνεται) θα είναι κάπου 3 με 3.5 κιλά. Τα πράγματα πάνε καλά αλλά όπως ξέρεις το άγχος δεν λείπει! Το καρδιο ποτέ γίνεται περίπου; 

Χάρηκα πολύ για σένα γιατί θυμάμαι την αγωνία σου!!! Αντε να φτάσουμε στο τέλος να ηρεμισουμε. Βέβαια τότε θα αρχίσουν άλλα, όμως τουλάχιστον θα έχουμε τα μωρά στα χέρια μας. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Tokyo είπε:

Δόξα το θεό όλα καλά!!! Έκανα κ ντοπλερ και ήταν μια χαρά! Είμαι πια 31+4 κ χτες ήταν κάτι περισσότερο από 1700. Μας είπε ότι αν πάω ως τέλος (που έτσι φαίνεται) θα είναι κάπου 3 με 3.5 κιλά. Τα πράγματα πάνε καλά αλλά όπως ξέρεις το άγχος δεν λείπει! Το καρδιο ποτέ γίνεται περίπου; 

Χάρηκα πολύ για σένα γιατί θυμάμαι την αγωνία σου!!! Αντε να φτάσουμε στο τέλος να ηρεμισουμε. Βέβαια τότε θα αρχίσουν άλλα, όμως τουλάχιστον θα έχουμε τα μωρά στα χέρια μας. 

Εγώ έκανα πρώτη φορά τη Δευτέρα που ήμουν 33+4. Κ θα ξανά κάνω στο επόμενο ραντεβού στις 07/01. Μπράβο μια χαρά το μωρακι σου!! Εμείς θελουμε να πιάσει η μικρή τα 2.5 κιλά κ γεννάμε. Αν είναι τόσο 07/01 θα με βάλει στις 09/01 αλλιώς αν αντέχω ακόμα την επόμενη εβδομάδα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η annie! είπε:

Εγώ έκανα πρώτη φορά τη Δευτέρα που ήμουν 33+4. Κ θα ξανά κάνω στο επόμενο ραντεβού στις 07/01. Μπράβο μια χαρά το μωρακι σου!! Εμείς θελουμε να πιάσει η μικρή τα 2.5 κιλά κ γεννάμε. Αν είναι τόσο 07/01 θα με βάλει στις 09/01 αλλιώς αν αντέχω ακόμα την επόμενη εβδομάδα. 

Μία χαρά!!! Αν σκεφτείς ότι θα είσαι 36εβδ είναι σούπερ το βάρος! Με το καλό!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Ioanna85a είπε:

Άντε τέλεια όλα.τελεια τα κιλακια του.ποσο εβδομάδων είσαι θύμισε μου?δεν περπαταγες γενικώς?

Όχι καθόλου ! 10 λεπτά την ημέρα με άφηνε! 37+2 σήμερα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια χρόνια πολλά καλά Χριστούγεννα σε όλες σε όλο τον κόσμο με το καλό τα μωράκια μας του χρόνου θα τα έχουμε δωράκια κάτω απ' το δεντράκι τους.Με υγεία αγάπη χαρες κ χωρίς κορονοιο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 45 λεπτά, ο/η Ioanna85a είπε:

Καλημέρα κορίτσια χρόνια πολλά καλά Χριστούγεννα σε όλες σε όλο τον κόσμο με το καλό τα μωράκια μας του χρόνου θα τα έχουμε δωράκια κάτω απ' το δεντράκι τους.Με υγεία αγάπη χαρες κ χωρίς κορονοιο

Καλημερα και χρόνια πολλά!!!! Καλά χριστουγεννα να έχουμε! Να ζήσουν τα μωράκια σε όσες γέννησες και με το καλό σε εμας τις υπόλοιπες 🧿🙏🏻❤️🎄🎁 με υγεία και πολλές πολλές χαρές!!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!!! Χρόνια πολλά!!! Καλά Χριστούγεννα με υγεία!!! Εύχομαι ο,τι καλύτερο σε όλες!! Με το καλό να ερθουν τα μωρακια μας!! 🎄🎄💕💕💕

