Μετάβαση σε περιεχόμενο

μωρακια αρχες του 2021


Recommended Posts

στις πριν 24 λεπτά, ο/η Ioann89 είπε:

Αχ ρε κορίτσια τι να κάνουμε και εμείς οι δόλιες οι μάνες.,,, ζοριζόμαστε λιγάκι αλλά φτάνει ο καιρός και Μέτα θα τα έχουμε αγκαλίτσα και θα είμαστε μια χαρα❣️❣️

Ναι κοριτσι μου λιγο εμεινε και μετα θα ξεχαστουν ολα😊❣❣ οσο πλησιαζει ο καιρος ανυπομωνω και περισσοτερο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Ναι κοριτσι μου λιγο εμεινε και μετα θα ξεχαστουν ολα😊❣❣ οσο πλησιαζει ο καιρος ανυπομωνω και περισσοτερο!

Και εγωωωω.,,, αν και ψέματα να μην πω έχω αγχωθεί και λιγάκι! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Ioann89 είπε:

Και εγωωωω.,,, αν και ψέματα να μην πω έχω αγχωθεί και λιγάκι! 

Ναι κ εγω οταν σκεφτομαι ποσο λιγο εμεινε αγχωνομαι😬

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Ioann89 είπε:

Καλά είμαστε .,, εσυ;;  Πως είσαι; 

Καλα κ εγω, σημερα εχω βαρεθει παρα πολυ, αν και πηγαμε σουπερ πιο νωρις, το οποιο εχει καταντησει η μοναδικη βολτα πλεον😜

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Καλα κ εγω, σημερα εχω βαρεθει παρα πολυ, αν και πηγαμε σουπερ πιο νωρις, το οποιο εχει καταντησει η μοναδικη βολτα πλεον😜

Τυχερή είσαι !!! Πας και σούπερ... αλλά δεν ξέρω αν είναι η μέρα.,, και εγώ σήμερα βαριέμαι πολύ.,,, και τις ταινίες βαρέθηκα και την τηλεόραση!!! Σήμερα ήρθαν τα μπιμπερο και οι πιπίλες που Παρειγγειλα του μπεμπη 💙💙

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Ioann89 είπε:

Τυχερή είσαι !!! Πας και σούπερ... αλλά δεν ξέρω αν είναι η μέρα.,, και εγώ σήμερα βαριέμαι πολύ.,,, και τις ταινίες βαρέθηκα και την τηλεόραση!!! Σήμερα ήρθαν τα μπιμπερο και οι πιπίλες που Παρειγγειλα του μπεμπη 💙💙

Ωω τελεια, ποια πηρες τελικα; εγω εχω παραγγειλει απο τελος Νοεμβρη κατι ρουχαλακια κ ακομα περιμενω🙄 κ δεν απανταει κανεις στα τηλεφωνα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Ωω τελεια, ποια πηρες τελικα; εγω εχω παραγγειλει απο τελος Νοεμβρη κατι ρουχαλακια κ ακομα περιμενω🙄 κ δεν απανταει κανεις στα τηλεφωνα!

Και εγώ από τέλος Νοέμβρη τα είχα πάραγγειλει ! Και σήμερα ήταν η μεγάλη μέρα 😂 πήρα τα γυάλινα της avent ! Εσυ; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Ioann89 είπε:

Και εγώ από τέλος Νοέμβρη τα είχα πάραγγειλει ! Και σήμερα ήταν η μεγάλη μέρα 😂 πήρα τα γυάλινα της avent ! Εσυ; 

Χαμος, μονο ταχυμεταφορες δεν ειναι πλεον🙄 καλα λογια εχω ακουσει για της avent τα μπουκαλια!! Εγω δεν ξερω ακομα τι θα παρω, ακομα ελπιζω οτι θα ανοιξουν τον Γεναρη τα μαγαζια για να παω να δω😜 αν και ευελπιστω να καταφερω να θηλασω!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 43 λεπτά, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Κοριτσιααα τι κανετε;;

Καλά κορίτσι μμ σήμερα όμορφη μέρα ήρθε χθες η μαμά Μ που είχα να την δω ένα μήνα κ θα είναι μαζί μας κλεισμένη εδώ ευτυχώς δεν είχαμε θέμα με την μεταφορά της. Μου έκαναν κ μια ενημέρωση για τον τοκετό από το μαιευτήριο που θα πάω κ κάπως με χαλάρωσε η μαία.εσυ πως είσαι όλα καλά??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Dona90 είπε:

Καλά κορίτσι μμ σήμερα όμορφη μέρα ήρθε χθες η μαμά Μ που είχα να την δω ένα μήνα κ θα είναι μαζί μας κλεισμένη εδώ ευτυχώς δεν είχαμε θέμα με την μεταφορά της. Μου έκαναν κ μια ενημέρωση για τον τοκετό από το μαιευτήριο που θα πάω κ κάπως με χαλάρωσε η μαία.εσυ πως είσαι όλα καλά??

