Μετάβαση σε περιεχόμενο

μωρακια αρχες του 2021


Recommended Posts

στις πριν 19 λεπτά, ο/η annie! είπε:

Κ νομίζω έτσι θα μας πάει μέχρι τέλους. Αν φταρνιστώ ή βήξω ή κατουριέμαι είναι στάνταρ ότι θα μου φύγουν.. Μόνιμα με σερβιετακι είμαι 

 

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Ετσι με βλεπω κ εγω, και συχνοουρια περισσοτερη εχω καποιες μερες και δεν παιζει να μην αλλαξω 2 φορες τη μερα! Αφου κ εγω σημερα εβαλα σερβιετακι, το φοβομουν να σου πω μηπως δεν κανει αλλα δεν γινεται κ ετσι! Σημερα εσκυψα να ποτησω ενα κουλουδακι και μου φυγαν 2 σταγονιτσες, συγγνωμη και για την περιγραφη!

Κοριτσια Πηγα να μπω στην μπανιέρα και έφυγαν υγρά!  🤣🤣🤣 εκείνη την ώρα φοβήθηκα μήπως ήταν αμνιακό αλλά αφού το επιβεβαιώσαμε απλά γελάσαμε με τον αντρα μ! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Ioann89 είπε:

Κατερινακι συμπασχουσα και εγώ! Μερικές μέρες έχω φουλ διαρροές! 🤣🤣νομίζω εξαρτάται από την θέση του μωρού! Υπομονη!!! Να το πεις εννοείται στον γιατρό σου αλλά νονιζω πως δεβ είναι κάτι! 

Ναι εμενα στο ντομπλερ μου πε οτι το κεφαλι της ειναι χαμηλα κ μαλλον με πιεζει εκει ασυστολα🙄😆 μωρε δεν του το χω πει γτ ειναι σταγονες καθε φορα και μυριζει κ ουρα οποτε δεν εχω φοβηθει αλλα αν δω οτι ειναι κ τις επομενες μερες ετσι εντονο θα τον παρω ενα τηλ για σιγουρια πιο πολυ η θα παω απο το μαιευτηριο!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Ioann89 είπε:

 

Κοριτσια Πηγα να μπω στην μπανιέρα και έφυγαν υγρά!  🤣🤣🤣 εκείνη την ώρα φοβήθηκα μήπως ήταν αμνιακό αλλά αφού το επιβεβαιώσαμε απλά γελάσαμε με τον αντρα μ! 

Χαχαχαχ τι τραβαμε, δεν τα περιμενα καποια πραγματα ομολογω😅

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι κορίτσια, το μωρό πιέζει την ουροδόχο κύστη. Για αυτό η συχνουρία και ενδεχομένως κάποια διαρροή π.χ. στο φτέρνισμα. Σερβιετάκι εγώ φοράω συνέχεια, γιατί να μην κάνει;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Eiffel είπε:

Ναι κορίτσια, το μωρό πιέζει την ουροδόχο κύστη. Για αυτό η συχνουρία και ενδεχομένως κάποια διαρροή π.χ. στο φτέρνισμα. Σερβιετάκι εγώ φοράω συνέχεια, γιατί να μην κάνει;

Γιατι οπως και να χει εγκλωβιζεται υγρασια, για τυχον μυκητες να μην κανουν καμια εμφανιση!! Μας το ελεγαν κ οι μαιες στο μαθημα προχθες! Αλλα κ εγω πλεον δεν με βλεπω να μη φοραω καθολου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Γιατι οπως και να χει εγκλωβιζεται υγρασια, για τυχον μυκητες να μην κανουν καμια εμφανιση!! Μας το ελεγαν κ οι μαιες στο μαθημα προχθες! Αλλα κ εγω πλεον δεν με βλεπω να μη φοραω καθολου!