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρόνια πολλά κορίτσια μου καλά Χριστούγεννα γεμάτα αγάπη υγεία κ ευτυχία.ευχομαι σε όλες τα καλύτερα.κ με το καλό τα όμορφα μωράκια μας.♥️♥️♥️♥️♥️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρονια πολλα και καλα κοριτσια μου, καλα Χριστουγεννα να εχουμε, και του χρονου με υγεια, με καλυτερες συνθηκες και με τα μωρακια μας αγκαλια😊🙏🙏❣❣❣🎄🎄🎄

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μου χρόνια πολλά!!! Με το καλό να υποδεχτούμε τα θαυματακια μας!!! Υγεία και ευτυχία σε όλες!!! ❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου εγώ χτες είχα αίμα και σήμερα με είπε η γιατρός μου να πάω να με δει! Δεν νιώθω σαν να γεννάω ! Μόνο λίγο η μέση με πονάει .,, λέτε να θελει να έρθει το μπεμπουλι μας; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 38 λεπτά, ο/η Ioann89 είπε:

Κορίτσια μου εγώ χτες είχα αίμα και σήμερα με είπε η γιατρός μου να πάω να με δει! Δεν νιώθω σαν να γεννάω ! Μόνο λίγο η μέση με πονάει .,, λέτε να θελει να έρθει το μπεμπουλι μας; 

Ωωωωω λες να ετοιμάζεται??? Πόσων εβδομάδων είσαι!???? Τι ώρα θα πας στο γιατρό??? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 50 λεπτά, ο/η Ioann89 είπε:

Κορίτσια μου εγώ χτες είχα αίμα και σήμερα με είπε η γιατρός μου να πάω να με δει! Δεν νιώθω σαν να γεννάω ! Μόνο λίγο η μέση με πονάει .,, λέτε να θελει να έρθει το μπεμπουλι μας; 

Λες να σας κανει Χριστουγεννιατικη εκπληξη;;😍 πες μας οταν πας!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αλήθεια?να προσέχεις δεν ξέρω από ότι έχω ακούσει πολλές στο τέλος αντί για νερά βγάζουν αίμα τι να πω ευτυχώς θα σε δει ο γιατρός αλλά μεχρι να πας να είσαι όσο πιο προσεκτική μπορείς κ αν μπορείς φάε ελαφριά μην φας βαριά αν είναι να έρθει το μωράκι,δεν θέλω να σε ανχωσω αλλά έχε το νου σου και αν δεις πάρα πάνω αίμα καλό είναι να φύγεις για νοσοκομείο μην περιμένεις μέχρι το ραντεβου.ενημερωσε μας.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρόνια πολλά κορίτσια !! Καλά Χριστούγεννα !! Με υγεία αγάπη και πολλά χαμόγελα !!

Με το καλό να μας έρθουν τα μωράκια μας

:)

Του χρόνου τα Χριστούγεννα θα τα έχουμε στην αγκαλίτσα μας ❤️❤️❤️🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Ioann89 είπε:

Κοροτσια μου γύρισα σπίτι! Κάνω κάποιες συσπάσεις αλλά όχι τοκετού! Θα δούμε πως θα πάει! 

Ελα κοριτσι μου, τι σου ειπε η γιατρος; παντως εχω ακουσει και αλλες κοπελες που ειδαν αιμα κ γεννησαν μετα απο μερες, απλα ισως προετοιμαζεται μην αγχωνεσαι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Ioann89 είπε:

Κορίτσια μου εγώ χτες είχα αίμα και σήμερα με είπε η γιατρός μου να πάω να με δει! Δεν νιώθω σαν να γεννάω ! Μόνο λίγο η μέση με πονάει .,, λέτε να θελει να έρθει το μπεμπουλι μας; 

Λες να έρχεται ο μπέμπης??όλα καλά εύχομαι αγάπη Μ. Περιμένουμε νέα σου!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Ελα κοριτσι μου, τι σου ειπε η γιατρος; παντως εχω ακουσει και αλλες κοπελες που ειδαν αιμα κ γεννησαν μετα απο μερες, απλα ισως προετοιμαζεται μην αγχωνεσαι!

Αυτό μου είπε! Μου είπε να έρθω σπίτι να είναι ήρεμη.,, δεν μπορεί να αποκλείσει πως είναι έναρξη τοκετού αλλά θα το δούμε στην πορεία! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...