Μπραβο κοριτσι μου ευτυχως, μονο που ηρθε η μανουλα σου θα εισαι πιο ηρεμη!! Καλα ειμαι κ εγω δοξα το Θεο, μου την εχει δωσει η κλεισουρα αλλα ενταξει μονο αυτο ειναι το προβλημα μου ευτυχως, ας μην ειμαι αχαριστη😜

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Kallia13 είπε:

Καλά κορίτσι μου.. Εσύ; 

Καλαα κ εγω!! Εδω τα ιδια! Ξεκινησε κ δουλεια ο αντρας μου απο τη Δευτερα και ειμαι μονη μου σχεδον ολη μερα😜 κανω βεβαια τα μαθηματα τοκετου διαδυκτιακα του ΙΚΑ 1 η 2 φορες τη βδομαδα!! Κατι ειναι κ αυτο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 26 λεπτά, ο/η Dona90 είπε:

Καλά κορίτσι μμ σήμερα όμορφη μέρα ήρθε χθες η μαμά Μ που είχα να την δω ένα μήνα κ θα είναι μαζί μας κλεισμένη εδώ ευτυχώς δεν είχαμε θέμα με την μεταφορά της. Μου έκαναν κ μια ενημέρωση για τον τοκετό από το μαιευτήριο που θα πάω κ κάπως με χαλάρωσε η μαία.εσυ πως είσαι όλα καλά??

Τελειααααα❣️❣️❣️Να την απολαύσεις τώρα που είναι εκεί!!!  Α! Για πες μας (αν θέλεις εννοείται) τι σου είπαν; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 37 λεπτά, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Χαμος, μονο ταχυμεταφορες δεν ειναι πλεον🙄 καλα λογια εχω ακουσει για της avent τα μπουκαλια!! Εγω δεν ξερω ακομα τι θα παρω, ακομα ελπιζω οτι θα ανοιξουν τον Γεναρη τα μαγαζια για να παω να δω😜 αν και ευελπιστω να καταφερω να θηλασω!!

Καλά αυτό εννοείται.,, πολύ χαλια είναι τα πράγματα!!!  Εμένα τα είχαν όλες οι γνωστές μας.,, αν δεν βολέψουν θα δούμε και dr browns! και εγώ θα το παλέψω με θηλασμό. Μίλησα και με την μαία και δόξα το θεό δεν με άγχωσε γιατί φοβόμουν παρά πολύ! Απλά  πήρα για να υπάρχουν γιατί δεν ξέρεις τι γίνεται με αυτήν την κατάσταση !!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Ioann89 είπε:

Καλά αυτό εννοείται.,, πολύ χαλια είναι τα πράγματα!!!  Εμένα τα είχαν όλες οι γνωστές μας.,, αν δεν βολέψουν θα δούμε και dr browns! και εγώ θα το παλέψω με θηλασμό. Μίλησα και με την μαία και δόξα το θεό δεν με άγχωσε γιατί φοβόμουν παρά πολύ! Απλά  πήρα για να υπάρχουν γιατί δεν ξέρεις τι γίνεται με αυτήν την κατάσταση !!! 

Να σου πω μονο αγχος δεν θελει ο θηλασμος, θα το προσπαθησουμε κ οτι γινει δε χρειαζεται να αγχωνομαστε!! Ναι κ εγω θα παρω μερικα για αν χρειαστουν σιγουρα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Να σου πω μονο αγχος δεν θελει ο θηλασμος, θα το προσπαθησουμε κ οτι γινει δε χρειαζεται να αγχωνομαστε!! Ναι κ εγω θα παρω μερικα για αν χρειαστουν σιγουρα!

Νομίζω πως έτσι όπως είναι η κατάσταση καλά είναι να έχουμε σπίτι γιατί και να παραγγειλουμε δεν ξέρουμε ποτέ θα έρθουν , σκέψου ότι ρώτησα σε 3 φαρμακεία και είπαν ότι είναι σε έλλειψη και στο πρεναταλ το ίδιο! Δίκαιο έχεις! Αύριο θα παρακολουθήσω σεμινάριο για τον τοκετό! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Ioann89 είπε:

Νομίζω πως έτσι όπως είναι η κατάσταση καλά είναι να έχουμε σπίτι γιατί και να παραγγειλουμε δεν ξέρουμε ποτέ θα έρθουν , σκέψου ότι ρώτησα σε 3 φαρμακεία και είπαν ότι είναι σε έλλειψη και στο πρεναταλ το ίδιο! Δίκαιο έχεις! Αύριο θα παρακολουθήσω σεμινάριο για τον τοκετό! 

Αν ειναι δυνατον χαμος γινεται!! Με προβληματισες τωρα θα το ψαξω κ εγω να δω!! Ναι δες το λενε ωραια πραγματα, και καλο ειναι να εχουμε εστω μια ιδεα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Αν ειναι δυνατον χαμος γινεται!! Με προβληματισες τωρα θα το ψαξω κ εγω να δω!! Ναι δες το λενε ωραια πραγματα, και καλο ειναι να εχουμε εστω μια ιδεα!!