Εάν αλλάζεις κάθε 3 ώρες δεν έχεις πρόβλημα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 30 λεπτά, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Χαχαχαχ τι τραβαμε, δεν τα περιμενα καποια πραγματα ομολογω😅

Ναι μωρε !!! Τι να κάνουμε! Ας παίρνουν βάρος τα ψυχουλακια μας Και ας έχουμε διαρροές 😂😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Eiffel είπε:

Ναι κορίτσια, το μωρό πιέζει την ουροδόχο κύστη. Για αυτό η συχνουρία και ενδεχομένως κάποια διαρροή π.χ. στο φτέρνισμα. Σερβιετάκι εγώ φοράω συνέχεια, γιατί να μην κάνει;

Εμένα δεν μ αφήνει να φοράει! Είμαι περίπτωση όμως γιατί είχα πάθει ουρολοίμωξη στην αρχή της εγκυμοσυνησ και μου είπε απαγορευεται η χρήση του σε όλη την εγκυμοσυνη! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Princess1312 είπε:

Κορίτσια όλα καλά είναι το μωρό μου είμαι πολύ χαρούμενη 😁😁

Μπράβο ❤️❤️❤️❤️🥰🥰🥰🥰!!! Όλα θα πάνε τέλεια !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η dimitra_ είπε:

Μπράβο ❤️❤️❤️❤️🥰🥰🥰🥰!!! Όλα θα πάνε τέλεια !!!

Ναι κορίτσι μουυ εσύ ποσο εισαι; γιατί δεν σε έχω ρωτήσει και δεν ξέρω 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 λεπτά, ο/η Princess1312 είπε:

Ναι κορίτσι μουυ εσύ ποσο εισαι; γιατί δεν σε έχω ρωτήσει και δεν ξέρω 

Εγώ είμαι στην 31η και περιμένουμε το αγοράκι μας. Δεν είχα γράψει για καιρό  είναι η αλήθεια αλλά σας διάβαζα πάντα :). 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η dimitra_ είπε:

Εγώ είμαι στην 31η και περιμένουμε το αγοράκι μας. Δεν είχα γράψει για καιρό  είναι η αλήθεια αλλά σας διάβαζα πάντα :). 

Με το καλό κορίτσι μου το αγγελουδι σου ❤❤❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Princess1312 είπε:

Με το καλό κορίτσι μου το αγγελουδι σου ❤❤❤

Ευχαριστούμε !!

Και εσένα με το καλό καρδούλα μου . Ξέρετε φύλο ; 🥰❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η dimitra_ είπε:

Ευχαριστούμε !!

Και εσένα με το καλό καρδούλα μου . Ξέρετε φύλο ; 🥰❤️

Ευχαριστώ πολύ ναι κοριτσάκι ❤❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 25 λεπτά, ο/η Princess1312 είπε:

Ευχαριστώ πολύ ναι κοριτσάκι ❤❤

Με το καλοοοοο η πριγκίπισσα σας  ❤️❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Princess1312 είπε:

Κορίτσια όλα καλά είναι το μωρό μου είμαι πολύ χαρούμενη 😁😁

Μπραβο κοριτσι μου!!! ❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η dimitra_ είπε:

Με το καλοοοοο η πριγκίπισσα σας  ❤️❤️❤️❤️

 Σε ευχαριστώ παρά πολύ κορίτσι μου ❤❤❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Princess1312 είπε:

