Μετάβαση σε περιεχόμενο

μωρακια αρχες του 2021


Recommended Posts

στις πριν 58 λεπτά, ο/η Ioann89 είπε:

Και εγώ θα παρακολουθήσω ένα σεμινάριο μέσω zoom το Σάββατο στο mynewbaby. Έκανα εγγραφή!! Βέβαια είναι 15€ Αυτό!!

Τέλεια!!αυτό που λέω εγώ. Είναι δωρεάν 3ωρο.

Screenshot_2020-12-07-17-04-19-953_com.facebook.katana.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Iwannab91 είπε:

Τέλεια μπράβο Κατερίνα μου!!!Κ εγώ έχω την Παρασκευή και ανυπομονώ να δω !!!😍

Αντε με το καλο κοριτσι μου κ εσυ😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Sweetie79 είπε:

Εγώ κανονικά είχα ΠΗΤ 31/1, αλλά λόγω διδύμων μου είχε πει ο γιατρός ότι θα τα πάρουμε γύρω στις 7/1 και τωρα με τη χολοσταση που μου εμφανίστηκε μπορεί να γεννήσω και νωρίτερα, λογικά μες στη βδομάδα θα έχω μια εικόνα! 

Εκανες εξετασεις κ ειναι δλδ χολοσταση τελικα κοριτσι μου;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Dona90 είπε:

Κορίτσια Μ ερώτηση γιατί δεν μπορώ να καταλάβω.πως κατάλαβαινετε τις συσπάσεις? Είχα ένα πόνο σαν περιόδου κ χαμηλά κ πίσω στην μέση για ένα λεπτό περίπου.υπαρχει περίπτωση να είναι σύσπαση?

Εχω μπερδευτει κ εγω!! Εγω ειχα καταλαβει οτι οι μπραξτον που λενε ειναι πετρωματα χωρις πονο, και οτι οι πονοι περιοδου ειναι συσπασεις κανονικες απλα οταν δεν ειναι συχνα η σταματανε δεν ειναι ανησυχητικο!! Εχω νιωσει αυτο ακριβως που λες κ εσυ 2 φορες αλλα εγω το χα συνδεσει οτι ισως ηταν κ εντερικο γιατι ενιωθα να εχω αερια κ τις 2 φορες!! Τωρα δεν ξερω αν λεω κ βλακειες κ ηταν κανονικα συσπασεις😅

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Εχω μπερδευτει κ εγω!! Εγω ειχα καταλαβει οτι οι μπραξτον που λενε ειναι πετρωματα χωρις πονο, και οτι οι πονοι περιοδου ειναι συσπασεις κανονικες απλα οταν δεν ειναι συχνα η σταματανε δεν ειναι ανησυχητικο!! Εχω νιωσει αυτο ακριβως που λες κ εσυ 2 φορες αλλα εγω το χα συνδεσει οτι ισως ηταν κ εντερικο γιατι ενιωθα να εχω αερια κ τις 2 φορες!! Τωρα δεν ξερω αν λεω κ βλακειες κ ηταν κανονικα συσπασεις😅

Όταν γεννησουμε θα το μάθουμε μάλλον τι είναι ακριβώς οι συσπάσεις.απλα πόνους περιόδου είχα κ πολύ στο πρώτο τρίμηνο κ Μ είχε πει ο γιατρός ότι δεν είναι κάτι γι'αυτό έχω μπερδευτεί.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Εχω μπερδευτει κ εγω!! Εγω ειχα καταλαβει οτι οι μπραξτον που λενε ειναι πετρωματα χωρις πονο, και οτι οι πονοι περιοδου ειναι συσπασεις κανονικες απλα οταν δεν ειναι συχνα η σταματανε δεν ειναι ανησυχητικο!! Εχω νιωσει αυτο ακριβως που λες κ εσυ 2 φορες αλλα εγω το χα συνδεσει οτι ισως ηταν κ εντερικο γιατι ενιωθα να εχω αερια κ τις 2 φορες!! Τωρα δεν ξερω αν λεω κ βλακειες κ ηταν κανονικα συσπασεις😅

Κορίτσια και εγώ έχω μπερδευτεί παρά πολύ! Εγώ πίστευα ότι είχα πόνο από το Εντερο κΑι ότι είχα πετρώματα προπαρασκευαστικά! Αλλά μόλις είδα τον καρδιοτοκογραφο τρόμαξα πολύ! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Ioann89 είπε:

Κορίτσια και εγώ έχω μπερδευτεί παρά πολύ! Εγώ πίστευα ότι είχα πόνο από το Εντερο κΑι ότι είχα πετρώματα προπαρασκευαστικά! Αλλά μόλις είδα τον καρδιοτοκογραφο τρόμαξα πολύ! 