Ναι.,, και μπορούμε να ρωτήσουμε ότι θελουμε και μας στέλνουν και λεπτομέρειες με μαιλ μετά ! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Ioann89 είπε:

Ναι.,, και μπορούμε να ρωτήσουμε ότι θελουμε και μας στέλνουν και λεπτομέρειες με μαιλ μετά ! 

Μπραβο τελεια😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 28 λεπτά, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Μπραβο τελεια😊

Δουλεύει πολλές ώρες ο αντρουλης σου; Ρε κορίτσια ούτε δώρο στα βαφτιστήρια δεν μπορούμε να πάρουμε με τον χαμό αυτό! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Ioann89 είπε:

Δουλεύει πολλές ώρες ο αντρουλης σου; Ρε κορίτσια ούτε δώρο στα βαφτιστήρια δεν μπορούμε να πάρουμε με τον χαμό αυτό! 

Ειναι τρεις μερες της εβδομαδας σπαστο οποτε καταλαβαινεις, σαν να λειπει ολη μερα ειναι!! Αστα τιποτα φετος, πραγματικα πολυ περιεργες καταστασεις ζουμε!! Ας ειμαστε στο τελος, μονο αυτο ευχομαι!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Ειναι τρεις μερες της εβδομαδας σπαστο οποτε καταλαβαινεις, σαν να λειπει ολη μερα ειναι!! Αστα τιποτα φετος, πραγματικα πολυ περιεργες καταστασεις ζουμε!! Ας ειμαστε στο τελος, μονο αυτο ευχομαι!!

Μακάρι Παναγία μου 🙏🏻🙏🏻🙏🏻

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Καλημέρα!! Μιας κι ο μπόμπιρας θηλάζει αυτή τη στιγμή βρήκα την ευκαιρία να σου απαντήσω.. Το βράδυ κι εγώ δίνω ξένο συμπληρωματικά από τον θηλασμό, γιατί τον βάζω μόνο από το ένα να ηρεμήσει κ λίγο η άλλη θηλή!! Εμάς ήρθε κι ο παιδίατρος την Παρασκευή το βράδυ τον είδε, τον ζύγισε, αλλά δεν πήρε όλο το βάρος που έχασε από την κλινική κ τώρα μου προσθέτει κι ένα γεύμα ξένο το μεσημέρι!!  Στην αρχή τη σύριγγα τη ρουφούσε σαν γατάκι, αλλά τώρα που το δοκιμάσαμε ξανά για να μη μπερδεύεται με τις θηλές είναι πιο δύσκολο, γιατί έχει γίνει πιο ζωηρός κι έτσι αφήσαμε το μπιμπερό!!
    • Εμένα τον πιάνει και την μέρα δυστυχώς! Υπομονή ναι πού θα πάει θα περάσουν! 🥴🥴 Σε λιγάκι ξεκινάμε βάρδια!! Χαχα Ευτυχώς πρόλαβα κι έκανα τώρα ένα ωραίο ζεστό μπανάκι και χαλάρωσα λίγο! 😊
    • Καλά είμαι 😊 Στη ρουτίνα μας. Καλά τα πάει η μικρή με την γυναίκα, έχουν βρει κι αυτές την ρουτίνα τους. Έχει προσαρμοστεί και δεν κλαίει όταν την αφήνουμε.  Είμαι στο στάδιο του αποθηλασμου. Τώρα της δίνω μόνο πρωί βράδυ και έχει ξεκινήσει και πίνει τώρα και αρκετό αγελαδινό γάλα, οπότε αυτό το μήνα σκέφτομαι να κόψω και τον πρωινό θηλασμό και τον επόμενο μήνα τον βραδινό. Για να δούμε... Θα σε συμβούλευα να κάνεις έστω και με βιντεοκλήση μία συνάντηση με σύμβουλο θηλασμού μπας και βρει τι φταίει. Είναι κρίμα τώρα να πονάς 😕
    • Κι εμείς έτσι ακριβώς...όλη μέρα κοιμόταν κάτι μισαωρα ένα τέταρτο και πάει λέγοντας και τ απόγευμα δεν άντεξε κοιμήθηκε απ' τις 6 μέχρι τις 9..μετά κοιμήθηκε κάνα τέταρτο και τώρα προσπαθώ να τον βάλω μπας και κοιμηθεί κάνα τετράωρο...εντάξει παρηγοριεμαι τουλάχιστον δεν είναι μόνο ο δικός μου
    • Τα άλματα ουσιαστικά θα καταλαβαίνεις γιατί το μωράκι φέρεται κάπως διαφορετικά..Εμείς ας πούμε περάσαμε τα 2 πρώτα και τα καταλάβαμε καλά 😂..Εμένα στηρίζει κεφαλάκι και έχουμε και οπτική επαφή αρκετή θα έλεγα...Μη σε αγχώνει αυτό,κάθε μωράκι θέλει τον χρόνο του 🙂🙂..Αχ και εμάς τα βράδια μας είναι λίγο περίεργα λόγω κολικών αλλά θα περάσουν που θα πάει..
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...