 Σε ευχαριστώ παρά πολύ κορίτσι μου ❤❤❤

Καλημέρα !! Μια ερωτησούλα σχετικά με το nickname που παρατήρησα  :) . Το 1312 είναι 13/12 ; Να υποθέσω έρχονται γενέθλια ❤️ ;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια καλησπέρα!!Σήμερα είχα ντομπλερ..ο μπεμπακος είναι τέλειος κ ολα βαίνουν μια χαρά. .💙💙το μόνο που μ είπαν είναι ότι επειδή είμαι 30+5 κ ο μπεμπακος μ είναι 1900 γρ κ εγώ έχω πάρει κοντά 13 κιλά να προσέξω τη διατροφή μ γτ κ τ μωρό πήρε πιο πολύ βάρος κ εμένα μην μ παρουσιαστεί ζάχαρο...αρχικά εσάς σας φαίνονται πολλά 1900 γρ για την εβδομάδα μου?κ επίσης όσες κάνουν διατροφή μπορούν να μου προτείνουν κάποια γεύματα και αν είδαν αποτέλεσμα?αν κατάφεραν δλδ να χάσουν η έστω να παίρνω μόνο τ μωρου από εδώ κ πέρα...Ευχαριστώ πολύυυυ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Iwannab91 είπε:

Κορίτσια καλησπέρα!!Σήμερα είχα ντομπλερ..ο μπεμπακος είναι τέλειος κ ολα βαίνουν μια χαρά. .💙💙το μόνο που μ είπαν είναι ότι επειδή είμαι 30+5 κ ο μπεμπακος μ είναι 1900 γρ κ εγώ έχω πάρει κοντά 13 κιλά να προσέξω τη διατροφή μ γτ κ τ μωρό πήρε πιο πολύ βάρος κ εμένα μην μ παρουσιαστεί ζάχαρο...αρχικά εσάς σας φαίνονται πολλά 1900 γρ για την εβδομάδα μου?κ επίσης όσες κάνουν διατροφή μπορούν να μου προτείνουν κάποια γεύματα και αν είδαν αποτέλεσμα?αν κατάφεραν δλδ να χάσουν η έστω να παίρνω μόνο τ μωρου από εδώ κ πέρα...Ευχαριστώ πολύυυυ 

Καλησπερα κοριτσι μου, μπραβο για τον μπεμπακο σου😊 31+6 το εκανα κ εγω κ το μωρο ηταν 1900 με 1950 και μου ειπαν οτι ειναι μια χαρα, δεν μου ειπαν τπτ οτι ειναι μεγαλο!! Τωρα για την διατροφη νομιζω δεν κανει να χασεις ειδικα τωρα στο γ τριμηνο, περιορισε αν τρως βλακειουλες και γλυκα, τρωγε κ οσο μπορεις νωρις βραδινιο και μια χαρα θα σαι!! Φρουτα σαλατουλες τετοια οσο μπορεις!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 35 λεπτά, ο/η Iwannab91 είπε:

Κορίτσια καλησπέρα!!Σήμερα είχα ντομπλερ..ο μπεμπακος είναι τέλειος κ ολα βαίνουν μια χαρά. .💙💙το μόνο που μ είπαν είναι ότι επειδή είμαι 30+5 κ ο μπεμπακος μ είναι 1900 γρ κ εγώ έχω πάρει κοντά 13 κιλά να προσέξω τη διατροφή μ γτ κ τ μωρό πήρε πιο πολύ βάρος κ εμένα μην μ παρουσιαστεί ζάχαρο...αρχικά εσάς σας φαίνονται πολλά 1900 γρ για την εβδομάδα μου?κ επίσης όσες κάνουν διατροφή μπορούν να μου προτείνουν κάποια γεύματα και αν είδαν αποτέλεσμα?αν κατάφεραν δλδ να χάσουν η έστω να παίρνω μόνο τ μωρου από εδώ κ πέρα...Ευχαριστώ πολύυυυ 

Καλησπέρα κορίτσι μου !! Χαίρομαι που είναι καλά το μωράκι σου :). Εγώ ακολουθώ συγκεκριμένη διατροφή από ενδοκρινολόγο λόγω ζαχάρου από 6η - 7η εβδομάδα . Είμαι στον 8ο και εγώ έχω πάρει 2 κιλά και ο μπεμπάκος μας είναι δόξα τον Θεό καλά . Και λίγο τροφαντούλης κιόλας :). Αν θες στείλε μου pm να σου στειλω αν σε ενδιαφέρει :) 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...