Τι να πω δεν ξερω κ εγω!! Θα ρωτησω τον γιατρο οταν παω σιγουρα μπας κ το ξεκαθαρισω!! Ευχομαι να μην ειναι ανησυχητικο, ο τραχηλος μου ειπε σημερα ο αλλος γιατρος στο ντομπλερ οτι ειναι 3.5 και μου ειπε μια χαρα ειναι παμε κανονικα για τελος Γεναρη!! Θα δειξει😅

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Dona90 είπε:

Όταν γεννησουμε θα το μάθουμε μάλλον τι είναι ακριβώς οι συσπάσεις.απλα πόνους περιόδου είχα κ πολύ στο πρώτο τρίμηνο κ Μ είχε πει ο γιατρός ότι δεν είναι κάτι γι'αυτό έχω μπερδευτεί.

Στο πρωτο τριμηνο ειναι φυσιολογικο γτ μεγαλωνει η μητρα κ εγω ειχα τις πρωτες μερες κ μου χε πει το ιδιο, αλλα στο τελος ξερω οτι ειναι συσπασεις!! Τωρα θα δουμε πως θα παει! Παντως τωρα πια στον 8ο και οι συσπασεις φυσιολογικες ειναι σε ενα βαθμο σαν προπαρασκευαστηκες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Τι να πω δεν ξερω κ εγω!! Θα ρωτησω τον γιατρο οταν παω σιγουρα μπας κ το ξεκαθαρισω!! Ευχομαι να μην ειναι ανησυχητικο, ο τραχηλος μου ειπε σημερα ο αλλος γιατρος στο ντομπλερ οτι ειναι 3.5 και μου ειπε μια χαρα ειναι παμε κανονικα για τελος Γεναρη!! Θα δειξει😅

Μήπως μπορείς να δεις ποιο είναι το σήμα για τον τράχηλο στο Doppler;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Τι να πω δεν ξερω κ εγω!! Θα ρωτησω τον γιατρο οταν παω σιγουρα μπας κ το ξεκαθαρισω!! Ευχομαι να μην ειναι ανησυχητικο, ο τραχηλος μου ειπε σημερα ο αλλος γιατρος στο ντομπλερ οτι ειναι 3.5 και μου ειπε μια χαρα ειναι παμε κανονικα για τελος Γεναρη!! Θα δειξει😅

Τέλεια είναι ο τράχηλος σου! Εμένα ήταν 2.7 στο doper 2.8 στο νοσοκομείο.,, οχι ότι έχει και καμία τεράστια διαφορά 🤣 λέτε να γεννάμε και να μην το κατάλαβουμε;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Eiffel είπε:

Μήπως μπορείς να δεις ποιο είναι το σήμα για τον τράχηλο στο Doppler;

Στο συμπερασμα να σου πω το διαβασα αλλα κατσε να κοιταξω να δω κιολας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Eiffel είπε:

Κορίτσια καλησπέρα. Ήθελα να σας ρωτήσω, οδηγείτε τώρα που είμαστε στον όγδοο μήνα;

Εγώ δεν οδηγώ γενικά όποτε δεν είμαι παράδειγμα!!  🤣🤣 αλλά ξέρω πως καλύτερα είναι περιορισμένα πράγματα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Ioann89 είπε:

Τέλεια είναι ο τράχηλος σου! Εμένα ήταν 2.7 στο doper 2.8 στο νοσοκομείο.,, οχι ότι έχει και καμία τεράστια διαφορά 🤣 λέτε να γεννάμε και να μην το κατάλαβουμε;;

Χαχαχαχ ολοι μου λενε πως δεν παιζει να μην το καταλαβουμε🤣🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Eiffel είπε:

Μήπως μπορείς να δεις ποιο είναι το σήμα για τον τράχηλο στο Doppler;

Σε εμένα το γράφει κανονικά . Μήκος τραχήλου πάντως 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Χαχαχαχ ολοι μου λενε πως δεν παιζει να μην το καταλαβουμε🤣🤣

Έτσι θέλω να πιστεύω και εγώ! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Eiffel είπε:

Μήπως μπορείς να δεις ποιο είναι το σήμα για τον τράχηλο στο Doppler;

Λοιπον σημα δεν βρηκα αλλα στα σχεδιαγραμματα το γραφει παλι στα αγγλικα κατσε να σου βαλω τη φωτο! Cervix που λεει!

Screenshot_20201207-175033_Drive.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Στο πρωτο τριμηνο ειναι φυσιολογικο γτ μεγαλωνει η μητρα κ εγω ειχα τις πρωτες μερες κ μου χε πει το ιδιο, αλλα στο τελος ξερω οτι ειναι συσπασεις!! Τωρα θα δουμε πως θα παει! Παντως τωρα πια στον 8ο και οι συσπασεις φυσιολογικες ειναι σε ενα βαθμο σαν προπαρασκευαστηκες!

Για να δούμε είμαι σε επιφυλάκη η βαλίτσα πάντως είναι έτοιμη οπότε ..για να δούμε..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Ioann89 χαίρομαι παρα πολύ που είσαι καλύτερα!!! Μπράβο κορίτσι μου. Εγώ έχω ΠΗΤ 4/2 αλλά μου είπε γύρω στις 7/1 θα τα πάρει ευειδή είναι δίδυμα. 

@Κατερίνα!!! Μπράβο κοριτσάκι μου τέλεια!! Κ γω έχω στις 20:00 ντοπλερ να τα δούμε😍

@Eiffel Εμένα δε μ αφήνουν να οδηγάω από τον 5ο λόγω ανεπάρκειας τραχήλου κ περιδεσης. Ειδάλλως θα οδηγούσα κανονικότατα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Dona90 είπε:

Για να δούμε είμαι σε επιφυλάκη η βαλίτσα πάντως είναι έτοιμη οπότε ..για να δούμε..

Κ εγω πρεπει να την φτιαξω σιγα σιγα για παν ενδεχομενο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η annie! είπε:

@Ioann89 χαίρομαι παρα πολύ που είσαι καλύτερα!!! Μπράβο κορίτσι μου. Εγώ έχω ΠΗΤ 4/2 αλλά μου είπε γύρω στις 7/1 θα τα πάρει ευειδή είναι δίδυμα. 

@Κατερίνα!!! Μπράβο κοριτσάκι μου τέλεια!! Κ γω έχω στις 20:00 ντοπλερ να τα δούμε😍

@Eiffel Εμένα δε μ αφήνουν να οδηγάω από τον 5ο λόγω ανεπάρκειας τραχήλου κ περιδεσης. Ειδάλλως θα οδηγούσα κανονικότατα 

Ευχαριστώ κοριτσι μου, αντε με το καλο να δεις τα μωρουλια σου σε λιγο κ εσυ😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η annie! είπε:

@Ioann89 χαίρομαι παρα πολύ που είσαι καλύτερα!!! Μπράβο κορίτσι μου. Εγώ έχω ΠΗΤ 4/2 αλλά μου είπε γύρω στις 7/1 θα τα πάρει ευειδή είναι δίδυμα. 

@Κατερίνα!!! Μπράβο κοριτσάκι μου τέλεια!! Κ γω έχω στις 20:00 ντοπλερ να τα δούμε😍

@Eiffel Εμένα δε μ αφήνουν να οδηγάω από τον 5ο λόγω ανεπάρκειας τραχήλου κ περιδεσης. Ειδάλλως θα οδηγούσα κανονικότατα 

Περίμενουμε τα νέα σου!!!!!!  😍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η Dona90 είπε:

Για να δούμε είμαι σε επιφυλάκη η βαλίτσα πάντως είναι έτοιμη οπότε ..για να δούμε..

Εγω ακόμη δεν την έκανα ! Θα έπρεπε όμως!!!  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 42 λεπτά, ο/η annie! είπε:

@Ioann89 χαίρομαι παρα πολύ που είσαι καλύτερα!!! Μπράβο κορίτσι μου. Εγώ έχω ΠΗΤ 4/2 αλλά μου είπε γύρω στις 7/1 θα τα πάρει ευειδή είναι δίδυμα. 

@Κατερίνα!!! Μπράβο κοριτσάκι μου τέλεια!! Κ γω έχω στις 20:00 ντοπλερ να τα δούμε😍

@Eiffel Εμένα δε μ αφήνουν να οδηγάω από τον 5ο λόγω ανεπάρκειας τραχήλου κ περιδεσης. Ειδάλλως θα οδηγούσα κανονικότατα 

Αννυ μου στο ειπε απο τωρα; Το εχετε κανονισει δηλαδη εννοώ οτι μπορει να καθυστερησεις κ να φτασεις ακομα κ 37 πχ εβδομαδες.γιατί να μη περιμενετε; Με το καλο να τα δεις τα μωρακια σου !!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...